NC5 2017 Gillsvann 02.09.2017 - 03.09.2017
  • 1
    Lør FM
    08:30
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ullvang  Lars Magne
    FA-5 1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:44:01
    2
    • Falch  Fridtjof
    FA-7 1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:44:17
    3
    • Vold  Amund
    FA-3 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:47:06
    4
    • Hjemdal  Lars
    SF-5 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:53:30
    5
    • Minde  Morten
    SF-7 1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:58:54
    6
    • Solvang  Eigil
    SF-3 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:03:43
    7
    • Traaseth  Martin
    SF-9 1988
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:16:92
    8
    • Salbu Henneman  Lars
    SF-1/FB-2 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:16:99
    9
    • Klungland  Jon
    FB-9 1993
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    4:18:46
  • 2
    Lør FM
    08:37
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Eivind
    FA-6 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:44:55
    2
    • Solhaug  Jo Sondre
    FA-4 1991
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    3:48:36
    3
    • Salbu  Daniel
    FA-8 1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:52:38
    4
    • Teland  Hakeem
    SF-6 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:08:32
    5
    • Svoren  Mathias
    SF-4 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:08:52
    6
    • Kvam  Øystein
    SF-8 1973
    Arendal
    Arendal Kajakklubb
    4:09:42
    7
    • Lothe  Thomas
    SF-2 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:14:62
    8
    • Hamar  Magnus
    SF-1/FB-2 1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:23:15
  • 3
    Lør FM
    08:44
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    FA-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:58:96
    2
    • Eide  Gunnar
    FA-7 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:02:95
    3
    • Markussen  Vetle
    FA-3 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:04:18
    4
    • Nicolaisen  Markus
    SF-5 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:05:94
    5
    • Lindgren  Hermann
    SF-7 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:24:56
    6
    • Kvakkestad  Tobias
    SF-3 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:25:40
    7
    • Carlsson  Olav
    SF-9 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:26:39
    8
    • Fosså  Håkon
    SF-1/FB-2 1999
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    4:38:58
  • 4
    Lør FM
    08:51
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Oliver
    FA-6 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:00:00
    2
    • Sevaldsen  Even
    FA-4 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:01:29
    3
    • Lotsberg  Lasse
    FA-8 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:02:85
    4
    • With  Sondre
    SF-6 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:09:96
    5
    • Stangebye-Hansen  Talian
    SF-4 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:37:25
    6
    • With  Torjus
    SF-8 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:40:81
    7
    • Oseid  Magnus
    SF-2 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:48:13
    8
    • Wisniowski  Jaroslaw
    SF-1/FB-2 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:55:68
  • 5
    Lør FM
    09:25
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sakalauskas  Rytis
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-5 2003
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:93
    2
    • Engeset  Kasper
    • Jensen  Aslak
    FA-7 2002
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:69
    3
    • Karlsen  Niclas
    • Eide  John Bernhard Langeland
    FA-3 2003
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    46:23
    4
    • Moi  Kristjan
    • Hauge  Joakim
    SF-5 2002
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:85
    5
    • Sevaldsen  Niklas
    • Sjursen  Mikkel
    SF-7 2003
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:11
    6
    • Hafstad  Martin
    • Simonsen  Casper
    SF-9 2001
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    54:72
    7
    • Palucha  Lars
    • Tønnesland  Mats
    SF-3 2005
    2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    54:96
  • 6
    Lør FM
    09:29
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Schmidt  Martin
    FA-6 2002
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:82
    2
    • Kyvik  Karl Kristian
    • Helgesen  Leander
    FA-4 2002
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:15
    3
    • Saksvik  Syver
    • Røsten  Lucas
    FA-8 2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:94
    4
    • Langslet  Sverre
    • Lysne  Andreas
    SF-6 2002
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:09
    5
    • Hustveit  Heine
    SF-4 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:12
    6
    • Frengstad  Gard
    • Rolfsen  August
    SF-8 2002
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:17
    7
    • Ivarsen  Lars
    • Lægreid  Tobias
    SF-2 2004
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:00
  • 7
    Lør FM
    09:33
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Aas  Julie Sofie
    • Løseth  Marte
    • Lindgren  Marthine
    2001
    2001
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:65
    2
    • Juul  Caroline
    • Velmar  Julie
    • Tønnessen  Marlene
    • Røsten  Thea
    2003
    2003
    2003
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:67
  • 8
    Lør FM
    09:37
    U12
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    57:69
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:41
    3
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:43
    4
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:05:41
    5
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:74
    6
    • Søhagen  Tobias
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:12:06
    7
    • Keogh-hille  Kian
