NC6 2019 Årungen 14.09.2019 - 15.09.2019
  • 1
    Lør FM
    08:30
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    SF1-5 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:58
    2
    • Sevaldsen  Niklas
    SF2-6 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:54
    3
    • Svanberg  Felix
    SF1-3 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:98
    4
    • Hollingsæter  Elias
    SF1-8 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:61
    5
    • Falck  Filip
    SF1-1/SF2-1 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:29
    6
    • Kurthi  Joakim
    SF1-1/SF2-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:08
    7
    • Eikeland  Oskar
    SF1-1/SF2-1 2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    48:10
    8
    • Andersen  Fredrik
    2003
    Malvik
    Malvik IL
    DNF
  • 2
    Lør FM
    08:34
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Niclas
    SF2-5 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    44:06
    2
    • Edstrøm  Bjørn
    SF1-6 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:75
    3
    • Askeland  Sander
    SF2-3 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:08
    4
    • Staupe  Gudmund
    SF2-8 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:42
    5
    • Seljelid  Joachim
    SF1-1/SF2-1 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    51:03
    6
    • Finstad  Isak
    SF1-1/SF2-1 2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    52:20
    7
    • Vangsnes  Jarand
    SF1-1/SF2-1 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:83
    8
    • Myrstad  Nikolai
    SF1-1/SF2-1 2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:92
  • 3
    Lør FM
    08:38
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Lucas
    SF1-4 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:88
    2
    • Sjursen  Mikkel
    SF2-7 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:10
    3
    • Trydal  Isak
    SF1-2 2004
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:55
    4
    • Tønnessen  Kristoffer
    SF1-9 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    51:31
    5
    • Haugeto  Arne
    SF1-1/SF2-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:57
    6
    • Sjetnan Utvik  Theodor
    SF1-1/SF2-1 2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    58:99
    7
    • Hansen  Sebastian
    SF1-1/SF2-1 2003
    Malvik
    Malvik IL
    1:03:58
  • 4
    Lør FM
    08:42
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    SF2-4 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:77
    2
    • Saksvik  Syver
    SF1-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:56
    3
    • Garan  Dominik
    SF2-2 2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    49:17
    4
    • Lægreid  Oskar
    SF2-9 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:27
    5
    • Festø  Erlend
    SF1-1/SF2-1 2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    54:28
    6
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    SF1-1/SF2-1 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:76
    7
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 5
    Lør FM
    08:46
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    45:70
    2
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:51
    3
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:97
    4
    • Bakke  Jesper
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:22
    5
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:88
    6
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:34
    7
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:59
    8
    • Holstad  Markus
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:78
    9
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    59:06
  • 6
    Lør FM
    08:50
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    47:54
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    47:72
    3
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:23
    4
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    53:83
    5
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    54:09
    6
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    54:76
    7
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:52
    8
    • Låhne  Sjur
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:00:32
    9
    • Kristensen  Theodor
    2006
    Flosta
    Flostad IL - Padlegruppe
    DNS
  • 7
    Lør FM
    08:54
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:47
    2
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:20
    3
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:24
    4
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:34
    5
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:27
    6
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:01
    7
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:77
    8
    • Steen  Emile
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:22
  • 8
    Lør FM
    08:58
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:01
    2
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:88
    3
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    47:97
    4
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:60
    5
    56:52
    6
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:58
    7
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:34
    8
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:77
  • 9
    Lør FM
    09:02
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    1:05:05
    2
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:41
    3
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:15:23
    4
    • Adde  Ninnie
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:17:77
    5
    • Kristensen  Rikke
    2007
    Flosta
    Flostad IL - Padlegruppe
    DNF
    6
    • Lund  Ella
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
    7
    • Albert Landgren  Kamilla
    2007
    Flosta
