NC6 2017 Tysvær 16.09.2017 - 17.09.2017
  • 1
    Lør FM
    08:30
    Senior
    0
  • 2
    Lør FM
    08:34
    Senior
    0
  • 3
    Lør FM
    08:38
    U18
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jones  Ella
    • Bjørgan  Elisabeth
    • Sjursen  Ida
    • Tønnessen  Marlene
    1999
    1999
    1999
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:17
    2
    • Melsom  Selma
    • Virik  Maria
    • Løseth  Marte
    • Austeng  Andrea
    1999
    1999
    2001
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:98
    3
    • Toppe  Linn
    • Halvorsen  Julianne
    • Hansen  Frida
    2000
    2000
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    46:61
    4
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:48
    5
    • Lie-Petterson  Katinka
    • Stangebye-hansen  Tiril
    • Lindgren  Marthine
    2004
    2003
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:78
  • 4
    Lør FM
    08:50
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    48:42
    2
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:82
    3
    • Simonsen  Casper
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    53:44
    4
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:72
    5
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:78
    6
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    56:89
    7
    1:00:72
    8
    • Bryøen  Jonathan
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:12:77
  • 5
    Lør FM
    08:54
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sakalauskas  Rytis
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:21
    2
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    53:53
    3
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    55:54
    4
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    56:42
    5
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    57:47
    6
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:07:96
    7
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 6
    Lør FM
    08:58
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:23
    2
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:06
    3
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    53:11
    4
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    57:41
    5
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:80
    6
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:12
    7
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:06:59
    8
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:21:19
  • 7
    Lør FM
    09:02
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:82
    2
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:10
    3
    • Sørbø  Joachim
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    51:64
    4
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:76
    5
    • Davidsen  Felix August
    2004
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:01:95
    6
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:07:55
    7
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:08:57
  • 8
    Lør FM
    09:06
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:59
    2
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:80
    3
    • Frengstad  Elise
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:13
    4
    • Velmar  Julie
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:04
    5
    • Blanco-Landeråen  Selma
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:00:21
    6
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:55
    7
    • Lie-Petterson  Katinka
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:12:55
    8
    1:13:38
    9
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 9
    Lør FM
    09:10
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    • Virik  Maria
    1998
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:25
    2
    • Solvang  Amalie
    • Rozanski  Camilla
    1998
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:53
    3
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Sjursen  Ida
    1997
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:82
    4
    • Erland  Elise
    • Vedø  Christina
    2000
    1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:07
    5
    • Spikkeland  Caroline
    • Nilsen  Alise Sofie
    1992
    1993
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:97
    6
    • Bjørntvedt  Ina
    • Kvande  Karoline
    1996
    1993
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:95
  • 10
    Lør FM
    09:15
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • With  Sondre
    • Jensen  Vemund
    • Markussen  Vetle
    • With  Torjus
    1999
    1999
    2000
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    32:98
    2
    • Sevaldsen  Even
    • Eide  Gunnar
    • Wisniowski  Jaroslaw
    • Frengstad  Gard
    2000
    2000
    2000
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    35:69
    3
    • Kvakkestad  Tobias
    • Nicolaisen  Markus
    • Lindgren  Hermann
    • Stangebye-hansen  Talian
    2000
    2000
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    36:11
    4
    • Blanco-Landeråen  Trym
    • Karlsen  Niclas
    • Eide  John Bernhard Langeland
    • Karlsen  Oliver
    2000
    2003
    2003
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    37:27
    5
    • Lotsberg  Lasse
    • Schmidt  Martin
    • Stinessen  Holger
    • Mjelstad  Kristoffer
    2000
    2001
    2002
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:58
    6
    • Lysne  Andreas
    • Jensen  Aslak
    • Langslet  Sverre
    • Carlsson  Olav
    2002
    2002
    2002
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:89
  • 11
    Lør FM
    09:29
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:93
    2
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:08:41
    3
    • Katteland  Ingrid
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:14:36
    4
    • Fosvold  Oda
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:17:02
    5
    • Hammarqvist  kenneth
    1979
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:25:93
    6
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:27:58
    7
    1:28:16
    8
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:33:43
  • 12
    Lør FM
    09:33
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Elise
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:32
    2
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:05:85
    3
    • Jensen  Åsne
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:53
    4
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:94
    5
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:18:84
    6
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:21:85
    7
    1:24:57
