NC6 2018 Årungen 15.09.2018 - 16.09.2018
  • 1
    Lør FM
    08:30
    U16
    9
    Bane Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    00.000
    2
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    00.000
    3
    • Haugeto  Arne
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    00.000
    4
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    00.000
    5
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    00.000
    6
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    00.000
    7
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    00.000
    8
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    00.000
    9
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    00.000
  • 2
    Lør FM
    08:34
    U16
    9
    Bane Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helgeland  Mads
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    00.000
    2
    • Sørbø  Joachim
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    00.000
    3
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    00.000
    4
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    00.000
    5
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    00.000
    6
    • Woxholtt-Wetten  Aksel
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    00.000
    7
    • Hustveit  Heine
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    00.000
    8
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    00.000
    9
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    00.000
  • 3
    Lør FM
    08:38
    U16
    9
    Bane Navn År Klubb Resultat
    1
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    00.000
    2
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    00.000
    3
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    00.000
    4
    • Tønnesland  Mats
    2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    00.000
    5
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    00.000
    6
    • Lysne  Andreas
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    00.000
    7
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    00.000
    8
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    00.000
    9
    • Timm  Wilhelm
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    00.000
  • 5
    Lør FM
    08:46
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:41
    2
    • Davidsen  Felix August
    2004
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    53:66
    3
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:90
    4
    • Garan  Dominik
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    55:28
    5
    • Tønnessen  Kristoffer
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    56:15
    6
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    56:50
    7
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:15
    8
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:05:75
  • 6
    Lør FM
    08:50
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    52:66
    2
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:12
    3
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:44
    4
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:00:72
    5
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:01:34
    6
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:28
    7
    • Bryøen  Jonathan
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:06
    8
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:04:46
  • 7
    Lør FM
    08:54
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    50:53
    2
    • Eikeland  Oskar
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    54:78
    3
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:12
    4
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    59:88
    5
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:12
    6
    • Brandett  Audun
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:08:00
    7
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:44
    8
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 8
    Lør FM
    08:58
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:12
    2
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    53:31
    3
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    54:28
    4
    • Lægreid  Oskar
    SF1-9/SF2-1/SF2-9 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    56:56
    5
    • Seljelid  Joachim
    SF1-9/SF2-1/SF2-9 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:38
    6
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    Out 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:84
    7
    • Brekke  David
    Out 2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:07:34
    8
    • Haugaard  Marcus
    Out 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:13:41
  • 9
    Lør FM
    09:02
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    SF1-6 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:47
    2
    • Myrstad  Nikolai
    SF2-7 2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:56
    3
    • Finstad  Isak
    SF1-1 2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    55:75
    4
    • Vangsnes  Jarand
    SF1-9/SF2-1/SF2-9 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:50
    5
    • Bruvik Almeland  Jonas
    SF1-9/SF2-1/SF2-9 2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:01:06
    6
    • Tveit  Nicolas
    Out 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:09:75
    7
    • Rønnevig  Nicolay
    Out 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:13:06
    8
    • Tandberg  Martin
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 10
    Lør FM
    09:06
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:00:69
    2
    • Lie-Petterson  Katinka
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:01:34
    3
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:03:06
    4
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:04:00
    5
    • Løseth  Maren
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:25
    6
    • Tellevik  Julie
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:11:75
  • 11
    Lør FM
    09:14
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    • Austeng  Andrea
    • Virik  Maria
    • Melsom  Selma
    1998
    1999
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:37:69
    2
    • Bjørgan  Elisabeth
    • Jones  Ella
    • Sjursen  Ida
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1999
    1999
    1999
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:38:18
    3
    • Helleren  Celine
    • Rozanski  Camilla
    • Solvang  Amalie
    • Spikkeland  Kristiane
    2003
    1997
    1998
    1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:44:69
    4
    • Moen  Louise
    • Tønnessen  Marlene
    • Brun-Lie  Agnes
    1990
    2003
    1991
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:45:09
    5
