NC2 2020 Årungen 05.09.2020 - 06.09.2020
  • 1
    Lør FM
    08:30
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-5 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:47:37
    2
    • Hollingsæter  Elias
    FA-7 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:48:94
    3
    • Lønning  Nicolai
    FA-3 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:49:91
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    SF-5 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:55:99
    5
    • Røsten  Lucas
    SF-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:56:32
    6
    • Sevaldsen  Niklas
    SF-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:04:37
    7
    • Frengstad  Gard
    SF-9 2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:07:32
    8
    • Langslet  Sverre
    SF-1/FB-2 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:36:94
    9
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 2
    Lør FM
    08:37
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Aslak
    FA-6 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:54:45
    2
    • Buch  Ivar
    FA-4 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:56:72
    3
    • Saksvik  Syver
    FA-8 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:56:86
    4
    • Eide  John Bernhard Langeland
    SF-6 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:04:29
    5
    • Lysne  Andreas
    SF-4 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:13:03
    6
    • Hauge  Joakim
    SF-8 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:14:35
    7
    • Haugeto  Arne
    SF-2 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:24:93
    8
    • Butenschøn  Helge
    SF-1/FB-2 2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:49:39
  • 3
    Lør FM
    08:44
    U18
    0
  • 4
    Lør FM
    08:51
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ullvang  Lars Magne
    FA-5 1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:34:39
    2
    • Vold  Eivind
    FA-7 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:34:53
    3
    • Eide  Gunnar
    FA-3 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:35:00
    4
    • Hjemdal  Lars
    SF-5 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:44:00
    5
    • Solhaug  Jo Sondre
    SF-7 1991
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    3:47:19
    6
    • Nicolaisen  Markus
    SF-3 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:52:46
    7
    • Solvang  Eigil
    SF-9 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:53:71
    8
    • Vold  Amund
    SF-1/FB-2 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:57:83
  • 5
    Lør FM
    08:58
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Salbu  Daniel
    FA-6 1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:40:21
    2
    • Jensen  Vemund
    FA-4 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:41:62
    3
    • Svoren  Mathias
    FA-8 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:44:89
    4
    • Markussen  Vetle
    SF-6 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:57:29
    5
    • Lothe  Thomas
    SF-4 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:06:59
    6
    • Holberg  Lars
    SF-8 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:21:72
    7
    • Minde  Morten
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DSQ
  • 6
    Lør FM
    09:05
    U18
    0
  • 7
    Lør FM
    09:12
    U18
    0
  • 8
    Lør FM
    09:22
    U14
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:21:84
    2
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:30:60
    3
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:33:62
    4
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:56:63
    5
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:57:82
    6
    • Grotheer  Jorunn Kristin
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    3:01:08
  • 9
    Lør FM
    09:27
    U14
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:28:95
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:29:86
    3
    • Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    2:40:29
    4
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:45:57
    5
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:46:92
    6
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:27:41
  • 10
    Lør FM
    09:32
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:00:11
    2
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:05:25
    3
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:30:20
    4
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:35:98
    5
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:41:19
    6
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:43:42
    7
    • Jensen  Jacob
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:52:30
    8
    • Taraldsen Hyllseth  Mats
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    9
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 11
    Lør FM
    09:37
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:09:21
    2
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:10:11
    3
    • Alne  Audun
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:14:76
    4
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:19:01
    5
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:22:43
    6
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:26:84
    7
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:42:50
    8
    • Rosenblad  Filip
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:55:43
  • 12
    Lør FM
    09:42
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:23:48
    2
    • Bjørnstad  Jonathan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:47:94
    3
    • owe  maximilian
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:04:44
    4
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:06:17
    5
    3:18:21
    6
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:18:70
    7
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 13
    Lør FM
    09:47
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:47:47
    2
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:48:52
    3
    • Hæfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:55:21
    4
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:00:61
    5
    • Vold  Ludvig
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:27:91
    6
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:41:39
  • 14
    Lør FM
    09:57
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    • Staupe  Gudmund
    FA-5 2005
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:46:83
    2
    • Schmidt  Thomas
    • Straume  Simen
    FA-7 2005
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:51:71
    3
    • Osen  Johan
    • Vollesfjord  Petter A.
