NC5 2019 Årungen 31.08.2019 - 01.09.2019
  • 1
    Lør FM
    08:30
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hetland  Torger
    • Buch  Ivar
    FA-5 2005
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:47:25
    2
    • Edstrøm  Bjørn
    • Sevaldsen  Niklas
    FA-7 2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:47:78
    3
    • Sjursen  Mikkel
    • Saksvik  Syver
    FA-3 2004
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:51:53
    4
    • Falck  Filip
    • Ivarsen  Lars
    SF-5 2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:53:00
    5
    • Svanberg  Felix
    • Tønnessen  Kristoffer
    SF-7 2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:57:06
    6
    • Osen  Johan
    • Rudolfsen  Nicolai
    SF-3 2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:57:85
    7
    • Eikeland  Oskar
    • Sjetnan Utvik  Theodor
    SF-9 2004
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:11:69
    8
    • Finstad  Isak
    • Sørsveen  Ferdinand
    SF-1/FB-2 2004
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:20:70
  • 2
    Lør FM
    08:35
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    • Lønning  Nicolai
    FA-6 2003
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:43:15
    2
    • Karlsen  Niclas
    • Eide  John Bernhard Langeland
    FA-4 2003
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:48:21
    3
    • Kurthi  Joakim
    • Røsten  Lucas
    FA-8 2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:48:50
    4
    • Alne  Marius
    • Staupe  Gudmund
    SF-6 2003
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:49:02
    5
    • Hollingsæter  Elias
    • Myrstad  Nikolai
    SF-4 2003
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:58:84
    6
    • Seljelid  Joachim
    • Hafstad  Håkon
    SF-8 2004
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:02:93
    7
    • Siljan  Siver
    • Haugeto  Arne
    SF-2 2005
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:07:46
    8
    • Stinessen  Ludvig
    • Ringheim  Andreas
    SF-1/FB-2 2006
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:08:84
  • 3
    Lør FM
    08:45
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ullvang  Lars Magne
    FA-5 1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:42:52
    2
    • Jensen  Vemund
    FA-7 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:46:50
    3
    • Eide  Gunnar
    FA-3 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:47:78
    4
    • Markussen  Vetle
    SF-5 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:52:34
    5
    • Sevaldsen  Even
    SF-7 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:57:84
    6
    • Svoren  Mathias
    SF-3 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:59:84
    7
    • Nicolaisen  Markus
    SF-9 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:01:78
    8
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    9
    • Falch  Fridtjof
    1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 4
    Lør FM
    08:52
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hjemdal  Lars
    FA-6 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:40:82
    2
    • Salbu  Daniel
    FA-4 1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:42:52
    3
    • Minde  Morten
    FA-8 1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:46:05
    4
    • Sletsjøe  Karl Anders
    SF-6 1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:05:87
    5
    • Lothe  Thomas
    SF-4 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:07:24
    6
    • Lindgren  Hermann
    SF-8 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:11:40
    7
    • Oseid  Magnus
    SF-2 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:14:01
    8
    • Haaland  Gjert
    SF-1/FB-2 1968
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:37:99
  • 5
    Lør FM
    08:59
    Senior
    0
  • 6
    Lør FM
    09:06
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-5 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:07:21
    2
    • Hauge  Joakim
    FA-7 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:10:18
    3
    • Svanberg  Felix
    FA-3 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:14:49
    4
    • Lysne  Andreas
    SF-5 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:18:37
    5
    • Lindheim  Martin
    SF-7 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:18:84
    6
    • Hustveit  Heine
    SF-3 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:55:52
    7
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    8
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 7
    Lør FM
    09:13
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-6 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:56:10
    2
    • Sakalauskas  Rytis
    FA-8 2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:56:60
    3
    • Helgesen  Leander
    FA-4 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:57:06
    4
    • Schmidt  Martin
    SF-6 2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:57:44
    5
    • Hollingsæter  Elias
    SF-4 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:14:88
    6
    • Moi  Kristjan
    SF-8 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:22:62
    7
    • Kyvik  Karl Kristian
    SF-2 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:37:49
  • 8
    Lør FM
    09:23
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:14:21
    2
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:14:72
    3
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:24:93
    4
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:27:68
    5
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:28:90
    6
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:30:18
    7
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:40:37
    8
    • Tveit  Nicolas
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:50:52
  • 9
    Lør FM
    09:28
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:02:24
    2
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:08:00
    3
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:17:46
    4
    • Bakke  Jesper
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:18:52
    5
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:25:52
    6
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:29:37
    7
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:41:00
    8
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:41:36
  • 10
    Lør FM
    09:33
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:05:86
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:11:05
    3
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:19:55
    4