    • Kvande  Karoline
    • Bjørntvedt  Ina
    • Grønbekk  Nida
    • Løseth  Marte
    1993
    1996
    1997
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:59:94
  • 12
    Lør FM
    09:21
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Amund
    • Vold  Eivind
    1997
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:25:09
    2
    • Salbu  Daniel
    • Ivarsen  Magnus
    1988
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:27:59
    3
    • Hjemdal  Lars
    • Lothe  Thomas
    1992
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:28:65
    4
    • Lindgren  Hermann
    • Jensen  Vemund
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:32:75
    5
    • Guddahl Halvorsen  Marius
    • Grov  Mats
    1990
    1987
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:43:41
    6
    • Svoren  Mathias
    • Øvergaard  John Tobias
    1998
    1978
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    3:52:94
    7
    • Minde  Morten
    • Sletsjøe  Karl Anders
    1991
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 13
    Lør FM
    09:28
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Nicolaisen  Markus
    • Markussen  Vetle
    • Jensen  Aslak
    • Lysne  Andreas
    2000
    2000
    2002
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:24:81
    2
    • Eide  Gunnar
    • Lindheim  Martin
    • Sevaldsen  Even
    • Wisniowski  Jaroslaw
    2000
    2001
    2000
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:26:09
    3
    • Askeland  Sander
    • Lønning  Nicolai
    • Kyvik  Karl Kristian
    • Helgesen  Leander
    2003
    2003
    2002
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:30:25
    4
    • Frengstad  Gard
    • Saksvik  Syver
    • Røsten  Lucas
    • Edstrøm  Bjørn
    2002
    2003
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:44:00
  • 14
    Lør FM
    09:35
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Espedal  Runa
    • Juul  Caroline
    • Røsten  Thea
    2000
    2003
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:55:75
    2
    • Lindgren  Marthine
    • Løseth  Marte
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2001
    2001
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:01:22
    3
    • Halvorsen  Julianne
    • Hansen  Frida
    • Mørner  Kathinka
    • Toppe  Linn
    2000
    2001
    2001
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:12:78
    4
    • Langballe  Tuva
    • Sogn-Larssen  Martine
    • Selvik  Noor Ingrid
    • Velmar  Julie
    2003
    2000
    2001
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:24:41
  • 15
    Lør FM
    09:49
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Eide  John Bernhard Langeland
    FA-5 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    44:47
    2
    • Lægreid  Tobias
    FA-7 2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:88
    3
    • Lønning  Nicolai
    FA-3 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:34
    4
    • Hauge  Joakim
    FA-9 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:72
    5
    • Tønnesland  Mats
    FA-1/FB-5 2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:28
    6
    • Røsten  Lucas
    FB-6 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:65
    7
    • Hollingsæter  Elias
    FB-3 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:00
    8
    • Helgeland  Mads
    FB-8 2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    47:34
    9
    • Moi  Kristjan
    FB-1 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:72
  • 17
    Lør FM
    09:57
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:78
    2
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:75
    3
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:05:09
    4
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:21
    5
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:08:97
    6
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:09:40
    7
    • Jensen  Jacob
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:10:96
    8
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:16:59
  • 18
    Lør FM
    10:01
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    55:50
    2
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:01:78
    3
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:03:56
    4
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:04:46
    5
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:15
    6
    • Egge  Viljar
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:18:94
    7
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:22:34
  • 19
    Lør FM
    10:05
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:31
    2
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    59:78
    3
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:11:09
    4
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:11:46
    5
    • Kristensen  Theodor
    2006
    Flosta
    Flostad IL - Padlegruppe
    1:11:81
    6
    • Skåren  Kjetil
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:18:25
    7
    • Fürstenberg  Henrik
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:29:06
  • 20
    Lør FM
    10:09
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:02:28
    2
    • Katteland  Ingrid
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:07:53
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:02
    4
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:19:12
    5
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:24:50
    6
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 21
    Lør FM
    10:13
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Åsne
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:34
    2
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:34
    3
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:12:00
    4
    • Seljelid  Andrea
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:13:50
    5
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:32:72
  • 22
    Lør FM
    10:17
    U14
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:11:34
    2
    • Tveit  Nicolas
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:17:34
  • 23
    Lør FM
    10:21
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:15
    2
    • Bryøen  Jonathan
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:78
    3
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:03:87
    4
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:12
    5
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:08:22
    6
    • Brekke  David
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:09:15
    7
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:58
    8
    • Brandett  Audun
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:09:90
    9
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:14:62
  • 24
    Lør FM
    10:25
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    57:69
