G/B U12 K4 200

max. 100
  • 1
    Lønning, Matteus Nierenberg
    Laub, Lars Augustinus
    Schønberg, Heine
    Narevik, Annika Liv
    Tysvær
    Tysvær
    Laksevåg
    Tysvær
    NC 3 Gravdalsvannet 2024
    Gravdalsvannet
    2024
    Final
  • 2
    Solvik, Natalie
    Steensnæs Fjeldheim, Stella Johanne
    Odland, Ida Natalie
    Couillault, Torry Arnesen
    Flekkefjord
    Tysvær
    Tysvær
    Laksevåg
    NC 3 Gravdalsvannet 2024
    Gravdalsvannet
    2024
    Final
  • 3
    Algrøy Prestnes, Sofus
    Dæhli, Kevin Sund
    Haaland, Morten Skumsnes
    Haaland, Hans-Petter Skumsnes
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    NC5 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 4
    Lie-Petterson, Markus
    Katla, Kristoffer Jebens
    Lie-Petterson, Mathias
    Storjohann, Christoffer Ygre
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NC5 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 5
    Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
    Rød, Johannes øvretveit
    Blixrud-Nøkleby, Noah
    Heskja, Susanne
    Tysvær
    Tysvær
    Oslo
    Tysvær
    NC 3 Gravdalsvannet 2024
    Gravdalsvannet
    2024
    Final
  • 6
    Haaland, Morten Skumsnes
    Haaland, Hans-Petter Skumsnes
    Algrøy Prestnes, Sofus
    Algrøy Prestnes, Ivo
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    NC1 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 7
    Fjeld, Lucas
    Osen, Einar
    Rudolfsen, Nicolai
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC5 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 8
    Stinessen, Ludvig
    Straume, Simen Titland
    Schmidt, Thomas
    Ringheim, Andreas Bjarke
    Njørd
    Njørd
    Njørd
    Njørd
    NC5 2017
    Gillsvann
    2017
    Finale
  • 9
    Süss, Linda Marie
    Solvik, Natalie
    Vatland, Severin Fladen
    Ringsbye, Alfred Olai Kongevold
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC6 og NM-lagbåt
    Årungen
    2023
    Final
  • 10
    Slogvik, Vegard Langø
    Iversen, Iver Oskar
    Lønning-Odland, Felix
    Pedersen, Olander Måkestad
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Laksevåg
    NC 3 Gravdalsvannet 2024
    Gravdalsvannet
    2024
    Final
  • 11
    Osen, Einar
    Rudolfsen, Nicolai
    Fjeld, Lucas
    Nedland, Sebastian Tangvald
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC1 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 12
    Steensnæs Fjeldheim, Stella Johanne
    Rød, Josefine øvretveit
    Narevik, Annika Liv
    Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC6 og NM-lagbåt
    Årungen
    2023
    Final
  • 13
    Haaland, Hans-Petter Skumsnes
    Haaland, Morten Skumsnes
    Algrøy Prestnes, Sofus
    Algrøy Prestnes, Ivo
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    NC2 2018
    Årungen
    2018
    Final
  • 14
    Lønning, Matteus Nierenberg
    Lønning-Odland, Felix
    Rød, Johannes øvretveit
    Slogvik, Vegard Langø
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC6 og NM-lagbåt
    Årungen
    2023
    Final
  • 15
    Hoem, Sara Brandshaug
    Jensen, Åsne Næss
    Lannem Rasch-Olsen, Linde Cesilie
    Katteland, Ingrid Elisabeth
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NC2 2018
    Årungen
    2018
    Final
  • 16
    Haaland, Hans-Petter Skumsnes
    Haaland, Morten Skumsnes
    Algrøy Prestnes, Sofus
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    NC3 2018
    Gravdalsvannet
    2018
    Final
  • 17
    Næss, Vebjørn Hove
    Lidemark Gausdal, Oskar
    Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
    Parvizi, Elina
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NM 2021
    Gillsvann
    2021
    Finale
  • 18
    Nedland, Nora Sofie
    Osen, Einar
    Solvik, Martin
    Osen, Jørgen
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC5 2019
    Årungen
    2019
    Final
  • 19
    Stiegler, Arild Henjum
    Haugland, Amanda
    Stinessen, Ludvig
    Juul, Aleksander
    Fana
    Fana
    Njørd
    Strand
