NM 2021 Gillsvann 14.08.2021 - 15.08.2021
This competition has 6 photos. While not a normal photo finish, it shows the moment the race winner passes the finish line.
  • 1
    Lør FM
    08:30
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Elias
    FA-5 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:54:18
    2
    • Lønning  Nicolai
    FA-7 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:56:45
    3
    • Ivarsen  Lars
    FA-3 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:59:08
    4
    • Askeland  Sander
    SF-5 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:03:13
    5
    • Staupe  Gudmund
    SF-7 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:19:58
    6
    • Edstrøm  Bjørn
    SF-9 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:20:26
    7
    • Sjursen  Mikkel
    SF-3 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:20:26
    8
    • Haugeto  Arne
    SF-1/FB-2 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:36:38
  • 2
    Lør FM
    08:37
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    FA-6 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:00:15
    2
    • Saksvik  Syver
    FA-4 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:01:28
    3
    • Buch  Ivar
    FA-8 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:02:57
    4
    • Hafstad  Håkon
    SF-6 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:13:46
    5
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    SF-4 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:14:82
    6
    • Falck  Filip Nicolai
    SF-8 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:28:38
    7
    • Vangsnes  Jarand
    SF-2 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:33:71
    8
    • Lægreid  Oskar
    SF-1/FB-2 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:05:96
  • 3
    Lør FM
    08:44
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ullvang  Lars Magne
    FA-5 1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:45:77
    2
    • Vold  Amund
    FA-7 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:50:33
    3
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-3 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:52:96
    4
    • Markussen  Vetle
    SF-5 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:59:33
    5
    • Usland-Gade  Eirik
    SF-7 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:18:24
    6
    • hauge  joakim
    SF-3 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:30:89
    7
    • Løver  Joakim
    SF-9 1988
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:33:46
    8
    • Teland  Hakeem
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
  • 4
    Lør FM
    08:51
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Eivind
    FA-6 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:43:10
    2
    • Salbu  Daniel
    FA-4 1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:46:10
    3
    • Jensen  Vemund
    FA-8 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:48:00
    4
    • Jensen  Aslak
    SF-6 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:00:00
    5
    • Helgesen  Leander
    SF-4 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:06:50
    6
    • Kvam  Øystein
    SF-8 1973
    Arendal
    Arendal Kajakklubb
    4:08:10
    7
    • Holberg  Lars
    SF-2 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:16:02
    8
    • Bache-Wiig  Thor
    SF-1/FB-2 1965
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:28:03
  • 5
    Lør FM
    08:58
    Senior
    0
  • 6
    Lør FM
    09:18
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Palucha  Lars
    • Worren  Magnus
    FA-5 2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    36:65
    2
    • Osen  Johan
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-7 2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:05
    3
    • Haaland  Morten
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-3 2008
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:49
    4
    • Solvik  Kristian
    • Vollesfjord  Petter A.
    SF-5 2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:90
    5
    • Siljan  Siver
    • Meling  Michael
    SF-7 2005
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:96
    6
    • Fjeld  Lucas
    • Solvik  Martin
    SF-3 2006
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:15
    7
    • Juul  Aleksander
    • Kroepelien  Laurian
    SF-9 2006
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:09
    8
    • Nedland  Sebastian
    • Helleren  Jonas
    SF-1/FB-2 2006
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:85
    9
    • Nesje  Elias
    • Kjelvei  Odin
    2008
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNF
  • 7
    Lør FM
    09:22
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    • Straume  Simen
    FA-6 2005
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    38:31
    2
    • Fjeldheim  Emil
    • Totland  Mikal
    FA-4 2005
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:45
    3
    • Helgesen  Kjerand
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-8 2006
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:93
    4
    • Bjørgan  Marcus
    • Meling  Daniel
    SF-6 2006
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:64
    5
    • Butenschøn  Helge
    • Kristiansen  Brage
    SF-4 2005
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    42:99
    6
    • Lie-Petterson  Markus
    • Lie-Petterson  Mathias
    SF-8 2006
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:44
    7
    • Taraldsen Hyllseth  Mats
    • Markussen  Simen
    SF-2 2006
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:33
    8
    • Farzelayev  Dastin
    • Vatnar  Endre
    SF-1/FB-2 2006
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:39
  • 8
    Lør FM
    09:26
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Austerheim  Siren
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:75
    2
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:03:14
    3
    • Karaliute  Urte
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:04:07
    4
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:59
    5
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:64
    6
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:05:43
    7
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:07:39
    8
    • Abelite Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:11:55
    9
    • Otterstad  Mathilde
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    11:14:97
  • 9
    Lør FM
    09:30
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:34
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:59
    3
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:09
    4
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:15
    5
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:19
    6
