G/B U14 K4 200

max. 100
  • 1
    Hetland, Torger
    Osen, Johan Bernhard
    Rudolfsen, Nicolai
    Vollesfjord, Petter A.
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC6 2019
    Årungen
    2019
    Final
  • 2
    Osen, Jørgen
    Haaland, Morten Skumsnes
    Holm Wigaard, Fredrik
    Berge, Tuva Søndergaard
    Flekkefjord
    Laksevåg
    Oslo
    Kristiansand
    NC6/NM-lagbåt
    Årungen
    2022
    Final
  • 3
    Solvik, Martin
    Dyrhol, Noah
    Fjeldheim, Emma
    Totland, Olea Hauge
    Flekkefjord
    Kristiansand
    Tysvær
    Tysvær
    NC6/NM-lagbåt
    Årungen
    2022
    Final
  • 4
    Bryng, Melvin
    Oelschlägel, Emil Forfang
    Fevang, Georg William Grenager
    Abelite Holm, Ane
    Tønsberg
    Bærum
    Tønsberg
    Fana
    NC6/NM-lagbåt
    Årungen
    2022
    Final
  • 5
    Næss, Vebjørn Hove
    Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
    Dyrhol, Noah
    Aarbakke, Peter Fabrizio
    Bærum
    Bærum
    Kristiansand
    Bærum
    NC6 og NM-lagbåt
    Årungen
    2023
    Final
  • 6
    Hetland, Torger
    Bakke, Jesper
    Sjursen, Mikkel
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Strand
    NC1 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 7
    Lilledrange, Leon Bru
    Osen, Jørgen
    Haddeland, Hedda Flikka
    Vatland, Sverre Fladen
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC6 og NM-lagbåt
    Årungen
    2023
    Final
  • 8
    Bakke, Jesper
    Buch, Agnete Flikka
    Hetland, Torger
    Osen, Johan Bernhard
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC3 2019
    Gravdalsvannet
    2019
    Final 1
  • 9
    Ringheim, Andreas Bjarke
    Festø, Erlend Lillejord
    Schmidt, Thomas
    Straume, Simen Titland
    Njørd
    Njørd
    Njørd
    Njørd
    NC2 2018
    Årungen
    2018
    Final
  • 10
    Bakke, Jesper
    Buch, Agnete Flikka
    Fjeld, Lucas
    Solvik, Kristian
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC6 2019
    Årungen
    2019
    Final
  • 11
    Buch, Agnete Flikka
    Hetland, Torger
    Osen, Johan Bernhard
    Rudolfsen, Nicolai
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC2 2018
    Årungen
    2018
    Final
  • 12
    Egge, Mathilde
    Egge, Stine
    Fjeldheim, Emil
    Totland, Mikal Hauge
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC6 2019
    Årungen
    2019
    Final
  • 13
    Stinessen, Ludvig
    Schmidt, Thomas
    Straume, Simen Titland
    Ringheim, Andreas Bjarke
    Njørd
    Njørd
    Njørd
    Njørd
    NC5 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 14
    Haaland, Hans-Petter Skumsnes
    Sverdrup, Fredrik
    Siljan, Siver Melbo
    Meling, Daniel Kreutz
    Laksevåg
    Strand
    Strand
    Strand
    NC3 2019
    Gravdalsvannet
    2019
    Final 1
  • 15
    Ringheim, Andreas Bjarke
    Schmidt, Thomas
    Stinessen, Ludvig
    Straume, Simen Titland
    Njørd
    Njørd
    Njørd
    Njørd
    NC1 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 16
    Solvik, Kristian
    Buch, Agnete Flikka
    Helleren, Jonas
    Fjeld, Lucas
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC5 2019
    Årungen
    2019
    Final
  • 17
    Meling, Daniel Kreutz
    Sverdrup, Fredrik
    Haugaard, Marcus Nicolai
    Strand
    Strand
    Strand
    NC6 2019
    Årungen
    2019
    Final
  • 18
    Osen, Johan Bernhard
    Hetland, Torger
    Buch, Agnete Flikka
    Fjeld, Lucas
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC5 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 19
    Festø, Erlend Lillejord
    Schmidt, Thomas
    Straume, Simen Titland