    NC1 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 20
    Katla, Kristoffer Jebens
    Storjohann, Christoffer Ygre
    Lie-Petterson, Markus
    Nyiredy, Sebastian
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NC2 2018
    Årungen
    2018
    Final
  • 21
    Nyiredy, Sebastian
    Markussen, Daniel Karlstad
    Karlsen, Ulrik
    Haaland, Morten Skumsnes
    Bærum
    Bærum
    Laksevåg
    Laksevåg
    NC6 2019
    Årungen
    2019
    Final
  • 22
    Stenslet, Helena Nystrøm
    Meyer, Neo
    Mo, Jonathan Gathe
    Larsen, Falk Verås
    Oslo
    Oslo
    Oslo
    Strand
    NC6 og NM-lagbåt
    Årungen
    2023
    Final
  • 23
    Nedland, Sebastian Tangvald
    Fjeld, Lucas
    Rudolfsen, Nicolai
    Helleren, Jonas
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC5 2017
    Gillsvann
    2017
    Finale
  • 24
    Hollingsæter, Solveig Marie Hals
    Lie-Petterson, Mathias
    Fjeld, Lucas
    Rudolfsen, Nicolai
    Bærum
    Bærum
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC2 2018
    Årungen
    2018
    Final
  • 25
    Broholm-Clasen, Sander
    Jensen, Jacob Lien
    Haugland, Amanda
    Stiegler, Arild Henjum
    Tønsberg
    Tønsberg
    Fana
    Fana
    NC2 2018
    Årungen
    2018
    Final
  • 26
    Hollingsæter, Solveig Marie Hals
    Katteland, Ingrid Elisabeth
    Lie-Petterson, Mathias
    Lie-Petterson, Markus
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NC1 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 27
    Solvik, Kristian
    Meling, Daniel Kreutz
    Haugland, Amanda
    Flekkefjord
    Strand
    Fana
    NC5 2017
    Gillsvann
    2017
    Finale
  • 28
    Karlsen, Ulrik
    Tingvatn-losnegaard, Eirik
    Schønberg, Njord Cotta
    Schønberg, Heine
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    NC3 og UM K1 2023
    Gravdalsvannet
    2023
    Final
  • 29
    Nyiredy, Sebastian
    Markussen, Daniel Karlstad
    Frengstad, Brage
    Berge, Tuva Søndergaard
    Bærum
    Bærum
    Strand
    Kristiansand
    NC5 2019
    Årungen
    2019
    Final
  • 30
    Fjeldheim, Vilma
    Helgesen, Kesia
    Storhaug, Elisabeth
    Øvrebø, Line
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC6 2019
    Årungen
    2019
    Final
  • 31
    Lidemark Gausdal, Oskar
    Karlsen, Ulrik
    Schønberg, Njord Cotta
    Schønberg, Heine
    Bærum
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    NC4
    Gillsvann
    2023
    Final
  • 32
    Erland, Jonas Bjørkheim
    Egge, Viljar
    Helgesen, Kesia
    Storhaug, Elisabeth
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC5 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 33
    Lønning, Matteus Nierenberg
    Rød, Johannes øvretveit
    Laub, Lars Augustinus
    Odland, Ida Natalie
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Norges Cup 2
    Gillsvann
    2024
    Final
  • 34
    Nedland, Nora Sofie
    Osen, Jørgen
    Osen, Einar
    Solvik, Martin
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC6 2019
    Årungen
    2019
    Final
  • 35
    Lønning, Matteus Nierenberg
    Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
    Slogvik, Vegard Langø
    Hopland Kallekodt, Thea Marie
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC3 og UM K1 2023
    Gravdalsvannet
    2023
    Final
  • 36
    Pedersen, Olander Måkestad
    Schønberg, Heine
    Kristiansen, Helena Amélie
    Laksevåg
    Laksevåg
    Oslo
    Norges Cup 2
    Gillsvann
    2024
    Final
  • 37
    Lidemark Gausdal, Oskar
    Häfliger, Eowyn-Celeste
    Stenslet, Helena Nystrøm
    Solvik, Natalie
    Bærum
    Flekkefjord
    Oslo
    Flekkefjord
    NC6/NM-lagbåt
    Årungen
    2022
    Final
  • 38
    Süss, Linda Marie
    Solvik, Natalie
    Pedersen, Olander Måkestad
    Rød, Josefine øvretveit
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Laksevåg
    Tysvær
    NC3 og UM K1 2023
    Gravdalsvannet
    2023
    Final
  • 39
    Kyvik, William
    Hammarqvist, kenneth
    Helgesen, Kjerand
    Egge, Mathilde