    2
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:41
    3
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:00
    4
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:01:59
    5
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:02
    6
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:50
    7
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:02:93
    8
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:03:28
    9
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:03:65
  • 25
    Lør FM
    10:29
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eikeland  Oskar
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    53:91
    2
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:78
    3
    • Garan  Dominik
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    57:28
    4
    • Finstad  Isak
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    57:62
    5
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:96
    6
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:34
    7
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    58:68
    8
    • Tønnessen  Kristoffer
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:02
    9
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:72
  • 26
    Lør FM
    10:33
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    48:00
    2
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    48:97
    3
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:40
    4
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    51:09
    5
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    51:46
    6
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:78
    7
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:72
    8
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    57:91
    9
    • Davidsen  Felix August
    2004
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:04:56
  • 27
    Lør FM
    10:41
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Eivind
    • Vold  Amund
    • Hjemdal  Lars
    • Lothe  Thomas
    1993
    1997
    1992
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:10:81
    2
    • Norenberg  Jacob
    • Næss  Mattis
    • Langslet  Jostein
    • Jensen  Vemund
    1979
    1973
    1978
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:17:31
    3
    • Ivarsen  Harald
    • Ivarsen  Magnus
    • Salbu  Daniel
    • Salbu Henneman  Lars
    1999
    1997
    1988
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:21:72
    4
    • Wessel  Per Christian
    • Guddahl Halvorsen  Marius
    • Haaland  Kristian
    • Grov  Mats
    1993
    1990
    1990
    1987
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:24:69
    5
    • Minde  Morten
    • Berg  Sindre
    • Traaseth  Martin
    • Hamar  Magnus
    1991
    1990
    1988
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:25:24
    6
    • Carlsson  Olav
    • Markussen  Vetle
    • Lindgren  Hermann
    • Nicolaisen  Markus
    1999
    2000
    1999
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:34:22
    7
    •  
    • Andersen  Anders
    • Sogn-Larssen  Simen
    • Bentzen  Eirik
    1970
    1963
    1968
    1973
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:39:31
  • 28
    Lør FM
    10:48
    Senior
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Bjørgan  Elisabeth
    1997
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:04:47
    2
    • Amundsen  Kristine
    • Virik  Maria
    1998
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:11:22
    3
    • Moen  Louise
    • Brun-Lie  Agnes
    1990
    1991
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:16:31
    4
    • Rozanski  Camilla
    • Solvang  Amalie
    1997
    1998
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:17:52
    5
    • Jones  Ella
    • Sjursen  Ida
    1999
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:21:00
    6
    • Melsom  Selma
    • Austeng  Andrea
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:23:62
    7
    • Erland  Elise
    • Vedø  Christina
    2000
    1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:28:84
    8
    • Johansen  Lisa
    • Kristiansen  Selma
    1982
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:35:84
    9
    • Grønbekk  Nida
    • Kvande  Karoline
    1997
    1993
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:47:22
    10
    • Hope  Silja
    • Lægreid  Malin
    1987
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:58:75
  • 29
    Lør FM
    10:55
    U18
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Thea
    • Espedal  Runa
    2001
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:24:38
    2
    • Lindgren  Marthine
    • Løseth  Marte
    2001
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:29:59
    3
    • Toppe  Linn
    • Halvorsen  Julianne
    2000
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:33:84
    4
    • Laukeland  Marie
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:03:81
    5
    • Lunde  Tuva
    • Sogn-Larssen  Martine
    2000
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 30
    Lør FM
    11:02
    U18
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    • Sevaldsen  Even
    2000
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:43:59
    2
    • Nicolaisen  Markus
    • Markussen  Vetle
    2000
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:50:59
    3
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Lotsberg  Lasse
    2002
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:02:34
    4
    • Holberg  Lars
    • Schau  Otto
    2000
    2001
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:06:62
    5
    • Lindheim  Martin
    • Wisniowski  Jaroslaw
    2001
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:23:09
  • 32
    Lør FM
    11:20
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Timm  Wilhelm
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:72
    2
    • Lysne  Andreas
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:09
    3
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:43
    4
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:31
    5
    • Sørbø  Joachim
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    47:59
    6
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    47:90
    7
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:72
    8
    • Woxholtt-Wetten  Aksel
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:18
    9
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 33
    Lør FM
    11:24
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:59
    2
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:66
    3
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:02
    4
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:59
    5
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:00
    6
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:24
