NC 4 2022 Årungen 20.08.2022 - 21.08.2022
  • 1
    Lør FM
    08:30
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    FA-5 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:74
    2
    • Ivarsen  Magnus
    FA-7 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:09
    3
    • Lotsberg  Lasse
    SF-5 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    38:70
    4
    • Hollingsæter  Elias
    SF-7 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:91
    5
    • Andreassen  Øystein
    SF-2 1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:61
    6
    • Kurthi  Joakim
    FB 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:94
    7
    • Otterstad  Aleksander
    FB 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:10
  • 2
    Lør FM
    08:35
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Lucas
    FA-6 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:55
    2
    • Sletsjøe  Karl Anders
    FA-3 1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:55
    3
    • Buch  Ivar
    SF-6 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:01
    4
    • Moi  Kristjan
    SF-3 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:75
    5
    • Edstrøm  Bjørn Smedsrud
    SF-9 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:68
    6
    • Leinum  Øystein Magnus
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 3
    Lør FM
    08:40
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    FA-4 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    36:81
    2
    • Lønning  Nicolai
    FA-8 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:82
    3
    • Saksvik  Syver
    SF-4 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:35
    4
    • Lothe  Thomas
    SF-8 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:83
    5
    • Holberg  Lars
    SF-1 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    41:62
    6
    • Eide  John Bernhard Langeland
    FB 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:66
  • 4
    Lør FM
    08:45
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    FA-5 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:98
    2
    • Sjursen  Mikkel
    FA-7 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:78
    3
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    SF-5 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:21
    4
    • Meling  Michael
    SF-7 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:26
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    SF-2 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:69
    6
    • Markussen  Simen
    FB 2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:73
    7
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    DNS
  • 5
    Lør FM
    08:50
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Siljan  Siver
    FA-6 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:38
    2
    • Falck  Filip Nicolai
    FA-3 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:41
    3
    • Osen  Johan
    SF-6 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:45
    4
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-3 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:68
    5
    • Seljelid  Joachim
    SF-9 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:74
    6
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 6
    Lør FM
    08:55
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hafstad  Håkon
    FA-4 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:85
    2
    • Palucha  Lars
    FA-8 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    40:97
    3
    • Meling  Daniel
    SF-4 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:75
    4
    • Solvik  Kristian
    SF-8 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:98
    5
    • Vangsnes  Jarand
    SF-1 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:96
    6
    • Lægreid  Oskar
    FB 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:40
  • 7
    Lør FM
    09:00
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    FA-5 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:04
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-7 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:25
    3
    • Petrus  Nikita
    FA-3 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    42:28
    4
    • Osen  Einar
    SF-5 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:70
    5
    • Lundervold  Naol
    SF-7 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:55
    6
    • Kjelvei  Odin
    SF-3 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:32
    7
    • Helleren  Jonas
    SF-9 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:01
    8
    • Frengstad  Brage
    SF-1/FB-2 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:30
    9
    • Kroepelien  Laurian
    FB-9 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:39
  • 8
    Lør FM
    09:05
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    FA-6 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:50
    2
    • Kristiansen  Brage
    FA-4 2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:30
    3
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-8 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:44
    4
    • Farzelayev  Dastin
    SF-6 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:52
    5
    • Bjørgan  Marcus
    SF-4 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:96
    6
    • Fjeld  Lucas
    SF-8 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:13
    7
    • Røer-Amundsen  Alexander
    SF-2 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    49:18
    8
    • Nedland  Sebastian
    SF-1/FB-2 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:83
    9
    • Kristiansen  Vetle
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
  • 9
    Lør FM
    09:10
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    FA-5 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:62
    2
    • Rossebø  Mari
    FA-7 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:88
    3
    • Svanberg  Emilie
    FA-3 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:73
    4
    • Laukeland  Karen
    FA-9 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:76
    5
    • Siljan  Sara
    FA-1/FB-5 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    59:09
    6
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    FB-6 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:00:21
  • 10
    Lør FM
    09:15
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    FA-6 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:67
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    FA-4 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:77
    3
    • Svanberg Heimark  Mathea
    FA-8 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    56:72
    4
    • Austerheim  Siren
    FA-2 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:57
    5
    • Schatvet  Maria
    FA-1/FB-5 2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:00:93
  • 11
    Lør FM
    09:20
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:47
    2
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:95
    3
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    57:91
    4
    • Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:02:77
    5
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:03:04
    6
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:09:88
    7
    DNS
  • 12
    Lør FM
    09:25
    U14
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:18
    2
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:61
    3
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:36
    4
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:61
    5
