Nordisk 2018 Gillsvann 11.08.2018 - 12.08.2018
  • 1
    Lør FM
    09:00
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Bryde  Philip
    2002
    DEN
    Danmark
    39:26
    2
    • Jepsen  Frederik
    2002
    DEN
    Danmark
    39:53
    3
    • Steen  Oskar
    2002
    SWE
    Sverige
    39:91
    4
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:02
    5
    • Keskinen  Niko
    2002
    FIN
    Finland
    40:51
    6
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:25
    7
    • Malmsten  Oliver
    2002
    SWE
    Sverige
    42:53
  • 2
    Lør FM
    09:05
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Katrine
    • Milthers  Sara
    • Langelund  Lærke
    2003
    2002
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    37:18
    2
    • Winther  Stella
    • Dürr  Julie
    • Reinholt  Astrid
    • Møller  Anna
    2003
    2002
    2002
    2003
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    39:27
    3
    • Helleren  Celine
    • Stangebye-hansen  Tiril
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    2003
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:65
    4
    • Nyman  Elin
    • Thor  Agnes
    • Wedebrand  Martina
    • Klahr  Agnes
    2004
    2003
    2002
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    40:71
    5
    • Råsten Lilja  Klara
    • Friedman  Rebecca
    • Hansson  Julia
    • Sackbrook  Luise
    2003
    2002
    2003
    2003
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    42:22
  • 3
    Lør FM
    09:10
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Gravlund  William
    • Schrøder  Mark
    2000
    2000
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    34:82
    2
    • Mattila  Sakke
    • Sivula  Otto
    2000
    2000
    FIN
    Finland
    FIN
    Finland
    34:89
    3
    • Sibbersen  Magnus
    • Farstad  Christian
    2001
    2000
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    35:26
    4
    • Lotsberg  Lasse
    • Sevaldsen  Even
    2000
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    35:64
    5
    • Hippeläinen  Jaakko
    • Ylisiurua  Matias
    2001
    2001
    FIN
    Finland
    FIN
    Finland
    36:71
    6
    • Berg  William
    • Westberg  Vilgot
    2001
    2000
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    37:54
    7
    • Markussen  Vetle
    • Schmidt  Martin
    2000
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    38:21
    8
    • Andersson  Otto
    • Remmerfors  Isac
    2000
    2000
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    40:11
  • 4
    Lør FM
    09:15
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Faurschou  Caroline
    • Matthiesen  Frederikke
    2000
    2000
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    41:60
    2
    • Røsten  Thea
    • Erland  Elise
    2001
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:88
    3
    • Olsen  Julie
    • Bergendorf  Karoline
    2001
    2000
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    42:89
    4
    • Nieminen  Emma
    • Luoma  Hilppa
    2002
    2001
    FIN
    Finland
    FIN
    Finland
    43:48
    5
    • Ilovaara  Jonna
    • Thor  Ebba
    2000
    2000
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    44:14
    6
    • Løseth  Marte
    • Toppe  Linn
    2001
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    44:41
    7
    • Rockström  Vera
    • Kuhne  Vendela
    2001
    2000
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    45:23
  • 5
    Lør FM
    09:20
    U21
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Teland  Hakeem
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    37:15
    2
    • Winther  Nicolai
    1997
    DEN
    Danmark
    37:92
    3
    • Karlsson  Fredrik
    1999
    SWE
    Sverige
    37:96
    4
    • Ivarsen  Harald
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:09
    5
    • Maretti  Søren
    1997
    DEN
    Danmark
    40:29
    6
    • Bladh  Oskar
    1998
    SWE
    Sverige
    40:98
  • 6
    Lør FM
    10:00
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Katrine
    2003
    DEN
    Danmark
    44:10
    2
    45:14
    3
    • Nieminen  Emma
    2002
    FIN
    Finland
    46:19
    4
    • Nyman  Elin
    2004
    SWE
    Sverige
    48:98
    5
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    49:27
    6
    • Wedebrand  Martina
    2002
    SWE
    Sverige
    50:92
  • 7
    Lør FM
    10:05
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Bryde  Philip
    • Knudsen  Philip
    • Jepsen  Frederik
    • Bendeguz   Jakab
    2002
    2002
    2002
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    33:63
    2
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Usland-Gade  Eirik
    • Askeland  Sander
    • Helgesen  Leander
    2002
    2002
    2003
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    35:08
    3
    • Askaa  Sofus
    • Schmidt  Ludvig
    • Maretti  Jeppe
    • Solne  Lukas
    2002
    2002
    2003
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    35:17
    4
    • Steen  Oskar
    • Malmsten  Oliver
    • Kullman  Nils
    • Roos  Oskar
    2002
    2002
    2002
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    35:26
    5
    • Fohlstedt  Gustav
    • Erlandsson  Wiliam
    • Scholin-Borg  Lukas
    • Johansson  Jesper
    2002
    2002
    2002
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    35:77
    6
    • Frengstad  Gard
    • Jensen  Aslak
    • Eide  John Bernhard Langeland
    • Lønning  Nicolai
    2002
    2002
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    36:51
  • 8