    Flostad IL - Padlegruppe
    DNF
  • 10
    Lør FM
    09:06
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:44
    2
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:03:38
    3
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:08:05
    4
    • Nedland  Nora Sofie
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:14:01
    5
    • Haugaard  Cornelia
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:15:17
    6
    • Stinessen  Karen
    2009
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:17:23
  • 11
    Lør FM
    09:20
    Senior
    0
  • 12
    Lør FM
    09:28
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Magnus
    • Salbu  Daniel
    1997
    1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:26:25
    2
    • Hjemdal  Lars
    • Lothe  Thomas
    1992
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:28:18
    3
    • Eide  Gunnar
    • Sletsjøe  Karl Anders
    2000
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:28:70
    4
    • Jensen  Vemund
    • Markussen  Vetle
    1999
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:29:72
    5
    • Nicolaisen  Markus
    • Lindgren  Hermann
    2000
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:38:64
    6
    • Sevaldsen  Even
    • Hamar  Magnus
    2000
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:57:36
    7
    • Carlsson  Olav
    • Stangebye-hansen  Talian
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:05:27
  • 13
    Lør FM
    09:36
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:15:67
    2
    • Helleren  Celine
    • Solvang  Emma
    2003
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:20:47
    3
    • Hansen  Frida
    • Mørner  Kathinka
    2001
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:25:04
    4
    • Lægreid  Malin
    • Paulsen  Malin
    2001
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:34:84
    5
    • Lindgren  Pernille
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2002
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:42:85
    6
    • Norland  Julie
    • Laukeland  Marie
    2002
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:48:86
  • 14
    Lør FM
    09:44
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Leander
    • Askeland  Sander
    • Kyvik  Karl Kristian
    • Lønning  Nicolai
    2002
    2003
    2002
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:17:36
    2
    • Buch  Ivar
    • Hauge  Joakim
    • Svege  Jonas
    • Moi  Kristjan
    2003
    2002
    2001
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:19:20
    3
    • Frengstad  Gard
    • Lindheim  Martin
    • Saksvik  Syver
    • Edstrøm  Bjørn
    2002
    2001
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:28:00
    4
    • Jensen  Aslak
    • Lysne  Andreas
    • Hollingsæter  Elias
    • Myrstad  Nikolai
    2002
    2002
    2003
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:30:26
  • 15
    Lør FM
    10:00
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Lucas
    FA-5 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:81
    2
    • Lønning  Nicolai
    FA-7 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:82
    3
    • Saksvik  Syver
    FA-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:16
    4
    • Edstrøm  Bjørn
    FA-9 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:36
    5
    • Svanberg  Felix
    FA-1/FB-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:98
    6
    • Falck  Filip
    FB-6 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    45:08
    7
    • Hollingsæter  Elias
    FB-3 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:85
    8
    • Trydal  Isak
    FB-8 2004
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:61
    9
    • Tønnessen  Kristoffer
    FB-1 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:99
  • 16
    Lør FM
    10:04
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    FA-6 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:39
    2
    • Karlsen  Niclas
    FA-4 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:65
    3
    • Askeland  Sander
    FA-8 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:80
    4
    • Sevaldsen  Niklas
    FA-2 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:08
    5
    • Sjursen  Mikkel
    FA-1/FB-5 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:61
    6
    • Staupe  Gudmund
    FB-4 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:27
    7
    • Kurthi  Joakim
    FB-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:65
    8
    • Garan  Dominik
    FB-2 2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    49:54
    9
    • Lægreid  Oskar
    FB-9 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    56:73
  • 17
    Lør FM
    10:08
    U14
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:49
    2
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:36
    3
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    56:25
    4
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:67
    5
    • Seljelid  Andrea
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:29
    6
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:09:11
    7
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:15:10
    8
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:18:53
  • 18
    Lør FM
    10:12
    U12
    1
  • 19
    Lør FM
    10:16
    U12
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:15
    2
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:92
    3
    • Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    1:04:79
    4
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:06:52
    5
    • Nedland  Nora Sofie
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:14:02
    6
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:14:53
    7
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:15:41
    8
    • Haugaard  Cornelia
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:16:48
    9
    • Adde  Ninnie