    8
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:36:29
  • 13
    Lør FM
    09:37
    Senior
    0
  • 14
    Lør FM
    09:41
    U12
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    58:35
    2
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:00:65
    3
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:02:57
    4
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:08:15
    5
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:08:41
    6
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:69
    7
    • Williksen  Jonas
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:18:27
    8
    • Mælan  Henrik
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:23:87
    9
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:27:74
  • 15
    Lør FM
    09:45
    U12
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    57:63
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:03:92
    3
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:59
    4
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:10:78
    5
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:75
    6
    • Lande  Lukas
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:14:18
    7
    • Molin  Iver Olai
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:15:18
    8
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:15:78
    9
    • Skåren  Kjetil
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 16
    Lør FM
    09:49
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    57:99
    2
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:85
    3
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:03:84
    4
    1:07:84
    5
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:12:40
    6
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:15:98
    7
    • Storjohann  Christoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:20:30
    8
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:21:14
  • 17
    Lør FM
    09:53
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:77
    2
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:03:27
    3
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:03:36
    4
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:04:97
    5
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:07:37
    6
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:38
    7
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:18:05
    8
    1:28:29
  • 18
    Lør FM
    09:57
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Tønnessen  Marlene
    FA-5 2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    49:36
    2
    • Paulsen  Malin
    FA-7 2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:77
    3
    • Lindgren  Marthine
    FA-3 2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:77
    4
    SF-5 1990

    Other
    55:44
    5
    • Lægreid  Malin
    SF-7 2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:81
    6
    SF-3 1990

    Other
    1:01:63
  • 19
    Lør FM
    10:01
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Thea
    FA-6 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:28
    2
    • Løseth  Marte
    FA-4 2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:43
    3
    • Helleren  Celine
    FA-8 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:92
    4
    • Neset  Katrine
    SF-6 2001
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:02:05
    5
    • Hansen  Frida
    SF-4 2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:05:80
  • 20
    Lør FM
    10:05
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Aslak
    FA-5 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:40
    2
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-7 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:51
    3
    • Helgesen  Leander
    SF-5 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:79
    4
    • Hauge  Joakim
    SF-7 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:38
    5
    • Stinessen  Holger
    SF-2 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    50:95
    6
    • Helgeland  Mads
    FB 2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:58
    7
    • Hustveit  Heine
    FB 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 21
    Lør FM
    10:09
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-6 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    45:06
    2
    • Frengstad  Gard
    FA-3 2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:92
    3
    • Lægreid  Tobias
    SF-6 2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    47:03
    4
    • Kyvik  Karl Kristian
    SF-3 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:79
    5
    • Tønnesland  Mats
    SF-9 2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:22
    6
    • Langslet  Sverre
    FB 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:01
    7
    • Timm  Wilhelm
    FB 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:26
  • 22
    Lør FM
    10:13
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Rolfsen  August
    FA-4 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:27
    2
    • Lysne  Andreas
    FA-8 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:40
    3
    • Worren  Sigurd
    SF-4 2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    53:25
    4
    • Moi  Kristjan
    SF-8 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:35
    5
    • Hafstad  Martin
    SF-1 2001
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:07
    6
    FB 55:55
  • 23
    Lør FM
    10:17
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Jones  Ella
    • Bjørgan  Elisabeth
    • Sjursen  Ida
    1997
    1999
    1999
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:83
    2
    • Spikkeland  Caroline
    • Solvang  Amalie
    • Rozanski  Camilla
    • Nilsen  Alise Sofie
    1992
    1998
    1997
    1993
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:92
    3
    • Vedø  Christina
    • Fjeldheim  Marianne
    • Erland  Elise
    1994
    1975
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:55
    4
    • Amundsen  Kristine
    • Kvande  Karoline
    • Bjørntvedt  Ina
    • Andersone  Justine
    1998
    1993
    1996
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:57
  • 24
    Lør FM
    10:21
    Senior
    0
  • 25
    Lør FM
    10:25
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Teland  Hakeem
    • Ivarsen  Magnus
    1998
    1997
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    34:65
    2
    • Wessel  Per Christian
    • Hjemdal  Lars
    1993
    1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    35:14
    3
    • Befring  Martin
    • Klejnstrup  Casper
    1990
    1988
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    36:18