    Lør FM
    10:10
    U21
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Gravesen  Mette
    • Rask  Cathrine
    1998
    1998
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    40:80
    2
    • Johansen  Alva
    • Helleblad  Greta
    1999
    1997
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    41:18
    3
    • Borring  Mette
    • Madsen  Freya
    1999
    1998
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    43:55
    4
    • Rozanski  Camilla
    • Solvang  Amalie
    1997
    1998
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:50
    5
    • Jones  Ella
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:54
    6
    • Rytten  Alexandra
    • Falk  Hanna
    1998
    1997
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    44:95
  • 9
    Lør FM
    10:15
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Knudsen  Rasmus
    2000
    DEN
    Danmark
    38:33
    2
    • Sivula  Otto
    2000
    FIN
    Finland
    39:36
    3
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:98
    4
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:25
    5
    • Mattila  Sakke
    2000
    FIN
    Finland
    40:43
    6
    • Kernen  Dennis
    2000
    SWE
    Sverige
    40:74
    7
    • Åsgrim  Erik
    2000
    SWE
    Sverige
    41:06
    8
    • Schrøder  Mark
    2000
    DEN
    Danmark
    DSQ
  • 10
    Lør FM
    10:20
    U21
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    • Ivarsen  Magnus
    1999
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    34:74
    2
    • Karlsen  Oliver
    • Teland  Hakeem
    1999
    1998
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    34:83
    3
    • Olofsson  Hugo
    • Karlsson  Fredrik
    1999
    1999
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    35:13
    4
    • Winther  Nicolai
    • Dagnæs  Jonathan
    1997
    1997
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    35:33
    5
    • Maretti  Søren
    • Aasmul  Victor
    1997
    1999
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    35:47
    6
    • Pålsson  Eric
    • Bladh  Oskar
    1998
    1998
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    38:14
  • 11
    Lør FM
    11:00
    U21
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:96
    2
    • Rask  Cathrine
    1998
    DEN
    Danmark
    43:15
    3
    • Gravesen  Mette
    1998
    DEN
    Danmark
    43:27
    4
    • Johansen  Alva
    1999
    SWE
    Sverige
    45:04
    5
    • Helleblad  Greta
    1997
    SWE
    Sverige
    45:66
    6
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:67
  • 12
    Lør FM
    11:05
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Bryde  Philip
    • Bendeguz   Jakab
    2002
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    36:70
    2
    • Knudsen  Philip
    • Jepsen  Frederik
    2002
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    38:01
    3
    • Steen  Oskar
    • Kullman  Nils
    2002
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    38:47
    4
    • Johansson  Jesper
    • Scholin-Borg  Lukas
    2002
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    39:59
    5
    • Usland-Gade  Eirik
    • Helgesen  Leander
    2002
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:63
    6
    • Lønning  Nicolai
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:94
  • 13
    Lør FM
    11:10
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Faurschou  Caroline
    2000
    DEN
    Danmark
    43:99
    2
    • Matthiesen  Frederikke
    2000
    DEN
    Danmark
    44:13
    3
    • Løseth  Marte
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:44
    4
    • Thor  Ebba
    2000
    SWE
    Sverige
    47:66
    5
    • Arousva  Sara
    2000
    FIN
    Finland
    48:71
    6
    • Sander  Thea
    2001
    SWE
    Sverige
    49:38
    7
    • Luoma  Hilppa
    2001
    FIN
    Finland
    49:46
    8
    • Toppe  Linn
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    49:99
  • 14
    Lør FM
    11:15
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Katrine
    • Milthers  Sara
    2003
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    39:90
    2
    • Langelund  Lærke
    2002
    DEN
    Danmark
    41:43
    3
    • Nyman  Elin
    • Wedebrand  Martina
    2004
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    45:16
    4
    • Thor  Agnes
    • Klahr  Agnes
    2003
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    47:75
    5
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:22
    6
    • Juul  Caroline
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:69
  • 15
    Lør FM
    12:00
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Knudsen  Rasmus
    2000
    DEN
    Danmark
    3:44:70
    2
    • Rask  Thorbjørn
    2000
    DEN
    Danmark
    3:46:98
    3
    • Eide  Gunnar
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:49:46
    4
    • Kernen  Dennis
    2000
    SWE
    Sverige
    3:51:73
    5
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:57:88
    6
    • Brodén  Karl
    2001
    SWE
    Sverige
    3:59:08
    7
    • Ylisiurua  Matias
    2001
    FIN
    Finland
    4:02:33
    8
    • Kolehmainen  Eetu
    2001
    FIN
    Finland
    4:12:34
  • 16
    Lør FM
    12:10
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Matthiesen  Frederikke
    • Roed  Mathilde
    • Fabrin-Brasted  Helene
    • Bergendorf  Karoline
    2000
    2001
    2000
    2000
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    3:38:59
    2
    • Christensen  Mathilde
    • Petersen  Lærke
    • Markussen  Emilie
    • Borggaard  Agnes
