Day Time Category Class Distance Race
1 Sat 08:30 Men U16 K1 200 1. Forsøk
2 Sat 08:34 Men U16 K1 200 2. Forsøk
3 Sat 08:38 Men U16 K1 200 3. Forsøk
4 Sat 08:42 Men Senior K1 200 1. Forsøk
5 Sat 08:46 Men Senior K1 200 2. Forsøk
6 Sat 08:50 Women Senior K1 200 1. Forsøk
7 Sat 08:54 Women Senior K1 200 2. Forsøk
8 Sat 08:58 Men U18 K1 200 1. Forsøk
9 Sat 09:02 Men U18 K1 200 2. Forsøk
10 Sat 09:06 G/B 12 K4 200 Final
11 Sat 09:10 Boys 14 K1 200 1. Forsøk
12 Sat 09:14 Boys 14 K1 200 2. Forsøk
13 Sat 09:18 Boys 14 K1 200 3. Forsøk
14 Sat 09:22 Women U16 K1 200 Final
15 Sat 09:26 Women U18 K1 200 Final
Sat 09:30 Medaljeseremoni løp nr 14 og 15
16 Sat 09:34 Girls 14 K1 200 Final
Sat 09:38 Medaljeseremoni løp nr 16
17 Sat 09:42 Men U16 K1 200 Semifinale
18 Sat 09:46 Men Senior K1 200 Semifinale
19 Sat 09:50 Boys 12 K1 200 1. Forsøk
20 Sat 09:54 Boys 12 K1 200 2. Forsøk
21 Sat 09:58 Boys 12 K1 200 3. Forsøk
22 Sat 10:02 Girls 12 K1 200 1. Forsøk
23 Sat 10:06 Girls 12 K1 200 2. Forsøk
24 Sat 10:10 Women Senior K1 200 B-finale
25 Sat 10:14 Women Senior K1 200 Finale
Sat 10:18 Medaljeseremoni løp nr 25
26 Sat 10:22 Boys 14 K1 200 C-finale
27 Sat 10:26 Boys 14 K1 200 B-finale
28 Sat 10:30 Boys 14 K1 200 A-finale
Sat 10:34 Medaljeseremoni løp nr 28
29 Sat 10:38 Men U18 K1 200 B-finale
30 Sat 10:42 Men U18 K1 200 A-finale
Sat 10:46 Medaljeseremoni løp nr 30
31 Sat 10:50 Women U16 K4 200 Final
32 Sat 10:54 Men U16 K1 200 C-finale
33 Sat 10:58 Men U16 K1 200 B-finale
34 Sat 11:02 Men U16 K1 200 A-finale
Sat 11:06 Medaljeseremoni løp nr 34
35 Sat 11:10 Men Senior K1 200 B-finale
36 Sat 11:14 Men Senior K1 200 A-finale
Sat 11:18 Medaljeseremoni løp nr 36
37 Sat 11:22 Boys 12 K1 200 C-finale
38 Sat 11:26 Boys 12 K1 200 B-finale
39 Sat 11:30 Boys 12 K1 200 A-finale
40 Sat 11:34 Girls 12 K1 200 B-finale
41 Sat 11:38 Girls 12 K1 200 A-finale
42 Sat 11:42 G/B 14 K4 200 Final
Sat 11:46 Medaljeseremoni løp nr 37-39, 40-41 og 10
43 Sat 12:05 Men U16 K4 200 Final
Sat 12:09 Medaljeseremoni løp nr 42
Sat 12:15 Lunsjpause (lunsjservering kl 11.00 - 14.00)
44 Sat 13:00 Men Senior K1 1000 1. Forsøk
45 Sat 13:08 Men Senior K1 1000 2. Forsøk
46 Sat 13:16 Men U18 K1 1000 1. Forsøk
47 Sat 13:24 Men U18 K1 1000 2. Forsøk
48 Sat 13:32 Women Senior K1 1000 1. Forsøk
49 Sat 13:40 Women Senior K1 1000 2. Forsøk
50 Sat 13:50 Women U16 K1 2500 Finale
Sat 14:15 Medaljeseremoni løp nr 50
52 Sat 14:28 Men U18 K1 1000 B-finale
53 Sat 14:36 Men U18 K1 1000 A-finale
54 Sat 14:44 Women Senior K1 1000 B-finale
Sat 14:50 Medaljeseremoni løp nr 53
55 Sat 14:55 Women Senior K1 1000 Finale