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:20:78
    5
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:23:30
    6
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:26:37
    7
    2:33:81
  • 11
    Lør FM
    09:38
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:06:84
    2
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:15:28
    3
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:31:55
    4
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:32:02
    5
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:36:28
    6
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:38:68
    7
    • Katla  Kristoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:11:43
  • 12
    Lør FM
    09:43
    U14
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:20:09
    2
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:28:46
    3
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:42:58
    4
    • Katteland  Ingrid
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:50:32
    5
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    6
    • Jensen  Åsne
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    7
    • Fosvold  Oda
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 13
    Lør FM
    09:48
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:05:80
    2
    • Haugaard  Cornelia
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:18:75
    3
    • Nedland  Nora Sofie
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:19:68
    4
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    3:21:34
    5
    • Lund  Ella
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:31:65
    6
    • Adde  Ninnie
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:52:34
  • 14
    Lør FM
    09:53
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Alne  Marius
    • Staupe  Gudmund
    2003
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:52:40
    2
    • Osen  Johan
    • Rudolfsen  Nicolai
    2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:54:18
    3
    • Hollingsæter  Elias
    • Myrstad  Nikolai
    2003
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:58:55
    4
    • Svanberg  Felix
    • Tønnessen  Kristoffer
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:59:31
    5
    • Seljelid  Joachim
    • Hafstad  Håkon
    2004
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:03:46
    6
    • Eikeland  Oskar
    • Sjetnan Utvik  Theodor
    2004
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:06:56
    7
    • Siljan  Siver
    • Haugeto  Arne
    2005
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:08:02
    8
    • Finstad  Isak
    • Sørsveen  Ferdinand
    2004
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:15:28
    9
    • Falck  Filip
    • Ivarsen  Lars
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DSQ
  • 15
    Lør FM
    10:03
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Karl Anders
    FA-2 1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:46:93
    2
    • Lothe  Thomas
    FA-9 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:47:75
    3
    • Sevaldsen  Even
    FA-1 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:48:91
    4
    • Markussen  Vetle
    FB-5 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:51:84
    5
    • Nicolaisen  Markus
    FB-6 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:52:43
    6
    • Svoren  Mathias
    FB-4 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:56:65
    7
    • Lindgren  Hermann
    FB-7 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:18:00
    8
    • Oseid  Magnus
    FB-8 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:27:84
    9
    • Haaland  Gjert
    FB-3 1968
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:35:81
  • 16
    Lør FM
    10:10
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Martin
    FA-2 2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:08:79
    2
    • Moi  Kristjan
    FA-9 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:11:60
    3
    • Hollingsæter  Elias
    FA-1 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:12:50
    4
    • Kyvik  Karl Kristian
    FB-5 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:17:02
    5
    • Lindheim  Martin
    FB-6 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:17:74
    6
    • Lysne  Andreas
    FB-4 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:23:35
    7
    • Hustveit  Heine
    FB-7 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:00:52
  • 17
    Lør FM
    10:20
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Buch  Agnete
    • Helleren  Celine
    2005
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:59:73
    2
    • Tønnessen  Marlene
    • Langballe  Tuva
    2003
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:03:93
    3
    • Stangebye-hansen  Tiril
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2003
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:09:53
    4
    • Kristiansen  Filippa
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2005
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:23:20
    5
    • Broby-Bergem  Selma
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2003
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:57:05
  • 18
    Lør FM
    10:25
    U12
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:25:52
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:26:46
    3
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:31:02
    4
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:39:56
    5
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:46:31
    6
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:10:68
    7
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:12:50
  • 19
    Lør FM
    10:30
    U14
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:42:55
    2
    • Tveit  Nicolas
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:49:39
    3
    • Katla  Kristoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:00:35
  • 20
    Lør FM
    10:35
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:24:34
    2
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:24:90
    3
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:29:11
    4
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:29:46
    5
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:31:42
    6
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:36:18
    7
    2:37:06
    8
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:37:77
    9
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
  • 21
    Lør FM
    10:40
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Bakke  Jesper
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:17:92
    2
