NC1 2018 | NC | Tysvær 12.05 - 13.05
Race 75 
Herrer U16 K1 500
Sun 09:15
Place Name Year Club Result
1
  • Usland-Gade, Eirik
  • 2002
  • Oslo
1:58:55
2
  • Sakalauskas, Rytis
  • 2003
  • Oslo
2:04:62
3
  • Røsten, Lucas D.
  • 2003
  • Strand
2:04:94
4
  • Saksvik, Syver B.
  • 2003
  • Strand
2:05:95
5
  • Sørbø, Joachim
  • 2003
  • Stavanger
2:11:73
6
  • Moi, Kristjan
  • 2002
  • Flekkefjord
2:14:28
7
  • Hustveit, Heine E.
  • 2002
  • Tysvær
2:28:70
8
  • Stene, Haakon
  • 2003
  • Oslo
2:33:09
9
  • Frengstad, Gard
  • 2002
  • Strand
3:46:91

Race 76 
Herrer U16 K1 500
Sun 09:20
Place Name Year Club Result
1
  • Mjelstad, Kristoffer Y.
  • 2002
  • Njørd
1:54:96
2
  • Helgesen, Leander
  • 2002
  • Tysvær
2:00:60
3
  • Hauge, Joakim
  • 2002
  • Flekkefjord
2:01:84
4
  • Buch, Ivar F.
  • 2003
  • Flekkefjord
2:04:86
5
  • Lysne, Andreas
  • 2002
  • Bærum
2:08:85
6
  • Edstrøm, Bjørn S.
  • 2003
  • Strand
2:11:94
7
  • Langslet, Sverre
  • 2002
  • Bærum
2:19:69
8
  • Helgeland, Mads J.
  • 2002
  • Fana
2:22:91
9
  • Karlsen, Niclas
  • 2003
  • Laksevåg
2:23:13

Race 77 
Herrer U16 K1 500
Sun 09:25
Place Name Year Club Result
1
  • Askeland, Sander
  • 2003
  • Tysvær
2:01:11
2
  • Jensen, Aslak N.
  • 2002
  • Bærum
2:02:93
3
  • Langeland Eide, John Bernhard
  • 2003
  • Laksevåg
2:04:58
4
  • Kyvik, Karl Kristian
  • 2002
  • Tysvær
2:06:30
5
  • Lønning, Nicolai N.
  • 2003
  • Tysvær
2:06:46
6
  • Alne, Marius
  • 2003
  • Tysvær
2:10:42
7
  • Danielsen, Trym
  • 2002
  • Strand
2:11:08
8
  • Sevaldsen, Niklas
  • 2003
  • Strand
2:11:54
9
  • Hollingsæter, Elias H.
  • 2003
  • Bærum
2:20:56

Race 86 
Herrer U16 K1 500
Sun 10:20
Place Name Year Club Result
1
  • Hauge, Joakim
  • 2002
  • Flekkefjord
2:04:76
2
  • Buch, Ivar F.
  • 2003
  • Flekkefjord
2:05:51
3
  • Langeland Eide, John Bernhard
  • 2003
  • Laksevåg
2:05:58
4
  • Kyvik, Karl Kristian
  • 2002
  • Tysvær
2:07:60
5
  • Lønning, Nicolai N.
  • 2003
  • Tysvær
2:08:70
6
  • Saksvik, Syver B.
  • 2003
  • Strand
2:09:04
7
  • Røsten, Lucas D.
  • 2003
  • Strand
2:09:20
8
  • Lysne, Andreas
  • 2002
  • Bærum
2:09:46
9
  • Sørbø, Joachim
  • 2003
  • Stavanger
2:31:47
Trekningsnøkkel NPF

Trekningsnøkkel NPF

Deltagere Forsøk Semifinaler/finaler
1 - 9 Direkte Finale
10 - 14 2 4 beste + beste 5. til A-finale, resten til B-finale
15 - 19 2 3 beste i hvert forsøksheat til A-finale. 4.-7. + beste 8. til semifinale, resten til B-finale.
1 semifinale → 3 beste til A-finale, resten til B-finale
19 - 27 3 2 beste i hvert forsøksheat til A-finale
3.-5. til semifinale, de øvrige 3 beste tider (lucky losers) til B-finale, resten til C-finale 1
1 semifinale → 3 beste til A-finale, resten til B-finale
28 – 36 4 4 beste i hvert forsøksheat + de øvrige 2 beste tidene (lucky losers) til semifinaler, resten plasseres i C- og D-finaler i henhold til tider oppnådd i forsøket 1
2 semifinaler → 4 beste + beste 5.-tid til A-finale, resten til B-finale
37 – 45 5 3 beste i hvert forsøksheat + de øvrige 3 beste tidene (lucky losers) til semifinaler, resten plasseres i C-, D- og E-finaler i henhold til tider oppnådd i forsøket 1
2 semifinaler → 4 beste + beste 5.-tid til A-finale, resten til B-finale

1 I senior- og U18 kjøres kun A- og B-finaler; plasseringene for deltagere som ikke kvalifiserer seg til A- eller B-finaler bestemmes av tidene i forsøksheatene.