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:12:95
    8
    • Skåren  Kjetil
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:21:45
    9
    • Eikeland  Sondre
    2008
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    1:23:15
  • 9
    Lør FM
    09:41
    U12
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    56:50
    2
    1:04:78
    3
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:04
    4
    • Eikeland  Åsmund
    2005
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    1:12:87
    5
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:18:07
    6
    • Brandett  Audun
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:20:01
    7
    • Ahmadi  Darin
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:20:41
    8
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:25:91
    9
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:32:41
  • 10
    Lør FM
    09:45
    U12
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:03:17
    2
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:04:01
    3
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:05:35
    4
    • Larsen  Jonas
    2007
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    1:06:79
    5
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:07:85
    6
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:08:68
    7
    • Bahtijar  Armin
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:11:08
    8
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:76
    9
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:19:22
  • 11
    Lør FM
    09:49
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:00:22
    2
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:98
    3
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:05:13
    4
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:07:43
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:08:42
    6
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:13:99
    7
    • Olsen  Nicolay
    2007
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    1:14:81
    8
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:31:52
  • 12
    Lør FM
    10:05
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:48
    2
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:20
    3
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:55
    4
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    58:28
    5
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:28
    6
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:03:58
    7
    • Krefting  Brage
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:09:25
    8
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:09:47
  • 13
    Lør FM
    10:09
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    49:29
    2
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:80
    3
    • Simonsen  Casper
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    53:65
    4
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:81
    5
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:33
    6
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:04:35
    7
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:11:58
    8
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:21:11
  • 14
    Lør FM
    10:13
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:37
    2
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:49
    3
    • Sørbø  Joachim
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    51:94
    4
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    56:72
    5
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:49
    6
    • Davidsen  Felix August
    2004
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:03:00
    7
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:10:94
    8
    DNS
  • 15
    Lør FM
    10:17
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sakalauskas  Rytis
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:20
    2
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    51:98
    3
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:25
    4
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    56:53
    5
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:60
    6
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:07:28
    7
    • Bryøen  Jonathan
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:07:81
  • 16
    Lør FM
    10:21
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Graasvoll  Mathea
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:04:44
    2
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:18
    3
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:43
    4
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:22:18
    5
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:36:76
    6
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:37:15
  • 17
    Lør FM
    10:25
    U12
    4
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Elise
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    57:20
    2
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:08:81
    3
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:10:00
    4
    • Johannessen  Sara
    2007
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    1:22:55
  • 18
    Lør FM
    10:45
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hjemdal  Lars
    FA-2 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:57:71
    2
    • Teland  Hakeem
    FA-9 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    3:58:80
    3
    • Minde  Morten
    FA-1 1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:59:16
    4
    • Svoren  Mathias
    FB-5 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:01:73
    5
    • Solvang  Eigil
    FB-6 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:09:52
    6
    • Kvam  Øystein
    FB-4 1973
    Arendal
    Arendal Kajakklubb
    4:22:59
    7
    • Salbu Henneman  Lars
    FB-7 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:32:54
    8
    • Traaseth  Martin
    FB-8 1988
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:34:32
    9
    • Lothe  Thomas
    FB-3 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:51:19
  • 19