    4
    • Ullvang  Lars Magne
    • Fjeldheim  Nils Olav
    1994
    1977
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    36:25
    5
    • Berg  Sindre
    • Hamar  Magnus
    1990
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    36:43
    6
    • Salbu  Daniel
    • Salbu Henneman  Lars
    1988
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:76
    7
    • Sletsjøe  Karl Anders
    • Sevaldsen  Even
    1993
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:19
    8
    • Falch  Fridtjof
    • Traaseth  Martin
    1989
    1988
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:36
    9
    • Paulsen  Bjørnar
    • Haaland  Gjert
    1967
    1968
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:01:23
  • 26
    Lør FM
    10:35
    U14
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Bryøen  Jonathan
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:07:77
    2
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:14:77
  • 27
    Lør FM
    10:39
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:60
    2
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:80
    3
    1:00:81
    4
    • Davidsen  Felix August
    2004
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:01:65
    5
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:04:16
    6
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:05:80
    7
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:07:56
    8
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:11:00
    9
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
  • 28
    Lør FM
    10:43
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Simonsen  Casper
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:13
    2
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:98
    3
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:49
    4
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:04
    5
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:21
    6
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    54:74
    7
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    55:25
    8
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:42
    9
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    57:98
  • 29
    Lør FM
    10:47
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:98
    2
    • Sakalauskas  Rytis
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:81
    3
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    47:32
    4
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:42
    5
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:86
    6
    • Sørbø  Joachim
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    50:18
    7
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:52
    8
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:33
    9
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:78
  • 30
    Lør FM
    10:51
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    FA-2 1990

    Other
    57:30
    2
    • Lægreid  Malin
    FA-9 2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:97
    3
    • Neset  Katrine
    FA-1 2001
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:00:83
    4
    FB-5 1990

    Other
    1:02:68
    5
    • Hansen  Frida
    FB-6 2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:05:10
  • 31
    Lør FM
    10:55
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:59
    2
    • Lægreid  Tobias
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:94
    3
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:43
    4
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:58
    5
    • Tønnesland  Mats
    2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:88
    6
    • Stinessen  Holger
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    50:39
    7
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:71
    8
    • Worren  Sigurd
    2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    55:19
    9
    • Hafstad  Martin
    2001
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    57:24
  • 32
    Lør FM
    10:59
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Williksen  Jonas
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:14:09
    2
    • Storjohann  Christoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:16:55
    3
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:17:70
    4
    • Mælan  Henrik
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:21:86
    5
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:27:07
    6
    1:27:72
  • 33
    Lør FM
    11:03
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:58
    2
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:09:42
    3
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:19
    4
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:10:68
    5
    • Molin  Iver Olai
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:12:26
    6
    • Lande  Lukas
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:14:34
    7
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:15:98
    8
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:16:91
    9
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:17:81
  • 34
    Lør FM
    11:07
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    59:80
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:03:28
    3
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:05:56
    4
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:05:60
    5
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:06:83
    6
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:07:04
    7
    1:09:42
    8
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:68
    9
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:14
  • 35
    Lør FM
    11:11
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    55:49
    2
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    56:29
    3
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    56:77
    4
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    57:61
    5
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:82
    6
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:70
    7
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:02:11
    8
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:02:84
    9
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:04:14
  • 36
    Lør FM
    11:15
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    • With  Sondre
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    35:95
    2
    • Markussen  Vetle
    • With  Torjus
    2000
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    36:35
    3
    • Sevaldsen  Even
    • Eide  Gunnar
    2000
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    36:39
    4
    • Blanco-Landeråen  Trym