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:16:97
    10
    • Stinessen  Karen
    2009
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:17:53
  • 20
    Lør FM
    10:20
    U12
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:02
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    56:00
    3
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:71
    4
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:04
    5
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:03:05
    6
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:14:12
    7
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:15:52
    8
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:16:21
  • 21
    Lør FM
    10:24
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:58
    2
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:49
    3
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:01:33
    4
    • Låhne  Sjur
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:01:68
    5
    • Steen  Emile
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:62
    6
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:78
  • 22
    Lør FM
    10:28
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:83
    2
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:01
    3
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:36
    4
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    56:27
    5
    57:65
    6
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:91
    7
    • Holstad  Markus
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:65
    8
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:27
    9
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    59:33
  • 23
    Lør FM
    10:32
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:89
    2
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:50
    3
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:64
    4
    • Bakke  Jesper
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:72
    5
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:82
    6
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:87
    7
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    53:08
    8
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:66
    9
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    53:77
  • 24
    Lør FM
    10:36
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:15
    2
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    44:58
    3
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    44:61
    4
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:98
    5
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:86
    6
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    47:18
    7
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:51
    8
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    48:71
    9
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:33
  • 25
    Lør FM
    10:56
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Røsten  Thea
    1997
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:53:12
    2
    • Rozanski  Camilla
    • Spikkeland  Kristiane
    1997
    1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:00:88
    3
    • Bjørgan  Elisabeth
    • Jones  Ella
    1999
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:02:79
    4
    • Grønbekk  Nida
    • Amundsen  Kristine
    1997
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:14:60
    5
    • Halvorsen  Julianne
    • Mørner  Kathinka
    2000
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:35:40
  • 26
    Lør FM
    11:04
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hjemdal  Lars
    • Lothe  Thomas
    • Wessel  Per Christian
    • Usland-Gade  Eirik
    1992
    1998
    1993
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:07:48
    2
    • Ivarsen  Harald
    • Ivarsen  Magnus
    • Salbu  Daniel
    • Salbu Henneman  Lars
    1999
    1997
    1988
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:09:72
    3
    • Eide  Gunnar
    • Sletsjøe  Karl Anders
    • Sevaldsen  Even
    • Berg  Sindre
    2000
    1993
    2000
    1990
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:10:27
    4
    • Jensen  Vemund
    • Lindgren  Hermann
    • Markussen  Vetle
    • Nicolaisen  Markus
    1999
    1999
    2000
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:10:98
  • 27
    Lør FM
    11:12
    U18
    0
  • 28
    Lør FM
    11:20
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Schmidt  Martin
    2002
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:39:30
    2
    • Buch  Ivar
    • Hauge  Joakim
    2003
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:40:85
    3
    • Helgesen  Leander
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:42:31
    4
    • Frengstad  Gard
    • Lindheim  Martin
    2002
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:45:61
    5
    • Jensen  Aslak
    • Lysne  Andreas
    2002
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:45:74
    6
    • Moi  Kristjan
    • Svege  Jonas
    2002
    2001
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:49:71
    7
    • Saksvik  Syver
    • Sjursen  Mikkel
    2003
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:54:63
  • 29
    Lør FM
    11:34
    U16
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hansen  Sebastian
    2003
    Malvik
    Malvik IL
    1:06:78
  • 30
    Lør FM
    11:38
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eikeland  Oskar
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    47:66
    2
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    49:50
    3
    • Finstad  Isak
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    49:57
    4
    • Haugeto  Arne
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:36
    5
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:24
    6
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    54:18
    7
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:44
    8