    FA-3 2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:53:56
    4
    • Meling  Daniel
    • Vangsnes  Jarand
    FA-9 2005
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:59:04
    5
    • Lægreid  Oskar
    • Tønnessen  Kristoffer
    FA-1/FB-5 2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:05:16
    6
    • Sørsveen  Ferdinand
    • Sjetnan Utvik  Theodor
    FB-6 2005
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:51:74
  • 15
    Lør FM
    10:02
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    • Falck  Filip
    FA-6 2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:46:17
    2
    • Sjursen  Mikkel
    • Siljan  Siver
    FA-4 2004
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:52:82
    3
    • Hafstad  Håkon
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FA-8 2004
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:53:09
    4
    • Totland  Mikal
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-2 2005
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:54:35
    5
    • Aasengen  Erik
    • Markussen  Simen
    FA-1/FB-5 2004
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:17:19
  • 16
    Lør FM
    10:12
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-2 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:56:27
    2
    • Røsten  Lucas
    FA-9 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:56:95
    3
    • Eide  John Bernhard Langeland
    FA-1 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:58:68
    4
    • Frengstad  Gard
    FB-5 2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:07:17
    5
    • Hauge  Joakim
    FB-6 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:13:16
    6
    • Lysne  Andreas
    FB-4 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:14:88
    7
    • Sevaldsen  Niklas
    FB-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:21:11
    8
    • Langslet  Sverre
    FB-8 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:22:60
    9
    • Haugeto  Arne
    FB-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:23:42
  • 17
    Lør FM
    10:19
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hjemdal  Lars
    FA-2 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:40:67
    2
    • Solhaug  Jo Sondre
    FA-9 1991
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    3:41:49
    3
    • Markussen  Vetle
    FA-1 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:46:23
    4
    • Vold  Amund
    FB-5 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:50:06
    5
    • Nicolaisen  Markus
    FB-6 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:51:80
    6
    • Solvang  Eigil
    FB-4 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:53:07
    7
    • Lothe  Thomas
    FB-7 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:04:83
    8
    • Holberg  Lars
    FB-8 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:20:28
  • 18
    Lør FM
    10:29
    U14
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:00:96
    2
    • Grotheer  Jorunn Kristin
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    3:02:23
    3
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:22:60
  • 19
    Lør FM
    10:34
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:17:95
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:22:88
    3
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:23:37
    4
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:26:34
    5
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:34:45
    6
    • Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    2:39:96
    7
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:46:93
    8
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:47:40
    9
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:00:96
  • 20
    Lør FM
    10:39
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:33:87
    2
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:39:04
    3
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:39:33
    4
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:39:98
    5
    • Jensen  Jacob
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:45:23
    6
    • Rosenblad  Filip
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:53:01
  • 21
    Lør FM
    10:44
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:58:15
    2
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:02:02
    3
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:07:86
    4
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:08:33
    5
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:15:63
    6
    • Alne  Audun
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:16:19
    7
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:23:63
    8
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:23:81
    9
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:25:63
  • 22
    Lør FM
    10:49
    U12
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:36:59
    2
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:50:17
    3
    • Adde  Ninnie
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:02:83
    4
    • Nedland  Nora Sofie
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:08:42
    5
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:14:87
    6
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:26:57
    7
    • Parvizi  Elina
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:01:36
    8
    • Haugaard  Cornelia
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 23
    Lør FM
    10:54
    U12
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Ludvig
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:16:60
    2
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:26:70
    3
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:44:58
  • 24
    Lør FM
    10:59
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:23:57
    2
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:43:25
    3
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:43:64
    4
    • Bjørnstad  Jonathan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:45:41
    5
    • Hæfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:51:23
    6
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:58:47
    7
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:06:51
    8
    • owe  maximilian
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:06:98
    9
    3:24:26
  • 25
    Lør FM
    11:09
    U16
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    • Storhaug  Elisabeth