56 Sat 15:03 Women U18 K1 1000 Final
Sat 15:10 Medaljeseremoni løp nr 55 og 56
57 Sat 15:20 Men Senior K1 1000 A-finale
58 Sat 15:28 Men Senior K1 1000 B-finale
Sat 15:35 Medaljeseremoni løp nr 57
59 Sat 15:40 Boys 12 K1 1250 Finale
60 Sat 16:00 Girls 12 K1 1250 Finale
61 Sat 16:20 Girls 14 K1 1250 Finale
Sat 16:40 Medaljeseremoni løp nr 61
62 Sat 16:45 Boys 14 K1 1250 Finale
Sat 17:05 Medaljeseremoni løp nr 62
63 Sat 17:10 Men U16 K1 2500 Finale
Sat 17:35 Medaljeseremoni løp nr 63
64 Sat 17:40 Men U18 K2 1000 Final
65 Sat 17:48 Men Senior K2 1000 Final
Sat 17:55 Premieutdeling løp nr 59 og 69
Sun 08:00 Søndag formiddag
66 Sun 08:30 Men Senior K1 500 1. Forsøk
67 Sun 08:35 Men Senior K1 500 2. Forsøk
68 Sun 08:40 Women Senior K1 500 1. Forsøk
69 Sun 08:45 Women Senior K1 500 2. Forsøk
70 Sun 08:50 Men U18 K1 500 1. Forsøk
71 Sun 08:55 Men U18 K1 500 2. Forsøk
72 Sun 09:00 Boys 14 K1 500 1. Forsøk
73 Sun 09:05 Boys 14 K1 500 2. Forsøk
74 Sun 09:10 Boys 14 K1 500 3. Forsøk
75 Sun 09:15 Men U16 K1 500 1. Forsøk
76 Sun 09:20 Men U16 K1 500 2. Forsøk
77 Sun 09:25 Men U16 K1 500 3. Forsøk
78 Sun 09:30 Men Senior K1 500 Semifinale
79 Sun 09:35 Women U18 K1 500 Final
80 Sun 09:40 Women U16 K1 500 Final
Sun 09:45 Medaljeseremoni løp nr 79 og 80
81 Sun 09:50 Women Senior K1 500 B-finale
82 Sun 09:55 Women Senior K1 500 Finale
Sun 10:00 Premieutdeling løp nr 82
83 Sun 10:05 Boys 12 K1 500 1. Forsøk
84 Sun 10:10 Boys 12 K1 500 2. Forsøk
85 Sun 10:15 Boys 12 K1 500 3. Forsøk
86 Sun 10:20 Men U16 K1 500 Semifinale
87 Sun 10:25 Men Senior K1 500 B-finale
88 Sun 10:30 Men Senior K1 500 A-finale
Sun 10:35 Medaljeseremoni løp nr 88
89 Sun 10:40 Men U18 K1 500 B-finale
90 Sun 10:45 Men U18 K1 500 A-finale
Sun 10:50 Medaljeseremoni løp nr 90
91 Sun 10:55 Boys 14 K1 500 C-finale
92 Sun 11:00 Boys 14 K1 500 B-finale
93 Sun 11:05 Boys 14 K1 500 A-finale
94 Sun 11:10 Girls 14 K1 500 Final
Sun 11:15 Medaljeseremoni løp nr 93 og 94
95 Sun 11:20 Women Senior K4 500 Final
96 Sun 11:25 Women U16 K2 500 Final
97 Sun 11:30 Men U16 K1 500 C-finale
98 Sun 11:35 Men U16 K1 500 B-finale
99 Sun 11:40 Men U16 K1 500 A-finale
Sun 11:45 Medaljeseremoni løp 99
100 Sun 11:50 Girls 12 K1 500 Final
101 Sun 11:55 Boys 12 K1 500 C-finale
102 Sun 12:00 Boys 12 K1 500 B-finale
103 Sun 12:05 Boys 12 K1 500 A-finale
104 Sun 12:10 G/B Mix 14 K4 500 Final
Sun 12:15 Lunsjpause ( lunsjservering fra kl 11.00 - 13.00)
105 Sun 12:45 Women Senior K2 500 Final
106 Sun 12:50 Men Senior K4 500 Final
107 Sun 12:55 G/B Mix 12 K4 500 Final
108 Sun 13:00 Men U16 K2 500 Final
Sun 13:05 Medaljeseremoni løp nr 104 og 107