    • Karlsen  Oliver
    2000
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    37:51
    5
    • Kvakkestad  Tobias
    • Lindgren  Hermann
    2000
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:35
    6
    • Nicolaisen  Markus
    • Stangebye-hansen  Talian
    2000
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:05
    7
    • Lotsberg  Lasse
    • Schmidt  Martin
    2000
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:20
    8
    • Fosså  Håkon
    • Torjusen  Sverre
    1999
    2000
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    42:25
    9
    • Carlsson  Olav
    • Jensen  Aslak
    1999
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:06
  • 37
    Lør FM
    11:29
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    • Austeng  Andrea
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:91
    2
    • Røsten  Thea
    • Tønnessen  Marlene
    2001
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:23
    3
    • Sjursen  Ida
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:31
    4
    • Toppe  Linn
    • Halvorsen  Julianne
    2000
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    47:19
    5
    • Melsom  Selma
    • Løseth  Marte
    1999
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:49
    6
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:96
    7
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:37
    8
    • Lie-Petterson  Katinka
    • Lindgren  Marthine
    2004
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:10
  • 38
    Lør FM
    11:40
    U12
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:22:70
    2
    • Hammarqvist  kenneth
    1979
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:23:35
    3
    1:24:03
    4
    1:24:73
    5
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:30:60
    6
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:30:66
    7
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:35:64
  • 39
    Lør FM
    11:44
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Elise
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:99
    2
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:90
    3
    • Jensen  Åsne
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:16
    4
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:28
    5
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:06:42
    6
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:42
    7
    • Katteland  Ingrid
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:12:82
    8
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:16:99
    9
    • Fosvold  Oda
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:18:72
  • 40
    Lør FM
    11:48
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Wessel  Per Christian
    • Hjemdal  Lars
    • Oftedal  Elling
    • Lothe  Thomas
    1993
    1992
    1993
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    31:47
    2
    • Ivarsen  Harald
    • Teland  Hakeem
    • Ivarsen  Magnus
    • Salbu Henneman  Lars
    1999
    1998
    1997
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    31:62
    3
    • Ullvang  Lars Magne
    • Fjeldheim  Nils Olav
    1994
    1977
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    33:29
    4
    • Befring  Martin
    • Berg  Sindre
    • Hamar  Magnus
    • Klejnstrup  Casper
    1990
    1990
    1991
    1988
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    33:58
    5
    • Norenberg  Jacob
    • With  Torjus
    • Jensen  Vemund
    • Markussen  Vetle
    1979
    1999
    1999
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    34:00
    6
    • Sevaldsen  Even
    • Falch  Fridtjof
    • Traaseth  Martin
    • Sletsjøe  Karl Anders
    2000
    1989
    1988
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    34:18
  • 41
    Lør FM
    12:10
    U16
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helgeland  Mads
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:06
  • 42
    Lør FM
    12:14
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:32
    2
    • Tønnesland  Mats
    2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:43
    3
    • Stinessen  Holger
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    48:96
    4
    • Langslet  Sverre
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:67
    5
    • Timm  Wilhelm
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:09
    6
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:27
    7
    • Worren  Sigurd
    2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    53:59
    8
    53:69
    9
    • Hafstad  Martin
    2001
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:06
  • 43
    Lør FM
    12:18
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    42:08
    2
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:57
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:88
    4
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:21
    5
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:53
    6
    • Rolfsen  August
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:65
    7
    • Lægreid  Tobias
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    45:68
    8
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:37
    9
    • Lysne  Andreas
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:44
  • 44
    Lør FM
    12:22
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    1990

    Other
    1:00:66
    2
    • Hansen  Frida
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:03:42
  • 45
    Lør FM
    12:26
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:68
    2
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:24
    3
    • Løseth  Marte
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:17
    4
    • Paulsen  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    52:22
    5
    • Lindgren  Marthine
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:00
    6
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:20
    7
    • Lægreid  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:43
    8
    • Neset  Katrine
    2001
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:00:74
  • 46
    Lør FM
    13:30
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Salbu  Daniel
    • Ivarsen  Magnus
    1988
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:23:48
    2
    • Hjemdal  Lars
    • Wessel  Per Christian
    1992
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:25:41
    3
    • Solvang  Eigil
    • Solvang  Svein
    1996
    1968
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:27:13
    4
    • Befring  Martin
    • Falch  Fridtjof
    1990
    1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:31:81
    5
    • Sletsjøe  Karl Anders
    • Traaseth  Martin
