NC5 2018 Tysvær 01.09.2018 - 02.09.2018
  • 1
    Lør FM
    08:30
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    • Helgesen  Leander
    FA-5 2003
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:49:82
    2
    • Lønning  Nicolai
    • Kyvik  Karl Kristian
    FA-7 2003
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:54:73
    3
    • Lysne  Andreas
    • Jensen  Aslak
    FA-3 2002
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:55:71
    4
    • Karlsen  Niclas
    • Eide  John Bernhard Langeland
    FA-9 2003
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:55:89
    5
    • Edstrøm  Bjørn
    • Saksvik  Syver
    FA-1/FB-5 2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:56:32
    6
    • Lægreid  Tobias
    • Helgeland  Mads
    FB-6 2002
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:00:98
  • 2
    Lør FM
    08:35
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Gard
    • Røsten  Lucas
    FA-6 2002
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:50:50
    2
    • Buch  Ivar
    • Hauge  Joakim
    FA-4 2003
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:51:31
    3
    • Langslet  Sverre
    • Hollingsæter  Elias
    FA-8 2002
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:59:41
    4
    • Alne  Marius
    • Hustveit  Heine
    FA-2 2003
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:04:18
    5
    • Sevaldsen  Niklas
    • Kurthi  Joakim
    FA-1/FB-5 2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:14:60
  • 3
    Lør FM
    08:45
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Solhaug  Jo Sondre
    FA-5 1991
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    3:43:15
    2
    • Ullvang  Lars Magne
    FA-7 1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:44:63
    3
    • Vold  Eivind
    SF-5 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:49:85
    4
    • Svoren  Mathias
    SF-7 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:00:91
    5
    • Jensen  Vemund
    SF-2 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:02:14
    6
    • Kjepso  Anders
    FB 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:05:75
    7
    • Kvam  Øystein
    FB 1973
    Arendal
    Arendal Kajakklubb
    4:08:73
    8
    • Lindgren  Hermann
    FB 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:22:04
  • 4
    Lør FM
    08:52
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Amund
    FA-6 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:48:74
    2
    • Falch  Fridtjof
    FA-3 1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:50:58
    3
    • Teland  Hakeem
    SF-6 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:10:73
    4
    • Mjelstad  Kristoffer
    SF-3 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:16:65
    5
    • Carlsson  Olav
    SF-9 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:30:99
    6
    • Klungland  Jon
    FB 1993
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    4:37:75
    7
    • Stangebye-Hansen  Talian
    FB 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:52:43
  • 5
    Lør FM
    08:59
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hjemdal  Lars
    FA-4 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:47:88
    2
    • Salbu  Daniel
    FA-8 1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:49:79
    3
    • Ivarsen  Magnus
    SF-4 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:52:76
    4
    • Sletsjøe  Karl Anders
    SF-8 1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:58:45
    5
    • Solvang  Eigil
    SF-1 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:01:60
    6
    • Lothe  Thomas
    FB 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:03:18
    7
    • Karlsen  Oliver
    FB 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:03:37
  • 8
    Lør FM
    09:25
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:16:29
    2
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:24:22
    3
    • Garan  Dominik
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:39:42
    4
    • Tønnessen  Kristoffer
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:40:97
    5
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:41:32
    6
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:48:47
    7
    1990

    Other
    2:50:29
    8
    • Pezzoli  Matteo
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:59:79
  • 9
    Lør FM
    09:30
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:15:04
    2
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:37:76
    3
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:41:62
    4
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:42:19
    5
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:43:28
    6
    • Aasengen  Erik
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:43:56
    7
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:02:40
  • 10
    Lør FM
    09:35
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:17:20
    2
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:22:23
    3
    • Eikeland  Oskar
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:26:37
    4
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:30:16
    5
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:31:25
    6
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:57:10
    7
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:29:49
  • 11
    Lør FM
    09:40
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:12:98
    2
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:27:06
    3
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:29:33
    4
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:35:18
    5
    • Bryøen  Jonathan
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:41:76
    6
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:42:47
    7
    • Låhne  Sjur
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:56:47
  • 12
    Lør FM
    09:45
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:31:33
    2
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:40:59
    3
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:41:92
    4
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:49:43
    5
    • Storjohann  Christoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:53:61
    6
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:58:21
    7
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:03:36
    8
    • Skåren  Kjetil
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:13:01