    2001
    2000
    2001
    2001
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    3:42:94
    3
    • Røsten  Thea
    • Erland  Elise
    • Toppe  Linn
    • Løseth  Marte
    2001
    2000
    2000
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:45:06
    4
    • Sander  Thea
    • Lönnroth Gustafsson  Rebecka
    • Thor  Ebba
    • Sackbrook  Paula
    2001
    2001
    2000
    2000
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    3:50:02
    5
    • Rockström  Vera
    • Kuhne  Vendela
    • Ohrås  Elsa
    • Ilovaara  Jonna
    2001
    2000
    2000
    2000
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    3:55:58
    6
    • Halvorsen  Julianne
    • Lægreid  Malin
    • Paulsen  Malin
    2000
    2001
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:01:19
  • 17
    Lør FM
    12:20
    U21
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Alsbæk  Rasmus
    • Schuldt-Jensen  Simon
    • Winther  Nicolai
    • Aasmul  Victor
    1999
    1999
    1997
    1999
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    3:04:09
    2
    • Maretti  Søren
    • Holm  Mads
    • Skovgaard  Emil
    • Dagnæs  Jonathan
    1997
    1999
    1998
    1997
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    3:07:44
    3
    • Karlsen  Oliver
    • Ivarsen  Magnus
    • Jensen  Vemund
    • Svoren  Mathias
    1999
    1997
    1999
    1998
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:08:00
    4
    • Pålsson  Eric
    • Bladh  Oskar
    • Östrom  Alexander
    • Wedebrand  Adam
    1998
    1998
    1997
    1998
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    3:18:90
  • 18
    Lør FM
    12:30
    U21
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:07:73
    2
    • Bock  Emma
    1999
    DEN
    Danmark
    4:13:26
    3
    • Zagorska  Ania
    1997
    SWE
    Sverige
    4:13:62
    4
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:17:86
    5
    • Pedersen  Nanna
    1999
    DEN
    Danmark
    4:18:09
    6
    • Falk  Hanna
    1997
    SWE
    Sverige
    4:53:87
  • 19
    Lør FM
    13:30
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Knudsen  Philip
    • Bryde  Philip
    • Askaa  Sofus
    • Schmidt  Ludvig
    2002
    2002
    2002
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    2:44:01
    2
    • Maretti  Jeppe
    • Solne  Lukas
    • Åkelund  William
    • Dupont  Silas
    2003
    2002
    2002
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    2:45:54
    3
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Usland-Gade  Eirik
    • Helgesen  Leander
    • Jensen  Aslak
    2002
    2002
    2002
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:47:96
    4
    • Fohlstedt  Gustav
    • Erlandsson  Wiliam
    • Hedin  Eric
    • Kullman  Nils
    2002
    2002
    2002
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    2:49:32
    5
    • Steen  Oskar
    • Malmsten  Oliver
    • Johansson  Jesper
    • Scholin-Borg  Lukas
    2002
    2002
    2002
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    2:50:69
    6
    • Frengstad  Gard
    • Hauge  Joakim
    • Lønning  Nicolai
    • Buch  Ivar
    2002
    2002
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:59:14
  • 20
    Lør FM
    13:40
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Katrine
    • Winther  Stella
    • Langelund  Lærke
    2003
    2003
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    3:01:88
    2
    • Dürr  Julie
    • Nielsen  Karoline
    • Hostrup  Pernille
    • Reinholt  Astrid
    2002
    2003
    2002
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    3:10:21
    3
    • Helleren  Celine
    • Stangebye-hansen  Tiril
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    2003
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:20:51
    4
    • Nyman  Elin
    • Råsten Lilja  Klara
    • Wedebrand  Martina
    • Klahr  Agnes
    2004
    2003
    2002
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    3:22:20
    5
    • Thor  Agnes
    • Sackbrook  Luise
    • Hansson  Julia
    • Einebrant  Jasmine
    2003
    2003
    2003
    2003
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    3:26:49
  • 21
    Lør FM
    14:00
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sibbersen  Magnus
    • Farstad  Christian
    • Rask  Thorbjørn
    • Knudsen  Rasmus
    2001
    2000
    2000
    2000
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    3:08:72
    2
    • Guldberg  Mikkel
    • Thomsen  Nicolai
    2001
    2001
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    3:13:18
    3
    • Hippeläinen  Jaakko
    • Kolehmainen  Eetu
    • Sivula  Otto
    • Ylisiurua  Matias
    2001
    2001
    2000
    2001
    FIN
    Finland
    FIN
    Finland
    FIN
    Finland
    FIN
    Finland
    3:16:20
    4
    • Kernen  Dennis
    • Westberg  Vilgot
    • Berg  William
    • Åsgrim  Erik
    2000
    2000
    2001
    2000
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    3:16:86
    5
    • Eide  Gunnar
    • Sevaldsen  Even
    • Markussen  Vetle
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    2000
    2000
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:22:31
    6
    • Lotsberg  Lasse
    • Blanco-Landeråen  Trym
    • Schmidt  Martin
    • Holberg  Lars
    2000
    2000
    2001
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    3:28:99
    7
    • Andersson  Otto
    • Lindén  Magnus
    • Remmerfors  Isac
    • Brodén  Karl
    2000
    2001
    2000
    2001
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    3:31:73
  • 22
    Lør FM
    14:10