    1993
    1988
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:34:22
    6
    • Hamar  Magnus
    • Berg  Sindre
    1991
    1990
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:35:40
    7
    • Haaland  Gjert
    • Utne  Sindre
    1968
    1998
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:08:18
  • 47
    Lør FM
    13:38
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Jones  Ella
    • Bjørgan  Elisabeth
    • Sjursen  Ida
    1997
    1999
    1999
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:39:99
    2
    • Nilsen  Alise Sofie
    • Solvang  Amalie
    • Rozanski  Camilla
    • Spikkeland  Caroline
    1993
    1998
    1997
    1992
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:47:27
    3
    • Amundsen  Kristine
    • Kvande  Karoline
    • Bjørntvedt  Ina
    • Andersone  Justine
    1998
    1993
    1996
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:48:55
    4
    • Melsom  Selma
    • Lindgren  Marthine
    • Løseth  Marte
    1999
    2001
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:21:88
  • 48
    Lør FM
    13:50
    U14
    24
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:46:93
    2
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:54:43
    3
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:57:44
    4
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:01:07
    5
    • Sakalauskas  Rytis
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    12:02:94
    6
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    12:17:86
    7
    • Sørbø  Joachim
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    12:21:32
    8
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:00:48
    9
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:01:24
    10
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:14:74
    11
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:16:37
    12
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:30:05
    13
    • Simonsen  Casper
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:33:78
    14
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    13:54:99
    15
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    14:06:09
    16
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    14:26:46
    17
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:00:26
    18
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:15:99
    19
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:18:04
    20
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:52:69
    21
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    16:07:22
    22
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    23
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
    24
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 49
    Lør FM
    14:15
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    • Markussen  Vetle
    1999
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:30:54
    2
    • Sevaldsen  Even
    • Eide  Gunnar
    2000
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:33:76
    3
    • With  Sondre
    • Nicolaisen  Markus
    1999
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:36:39
    4
    • Blanco-Landeråen  Trym
    • Karlsen  Oliver
    2000
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:37:38
    5
    • Kvakkestad  Tobias
    • Lindgren  Hermann
    2000
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:38:45
    6
    • Lotsberg  Lasse
    • Schmidt  Martin
    2000
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:55:04
    7
    • Stangebye-hansen  Talian
    • Carlsson  Olav
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:57:74
    8
    • Jensen  Aslak
    • Lysne  Andreas
    2002
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:07:35
    9
    • Fosså  Håkon
    • Torjusen  Sverre
    1999
    2000
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    4:10:00
  • 50
    Lør FM
    14:25
    U14
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:08:18
    2
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:19:45
    3
    • Frengstad  Elise
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:46:23
    4
    • Velmar  Julie
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:53:93
    5
    • Blanco-Landeråen  Selma
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    14:41:81
    6
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:15:51
    7
    • Lie-Petterson  Katinka
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    16:50:21
    8
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 51
    Lør FM
    14:50
    U18
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    • Melsom  Selma
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:57:96
    2
    • Jones  Ella
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:04:21
    3
    • Sjursen  Ida
    • Røsten  Thea
    1999
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:07:54
    4
    • Toppe  Linn
    • Halvorsen  Julianne
    2000
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:24:23
    5
    • Løseth  Marte
    • Lindgren  Marthine
    2001
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:41:31
  • 52
    Lør FM
    15:00
    U12
    30
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    8:47:39
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    8:48:52
    3
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    8:58:94
    4
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    9:02:55
    5
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:06:24
    6
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:06:58
    7
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    10:00:84
    8
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:07:11
    9
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    10:09:64
    10
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    10:20:90
    11
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:20:99
    12
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    10:29:22
    13
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    10:32:10
    14
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:37:14
    15
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    10:44:51
    16
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:49:94
    17
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:00:52
    18
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:02:62
    19
    • Molin  Iver Olai
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:28:66
    20
    • Storjohann  Christoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:48:30
    21
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:55:32
    22
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:57:03