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:23
    6
    • Kvilhaug  Amalie
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:69
  • 13
    Lør FM
    09:30
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:16
    2
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:75
    3
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    51:04
    4
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:04
    5
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:55
    6
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:86
    7
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:94
    8
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:06:30
  • 14
    Lør FM
    09:35
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    46:83
    2
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:79
    3
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    52:45
    4
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:75
    5
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:71
    6
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    56:27
    7
    • owe  maximilian
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:15
    8
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:16:23
  • 15
    Lør FM
    09:40
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:73
    2
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:49
    3
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    47:10
    4
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    52:86
    5
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    53:14
    6
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:70
    7
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:03:37
    8
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:10:37
  • 16
    Lør FM
    09:50
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:22
    2
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:08:82
    3
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:09:66
    4
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:12:05
    5
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:16:34
    6
    • Parvizi  Elina
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:20:69
  • 17
    Lør FM
    09:55
    U12
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:00:01
    2
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:18
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:06:05
    4
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:49
    5
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:09:47
    6
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:69
    7
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:13:79
  • 18
    Lør FM
    10:00
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    FA-2 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:78
    2
    • Andreassen  Øystein
    FA-9 1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:04
    3
    • Hollingsæter  Elias
    FA-1 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:12
    4
    • Moi  Kristjan
    FB-5 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:12
    5
    • Saksvik  Syver
    FB-4 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:80
    6
    • Lothe  Thomas
    FB-6 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:80
    7
    • Holberg  Lars
    FB-3 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    41:44
    8
    • Buch  Ivar
    FB-7 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:80
    9
    • Edstrøm  Bjørn Smedsrud
    FB-2 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:87
  • 19
    Lør FM
    10:05
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    FA-2 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:26
    2
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-9 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:17
    3
    • Solvik  Kristian
    FA-1 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:22
    4
    • Seljelid  Joachim
    FB-5 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:25
    5
    • Meling  Daniel
    FB-4 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:47
    6
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FB-6 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:67
    7
    • Meling  Michael
    FB-3 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:28
    8
    • Vangsnes  Jarand
    FB-7 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:07
    9
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB-2 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:14
  • 20
    Lør FM
    10:10
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Bjørgan  Marcus
    FA-2 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:02
    2
    • Osen  Einar
    FA-9 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:15
    3
    • Farzelayev  Dastin
    FA-1 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:64
    4
    • Fjeld  Lucas
    FB-5 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:00
    5
    • Helleren  Jonas
    FB-6 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:26
    6
    • Frengstad  Brage
    FB-4 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:32
    7
    • Kjelvei  Odin
    FB-7 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:34
    8
    • Lundervold  Naol
    FB-8 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:61
    9
    • Røer-Amundsen  Alexander
    FB-3 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:80
  • 21
    Lør FM
    10:15
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Schatvet  Maria
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:88
    2
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:62
  • 22
    Lør FM
    10:20
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:65
    2
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    48:81
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:88
    4
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:73
    5
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    55:71
    6
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:21
    7
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:02
    8
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    59:93
    9
    • Austerheim  Siren
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:90
  • 23
    Lør FM
    10:30
    U14
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:98
    2
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:09:85
    3
    • Kvilhaug  Amalie
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 24
    Lør FM
    10:35
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:36
    2
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:42
    3
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:04
    4
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:22
    5
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:56
    6
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    56:18
    7
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    56:52
    8
    • Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:03:48
    9
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:58
  • 25
    Lør FM
    10:40
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    53:95
    2
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:50
    3
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:68
    4
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:07:28
    5
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:08:51
    6
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 26
    Lør FM
    10:45
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    52:94
    2
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    53:19
    3
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    53:61
    4