    2005
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:12:56
    2
    • Fjeldheim  Vilma
    • Rossebø  Mari
    2007
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:22:84
    3
    • Buch  Agnete
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:26:08
    4
    • Siljan  Sara
    • Laukeland  Karen
    2007
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:29:63
  • 26
    Lør FM
    11:14
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Aasengen  Erik
    • Markussen  Simen
    2004
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:15:78
    2
    • Sørsveen  Ferdinand
    • Sjetnan Utvik  Theodor
    2005
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:27:33
  • 27
    Lør FM
    11:19
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    • Falck  Filip
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:43:04
    2
    • Fjeldheim  Emil
    • Staupe  Gudmund
    2005
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:45:92
    3
    • Schmidt  Thomas
    • Straume  Simen
    2005
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:46:28
    4
    • Sjursen  Mikkel
    • Siljan  Siver
    2004
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:48:65
    5
    • Hafstad  Håkon
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:52:02
    6
    • Osen  Johan
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:52:79
    7
    • Totland  Mikal
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:53:26
    8
    • Meling  Daniel
    • Vangsnes  Jarand
    2005
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:59:88
    9
    • Lægreid  Oskar
    • Tønnessen  Kristoffer
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:09:04
    • Premieutdeling UM
  • 28
    Lør FM
    11:29
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:02:39
    2
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:02:59
    3
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:11:93
    4
    • Lysne  Andreas
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:13:67
    5
    • Haugeto  Arne
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:24:22
    6
    • Langslet  Sverre
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:33:19
    7
    • Butenschøn  Helge
    2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:46:93
  • 29
    Lør FM
    11:36
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:48:66
    2
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:51:00
    3
    • Solvang  Eigil
    1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:51:29
    4
    • Vold  Amund
    1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:57:28
    5
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:17:64
  • 30
    Lør FM
    11:43
    U18
    0
  • 31
    Lør FM
    11:50
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:21:58
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:30:16
    3
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:36:28
    4
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:40:35
    5
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:45:27
    6
    • Lindgren  Pernille
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:55:65
    7
    • Norland  Julie
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:56:39
  • 32
    Lør FM
    11:57
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:43:73
    2
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:46:81
    3
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:48:03
    4
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:48:07
    5
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:48:11
    6
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:54:36
    7
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:54:57
    8
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:56:16
    9
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:01:46
  • 33
    Lør FM
    12:04
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:00:45
    2
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:08:16
    3
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:08:39
    4
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:14:54
    5
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:15:12
    6
    • Øritsland  Hedda
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:18:53
    7
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:19:86
    8
    • Lindgren  Marthine
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:57:79
    9
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 34
    Lør FM
    12:11
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ullvang  Lars Magne
    1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:31:95
    2
    • Salbu  Daniel
    1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:33:68
    3
    • Vold  Eivind
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:34:87
    4
    • Eide  Gunnar
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:36:09
    5
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:37:07
    6
    • Hjemdal  Lars
    1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:40:31
    7
    • Solhaug  Jo Sondre
    1991
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    3:40:78
    8
    • Svoren  Mathias
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:43:45
    9
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:48:18
    • Premieutdeling NM og kongepokal Senior Herre
    • Lunsj 11:00 - 13:00
  • 35
    Lør EM
    12:40
    U12
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hæfliger  Liam-Emile
    • Nedland  Nora Sofie
    • Osen  Jørgen
    • Vollesfjord  Live
    2008
    2008
    2009
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:29:43
    2
    • Næss  Vebjørn
    • Vold  Ludvig
    • Sharoki  Nicholas
    2009
    2009
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:30:42
    3
    • Parvizi  Kiana
    • Oelschlägel  Emil
    • Parvizi  Elina
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2008
    2008
    2010
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:56:47
  • 36
    Lør EM
    12:50
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sjursen  Mikkel
    • Vangsnes  Jarand
    FA-5 2004
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:04
    2
    • Hafstad  Håkon
    • Seljelid  Joachim
    FA-7 2004
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:47
    3
    • Siljan  Siver
    • Meling  Daniel
    FA-3 2005
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:42
    4
    • Lægreid  Oskar