    23
    • Lande  Lukas
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:30:32
    24
    • Williksen  Jonas
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:36:78
    25
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:37:28
    26
    • Mælan  Henrik
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:39:75
    27
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
    28
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
    29
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    30
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 53
    Lør FM
    15:20
    U12
    13
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Elise
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    9:00:79
    2
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:32:99
    3
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    10:00:87
    4
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:16:83
    5
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:50:26
    6
    • Jensen  Åsne
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:52:34
    7
    • Katteland  Ingrid
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:58:51
    8
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:06:49
    9
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:17:99
    10
    • Fosvold  Oda
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:52:17
    11
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:54:69
    12
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:57:99
    13
    DNS
  • 54
    Lør FM
    15:40
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Røsten  Thea
    1997
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:02:35
    2
    • Jones  Ella
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:06:86
    3
    • Solvang  Amalie
    • Rozanski  Camilla
    1998
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:13:24
    4
    • Bjørntvedt  Ina
    • Amundsen  Kristine
    1996
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:21:26
  • 55
    Lør FM
    15:50
    U14
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Simonsen  Casper
    • Falck  Filip
    • Festø  Erlend
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    2004
    2004
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:59:89
    2
    • Helleren  Celine
    • Buch  Ivar
    • Hetland  Torger
    • Buch  Agnete
    2003
    2003
    2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:00:95
    3
    • Sjursen  Mikkel
    • Frengstad  Elise
    • Kurthi  Joakim
    • Røsten  Lucas
    2004
    2005
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:01:03
    4
    • Edstrøm  Bjørn
    • Saksvik  Syver
    • Velmar  Julie
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    2003
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:10:44
    5
    • Myrstad  Nikolai
    • Lie-Petterson  Katinka
    • Stangebye-hansen  Tiril
    • Hollingsæter  Elias
    2004
    2004
    2003
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:13:34
    6
    • Staupe  Gudmund
    • Lønning  Nicolai
    • Hammarqvist  Trygve
    2004
    2003
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:19:11
    7
    • Hafstad  Håkon
    • Sakalauskas  Rytis
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    • Langballe  Tuva
    2004
    2003
    2004
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:19:34
  • 56
    Lør FM
    15:55
    U18
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • With  Sondre
    • Jensen  Vemund
    • Nicolaisen  Markus
    • Markussen  Vetle
    1999
    1999
    2000
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:16:78
    2
    • Kvakkestad  Tobias
    • With  Torjus
    • Lindgren  Hermann
    • Carlsson  Olav
    2000
    1999
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:17:48
    3
    • Eide  Gunnar
    • Wisniowski  Jaroslaw
    • Sevaldsen  Even
    • Frengstad  Gard
    2000
    2000
    2000
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:21:98
    4
    • Lotsberg  Lasse
    • Schmidt  Martin
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Stinessen  Holger
    2000
    2001
    2002
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:32:19
    5
    • Askeland  Sander
    • Alne  Marius
    • Kyvik  Karl Kristian
    • Helgesen  Leander
    2003
    2003
    2002
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:32:62
  • 57
    Lør FM
    16:10
    U16
    11
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    17:14:25
    2
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    17:20:38
    3
    • Lindgren  Marthine
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    17:52:26
    4
    • Løseth  Marte
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    17:54:90
    5
    • Paulsen  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    18:43:37
    6
    • Neset  Katrine
    2001
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    21:08:34
    7
    • Lægreid  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
    8
    DNS
    9
    • Hansen  Frida
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 58
    Lør FM
    16:40
    U16
    20
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Martin
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    15:42:79
    2
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    15:55:50
    3
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    16:20:06
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    16:21:36
    5
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    16:33:49
    6
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:33:84
    7
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:58:93
    8
    • Rolfsen  August
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    17:16:82
    9
    • Stinessen  Holger
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    17:20:72
    10
    • Lægreid  Tobias
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    17:23:38
    11
    • Lysne  Andreas
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    17:40:90
    12
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    17:41:82
    13
    18:12:67
    14
    • Helgeland  Mads
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    18:30:91
    15
    • Tønnesland  Mats
    2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    18:32:64
    16
    • Timm  Wilhelm
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    18:37:34
    17
    • Hafstad  Martin
    2001
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    19:47:88
    18
    • Hustveit  Heine
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    20:33:77
    19
    • Langslet  Sverre
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
    20
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb