Lør FM 09:00
1
check
Lør FM 09:10
2
check
Lør FM 09:20
3
check
Lør FM 09:30
4
check
Lør FM 09:40
5
check
Lør FM 09:50
6
check
Lør FM 10:00
7
check
Lør FM 10:10
8
check
Lør FM 10:15
9
check
Lør FM 10:20
10
check
Lør FM 10:25
11
check
Lør FM 10:35
12
check
Lør FM 10:40
13
check
Lør FM 10:50
14
check
Lør FM 11:00
15
check
Lør FM 11:10
16
check
Lør FM 11:20
17
check
Lør FM 11:25
18
check
Lør FM 11:30
19
check
Lør FM 11:35
20
check
Lør FM 11:45
21
check
Lør FM 11:50
22
check
Lør FM 11:55
23
check
Lør FM 12:00
24
check
Lør FM 12:05
25
check
Lør FM 12:10
26
check
Lør FM 12:20
27
check
Lør FM 12:25
28
check
Lør FM 12:35
29
check
Lør FM 12:45
30
check
Lør FM 12:55
31
check
Lør FM 13:05
32
check
Lør FM 13:15
33
check
Lør FM 13:25
34
check
Lør FM 13:55
35
Gutter 14 K1 200
E-finale
do_not_disturb
Lør FM 14:00
36
check
Lør FM 14:05
37
check
Lør FM 14:10
38
check
Lør FM 14:15
39
check
Lør FM 14:25
40
check
Lør FM 14:30
41
check
Lør FM 14:35
42
check
Lør FM 14:40
43
check
Lør FM 14:45
44
check
Lør FM 14:55
45
check
Lør FM 15:00
46
check
Lør FM 15:05
47
check
Lør FM 15:10
48
check
Lør FM 15:15
49
check
Lør FM 15:20
50
check
Lør FM 15:25
51
check
Lør FM 15:30
52
check
Lør FM 15:35
53
check
Lør FM 15:40
54
check
Lør FM 15:45
55
check
Lør FM 15:50
56
check
Lør FM 15:55
57
check
Lør FM 16:00
58
check
Lør FM 16:05
59
check
Lør FM 16:15
60
check
Lør FM 16:18
61
check
Lør FM 16:35
62
check
Lør FM 16:40
63
check
Lør FM 16:45
64
check
Lør FM 16:50
65
check
Lør FM 17:00
66
check
Lør FM 17:03
67
check
Lør FM 17:20
68
check
Lør FM 17:25
69
check
Lør FM 17:30
70
check
Lør FM 17:35
71
check
Lør FM 17:40
72
check
Lør FM 17:45
73
check
Lør FM 17:50
74
check
Lør FM 17:55
75
check
Lør FM 18:00
76
check
Lør FM 18:10
77
check
Lør FM 18:13
78
check
Lør FM 18:20
79
check
Lør FM 18:25
80
check
Søn FM 08:30
81
check
Søn FM 08:35
82
check
Søn FM 08:40
83
check
Søn FM 08:45
84
check
Søn FM 08:50
85
check
Søn FM 08:55
86
check
Søn FM 09:10
87
check
Søn FM 09:15
88
check
Søn FM 09:20
89
check
Søn FM 09:25
90
check
Søn FM 09:30
91
check
Søn FM 09:40
92
check
Søn FM 09:45
93
check
Søn FM 09:50
94
check
Søn FM 09:55
95
check
Søn FM 10:00
96
check
Søn FM 10:05
97
check
Søn FM 10:15
98
check
Søn FM 10:25
99
check
Søn FM 10:30
100
check
Søn FM 10:35
101
check
Søn FM 10:40
102
check
Søn FM 10:45
103
check
Søn FM 10:50
104
check
Søn FM 10:55
105
check
Søn FM 11:00
106
check
Søn FM 11:10
107
check
Søn FM 11:15
108
check
Søn FM 11:20
109
check
Søn FM 11:25
110
check
Søn FM 11:35
111
check
Søn FM 11:40
112
check
Søn FM 11:45
113
check
Søn FM 12:15
114
Gutter 14 K1 500
E-finale
do_not_disturb
Søn FM 12:20
115
check
Søn FM 12:25
116
check
Søn FM 12:30
117
check
Søn FM 12:35
118
check
Søn FM 12:40
119
check
Søn FM 12:45
120
check
Søn FM 12:50
121
check
Søn FM 12:55
122
check
Søn FM 13:00
123
check
Søn FM 13:05
124
check
Søn FM 13:10
125
check
Søn FM 13:15
126
check
Søn FM 13:20
127
check
Søn FM 13:25
128
check
Søn FM 13:30
129
check