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    54:99
    9
    • Sjetnan Utvik  Theodor
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    57:40
  • 31
    Lør FM
    11:42
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:19
    2
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:35
    3
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:54
    4
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    45:82
    5
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:67
    6
    • Trydal  Isak
    2004
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:69
    7
    • Garan  Dominik
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    48:92
    8
    • Tønnessen  Kristoffer
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    52:11
    9
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    52:21
  • 32
    Lør FM
    11:46
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:47
    2
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:94
    3
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:47
    4
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:98
    5
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:22
    6
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:39
    7
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:73
    8
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:76
    9
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:86
  • 33
    Lør FM
    11:50
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    50:79
    2
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:27
    3
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:61
    4
    • Laukeland  Marie
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:01:43
    5
    • Bakken  Madelen
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:03:91
    6
    • Broby-Bergem  Selma
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:01
    7
    • tronstad  silje
    2004
    Malvik
    Malvik IL
    1:10:06
  • 34
    Lør FM
    11:54
    U12
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Nyiredy  Sebastian
    • Markussen  Daniel
    • Karlsen  Ulrik
    • Haaland  Morten
    2007
    2008
    2011
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    55:14
    2
    • Fjeldheim  Vilma
    • Helgesen  Kesia
    • Storhaug  Elisabeth
    • Øvrebø  Line
    2007
    2008
    2007
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:16
    3
    • Nedland  Nora Sofie
    • Osen  Jørgen
    • Osen  Einar
    • Solvik  Martin
    2008
    2009
    2007
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:55
    4
    • Kristensen  Rikke
    • Gissinger  Marit
    • Stinessen  Karen
    • Albert Landgren  Kamilla
    2007
    2007
    2009
    2007
    Flosta
    Flostad IL - Padlegruppe
    Malvik
    Malvik IL
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Flosta
    Flostad IL - Padlegruppe
    DNS
  • 35
    Lør FM
    12:50
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hetland  Torger
    • Osen  Johan
    • Rudolfsen  Nicolai
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    2005
    2006
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:43
    2
    • Bakke  Jesper
    • Buch  Agnete
    • Fjeld  Lucas
    • Solvik  Kristian
    2005
    2005
    2006
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:77
    3
    • Egge  Mathilde
    • Egge  Stine
    • Fjeldheim  Emil
    • Totland  Mikal
    2006
    2005
    2005
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:05
    4
    • Meling  Daniel
    • Sverdrup  Fredrik
    • Haugaard  Marcus
    2005
    2006
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:04
    5
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    • Lie-Petterson  Mathias
    • Lie-Petterson  Markus
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    2006
    2006
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:48
    6
    • Siljan  Siver
    • Bjørgan  Marcus
    • Laukeland  Karen
    • Frengstad  Brage
    2005
    2006
    2006
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:72
    7
    • Bruvik Almeland  Jonas
    • Haugland  Amanda
    • Kristensen  Theodor
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    2006
    2006
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Flosta
    Flostad IL - Padlegruppe
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    49:83
    8
    • Markussen  Simen
    • Låhne  Sjur
    • Steen  Emile
    • Haaland  Hans-Petter
    2005
    2005
    2005
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    49:89
    9
    • Helleren  Jonas
    • Holstad  Markus
    • Osen  Einar
    • Solvik  Martin
    2006
    2005
    2007
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:97
  • 36
    Lør FM
    12:56
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    • Lindgren  Hermann
    FA-5 1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    36:38
    2
    • Eide  Gunnar
    • Sevaldsen  Even
    FA-7 2000
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    37:12
    3
    • Lothe  Thomas
    • Oseid  Magnus
    FA-3 1998
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:76
    4
    • Prestegard  Sondre
    • Hamar  Magnus
    FA-9 1993
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    37:77
    5
    • Salbu  Daniel
    • Salbu Henneman  Lars
    FA-1/FB-5 1988
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:22
    6
    • Lone  Thomas
    • Wiik  Lars Christian
    FB-6 1995
    1995
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:63
    7
    • Carlsson  Olav
    • Stangebye-hansen  Talian
    FB-3 1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:67
  • 37
    Lør FM
    13:00
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    • Ivarsen  Magnus
    FA-6 1999
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    34:09
    2
    • Hjemdal  Lars
    • Wessel  Per Christian
    FA-4 1992
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    34:58
    3
    • Lotsberg  Lasse
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-8 2000