    Ringheim, Andreas Bjarke
    Njørd
    Njørd
    Njørd
    Njørd
    NC3 2018
    Gravdalsvannet
    2018
    Final
  • 20
    Häfliger, Liam-Emile
    Næss, Vebjørn Hove
    Opdahl, Mathea Hatlelid
    Øvrebø, Line
    Flekkefjord
    Bærum
    Fana
    Tysvær
    NC6/NM-lagbåt
    Årungen
    2022
    Final
  • 21
    Bruvik Almeland, Jonas
    Falck, Filip Nicolai Hole
    Ivarsen, Lars Børge
    Lægreid, Oskar Vognstølen
    Fana
    Fana
    Fana
    Fana
    NC2 2018
    Årungen
    2018
    Final
  • 22
    Tveit, Nicolas
    Worren, Magnus Nordal
    Palucha, Lars
    Berge, Sofie Søndegaard
    Kristiansand
    Kristiansand
    Kristiansand
    Kristiansand
    NC5 2019
    Årungen
    2019
    Final
  • 23
    Yaroslava, Koval
    Sørli, Leonard
    Kjellén, Cilja Storhaug
    Vatnar, Endre Kvestad
    Oslo
    Oslo
    Oslo
    Oslo
    NC6 og NM-lagbåt
    Årungen
    2023
    Final
  • 24
    Erland, Jonas Bjørkheim
    Frøyland, Egil
    Fjeldheim, Emma
    Øvrebø, Line
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NM 2021
    Gillsvann
    2021
    Finale
  • 25
    Lilledrange, Leon Bru
    Osen, Jørgen
    Haddeland, Hedda Flikka
    Solvik, Natalie
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC3 og UM K1 2023
    Gravdalsvannet
    2023
    Final
  • 26
    Katla, Kristoffer Jebens
    Lie-Petterson, Mathias
    Lie-Petterson, Markus
    Låhne, Sjur
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NC3 2019
    Gravdalsvannet
    2019
    Final 1
  • 27
    Solvik, Martin
    Vollesfjord, Live Lovise
    Häfliger, Liam-Emile
    Osen, Jørgen
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022
    Gillsvann
    2022
    Final
  • 28
    Linnes-Hirsti, Olav Nikolai
    Malykova, Polina
    Raa, David
    Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
    Tysvær
    Trondhjem
    Fana
    Bærum
    NC3 og UM K1 2023
    Gravdalsvannet
    2023
    Final
  • 29
    Lannem Rasch-Olsen, Linde Cesilie
    Lie-Petterson, Mathias
    Lie-Petterson, Markus
    Hollingsæter, Solveig Marie Hals
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NC6 2019
    Årungen
    2019
    Final
  • 30
    Høibo, Fillip Alexander
    Fostad, Zacharias Resch
    Hansen, Björk Salvans
    Hetlevik-Lerhaugen, Ariana
    Kristiansand
    Strand
    Fana
    Laksevåg
    NC6/NM-lagbåt
    Årungen
    2022
    Final
  • 31
    Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
    Sharoki, Nicholas
    Sending, Aksel Jensen
    Parvizi, Kiana
    Bærum
    Bærum
    Strand
    Bærum
    NC6/NM-lagbåt
    Årungen
    2022
    Final
  • 32
    Bjørgan, Marcus Tore
    Meling, Daniel Kreutz
    Sverdrup, Fredrik
    Strand
    Strand
    Strand
    NC5 2019
    Årungen
    2019
    Final
  • 33
    Staupe, Gudmund Lønning
    Egge, Stine
    Fjeldheim, Emil
    Helgesen, Kjerand
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC1 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 34
    Aarbakke, Peter Fabrizio
    Oelschlägel, Emil Forfang
    Næss, Vebjørn Hove
    Parvizi, Kiana
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022
    Gillsvann
    2022
    Final
  • 35
    Siljan, Siver Melbo
    Bjørgan, Marcus Tore
    Laukeland, Karen Haug
    Frengstad, Brage
    Strand
    Strand
    Strand
    Strand
    NC6 2019
    Årungen
    2019
    Final
  • 36
    Supphellen, Adrian Karlsen
    Andreassen-Nilsen, krister
    Hirsti, Olav Nikolai Linnes
    Raa, David
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Tysvær
    Fana
    NC6 og NM-lagbåt
    Årungen
    2023
    Final
  • 37
    Bruvik Almeland, Jonas
