Lør FM 08:30
1
check
Lør FM 08:35
2
check
Lør FM 08:45
3
check
Lør FM 08:52
4
check
Lør FM 08:59
5
check
Lør FM 09:25
8
check
Lør FM 09:30
9
check
Lør FM 09:35
10
check
Lør FM 09:40
11
check
Lør FM 09:45
12
check
Lør FM 09:50
13
check
Lør FM 09:55
14
check
Lør FM 10:00
15
Piker 12 K1 500
1. forsøk
do_not_disturb
Lør FM 10:05
16
Piker 12 K1 500
2. Forsøk
do_not_disturb
Lør FM 10:10
17
check
Lør FM 10:20
18
check
Lør FM 10:35
19
check
Lør FM 10:45
20
check
Lør FM 10:50
21
check
Lør FM 10:55
22
check
Lør FM 11:00
23
check
Lør FM 11:10
24
check
Lør FM 11:15
25
check
Lør FM 11:20
26
check
Lør FM 11:25
27
Piker 12 K1 500
B-finale
do_not_disturb
Lør FM 11:30
28
check
Lør FM 11:35
29
check
Lør FM 11:52
31
check
Lør FM 11:59
32
check
Lør FM 12:06
33
check
Lør FM 12:13
34
check
Lør FM 12:20
35
check
Lør FM 13:20
36
check
Lør FM 10:25
37
check
Lør FM 13:24
38
check
Lør FM 13:32
39
Piker 12 K1 200
1. forsøk
do_not_disturb
Lør FM 13:36
40
Piker 12 K1 200
2. Forsøk
do_not_disturb
Lør FM 13:40
41
check
Lør FM 13:44
42
check
Lør FM 13:48
43
check
Lør FM 13:52
44
Damer U18 K1 200
1.forsøk
do_not_disturb
Lør FM 13:56
45
Damer U18 K1 200
2. Forsøk
do_not_disturb
Lør FM 14:00
46
check
Lør FM 14:04
47
check
Lør FM 14:08
48
check
Lør FM 14:20
51
check
Lør FM 14:28
52
check
Lør FM 14:32
53
check
Lør FM 14:36
54
check
Lør FM 14:40
55
check
Lør FM 14:44
56
check
Lør FM 14:48
57
check
Lør FM 14:52
58
check
Lør FM 14:56
59
Piker 12 K1 200
B-finale
do_not_disturb
Lør FM 15:00
60
check
Lør FM 15:04
61
check
Lør FM 15:08
62
check
Lør FM 15:12
63
check
Lør FM 15:16
64
check
Lør FM 15:20
65
check
Lør FM 15:28
66
Damer U18 K1 200
B-finale
do_not_disturb
Lør FM 15:32
67
check
Lør FM 15:40
68
check
Lør FM 15:44
69
check
Lør FM 15:48
70
check
Lør FM 15:52
71
check
Lør FM 16:04
72
check
Lør FM 16:12
73
check
Lør FM 16:16
74
check
Lør FM 16:20
75
check
Lør FM 16:28
76
check
Lør FM 16:32
78
check
Lør FM 16:45
79
check
Søn FM 08:10
80
check
Søn FM 08:15
81
check
Søn FM 08:20
82
check
Søn FM 08:25
83
check
Søn FM 08:30
84
check
Søn FM 08:35
85
check
Søn FM 08:40
88
check
Søn FM 08:45
89
check
Søn FM 08:55
90
check
Søn FM 09:10
91
check
Søn FM 09:35
92
check
Søn FM 09:45
94
check
Søn FM 09:50
95
check
Søn FM 10:00
96
check
Søn FM 10:15
97
check
Søn FM 10:30
98
check
Søn FM 10:35
99
check
Søn FM 10:45
100
check
Søn FM 10:50
101
check
Søn FM 11:00
102
check
Søn FM 11:05
103
check
Søn FM 11:45
104
check
Søn FM 11:50
105
check
Søn FM 12:15
106
check
Søn FM 12:50
107
check
Søn FM 12:55
108
check
Søn FM 13:20
109
check
Søn FM 14:00
110
check
Søn FM 14:35
111
check


NC5 2018 |
 Tysvær 01.09.18 - 02.09.2018 Tysvær 01.09.18 - 02.09.2018
Løp 63  Herrer Senior K1 200
  Semifinalesf
Lør FM15:12
Plass#BaneCID Navn År Klubb Resultat
16
  • 78
  • Jensen, Vemund N. Næss
  • 1999
  • Bærum
  • BKK
37.06
+00.00
25
  • 238
  • Vold, Eivind
  • 1993
  • Oslo
  • OKK
37.22
+00.16
34
  • 93
  • Solhaug, Jo Sondre
  • 1991
  • Asker
  • ASK
37.35
+00.29
48
  • 71
  • Karlsen, Oliver
  • 1999
  • Laksevåg
  • LKK
37.70
+00.64
53
  • 120
  • Salbu Henneman, Lars C. Christer
  • 1986
  • Fana
  • FAN
39.80
+02.74
67
  • 313
  • Berg, Sindre K. Kumle
  • 1990
  • Strand
  • SKK
39.81
+02.75
71
  • 191
  • Solvang, Eigil A. Andreas
  • 1996
  • Flekkefjord
  • FKK
40.65
+03.59
82
  • 86
  • Sletsjøe, Karl Anders
  • 1993
  • Strand
  • SKK
42.38
+05.32
99
  • 68
  • Kjepso, Anders A. Amundsen
  • 1999
  • Laksevåg
  • LKK
44.19
+07.13
Trekningsnøkkel NPF

Trekningsnøkkel NPF

Deltagere Forsøk Semifinaler/finaler
1 - 9 Direkte Finale
10 - 14 2 4 beste + beste 5. til A-finale, resten til B-finale
15 - 19 2 3 beste i hvert forsøksheat til A-finale. 4.-7. + beste 8. til semifinale, resten til B-finale.
1 semifinale → 3 beste til A-finale, resten til B-finale
19 - 27 3 2 beste i hvert forsøksheat til A-finale
3.-5. til semifinale, de øvrige 3 beste tider (lucky losers) til B-finale, resten til C-finale 1
1 semifinale → 3 beste til A-finale, resten til B-finale
28 – 36 4 4 beste i hvert forsøksheat + de øvrige 2 beste tidene (lucky losers) til semifinaler, resten plasseres i C- og D-finaler i henhold til tider oppnådd i forsøket 1
2 semifinaler → 4 beste + beste 5.-tid til A-finale, resten til B-finale
37 – 45 5 3 beste i hvert forsøksheat + de øvrige 3 beste tidene (lucky losers) til semifinaler, resten plasseres i C-, D- og E-finaler i henhold til tider oppnådd i forsøket 1
2 semifinaler → 4 beste + beste 5.-tid til A-finale, resten til B-finale

1 I senior- og U18 kjøres kun A- og B-finaler; plasseringene for deltagere som ikke kvalifiserer seg til A- eller B-finaler bestemmes av tidene i forsøksheatene.

Kilde: Konkurransereglementet for flattvann, revidert høsten 2018


Navigate using your keyboard's left/right arrow keys.