    • Tønnessen  Kristoffer
    FA-9 2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:67
    5
    • Schmidt  Thomas
    • Straume  Simen
    FA-1/FB-5 2005
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:00:00
  • 37
    Lør EM
    12:54
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    • Falck  Filip
    FA-6 2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:28
    2
    • Fjeldheim  Emil
    • Staupe  Gudmund
    FA-4 2005
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:82
    3
    • Totland  Mikal
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-8 2005
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:54
    4
    • Aasengen  Erik
    • Markussen  Simen
    FA-2 2004
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:58
    5
    • Sørsveen  Ferdinand
    • Sjetnan Utvik  Theodor
    FA-1/FB-5 2005
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    57:01
  • 38
    Lør EM
    13:04
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    FA-5 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    35:97
    2
    • Lotsberg  Lasse
    FA-7 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    36:66
    3
    • Vold  Eivind
    FA-3 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    36:80
    4
    • Ullvang  Lars Magne
    SF-5 1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    36:99
    5
    • Svoren  Mathias
    SF-7 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:00
    6
    • Nicolaisen  Markus
    SF-3 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:60
    7
    • Eide  Gunnar
    SF-9 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:58
    8
    • Minde  Morten
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 39
    Lør EM
    13:08
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Magnus
    FA-6 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:74
    2
    • Teland  Hakeem
    FA-4 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    37:25
    3
    • Jensen  Vemund
    FA-8 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:03
    4
    • Hjemdal  Lars
    SF-6 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:65
    5
    • Markussen  Vetle
    SF-4 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:51
    6
    • Solvang  Eigil
    SF-8 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:42
    7
    • Vold  Amund
    SF-2 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:92
    8
    • Holberg  Lars
    SF-1/FB-2 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:97
  • 40
    Lør EM
    13:12
    Senior
    0
  • 41
    Lør EM
    13:16
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-5 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    38:94
    2
    • Eide  John Bernhard Langeland
    FA-7 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:80
    3
    • Saksvik  Syver
    SF-5 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:34
    4
    • Hauge  Joakim
    SF-7 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:90
    5
    • Lysne  Andreas
    SF-2 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:32
    6
    • Osen  Johan
    FB 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:44
    7
    • Langslet  Sverre
    FB 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:60
    8
    • Haugeto  Arne
    FB 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:43
  • 42
    Lør EM
    13:20
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-6 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:89
    2
    • Moi  Kristjan
    FA-3 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:90
    3
    • Røsten  Lucas
    SF-6 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:52
    4
    • Karlsen  Niclas
    SF-3 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:57
    5
    • Hustveit  Heine
    SF-9 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:39
    6
    • Buch  Ivar
    FB 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:42
    7
    • Hollingsæter  Elias
    FB 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:46
    8
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
  • 43
    Lør EM
    13:24
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    FA-4 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:91
    2
    • Jensen  Aslak
    FA-8 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:73
    3
    • Sevaldsen  Niklas
    SF-4 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:20
    4
    • Sjursen  Mikkel
    SF-8 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:49
    5
    • Edstrøm  Bjørn
    SF-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:01
    6
    • Kurthi  Joakim
    FB 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:54
    7
    • Butenschøn  Helge
    FB 2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    50:12
  • 44
    Lør EM
    13:28
    U14
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:45
    2
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:26
    3
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:19
    4
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:06:23
    5
    • Grotheer  Jorunn Kristin
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    1:09:82
    6
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNF
  • 45
    Lør EM
    13:32
    U14
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    56:16
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:25
    3
    • Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    1:02:08
    4
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:92
    5
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:30
    6
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:16:06
  • 46
    Lør EM
    13:36
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:59
    2
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:98
    3
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:92
    4
    • Taraldsen Hyllseth  Mats
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:54
    5
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:28
    6
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:70
    7
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:77
    8
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:01:79
    9
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 47
    Lør EM
    13:40
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:08
    2
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:78
    3
    • Alne  Audun
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:11