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:07
    5
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    56:30
    6
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    56:37
    7
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    56:86
    8
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:23
    9
    • owe  maximilian
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:00:28
  • 27
    Lør FM
    10:50
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:91
    2
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:99
    3
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    44:09
    4
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:87
    5
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    46:81
    6
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:80
    7
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    50:12
    8
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:59
    9
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:92
  • 28
    Lør FM
    10:55
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:31
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    45:81
    3
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:41
    4
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:98
    5
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:12
  • 29
    Lør FM
    11:00
    U18
    0
    • Løp 29 kjøres sammen med løp 28 Senior Damer

    • KLUBBENE KAN HENTE LUNSJ I KAFETERIAEN FRA KL. 11.00

  • 30
    Lør FM
    11:05
    U12
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haddeland  Hedda
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    • Solvik  Natalie
    • Schønberg  Njord
    2010
    2010
    2012
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    54:75
    2
    • Kroepelien  Fredrikke
    • Slogvik  Vegard Langø
    • Fostad  Serina Amalie
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    2012
    2010
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:01:91
    3
    • Parvizi  Elina
    • Jess  Marcus
    • Lønning  Matteus
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2010
    2010
    2012
    2011
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:22
  • 31
    Lør FM
    11:10
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:19
    2
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:27
    3
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:47
    4
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:81
    5
    • Edstrøm  Bjørn Smedsrud
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:07
    6
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    41:12
    7
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:60
    8
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:30
    9
    • Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:49
  • 32
    Lør FM
    11:15
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    35:97
    2
    • Eide  Gunnar
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    36:20
    3
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    36:58
    4
    • Ivarsen  Magnus
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:73
    5
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    37:89
    6
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:17
    7
    • Sletsjøe  Karl Anders
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:18
    8
    • Andreassen  Øystein
    1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:54
    9
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:64
  • 33
    Lør FM
    11:20
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:59
    2
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:17
    3
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:38
    4
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:94
    5
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    45:73
    6
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:08
    7
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:85
    8
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:25
    9
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:41
  • 34
    Lør FM
    11:25
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:18
    2
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:69
    3
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:80
    4
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:06
    5
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:17
    6
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:56
    7
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    40:72
    8
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:58
    9
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:63
  • 35
    Lør FM
    11:30
    U16
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:51
    2
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:08
    3
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:16
    4
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:37
    5
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:21
    6
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:29
    7
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:46
    8
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNF
  • 36
    Lør FM
    11:35
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:01
    2
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:69
    3
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    39:88
    4
    • Petrus  Nikita
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    40:17
    5
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:22
    6
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:94
    7
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:73
    8
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:19
    9
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:04
    • Premieutdeling for 200 m Senior Herrer og Damer, U18 Herrer og Damer, U16 Herrer og Damer og U12 Gutter og Jenter. 

  • 37
    Lør FM
    11:50
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Øvrebø  Line
    • Helgesen  Kesia
    • Haaland  Morten
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    2008
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:09
    2
    • Greben  Johan
    • Opdahl  Mathea
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    • Solvik  Martin
    2008
    2008
    2009
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:76
    3
    • Sandaker Wehn  Edvard
    • Næss  Vebjørn
    • Høibo  Fillip Alexander
    • Vatnar  Endre
    2008
    2009
    2008
    2009
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:84
    4
    • Fevang  Georg William
    • Fjeldheim  Emma
    • Bryng  Melvin
    • owe  maximilian
    2008
    2008
    2008
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:58
    5
    • Nesje  Elias
    • Totland  Olea
    • Sharoki  Nicholas
    • Parvizi  Kiana
    2008
    2008
    2008
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:12
    6
    • Aarbakke  Peter
    • Berge  Tuva
    • Wigaard  Fredrik
    • Vollesfjord  Live
    2009
    2008
    2009
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:46
    7
    • Lilledrange  Leon
    • Øvland  Lerke
    • Oelschlägel  Emil
    • Sending  Aksel
    2009
    2008
    2008
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:12
    8
    • Vatland  Sverre
    • Hansen  Björk
    • Ellingsen  Hans-Petter
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    2008
    2008
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:83
    9
    • Holm  Ane
    • Osen  Jørgen
    • Kvilhaug  Amalie
    • Fostad  Zacharias
    2008
    2009
    2008
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:99
    • Premieutdeling for 200 m U14 Gutter og Jenter. 