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Roed  Mathilde
    • Fabrin-Brasted  Helene
    2001
    2000
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    4:07:94
    2
    • Christensen  Mathilde
    • Petersen  Lærke
    2001
    2000
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    4:09:41
    3
    • Røsten  Thea
    • Erland  Elise
    2001
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:09:86
    4
    • Nieminen  Emma
    • Luoma  Hilppa
    2002
    2001
    FIN
    Finland
    FIN
    Finland
    4:12:19
    5
    • Rockström  Vera
    • Kuhne  Vendela
    2001
    2000
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    4:27:00
    6
    • Løseth  Marte
    • Toppe  Linn
    2001
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:33:96
    7
    • Sackbrook  Paula
    • Ohrås  Elsa
    2000
    2000
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    4:41:99
  • 23
    Lør FM
    14:20
    U21
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Alsbæk  Rasmus
    • Schuldt-Jensen  Simon
    1999
    1999
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    3:29:05
    2
    • Ivarsen  Magnus
    • Jensen  Vemund
    1997
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:32:45
    3
    • Olofsson  Hugo
    • Andersson  Anton
    1999
    1998
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    3:34:92
    4
    • Lothe  Thomas
    • Svoren  Mathias
    1998
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:34:99
    5
    • Pålsson  Eric
    • Östrom  Alexander
    1998
    1997
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    3:43:62
    6
    • Holm  Mads
    • Skovgaard  Emil
    1999
    1998
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    3:59:43
  • 24
    Lør FM
    14:30
    U21
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Bock  Emma
    • Pedersen  Nanna
    1999
    1999
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    4:00:89
    2
    • Johansen  Alva
    • Zagorska  Ania
    1999
    1997
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    4:05:04
    3
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Amundsen  Kristine
    1997
    1998
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:09:33
    4
    • Maretti  Frederikke
    • Sørensen  Anna
    1999
    1999
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    4:14:15
    5
    • Lönnroth Gustafsson  Rebecka
    • Lindén  Moa
    2001
    1999
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    4:15:71
    6
    • Solvang  Amalie
    • Sjursen  Ida
    1998
    1999
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:25:99
  • 25
    Lør FM
    15:10
    U16
    16
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Knudsen  Philip
    2002
    DEN
    Danmark
    10:26:80
    2
    • Solne  Lukas
    2002
    DEN
    Danmark
    10:28:32
    3
    • Dupont  Silas
    2002
    DEN
    Danmark
    10:29:55
    4
    • Hedin  Eric
    2002
    SWE
    Sverige
    10:38:75
    5
    • Erlandsson  Wiliam
    2002
    SWE
    Sverige
    10:40:07
    6
    • Keskinen  Niko
    2002
    FIN
    Finland
    10:51:54
    7
    • Roos  Oskar
    2002
    SWE
    Sverige
    11:06:00
    8
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:11:03
    9
    • Lagerstam  Hugo
    2003
    SWE
    Sverige
    11:12:60
    10
    • Kullman  Nils
    2002
    SWE
    Sverige
    11:12:80
    11
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:15:80
    12
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:13:11
    13
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
    14
    • Pedersen  Mark
    2003
    DEN
    Danmark
    DNF
    15
    • Bock  Gustav
    2002
    DEN
    Danmark
    DSQ
    16
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DSQ
  • 26
    Lør FM
    15:13
    U16
    11
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Langelund  Lærke
    2002
    DEN
    Danmark
    10:31:52
    2
    • Milthers  Sara
    • Hostrup  Pernille
    2002
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    10:38:92
    3
    • Winther  Stella
    • Dürr  Julie
    2003
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    11:00:74
    4
    • Nyman  Elin
    • Wöhrer  Matilda
    2004
    2003
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    11:05:32
    5
    • Nielsen  Karoline
    • Christiansen  Mia
    2003
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    11:12:28
    6
    • Reinholt  Astrid
    • Møller  Anna
    2002
    2003
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    11:30:47
    7
    • Stangebye-hansen  Tiril
    • Helleren  Celine
    2003
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:30:87
    8
    • Sackbrook  Luise
    • Klahr  Agnes
    2003
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    11:59:13
    9
    • Hansson  Julia
    • Råsten Lilja  Klara
    2003
    2003
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    12:13:46
    10
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:39:93
    11
    • Friedman  Rebecca
    • Einebrant  Jasmine
    2002
    2003
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    15:00:00
  • 27
    Lør FM
    15:40
    U18
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rask  Thorbjørn
    • Knudsen  Rasmus
    2000
    2000
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    19:41:60
    2
    • Sibbersen  Magnus
    • Farstad  Christian
    2001
    2000
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    20:19:16
    3
    • Jørgensen  Martin
    • Nissen  Henrik
    2000
    2000
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    20:23:02
    4