    Haugland, Amanda
    Kristensen, Theodor
    Sørsveen, Ferdinand Brodwall
    Fana
    Fana
    Flosta
    Tønsberg
    NC6 2019
    Årungen
    2019
    Final
  • 38
    Egge, Stine
    Skåren, Ole Kristian Hovda
    Staupe, Gudmund Lønning
    Fjeldheim, Emil
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC5 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 39
    Markussen, Simen Karlstad
    Låhne, Sjur
    Steen, Emile
    Haaland, Hans-Petter Skumsnes
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Laksevåg
    NC6 2019
    Årungen
    2019
    Final
  • 40
    Aarbakke, Peter Fabrizio
    Nesje, Elias
    Helgesen, Kesia
    Vollesfjord, Live Lovise
    Bærum
    Kristiansand
    Tysvær
    Flekkefjord
    NC6/NM-lagbåt
    Årungen
    2022
    Final
  • 41
    Vollesfjord, Petter A.
    Buch, Agnete Flikka
    Osen, Johan Bernhard
    Hetland, Torger
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC3 2018
    Gravdalsvannet
    2018
    Final
  • 42
    Osen, Einar
    Solvik, Martin
    Häfliger, Liam-Emile
    Perez Fajardo, Maxwell Killiam
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC6 2021
    Årungen
    2021
    Final
  • 43
    Ivarsen, Lars Børge
    Kleivedal, Chris Pedersen
    Vangsnes, Jarand
    Fosvold, Oda
    Fana
    Laksevåg
    Strand
    Strand
    NC3 2018
    Gravdalsvannet
    2018
    Final
  • 44
    Lie-Petterson, Mathias
    Lie-Petterson, Markus
    Katla, Kristoffer Jebens
    Markussen, Simen Karlstad
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NC5 2019
    Årungen
    2019
    Final
  • 45
    Fjeld, Lucas
    Rudolfsen, Nicolai
    Solvik, Kristian
    Worren, Magnus Nordal
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Kristiansand
    NC3 2019
    Gravdalsvannet
    2019
    Final 2
  • 46
    Haugland, Amanda
    Falck, Filip Nicolai Hole
    Lægreid, Oskar Vognstølen
    Bruvik Almeland, Jonas
    Fana
    Fana
    Fana
    Fana
    NC3 2018
    Gravdalsvannet
    2018
    Final
  • 47
    Helleren, Jonas
    Holstad, Markus
    Osen, Einar
    Solvik, Martin
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC6 2019
    Årungen
    2019
    Final
  • 48
    Næss, Vebjørn Hove
    Rindlisbacher, Erik Reksten
    Vatnar, Endre Kvestad
    Lidemark Gausdal, Oskar
    Bærum
    Oslo
    Oslo
    Bærum
    NC3 og UM K1 2023
    Gravdalsvannet
    2023
    Final
  • 49
    Hafstad, Håkon
    Ruus Qvale, Jens-Ulrik
    Sundal, Nicolai Eriksen
    Seljelid, Joachim
    Oslo
    Oslo
    Oslo
    Oslo
    NC2 2018
    Årungen
    2018
    Final
  • 50
    Fostad, Zacharias Resch
    Fostad, Serina Amalie Resch
    Sending, Aksel Jensen
    Østtorp, Conrad
    Strand
    Strand
    Strand
    Strand
    NC6 og NM-lagbåt
    Årungen
    2023
    Final
  • 51
    Ringheim, Andreas Bjarke
    Schmidt, Thomas
    Stinessen, Ludvig
    Bjørgan, Marcus Tore
    Njørd
    Njørd
    Njørd
    Strand
    NC1 2019
    Tysvær
    2019
    Final
  • 52
    Markussen, Daniel Karlstad
    Oelschlägel, Emil Forfang
    Sharoki, Nicholas
    Nyiredy, Sebastian
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NM 2021
    Gillsvann
    2021
    Finale
  • 53
    Stangebye-hansen, Tiril
    Myrstad, Nikolai Berg
    Hollingsæter, Elias Hals
    Nyiredy, Sebastian
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NC5 2017
    Gillsvann
    2017
    Finale
  • 54
    Haddeland, Hedda Flikka
    Lilledrange, Leon Bru
    Osen, Jørgen
    Vollesfjord, Live Lovise
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC4
    Gillsvann
    2023
    Final
  • 55
    Vollesfjord, Petter A.