NC2 2017 |
 Årungen 17.06.17 - 18.06.2017 Årungen 17.06.17 - 18.06.2017

Gutter U14

Løp 17 f1 1. Forsøk Lør FM 11:20
1
3
14
Alne Marius
FA
TYS
52:59
navigate_next
power
2
9
181
Sørbø Joachim
FA
STA
52:75
navigate_next
power
3
1
113
Simonsen Casper
FA
OKK
56:35
navigate_next
power
4
5
157
Sevaldsen Niklas
FB
SKK
56:55
navigate_next
power
5
4
118
Sjursen Mikkel
FB
SKK
57:47
navigate_next
power
6
7
145
Myrstad Nikolai
FB
BKK
58:49
navigate_next
power
7
6
168
Falck Filip
FB
FAN
58:94
navigate_next
power
8
2
277
Hollingsæter Elias
FB
BKK
59:70
navigate_next
power
9
8
57
Hafstad Håkon
FC
OKK
1:03:61
navigate_next
power
Løp 18 f2 2. Forsøk Lør FM 11:25
1
6
81
Buch Ivar
FA
FKK
51:91
navigate_next
power
2
5
69
Røsten Lucas
FA
SKK
54:10
navigate_next
power
3
1
240
Aschim Tobias
FB
OKK
1:01:75
navigate_next
power
5
8
227
Tandberg Martin
FC
OKK
1:06:94
navigate_next
power
6
9
47
Festø Erlend
FC
NJØ
1:08:54
navigate_next
power
7
2
135
Ruus Qvale Jens-Ulrik
FD
OKK
1:10:89
navigate_next
power
8
4
287
Andersen Fredrik
FD
MAL
1:15:34
navigate_next
power
9
3
209
Rønnevig Nicolay
FD
OKK
1:18:22
navigate_next
power
Løp 19 f3 3. Forsøk Lør FM 11:30
1
3
162
Lønning Nicolai
FA
TYS
51:07
navigate_next
power
2
4
127
Ivarsen Lars
FA
FAN
54:02
navigate_next
power
3
1
44
Karlsen Niclas
FB
LKK
57:07
navigate_next
power
4
5
134
Edstrøm Bjørn
FB
SKK
57:33
navigate_next
power
5
6
212
Seljelid Joachim
FC
OKK
1:04:49
navigate_next
power
6
8
244
Tørum Gard
FC
OKK
1:05:52
navigate_next
power
7
2
186
Bryøen Jonathan
FC
OKK
1:07:76
navigate_next
power
8
7
289
Aaberg Håkon
FC
BKK
1:08:51
navigate_next
power
9
9
219
Hansen Sebastian
FD
MAL
1:13:45
navigate_next
power
Løp 20 f4 4. Forsøk Lør FM 11:35
1
9
182
Sakalauskas Rytis
FA
OKK
47:45
navigate_next
power
2
1
42
Langeland Eide John Bernhard
FA
LKK
48:17
navigate_next
power
3
6
50
Staupe Gudmund
FB
TYS
58:93
navigate_next
power
4
5
142
Kurthi Joakim
FC
SKK
1:02:79
navigate_next
power
5
7
140
Sundal Nicolai
FD
OKK
1:09:50
navigate_next
power
6
3
234
Undseth Erik
FD
OKK
1:11:22
navigate_next
power
7
4
174
Lægreid Oskar
FD
FAN
1:11:72
navigate_next
power
8
2
247
Krohn Lundewall Maximilian
FD
OKK
1:11:79
navigate_next
power
9
8
225
Stene Haakon
FD
OKK
1:12:25
navigate_next
power
power
Løp 39 fa A-finale Lør FM 14:15
1
2
42
Langeland Eide John Bernhard
 
LKK
45:64
navigate_before
2
1
182
Sakalauskas Rytis
 
OKK
46:08
navigate_before
3
3
162
Lønning Nicolai
 
TYS
48:71
navigate_before
4
4
81
Buch Ivar
 
FKK
48:90
navigate_before
5
6
181
Sørbø Joachim
 
STA
49:23
navigate_before
6
5
14
Alne Marius
 
TYS
50:81
navigate_before
7
8
69
Røsten Lucas
 
SKK
51:14
navigate_before
8
9
113
Simonsen Casper
 
OKK
52:26
navigate_before
9
7
127
Ivarsen Lars
 
FAN
52:93
navigate_before
power
Løp 38 fb B-finale Lør FM 14:10
1
1
157
Sevaldsen Niklas
 
SKK
52:74
navigate_before
2
2
44
Karlsen Niclas
 
LKK
53:13
navigate_before
3
3
118
Sjursen Mikkel
 
SKK
54:21
navigate_before
4
5
145
Myrstad Nikolai
 
BKK
54:25
navigate_before
5
7
168
Falck Filip
 
FAN
54:27
navigate_before
6
6
50
Staupe Gudmund
 
TYS
56:02
navigate_before
8
9
240
Aschim Tobias
 
OKK
58:20
navigate_before
9
4
134
Edstrøm Bjørn
 
SKK
DNS
navigate_before
power
Løp 37 fc C-finale Lør FM 14:05
1
3
57
Hafstad Håkon
 
OKK
58:90
navigate_before
2
2
142
Kurthi Joakim
 
SKK
1:00:72
navigate_before
3
4
212
Seljelid Joachim
 
OKK
1:01:70
navigate_before
4
6
227
Tandberg Martin
 
OKK
1:01:73
navigate_before
6
5
244
Tørum Gard
 
OKK
1:02:27
navigate_before
7
9
47
Festø Erlend
 
NJØ
1:03:91
navigate_before
8
7
186
Bryøen Jonathan
 
OKK
1:05:48
navigate_before
9
8
289
Aaberg Håkon
 
BKK
1:06:05
navigate_before
power
Løp 36 fd D-finale Lør FM 14:00
1
2
135
Ruus Qvale Jens-Ulrik
 
OKK
1:04:51
navigate_before
2
1
140
Sundal Nicolai
 
OKK
1:04:60
navigate_before
3
4
174
Lægreid Oskar
 
FAN
1:06:24
navigate_before
4
6
225
Stene Haakon
 
OKK
1:07:66
navigate_before
5
3
234
Undseth Erik
 
OKK
1:07:92
navigate_before
6
7
219
Hansen Sebastian
 
MAL
1:10:66
navigate_before
7
8
287
Andersen Fredrik
 
MAL
1:11:24
navigate_before
8
5
247
Krohn Lundewall Maximilian
 
OKK
1:12:55
navigate_before
9
9
209
Rønnevig Nicolay
 
OKK
1:18:42
navigate_before
power
Løp 35 fe E-finale Lør FM 13:55