    Lør FM
    10:52
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lindgren  Hermann
    FA-2 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:17:17
    2
    • Nicolaisen  Markus
    FA-9 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:21:40
    3
    • With  Sondre
    FA-1 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:22:37
    4
    • Carlsson  Olav
    FB-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:23:05
    5
    • Stangebye-Hansen  Talian
    FB-6 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:37:54
    6
    • Kvakkestad  Tobias
    FB-4 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:38:16
    7
    • Fosså  Håkon
    FB-7 1999
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    4:49:48
    8
    • Oseid  Magnus
    FB-8 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:57:33
    9
    • With  Torjus
    FB-3 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:55:55
  • 20
    Lør FM
    11:45
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:26:33
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:30:21
    3
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:42:76
    4
    • Solvang  Amalie
    1998
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:47:85
    5
    • Rozanski  Camilla
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:51:42
    6
    • Bjørntvedt  Ina
    1996
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:10:85
  • 21
    Lør FM
    11:52
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svoren  Mathias
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:04:73
    2
    • Solvang  Eigil
    1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:05:50
    3
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:09:44
    4
    • Hamar  Magnus
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:10:32
    5
    • Kvam  Øystein
    1973
    Arendal
    Arendal Kajakklubb
    4:10:56
    6
    • Traaseth  Martin
    1988
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:10:93
    7
    • Klungland  Jon
    1993
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    4:17:66
    8
    • Salbu Henneman  Lars
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:20:88
  • 22
    Lør FM
    11:59
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solhaug  Jo Sondre
    1991
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    3:43:50
    2
    • Ullvang  Lars Magne
    1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:43:96
    3
    • Vold  Amund
    1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:44:87
    4
    • Vold  Eivind
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:45:21
    5
    • Falch  Fridtjof
    1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:48:75
    6
    • Hjemdal  Lars
    1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:49:36
    7
    • Teland  Hakeem
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    3:57:11
    8
    • Minde  Morten
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:57:27
    9
    • Salbu  Daniel
    1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 23
    Lør FM
    12:06
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Kvakkestad  Tobias
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:37:78
    2
    • Carlsson  Olav
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:38:61
    3
    • Stangebye-Hansen  Talian
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:39:03
    4
    • Fosså  Håkon
    1999
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    4:44:34
    5
    • Oseid  Magnus
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:55:20
    6
    • Wisniowski  Jaroslaw
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:57:06
    7
    • With  Torjus
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:48:16
  • 24
    Lør FM
    12:13
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:05:31
    2
    • Eide  Gunnar
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:06:78
    3
    • Karlsen  Oliver
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:09:45
    4
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:10:20
    5
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:10:57
    6
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:12:14
    7
    • With  Sondre
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:13:28
    8
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:15:82
    9
    • Lindgren  Hermann
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:18:67
  • 25
    Lør FM
    12:27
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:39:05
    2
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:45:02
    3
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:45:96
    4
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:52:95
    5
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:55:17
    6
    • Toppe  Linn
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    5:03:79
    7
    • Melsom  Selma
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:12:56
    8
    • Sjursen  Ida
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:14:39
    9
    • Halvorsen  Julianne
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    5:22:96
  • 26
    Lør FM
    12:47
    U16
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Gard
    • Rolfsen  August
    2002
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:78
    2
    • Moi  Kristjan
    • Hauge  Joakim
    2002
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:52
    3
    • Ivarsen  Lars
    • Lægreid  Tobias
    2004
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    45:74
    4
    • Langslet  Sverre
    • Lysne  Andreas
    2002
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:65
    5
    • Sevaldsen  Niklas
    • Sjursen  Mikkel
    2003
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:05
    6
    • Hustveit  Heine
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:32
    7
    • Palucha  Lars
    • Tønnesland  Mats
    2005
    2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    52:34
    8
    • Hafstad  Martin
    • Simonsen  Casper
    2001
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    54:85
  • 27
    Lør FM
    12:51