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC1 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 40
    Helgesen, Kjerand
    Fjeldheim, Vilma
    Stinessen, Ludvig
    Tysvær
    Tysvær
    Njørd
    NC2 2018
    Årungen
    2018
    Final
  • 41
    Worren, Magnus Nordal
    Keogh-hille, Kian Martin
    Palucha, Lars
    Søhagen, Tobias
    Kristiansand
    Kristiansand
    Kristiansand
    Kristiansand
    NC5 2017
    Gillsvann
    2017
    Finale
  • 42
    Moen, Eira Dybvik
    Høgh Sørensen, Benjamin
    Karlsen, Ulrik
    Iversen, Iver Oskar
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Laksevåg
    Tysvær
    NC6 og NM-lagbåt
    Årungen
    2023
    Final
  • 43
    Schønberg, Heine
    Schønberg, Njord Cotta
    Sverdrup, Odin Wadel
    Pedersen, Olander Måkestad
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    NC6 og NM-lagbåt
    Årungen
    2023
    Final
  • 44
    Lie-Petterson, Markus
    Lie-Petterson, Mathias
    Storjohann, Christoffer Ygre
    Katla, Kristoffer Jebens
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NC3 2018
    Gravdalsvannet
    2018
    Final
  • 45
    Lidemark Gausdal, Oskar
    Parvizi, Elina
    Fostad, Zacharias Resch
    Sending, Aksel Jensen
    Bærum
    Bærum
    Strand
    Strand
    NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022
    Gillsvann
    2022
    Final
  • 46
    Karlsen, Ulrik
    Schønberg, Njord Cotta
    Malykova, Polina
    Fostad, Serina Amalie Resch
    Laksevåg
    Laksevåg
    Trondhjem
    Strand
    NC6/NM-lagbåt
    Årungen
    2022
    Final
  • 47
    Steensnæs Fjeldheim, Stella Johanne
    Lønning-Odland, Felix
    Iversen, Iver Oskar
    Narevik, Annika Liv
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Norges Cup 2
    Gillsvann
    2024
    Final
  • 48
    Rudolfsen, Nicolai
    Fjeld, Lucas
    Storhaug, Elisabeth
    Egge, Mathilde
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Tysvær
    Tysvær
    NC3 2018
    Gravdalsvannet
    2018
    Final
  • 49
    Meyer, Neo
    Weiseth, Aurora
    Süss, Linda Marie
    Kroepelien, Fredrikke
    Oslo
    Malvik
    Flekkefjord
    Strand
    NC6/NM-lagbåt
    Årungen
    2022
    Final
  • 50
    Solvik, Natalie
    Moen, Eira Dybvik
    Johannessen, Vetle Tonstad
    sporkland, ulrik alfsen
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Norges Cup 2
    Gillsvann
    2024
    Final
  • 51
    Erland, Daniel
    Lønning, Matteus Nierenberg
    Steensnæs Fjeldheim, Stella Johanne
    Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NM 2021
    Gillsvann
    2021
    Finale
  • 52
    Hoem, Sara Brandshaug
    Hollingsæter, Solveig Marie Hals
    Jensen, Åsne Næss
    Lannem Rasch-Olsen, Linde Cesilie
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NC3 2018
    Gravdalsvannet
    2018
    Final
  • 53
    Eikeland, Sondre H
    Larsen, Jonas Hauge
    Olsen, Nicolay
    Eikeland, Åsmund H
    Farsund
    Farsund
    Farsund
    Farsund
    NC5 2017
    Gillsvann
    2017
    Finale
  • 54
    Hæfliger, Liam-Emile
    Osen, Jørgen
    Vollesfjord, Live Lovise
    Solvik, Martin
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC3 2020
    Tysvær
    2020
    Final
  • 55
    Helgesen, Kesia
    Totland, Olea Hauge
    Bjelland, Madeleine Nordmark
    Erland, Daniel
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC3 2020
    Tysvær
    2020
    Final
  • 56
    Næss, Vebjørn Hove
    Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
    Aarbakke, Peter Fabrizio
    Solli, Oliver
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NC6 2021
    Årungen
    2021
    Final
  • 57
    Stenslet, Helena Nystrøm
    Meyer, Neo
    Oslo
    Oslo
    NC4
    Gillsvann
    2023
    Final
  • 58
    Fjeldheim, Vilma
    Egge, Stine
    Skåren, Ole Kristian Hovda
    Helgesen, Kjerand
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC5 2017
    Gillsvann
    2017
    Finale
  • 59
    Helgesen, Kesia
    Erland, Jonas Bjørkheim
    Fjeldheim, Vilma
    Storhaug, Elisabeth