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    34:97
    4
    • Berg  Sindre
    • Sletsjøe  Karl Anders
    FA-2 1990
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    35:73
    5
    • Markussen  Vetle
    • Nicolaisen  Markus
    FA-1/FB-5 2000
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    36:01
    6
    • Moer  Eivind
    • Jenssen  Vegard
    FB-4 1991
    1991
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:93
  • 38
    Lør FM
    13:04
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rozanski  Camilla
    • Spikkeland  Kristiane
    1997
    1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:45
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Bjørgan  Elisabeth
    1997
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:74
    3
    • Røsten  Thea
    • Jones  Ella
    2001
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:78
    4
    • Wang  Victoria
    • Tønnessen  Marlene
    2000
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:13
    5
    • Erland  Elise
    • Fjeldheim  Marianne
    2000
    1975
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:16
    6
    • Amundsen  Kristine
    • Grønbekk  Nida
    1998
    1997
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:47
    7
    • Halvorsen  Julianne
    • Hansen  Frida
    2000
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    48:41
  • 39
    Lør FM
    13:08
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Schmidt  Martin
    • Schmidt  Thomas
    • Straume  Simen
    2002
    2001
    2005
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    35:96
    2
    • Helgesen  Leander
    • Hustveit  Heine
    • Kyvik  Karl Kristian
    • Lønning  Nicolai
    2002
    2002
    2002
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    36:03
    3
    • Frengstad  Gard
    • Røsten  Lucas
    • Sevaldsen  Niklas
    • Sjursen  Mikkel
    2002
    2003
    2003
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    36:34
    4
    • Buch  Ivar
    • Hauge  Joakim
    • Moi  Kristjan
    • Svege  Jonas
    2003
    2002
    2002
    2001
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    36:67
    5
    • Jensen  Aslak
    • Lysne  Andreas
    • Hollingsæter  Elias
    • Myrstad  Nikolai
    2002
    2002
    2003
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:46
    6
    • Edstrøm  Bjørn
    • Lindheim  Martin
    • Saksvik  Syver
    • Kurthi  Joakim
    2003
    2001
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:76
  • 40
    Lør FM
    13:12
    U18
    0
  • 41
    Lør FM
    13:22
    U16
    28
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:43:34
    2
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:44:68
    3
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:45:16
    4
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:50:95
    5
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:51:89
    6
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    13:07:06
    7
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:12:34
    8
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    13:48:30
    9
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    13:49:97
    10
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:50:71
    11
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:59:53
    12
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    14:34:73
    13
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:37:03
    14
    • Eikeland  Oskar
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    14:39:96
    15
    • Haugeto  Arne
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:57:69
    16
    • Trydal  Isak
    2004
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:00:47
    17
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:03:65
    18
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:23:08
    19
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:29:87
    20
    • Finstad  Isak
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    15:30:59
    21
    • Garan  Dominik
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    16:04:20
    22
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    16:36:41
    23
    • Sjetnan Utvik  Theodor
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    16:42:28
    24
    • Hansen  Sebastian
    2003
    Malvik
    Malvik IL
    18:02:50
    25
    • Andersen  Fredrik
    2003
    Malvik
    Malvik IL
    18:15:95
    26
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
    27
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    28
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 42
    Lør FM
    13:42
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    14:43:26
    2
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:08:74
    3
    • Broby-Bergem  Selma
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    18:10:15
    4
    • tronstad  silje
    2004
    Malvik
    Malvik IL
    19:55:35
    5
    • Bakken  Madelen
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
    6
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    7
    • Laukeland  Marie
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 43
    Lør FM
    14:02
    U12
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:15:31
    2
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:25:64
    3
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    9:29:92
    4
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:17:63
    5
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    10:22:11
    6
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:53:34
    7
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    11:57:48
    8
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:58:41
  • 44
    Lør FM
    14:20
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lone  Thomas
    • Wiik  Lars Christian
    1995
    1995
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:27
    2
    • Moer  Eivind
    • Jenssen  Vegard
    1991