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:18:62
    3
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:20:18
    4
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:21:06
    5
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:25:09
    6
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:25:47
    7
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:25:87
    8
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:29:17
    9
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:29:58
  • 22
    Lør FM
    10:45
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:58:34
    2
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:59:81
    3
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:00:90
    4
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:06:59
    5
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:06:99
    6
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:10:11
    7
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:12:81
    8
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:13:46
    9
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:17:28
  • 23
    Lør FM
    10:50
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Seljelid  Joachim
    • Hafstad  Håkon
    2004
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:59:81
    2
    • Siljan  Siver
    • Haugeto  Arne
    2005
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:07:28
    3
    • Eikeland  Oskar
    • Sjetnan Utvik  Theodor
    2004
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    DNF
    4
    • Svanberg  Felix
    • Tønnessen  Kristoffer
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNF
    5
    • Finstad  Isak
    • Sørsveen  Ferdinand
    2004
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    DNF
  • 24
    Lør FM
    10:55
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    • Lønning  Nicolai
    2003
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:42:89
    2
    • Edstrøm  Bjørn
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:46:68
    3
    • Karlsen  Niclas
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:47:68
    4
    • Hetland  Torger
    • Buch  Ivar
    2005
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:48:15
    5
    • Sjursen  Mikkel
    • Saksvik  Syver
    2004
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:49:52
    6
    • Alne  Marius
    • Staupe  Gudmund
    2003
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:50:90
    7
    • Kurthi  Joakim
    • Røsten  Lucas
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:54:25
    8
    • Osen  Johan
    • Rudolfsen  Nicolai
    2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:56:50
    9
    • Hollingsæter  Elias
    • Myrstad  Nikolai
    2003
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:11:36
  • 25
    Lør FM
    11:05
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:15:78
    2
    • Lysne  Andreas
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:18:84
    3
    • Lindheim  Martin
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:19:56
    4
    • Hustveit  Heine
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:03:26
  • 26
    Lør FM
    11:12
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:49:55
    2
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:51:28
    3
    • Svoren  Mathias
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:56:00
    4
    • Lindgren  Hermann
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:02:34
    5
    • Oseid  Magnus
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:15:75
    6
    • Haaland  Gjert
    1968
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:36:40
  • 27
    Lør FM
    11:19
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:18:08
    2
    4:35:37
    3
    • Lindgren  Pernille
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:45:81
    4
    • Paulsen  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:46:12
    5
    • Hansen  Frida
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:50:59
    6
    • Mørner  Kathinka
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:53:50
    7
    • Lægreid  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:07:71
    8
    • Norland  Julie
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:15:83
    9
    • Lindgren  Marthine
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 28
    Lør FM
    11:26
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:49:56
    2
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:53:44
    3
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:54:25
    4
    • Schmidt  Martin
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:55:38
    5
    • Sakalauskas  Rytis
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:55:58
    6
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:03:00
    7
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:10:00
    8
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:15:09
    9
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:17:49
  • 29
    Lør FM
    11:33
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:03:71
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:04:81
    3
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:13:21
    4
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:16:21
    5
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:21:28
    6
    • Spikkeland  Kristiane
    1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:21:87
    7
    • Rozanski  Camilla
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:32:50
    8
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:46:09
  • 30
    Lør FM
    11:40
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ullvang  Lars Magne
    1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:31:15
    2
    • Salbu  Daniel
    1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:33:96
    3
    • Minde  Morten
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:34:34
    4
    • Hjemdal  Lars
    1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:37:00
    5
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:39:08
    6
    • Eide  Gunnar
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:40:78
    7
    • Sletsjøe  Karl Anders
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:41:21
    8
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:45:96
    9
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:56:83
  • 31
    Lør FM
    12:40
    U14
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Kristian
    • Buch  Agnete
    • Helleren  Jonas
    • Fjeld  Lucas
    2005
    2005
    2006
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:77
    2
    • Tveit  Nicolas
    • Worren  Magnus
    • Palucha  Lars
    • Berge  Sofie