  • 38
    Lør EM
    12:30
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Elias
    FA-5 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:45:09
    2
    • Lotsberg  Lasse
    FA-7 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:46:00
    3
    • Saksvik  Syver
    FA-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:48:03
    4
    • Eide  Gunnar
    SF-5 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:49:41
    5
    • Lothe  Thomas
    SF-7 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:50:24
    6
    • Heir  Asmund
    SF-3 1994
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:58:03
    7
    • Holberg  Lars
    SF-9 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    3:58:50
    8
    • Andersen  Vegard
    SF-1/FB-2 1995
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:04:84
  • 39
    Lør EM
    12:38
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    FA-6 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:50:75
    2
    • Buch  Ivar
    FA-4 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:53:10
    3
    • Wessel  Per Christian
    FA-8 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:55:87
    4
    • Edstrøm  Bjørn Smedsrud
    SF-6 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:09:55
    5
    • Bache-Wiig  Thor
    SF-4 1965
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:26:23
    6
    • Otterstad  Aleksander
    SF-8 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:55:13
    7
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 40
    Lør EM
    12:46
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    FA-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:47:61
    2
    • Sjursen  Mikkel
    FA-7 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:59:32
    3
    • Osen  Johan
    FA-3 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:06:49
    4
    • Solvik  Kristian
    SF-5 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:09:58
    5
    • Meling  Daniel
    SF-7 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:11:27
    6
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-3 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:12:80
    7
    • Siljan  Siver
    SF-9 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:14:52
    8
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNF
  • 41
    Lør EM
    12:54
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    FA-6 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:52:14
    2
    • Staupe  Gudmund
    FA-4 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:53:09
    3
    • Hafstad  Håkon
    FA-8 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:54:40
    4
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    SF-6 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:57:53
    5
    • Meling  Michael
    SF-4 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:17:66
    6
    • Sørsveen  Ferdinand
    SF-8 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:24:73
    7
    • Vollesfjord  Petter A.
    SF-2 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:43:00
    8
    • Markussen  Simen
    SF-1/FB-2 2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:46:23
  • 42
    Lør EM
    13:02
    Senior
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:11:86
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:18:90
  • 43
    Lør EM
    13:10
    U18
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:37:18
    2
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:37:32
    3
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:02:47
    4
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:03:93
    5
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
  • 44
    Lør EM
    13:25
    U14
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:45:04
    2
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:47:18
    3
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    10:51:05
    4
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    11:00:05
    5
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    11:04:52
    6
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:29:82
    7
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:44:36
    8
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:46:31
    9
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:11:67
    10
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:51:90
    11
    • Kvilhaug  Amalie
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
    12
    • Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 45
    Lør EM
    13:40
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:35:84
    2
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:42:47
    3
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    7:05:06
    4
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    7:09:09
    5
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    8:05:31
    6
    • Parvizi  Elina
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    8:15:31
  • 46
    Lør EM
    13:50
    U14
    23
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:07:59
    2
    • Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    9:18:50
    3
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    9:34:94
    4
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    9:43:06
    5
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:18:25
    6
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    10:34:66
    7
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:43:69
    8
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:55:41
    9
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    11:06:15
    10
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    11:11:59
    11
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    11:13:91
    12
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    11:14:40
    13
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    11:28:91
    14
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:35:47
    15
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:39:88
    16
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    11:44:38
    17
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:00:91
    18
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:12:34
    19
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:39:12
    20
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:59:47
    21
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:15:38
    22
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:20:91
    23
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    16:03:00
  • 47
    Lør EM
    14:05
    U12
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:49:35
    2
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:55:18
    3
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:22:59
    4
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    6:53:42
    5
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:59:32
    6
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    7:28:94
    7
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 48
    Lør EM
    14:20
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FA-2 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:00:61
    2
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-9 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:03:36
    3
    • Siljan  Siver
    FA-1 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:03:44
    4
    • Solvik  Kristian
    FB-5 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:06:09
    5
    • Meling  Daniel
    FB-6 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:09:86
    6
    • Meling  Michael
    FB-4 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:17:31
    7
    • Sørsveen  Ferdinand
    FB-7 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:17:53
    8
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB-8 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:40:45
    9
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 49
    Lør EM
    14:28
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    3:59:87
    2
    • Edstrøm  Bjørn Smedsrud
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:07:23
    3
    • Bache-Wiig  Thor
    1965
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:07:88
    4
    • Andersen  Vegard
    1995
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:21:06
    5
    • Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:43:11
  • 50
    Lør EM
    14:36
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:40:00
    2
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:42:03
    3
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:43:68
    4
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:44:11
    5
    • Wessel  Per Christian
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:45:92
    6
    • Eide  Gunnar
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:47:59
    7
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:49:06
    8
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:53:42
    9
    • Heir  Asmund
    1994
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:01:96
  • 51
    Lør EM
    14:50
    U16
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:06:41
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:23:67
    3
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    15:37:12
    4
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:19:57
    5
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    17:30:24
    6
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    18:17:80
    7
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    18:44:35
    8
    • Austerheim  Siren
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    18:56:09
    9
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    19:43:03
    10
    • Schatvet  Maria
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    19:47:70
    • Premieutdeling 1000 m U12 Jenter og gutter og 2000 m U14 Jenter og gutter, samt 1000 m Senior Herrer og Damer, og U18 Damer gjennomføres under langløpet for U16.