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:45
    7
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:21
    8
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:06:88
    9
    • Adde  Ninnie
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 10
    Lør FM
    09:34
    U14
    0
  • 11
    Lør FM
    09:38
    U12
    0
  • 12
    Lør FM
    09:42
    U12
    0
  • 13
    Lør FM
    09:46
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:62
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    47:74
    3
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:76
    4
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:14
    5
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:37
    6
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:15
    7
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:35
    8
    • owe  maximilian
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:33
    9
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:07:23
  • 14
    Lør FM
    09:50
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:73
    2
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    50:87
    3
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    53:51
    4
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    55:41
    5
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:53
    6
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    57:44
    7
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:00:23
    8
    • Frøyland  Egil
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:28
    9
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:01:75
  • 15
    Lør FM
    09:54
    U14
    0
  • 16
    Lør FM
    09:58
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:03:06
    2
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:03:99
    3
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:10
    4
    • Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:37
    5
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:10:34
    6
    • Aschim  Lucas
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:15:46
    7
    • Øysæd  Nicolai
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:20:53
  • 17
    Lør FM
    10:02
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:43
    2
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:98
    3
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:92
    4
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:12:76
    5
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:15:03
    6
    • Lie-Jonsson  Colin
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:31:77
  • 18
    Lør FM
    10:06
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Bjørgan  Marcus
    • Meling  Daniel
    FA-2 2006
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:88
    2
    • Solvik  Kristian
    • Vollesfjord  Petter A.
    FA-9 2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:11
    3
    • Butenschøn  Helge
    • Kristiansen  Brage
    FA-1 2005
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:62
    4
    • Lie-Petterson  Markus
    • Lie-Petterson  Mathias
    FB-5 2006
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:10
    5
    • Fjeld  Lucas
    • Solvik  Martin
    FB-6 2006
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:99
    6
    • Taraldsen Hyllseth  Mats
    • Markussen  Simen
    FB-4 2006
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:24
    7
    • Juul  Aleksander
    • Kroepelien  Laurian
    FB-7 2006
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:84
    8
    • Nedland  Sebastian
    • Helleren  Jonas
    FB-8 2006
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:43
    9
    • Siljan  Siver
    • Meling  Michael
    2005
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 19
    Lør FM
    10:10
    U16
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    • Egge  Stine
    • Storhaug  Elisabeth
    • Rossebø  Mari
    2007
    2005
    2007
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:83
    2
    • Hansen  Björk
    • Haugland  Amanda
    • Opdahl  Mathea
    • Svanberg  Emilie
    2008
    2006
    2008
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    47:81
    3
    • Totland  Olea
    • Helgesen  Kesia
    • Egge  Mathilde
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    2008
    2006
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:96
    • Premieutdeling løp 19

  • 20
    Lør FM
    10:30
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Staupe  Gudmund
    FA-2 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:05:83
    2
    • Hafstad  Håkon
    FA-9 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:06:84
    3
    • Askeland  Sander
    FA-1 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:07:13
    4
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FB-5 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:09:81
    5
    • Sjursen  Mikkel
    FB-6 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:10:54
    6
    • Falck  Filip Nicolai
    FB-4 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:17:51
    7
    • Haugeto  Arne
    FB-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:27:94
    8
    • Vangsnes  Jarand
    FB-8 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:37:65
    9
    • Edstrøm  Bjørn
    FB-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:42:15
  • 21
    Lør FM
    10:37
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Markussen  Vetle
    FA-2 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:47:13
    2
    • Jensen  Aslak
    FA-9 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:48:63
    3
    • Helgesen  Leander
    FA-1 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:49:00
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    FB-5 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:54:62
    5
    • Kvam  Øystein
    FB-6 1973
    Arendal
    Arendal Kajakklubb
    3:55:35
    6
    • Holberg  Lars
    FB-4 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:08:37
    7
    • hauge  joakim
    FB-7 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:08:54
    8
    • Bache-Wiig  Thor
    FB-8 1965
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:10:38
    9
    • Løver  Joakim
    FB-3 1988
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    9:59:99
  • 22
    Lør FM
    10:44
    U18
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:28:37
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:29:94
    3
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:44:43
    4
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:49:83
    5
    • Lie-Petterson  Katinka
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    7:01:72
  • 23
    Lør FM
    11:04
    U14
    0
  • 24
    Lør FM
    11:08
    U14
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:04
    2
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:72
    3
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:07:00
    4
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:09:48
    5
    • Abelite Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:14:24
    6
    • Karaliute  Urte
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNF
    7
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNF
    8
    • Otterstad  Mathilde
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 25
    Lør FM
    11:12
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:49
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:46
    3
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:58
    4
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:21
    5
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:25
    6
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:29
    7
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:03:51
    8
    • Austerheim  Siren
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:01
    9
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:97
  • 26
    Lør FM
    11:16
    U12
    0
  • 27
    Lør FM
    11:20
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:09:95
    2
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:13:81
    3
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:14:49
    4
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:17:21
    5
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:18:47
    6
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:25:21
    7
    • Parvizi  Elina
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:32:44
    8
    • Hårklau  Mia Emilia
    2010
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:33:92
    9
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:36:01
  • 28
    Lør FM
    11:24
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeld  Lucas
    • Solvik  Martin
    2006
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:99
    2
    • Lie-Petterson  Markus
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:31
    3
    • Nedland  Sebastian
    • Helleren  Jonas
    2006
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:97
    4
    • Juul  Aleksander
    • Kroepelien  Laurian
    2006
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:80
    5
    • Farzelayev  Dastin
    • Vatnar  Endre
    2006
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:35
    6
    • Taraldsen Hyllseth  Mats
    • Markussen  Simen
    2006
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
  • 29
    Lør FM
    11:28
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    • Totland  Mikal
    2005
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    36:82
    2
    • Schmidt  Thomas
    • Straume  Simen
    2005
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:82
    3
    • Osen  Johan
    • Rudolfsen  Nicolai
    2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    38:58
    4
    • Helgesen  Kjerand
    • Hammarqvist  Trygve
    2006
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:96
    5
    • Palucha  Lars
    • Worren  Magnus
    2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    39:04
    6
    • Haaland  Morten
    • Haaland  Hans-Petter
    2008
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:12
    7
    • Solvik  Kristian
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:33
    8
    • Bjørgan  Marcus
    • Meling  Daniel
    2006
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:22
    9
    • Butenschøn  Helge
    • Kristiansen  Brage
    2005
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    44:54
    • Premieutdeling løp 28

  • 30
    Lør FM
    11:37
    U12
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:15:07
    2
    • Aschim  Lucas
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:19:76
    3
    • Øysæd  Nicolai
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:23:80
    4
    • Lie-Jonsson  Colin
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:30:06
  • 31
    Lør FM
    11:41
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:27
    2
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:04:47
    3
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:62
    4
    • Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:25
    5
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:66
    6
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:10:08
    7
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:11:65
    8
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:60
    9
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:13:71
  • 32
    Lør FM
    11:45
    U14
    0
  • 33
    Lør FM
    11:49
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:64
    2
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:01:49
    3
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:02:26
    4
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:03:31
    5
    • Frøyland  Egil
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:39
    6
    • owe  maximilian
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:07:81
    7
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:05
    8
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
    9
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
  • 34
    Lør FM
    11:53
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:95
    2
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:78
    3
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    49:10
    4
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:39
    5
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    52:29
    6
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:62
    7
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:94
    8
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:18
    9
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:01:07
  • 35
    Lør FM
    11:57
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    • Egge  Stine
    2007
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:60
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    • Helgesen  Kesia
    2007
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:93
    3
    • Hansen  Björk
    • Haugland  Amanda
    2008
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:86
    4
    • Opdahl  Mathea
    • Svanberg  Emilie
    2008
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:92
    5
    • Berge  Sofie
    • Berge  Tuva
    2005
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    55:56
    6
    • Siljan  Sara
    • Adde  Ninnie
    2007
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:80
    7
    • Rossebø  Mari
    • Egge  Mathilde
    2006
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNF
    • Premieutdeling løp 34

  • 36
    Lør FM
    12:17
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:08:62
    2
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:10:90
    3
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:14:82
    4
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:17:96
    5
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:23:31
    6
    • Haugeto  Arne
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:27:29
    7
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:56:18
  • 37
    Lør FM
    12:24
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:43:20
    2
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:44:58
    3
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:45:40
    4
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:45:60
    5
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:50:08
    6
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:51:08
    7
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:58:07
    8
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:02:49
    9
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:05:59
  • 38
    Lør FM
    12:31
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:59:01
    2
    • Kvam  Øystein
    1973
    Arendal
    Arendal Kajakklubb
    3:59:46
    3
    • Bache-Wiig  Thor
    1965
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:11:09
    4
    • hauge  joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:12:09
    5
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:16:26
    6
    • Løver  Joakim
    1988
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:27:55
  • 39
    Lør FM
    12:38
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Eivind
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:35:24
    2
    • Ullvang  Lars Magne
    1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:36:37
    3
    • Salbu  Daniel
    1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:38:61
    4
    • Vold  Amund
    1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:38:78
    5
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:42:62
    6
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:48:28
    7
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:48:90
    8
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:49:64
    9
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:54:90
  • 40
    Lør FM
    12:45
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:01:84
    2
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:11:38
    3
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:11:54
    4
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:12:33
    5
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:18:39
    6
    • Øritsland  Hedda
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:19:37
    7
    • Rozanski  Camilla
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:47:87
    • Premieutdeling løp 36, 37, 39 og 40

    • Lunsj 12:00 - 14:00

  • 41
    Lør EM
    14:00
    U12
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Næss  Vebjørn
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    • Parvizi  Elina
    2009
    2010
    2009
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:69
    2
    • Erland  Daniel
    • Lønning  Matteus
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2009
    2012
    2012
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:93
    3
    • Osen  Jørgen
    • Haddeland  Hedda
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    • Rudolfsen  Nicolai
    2009
    2010
    2011
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:02
    4
    • Vollesfjord  Live
    • Vatland  Sverre
    • Solvik  Natalie
    • Lie-Jonsson  Colin
    2009
    2009
    2012
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 42
    Lør EM
    14:04
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Niclas
    FA-5 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    38:79
    2
    • Sevaldsen  Niklas
    FA-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:31
    3
    • Svanberg  Felix
    SF-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:75
    4
    • Hafstad  Håkon
    SF-7 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:91
    5
    • Sjursen  Mikkel
    SF-2 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:61
    6
    • Seljelid  Joachim
    FB 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:27
    7
    • Farzelayev  Dastin
    FB 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:29
    8
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 43
    Lør EM
    14:08
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Lucas
    FA-6 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:60
    2
    • Lønning  Nicolai
    FA-3 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:97
    3
    • Hollingsæter  Elias
    SF-6 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:12
    4
    • Staupe  Gudmund
    SF-3 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:71
    5
    • Falck  Filip Nicolai
    SF-9 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:40
    6
    • Haugeto  Arne
    FB 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:65
    7
    • Lægreid  Oskar
    FB 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:25
  • 44
    Lør EM
    14:12
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    FA-4 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:20
    2
    • Buch  Ivar
    FA-8 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:95
    3
    • Askeland  Sander
    SF-4 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:05
    4
    • Alne  Marius
    SF-8 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:16
    5
    • Vangsnes  Jarand
    SF-1 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:57
    6
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FB 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:39
    7
    • Edstrøm  Bjørn
    FB 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:70
  • 45
    Lør EM
    14:16
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Teland  Hakeem
    FA-5 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    37:23
    2
    • Jensen  Vemund
    FA-7 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    37:69
    3
    • Markussen  Vetle
    SF-5 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:19
    4
    • hauge  joakim
    SF-7 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:00
    5
    • Salbu Henneman  Lars
    SF-2 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:64
    6
    • Norum-johansen  Henrik
    FB 1992
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    44:37
    7
    • Kyvik  Karl Kristian
    FB 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:35
  • 46
    Lør EM
    14:20
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    FA-6 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:29
    2
    • Svoren  Mathias
    FA-3 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:75
    3
    • Helgesen  Leander
    SF-6 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:57
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    SF-3 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:18
    5
    • Jensen  Aslak
    SF-9 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:47
    6
    • Bache-Wiig  Thor
    FB 1965
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:19
  • 47
    Lør EM
    14:24
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    FA-4 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:54
    2
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-8 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:18
    3
    • Vold  Amund
    SF-4 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:60
    4
    • Moi  Kristjan
    SF-8 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:70
    5
    • Holberg  Lars
    SF-1 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:23
    6
    • Hustveit  Heine
    FB 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:29
  • 48
    Lør EM
    14:28
    U14
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Jonas
    • Frøyland  Egil
    • Fjeldheim  Emma
    • Øvrebø  Line
    2007
    2007
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:78
    2
    • Markussen  Daniel
    • Oelschlägel  Emil
    • Sharoki  Nicholas
    • Nyiredy  Sebastian
    2008
    2008
    2008
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:61
    3
    • owe  maximilian
    • Parvizi  Kiana
    • Næss  Vebjørn
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2008
    2008
    2009
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:77
    4
    DNS
    5
    DNS
    6
    • Abelite Holm  Ane
    • Hansen  Björk
    • Karaliute  Urte
    • Otterstad  Mathilde
    2008
    2008
    2008
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
    7
    DNS
  • 49
    Lør EM
    14:32
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    • Totland  Mikal
    • Helgesen  Kjerand
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    2005
    2006
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    33:79
    2
    • Osen  Johan
    • Solvik  Kristian
    • Vollesfjord  Petter A.
    • Rudolfsen  Nicolai
    2005
    2005
    2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    35:56
    3
    • Bjørgan  Marcus
    • Meling  Daniel
    • Siljan  Siver
    • Juul  Aleksander
    2006
    2005
    2005
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:83
    4
    • Kjelvei  Odin
    • Palucha  Lars
    • Worren  Magnus
    • Berge  Sofie
    2006
    2005
    2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    39:87
    5
    • Fjeld  Lucas
    • Helleren  Jonas
    • Nedland  Sebastian
    • Osen  Einar
    2006
    2006
    2006
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:73
    6
    • Lie-Petterson  Markus
    • Lie-Petterson  Mathias
    • Markussen  Simen
    • Taraldsen Hyllseth  Mats
    2006
    2006
    2005
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:07
    7
    • Ellingsen  Hans-Petter
    • Kristiansen  Brage
    • Sandaker Wehn  Edvard
    • Butenschøn  Helge
    2008
    2007
    2008
    2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    42:94
    • Premieutdeling løp 48

  • 50
    Lør EM
    14:37
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:50:80
    2
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    7:07:69
    3
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    7:20:80
    4
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:27:41
    5
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:50:96
    6
    • Parvizi  Elina
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:04:09
    7
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNF
    8
    • Hårklau  Mia Emilia
    2010
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNF
    9
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 51
    Lør EM
    14:57
    U12
    13
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:06:49
    2
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    6:19:07
    3
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:20:26
    4
    • Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:35:04
    5
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:37:86
    6
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    6:43:21
    7
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    7:06:94
    8
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    7:21:02
    9
    • Aschim  Lucas
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    7:47:32
    10
    • Øysæd  Nicolai
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    8:52:96
    11
    • Lie-Jonsson  Colin
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:13:89
    12
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
    13
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 52
    Lør EM
    15:17
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Elias
    FA-2 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:70
    2
    • Askeland  Sander
    FA-9 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:40
    3
    • Hafstad  Håkon
    FA-1 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:63
    4
    • Staupe  Gudmund
    FB-5 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:34
    5
    • Falck  Filip Nicolai
    FB-4 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:99
    6
    • Sjursen  Mikkel
    FB-6 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:53
    7
    • Alne  Marius
    FB-3 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:58
    8
    • Vangsnes  Jarand
    FB-7 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:21
    9
    • Svanberg  Felix
    FB-2 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:91
  • 53
    Lør EM
    15:21
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Markussen  Vetle
    FA-2 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    37:83
    2
    • Vold  Amund
    FA-9 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:26
    3
    • Helgesen  Leander
    FA-1 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:79
    4
    • Jensen  Aslak
    FB-5 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:47
    5
    • Usland-Gade  Eirik
    FB-4 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:50
    6
    • Moi  Kristjan
    FB-6 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:66
    7
    • Salbu Henneman  Lars
    FB-3 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:75
    8
    • hauge  joakim
    FB-7 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:79
    9
    • Holberg  Lars
    FB-2 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    44:43
  • 54
    Lør EM
    15:25
    U14
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:18:10
    2
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:31:45
    3
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:47:59
    4
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    13:15:65
    5
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    14:05:60
    6
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNF
    7
    • Karaliute  Urte
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
    8
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
    9
    • Otterstad  Mathilde
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
    10
    • Adde  Ninnie
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    11
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
    12
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 55
    Lør EM
    15:45
    U14
    17
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:34:68
    2
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:43:91
    3
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:18:51
    4
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    10:23:46
    5
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    11:15:59
    6
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:15:84
    7
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:53:95
    8
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:58:99
    9
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    12:08:17
    10
    • Frøyland  Egil
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:16:48
    11
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    12:20:70
    12
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:00:84
    13
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:27:84
    14
    • owe  maximilian
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:36:25
    15
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    14:57:96
    16
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNF
    17
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 56
    Lør EM
    16:15
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    • Egge  Stine
    2007
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:18:43
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    • Helgesen  Kesia
    2007
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:57:37
    3
    • Rossebø  Mari
    • Egge  Mathilde
    2006
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    17:07:89
    4
    • Opdahl  Mathea
    • Svanberg  Emilie
    2008
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    18:38:42
    5
    • Siljan  Sara
    • Adde  Ninnie
    2007
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
  • 57
    Lør EM
    16:35
    U16
    15
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    • Rudolfsen  Nicolai
    2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:07:21
    2
    • Schmidt  Thomas
    • Straume  Simen
    2005
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    13:11:23
    3
    • Solvik  Kristian
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:34:79
    4
    • Palucha  Lars
    • Worren  Magnus
    2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    13:39:08
    5
    • Haaland  Morten
    • Haaland  Hans-Petter
    2008
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    14:06:57
    6
    • Totland  Mikal
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    14:15:87
    7
    • Bjørgan  Marcus
    • Meling  Daniel
    2006
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:17:98
    8
    • Nedland  Sebastian
    • Osen  Einar
    2006
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:41:06
    9
    • Fjeld  Lucas
    • Helleren  Jonas
    2006
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:48:82
    10
    • Lie-Petterson  Mathias
    • Taraldsen Hyllseth  Mats
    2006
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    15:07:42
    11
    • Butenschøn  Helge
    • Kristiansen  Brage
    2005
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    15:33:78
    12
    • Fjeldheim  Emil
    • Helgesen  Kjerand
    2005
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNF
    13
    • Siljan  Siver
    • Juul  Aleksander
    2005
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
    14
    • Markussen  Simen
    • Lie-Petterson  Markus
    2005
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
    15
    • Kroepelien  Laurian
    • Frengstad  Brage
    2007
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling løp 56 og 57

  • 58
    Lør EM
    16:55
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:92
    2
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:94
    3
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:29
    4
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:00
    5
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:37
    6
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:52
    7
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:93
    8
    • Haugeto  Arne
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:52
    9
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:20
  • 59
    Lør EM
    17:00
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:33
    2
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    38:81
    3
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:87
    4
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:91
    5
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:21
    6
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:30
    7
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:47
    8
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:83
    9
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:45
  • 60
    Lør EM
    17:04
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:36
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    47:29
    3
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:52
    4
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:00
    5
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:37
    6
    • Lie-Petterson  Katinka
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:96
    7
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNF
  • 61
    Lør EM
    17:08
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:29
    2
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:63
    3
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:26
    4
    • Salbu Henneman  Lars
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:82
    5
    • Hustveit  Heine
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:07
    6
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:01
    7
    • hauge  joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:30
    8
    • Norum-johansen  Henrik
    1992
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:32
    9
    • Bache-Wiig  Thor
    1965
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:83
  • 62
    Lør EM
    17:12
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:38
    2
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    36:52
    3
    • Teland  Hakeem
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    36:62
    4
    • Mjelstad  Kristoffer