    • Brodén  Karl
    • Berg  William
    2001
    2001
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    20:36:32
    5
    • Thomsen  Nicolai
    2001
    DEN
    Danmark
    21:01:55
    6
    • Eide  Gunnar
    • Sevaldsen  Even
    2000
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    21:01:70
    7
    • Markussen  Vetle
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    21:16:31
    8
    • Åsgrim  Erik
    • Westberg  Vilgot
    2000
    2000
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    21:52:85
    9
    • Holberg  Lars
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    21:55:60
    10
    • Remmerfors  Isac
    • Lindén  Magnus
    2000
    2001
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    22:06:06
    11
    • Blanco-Landeråen  Trym
    • Schmidt  Martin
    2000
    2001
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNF
    12
    • Guldberg  Mikkel
    2001
    DEN
    Danmark
    DNF
  • 28
    Lør FM
    15:43
    U18
    17
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fabrin-Brasted  Helene
    2000
    DEN
    Danmark
    24:07:42
    2
    • Matthiesen  Frederikke
    2000
    DEN
    Danmark
    24:14:37
    3
    • Roed  Mathilde
    2001
    DEN
    Danmark
    24:28:29
    4
    • Christensen  Mathilde
    2001
    DEN
    Danmark
    24:57:36
    5
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    24:59:36
    6
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    25:01:82
    7
    • Sander  Thea
    2001
    SWE
    Sverige
    25:44:89
    8
    • Luoma  Hilppa
    2001
    FIN
    Finland
    25:45:68
    9
    • Sackbrook  Paula
    2000
    SWE
    Sverige
    25:49:45
    10
    • Borggaard  Agnes
    2001
    DEN
    Danmark
    26:04:50
    11
    • Kuhne  Vendela
    2000
    SWE
    Sverige
    26:15:08
    12
    • Arousva  Sara
    2000
    FIN
    Finland
    26:15:79
    13
    • Løseth  Marte
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    26:36:89
    14
    • Halvorsen  Julianne
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    26:40:67
    15
    • Toppe  Linn
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    26:44:61
    16
    • Thor  Ebba
    2000
    SWE
    Sverige
    26:59:61
    17
    • Ohrås  Elsa
    2000
    SWE
    Sverige
    27:29:62
  • 29
    Lør FM
    16:20
    U21
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Maretti  Søren
    • Dagnæs  Jonathan
    1997
    1997
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    19:35:60
    2
    • Ivarsen  Magnus
    • Jensen  Vemund
    1997
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    19:57:14
    3
    • Winther  Nicolai
    • Aasmul  Victor
    1997
    1999
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    20:01:79
    4
    • Pålsson  Eric
    • Andersson  Anton
    1998
    1998
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    20:02:31
    5
    • Teland  Hakeem
    • Svoren  Mathias
    1998
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    20:21:36
    6
    • Lothe  Thomas
    • Kjepso  Anders
    1998
    1999
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    20:22:20
    7
    • Alsbæk  Rasmus
    • Schuldt-Jensen  Simon
    1999
    1999
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    20:40:14
    8
    • Holm  Mads
    • Skovgaard  Emil
    1999
    1998
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    20:43:71
    9
    • Olofsson  Hugo
    • Östrom  Alexander
    1999
    1997
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    20:44:43
    10
    • Karlsson  Fredrik
    • Wedebrand  Adam
    1999
    1998
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    20:45:40
  • 30
    Lør FM
    16:23
    U21
    13
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rask  Cathrine
    1998
    DEN
    Danmark
    23:03:02
    2
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    23:09:71
    3
    • Bock  Emma
    1999
    DEN
    Danmark
    23:31:99
    4
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    23:37:24
    5
    • Pedersen  Nanna
    1999
    DEN
    Danmark
    23:41:45
    6
    • Zagorska  Ania
    1997
    SWE
    Sverige
    23:42:31
    7
    • Maretti  Frederikke
    1999
    DEN
    Danmark
    23:42:34
    8
    • Sørensen  Anna
    1999
    DEN
    Danmark
    23:45:81
    9
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    24:47:02
    10
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    24:47:33
    11
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    25:55:72
    12
    • Lindén  Moa
    1999
    SWE
    Sverige
    27:04:46
    13
    • Falk  Hanna
    1997
    SWE
    Sverige
    DNS
  • 31
    Søn FM
    09:00
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sibbersen  Magnus
    • Farstad  Christian
    • Jørgensen  Martin
    • Schrøder  Mark
    2001
    2000
    2000
    2000
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:26:86
    2
    • Hippeläinen  Jaakko
    • Mattila  Sakke
    • Sivula  Otto
    • Ylisiurua  Matias
    2001
    2000
    2000
    2001
    FIN
    Finland
    FIN
    Finland
    FIN
    Finland
    FIN
    Finland
    1:27:60
    3
    • Eide  Gunnar
    • Sevaldsen  Even
    • Markussen  Vetle
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    2000
    2000
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:29:20
    4
    • Gravlund  William
    • Nissen  Henrik
    2000
    2000
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:29:71
    5
    • Westberg  Vilgot
    • Berg  William
    • Brodén  Karl
    • Åsgrim  Erik
    2000
    2001
    2001
    2000