Kilde: Konkurransereglementet for flattvann, revidert høsten 2018


Herrer U16 K1 500 (27 påmeldte)
Race 97 
Herrer U16 K1 500
Sun 11:30
Place Name Year Club Result
1
  • Frengstad, Gard
  • 2002
  • Strand
2:08:88
2
  • Edstrøm, Bjørn S.
  • 2003
  • Strand
2:16:35
3
  • Moi, Kristjan
  • 2002
  • Flekkefjord
2:18:46
4
  • Langslet, Sverre
  • 2002
  • Bærum
2:24:69
5
  • Helgeland, Mads J.
  • 2002
  • Fana
2:28:12
6
  • Hollingsæter, Elias H.
  • 2003
  • Bærum
2:28:49
7
  • Karlsen, Niclas
  • 2003
  • Laksevåg
2:30:43
8
  • Hustveit, Heine E.
  • 2002
  • Tysvær
2:33:77
9
  • Stene, Haakon
  • 2003
  • Oslo
2:36:89

Race 98 
Herrer U16 K1 500
Sun 11:35
Place Name Year Club Result
1
  • Lønning, Nicolai N.
  • 2003
  • Tysvær
2:11:12
2
  • Saksvik, Syver B.
  • 2003
  • Strand
2:12:72
3
  • Røsten, Lucas D.
  • 2003
  • Strand
2:13:25
4
  • Kyvik, Karl Kristian
  • 2002
  • Tysvær
2:13:73
5
  • Lysne, Andreas
  • 2002
  • Bærum
2:16:65
6
  • Sørbø, Joachim
  • 2003
  • Stavanger
2:16:71
7
  • Danielsen, Trym
  • 2002
  • Strand
2:16:96
8
  • Alne, Marius
  • 2003
  • Tysvær
2:18:27
9
  • Sevaldsen, Niklas
  • 2003
  • Strand
2:25:13

Race 99 
Herrer U16 K1 500
Sun 11:40
Place Name Year Club Result
1
  • Mjelstad, Kristoffer Y.
  • 2002
  • Njørd
1:59:48
2
  • Usland-Gade, Eirik
  • 2002
  • Oslo
2:02:27
3
  • Helgesen, Leander
  • 2002
  • Tysvær
2:03:43
4
  • Jensen, Aslak N.
  • 2002
  • Bærum
2:04:72
5
  • Askeland, Sander
  • 2003
  • Tysvær
2:05:58
6
  • Buch, Ivar F.
  • 2003
  • Flekkefjord
2:07:85
7
  • Hauge, Joakim
  • 2002
  • Flekkefjord
2:08:40
8
  • Sakalauskas, Rytis
  • 2003
  • Oslo
2:11:61
9
  • Langeland Eide, John Bernhard
  • 2003
  • Laksevåg
2:13:38

Sat 08:30
1
Sat 08:34
2
Sat 08:38
3
Sat 08:42
4
Sat 08:46
5
Sat 08:50
6
Sat 08:54
7
Sat 08:58
8
Sat 09:02
9
Sat 09:06
10
Sat 09:10
11
Sat 09:14
12
Sat 09:18
13
Sat 09:22
14
Sat 09:26
15
Sat 09:34
16
Sat 09:42
17
Sat 09:46
18
Sat 09:50
19
Sat 09:54
20
Sat 09:58
21
Sat 10:02
22
Sat 10:06
23
Sat 10:10
24
Sat 10:14
25
Sat 10:22
26
Sat 10:26
27
Sat 10:30
28
Sat 10:38
29
Sat 10:42
30
Sat 10:50
31
Sat 10:54
32
Sat 10:58
33
Sat 11:02
34
Sat 11:10
35
Sat 11:14
36
Sat 11:22
37
Sat 11:26
38
Sat 11:30
39
Sat 11:34
40
Sat 11:38
41
Sat 11:42
42
Sat 12:05
43
Sat 13:00
44
Sat 13:08
45
Sat 13:16
46
Sat 13:24
47
Sat 13:32
48
Sat 13:40
49
Sat 13:50
50
Sat 14:20
51
Sat 14:28
52
Sat 14:36
53
Sat 14:44
54
Sat 14:55
55
Sat 15:03
56
Sat 15:20
57
Sat 15:28
58
Sat 15:40
59
Sat 16:00
60
Sat 16:20
61
Sat 16:45
62
Sat 17:10
63
Sat 17:40
64
Sat 17:48
65
Sun 08:30
66
Sun 08:35
67
Sun 08:40
68
Sun 08:45
69
Sun 08:50
70
Sun 08:55
71
Sun 09:00
72
Sun 09:05
73
Sun 09:10
74
Sun 09:15
75
Sun 09:20
76
Sun 09:25
77
Sun 09:30
78
Sun 09:35
79
Sun 09:40
80
Sun 09:50
81
Sun 09:55
82
Sun 10:05
83
Sun 10:10
84
Sun 10:15
85
Sun 10:20
86
Sun 10:25
87
Sun 10:30
88
Sun 10:40
89
Sun 10:45
90
Sun 10:55
91
Sun 11:00
92
Sun 11:05
93
Sun 11:10
94
Sun 11:20
95
Sun 11:25
96
Sun 11:30
97
Sun 11:35
98
Sun 11:40
99
Sun 11:50
100
Sun 11:55
101
Sun 12:00
102
Sun 12:05
103
Sun 12:10
104
Sun 12:45
105
Sun 12:50
106
Sun 12:55
107
Sun 13:00
108