    7
    • Tønnesland  Mats
    2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:50
    8
    • Hustveit  Heine
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:84
    9
    • Helgeland  Mads
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:93
  • 34
    Lør FM
    11:28
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:18
    2
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:97
    3
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:46
    4
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:15
    5
    • Lægreid  Tobias
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:95
    6
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:28
    7
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:56
    8
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:31
    9
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:24
  • 35
    Lør FM
    11:32
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:53
    2
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:93
    3
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:31
    4
    56:78
    5
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    58:34
    6
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:44
    7
    • Laukeland  Marie
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:06:75
    8
    • Thorsdottir  Idunn Sofie
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 36
    Lør FM
    11:40
    U12
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:25:44
    2
    • Fürstenberg  Henrik
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:28:94
    3
    • Skåren  Kjetil
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:53:31
    4
    • Egge  Viljar
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 37
    Lør FM
    11:44
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:88
    2
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:22
    3
    • Kristensen  Theodor
    2006
    Flosta
    Flostad IL - Padlegruppe
    1:08:78
    4
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:09:56
    5
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:10:56
    6
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:12:15
    7
    • Jensen  Jacob
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:12:63
    8
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:96
    9
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:18:84
  • 38
    Lør FM
    11:48
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:53
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    54:25
    3
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:59
    4
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    57:94
    5
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:12
    6
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:01:81
    7
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:04:06
    8
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:05:00
    9
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:07:00
  • 39
    Lør FM
    11:52
    U12
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:28:84
  • 40
    Lør FM
    11:56
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:01:28
    2
    • Jensen  Åsne
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:03:59
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:59
    4
    • Katteland  Ingrid
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:90
    5
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:72
    6
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:10:31
    7
    • Seljelid  Andrea
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:12:09
    8
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:19:15
    9
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:22:81
  • 41
    Lør FM
    12:00
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ringheim  Andreas
    • Schmidt  Thomas
    • Straume  Simen
    • Festø  Erlend
    2005
    2005
    2005
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:08:81
    2
    • Bruvik Almeland  Jonas
    • Lægreid  Oskar
    • Svanberg  Felix
    2005
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:09:94
    3
    • Buch  Agnete
    • Osen  Johan
    • Hetland  Torger
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    2005
    2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:13:91
    4
    • Davidsen  Felix August
    • Worren  Magnus
    • Berge  Sofie
    • Palucha  Lars
    2004
    2005
    2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:16:62
    5
    • Tellevik  Julie
    • Eikeland  Oskar
    • Finstad  Isak
    • Garan  Dominik
    2005
    2004
    2004
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:18:97
    6
    • Egge  Stine
    • Skåren  Ole Kristian
    • Staupe  Gudmund
    2005
    2005
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:19:40
    7
    • Solvik  Kristian
    • Brandett  Audun
    • Tveit  Nicolas
    • Løseth  Maren
    2005
    2005
    2005
    2004
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:24:72
    8
    • Haugaard  Marcus
    • Sjursen  Mikkel
    • Meling  Daniel
    • Siljan  Siver
    2005
    2004
    2005
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:29:97
    9
    • Aasengen  Erik
    • Lie-Petterson  Katinka
    • Myrstad  Nikolai
    • Låhne  Sjur
    2004
    2004
    2004
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:36:50
  • 44
    Lør FM
    12:53
    Senior
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Løseth  Marte
    • Virik  Maria
    2001
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:53
    2
    • Moen  Louise
    • Brun-Lie  Agnes
    1990
    1991
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:00
    3
    • Austeng  Andrea
    • Melsom  Selma
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:18
    4
    • Sjursen  Ida
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1999
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:50
    5
    • Rozanski  Camilla
    • Solvang  Amalie
    1997
    1998
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:21
    6
    • Bjørgan  Elisabeth
    • Jones  Ella
    1999
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:40
    7
    • Erland  Elise
    • Fjeldheim  Marianne
    2000
    1975
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:75
    8
    • Johansen  Lisa
    • Kristiansen  Selma
    1982
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    50:21
    9
    • Grønbekk  Nida
    • Kvande  Karoline
    1997
    1993
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:31
    10
    • Hope  Silja
    • Lægreid  Malin
    1987
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    52:00
  • 45
    Lør FM
    12:57
    U18
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    • Lindheim  Martin
    • Sevaldsen  Even
    • Wisniowski  Jaroslaw
    2000
    2001
    2000
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    36:78