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:34:97
    6
    • Nicolaisen  Markus
    • Blanco-Landeråen  Trym
    • Schmidt  Martin
    • Holberg  Lars
    2000
    2000
    2001
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:36:47
    7
    • Andersson  Otto
    • Lindén  Magnus
    • Remmerfors  Isac
    • Erlandsson  Wiliam
    2000
    2001
    2000
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:39:06
  • 32
    Søn FM
    09:05
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Thea
    • Erland  Elise
    2001
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:52:32
    2
    • Faurschou  Caroline
    • Matthiesen  Frederikke
    2000
    2000
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:52:61
    3
    • Lönnroth Gustafsson  Rebecka
    • Ilovaara  Jonna
    2001
    2000
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:53:66
    4
    • Fabrin-Brasted  Helene
    • Roed  Mathilde
    2000
    2001
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:55:14
    5
    • Løseth  Marte
    • Toppe  Linn
    2001
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:01:41
    6
    • Luoma  Hilppa
    • Arousva  Sara
    2001
    2000
    FIN
    Finland
    FIN
    Finland
    2:01:99
    7
    • Sander  Thea
    • Thor  Ebba
    2001
    2000
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    2:05:76
  • 33
    Søn FM
    09:10
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Knudsen  Philip
    • Jepsen  Frederik
    2002
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:41:72
    2
    • Maretti  Jeppe
    • Solne  Lukas
    2003
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:43:00
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:44:11
    4
    • Kullman  Nils
    • Malmsten  Oliver
    2002
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:46:22
    5
    • Askeland  Sander
    • Helgesen  Leander
    2003
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:46:56
    6
    • Hedin  Eric
    • Fohlstedt  Gustav
    2002
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:47:87
  • 34
    Søn FM
    09:15
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Katrine
    2003
    DEN
    Danmark
    1:58:72
    2
    • Milthers  Sara
    2002
    DEN
    Danmark
    2:00:47
    3
    • Nieminen  Emma
    2002
    FIN
    Finland
    2:06:37
    4
    • Wedebrand  Martina
    2002
    SWE
    Sverige
    2:11:46
    5
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:12:29
    6
    • Wöhrer  Matilda
    2003
    SWE
    Sverige
    2:13:51
    7
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:15:38
  • 35
    Søn FM
    09:20
    U21
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Amund
    1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:42:19
    2
    • Aasmul  Victor
    1999
    DEN
    Danmark
    1:42:98
    3
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:44:19
    4
    • Karlsson  Fredrik
    1999
    SWE
    Sverige
    1:47:15
    5
    • Maretti  Søren
    1997
    DEN
    Danmark
    1:47:95
    6
    • Olofsson  Hugo
    1999
    SWE
    Sverige
    1:54:47
  • 36
    Søn FM
    09:25
    U21
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Gravesen  Mette
    • Rask  Cathrine
    • Bock  Emma
    • Pedersen  Nanna
    1998
    1998
    1999
    1999
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:39:45
    2
    • Virik  Maria
    • Amundsen  Kristine
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Rozanski  Camilla
    1999
    1998
    1997
    1997
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:41:42
    3
    • Helleblad  Greta
    • Rytten  Alexandra
    • Falk  Hanna
    • Johansen  Alva
    1997
    1998
    1997
    1999
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:42:50
    4
    • Balslev-Erichsen  Josefine
    • Borring  Mette
    • Maretti  Frederikke
    • Madsen  Freya
    1999
    1999
    1999
    1998
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:42:58
    5
    • Austeng  Andrea
    • Solvang  Amalie
    • Melsom  Selma
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    1998
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:47:86
  • 37
    Søn FM
    10:10
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Faurschou  Caroline
    • Matthiesen  Frederikke
    • Roed  Mathilde
    • Fabrin-Brasted  Helene
    2000
    2000
    2001
    2000
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:42:61
    2
    • Olsen  Julie
    • Markussen  Emilie
    • Bergendorf  Karoline
    • Borggaard  Agnes
    2001
    2001
    2000
    2001
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:44:35
    3
    • Røsten  Thea
    • Erland  Elise
    • Toppe  Linn
    • Løseth  Marte
    2001
    2000
    2000
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:44:42
    4
    • Sander  Thea
    • Lönnroth Gustafsson  Rebecka
    • Thor  Ebba
    • Ilovaara  Jonna
    2001
    2001
    2000
    2000
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:47:11
    5
    • Halvorsen  Julianne
    • Lægreid  Malin
    • Paulsen  Malin
    2000
    2001
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:52:40
    6
    • Rockström  Vera
    • Sackbrook  Paula
    • Kuhne  Vendela
    • Ohrås  Elsa
    2001
    2000
    2000
    2000
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:54:42
  • 38
    Søn FM
    10:15
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sibbersen  Magnus
    • Farstad  Christian
    2001
    2000
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:35:59
    2
    • Gravlund  William
    • Schrøder  Mark
    2000
    2000
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:35:85
    3
