Search service updated
Women U18 K4 500
max. 100Obs! Resultater fra Kalvøya er fjernet fra listene da banen er kun 460m.
-
1Røsten, Thea Duus
Erland, Elise Austvoll
Toppe, Linn Sofie
Løseth, Marte
Strand
Tysvær
Njørd
Bærum
Nordisk Mesterskap 2018Gillsvann2018Final -
2Jones, Ella Randmæl
Bjørgan, Elisabeth Børretzen
Sjursen, Ida Krohn
Røsten, Thea Duus
Strand
Strand
Strand
Strand
NC6 2017Tysvær2017Finale -
3Espedal, Runa Brekke
Røsten, Thea Duus
Juul, Caroline
Strand
Strand
Strand
NC6 2018Årungen2018Finale -
4Melsom, Selma Conradi
Austeng, Andrea Corneliussen
Virik, Maria
Lindgren, Marthine Herger
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC6 2017Tysvær2017Finale -
5Spikkeland, Kristiane Gilberg
Rozanski, Camilla
SLETSJØE, Anna
Amundsen, Kristine
Flekkefjord
Flekkefjord
NPF
Bærum
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final -
6Spikkeland, Kristiane Gilberg
Rozanski, Camilla
SLETSJØE, Anna
Amundsen, Kristine
Flekkefjord
Flekkefjord
NPF
Bærum
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final -
7Halvorsen, Julianne Heggren
Lægreid, Malin Fadnes
Paulsen, Malin
Njørd
Fana
Fana
Nordisk Mesterskap 2018Gillsvann2018Final -
8Erland, Elise Austvoll
JONES, Ella
Sjursen, Ida Krohn
Bjørgan, Elisabeth Børretzen
Tysvær
NPF
Strand
Strand
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final -
9Erland, Elise Austvoll
JONES, Ella
Sjursen, Ida Krohn
Bjørgan, Elisabeth Børretzen
Tysvær
NPF
Strand
Strand
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final -
10Fjeldheim, Vilma
Storhaug, Elisabeth
Egge, Stine
Rossebø, Mari
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
11Tønnessen, Marlene
Velmar, Julie Henriette Stangebye Olsen
Selvik, Noor Ingrid
Oslo
Oslo
Oslo
NC6 2018Årungen2018Finale -
12Løseth, Marte
Stangebye-hansen, Tiril
Lie-Petterson, Katinka
Bærum
Bærum
Bærum
NC6 2018Årungen2018Finale -
13Toppe, Linn Sofie
Mørner, Kathinka
Hansen, Frida Solheim
Halvorsen, Julianne Heggren
Njørd
Njørd
Njørd
Njørd
NC6 2018Årungen2018Finale -
14Egge, Stine
Rossebø, Mari
Berge, Sofie Søndegaard
Haugland, Amanda
Tysvær
Tysvær
Kristiansand
Fana
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
15Røsten, Thea Duus
Paulsen, Malin
Lindgren, Pernille Herger
Strand
Fana
Bærum
NC1 2019Tysvær2019Final -
16Tønnessen, Marlene
Helleren, Celine
Stangebye-hansen, Tiril
Juul, Caroline
Oslo
Flekkefjord
Bærum
Strand
NC1 2019Tysvær2019Final -
17Toppe, Linn Sofie
Halvorsen, Julianne Heggren
Hansen, Frida Solheim
Njørd
Njørd
Njørd
NC6 2017Tysvær2017Finale -
18Røsten, Thea Duus
Paulsen, Malin
Norland, Julie Dahl
Strand
Fana
Strand
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final -
19Røsten, Thea Duus
Paulsen, Malin
Norland, Julie Dahl
Strand
Fana
Strand
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final -
20Haugland, Amanda
Svanberg, Emilie Kraavik
Opdahl, Mathea Hatlelid
Abelite Holm, Ane
Fana
Fana
Fana
Fana
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
-
22Fjeldheim, Emma
Totland, Olea Hauge
Helgesen, Kesia
Egge, Mathilde
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
23Lindgren, Pernille Herger
Mørner, Kathinka
Hansen, Frida Solheim
Lægreid, Malin Fadnes
Bærum
Njørd
Njørd
Fana
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final -
24Lindgren, Pernille Herger
Mørner, Kathinka
Hansen, Frida Solheim
Lægreid, Malin Fadnes
Bærum
Njørd
Njørd
Fana
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final -
25Svanberg, Emilie Kraavik
Buch, Agnete Flikka
Svanberg Heimark, Mathea Elise
Egge, Mathilde
Fana
Flekkefjord
Laksevåg
Tysvær
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
26Løseth, Marte
Lie-Petterson, Katinka
Stangebye-hansen, Tiril
Bærum
Bærum
Bærum
NC6 2017Tysvær2017Finale -
27Buch, Agnete Flikka
Halland, Marie Stordrange
Häfliger, Arwen-Kristin
Øvland, Lerke Langeland
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
28Mørner, Kathinka
Hansen, Frida Solheim
Norland, Julie Dahl
Lægreid, Malin Fadnes
Njørd
Njørd
Strand
Fana
NC1 2019Tysvær2019Final -
29Langballe, Tuva
Stensholt, Elsa-Marie
Bakken, Madelen
Lie-Petterson, Katinka
Oslo
Tønsberg
Bærum
Bærum
NC1 2019Tysvær2019Final
The 100 fastest times for all classes and distances
The 100 fastest times for all classes and distances