    2
    • Nicolaisen  Markus
    • Markussen  Vetle
    • Jensen  Aslak
    • Lysne  Andreas
    2000
    2000
    2002
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    37:09
    3
    • Askeland  Sander
    • Lønning  Nicolai
    • Alne  Marius
    • Helgesen  Leander
    2003
    2003
    2003
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:84
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    • Oseid  Magnus
    • Tønnessen  Marcus
    • Hafstad  Håkon
    2002
    2000
    2001
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:87
    5
    • Buch  Ivar
    • Hauge  Joakim
    • Moi  Kristjan
    • Svege  Jonas
    2003
    2002
    2002
    2001
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:75
  • 46
    Lør FM
    13:01
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Løseth  Marte
    • Lindgren  Marthine
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2001
    2001
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:06
    2
    • Røsten  Thea
    • Espedal  Runa
    • Juul  Caroline
    2001
    2000
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:69
    3
    • Tønnessen  Marlene
    • Velmar  Julie
    • Selvik  Noor Ingrid
    2003
    2003
    2001
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:46
    4
    • Halvorsen  Julianne
    • Hansen  Frida
    • Mørner  Kathinka
    • Toppe  Linn
    2000
    2001
    2001
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    45:97
  • 47
    Lør FM
    13:10
    U12
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    • Haaland  Morten
    • Haaland  Hans-Petter
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    2008
    2006
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:15:50
    2
    • Fjeld  Lucas
    • Osen  Einar
    • Rudolfsen  Nicolai
    • Solvik  Martin
    2006
    2007
    2006
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:19:88
    3
    • Stiegler  Arild
    • Haugland  Amanda
    • Sverdrup  Fredrik
    • Jensen  Jacob
    2006
    2006
    2006
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:22:78
    4
    • Storhaug  Elisabeth
    • Egge  Mathilde
    • Egge  Viljar
    • Helgesen  Kjerand
    2007
    2006
    2008
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:31:59
    5
    • Markussen  Daniel
    • Jensen  Åsne
    • Katteland  Ingrid
    • Nyiredy  Sebastian
    2008
    2006
    2006
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:33:25
    6
    • Bjørgan  Marcus
    • Frengstad  Brage
    • Fürstenberg  Henrik
    • Juul  Aleksander
    2006
    2007
    2008
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:36:91
    7
    • Fjeldheim  Vilma
    • Helgesen  Kesia
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    • Laukeland  Karen
    2007
    2008
    2006
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:56:91
  • 48
    Lør FM
    13:20
    U16
    26
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:35:34
    2
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:38:12
    3
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:40:22
    4
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:45:94
    5
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:07:41
    6
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:13:06
    7
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:18:22
    8
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:22:75
    9
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:27:25
    10
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:34:41
    11
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    13:39:15
    12
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:39:78
    13
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:42:81
    14
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:48:50
    15
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:49:75
    16
    • Lysne  Andreas
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:56:31
    17
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:00:78
    18
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:17:69
    19
    • Sørbø  Joachim
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    14:18:81
    20
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    14:26:81
    21
    • Timm  Wilhelm
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    14:32:34
    22
    • Helgeland  Mads
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    14:38:38
    23
    • Tønnesland  Mats
    2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    15:30:50
    24
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:57:66
    25
    • Woxholtt-Wetten  Aksel
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    26
    • Haugeto  Arne
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 49
    Lør FM
    13:22
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:34:34
    2
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:11:88
    3
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    15:23:00
    4
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:29:66
    5
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    15:32:09
    6
    15:50:94
    7
    • Laukeland  Marie
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    17:14:28
    8
    • Thorsdottir  Idunn Sofie
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 51
    Lør FM
    14:04
    Senior
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Eivind
    • Vold  Amund
    1993
    1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    34:88
    2
    • Ivarsen  Harald
    • Ivarsen  Magnus
    1999
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    35:34
    3
    • Hjemdal  Lars
    • Wessel  Per Christian
    1992
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    35:68
    4
    • Minde  Morten
    • Berg  Sindre
    1991
    1990
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    36:93
    5
    • Jensen  Vemund
    • Lindgren  Hermann
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    37:30
    6
    • Paust  Henrik
    • Haaland  Kristian
    1990
    1990
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:84
    7
    • Oftedal  Elling
    • Lothe  Thomas
    1993
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:55
    8
    • Moer  Eivind
    • Jenssen  Vegard
    1991
    1991
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:15
    9
    • Haaland  Gjert
    • Utne  Sindre
    1968
    1998
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:20
    10
    44:87
  • 52
    Lør FM
    14:08
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Løseth  Marte
    • Austeng  Andrea
    • Melsom  Selma
    • Virik  Maria
    2001
    1999
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:12
    2
    • Moen  Louise
    • Tønnessen  Marlene
    • Brun-Lie  Agnes
    1990
    2003
    1991
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:69
    3
    • Bjørgan  Elisabeth