    Solvik, Kristian
    Osen, Johan Bernhard
    Buch, Agnete Flikka
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC1 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 56
    Fjeldheim, Emil
    Skåren, Ole Kristian Hovda
    Rossebø, Mari
    Egge, Stine
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC3 2019
    Gravdalsvannet
    2019
    Final 1
  • 57
    Berge, Tuva Søndergaard
    Dyrhol, Noah
    Nesje, Elias
    Høibo, Fillip Alexander
    Kristiansand
    Kristiansand
    Kristiansand
    Kristiansand
    NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022
    Gillsvann
    2022
    Final
  • 58
    Vatland, Sverre Fladen
    Flekkefjord
    NC4
    Gillsvann
    2023
    Final
  • 59
    Haaland, Morten Skumsnes
    Hetlevik-Lerhaugen, Ariana
    Holm Wigaard, Fredrik
    Vatnar, Endre Kvestad
    Laksevåg
    Laksevåg
    Oslo
    Oslo
    NC3 og UM K1
    Gravdalsvannet
    2022
    Final
  • 60
    Bakke, Jesper
    Buch, Agnete Flikka
    Fjeld, Lucas
    Hetland, Torger
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC1 2019
    Tysvær
    2019
    Final
  • 61
    Myrstad, Nikolai Berg
    Lie-Petterson, Katinka
    Jensen, Åsne Næss
    Løseth, Maren
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NC1 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 62
    Kristiansen, Brage
    Sandaker Wehn, Edvard
    Fevang, Georg William Grenager
    Bryng, Melvin
    Moss
    Moss
    Tønsberg
    Tønsberg
    NC6 2021
    Årungen
    2021
    Final
  • 63
    Egge, Stine
    Staupe, Gudmund Lønning
    Egge, Mathilde
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC3 2018
    Gravdalsvannet
    2018
    Final
  • 64
    Egge, Stine
    Skåren, Ole Kristian Hovda
    Staupe, Gudmund Lønning
    Egge, Mathilde
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC2 2018
    Årungen
    2018
    Final
  • 65
    Brekke, David Vea
    Eikeland, Oskar Staff-Iversen
    Garan, Dominik
    Finstad, Isak
    Tønsberg
    Tønsberg
    Tønsberg
    Tønsberg
    NC2 2018
    Årungen
    2018
    Final
  • 66
    Lidemark Gausdal, Oskar
    Rød, Josefine øvretveit
    Shvedai, Danylo
    Ringsbye, Alfred Olai Kongevold
    Bærum
    Tysvær
    Tysvær
    Flekkefjord
    Norges Cup 2
    Gillsvann
    2024
    Final
  • 67
    Karlsen, Ulrik
    Ryan, Margaret
    Kjellén, Cilja Storhaug
    Yaroslava, Koval
    Laksevåg
    Tønsberg
    Oslo
    Oslo
    NC3 og UM K1 2023
    Gravdalsvannet
    2023
    Final
  • 68
    Fostad, Zacharias Resch
    Sending, Aksel Jensen
    Østtorp, Conrad
    Fostad, Serina Amalie Resch
    Strand
    Strand
    Strand
    Strand
    NC3 og UM K1 2023
    Gravdalsvannet
    2023
    Final
  • 69
    Karlsen, Ulrik
    Schønberg, Njord Cotta
    Kroepelien, Fredrikke
    Tingvatn-losnegaard, Eirik
    Laksevåg
    Laksevåg
    Strand
    Laksevåg
    Norges Cup 2
    Gillsvann
    2024
    Final
  • 70
    Hansen, Björk Salvans
    Opdahl, Mathea Hatlelid
    Bjelland, Madeleine Nordmark
    Erland, Jonas Bjørkheim
    Fana
    Fana
    Tysvær
    Tysvær
    NC6 2021
    Årungen
    2021
    Final
  • 71
    Fjeldheim, Emil
    Egge, Stine
    Hammarqvist, Trygve
    Totland, Mikal Hauge
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC1 2019
    Tysvær
    2019
    Final
  • 72
    Aasengen, Erik
    Lie-Petterson, Katinka
    Myrstad, Nikolai Berg
    Pezzoli, Matteo Hvistendahl
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NC5 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 73
    Meling, Daniel Kreutz
    Siljan, Siver Melbo
    Haugaard, Marcus Nicolai
    Strand
    Strand
    Strand
    NC5 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 74
    Helgesen, Kjerand
    Egge, Mathilde
    Rossebø, Mari
    Skåren, Ole Kristian Hovda
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC1 2019
    Tysvær
    2019
    Final
  • 75
    Totland, Olea Hauge
    Øvrebø, Line
    Austerheim, Siren Lønning
    Fjeldheim, Emma
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC6 2021
    Årungen
    2021
    Final
  • 76
    Falck, Filip Nicolai Hole
    Lægreid, Oskar Vognstølen
    Davidsen, Felix August
    Stiegler, Arild Henjum
    Fana
    Fana
    Kristiansand
    Fana
    NC5 2017
    Gillsvann
    2017
    Finale
  • 77
    Osen, Johan Bernhard
    Rudolfsen, Nicolai
    Solvik, Kristian
    Vollesfjord, Petter A.
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC1 2019
    Tysvær
    2019
    Final
  • 78
    Haddeland, Hedda Flikka
    Süss, Linda Marie
    Høgh Sørensen, Benjamin
    Vatland, Severin Fladen
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Norges Cup 2
    Gillsvann
    2024
    Final
  • 79
    owe, maximilian aanen
    Parvizi, Kiana
    Næss, Vebjørn Hove
    Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NM 2021
    Gillsvann
    2021
    Finale
  • 80
    Häfliger, Liam-Emile
    Osen, Jørgen
    Solvik, Martin
    Vollesfjord, Live Lovise
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    Flekkefjord
    NC3 og UM K1
    Gravdalsvannet
    2022
    Final
  • 81
    Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
    Sharoki, Nicholas
    Haug, Olav Dannow
    eggesbø, Jon Bernhard
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022
    Gillsvann
    2022
    Final
  • 82
    Haaland, Morten Skumsnes
    Haaland, Hans-Petter Skumsnes
    Karlsen, Ulrik
    Haugland, Amanda
    Laksevåg
    Laksevåg
    Laksevåg
    Fana
    NC1 2019
    Tysvær
    2019
    Final
  • 83
    Markussen, Simen Karlstad
    Låhne, Sjur
    Tønnessen, Kristoffer
    Bruvik Almeland, Jonas
    Bærum
    Bærum
    Fana
    Fana
    NC5 2018
    Tysvær
    2018
    Final
  • 84
    Aarbakke, Peter Fabrizio
    Lidemark Gausdal, Oskar
    Næss, Vebjørn Hove
    Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NC4
    Gillsvann
    2023
    Final
  • 85
    Simonsen, Casper Dege
    Hafstad, Håkon
    Ruus Qvale, Jens-Ulrik
    Oslo
    Oslo
    Oslo
    NC5 2017
    Gillsvann
    2017
    Finale
  • 86
    Helgesen, Kjerand
    Totland, Mikal Hauge
    Hammarqvist, Trygve
    Egge, Mathilde
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    NC3 2019
    Gravdalsvannet
    2019
    Final 2
  • 87
    Aasengen, Erik
    Myrstad, Nikolai Berg
    Løseth, Maren
    Pezzoli, Matteo Hvistendahl
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NC3 2018
    Gravdalsvannet
    2018
    Final
  • 88
    Lie-Petterson, Katinka
    Larsson, Kajsa Meyer
    Løseth, Maren
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NC2 2018
    Årungen
    2018
    Final
  • 89
    Høibo, Fillip Alexander
    Berge, Tuva Søndergaard
    Nesje, Elias
    Øvland, Lerke Langeland
    Kristiansand
    Kristiansand
    Kristiansand
    Flekkefjord
    NC3 og UM K1
    Gravdalsvannet
    2022
    Final
  • 90
    Linnes-Hirsti, Olav Nikolai
    Tysvær
    NC4
    Gillsvann
    2023
    Final
  • 91
    Adde, Ninnie
    Haugaard, Cornelia
    Kroepelien, Laurian Andrup
    Siljan, Sara
    Strand
    Strand
    Strand
    Strand
    NC6 2021
    Årungen
    2021
    Final
  • 92
    Lie-Petterson, Markus
    Lie-Petterson, Mathias
    Katla, Kristoffer Jebens
    Låhne, Sjur
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    Bærum
    NC1 2019
    Tysvær
    2019
    Final
  • 93
    Bjørkheim Erland, Daniel
    Kvilhaug, Amalie Alfredsen
    Linnes-Hirsti, Olav Nikolai
    Vatland, Sverre Fladen
    Tysvær
    Tysvær
    Tysvær
    Flekkefjord
    NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022
    Gillsvann
    2022
    Final
  • 94
    Berge, Tuva Søndergaard
    Høibo, Fillip Alexander
    Nesje, Elias
    Hetlevik-Lerhaugen, Aurora
    Kristiansand
    Kristiansand
    Kristiansand
    Laksevåg
    NC6 2021
    Årungen
    2021
    Final
  • 95
    Bjørgan, Marcus Tore
    Haugaard, Marcus Nicolai
    Juul, Aleksander
    Strand
    Strand
    Strand
    NC3 2019
    Gravdalsvannet
    2019
    Final 1
  • 96
    Holm, Ane Abelite
    Opdahl, Mathea Hatlelid
    Lilledrange, Leon Bru
    Hansen, Björk Salvans
    Fana
    Fana
    Flekkefjord
    Fana
    NC3 og UM K1
    Gravdalsvannet
    2022
    Final
  • 97
    Øvrebø, Line
    Totland, Olea Hauge
    Ellingsen, Hans-Petter
    Ertvaag, Victoria Nordgård
    Tysvær
    Tysvær
    Moss
    Tysvær
    NC3 og UM K1
    Gravdalsvannet
    2022
    Final
  • 98
    Donets, Yaroslava
    Lyng, Vilde Solberg
    Øyrehagen, Oda Grov
    Meyer, Neo
    Oslo
    Oslo
    Oslo
    Oslo
    Norges Cup 2
    Gillsvann
    2024
    Final
  • 99
    Johansen, Thea Merie
    Stensholt-Olsen, Pernille
    Rehan, Dawud Nuh
    Ryan, Margaret
    Moss
    Moss
    Kristiansand
    Tønsberg
    NC6 og NM-lagbåt
    Årungen
    2023
    Final
  • 100
    Fostad, Serina Amalie Resch
    Fostad, Zacharias Resch
    Lassen, Sverre Bjerkholt
    Østtorp, Conrad
    Strand
    Strand
    Strand
    Strand
    NC4
    Gillsvann
    2023
    Final