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Wessel  Per Christian
    FA-5 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:82
    2
    • Ullvang  Lars Magne
    FA-7 1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:90
    3
    • Vold  Amund
    FA-3 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:97
    4
    • Solhaug  Jo Sondre
    SF-5 1991
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    39:11
    5
    • Solvang  Eigil
    SF-7 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:01
    6
    • Falch  Fridtjof
    SF-3 1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:93
    7
    • Svoren  Mathias
    SF-9 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:48
    8
    • Klungland  Jon
    SF-1/FB-2 1993
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    45:73
    9
    • Traaseth  Martin
    FB-9 1988
    Strand
    Strand Kajakklubb
    59:24
  • 28
    Lør FM
    12:55
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Teland  Hakeem
    FA-6 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    38:32
    2
    • Oftedal  Elling
    FA-4 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:53
    3
    • Vold  Eivind
    FA-8 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:59
    4
    • Hjemdal  Lars
    SF-6 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:82
    5
    • Ivarsen  Magnus
    SF-4 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:87
    6
    • Salbu Henneman  Lars
    SF-8 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:96
    7
    • Sørbø  Vetle
    SF-2 1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    46:01
    8
    • Lothe  Thomas
    SF-1/FB-2 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:09
    9
    • Hamar  Magnus
    FB-1 1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:00
  • 29
    Lør FM
    13:03
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    FA-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:80
    2
    • Karlsen  Oliver
    FA-7 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:86
    3
    • Markussen  Vetle
    FA-3 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:24
    4
    • Sevaldsen  Even
    SF-5 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:60
    5
    • Eide  Gunnar
    SF-7 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:73
    6
    • Kvakkestad  Tobias
    SF-3 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:35
    7
    • Carlsson  Olav
    SF-9 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:51
    8
    • Oseid  Magnus
    SF-1/FB-2 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:66
    9
    • Wisniowski  Jaroslaw
    FB-9 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:23
  • 30
    Lør FM
    13:07
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • With  Torjus
    FA-6 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:18
    2
    • Ivarsen  Harald
    FA-4 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:68
    3
    • With  Sondre
    FA-8 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:04
    4
    • Lindgren  Hermann
    SF-6 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:69
    5
    • Nicolaisen  Markus
    SF-4 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:73
    6
    • Lotsberg  Lasse
    SF-8 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    44:96
    7
    • Blanco-Landeråen  Trym
    SF-2 2000
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:63
    8
    • Stangebye-Hansen  Talian
    SF-1/FB-2 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:82
    9
    • Fosså  Håkon
    FB-1 1999
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    52:75
  • 31
    Lør FM
    13:15
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    FA-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:86
    2
    • Tønnessen  Marlene
    FA-7 2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:92
    3
    • Austeng  Andrea
    FA-3 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:30
    4
    • Melsom  Selma
    SF-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:43
    5
    • Halvorsen  Julianne
    SF-7 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    57:85
  • 32
    Lør FM
    13:19
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Elise
    FA-6 2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:24
    2
    • Jones  Ella
    FA-4 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:64
    3
    • Bjørgan  Elisabeth
    FA-8 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:21
    4
    • Sjursen  Ida
    SF-6 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:49
    5
    • Toppe  Linn
    SF-4 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    57:96
  • 33
    Lør FM
    13:27
    U14
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:55
    2
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    56:03
    3
    • Frengstad  Elise
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:96
    4
    • Velmar  Julie
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    59:24
    5
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:05
    6
    • Blanco-Landeråen  Selma
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:01:69
    7
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:11:36
    8
    • Oseassen  Annlisbeth
    2004
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    1:20:10
  • 34
    Lør FM
    13:31
    U14
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:05:84
    2
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:16
    3
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:18:10
  • 35
    Lør FM
    13:35
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:09
    2
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:47
    3
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:14
    4
    • Davidsen  Felix August
    2004
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    59:80
    5
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:39
    6
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:03:02
    7
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:32
    8
    • Krefting  Brage
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:07:25