  • 52
    Lør EM
    15:05
    U16
    19
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    12:45:60
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:25:54
    3
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:43:15
    4
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:43:57
    5
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    13:43:99
    6
    • Petrus  Nikita
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    13:53:84
    7
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:30:67
    8
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    14:42:30
    9
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:22:18
    10
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:24:74
    11
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    16:09:50
    12
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    16:10:92
    13
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    16:37:74
    14
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    17:00:48
    15
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    17:56:76
    16
    • owe  maximilian
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    19:17:81
    17
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    22:22:96
    18
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    19
    • Kristiansen  Vetle
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
  • 53
    Lør EM
    15:25
    U18
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:13:11
    2
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:19:05
    3
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:20:57
    4
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:21:43
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:40:31
  • 54
    Lør EM
    15:35
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:42:68
    2
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:48:44
    3
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:50:40
    4
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:50:85
    5
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:53:69
    6
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:58:20
    7
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:01:77
    8
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:18:41
    9
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:31:21
    • Premieutdeling for 3000 m U16 Damer og Herrer og 1000 m U18 Herrer

    • TAKK FOR I DAG

  • 55
    Søn FM
    08:30
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Elias
    FA-5 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:45:12
    2
    • Ivarsen  Magnus
    FA-7 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:46:41
    3
    • Buch  Ivar
    SF-5 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:53:03
    4
    • Lothe  Thomas
    SF-7 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:54:50
    5
    • Andreassen  Øystein
    SF-2 1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:56:95
    6
    • Moi  Kristjan
    FB 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:01:59
    7
    • Eide  John Bernhard Langeland
    FB 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:06:86
    8
    • Otterstad  Aleksander
    FB 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:14:45
  • 56
    Søn FM
    08:35
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    FA-6 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:47:81
    2
    • Saksvik  Syver
    FA-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:48:97
    3
    • Holberg  Lars
    SF-6 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:55:36
    4
    • Heir  Asmund
    SF-3 1994
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:58:74
    5
    • Bache-Wiig  Thor
    SF-9 1965
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:04:04
    6
    • Kurthi  Joakim
    FB 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:05:75
    7
    • Edstrøm  Bjørn Smedsrud
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 57
    Søn FM
    08:40
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    FA-4 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:45:24
    2
    • Lønning  Nicolai
    FA-8 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:47:48
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    SF-4 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:49:95
    4
    • Wessel  Per Christian
    SF-8 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:52:29
    5
    • Sletsjøe  Karl Anders
    SF-1 1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:55:19
    6
    • Røsten  Lucas
    FB 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:56:75
    7
    • Andersen  Vegard
    FB 1995
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:05:29
  • 58
    Søn FM
    08:45
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    FA-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:49:71
    2
    • Osen  Johan
    FA-7 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:52:22
    3
    • Palucha  Lars
    SF-5 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:56:28
    4
    • Solvik  Kristian
    SF-7 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:04:36
    5
    • Sørsveen  Ferdinand
    SF-2 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:05:59
    6
    • Vangsnes  Jarand
    FB 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:09:64
    7
    • Lægreid  Oskar
    FB 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:15:18
  • 59
    Søn FM
    08:50
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hafstad  Håkon
    FA-6 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:49:64
    2
    • Sjursen  Mikkel
    FA-3 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:51:80
    3
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    SF-6 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:54:01
    4
    • Falck  Filip Nicolai
    SF-3 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:59:68
    5
    • Meling  Michael
    SF-9 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:01:43
    6
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:12:25
    7
    • Markussen  Simen
    FB 2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:13:23
  • 60
    Søn FM
    08:55
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    FA-4 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:48:40
    2
    • Staupe  Gudmund
    FA-8 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:55:39
    3
    • Siljan  Siver
    SF-4 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:58:18
    4
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-8 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:58:76
    5
    • Meling  Daniel
    SF-1 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:59:15
    6
    • Seljelid  Joachim
    FB 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:00:67
  • 61
    Søn FM
    09:00
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    FA-5 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:00:38
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-7 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:02:04
    3
    • Osen  Einar
    FA-3 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:02:99
    4
    • Bjørgan  Marcus
    SF-5 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:04:28
    5
    • Helleren  Jonas
    SF-7 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:11:20
    6
    • Kjelvei  Odin
    SF-3 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:12:27
    7
    • Frengstad  Brage
    SF-9 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:13:16
    8
    • Lundervold  Naol
    SF-1/FB-2 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:13:30
    9
    • Kroepelien  Laurian
    FB-9 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:14:69
  • 62
    Søn FM
    09:05
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-6 2006