    4
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:70
    5
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:72
    6
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:07
    7
    • Jensen  Jacob
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:01:90
    8
    • Rosenblad  Filip
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:91
  • 48
    Lør EM
    13:44
    Senior
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    FA-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:69
    2
    • Erland  Elise
    FA-7 2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:01
    3
    • Rozanski  Camilla
    FA-3 1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:97
    4
    • Jones  Ella
    FA-9 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:64
    5
    • Lindgren  Marthine
    FA-1/FB-5 2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:60
  • 49
    Lør EM
    13:48
    Senior
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    FA-6 1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:75
    2
    • Røsten  Thea
    FA-4 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:14
    3
    • Øritsland  Hedda
    FA-8 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:98
    4
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    FA-2 1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:44
    5
    • Johansen  Lisa
    FA-1/FB-5 1982
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    51:67
  • 50
    Lør EM
    13:58
    U16
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 51
    Lør EM
    14:02
    U16
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    • Straume  Simen
    2005
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    38:40
    2
    • Fjeldheim  Emil
    • Staupe  Gudmund
    2005
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:42
    3
    • Svanberg  Felix
    • Falck  Filip
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:59
    4
    • Sjursen  Mikkel
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:79
    5
    • Hafstad  Håkon
    • Seljelid  Joachim
    2004
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:55
    6
    • Totland  Mikal
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:82
    7
    • Siljan  Siver
    • Meling  Daniel
    2005
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:26
    8
    • Lægreid  Oskar
    • Tønnessen  Kristoffer
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:22
    9
    • Aasengen  Erik
    • Markussen  Simen
    2004
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:00
    10
    • Sørsveen  Ferdinand
    • Sjetnan Utvik  Theodor
    2005
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    53:48
  • 52
    Lør EM
    14:12
    U18
    0
  • 53
    Lør EM
    14:16
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    53:06
    2
    • Bjørnstad  Jonathan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:38
    3
    • owe  maximilian
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:11:64
    4
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:64
    5
    1:15:42
    6
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:16:00
    7
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 54
    Lør EM
    14:20
    U18
    0
  • 55
    Lør EM
    14:24
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:69
    2
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:03:31
    3
    • Hæfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:39
    4
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:08
    5
    • Vold  Ludvig
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:15:43
    6
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:23:84
  • 56
    Lør EM
    14:28
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ullvang  Lars Magne
    FA-2 1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:03
    2
    • Eide  Gunnar
    FA-9 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:03
    3
    • Svoren  Mathias
    FA-1 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:12
    4
    • Markussen  Vetle
    FB-5 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:26
    5
    • Hjemdal  Lars
    FB-6 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:71
    6
    • Vold  Amund
    FB-4 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:97
    7
    • Solvang  Eigil
    FB-7 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:71
    8
    • Holberg  Lars
    FB-8 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    44:21
    9
    • Nicolaisen  Markus
    FB-3 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:70
  • 57
    Lør EM
    14:32
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Lucas
    FA-2 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:60
    2
    • Karlsen  Niclas
    FA-9 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:92
    3
    • Sevaldsen  Niklas
    FA-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:27
    4
    • Sjursen  Mikkel
    FB-5 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:25
    5
    • Edstrøm  Bjørn
    FB-4 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:28
    6
    • Hustveit  Heine
    FB-6 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:41
    7
    • Saksvik  Syver
    FB-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:52
    8
    • Lysne  Andreas
    FB-7 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:46
    9
    • Hauge  Joakim
    FB-2 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:54
  • 58
    Lør EM
    14:36
    U14
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Grotheer  Jorunn Kristin
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    1:10:71
    2
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:14:20
  • 59
    Lør EM
    14:40
    U14
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:66
    2
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:73
    3
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:27
    4
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:01:70
    5
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:39
    6
    • Jensen  Jacob
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:05:98
    7
    • Rosenblad  Filip
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:00
  • 60
    Lør EM
    14:44
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:85
    2
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:90
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:31
    4
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:75