    9
    • Bryøen  Jonathan
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:09:80
  • 36
    Lør FM
    13:39
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:91
    2
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:28
    3
    • Simonsen  Casper
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    53:26
    4
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    53:31
    5
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:54
    6
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:67
    7
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:32
    8
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:97
    9
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:44
  • 37
    Lør FM
    13:43
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:33
    2
    • Sakalauskas  Rytis
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:43
    3
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    46:92
    4
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:59
    5
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:22
    6
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:21
    7
    • Sørbø  Joachim
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    49:47
    8
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:02
    9
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:95
  • 38
    Lør FM
    13:47
    U12
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:26:56
  • 39
    Lør FM
    13:51
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Elise
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:45
    2
    • Graasvoll  Mathea
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:01:41
    3
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:26
    4
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:06:90
    5
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:06:92
    6
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:42
    7
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:18:46
    8
    • Johannessen  Sara
    2007
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    1:20:76
    9
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:32:27
  • 40
    Lør FM
    13:55
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Magnus
    FA-2 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:15
    2
    • Hjemdal  Lars
    FA-9 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:34
    3
    • Ullvang  Lars Magne
    FA-1 1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    37:49
    4
    • Svoren  Mathias
    FB-5 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:68
    5
    • Solvang  Eigil
    FB-6 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:92
    6
    • Sørbø  Vetle
    FB-4 1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:88
    7
    • Falch  Fridtjof
    FB-7 1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:06
    8
    • Klungland  Jon
    FB-8 1993
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    45:07
    9
    • Salbu Henneman  Lars
    FB-3 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:43
  • 41
    Lør FM
    13:59
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sevaldsen  Even
    FA-2 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:77
    2
    • Lotsberg  Lasse
    FA-9 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:97
    3
    • Eide  Gunnar
    FA-1 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:58
    4
    • Lindgren  Hermann
    FB-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:79
    5
    • Nicolaisen  Markus
    FB-6 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:03
    6
    • Kvakkestad  Tobias
    FB-4 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:50
    7
    • Blanco-Landeråen  Trym
    FB-7 2000
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    44:01
    8
    • Stangebye-Hansen  Talian
    FB-8 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:58
    9
    • Carlsson  Olav
    FB-3 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:21
  • 42
    Lør FM
    14:03
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sjursen  Ida
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:05:33
    2
    • Toppe  Linn
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:06:44
    3
    • Melsom  Selma
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:72
    4
    • Halvorsen  Julianne
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 43
    Lør FM
    14:11
    U12
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ahmadi  Darin
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:14:38
    2
    • Brandett  Audun
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:15:59
    3
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:16:07
    4
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:17:92
    5
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:18:17
    6
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:18:60
    7
    • Eikeland  Sondre
    2008
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    1:20:79
    8
    • Skåren  Kjetil
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:21:22
  • 44
    Lør FM
    14:15
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:10
    2
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:03
    3
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:13:42
    4
    • Søhagen  Tobias
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:13:64
    5
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:13:69
    6
    • Eikeland  Åsmund
    2005
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    1:14:47
    7
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:15:06
    8
    • Keogh-hille  Kian
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:18:43
    9
    • Olsen  Nicolay
    2007
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    1:21:76
  • 45
    Lør FM
    14:19
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:07:59
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:07:86
    3
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:08:31
    4
    • Larsen  Jonas
    2007
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    1:08:63
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:11:45
    6
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:11:65
    7
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:12:52
    8
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:15:92
    9
    • Bahtijar  Armin
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:17:06
  • 46
    Lør FM
    14:23
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    58:98
    2
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:00:53
    3
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:70
    4
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:02:70
    5
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:05:30
    6
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:05:83
    7
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:06:89
    8
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:07:35
    9
    1:10:79
  • 47
    Lør FM
    14:27
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Tønnessen  Marlene
    • Røsten  Thea
    2003
    2001
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:10
    2
    • Lindgren  Marthine
    • Løseth  Marte
    2001
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:06
    3
    • Solvang  Emma
    • Helleren  Celine
    2002
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:94
    4
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:94
    5
    • Topstad  Mathilde
    • Neset  Katrine
    2002
    2001
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    59:67
    6
    • Juul  Caroline
    • Velmar  Julie
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 48
    Lør FM
    14:31
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sevaldsen  Niklas
    • Sjursen  Mikkel
    2003
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:07
    2
    • Langslet  Sverre
    • Lysne  Andreas
    2002
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:08
    3
    • Hustveit  Heine
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:61
    4
    • Hafstad  Martin
    • Simonsen  Casper
    2001
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    54:31
    5
    • Palucha  Lars
    • Tønnesland  Mats
    2005
    2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    55:93
  • 49
    Lør FM
    14:35
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Schmidt  Martin
    2002
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:98
    2
    • Engeset  Kasper
    • Jensen  Aslak
    2002
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:15
    3
    • Kyvik  Karl Kristian
    • Helgesen  Leander
    2002
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:34
    4
    • Frengstad  Gard
    • Rolfsen  August
    2002
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:50
    5
    • Sakalauskas  Rytis
    • Usland-Gade  Eirik
    2003
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:64
    6
    • Karlsen  Niclas
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    49:50
    7
    • Moi  Kristjan
    • Hauge  Joakim
    2002
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:71
    8
    • Ivarsen  Lars
    • Lægreid  Tobias
    2004
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:96
    9
    • Saksvik  Syver
    • Røsten  Lucas
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:86
  • 50
    Lør FM
    14:39
    Senior
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rozanski  Robert
    1961
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:66
    2
    • Owczarek  Slawomir
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    56:61
    3
    • Davidsen  Tor
    1967

    0
    1:00:86
  • 51
    Lør FM
    14:43
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svoren  Mathias
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:98
    2
    • Solvang  Eigil
    1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:78
    3
    • Falch  Fridtjof
    1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:56
    4
    • Hamar  Magnus
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:83
    5
    • Salbu Henneman  Lars
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:47
    6
    • Traaseth  Martin
    1988
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:77
    7
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:59
    8
    • Sørbø  Vetle
    1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    46:01
    9
    • Klungland  Jon
    1993
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    47:46
  • 52
    Lør FM
    14:47
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Wessel  Per Christian
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:71
    2
    • Teland  Hakeem
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    37:81
    3
    • Ullvang  Lars Magne
    1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    37:85
    4
    • Ivarsen  Magnus
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:87
    5
    • Vold  Amund
    1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:88
    6
    • Hjemdal  Lars
    1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:35
    7
    • Solhaug  Jo Sondre
    1991
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    39:51
    8
    • Vold  Eivind
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:70
    9
    • Oftedal  Elling
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:06
  • 53
    Lør FM
    14:51
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stangebye-hansen  Tiril
    • Myrstad  Nikolai
    • Hollingsæter  Elias
    • Nyiredy  Sebastian
    2003
    2004
    2003
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:72
    2
    • Falck  Filip
    • Lægreid  Oskar
    • Davidsen  Felix August
    • Stiegler  Arild
    2004
    2004
    2004
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:30
    3
    • Simonsen  Casper
    • Hafstad  Håkon
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2003
    2004
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:33
    4
    • Kurthi  Joakim
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    • Solvik  Kristian
    • Krefting  Brage
    2003
    2004
    2005
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    59:42
    5
    • Buch  Agnete
    • Vollesfjord  Petter A.