    • Eide  Gunnar
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:37:78
    4
    • Keskinen  Niko
    • Ylisiurua  Matias
    2002
    2001
    FIN
    Finland
    FIN
    Finland
    1:39:09
    5
    • Mattila  Sakke
    • Kolehmainen  Eetu
    2000
    2001
    FIN
    Finland
    FIN
    Finland
    1:40:86
    6
    • Sevaldsen  Even
    • Markussen  Vetle
    2000
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:41:01
    7
    • Åsgrim  Erik
    • Westberg  Vilgot
    2000
    2000
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:45:35
    8
    • Remmerfors  Isac
    • Andersson  Otto
    2000
    2000
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:48:84
  • 39
    Søn FM
    10:20
    U21
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Alsbæk  Rasmus
    • Schuldt-Jensen  Simon
    1999
    1999
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:33:06
    2
    • Ivarsen  Magnus
    • Jensen  Vemund
    1997
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:33:84
    3
    • Maretti  Søren
    • Aasmul  Victor
    1997
    1999
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:35:36
    4
    • Karlsson  Fredrik
    • Andersson  Anton
    1999
    1998
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:36:21
    5
    • Ivarsen  Harald
    • Svoren  Mathias
    1999
    1998
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:36:24
    6
    • Wedebrand  Adam
    • Östrom  Alexander
    1998
    1997
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:42:12
  • 40
    Søn FM
    10:25
    U21
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Gravesen  Mette
    • Rask  Cathrine
    1998
    1998
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:51:21
    2
    • Bock  Emma
    • Balslev-Erichsen  Josefine
    1999
    1999
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:53:49
    3
    • Virik  Maria
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1999
    1997
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:54:59
    4
    • Helleblad  Greta
    • Zagorska  Ania
    1997
    1997
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:54:85
    5
    • Johansen  Alva
    • Rytten  Alexandra
    1999
    1998
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:55:82
    6
    • Amundsen  Kristine
    • Rozanski  Camilla
    1998
    1997
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:59:71
  • 41
    Søn FM
    10:30
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Bryde  Philip
    • Knudsen  Philip
    • Jepsen  Frederik
    • Bendeguz   Jakab
    2002
    2002
    2002
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:29:91
    2
    • Maretti  Jeppe
    • Solne  Lukas
    • Askaa  Sofus
    • Pedersen  Mark
    2003
    2002
    2002
    2003
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:30:54
    3
    • Steen  Oskar
    • Malmsten  Oliver
    • Kullman  Nils
    • Roos  Oskar
    2002
    2002
    2002
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:31:65
    4
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Usland-Gade  Eirik
    • Askeland  Sander
    • Helgesen  Leander
    2002
    2002
    2003
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:32:50
    5
    • Hedin  Eric
    • Erlandsson  Wiliam
    • Scholin-Borg  Lukas
    • Fohlstedt  Gustav
    2002
    2002
    2002
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:35:30
    6
    • Frengstad  Gard
    • Jensen  Aslak
    • Eide  John Bernhard Langeland
    • Lønning  Nicolai
    2002
    2002
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:38:07
  • 42
    Søn FM
    10:35
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Katrine
    • Milthers  Sara
    2003
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:48:01
    2
    • Langelund  Lærke
    2002
    DEN
    Danmark
    1:49:81
    3
    • Nyman  Elin
    • Wöhrer  Matilda
    2004
    2003
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:56:14
    4
    • Wedebrand  Martina
    • Klahr  Agnes
    2002
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    2:02:77
    5
    • Stangebye-hansen  Tiril
    • Helleren  Celine
    2003
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:03:65
    6
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:10:92
  • 43
    Søn FM
    11:10
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Matthiesen  Frederikke
    2000
    DEN
    Danmark
    1:59:01
    2
    • Fabrin-Brasted  Helene
    2000
    DEN
    Danmark
    2:01:52
    3
    • Lönnroth Gustafsson  Rebecka
    2001
    SWE
    Sverige
    2:02:49
    4
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:04:23
    5
    • Luoma  Hilppa
    2001
    FIN
    Finland
    2:08:30
    6
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:08:93
    7
    • Arousva  Sara
    2000
    FIN
    Finland
    2:10:03
    8
    • Ilovaara  Jonna
    2000
    SWE
    Sverige
    2:11:17
  • 44
    Søn FM
    11:15
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Knudsen  Rasmus
    2000
    DEN
    Danmark
    1:42:83
    2
    • Farstad  Christian
    2000
    DEN
    Danmark
    1:44:85
    3
    • Sivula  Otto
    2000
    FIN
    Finland
    1:46:29
    4
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:46:95
    5
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:48:19
    6
    • Hippeläinen  Jaakko
    2001
    FIN
    Finland
    1:48:19
    7
    • Berg  William
    2001
    SWE
    Sverige
    1:52:57
    8
    • Åsgrim  Erik
    2000
    SWE
    Sverige
    1:57:75
  • 45
    Søn FM
    11:20
    U21
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:55:46
    2
    • Gravesen  Mette
    1998
    DEN
