ICF WC1 2019 Sandvika 31.05.2019 - 02.06.2019
  • 1
    Fri AM
    16:20
    U18
    0
  • 2
    Fri AM
    16:45
    U18
    0
  • 3
    Fri AM
    17:10
    Senior
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 4
    Fri AM
    17:35
    Senior
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 5
    Sat AM
    09:30
    U18
    11
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • ROHLINGS  Lena
    2002
    GER
    Germany
    14:32:18
    2
    • MAKRAI  Sára
    1993
    HUN
    Hungary
    14:35:14
    3
    • LÖNNROTH GUSTAFSSON  Rebecka
    2001
    SWE
    Sverige
    14:48:56
    4
    • Sinkó  Panna
    2001
    HUN
    Hungary
    14:53:78
    5
    • LUDA  Ardis
    2001
    GER
    Germany
    15:01:31
    6
    • SANDER  Thea
    2001
    SWE
    Sverige
    15:04:56
    7
    • KURSCHAT  Anne
    2001
    GER
    Germany
    15:08:02
    8
    • HAISZER  Anna Liza
    2004
    HUN
    Hungary
    16:03:58
    9
    • LUOMA  Hilppa
    2001
    FIN
    Finland
    16:09:81
    10
    • TILLMANN  Zsófia
    2003

    Mix
    16:11:40
    11
    • FÜRSTENBERG  Theresa
    2002
    NPF
    Norges Padleforbund
    16:27:78
  • 6
    Sat AM
    09:55
    U18
    21
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • BRODÉN  Karl
    2001
    SWE
    Sverige
    13:13:25
    2
    • MJELSTAD  Kristoffer
    2002
    NPF
    Norges Padleforbund
    13:17:15
    3
    • MCCARTNEY  Matthew
    2001
    IRL
    Ireland
    13:19:65
    4
    • BERG  William
    2001
    SWE
    Sverige
    13:37:65
    5
    • NAGY  Raúl
    2003
    HUN
    Hungary
    13:48:72
    6
    • FINK  Dominik
    2002
    GER
    Germany
    13:49:75
    7
    • LAGERSTAM  Hugo
    2003
    SWE
    Sverige
    13:59:84
    8
    • LINDÉN  Magnus
    2001
    SWE
    Sverige
    14:02:52
    9
    • BURTON  Joseph
    2001
    AUS
    Australia
    14:14:06
    10
    • EZER  Dávid János
    2002
    HUN
    Hungary
    14:18:52
    11
    • FAHRENTZ  Nico
    2001
    GER
    Germany
    14:45:31
    12
    • USLAND-GADE  Eirik
    2002
    NPF
    Norges Padleforbund
    14:52:00
    13
    • SONNECKEN  Nico
    2003
    GER
    Germany
    14:52:72
    14
    • HELLENDOORN  Onno
    2001
    NED
    Netherlands
    14:54:75
    15
    • STAAL  Olaf
    2002
    NED
    Netherlands
    14:56:06
    16
    • O'BRIEN  Alexander
    2001
    IRL
    Ireland
    14:59:93
    17
    • KRAUS  Arne
    2003
    GER
    Germany
    15:02:56
    18
    • JOSUPEIT  Nils
    2001
    GER
    Germany
    15:03:58
    19
    • KUNZE  Jan-Henrik
    2001
    GER
    Germany
    15:29:24
    20
    • LYSNE  Andreas
    2002
    NPF
    Norges Padleforbund
    16:09:12
    21
    • HEDIN  Eric
    2002
    SWE
    Sverige
    DNS
  • 7
    Sat AM
    10:25
    Senior
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 8
    Sat AM
    10:55
    Senior
    13
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • CZÉLLAI-VÖRÖS  Zsófia
    1995