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC1 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 60
    Rød, Josefine øvretveit
    Lønning, Matteus Nierenberg
    Iversen, Iver Oskar
    Odland, Ida Natalie
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC4
    Gillsvann
    2023
    Final
  • 61
    Osen, Jørgen
    Haddeland, Hedda Flikka
    Häfliger, Eowyn-Celeste
    Rudolfsen, Nicolai
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NM 2021
    Gillsvann
    2021
    Finale
  • 62
    Süss, Linda Marie
    Moen, Eira Dybvik
    Vatland, Severin Fladen
    Haneberg, William Tegnander
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC4
    Gillsvann
    2023
    Final
  • 63
    Juul, Aleksander
    Laukeland, Karen Haug
    Frengstad, Brage
    Sverdrup, Fredrik
    Strand
    Strand
    Strand
    Strand
    NC2 2018
    Årungen
    2018
    Final
  • 64
    Brunner, Ylva
    Brunner, Mattis
    Stinessen, Ludvig
    Stinessen, Karen
    Njørd
    Njørd
    Njørd
    Njørd
    NC5 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 65
    Iversen, Iver Oskar
    Rød, Johannes øvretveit
    Narevik, Annika Liv
    Steensnæs Fjeldheim, Stella Johanne
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC3 og UM K1 2023
    Gravdalsvannet
    2023
    Final
  • 66
    Storhaug, Elisabeth
    Kyvik, William
    Helgesen, Kesia
    Fjeldheim, Vilma
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC1 2019
    Tysvær
    2019
    Final
  • 67
    Osen, Einar
    Solvik, Martin
    Markussen, Daniel Karlstad
    Nyiredy, Sebastian
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Bærum
    Bærum
    NC1 2019
    Tysvær
    2019
    Final
  • 68
    Häfliger, Eowyn-Celeste
    Solvik, Natalie
    Vollesfjord, Live Lovise
    Lilledrange, Leon Bru
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC6 2021
    Årungen
    2021
    Final
  • 69
    Solvik, Natalie
    Spjuth-Berg, Madelein Linnéa
    Vatland, Severin Fladen
    Süss, Linda Marie
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022
    Gillsvann
    2022
    Final
  • 70
    Nyiredy, Sebastian
    Graasvoll, Mathea Stav
    Berge, Sofie Søndegaard
    Stiegler, Arild Henjum
    Bærum
    Kristiansand
    Kristiansand
    Fana
    NC5 2017
    Gillsvann
    2017
    Finale
  • 71
    Osen, Einar
    Solvik, Martin
    Markussen, Daniel Karlstad
    Frengstad, Brage
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Bærum
    Strand
    NC3 2019
    Gravdalsvannet
    2019
    Final
  • 72
    Hetlevik-Lerhaugen, Ariana
    Karlsen, Ulrik
    Schønberg, Njord Cotta
    Parvizi, Elina
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    Bærum
    NC6 2021
    Årungen
    2021
    Final
  • 73
    Slogvik, Vegard Langø
    Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
    Bjelland, Ola Haga
    Henneman, Kristian Olai
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Fana
    Norges Cup 2
    Gillsvann
    2024
    Final
  • 74
    Bjørgan, Marcus Tore
    Frengstad, Brage
    Juul, Aleksander
    Laukeland, Karen Haug
    Strand
    Strand
    Strand
    Strand
    NC3 2018
    Gravdalsvannet
    2018
    Final
  • 75
    Sivertsen, Sigurd Nonstad
    Parvizi, Elina
    Jess, Marcus Andre
    Haddeland, Hedda Flikka
    Malvik
    Bærum
    Tønsberg
    Flekkefjord
    NC6/NM-lagbåt
    Årungen
    2022
    Final
  • 76
    Helgesen, Kjerand
    Kyvik, William
    Egge, Mathilde
    Fjeldheim, Vilma
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC5 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 77
    Karlsen, Ulrik
    Schønberg, Njord Cotta
    Skaga, Julius Lokøy
    Sverdrup, Odin Wadel
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022
    Gillsvann
    2022
    Final
  • 78
    Helgesen, Kesia
    Storhaug, Elisabeth
    Egge, Mathilde
    Kyvik, William
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC2 2018
    Årungen
    2018
    Final
  • 79
    Fjeldheim, Vilma
    Øvrebø, Line
    Kyvik, William
    Egge, Viljar
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC3 2018
    Gravdalsvannet
    2018
    Final
  • 80
    Eskic, Filip
    Haneberg, William Tegnander
    Liland, Erlend
    Jess, Tilde Leonora
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Tønsberg
    Norges Cup 2
    Gillsvann
    2024
    Final
  • 81
    Haaland, Morten Skumsnes
    Karlsen, Ulrik
    Viksøy, Jon Bendik
    Lysko-Misje, Martine
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    NC3 2019
    Gravdalsvannet
    2019
    Final
  • 82
    Ertvaag, Victoria Nordgård
    Lønning, Matteus Nierenberg
    Lønning-Odland, Felix
    Slogvik, Vegard Langø
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022
    Gillsvann
    2022
    Final
  • 83
    Fostad, Zacharias Resch
    Kroepelien, Fredrikke
    Sending, Aksel Jensen
    Strand
    Strand
    Strand
    NC6 2021
    Årungen
    2021
    Final
  • 84
    Brunner, Mattis
    Stinessen, Ludvig
    Brunner, Ylva
    Stinessen, Karen
    Njørd
    Njørd
    Njørd
    Njørd
    NC3 2018
    Gravdalsvannet
    2018
    Final
  • 85
    Lønning, Matteus Nierenberg
    Steensnæs Fjeldheim, Stella Johanne
    Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
    Totland, Ask Hauge
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC6 2021
    Årungen
    2021
    Final
  • 86
    Fjeldheim, Vilma
    Storhaug, Elisabeth
    Øvrebø, Line
    Larsen, Johan
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Laksevåg
    NC3 2019
    Gravdalsvannet
    2019
    Final
  • 87
    Narevik, Annika Liv
    Rød, Johannes øvretveit
    Slogvik, Vegard Langø
    Lønning-Odland, Felix
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC4
    Gillsvann
    2023
    Final
  • 88
    Häfliger, Eowyn-Celeste
    Lie-Jonsson, Colin
    Urstad, Anne Martine
    Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Tysvær
    NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022
    Gillsvann
    2022
    Final
  • 89
    Oelschlägel, Emil Forfang
    Parvizi, Elina
    Parvizi, Kiana
    Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NC3 2020
    Tysvær
    2020
    Final
  • 90
    Haugland, Amanda
    Stiegler, Arild Henjum
    Berland, Sara
    Berland, Emilie
    Fana
    Fana
    Fana
    Fana
    NC3 2018
    Gravdalsvannet
    2018
    Final
  • 91
    Steensnæs Fjeldheim, Stella Johanne
    Hopland Kallekodt, Thea Marie
    Rød, Johannes øvretveit
    Iversen, Iver Oskar
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC3 og UM K1
    Gravdalsvannet
    2022
    Final
  • 92
    Haddeland, Hedda Flikka
    Häfliger, Eowyn-Celeste
    Solvik, Natalie
    Süss, Linda Marie
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC3 og UM K1
    Gravdalsvannet
    2022
    Final
  • 93
    Tingvatn-losnegaard, Eirik
    Pedersen, Olander Måkestad
    Schønberg, Heine
    Fostad, Serina Amalie Resch
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    Strand
    NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022
    Gillsvann
    2022
    Final
  • 94
    Karlsen, Ulrik
    Schønberg, Njord Cotta
    Tingvatn-losnegaard, Eirik
    Sverdrup, Odin Wadel
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    NC3 og UM K1
    Gravdalsvannet
    2022
    Final
  • 95
    Rød, Josefine øvretveit
    Lønning, Matteus Nierenberg
    Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
    Lønning-Odland, Felix
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC3 og UM K1
    Gravdalsvannet
    2022
    Final
  • 96
    Egge, Viljar
    Hirsti, Olav Nikolai Linnes
    Erland, Jonas Bjørkheim
    Skåren, Kjetil Hovda
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC1 2019
    Tysvær
    2019
    Final
  • 97
    Solvik, Natalie
    Lie-Jonsson, Colin
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC4
    Gillsvann
    2023
    Final
  • 98
    Hårklau, Mia Emilia
    Schønberg, Heine
    Couillault, Torry Arnesen
    Skaga, Julius Lokøy
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    NC3 og UM K1
    Gravdalsvannet
    2022
    Final