  • 13
    Lør FM
    09:50
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:34:05
    2
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:38:85
    3
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:48:09
    4
    • Katla  Kristoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:57:29
    5
    • Brunner  Mattis
    2007
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:59:65
    6
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:05:92
    7
    3:20:59
    8
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:26:93
  • 14
    Lør FM
    09:55
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:26:69
    2
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:37:97
    3
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:40:34
    4
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:52:28
    5
    • Jensen  Jacob
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    3:03:43
    6
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:04:94
    7
    • Dæhli  Kevin
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:13:14
    8
    • Egge  Viljar
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:25:13
  • 15
    Lør FM
    10:00
    U12
    0
  • 16
    Lør FM
    10:05
    U12
    0
  • 17
    Lør FM
    10:10
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Elise
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:30:10
    2
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:35:06
    3
    • Lie-Petterson  Katinka
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:44:01
    4
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:53:80
    5
    3:23:35
  • 18
    Lør FM
    10:20
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lægreid  Tobias
    • Helgeland  Mads
    2002
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:05:08
    2
    • Sevaldsen  Niklas
    • Kurthi  Joakim
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:10:89
  • 19
    Lør FM
    10:35
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Eivind
    FA-2 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:44:88
    2
    • Teland  Hakeem
    FA-9 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    3:45:69
    3
    • Ivarsen  Magnus
    FA-1 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:46:21
    4
    • Svoren  Mathias
    FB-5 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:46:69
    5
    • Jensen  Vemund
    FB-4 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:48:24
    6
    • Sletsjøe  Karl Anders
    FB-6 1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:05:59
    7
    • Solvang  Eigil
    FB-3 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:06:13
    8
    • Mjelstad  Kristoffer
    FB-7 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:08:34
    9
    • Carlsson  Olav
    FB-2 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:24:43
  • 20
    Lør FM
    10:45
    U14
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:55:81
    2
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:59:20
  • 21
    Lør FM
    10:50
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:37:02
    2
    • Aasengen  Erik
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:37:51
    3
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:38:04
    4
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:39:34
    5
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:41:23
    6
    2:47:28
    7
    • Låhne  Sjur
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:49:67
    8
    • Pezzoli  Matteo
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:53:65
    9
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:56:29
  • 22
    Lør FM
    10:55
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:26:19
    2
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:27:55
    3
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:30:27
    4
    • Garan  Dominik
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:32:98
    5
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:33:02
    6
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:35:13
    7
    • Tønnessen  Kristoffer
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:37:53
    8
    • Bryøen  Jonathan
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:38:28
    9
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:38:31
  • 23
    Lør FM
    11:00
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:02:53
    2
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:08:72
    3
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:09:38
    4
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:12:63
    5
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:13:16
    6
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:15:06
    7
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:23:26
    8
    • Eikeland  Oskar
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:26:02
    9
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:29:76
  • 24
    Lør FM
    11:10
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:00:66
    2
    • Skåren  Kjetil
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:02:97
    3
    • Dæhli  Kevin
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:08:04
    4
    3:11:03
    5
    • Egge  Viljar
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:13:64
    6
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:24:11
  • 25
    Lør FM
    11:15
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Storjohann  Christoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:43:63
    2
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:47:42
    3
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:47:94
    4
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:53:83
    5
    • Brunner  Mattis
    2007
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:54:49
    6
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:56:75
    7
    • Jensen  Jacob
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:57:21
    8
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:57:78
    9
    • Katla  Kristoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:01:87
  • 26
    Lør FM
    11:20
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:18:13
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:25:55
    3
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:27:51
    4
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:32:79
    5
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:34:99
    6