    Mix
    14:14:50
    2
    • KISZLI  Vanda
    1993
    HUN
    Hungary
    14:27:52
    3
    • WARD  Jenna
    1993
    RSA
    South Africa
    14:29:46
    4
    • SLETSJØE  Anna
    1997
    NPF
    Norges Padleforbund
    14:33:15
    5
    • SWARBRECK  Jane
    1987
    GBR
    Great Britain
    14:39:31
    6
    • ROSENKILDE  Emilie
    1994
    DEN
    Danmark
    14:45:96
    7
    • POLGREEN  Lizzie
    1988
    GBR
    Great Britain
    15:05:59
    8
    • PIAZZA  Gaia
    1992
    ITA
    Italy
    15:08:64
    9
    • Höij  Hanna
    1984
    SWE
    Sverige
    15:15:06
    10
    • KESSLER  Amelie
    1985
    FRA
    France
    15:22:18
    11
    • MALINEN  Olivia
    1997
    FIN
    Finland
    15:32:46
    12
    • PLOTZ  Lisa
    1998
    GER
    Germany
    15:47:40
    13
    • PLOTZ  Clara
    1998
    GER
    Germany
    15:59:46
  • 9
    Sat AM
    11:25
    Senior
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 10
    Sat AM
    14:00
    U14
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 11
    Sat AM
    14:25
    U14
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 12
    Sat AM
    14:25
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    22:27:40
    2
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    23:43:50
    3
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    23:48:56
    4
    • Lie-Petterson  Katinka
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    26:38:49
    5
    • Bakken  Madelen
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    30:29:46
  • 13
    Sat AM
    14:50
    U16
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 14
    Sat AM
    15:15
    Master
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 15
    Sat AM
    15:15
    Master
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 16
    Sat AM
    15:20
    Master
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 17
    Sat AM
    15:20
    Master
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Espedal  Frøydis
    1967
    NPF
    Norges Padleforbund
    1:47:21:93
  • 18
    Sat AM
    15:20
    Master
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Pendle  Ali
    1961
    GBR
    Great Britain
    1:48:48:56
    2
    • Onnekes  Elly
    1962
    NED
    Netherlands
    1:48:52:31
  • 19
    Sat AM
    15:20
    Master
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 20
    Sun AM
    09:00
    U18
    Bane Navn År Klubb Resultat
    221
    • Knudsen  Philip
    2002
    DEN
    Danmark
    00.000
    223
    • JOSUPEIT  Nils
    2001
    GER
    Germany
    00.000
    211
    • O'BRIEN  Alexander
    2001
    IRL
    Ireland
    00.000
    222
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    00.000
  • 21
    Sun AM
    09:05
    U18
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • ROHLINGS  Lena
    2002
    GER
    Germany
    1:31:15:68
    2
    • MAKRAI  Sára
    1993
    HUN
    Hungary
    1:31:25:43
    3
    • RØSTEN  Thea Duus
    2001
    NPF
    Norges Padleforbund
    1:32:31:68
    4
    • LUDA  Ardis
    2001
    GER
    Germany
    1:32:34:43
    5
    • KURSCHAT  Anne
    2001
    GER
    Germany
    1:32:58:40
    6
    • Sinkó  Panna
    2001
    HUN
    Hungary
    1:33:13:92
    7
    • SANDER  Thea
    2001
    SWE
    Sverige
    1:35:35:56
    8
    • LÖNNROTH GUSTAFSSON  Rebecka
    2001
    SWE
    Sverige
    1:35:47:59
    9
    • ROHDE  Kristine
    2002
    DEN
    Danmark
    1:36:24:58
    10
    • LUOMA  Hilppa
    2001
    FIN
    Finland
    1:37:16:96
    11
    • HAISZER  Anna Liza
    2004
    HUN
    Hungary
    1:39:03:42
    12
    • TILLMANN  Zsófia
    2003

    Mix
    1:39:04:68
  • 22
    Sun AM
    11:00
    Senior
    17
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • KISZLI  Vanda
    1993
    HUN
    Hungary
    1:43:56:60
    2
    • CZÉLLAI-VÖRÖS  Zsófia
    1995

    Mix
    1:43:58:22
    3
    • SWARBRECK  Jane
    1987
    GBR
    Great Britain
    1:47:41:44
    4
    • WARD  Jenna
    1993
    RSA
    South Africa
    1:47:42:79
    5
    • KESSLER  Amelie
    1985
    FRA
    France
    1:48:50:06
    6
    • SORENSEN  Anne Hauge
    1999
    DEN
    Danmark
    1:49:32:63
    7
    • VIRIK  Maria
    1999
    NPF
    Norges Padleforbund
    1:49:43:91
    8
    • PIAZZA  Gaia
    1992
    ITA
    Italy
    1:50:10:19
    9
    • MARETTI  Frederikke
    1999
    DEN
    Danmark
    1:50:55:16
    10
    • POL  Hedy
    1986
    NED
    Netherlands
    1:50:57:53
    11
    • POLGREEN  Lizzie
    1988
    GBR
    Great Britain
    1:51:01:69
    12
    • MALINEN  Olivia
    1997
    FIN
    Finland
    1:54:15:88
    13
    • JONES  Ella
    1998
    NPF
    Norges Padleforbund
    1:56:07:97
    14
    • Höij  Hanna
    1984
    SWE
    Sverige
    1:56:09:69
    15
    • PLOTZ  Lisa
    1998
    GER
    Germany
    1:56:37:63
    16
    • SLETSJØE  Anna
    1997
    NPF
    Norges Padleforbund
    DNF
    17
    • ROSENKILDE  Emilie
    1994
    DEN
    Danmark
    DNF
  • 23
    Sun AM
    11:05
    Senior
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 24
    Sun AM
    14:00
    Senior
    Bane Navn År Klubb Resultat