Race Day Time Category Class Distance Race
1 Sat 08:30 Men U16 K1 500 Heat 1
2 Sat 08:35 Men U16 K1 500 Heat 2
3 Sat 08:40 Men U16 K1 500 Heat 3
4 Sat 08:45 Men U16 K1 500 Heat 4
5 Sat 08:50 Men U16 K1 500 Heat 5
6 Sat 08:55 Women U16 K1 500 Heat 1
7 Sat 09:00 Women U16 K1 500 Heat 2
8 Sat 09:10 Men Senior K1 500 Heat 1
9 Sat 09:15 Men Senior K1 500 Heat 2
10 Sat 09:20 Men U18 K1 500 Heat 1
11 Sat 09:25 Men U18 K1 500 Heat 2
12 Sat 09:30 Women U18 K1 500 Heat 1
13 Sat 09:35 Women U18 K1 500 Heat 2
14 Sat 09:45 Boys 14 K1 500 Heat 1
15 Sat 09:50 Boys 14 K1 500 Heat 2
16 Sat 09:55 Boys 14 K1 500 Heat 3
17 Sat 10:00 Boys 14 K1 500 Heat 4
18 Sat 10:05 Boys 14 K1 500 Heat 5
19 Sat 10:10 Boys 14 K1 500 Heat 6
20 Sat 10:15 Men U16 K1 500 Semifinal 1
21 Sat 10:20 Men U16 K1 500 Semifinal 2
22 Sat 10:25 Girls 14 K1 500 Heat 1
23 Sat 10:30 Girls 14 K1 500 Heat 2
24 Sat 10:35 Boys 12 K1 500 Heat 1
25 Sat 10:40 Boys 12 K1 500 Heat 2
26 Sat 10:50 Girls 12 K1 500 Final
27 Sat 10:55 Women U16 K1 500 fb NORACE
28 Sat 11:00 Women U16 K1 500 A Final
Sat 11:05 LUNSJ SERVERES FRA KL. 11
29 Sat 11:05 Men Senior K1 500 B Final
30 Sat 11:10 Men Senior K1 500 A Final
31 Sat 11:15 Women Senior K1 500 Final
32 Sat 11:20 Men U18 K1 500 B Final
33 Sat 11:25 Men U18 K1 500 A Final
34 Sat 11:30 Women U18 K1 500 fb NORACE
35 Sat 11:35 Women U18 K1 500 A Final
36 Sat 11:40 Men U16 K1 500 E Final
37 Sat 11:45 Men U16 K1 500 D Final
38 Sat 11:50 Men U16 K1 500 C Final
39 Sat 11:55 Men U16 K1 500 B Final
40 Sat 12:00 Men U16 K1 500 A Final
41 Sat 12:10 Boys 14 K1 500 F Final
42 Sat 12:15 Boys 14 K1 500 E Final
43 Sat 12:20 Boys 14 K1 500 D Final
44 Sat 12:25 Boys 14 K1 500 C Final
45 Sat 12:30 Boys 14 K1 500 B Final
46 Sat 12:35 Boys 14 K1 500 A Final
47 Sat 12:40 Girls 14 K1 500 B Final
48 Sat 12:45 Girls 14 K1 500 A Final
49 Sat 12:50 Boys 12 K1 500 B Final
50 Sat 12:55 Boys 12 K1 500 A Final
Sat 13:00 LØPSPAUSE MED PREMIEUTDELING 500 m ALLE KLASSER
51 Sat 13:45 Men U16 K1 200 Heat 1
52 Sat 13:48 Men U16 K1 200 Heat 2
53 Sat 13:51 Men U16 K1 200 Heat 3
54 Sat 13:54 Men U16 K1 200 Heat 4
55 Sat 13:57 Men U16 K1 200 Heat 5
56 Sat 14:00 Women U16 K1 200 Heat 1
57 Sat 14:03 Women U16 K1 200 Heat 2
58 Sat 14:09 Men Senior K1 200 Heat 1
59 Sat 14:12 Men Senior K1 200 Heat 2
60 Sat 14:15 Men U18 K1 200 Heat 1
61 Sat 14:18 Men U18 K1 200 Heat 2
62 Sat 14:21 Women U18 K1 200 Heat 1
63 Sat 14:24 Women U18 K1 200 Heat 2
64 Sat 14:30 Boys 14 K1 200 Heat 1
65 Sat 14:33 Boys 14 K1 200 Heat 2
66 Sat 14:36 Boys 14 K1 200 Heat 3
67 Sat 14:39 Boys 14 K1 200 Heat 4
68 Sat 14:42 Boys 14 K1 200 Heat 5
69 Sat 14:45 Boys 14 K1 200 Heat 6
70 Sat 14:48 Girls 14 K1 200 Heat 1
71 Sat 14:51 Girls 14 K1 200 Heat 2
72 Sat 14:54 Boys 12 K1 200 Heat 1
73 Sat 14:57 Boys 12 K1 200 Heat 2
74 Sat 15:00 Men U16 K1 200 Semifinal 1
75 Sat 15:03 Men U16 K1 200 Semifinal 2
76 Sat 15:09 Girls 12 K1 200 Final
77 Sat 15:12 Women U16 K1 200 fb NORACE
78 Sat 15:15 Women U16 K1 200 A Final
79 Sat 15:18 Men Senior K1 200 B Final
80 Sat 15:21 Men Senior K1 200 A Final
81 Sat 15:24 Women Senior K1 200 Final
82 Sat 15:30 Men U18 K1 200 B Final
83 Sat 15:33 Men U18 K1 200 A Final
84 Sat 15:36 Women U18 K1 200 fb NORACE
85 Sat 15:39 Women U18 K1 200 A Final
86 Sat 15:42 Boys 14 K1 200 F Final
87 Sat 15:45 Boys 14 K1 200 E Final
88 Sat 15:48 Boys 14 K1 200 D Final
89 Sat 15:51 Boys 14 K1 200 C Final
90 Sat 15:54 Boys 14 K1 200 B Final
91 Sat 15:57 Boys 14 K1 200 A Final
92 Sat 16:03 Girls 14 K1 200 B Final
93 Sat 16:06 Girls 14 K1 200 A Final
94 Sat 16:09 Boys 12 K1 200 B Final
95 Sat 16:12 Boys 12 K1 200 A Final
96 Sat 16:15 Men U16 K1 200 fe NORACE
97 Sat 16:18 Men U16 K1 200 D Final
98 Sat 16:21 Men U16 K1 200 C Final
99 Sat 16:24 Men U16 K1 200 B Final
100 Sat 16:27 Men U16 K1 200 A Final
Sat 16:30 Premieutdeling 200 m alle klasser + utdeling av trekkepremier lørdag
Sat 17:00 TAKK FOR I DAG
101 Sun 08:30 Boys 12 K1 Short Final Final
102 Sun 08:30 Girls 12 K1 Short Final Final
103 Sun 09:00 Boys 14 K1 Short Final Final
104 Sun 09:03 Girls 14 K1 Short Final Final
105 Sun 09:30 Men Senior K1 Short Final Final
106 Sun 09:33 Men U18 K1 Short Final Final
107 Sun 09:36 Women Senior K1 Short Final Final
108 Sun 09:39 Women U18 K1 Short Final Final
Sun 10:00 Lunsj serveres fra kl.10.00
109 Sun 10:10 Men U16 K1 Short Final Final
110 Sun 10:13 Women U16 K1 Short Final Final
Sun 10:45 Premieutdeling kortbanemaraton alle klasser + utdeling av trekkepremier søndag
Sun 11:30 TAKK FOR I ÅR!