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:35:38
    7
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:39:76
    8
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:41:41
    9
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:42:40
  • 27
    Lør FM
    11:25
    U12
    0
  • 28
    Lør FM
    11:30
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:35:44
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:48:98
    3
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:53:52
    4
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:13:61
    5
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:26:02
    6
    • Stinessen  Karen
    2009
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:29:27
    7
    • Brunner  Ylva
    2010
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:29:32
    8
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:35:83
    9
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:35:88
  • 29
    Lør FM
    11:35
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    • Solvang  Emma
    2003
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:02:36
    2
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:05:66
    3
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:06:16
    4
    • Laukeland  Marie
    • Norland  Julie
    2003
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:25:41
    5
    • Langballe  Tuva
    • Thorsdottir  Idunn Sofie
    2003
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:29:06
    6
    • Lie-Petterson  Katinka
    • Bakken  Madelen
    2004
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:39:35
  • 31
    Lør FM
    11:52
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:12:98
    2
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:16:89
    3
    • Toppe  Linn
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:36:37
    4
    • Halvorsen  Julianne
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:38:70
    5
    4:43:67
    6
    • Paulsen  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:51:21
    7
    • Lægreid  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:10:74
    8
    • Lindgren  Marthine
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    9
    • Løseth  Marte
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 32
    Lør FM
    11:59
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:00:02
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:06:56
    3
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:14:51
    4
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:18:58
    5
    • Rozanski  Camilla
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:20:92
    6
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:21:56
    7
    • Solvang  Amalie
    1998
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:25:63
    8
    • Melsom  Selma
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:29:61
    9
    • Sjursen  Ida
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:44:63
  • 33
    Lør FM
    12:06
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:42:82
    2
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:45:80
    3
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:47:77
    4
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:51:89
    5
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:06:31
    6
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:07:05
    7
    • Wisniowski  Jaroslaw
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:20:34
    8
    • Oseid  Magnus
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:21:34
    9
    • Lindheim  Martin
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:24:84
  • 34
    Lør FM
    12:13
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svoren  Mathias
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:40:93
    2
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:41:75
    3
    • Sletsjøe  Karl Anders
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:42:17
    4
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:45:41
    5
    • Karlsen  Oliver
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:47:42
    6
    • Kjepso  Anders
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:50:19
    7
    • Solvang  Eigil
    1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:50:79
    8
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:52:60
    9
    • Carlsson  Olav
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:11:27
  • 35
    Lør FM
    12:20
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ullvang  Lars Magne
    1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:27:41
    2
    • Vold  Amund
    1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:28:10
    3
    • Salbu  Daniel
    1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:31:13
    4
    • Vold  Eivind
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:32:96
    5
    • Solhaug  Jo Sondre
    1991
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    3:35:42
    6
    • Hjemdal  Lars
    1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:35:74
    7
    • Teland  Hakeem
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    3:35:88
    8
    • Falch  Fridtjof
    1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:37:76
    9
    • Ivarsen  Magnus
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:50:58
  • 36
    Lør FM
    13:20
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:74
    2
    • Helleren  Celine
    • Solvang  Emma
    2003
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:87
    3
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:66
    4
    • Langballe  Tuva
    • Thorsdottir  Idunn Sofie
    2003
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:87
    5
    • Lie-Petterson  Katinka
    • Bakken  Madelen
    2004
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:01:25
    6
    • Laukeland  Marie
    • Norland  Julie
    2003
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:00
  • 37
    Lør FM
    10:25
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    • Helgesen  Leander
    2003
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:47:96
    2
    • Buch  Ivar
    • Hauge  Joakim
    2003
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:49:29
    3
    • Frengstad  Gard
    • Røsten  Lucas
    2002
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:49:64
    4
    • Lønning  Nicolai
    • Kyvik  Karl Kristian
    2003
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:54:06
    5
    • Lysne  Andreas
    • Jensen  Aslak
    2002
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:55:88
    6
    • Karlsen  Niclas
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:56:53
    7
    • Edstrøm  Bjørn
    • Saksvik  Syver
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:58:15
    8
    • Langslet  Sverre
    • Hollingsæter  Elias
    2002
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:58:94
    9
    • Alne  Marius
    • Hustveit  Heine
    2003
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:01:78
  • 38
    Lør FM
    13:24
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    • Lønning  Nicolai
    • Alne  Marius
    • Helgesen  Leander
    2003
    2003
    2003
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    36:11
    2
    • Jensen  Aslak
    • Hollingsæter  Elias
    • Langslet  Sverre
    • Lysne  Andreas
    2002
    2003
    2002
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    37:36
    3
    • Frengstad  Gard
    • Sevaldsen  Niklas
    • Edstrøm  Bjørn
    • Røsten  Lucas
    2002
    2003
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:47
    4
    • Buch  Ivar
    • Hauge  Joakim
    • Moi  Kristjan
    • Solvang  Emma
    2003
    2002
    2002
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:55
    5
    • Falck  Filip
    • Helgeland  Mads
    • Ivarsen  Lars
    • Lægreid  Tobias
    2004
    2002
    2004
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:34
    6
    • Stinessen  Ludvig
    • Schmidt  Thomas
    • Ringheim  Andreas
    • Straume  Simen
    2006
    2005
    2005
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 39
    Lør FM
    13:32
    U12
    0
  • 40
    Lør FM
    13:36
    U12
    0
  • 41
    Lør FM
    13:40
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    53:47
    2
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    58:36
    3
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:04
    4
    • Storjohann  Christoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:01:48
    5
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:46
    6
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:06:12
    7
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:35
    8
    • Skåren  Kjetil
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:99
  • 42
    Lør FM
    13:44
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    57:53
    2
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:94
    3
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    59:31
    4
    • Brunner  Mattis
    2007
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:05:28
    5
    • Katla  Kristoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:40
    6
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:57
    7
    1:15:18
    8
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:16:74
  • 43
    Lør FM
    13:48
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:19
    2
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:40
    3
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:10
    4
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:53
    5
    • Jensen  Jacob
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:07:15
    6
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:07:32
    7
    • Dæhli  Kevin
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:10:86
    8
    • Egge  Viljar
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:15:57
  • 44
    Lør FM
    13:52
    U18
    0
  • 45
    Lør FM
    13:56
    U18
    0
  • 46
    Lør FM
    14:00
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ullvang  Lars Magne
    FA-5 1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    36:70
    2
    • Ivarsen  Harald
    FA-7 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:76
    3
    • Vold  Eivind
    SF-5 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    36:92
    4
    • Berg  Sindre
    SF-7 1990
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:73
    5
    • Sletsjøe  Karl Anders
    SF-2 1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:00
    6
    • Svoren  Mathias
    FB 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:82
    7
    • Lindgren  Hermann
    FB 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:98
  • 47
    Lør FM
    14:04
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Amund
    FA-6 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    36:70
    2
    • Teland  Hakeem
    FA-3 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    36:79
    3
    • Jensen  Vemund
    SF-6 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    37:21
    4
    • Salbu Henneman  Lars
    SF-3 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:00
    5
    • Kjepso  Anders
    SF-9 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:93
    6
    • Stangebye-Hansen  Talian
    FB 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:02
    7
    • Carlsson  Olav
    FB 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:21
  • 48
    Lør FM
    14:08
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Magnus
    FA-4 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:65
    2
    • Hjemdal  Lars
    FA-8 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    36:75
    3
    • Solhaug  Jo Sondre
    SF-4 1991
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    36:99
    4
    • Karlsen  Oliver
    SF-8 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    38:41
    5
    • Solvang  Eigil
    SF-1 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:38
    6
    • Lothe  Thomas
    FB 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:90
    7
    • Klungland  Jon
    FB 1993
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    46:93
  • 51
    Lør FM
    14:20
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Elise
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    54:44
    2
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    56:96
    3
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:96
    4
    • Lie-Petterson  Katinka
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:58
    5
    1:06:53
    6
    1:14:88
  • 52
    Lør FM
    14:28
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    48:73
    2
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:37
    3
    • Tønnessen  Kristoffer
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    57:99
    4
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:54
    5
    • Bryøen  Jonathan
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:62
    6
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:87
    7
    1:01:19
    8
    • Pezzoli  Matteo
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:28
  • 53
    Lør FM
    14:32
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:11
    2
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:10
    3
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    53:81
    4
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:49
    5
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    57:39
    6
    • Garan  Dominik
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    57:87
    7
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:16
  • 54
    Lør FM
    14:36
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    48:97
    2
    • Eikeland  Oskar
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    51:09
    3
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:45
    4
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    56:88
    5
    • Aasengen  Erik
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:11
    6
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:06:75
    7
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:80
  • 55
    Lør FM
    14:40
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    49:29
    2
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:58
    3
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:28
    4
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:86
    5
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:59
    6
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:37
    7
    • Låhne  Sjur
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:12
  • 56
    Lør FM
    14:44
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:13
    2
    • Skåren  Kjetil
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:39
    3
    • Dæhli  Kevin
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:10:53
    4
    1:11:23
    5
    • Egge  Viljar
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:13
    6
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:17:33
  • 57
    Lør FM
    14:48
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Storjohann  Christoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:56
    2
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:06
    3
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:25
    4
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:04:33
    5
    • Brunner  Mattis
    2007
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:04:77
    6
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:06:00
    7
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:84
    8
    • Katla  Kristoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:07:91
    9
    • Jensen  Jacob
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:08:71
  • 58
    Lør FM
    14:52
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:95
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    51:21
    3
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:18
    4
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    54:93
    5
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:40
    6
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    57:03
    7
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:92
    8
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:61
    9
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:03:38
  • 59
    Lør FM
    14:56
    U12
    0
  • 60
    Lør FM
    15:00
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:35
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:03:07
    3
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:26
    4
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:86
    5
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:14:81
    6
    • Brunner  Ylva
    2010
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:18:52
    7
    • Stinessen  Karen
    2009
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:20:41
    8
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:20:48
    9
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:22:13
  • 61
    Lør FM
    15:04
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Schmidt  Thomas
    FA-5 2002
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    39:25
    2
    • Frengstad  Gard
    • Røsten  Lucas
    FA-7 2002
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:45
    3
    • Lønning  Nicolai
    • Kyvik  Karl Kristian
    FA-3 2003
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:49
    4
    • Karlsen  Niclas
    • Eide  John Bernhard Langeland
    FA-9 2003
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:66
    5
    • Langslet  Sverre
    • Hollingsæter  Elias
    FA-1/FB-5 2002
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:87
    6
    • Saksvik  Syver
    • Kurthi  Joakim
    FB-6 2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:33
  • 62
    Lør FM
    15:08
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    • Helgesen  Leander
    FA-6 2003
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:60
    2
    • Moi  Kristjan
    • Hauge  Joakim
    FA-4 2002
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:60
    3
    • Lægreid  Tobias
    • Helgeland  Mads
    FA-8 2002
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:99
    4
    • Edstrøm  Bjørn
    • Sevaldsen  Niklas
    FA-2 2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:15
    5
    • Lysne  Andreas
    • Jensen  Aslak
    FA-1/FB-5 2002
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:58
    6
    • Alne  Marius
    • Hustveit  Heine
    FB-4 2003
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:22
  • 63
    Lør FM
    15:12
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    37:06
    2
    • Vold  Eivind
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:22
    3
    • Solhaug  Jo Sondre
    1991
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    37:35
    4
    • Karlsen  Oliver
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    37:70
    5
    • Salbu Henneman  Lars
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:80
    6
    • Berg  Sindre
    1990
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:81
    7
    • Solvang  Eigil
    1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:65
    8
    • Sletsjøe  Karl Anders
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:38
    9
    • Kjepso  Anders
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    44:19
  • 64
    Lør FM
    15:16