    5
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:51
    6
    • Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    1:02:99
    7
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:05:61
    8
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:06:73
    9
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:14:61
  • 61
    Lør EM
    14:48
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    44:30
    2
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:45
    3
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    45:75
    4
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:38
    5
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:17
    6
    • Alne  Audun
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:85
    7
    • Taraldsen Hyllseth  Mats
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:68
    8
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:27
    9
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:06
  • 62
    Lør EM
    14:52
    U12
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:45
    2
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:67
    3
    • Haugaard  Cornelia
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:08:35
    4
    • Adde  Ninnie
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:11:75
    5
    • Nedland  Nora Sofie
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:13:55
    6
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:17:82
    7
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:21:58
    8
    • Parvizi  Elina
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:40:48
  • 63
    Lør EM
    14:56
    U12
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Ludvig
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:17:01
    2
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:18:29
    3
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:31:88
  • 64
    Lør EM
    15:00
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    53:64
    2
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:02:59
    3
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:03:06
    4
    • Bjørnstad  Jonathan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:03:94
    5
    • Hæfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:86
    6
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:20
    7
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:10:78
    8
    • owe  maximilian
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:12:93
    9
    1:17:75
  • 65
    Lør EM
    15:14
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hustveit  Heine
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:41
    2
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:47
    3
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:04
    4
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:39
    5
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:75
    6
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:86
    7
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:87
    8
    • Lysne  Andreas
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:17
    9
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:64
  • 66
    Lør EM
    15:18
    U18
    0
  • 67
    Lør EM
    15:22
    Senior
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lindgren  Marthine
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:10
  • 68
    Lør EM
    15:26
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hjemdal  Lars
    1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:70
    2
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:82
    3
    • Vold  Amund
    1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:57
    4
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:59
    5
    • Solvang  Eigil
    1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:19
    6
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    44:58
  • 69
    Lør EM
    15:36
    U16
    0
  • 70
    Lør EM
    15:40
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    • Staupe  Gudmund
    • Totland  Mikal
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    2004
    2005
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    36:68
    2
    • Sjursen  Mikkel
    • Siljan  Siver
    • Bjørgan  Marcus
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    2005
    2006
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    37:71
    3
    • Svanberg  Felix
    • Falck  Filip
    • Lægreid  Oskar
    • Tønnessen  Kristoffer
    2004
    2004
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:92
    4
    • Seljelid  Joachim
    • olsen  sondre
    • Hafstad  Håkon
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    2004
    2004
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:12
    5
    • Osen  Johan
    • Vollesfjord  Petter A.
    • Bakke  Jesper
    • Buch  Agnete
    2005
    2005
    2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:53
    6
    • Meling  Daniel
    • Kroepelien  Laurian
    • Frengstad  Brage
    • Juul  Aleksander
    2005
    2007
    2007
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:35
  • 71
    Lør EM
    15:50
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:76
    2
    • Lindgren  Pernille
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:42
    3
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    47:62
    4
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:61
    5
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    49:05
    6
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:79
    7
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:57
    8
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:83
    9
    • Norland  Julie
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:41
  • 72
    Lør EM
    15:54
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    38:08
    2
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:67
    3
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:91
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:98
    5
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:00
    6
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:30
    7
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:64
    8
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:82
    9
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:12
  • 73
    Lør EM
    15:58
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:69
    2
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb