Day Time Category Class Distance Race
Sat 09:00 Lørdag formiddag
1 Sat 09:00 Men Senior K1 1000 1. Forsøk
2 Sat 09:10 Men Senior K1 1000 2. Forsøk
4 Sat 09:30 Men U18 K1 1000 1. Forsøk
5 Sat 09:40 Men U18 K1 1000 2. Forsøk
6 Sat 09:50 Women Senior K1 1000 1. Forsøk
7 Sat 10:00 Women Senior K1 1000 2. Forsøk
8 Sat 10:10 Women U18 K1 1000 Final
9 Sat 10:20 Men Senior K1 1000 Semifinale
10 Sat 10:30 Men U16 K1 200 1. Forsøk
11 Sat 10:34 Men U16 K1 200 2. Forsøk
12 Sat 10:38 Men U16 K1 200 3. Forsøk
13 Sat 10:42 Men U16 K1 200 4. Forsøk
14 Sat 10:46 G/B 12 K4 200 Final
15 Sat 10:50 Women U16 K1 200 Final
16 Sat 10:54 Boys 14 K1 200 1. Forsøk
17 Sat 10:58 Boys 14 K1 200 2. Forsøk
18 Sat 11:02 Boys 14 K1 200 3. Forsøk
19 Sat 11:06 Boys 14 K1 200 4. Forsøk
20 Sat 11:10 Girls 14 K1 200 Final
21 Sat 11:14 Girls 12 K1 200 1. Forsøk
22 Sat 11:18 Girls 12 K1 200 2. Forsøk
23 Sat 11:22 Boys 12 K1 200 1. Forsøk
24 Sat 11:26 Boys 12 K1 200 2. Forsøk
25 Sat 11:30 Boys 12 K1 200 3. Forsøk
26 Sat 11:34 Men U16 K1 200 1. Semifinale
27 Sat 11:38 Men U16 K1 200 2. Semifinale
28 Sat 11:48 Men U18 K1 1000 B-finale
29 Sat 11:56 Men U18 K1 1000 A-finale
30 Sat 12:04 Men Senior K1 1000 B-finale
31 Sat 12:12 Men Senior K1 1000 A-finale
32 Sat 12:20 Women Senior K1 1000 B-finale
33 Sat 12:28 Women Senior K1 1000 A-finale
Sat 12:32 Premieutdeling - 200m Damer U16, 1000m D/H U18 og D/H Sen
34 Sat 12:32 G/B 14 K4 200 Final
Sat 12:36 Lunsj
Sat 13:10 Lørdag ettermiddag
35 Sat 13:10 Men U16 K1 200 D-finale
36 Sat 13:14 Men U16 K1 200 C-finale
37 Sat 13:18 Men U16 K1 200 B-finale
38 Sat 13:22 Men U16 K1 200 A-finale
39 Sat 13:26 Boys 12 K1 200 C-finale
40 Sat 13:30 Boys 12 K1 200 B-finale
41 Sat 13:34 Boys 12 K1 200 A-finale
42 Sat 13:38 Girls 12 K1 200 B-finale
43 Sat 13:42 Girls 12 K1 200 A-finale
44 Sat 13:46 Boys 14 K1 200 D-finale
45 Sat 13:50 Boys 14 K1 200 C-finale
46 Sat 13:54 Boys 14 K1 200 B-finale
47 Sat 13:58 Boys 14 K1 200 A-finale
48 Sat 14:02 Women U16 K2 200 Testløp
Sat 14:06 Premieutdeling 200 m U16 D/H, P/G 12 år og P/G 14 år
49 Sat 14:10 Men U18 K2 1000 Testløp
50 Sat 14:18 Men Senior K2 1000 Testløp
51 Sat 14:28 Men U16 K2 200 Testløp
52 Sat 14:35 Boys 12 K1 1250 Finale
53 Sat 14:50 Girls 12 K1 1250 Finale
54 Sat 15:05 Boys 14 K1 1250 Finale
55 Sat 15:25 Girls 14 K1 1250 Finale
56 Sat 15:45 Women U16 K1 2500 Finale
57 Sat 16:05 Men U16 K1 2500 Finale
58 Sat 16:15 Women Senior K2 500 Testløp Sen./U18
59 Sat 16:20 Men Senior K4 500 Testløp Sen./U18
Sat 16:30 Premieutdeling Langløp
Sun 08:00 Søndag formiddag
60 Sun 08:00 Men Senior K1 500 1. Forsøk
61 Sun 08:05 Men Senior K1 500 2. Forsøk
62 Sun 08:10 Men Senior K1 500 3. Forsøk
63 Sun 08:15 Men U18 K1 500 1. Forsøk
64 Sun 08:20 Men U18 K1 500 2. Forsøk
65 Sun 08:25 Women Senior K1 500 1. Forsøk
66 Sun 08:30 Women Senior K1 500 2. Forsøk
69 Sun 08:45 Men U16 K1 500 1. Forsøk
70 Sun 08:50 Men U16 K1 500 2. Forsøk
71 Sun 08:55 Men U16 K1 500 3. Forsøk
72 Sun 09:00 Men U16 K1 500 4. Forsøk
73 Sun 09:05 Boys 14 K1 500 1. Forsøk
74 Sun 09:10 Boys 14 K1 500 2. Forsøk
75 Sun 09:15 Boys 14 K1 500 3. Forsøk
76 Sun 09:20 Boys 14 K1 500 4. Forsøk
77 Sun 09:25 Men Senior K1 500 Semifinale
78 Sun 09:30 Women U16 K1 500 1. Forsøk
79 Sun 09:35 Women U16 K1 500 2. Forsøk
80 Sun 09:40 Girls 12 K1 500 1. Forsøk
81 Sun 09:45 Girls 12 K1 500 2. Forsøk
82 Sun 09:50 Boys 12 K1 500 1. Forsøk
83 Sun 09:55 Boys 12 K1 500 2. Forsøk
84 Sun 10:00 Boys 12 K1 500 3. Forsøk
85 Sun 10:05 Men U16 K1 500 1. Semifinale
86 Sun 10:10 Men U16 K1 500 2. Semifinale
87 Sun 10:15 Men U18 K1 500 B-finale
88 Sun 10:20 Men U18 K1 500 A-finale
89 Sun 10:25 Women Senior K1 500 B-finale
90 Sun 10:30 Women Senior K1 500 A-finale
92 Sun 10:40 Women U18 K1 500 Finale
Sun 10:45 Premieutdeling D/ U18 og Senior 500m
93 Sun 10:50 Boys 14 K1 500 D-finale
94 Sun 10:55 Boys 14 K1 500 C-finale
95 Sun 11:00 Boys 14 K1 500 B-finale
96 Sun 11:05 Boys 14 K1 500 A-finale
97 Sun 11:10 Girls 14 K1 500 Final
98 Sun 11:15 Women U16 K1 500 B-finale
99 Sun 11:20 Women U16 K1 500 A-finale
100 Sun 11:25 Girls 12 K1 500 B-finale
101 Sun 11:30 Girls 12 K1 500 A-finale
102 Sun 11:30 Boys 12 K1 500 C-finale
Sun 11:45 Premieutdeling 500 m P/G 12 år og P/G 14 år
103 Sun 11:35 Boys 12 K1 500 B-finale
104 Sun 11:40 Boys 12 K1 500 A-finale
105 Sun 11:50 Women Senior K4 500 Testløp Sen./U18
106 Sun 11:55 Men Senior K1 500 B-finale
107 Sun 12:00 Men Senior K1 500 A-finale
108 Sun 12:05 Men U16 K1 500 D-finale
109 Sun 12:10 Men U16 K1 500 C-finale
110 Sun 12:15 Men U16 K1 500 B-finale
Sun 12:25 Premieutdeling U16 H 500 m
Sun 12:25 Lunsj med servering
111 Sun 12:20 Men U16 K1 500 A-finale
112 Sun 12:35 G/B Mix 14 K4 500 Final
113 Sun 12:40 Women U16 K4 500 Testløp
114 Sun 12:50 G/B Mix 12 K4 500 Final
115 Sun 13:00 Men U16 K4 500 Testløp
116 Sun 13:15 Women Senior K1 5000 Finale Sen./U18
117 Sun 13:45 Men U18 K1 5000 Finale
118 Sun 14:15 Men Senior K1 5000 Finale