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:67
    2
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    37:98
    3
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:69
    4
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:09
    5
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:77
    6
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:81
    7
    • Oseid  Magnus
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:74
    8
    • Wisniowski  Jaroslaw
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:14
    9
    • Lindheim  Martin
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:58
  • 65
    Lør FM
    15:20
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Juul  Caroline
    • Laukeland  Marie
    • Norland  Julie
    2003
    2003
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:97
    2
    • Lie-Petterson  Katinka
    • Stangebye-hansen  Tiril
    • Bakken  Madelen
    2004
    2003
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:09
  • 66
    Lør FM
    15:28
    U18
    0
  • 67
    Lør FM
    15:32
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:09
    2
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:65
    3
    • Løseth  Marte
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:82
    4
    48:89
    5
    • Paulsen  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:34
    6
    • Halvorsen  Julianne
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    50:36
    7
    • Lægreid  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    51:83
    8
    • Mørner  Kathinka
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:04:04
    9
    • Toppe  Linn
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DSQ
  • 68
    Lør FM
    15:40
    U14
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Låhne  Sjur
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:03:81
    2
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:07:15
  • 69
    Lør FM
    15:44
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Tønnessen  Kristoffer
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    56:03
    2
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    56:90
    3
    • Aasengen  Erik
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:58
    4
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:05
    5
    1:01:54
    6
    • Bryøen  Jonathan
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:76
    7
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:05:33
    8
    • Pezzoli  Matteo
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:70
    9
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:13
  • 70
    Lør FM
    15:48
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:14
    2
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:97
    3
    • Garan  Dominik
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    56:27
    4
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    56:29
    5
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:77
    6
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    57:03
    7
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    58:21
    8
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:41
    9
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:93
  • 71
    Lør FM
    15:52
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:69
    2
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    47:22
    3
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    47:47
    4
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:97
    5
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    48:70
    6
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:65
    7
    • Eikeland  Oskar
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    51:88
    8
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:66
    9
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:67
  • 72
    Lør FM
    16:04
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:92
    2
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:19
    3
    • Rozanski  Camilla
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:57
    4
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:89
    5
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:81
    6
    • Austeng  Andrea
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:01
    7
    • Melsom  Selma
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:12
    8
    • Solvang  Amalie
    1998
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:17
    9
    • Sjursen  Ida
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:57
  • 73
    Lør FM
    16:12
    U12
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    • Dæhli  Kevin
    • Haaland  Morten
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    2007
    2008
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    49:91
    2
    • Lie-Petterson  Markus
    • Katla  Kristoffer
    • Lie-Petterson  Mathias
    • Storjohann  Christoffer
    2006
    2006
    2006
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:36
    3
    • Fjeld  Lucas
    • Osen  Einar
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    2007
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:94
    4
    • Erland  Jonas
    • Egge  Viljar
    • Helgesen  Kesia
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    2008
    2008
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:39
    5
    • Brunner  Ylva
    • Brunner  Mattis
    • Stinessen  Ludvig
    • Stinessen  Karen
    2010
    2007
    2006
    2009
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:02:65
    6
    • Helgesen  Kjerand
    • Kyvik  William
    • Egge  Mathilde
    • Fjeldheim  Vilma
    2006
    2008
    2006
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:10
    7
    • Haugland  Amanda
    • Stiegler  Arild
    2006
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
    8
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    • Markussen  Daniel
    • Juul  Aleksander
    • Frengstad  Brage
    2006
    2008
    2006
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 74
    Lør FM
    16:16
    U16
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Alne  Marius
    • Hustveit  Heine
    2003
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:32
    2
    • Langslet  Sverre
    • Hollingsæter  Elias
    2002
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:81
    3
    • Saksvik  Syver
    • Kurthi  Joakim
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:25
  • 75
    Lør FM
    16:20