    • Jones  Ella
    • Sjursen  Ida
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1999
    1999
    1999
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:50
    4
    • Rozanski  Camilla
    • Solvang  Amalie
    • Helleren  Celine
    • Spikkeland  Kristiane
    1997
    1998
    2003
    1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:87
    5
    • Erland  Elise
    • Fjeldheim  Marianne
    • Vedø  Christina
    2000
    1975
    1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:46
    6
    • Bjørntvedt  Ina
    • Grønbekk  Nida
    • Kvande  Karoline
    • Lindgren  Marthine
    1996
    1997
    1993
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:81
  • 53
    Lør FM
    14:12
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    • Sevaldsen  Even
    2000
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    36:00
    2
    • Lotsberg  Lasse
    • Mjelstad  Kristoffer
    2000
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    36:75
    3
    • Markussen  Vetle
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    37:09
    4
    • Holberg  Lars
    • Schau  Otto
    2000
    2001
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    39:46
    5
    • Oseid  Magnus
    • Tønnessen  Marcus
    2000
    2001
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:22
    6
    • Wisniowski  Jaroslaw
    • Lindheim  Martin
    2000
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:28
  • 54
    Lør FM
    14:25
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Espedal  Runa
    • Røsten  Thea
    2000
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:06
    2
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:15
    3
    • Løseth  Marte
    • Lindgren  Marthine
    2001
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:59
    4
    • Toppe  Linn
    • Halvorsen  Julianne
    2000
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    46:59
    5
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:21
    6
    • Selvik  Noor Ingrid
    • Velmar  Julie
    2001
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    51:15
    7
    • Mørner  Kathinka
    • Hansen  Frida
    2001
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNF
  • 55
    Lør FM
    14:35
    U14
    37
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    8:49:34
    2
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:59:69
    3
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    9:06:28
    4
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    9:13:91
    5
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:14:24
    6
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    9:32:47
    7
    • Eikeland  Oskar
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    9:47:12
    8
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    9:48:12
    9
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:00:09
    10
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    10:21:12
    11
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    10:32:18
    12
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:36:00
    13
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    10:36:50
    14
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    10:37:02
    15
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    10:44:41
    16
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    10:49:62
    17
    • Garan  Dominik
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    10:50:06
    18
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    11:01:15
    19
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:13:38
    20
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:16:62
    21
    • Bryøen  Jonathan
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    11:24:84
    22
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    11:27:69
    23
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    11:28:37
    24
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:47:47
    25
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:55:28
    26
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:05:12
    27
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    12:07:06
    28
    • Brandett  Audun
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    12:10:09
    29
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:13:06
    30
    • Brekke  David
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    13:23:28
    31
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    13:51:53
    32
    • Tveit  Nicolas
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    13:52:34
    33
    • Finstad  Isak
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    DNF
    34
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    35
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    36
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    37
    • Undseth  Erik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 56
    Lør FM
    14:37
    U14
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Elise
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    10:23:18
    2
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:26:31
    3
    • Lie-Petterson  Katinka
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:05:50
    4
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:39:56
    5
    • Løseth  Maren
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:52:03
    6
    • Tellevik  Julie
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    13:43:66
    7
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
  • 57
    Lør FM
    15:05
    U12
    20
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:38:28
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:45:22
    3
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:57:81
    4
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:05:00
    5
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:06:50
    6
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:22:62
    7
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:30:31
    8
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:38:12
    9
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:41:94
    10
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:55:66
    11
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:57:09
    12
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    6:00:53
    13
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    6:06:56
    14
    • Jensen  Jacob
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    6:10:47
    15
    • Kristensen  Theodor
    2006
    Flosta
    Flostad IL - Padlegruppe
    6:12:09
    16
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:12:59
    17
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:47:69
    18
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    6:59:47
    19
    • Fürstenberg  Henrik