    1991
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:07
    3
    • Carlsson  Olav
    • Stangebye-hansen  Talian
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:14
    4
    • Salbu  Daniel
    • Salbu Henneman  Lars
    1988
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:77
  • 45
    Lør FM
    14:24
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    • Ivarsen  Magnus
    1999
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    34:13
    2
    • Hjemdal  Lars
    • Wessel  Per Christian
    1992
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    34:70
    3
    • Lotsberg  Lasse
    • Mjelstad  Kristoffer
    2000
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    34:76
    4
    • Berg  Sindre
    • Sletsjøe  Karl Anders
    1990
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    35:05
    5
    • Eide  Gunnar
    • Sevaldsen  Even
    2000
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    35:38
    6
    • Jensen  Vemund
    • Lindgren  Hermann
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    35:53
    7
    • Markussen  Vetle
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    36:42
    8
    • Lothe  Thomas
    • Oseid  Magnus
    1998
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:40
    9
    • Prestegard  Sondre
    • Hamar  Magnus
    1993
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:57
  • 46
    Lør FM
    14:28
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:51
    2
    • Helleren  Celine
    • Solvang  Emma
    2003
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:65
    3
    • Lægreid  Malin
    • Paulsen  Malin
    2001
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:11
    4
    • Lindgren  Pernille
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2002
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:19
    5
    • Hansen  Frida
    • Mørner  Kathinka
    2001
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    49:74
    6
    • Norland  Julie
    • Laukeland  Marie
    2002
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:59
  • 47
    Lør FM
    14:45
    U14
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    8:52:80
    2
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:07:00
    3
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    9:17:13
    4
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:02:31
    5
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:43:02
    6
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:51:69
    7
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
  • 48
    Lør FM
    15:00
    U12
    11
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    9:42:45
    2
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:04:20
    3
    • Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    10:19:00
    4
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    10:50:33
    5
    • Haugaard  Cornelia
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:28:59
    6
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:00:81
    7
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:39:68
    8
    • Nedland  Nora Sofie
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:50:20
    9
    • Stinessen  Karen
    2009
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    13:56:89
    10
    • Kristensen  Rikke
    2007
    Flosta
    Flostad IL - Padlegruppe
    DNF
    11
    • Lund  Ella
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 49
    Lør FM
    15:15
    U14
    33
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    7:47:93
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    7:50:29
    3
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    7:50:34
    4
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    8:02:22
    5
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    8:05:53
    6
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:07:07
    7
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    8:07:47
    8
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    8:41:88
    9
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    8:44:44
    10
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    8:46:36
    11
    • Bakke  Jesper
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    8:53:53
    12
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    9:01:14
    13
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    9:05:44
    14
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    9:06:69
    15
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    9:09:92
    16
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    9:10:99
    17
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    9:11:26
    18
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    9:16:88
    19
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    9:17:44
    20
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    9:21:81
    21
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    9:25:50
    22
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:31:12
    23
    • Holstad  Markus
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:37:07
    24
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    9:47:56
    25
    9:51:61
    26
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    9:53:39
    27
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:00:50
    28
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:32:42
    29
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    10:40:01
    30
    • Steen  Emile
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
    31
    • Låhne  Sjur
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
    32
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
    33
    • Kristensen  Theodor
    2006
    Flosta
    Flostad IL - Padlegruppe
    DNS
  • 50
    Lør FM
    15:25
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Schmidt  Martin
    2002
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:18
    2