    • Bahtijar  Armin
    • Osen  Johan
    2005
    2005
    2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:61
  • 54
    Lør FM
    14:55
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lindgren  Hermann
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:03
    2
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:10
    3
    • Blanco-Landeråen  Trym
    2000
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    44:99
    4
    • Stangebye-Hansen  Talian
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:92
    5
    • Kvakkestad  Tobias
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:02
    6
    • Carlsson  Olav
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:56
    7
    • Fosså  Håkon
    1999
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    47:36
    8
    • Oseid  Magnus
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:99
    9
    • Wisniowski  Jaroslaw
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:57
  • 55
    Lør FM
    14:59
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Oliver
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    38:92
    2
    • With  Torjus
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:54
    3
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:08
    4
    • Ivarsen  Harald
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:15
    5
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:20
    6
    • With  Sondre
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:93
    7
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    42:63
    8
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:81
    9
    • Eide  Gunnar
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:10
  • 56
    Lør FM
    15:03
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:09
    2
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:80
    3
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:33
    4
    • Solvang  Amalie
    1998
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:95
    5
    • Rozanski  Camilla
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:23
    6
    • Kvande  Karoline
    1993
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:13
    7
    • Rosåsen  Susanne
    1997
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    55:29
  • 57
    Lør FM
    15:07
    U18
    0
    Plass Navn År Klubb Resultat
  • 58
    Lør FM
    15:11
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:85
    2
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:99
    3
    • Austeng  Andrea
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:45
    4
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:75
    5
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:33
    6
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    49:65
    7
    • Sjursen  Ida
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:80
    8
    • Toppe  Linn
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    52:06
    9
    • Melsom  Selma
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 59
    Lør FM
    15:15
    U12
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stinessen  Ludvig
    • Straume  Simen
    • Schmidt  Thomas
    • Ringheim  Andreas
    2006
    2005
    2005
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    52:22
    2
    • Nedland  Sebastian
    • Fjeld  Lucas
    • Rudolfsen  Nicolai
    • Helleren  Jonas
    2006
    2006
    2006
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:20
    3
    • Solvik  Kristian
    • Meling  Daniel
    • Haugland  Amanda
    2005
    2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:73
    4
    • Worren  Magnus
    • Keogh-hille  Kian
    • Palucha  Lars
    • Søhagen  Tobias
    2005
    2005
    2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    58:38
    5
    • Eikeland  Sondre
    • Larsen  Jonas
    • Olsen  Nicolay
    • Eikeland  Åsmund
    2008
    2007
    2007
    2005
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    59:47
    6
    • Fjeldheim  Vilma
    • Egge  Stine
    • Skåren  Ole Kristian
    • Helgesen  Kjerand
    2007
    2005
    2005
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:42
    7
    • Nyiredy  Sebastian
    • Graasvoll  Mathea
    • Berge  Sofie
    • Stiegler  Arild
    2007
    2005
    2005
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:03:82
    8
    • Frengstad  Brage
    • Juul  Aleksander
    • Siljan  Siver
    • Frengstad  Elise
    2007
    2006
    2005
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 60
    Lør FM
    15:19
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    • Schmidt  Martin
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Stinessen  Holger
    2005
    2001
    2002
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    38:67
    2
    • Askeland  Sander
    • Lønning  Nicolai
    • Helgesen  Leander
    • Kyvik  Karl Kristian
    2003
    2003
    2002
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:01
    3
    • Engeset  Kasper
    • Langslet  Sverre
    • Jensen  Aslak
    • Lysne  Andreas
    2002
    2002
    2002
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:09
    4
    • Solvang  Emma
    • Moi  Kristjan
    • Hauge  Joakim
    • Buch  Ivar
    2002
    2002
    2002
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:67
    5
    • Usland-Gade  Eirik
    • Sakalauskas  Rytis
    • Hafstad  Martin
    • Simonsen  Casper
    2002
    2003
    2001
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:99
    6
    • Ivarsen  Lars
    • Helgeland  Mads
    • Lægreid  Tobias
    • Lægreid  Malin
    2004
    2002
    2002
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:41
    7
    • Sjursen  Mikkel
    • Edstrøm  Bjørn
    • Sevaldsen  Niklas
    • Saksvik  Syver