    2005
    2005
    2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:49
    3
    • Bjørgan  Marcus
    • Meling  Daniel
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    2005
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:50
    4
    • Lie-Petterson  Mathias
    • Lie-Petterson  Markus
    • Katla  Kristoffer
    • Markussen  Simen
    2006
    2006
    2006
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:59
    5
    • Sverdrup  Fredrik
    • Haugaard  Marcus
    • Siljan  Siver
    2006
    2005
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    6
    • Straume  Simen
    • Schmidt  Thomas
    • Stinessen  Ludvig
    • Ringheim  Andreas
    2005
    2005
    2006
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    7
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    • Jensen  Åsne
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    • Katteland  Ingrid
    2006
    2006
    2006
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 32
    Lør FM
    12:44
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    • Lønning  Nicolai
    FA-5 2003
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:47
    2
    • Karlsen  Niclas
    • Eide  John Bernhard Langeland
    FA-7 2003
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    39:41
    3
    • Svanberg  Felix
    • Ivarsen  Lars
    FA-3 2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:97
    4
    • Buch  Ivar
    • Hetland  Torger
    SF-5 2003
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:50
    5
    • Sakalauskas  Rytis
    • Hafstad  Håkon
    SF-7 2003
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:79
    6
    • Alne  Marius
    • Staupe  Gudmund
    SF-3 2003
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:32
    7
    • Osen  Johan
    • Rudolfsen  Nicolai
    SF-9 2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:69
    8
    • Falck  Filip
    • Lægreid  Oskar
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNF
  • 33
    Lør FM
    12:48
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Lucas
    • Sevaldsen  Niklas
    FA-6 2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:42
    2
    • Saksvik  Syver
    • Kurthi  Joakim
    FA-4 2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:18
    3
    • Edstrøm  Bjørn
    • Sjursen  Mikkel
    FA-8 2003
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:81
    4
    • Siljan  Siver
    • Haugeto  Arne
    SF-6 2005
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:84
    5
    • Hollingsæter  Elias
    • Myrstad  Nikolai
    SF-4 2003
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:21
    6
    • Finstad  Isak
    • Eikeland  Oskar
    SF-8 2004
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    52:55
    7
    • Sjetnan Utvik  Theodor
    • Sørsveen  Ferdinand
    SF-2 2004
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    58:37
    8
    • Ringheim  Andreas
    • Stinessen  Ludvig
    2005
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 34
    Lør FM
    12:52
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Teland  Hakeem
    FA-5 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    36:87
    2
    • Jensen  Vemund
    FA-7 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    37:37
    3
    • Hjemdal  Lars
    FA-3 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:78
    4
    • Eide  Gunnar
    SF-5 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:27
    5
    • Andreassen  Øystein
    SF-7 1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:99
    6
    • Markussen  Vetle
    SF-3 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:50
    7
    • Salbu Henneman  Lars
    SF-9 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:81
    8
    • Oseid  Magnus
    SF-1/FB-2 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:52
    9
    • Utne  Sindre
    FB-9 1998
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    50:92
  • 35
    Lør FM
    12:56
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    FA-6 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:05
    2
    • Ivarsen  Magnus
    FA-4 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:40
    3
    • Ivarsen  Harald
    FA-8 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:68
    4
    • Berg  Sindre
    SF-6 1990
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:52
    5
    • Lindgren  Hermann
    SF-4 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:61
    6
    • Sevaldsen  Even
    SF-8 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:06
    7
    • Nicolaisen  Markus
    SF-2 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:84
    8
    • Svoren  Mathias
    SF-1/FB-2 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:59
    9
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 36
    Lør FM
    13:00
    Senior
    0
  • 37
    Lør FM
    13:04
    U12
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Nedland  Nora Sofie
    • Osen  Einar
    • Solvik  Martin
    • Osen  Jørgen
    2008
    2007
    2008
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:88
    2
    • Nyiredy  Sebastian
    • Markussen  Daniel
    • Frengstad  Brage
    • Berge  Tuva
    2007
    2008
    2007
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    57:05
  • 38
    Lør FM
    13:08
    U14
    0
  • 39
    Lør FM
    13:12
    U14
    0
  • 40
    Lør FM
    13:16
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:06
    2
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:40
    3
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:78
    4
    55:65
    5
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:12
    6
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:02
    7
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:40
    8
    • Katla  Kristoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:14:99
  • 41
    Lør FM
    13:20
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    45:09
    2
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:34
    3
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:97
    4
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    51:72
    5
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    55:81
    6
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:75
    7
    • Tveit  Nicolas
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:05:40
    8
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:59:99
  • 42
    Lør FM
    13:24
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    47:06
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    48:37
    3
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:09
    4
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:56
    5
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    56:11