    • Helgesen  Leander
    • Lønning  Nicolai
    2002
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    37:31
    3
    • Frengstad  Gard
    • Røsten  Lucas
    2002
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:37
    4
    • Buch  Ivar
    • Moi  Kristjan
    2003
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:51
    5
    • Hauge  Joakim
    • Svege  Jonas
    2002
    2001
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:59
    6
    • Jensen  Aslak
    • Lysne  Andreas
    2002
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:35
    7
    • Hustveit  Heine
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:53
    8
    • Edstrøm  Bjørn
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 51
    Lør FM
    15:30
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Bjørgan  Elisabeth
    • Jones  Ella
    • Røsten  Thea
    1997
    1999
    1999
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:76
    2
    • Helleren  Celine
    • Rozanski  Camilla
    • Solvang  Emma
    • Spikkeland  Kristiane
    2003
    1997
    2002
    1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:16
    3
    • Amundsen  Kristine
    • Lindgren  Pernille
    • Stangebye-hansen  Tiril
    • Grønbekk  Nida
    1998
    2002
    2003
    1997
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:47
    4
    • Laukeland  Marie
    • Norland  Julie
    2003
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:62
  • 52
    Lør FM
    16:00
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Salbu Henneman  Lars
    • Salbu  Daniel
    • Ivarsen  Magnus
    • Ivarsen  Harald
    1986
    1988
    1997
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    28:88
    2
    • Hjemdal  Lars
    • Wessel  Per Christian
    • Usland-Gade  Eirik
    • Oftedal  Elling
    1992
    1993
    2002
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    28:97
    3
    • Jensen  Vemund
    • Lindgren  Hermann
    • Markussen  Vetle
    • Nicolaisen  Markus
    1999
    1999
    2000
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    29:40
    4
    • Eide  Gunnar
    • Andreassen  Øystein
    • Sevaldsen  Even
    • Berg  Sindre
    2000
    1988
    2000
    1990
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    30:04
    5
    • Prestegard  Sondre
    • Lone  Thomas
    • Wiik  Lars Christian
    • Hamar  Magnus
    1993
    1995
    1995
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    30:79
    6
    • Jenssen  Vegard
    • Moer  Eivind
    • Lothe  Thomas
    • Oseid  Magnus
    1991
    1991
    1998
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    31:01
    7
    • Lotsberg  Lasse
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Schmidt  Martin
    • Festø  Erlend
    2000
    2002
    2001
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    31:73
  • 53
    Søn FM
    08:30
    Senior
    0
  • 54
    Søn FM
    08:36
    Senior
    0
  • 55
    Søn FM
    08:42
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    SF1-5 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:03:41
    2
    • Edstrøm  Bjørn
    SF2-6 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:05:28
    3
    • Karlsen  Niclas
    SF1-3 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:09:28
    4
    • Sjursen  Mikkel
    SF1-8 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:15:18
    5
    • Finstad  Isak
    SF1-1/SF2-1 2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:18:34
    6
    • Vangsnes  Jarand
    SF1-1/SF2-1 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:23:21
    7
    • Andersen  Fredrik
    SF1-1/SF2-1 2003
    Malvik
    Malvik IL
    2:49:01
    8
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 56
    Søn FM
    08:48
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Elias
    SF2-5 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:58:73
    2
    • Røsten  Lucas
    SF1-6 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:59:35
    3
    • Staupe  Gudmund
    SF2-3 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:04:81
    4
    • Falck  Filip
    SF2-8 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:08:05
    5
    • Kurthi  Joakim
    SF1-1/SF2-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:11:02
    6
    • Tønnessen  Kristoffer
    SF1-1/SF2-1 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:13:96
    7
    • Sjetnan Utvik  Theodor
    SF1-1/SF2-1 2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:33:62
  • 57
    Søn FM
    08:52
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    SF1-4 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:03:40
    2
    • Eikeland  Oskar
    SF2-7 2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:10:82
    3
    • Trydal  Isak
    SF1-2 2004
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:11:00
    4
    • Haugeto  Arne
    SF1-9 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:13:15
    5
    • Sevaldsen  Niklas
    SF1-1/SF2-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:16:33
    6
    • Seljelid  Joachim
    SF1-1/SF2-1 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:22:56
    7
    • Festø  Erlend
    SF1-1/SF2-1 2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:23:79
  • 58
    Søn FM
    08:58
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Saksvik  Syver
    SF2-4 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:03:12
    2
    • Svanberg  Felix
    SF1-7 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:05:13
    3
    • Garan  Dominik
    SF2-2 2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:20:51
    4
    • Myrstad  Nikolai
    SF2-9 2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:21:55
    5
    • Lægreid  Oskar
    SF1-1/SF2-1 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:26:06
    6
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    SF1-1/SF2-1 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:28:64
    7
    • Hansen  Sebastian
    SF1-1/SF2-1 2003
    Malvik
    Malvik IL
    2:54:13
  • 59