Search service updated
G/B U12 K4 500
max. 100Obs! Resultater fra Kalvøya er fjernet fra listene da banen er kun 460m.
-
1Süss, Linda Marie
Lie-Jonsson, Colin
Solvik, Natalie
Häfliger, Eowyn-Celeste
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
2Algrøy Prestnes, Sofus
Haaland, Morten Skumsnes
Haaland, Hans-Petter Skumsnes
Stinessen, Ludvig
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Njørd
NC6 2018Årungen2018Finale -
3Meyer, Neo
Stenslet, Helena Nystrøm
Mo, Jonathan Gathe
Moen, Eira Dybvik
Oslo
Oslo
Oslo
Flekkefjord
NM K1/UM lagbåt/NC5 2023Tysvær2023Final -
4Lidemark Gausdal, Oskar
Parvizi, Elina
Steensnæs Fjeldheim, Stella Johanne
Lønning-Odland, Felix
Bærum
Bærum
Tysvær
Tysvær
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
5Fjeld, Lucas
Osen, Einar
Rudolfsen, Nicolai
Osen, Johan Bernhard
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC6 2017Tysvær2017Finale -
6Fjeld, Lucas
Osen, Einar
Rudolfsen, Nicolai
Solvik, Martin
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC6 2018Årungen2018Finale -
7Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
Slogvik, Vegard Langø
Lønning, Matteus Nierenberg
Ertvaag, Victoria Nordgård
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
8Narevik, Annika Liv
Rød, Johannes øvretveit
Lidemark Gausdal, Oskar
Schønberg, Njord Cotta
Tysvær
Tysvær
Bærum
Laksevåg
NC4Gillsvann2023Final -
9Iversen, Iver Oskar
Rød, Josefine øvretveit
Solvik, Natalie
Lie-Jonsson, Colin
Tysvær
Tysvær
Flekkefjord
Flekkefjord
NC4Gillsvann2023Final -
10Haneberg, William Tegnander
Solvik, Natalie
Vatland, Severin Fladen
Süss, Linda Marie
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NM K1/UM lagbåt/NC5 2023Tysvær2023Final -
11Süss, Linda Marie
Vatland, Severin Fladen
Lønning, Matteus Nierenberg
Odland, Ida Natalie
Flekkefjord
Flekkefjord
Tysvær
Tysvær
NC4Gillsvann2023Final -
12Stiegler, Arild Henjum
Haugland, Amanda
Sverdrup, Fredrik
Jensen, Jacob Lien
Fana
Fana
Strand
Tønsberg
NC6 2018Årungen2018Finale -
13Osen, Jørgen
Solvik, Martin
Vollesfjord, Live Lovise
Hæfliger, Liam-Emile
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC3 2020Tysvær2020Final -
14Moen, Eira Dybvik
Haneberg, William Tegnander
Klimov, Edwin
Stenslet, Helena Nystrøm
Flekkefjord
Flekkefjord
Oslo
Oslo
NC4Gillsvann2023Final -
15Schønberg, Heine
Karlsen, Ulrik
Slogvik, Vegard Langø
Lønning-Odland, Felix
Laksevåg
Laksevåg
Tysvær
Tysvær
NC4Gillsvann2023Final -
16Odland, Ida Natalie
Rød, Johannes øvretveit
Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
Andersen-Østberg, Ailo
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NM K1/UM lagbåt/NC5 2023Tysvær2023Final -
17Iversen, Iver Oskar
Lønning, Matteus Nierenberg
Lønning-Odland, Felix
Søvik, Markus Standal
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Fana
NM K1/UM lagbåt/NC5 2023Tysvær2023Final -
18Holm Wigaard, Fredrik
Aschim, Lucas
Fostad, Zacharias Resch
Dørum, Emil Andreas
Oslo
Oslo
Strand
Oslo
NC6 2021Årungen2021Final -
19Hæfliger, Liam-Emile
Nedland, Nora Sofie
Osen, Jørgen
Vollesfjord, Live Lovise
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC2 2020Årungen2020Final -
20Helgesen, Kesia
Øvrebø, Line
Lundervold, Ingeborg
Hirsti, Olav Nikolai Linnes
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC3 2020Tysvær2020Final -
21Lie-Petterson, Mathias
Lie-Petterson, Markus
Lannem Rasch-Olsen, Linde Cesilie
Storjohann, Christoffer Ygre
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC6 2017Tysvær2017Finale -
22Tingvatn-losnegaard, Eirik
Schønberg, Njord Cotta
Pedersen, Olander Måkestad
Schønberg, Heine
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
NM K1/UM lagbåt/NC5 2023Tysvær2023Final -
23Næss, Vebjørn Hove
Vold, Ludvig Lundgreen
Sharoki, Nicholas
Bærum
Bærum
Bærum
NC2 2020Årungen2020Final -
24Rød, Josefine øvretveit
Mikkelsen Erland, Serine
Slogvik, Vegard Langø
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NM K1/UM lagbåt/NC5 2023Tysvær2023Final -
25Solvik, Natalie
Süss, Linda Marie
Rød, Johannes øvretveit
Stenslet, Helena Nystrøm
Flekkefjord
Flekkefjord
Tysvær
Oslo
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
26Shvedai, Danylo
Andersen-Østberg, Mika
Velde, Aranza Ramirez
Ertvaag, Victoria Nordgård
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NM K1/UM lagbåt/NC5 2023Tysvær2023Final -
27Lønning, Matteus Nierenberg
Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
Slogvik, Vegard Langø
Narevik, Annika Liv
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
28Karlsen, Ulrik
Pedersen, Olander Måkestad
Schønberg, Njord Cotta
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
29Storhaug, Elisabeth
Egge, Mathilde
Egge, Viljar
Helgesen, Kjerand
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC6 2018Årungen2018Finale -
30Rød, Josefine øvretveit
Iversen, Iver Oskar
Steensnæs Fjeldheim, Stella Johanne
Hopland Kallekodt, Thea Marie
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
31Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
Slogvik, Vegard Langø
Hopland Kallekodt, Thea Marie
Ertvaag, Victoria Nordgård
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Norges Cup 1 2023Tysvær2023Final -
32Næss, Vebjørn Hove
Lidemark Gausdal, Oskar
Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Parvizi, Elina
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NM 2021Gillsvann2021Finale -
33Lønning, Matteus Nierenberg
Osen, Jørgen
Schønberg, Njord Cotta
Solvik, Natalie
Tysvær
Flekkefjord
Laksevåg
Flekkefjord
NC6 2021Årungen2021Final -
34Markussen, Daniel Karlstad
Jensen, Åsne Næss
Katteland, Ingrid Elisabeth
Nyiredy, Sebastian
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC6 2018Årungen2018Finale -
35Stiegler, Arild Henjum
Haugland, Amanda
Bruvik Almeland, Jonas
Fana
Fana
Fana
NC6 2017Tysvær2017Finale -
36Schønberg, Heine
Skaga, Julius Lokøy
Tingvatn-losnegaard, Eirik
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
-
38Bjørgan, Marcus Tore
Frengstad, Brage
Fürstenberg, Henrik Grotle
Juul, Aleksander
Strand
Strand
Strand
Strand
NC6 2018Årungen2018Finale -
39Erland, Daniel
Lønning, Matteus Nierenberg
Steensnæs Fjeldheim, Stella Johanne
Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NM 2021Gillsvann2021Finale -
40Jess, Marcus Andre
Malykova, Polina
Stenslet, Helena Nystrøm
Meyer, Neo
Tønsberg
Trondhjem
Oslo
Oslo
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
41Häfliger, Eowyn-Celeste
Karlsen, Ulrik
Aarbakke, Peter Fabrizio
Sending, Aksel Jensen
Flekkefjord
Laksevåg
Bærum
Strand
NC6 2021Årungen2021Final -
42Rød, Johannes øvretveit
Narevik, Annika Liv
Rød, Josefine øvretveit
Heskja, Susanne
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Norges Cup 1 2023Tysvær2023Final -
43Karlsen, Ulrik
Schønberg, Njord Cotta
Schønberg, Heine
Pedersen, Olander Måkestad
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
44Næss, Vebjørn Hove
Parvizi, Elina
Steensnæs Fjeldheim, Stella Johanne
Kroepelien, Fredrikke
Bærum
Bærum
Tysvær
Strand
NC6 2021Årungen2021Final -
45Steensnæs Fjeldheim, Stella Johanne
Iversen, Iver Oskar
Bådsvik, Lotta
Odland, Ida Natalie
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Norges Cup 1 2023Tysvær2023Final -
46Lie-Jonsson, Colin
Solvik, Natalie
Häfliger, Eowyn-Celeste
Moen, Eira Dybvik
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Norges Cup 1 2023Tysvær2023Final -
47Jensen, Åsne Næss
Katteland, Ingrid Elisabeth
Nyiredy, Sebastian
Hollingsæter, Solveig Marie Hals
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC6 2017Tysvær2017Finale -
48Häfliger, Eowyn-Celeste
Haddeland, Hedda Flikka
Süss, Linda Marie
Solvik, Natalie
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
49Schønberg, Heine
Schønberg, Njord Cotta
Sverdrup, Odin Wadel
Pedersen, Olander Måkestad
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Norges Cup 1 2023Tysvær2023Final -
50Storhaug, Elisabeth
Egge, Mathilde
Skåren, Ole Kristian Hovda
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC6 2017Tysvær2017Finale -
51Oelschlägel, Emil Forfang
Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
owe, maximilian aanen
Sharoki, Nicholas
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC3 2020Tysvær2020Final -
52Lidemark Gausdal, Oskar
Parvizi, Elina
Karlsen, Ulrik
Schønberg, Njord Cotta
Bærum
Bærum
Laksevåg
Laksevåg
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
53Spjuth-Berg, Madelein Linnéa
Urstad, Anne Martine
Vatland, Severin Fladen
Fostad, Serina Amalie Resch
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Strand
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
54Parvizi, Kiana
Oelschlägel, Emil Forfang
Parvizi, Elina
Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC2 2020Årungen2020Final -
55Juul, Aleksander
Siljan, Siver Melbo
Fosvold, Oda
Molin, Iver Olai
Strand
Strand
Strand
Bærum
NC6 2017Tysvær2017Finale -
56Fjeldheim, Vilma
Helgesen, Kesia
Hollingsæter, Solveig Marie Hals
Laukeland, Karen Haug
Tysvær
Tysvær
Bærum
Strand
NC6 2018Årungen2018Finale -
57Osen, Jørgen
Haddeland, Hedda Flikka
Häfliger, Eowyn-Celeste
Øysæd, Nicolai Ørjansen
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NM 2021Gillsvann2021Finale -
58Helgesen, Kesia
Fjeldheim, Vilma
Erland, Jonas Bjørkheim
Egge, Stine
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC6 2017Tysvær2017Finale -
59Hetlevik-Lerhaugen, Ariana
Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
Strevens, Jenny
Laksevåg
Bærum
Tysvær
Strand
NC6 2021Årungen2021Final -
60Iversen, Iver Oskar
Steensnæs Fjeldheim, Stella Johanne
Rød, Josefine øvretveit
Lønning, Matteus Nierenberg
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
61Haddeland, Hedda Flikka
Häfliger, Eowyn-Celeste
Solvik, Natalie
Süss, Linda Marie
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
62Couillault, Torry Arnesen
Tingvatn-losnegaard, Eirik
Skaga, Julius Lokøy
Lidemark Gausdal, Oskar
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Bærum
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
63Vollesfjord, Live Lovise
Solvik, Natalie
Vatland, Sverre Fladen
Lie-Jonsson, Colin
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NM 2021Gillsvann2021Finale -
64Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
Slogvik, Vegard Langø
Rød, Johannes øvretveit
Lønning-Odland, Felix
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
65Karlsen, Ulrik
Schønberg, Njord Cotta
Hårklau, Mia Emilia
Schønberg, Heine
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
66Fostad, Serina Amalie Resch
Kroepelien, Fredrikke
Sivertsen, Sigurd Nonstad
Weiseth, Aurora
Strand
Strand
Malvik
Malvik
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final
The 100 fastest times for all classes and distances
The 100 fastest times for all classes and distances