NM og Nordisk Maraton 2022 26.06.2022 Setten 53 starts 49 athletes
  • Gutter U12 K1 Long 0
  • Gutter U14 K1 Long 6
    lightbulb_outline
    Haaland Morten S.
    Laksevåg
    lightbulb_outline
    Osen Jørgen
    Flekkefjord
    lightbulb_outline
    Pottmeyer Sneddon Oliver C.
    Bærum
    lightbulb_outline
    Schrold Jonathan
    Silkeborg
    lightbulb_outline
    Sharoki Nicholas
    Bærum
    lightbulb_outline
    Solvik Martin
    Flekkefjord
  • Piker U12 K1 Long 1
    lightbulb_outline
    Solvik Natalie
    Flekkefjord
  • Piker U14 K1 Long 3
    lightbulb_outline
    Nyqvist Ilse
    Örnsberg
    lightbulb_outline
    Parvizi Kiana
    Bærum
    lightbulb_outline
    Värendh Oda
    Lödde
  • Herrer veteran K1 Long 1
    lightbulb_outline
    Myrmehl Truls
    Njørd
  • Herrer U16 K1 Long 12
    lightbulb_outline
    Bjørgan Marcus T.
    Strand
    lightbulb_outline
    Claesson Gustav
    Örnsberg
    lightbulb_outline
    Farzelayev Dastin
    Oslo
    lightbulb_outline
    Helleren Jonas
    Flekkefjord
    lightbulb_outline
    Hellgren Oscar
    Bråviken
    lightbulb_outline
    Nilveus Olofsson Axel
    Malmö
    lightbulb_outline
    Nyqvist Kasper
    Örnsberg
    lightbulb_outline
    Osen Einar
    Flekkefjord
    lightbulb_outline
    Pottmeyer Sneddon Oliver C.
    Bærum
    lightbulb_outline
    Schrold Jonathan
    Silkeborg
    lightbulb_outline
    Sharoki Nicholas
    Bærum
    lightbulb_outline
    Värendh Hannes
    Lödde
  • Herrer U18 K1 Long 9
    lightbulb_outline
    Blom Larsen Mads
    Esrum
    lightbulb_outline
    Falck Filip Nicolai H.
    Fana
    lightbulb_outline
    Haaland Hans-Petter S.
    Laksevåg
    lightbulb_outline
    Hammarqvist Trygve
    Tysvær
    lightbulb_outline
    Osen Johan B.
    Flekkefjord
    lightbulb_outline
    Ruus Qvale Jens-Ulrik
    Oslo
    lightbulb_outline
    Sjursen Mikkel
    Strand
    lightbulb_outline
    Solvik Kristian
    Flekkefjord
    lightbulb_outline
    Staupe Gudmund L.
    Tysvær
  • Herrer Senior K1 Long 9
    lightbulb_outline
    Buch Ivar F.
    Flekkefjord
    lightbulb_outline
    Jørgensen Valdemar
    Amager
    lightbulb_outline
    Kurthi Joakim J.
    Strand
    lightbulb_outline
    Lindberg Joakim
    Team Bohus
    lightbulb_outline
    Lothe Thomas
    Oslo
    lightbulb_outline
    Saksvik Syver B.
    Strand
    lightbulb_outline
    Usland-Gade Eirik
    Oslo
    lightbulb_outline
    Vold Amund
    Oslo
    lightbulb_outline
    Vold Eivind
    Oslo
  • Herrer Master K1 Long 5
    lightbulb_outline
    Andersen Anders W.
    Oslo
    lightbulb_outline
    Jenssen Jon David J.
    Setskog
    lightbulb_outline
    Juul William
    Moss
    lightbulb_outline
    Larsen Finn
    VS20
    lightbulb_outline
    Olsson Jerker
    Kungälv
  • Damer veteran K1 Long 0
  • Damer U16 K1 Long 3
    lightbulb_outline
    Blom Larsen Mille
    Esrum
    lightbulb_outline
    Parvizi Kiana
    Bærum
    lightbulb_outline
    Sivtoft Tyra
    Lödde
  • Damer U18 K1 Long 0
  • Damer Senior K1 Long 4
    lightbulb_outline
    Helleren Celine
    Flekkefjord
    lightbulb_outline
    Langballe Tuva
    Oslo
    lightbulb_outline
    Sletsjøe Anna Margrete
    Strand
    lightbulb_outline
    Stensholt Elsa-Marie
    Tønsberg
  • Damer Master K1 Long 0