    6
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:84
    7
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:49
  • 43
    Lør FM
    13:28
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:00
    2
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    50:03
    3
    • Bakke  Jesper
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:28
    4
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:15
    5
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    54:94
    6
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    56:50
    7
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:34
  • 44
    Lør FM
    13:32
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Tønnessen  Marlene
    • Langballe  Tuva
    • Seljelid  Andrea
    • Velmar  Julie
    2003
    2003
    2006
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:37
    2
    • Stangebye-hansen  Tiril
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    • Broby-Bergem  Selma
    • Katteland  Ingrid
    2003
    2006
    2003
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:49
  • 45
    Lør FM
    13:40
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Thea
    FA-5 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:60
    2
    • Helleren  Celine
    FA-7 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:79
    3
    • Paulsen  Malin
    FA-3 2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    51:37
    4
    • Hansen  Frida
    FA-9 2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    52:90
    5
    • Lægreid  Malin
    FA-1/FB-5 2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:44
    6
    • Norland  Julie
    FB-6 2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:09
  • 46
    Lør FM
    13:44
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Tønnessen  Marlene
    FA-6 2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:21
    2
    FA-4 51:65
    3
    • Lindgren  Pernille
    FA-8 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:81
    4
    • Mørner  Kathinka
    FA-2 2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    58:62
    5
    • Lindgren  Marthine
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 47
    Lør FM
    13:48
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-5 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:43
    2
    • Sakalauskas  Rytis
    FA-7 2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:40
    3
    • Schmidt  Martin
    FA-9 2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    42:50
    4
    • Lysne  Andreas
    FA-1/FB-5 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:10
    5
    • Hauge  Joakim
    FA-3 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:44
    6
    • Kyvik  Karl Kristian
    FB-6 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:94
    7
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 48
    Lør FM
    13:52
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-6 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:87
    2
    • Helgesen  Leander
    FA-4 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:84
    3
    • Moi  Kristjan
    FA-8 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:50
    4
    • Hustveit  Heine
    FA-2 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:28
    5
    • Lindheim  Martin
    FA-1/FB-5 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:62
    6
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 49
    Lør FM
    13:56
    U16
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sakalauskas  Rytis
    • Hafstad  Håkon
    2003
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:76
    2
    • Alne  Marius
    • Staupe  Gudmund
    2003
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:10
    3
    • Buch  Ivar
    • Hetland  Torger
    2003
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:41
    4
    • Hollingsæter  Elias
    • Myrstad  Nikolai
    2003
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:10
    5
    • Siljan  Siver
    • Haugeto  Arne
    2005
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:53
    6
    • Finstad  Isak
    • Eikeland  Oskar
    2004
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    53:38
    7
    • Sjetnan Utvik  Theodor
    • Sørsveen  Ferdinand
    2004
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    57:75
    8
    • Osen  Johan
    • Rudolfsen  Nicolai
    2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 50
    Lør FM
    14:00
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Berg  Sindre
    FA-2 1990
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:43
    2
    • Eide  Gunnar
    FA-9 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:84
    3
    • Lindgren  Hermann
    FA-1 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:24
    4
    • Nicolaisen  Markus
    FB-5 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:31
    5
    • Markussen  Vetle
    FB-6 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:58
    6
    • Andreassen  Øystein
    FB-4 1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:96
    7
    • Salbu Henneman  Lars
    FB-7 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:75
    8
    • Sevaldsen  Even
    FB-8 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:21
    9
    • Svoren  Mathias
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 51
    Lør FM
    14:04
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:07:65
    2
    • Nedland  Nora Sofie
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:40
    3
    • Lund  Ella
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:13:99
    4
    • Haugaard  Cornelia
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:16:40
    5
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:18:34
    6
    • Adde  Ninnie
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 52
    Lør FM
    14:08
    U12
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:37
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    53:92
    3
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:78
    4
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:18
    5
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:03:06
    6
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:12:30
    7
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:75
  • 53
    Lør FM
    14:12
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Tønnessen  Marlene
    • Langballe  Tuva
    2003
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:53
    2
    • Helleren  Celine
    • Buch  Agnete
    2003
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:44
    3
    • Stangebye-hansen  Tiril
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2003
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:24
    4
    • Kristiansen  Filippa
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2005
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    54:84
    5
    • Broby-Bergem  Selma
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2003
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:62
  • 54
    Lør FM
    14:24
    U14
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:49
    2
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:43
    3
    • Katla  Kristoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:84
  • 55
    Lør FM
    14:28
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:75
    2
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:52
    3
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:81
    4
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    56:46
    5
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:27
    6
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:58
    7
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:78
    8
    • Tveit  Nicolas
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:04:31
    9
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 56
    Lør FM
    14:32
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:87
    2
    • Bakke  Jesper
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:28
    3
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:81
    4
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    54:37
    5
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    54:68
    6
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:18
    7
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    55:52
    8
    57:81
    9
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 57
    Lør FM
    14:36
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    43:59
    2
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    43:96
    3
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:52
    4
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:24
    5
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:02
    6
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    47:53
    7
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:75
    8
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    50:37
    9
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:99
  • 58
    Lør FM
    14:40
    U14
    0
  • 59
    Lør FM
    14:44
    U14
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:18
    2
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:81
    3
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    59:24
    4
    • Katteland  Ingrid
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:90
    5
    • Seljelid  Andrea
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:07:62
    6
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:13:72
    7
    • Fosvold  Oda
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    8
    • Jensen  Åsne
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 60
    Lør FM
    14:58
    U16
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Elias
    • Myrstad  Nikolai
    2003
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:50
    2
    • Finstad  Isak
    • Eikeland  Oskar
    2004
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    48:62
    3
    • Siljan  Siver
    • Haugeto  Arne
    2005
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:15
    4
    • Sjetnan Utvik  Theodor
    • Sørsveen  Ferdinand
    2004
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    53:43
  • 61
    Lør FM
    15:02
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    • Lønning  Nicolai
    2003
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    37:62
    2
    • Røsten  Lucas
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:15
    3
    • Karlsen  Niclas
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    38:96
    4
    • Edstrøm  Bjørn
    • Sjursen  Mikkel
    2003
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:40
    5
    • Svanberg  Felix
    • Ivarsen  Lars
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:75
    6
    • Buch  Ivar
    • Hetland  Torger
    2003
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:12
    7
    • Alne  Marius
    • Staupe  Gudmund
    2003
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:94
    8
    • Saksvik  Syver
    • Kurthi  Joakim
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:17
    9
    • Sakalauskas  Rytis
    • Hafstad  Håkon
    2003
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:56
  • 62
    Lør FM
    15:15
    U18
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Norland  Julie
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:49
  • 63
    Lør FM
    15:20
    U18
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:21
    2
    • Lindheim  Martin
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:24
  • 64
    Lør FM
    15:25
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    37:13
    2
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:41
    3
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:78
    4
    • Andreassen  Øystein
    1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:16
    5
    • Salbu Henneman  Lars
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:97
    6
    • Oseid  Magnus
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:50
    7
    • Utne  Sindre
    1998
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    44:38
  • 65
    Lør FM
    15:30
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:43
    2
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:96
    3
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:02
    4
    • Lindgren  Pernille
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:34
    5
    • Paulsen  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:34
    6
    49:64
    7
    • Hansen  Frida
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    50:49
    8
    • Lægreid  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:30
    9
    • Mørner  Kathinka
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    56:24
  • 66
    Lør FM
    15:35
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    38:28
    2
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:30
    3
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:65
    4
    • Sakalauskas  Rytis
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:09
    5
    • Schmidt  Martin
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:84
    6
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:04
    7
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:40
    8
    • Lysne  Andreas
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:78
    9
    • Hustveit  Heine