Lør FM 08:30
1
check
Lør FM 08:35
2
check
Lør FM 08:45
3
check
Lør FM 08:52
4
check
Lør FM 08:59
5
do_not_disturb
Lør FM 09:06
6
check
Lør FM 09:13
7
check
Lør FM 09:23
8
check
Lør FM 09:28
9
check
Lør FM 09:33
10
check
Lør FM 09:38
11
check
Lør FM 09:43
12
check
Lør FM 09:48
13
check
Lør FM 09:53
14
check
Lør FM 10:03
15
check
Lør FM 10:10
16
check
Lør FM 10:20
17
check
Lør FM 10:25
18
check
Lør FM 10:30
19
check
Lør FM 10:35
20
check
Lør FM 10:40
21
check
Lør FM 10:45
22
check
Lør FM 10:50
23
check
Lør FM 10:55
24
check
Lør FM 11:05
25
check
Lør FM 11:12
26
check
Lør FM 11:19
27
check
Lør FM 11:26
28
check
Lør FM 11:33
29
check
Lør FM 11:40
30
check
Lør FM 12:40
31
check
Lør FM 12:44
32
check
Lør FM 12:48
33
check
Lør FM 12:52
34
check
Lør FM 12:56
35
check
Lør FM 13:00
36
do_not_disturb
Lør FM 13:04
37
check
Lør FM 13:08
38
do_not_disturb
Lør FM 13:12
39
do_not_disturb
Lør FM 13:16
40
check
Lør FM 13:20
41
check
Lør FM 13:24
42
check
Lør FM 13:28
43
check
Lør FM 13:32
44
check
Lør FM 13:40
45
check
Lør FM 13:44
46
check
Lør FM 13:48
47
check
Lør FM 13:52
48
check
Lør FM 13:56
49
check
Lør FM 14:00
50
check
Lør FM 14:04
51
check
Lør FM 14:08
52
check
Lør FM 14:12
53
check
Lør FM 14:24
54
check
Lør FM 14:28
55
check
Lør FM 14:32
56
check
Lør FM 14:36
57
check
Lør FM 14:40
58
Girls 14 K1 200
B Final
do_not_disturb
Lør FM 14:44
59
check
Lør FM 14:58
60
check
Lør FM 15:02
61
check
Lør FM 15:15
62
check
Lør FM 15:20
63
check
Lør FM 15:25
64
check
Lør FM 15:30
65
check
Lør FM 15:35
66
check
Lør FM 15:40
67
check
Lør FM 15:45
68
check
Lør FM 15:50
69
check
Søn FM 08:30
70
check
Søn FM 08:35
71
check
Søn FM 08:40
72
check
Søn FM 08:45
73
check
Søn FM 08:50
74
check
Søn FM 08:55
75
do_not_disturb
Søn FM 09:00
76
do_not_disturb
Søn FM 09:05
77
check
Søn FM 09:10
78
check
Søn FM 09:15
79
check
Søn FM 09:30
80
check
Søn FM 09:45
81
check
Søn FM 09:50
82
check
Søn FM 09:55
83
check
Søn FM 10:00
84
check
Søn FM 10:20
85
check
Søn FM 10:40
86
check
Søn FM 10:45
87
check
Søn FM 10:50
88
do_not_disturb
Søn FM 10:55
89
check
Søn FM 11:00
90
check
Søn FM 11:05
91
check
Søn FM 11:10
92
check
Søn FM 11:15
93
check
Søn FM 11:30
94
check
Søn FM 11:50
95
check
Søn FM 12:50
96
check
Søn FM 13:20
97
check
Søn FM 13:50
98
check
Søn FM 14:20
99
check


NC5 2019 |
 Årungen 31.08.19 - 01.09.2019 Årungen 31.08.19 - 01.09.2019
Løp 49  Men U16 K2 200
  Semifinalsf
Lør FM13:56
Plass#BaneCID Lag År Klubb Resultat
17
  • 182
  • 57
  • Sakalauskas, Rytis
  • Hafstad, Håkon
  • 2003
  • 2004
  • Oslo
  • OKK
  • Oslo
  • OKK
40.76
+00.00
23
  • 14
  • 50
  • Alne, Marius
  • Staupe, Gudmund L. Lønning
  • 2003
  • 2004
  • Tysvær
  • TYS
  • Tysvær
  • TYS
41.10
+00.34
35
  • 81
  • 231
  • Buch, Ivar F. Flikka
  • Hetland, Torger
  • 2003
  • 2005
  • Flekkefjord
  • FKK
  • Flekkefjord
  • FKK
41.41
+00.65
44
  • 277
  • 145
  • Hollingsæter, Elias H. Hals
  • Myrstad, Nikolai B. Berg
  • 2003
  • 2004
  • Bærum
  • BKK
  • Bærum
  • BKK
46.10
+05.34
56
  • 136
  • 411
  • Siljan, Siver M. Melbo
  • Haugeto, Arne S. Sakshaug
  • 2005
  • 2003
  • Strand
  • SKK
  • Strand
  • SKK
47.53
+06.77
68
  • 404
  • 160
  • Finstad, Isak
  • Eikeland, Oskar S. Staff-Iversen
  • 2004
  • 2004
  • Tønsberg
  • TKK
  • Tønsberg
  • TKK
53.38
+12.62
72
  • 617
  • 397
  • Sjetnan Utvik, Theodor
  • Sørsveen, Ferdinand B. Brodwall
  • 2004
  • 2005
  • Tønsberg
  • TKK
  • Tønsberg
  • TKK
57.75
+16.99
89
  • 34
  • 85
  • Osen, Johan B. Bernhard
  • Rudolfsen, Nicolai
  • 2005
  • 2006
  • Flekkefjord
  • FKK
  • Flekkefjord
  • FKK
DNS
Trekningsnøkkel NPF

Trekningsnøkkel NPF

Deltagere Forsøk Semifinaler/finaler
1 - 9 Direkte Finale
10 - 14 2 4 beste + beste 5. til A-finale, resten til B-finale
15 - 19 2 3 beste i hvert forsøksheat til A-finale. 4.-7. + beste 8. til semifinale, resten til B-finale.
1 semifinale → 3 beste til A-finale, resten til B-finale
19 - 27 3 2 beste i hvert forsøksheat til A-finale
3.-5. til semifinale, de øvrige 3 beste tider (lucky losers) til B-finale, resten til C-finale 1
1 semifinale → 3 beste til A-finale, resten til B-finale
28 – 36 4 4 beste i hvert forsøksheat + de øvrige 2 beste tidene (lucky losers) til semifinaler, resten plasseres i C- og D-finaler i henhold til tider oppnådd i forsøket 1
2 semifinaler → 4 beste + beste 5.-tid til A-finale, resten til B-finale
37 – 45 5 3 beste i hvert forsøksheat + de øvrige 3 beste tidene (lucky losers) til semifinaler, resten plasseres i C-, D- og E-finaler i henhold til tider oppnådd i forsøket 1
2 semifinaler → 4 beste + beste 5.-tid til A-finale, resten til B-finale

1 I senior- og U18 kjøres kun A- og B-finaler; plasseringene for deltagere som ikke kvalifiserer seg til A- eller B-finaler bestemmes av tidene i forsøksheatene.

Kilde: Konkurransereglementet for flattvann, revidert høsten 2018


Navigate using your keyboard's left/right arrow keys.