    Danmark
    2:00:49
    3
    • Bock  Emma
    1999
    DEN
    Danmark
    2:03:25
    4
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:04:81
    5
    • Johansen  Alva
    1999
    SWE
    Sverige
    2:04:99
    6
    • Rytten  Alexandra
    1998
    SWE
    Sverige
    2:11:18
  • 46
    Søn FM
    11:25
    U21
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Alsbæk  Rasmus
    • Schuldt-Jensen  Simon
    • Winther  Nicolai
    • Aasmul  Victor
    1999
    1999
    1997
    1999
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:24:04
    2
    • Ivarsen  Harald
    • Ivarsen  Magnus
    • Jensen  Vemund
    • Svoren  Mathias
    1999
    1997
    1999
    1998
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:26:53
    3
    • Andersson  Anton
    • Olofsson  Hugo
    • Karlsson  Fredrik
    • Bladh  Oskar
    1998
    1999
    1999
    1998
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:27:00
    4
    • Maretti  Søren
    • Holm  Mads
    • Skovgaard  Emil
    • Dagnæs  Jonathan
    1997
    1999
    1998
    1997
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:27:92
  • 47
    Søn FM
    11:30
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Katrine
    • Milthers  Sara
    • Langelund  Lærke
    2003
    2002
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:43:53
    2
    • Winther  Stella
    • Dürr  Julie
    • Nielsen  Karoline
    • Hostrup  Pernille
    2003
    2002
    2003
    2002
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    1:46:90
    3
    • Nyman  Elin
    • Wöhrer  Matilda
    • Wedebrand  Martina
    • Klahr  Agnes
    2004
    2003
    2002
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:47:78
    4
    • Helleren  Celine
    • Juul  Caroline
    • Stangebye-hansen  Tiril
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    2003
    2003
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:53:41
    5
    • Råsten Lilja  Klara
    • Thor  Agnes
    • Friedman  Rebecca
    • Sackbrook  Luise
    2003
    2003
    2002
    2003
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:58:03
  • 48
    Søn FM
    11:35
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Bryde  Philip
    2002
    DEN
    Danmark
    1:48:24
    2
    • Jepsen  Frederik
    2002
    DEN
    Danmark
    1:49:79
    3
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:50:11
    4
    • Keskinen  Niko
    2002
    FIN
    Finland
    1:51:32
    5
    • Hedin  Eric
    2002
    SWE
    Sverige
    1:56:10
    6
    • Steen  Oskar
    2002
    SWE
    Sverige
    1:57:16
    7
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:58:11
  • 49
    Søn FM
    12:25
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fabrin-Brasted  Helene
    2000
    DEN
    Danmark
    4:19:48
    2
    • Roed  Mathilde
    2001
    DEN
    Danmark
    4:21:21
    3
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:22:69
    4
    • Lönnroth Gustafsson  Rebecka
    2001
    SWE
    Sverige
    4:25:13
    5
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:27:64
    6
    • Sackbrook  Paula
    2000
    SWE
    Sverige
    4:32:72
    7
    • Luoma  Hilppa
    2001
    FIN
    Finland
    4:38:22
  • 50
    Søn FM
    12:35
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sibbersen  Magnus
    • Farstad  Christian
    2001
    2000
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    3:29:26
    2
    • Guldberg  Mikkel
    2001
    DEN
    Danmark
    3:29:28
    3
    • Eide  Gunnar
    • Markussen  Vetle
    2000
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:33:76
    4
    • Hippeläinen  Jaakko
    • Ylisiurua  Matias
    2001
    2001
    FIN
    Finland
    FIN
    Finland
    3:34:07
    5
    • Nicolaisen  Markus
    • Sevaldsen  Even
    2000
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:34:78
    6
    • Brodén  Karl
    • Berg  William
    2001
    2001
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    3:40:55
    7
    • Westberg  Vilgot
    • Lindén  Magnus
    2000
    2001
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    3:51:51
    8
    • Sivula  Otto
    • Kolehmainen  Eetu
    2000
    2001
    FIN
    Finland
    FIN
    Finland
    3:54:61
  • 51
    Søn FM
    12:45
    U21
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Amund
    1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:44:05
    2
    • Dagnæs  Jonathan
    1997
    DEN
    Danmark
    3:44:12
    3
    • Schuldt-Jensen  Simon
    1999
    DEN
    Danmark
    3:44:15
    4
    • Andersson  Anton
    1998
    SWE
    Sverige
    3:44:30
    5
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:52:55
    6
    • Pålsson  Eric
    1998
    SWE
    Sverige
    3:52:86
  • 52
    Søn FM
    12:55
    U21
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Gravesen  Mette
    • Rask  Cathrine
    • Bock  Emma
    • Pedersen  Nanna
    1998
    1998
    1999
    1999
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    3:33:21
    2
    • Amundsen  Kristine
    • Jones  Ella
    • Bjørgan  Elisabeth
    • Rozanski  Camilla
    1998
    1999
    1999
    1997
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:35:08
    3
    • Balslev-Erichsen  Josefine
    • Maretti  Frederikke
    • Sørensen  Anna
    • Madsen  Freya
    1999
    1999
    1999
    1998
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    DEN
    Danmark
    3:35:30
    4
    • Helleblad  Greta
    • Zagorska  Ania
    • Falk  Hanna
    • Lindén  Moa
    1997
    1997
    1997
    1999
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    3:41:20
    5
    • Austeng  Andrea
    • Solvang  Amalie
    • Melsom  Selma