NC3 2018 Gravdalsvannet 23.06.2018 - 24.06.2018
  • 1
    Lør FM
    08:30
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Teland  Hakeem
    FA-5 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    40:71
    2
    • With  Torjus
    FA-7 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:94
    3
    • Sletsjøe  Karl Anders
    FA-3 1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:21
    4
    • Lindgren  Hermann
    FA-9 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:78
    5
    • Carlsson  Olav
    FA-1/FB-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:68
    6
    • Stangebye-Hansen  Talian
    FB-6 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:83
  • 2
    Lør FM
    08:35
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Oliver
    FA-6 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    39:84
    2
    • Berg  Sindre
    FA-4 1990
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:29
    3
    • Salbu Henneman  Lars
    FA-8 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:63
    4
    • Lothe  Thomas
    FA-2 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:17
    5
    • Kjepso  Anders
    FA-1/FB-5 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:44
    6
    • Haaland  Gjert
    FB-4 1968
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:81
  • 3
    Lør FM
    08:40
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    SF1-5 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    42:51
    2
    • Askeland  Sander
    SF2-6 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:46
    3
    • Frengstad  Gard
    SF1-3 2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:88
    4
    • Buch  Ivar
    SF1-8 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:17
    5
    • Kyvik  Karl Kristian
    SF1-1/SF2-1 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:48
    6
    • Sevaldsen  Niklas
    SF1-1/SF2-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:95
    7
    • Langslet  Sverre
    SF1-1/SF2-1 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:49
    8
    • Helgeland  Mads
    SF1-1/SF2-1 2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    51:51
  • 4
    Lør FM
    08:45
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Leander
    SF2-5 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:40
    2
    • Lægreid  Tobias
    SF1-6 2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:65
    3
    • Hauge  Joakim
    SF2-3 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:25
    4
    • Eide  John Bernhard Langeland
    SF2-8 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:66
    5
    • Simonsen  Casper
    SF1-1/SF2-1 2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:94
    6
    • Moi  Kristjan
    SF1-1/SF2-1 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:15
    7
    • Alne  Marius
    SF1-1/SF2-1 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:25
    8
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 5
    Lør FM
    08:50
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Usland-Gade  Eirik
    SF1-4 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:34
    2
    • Tønnesland  Mats
    SF2-7 2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:90
    3
    • Lønning  Nicolai
    SF1-2 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:11
    4
    • Sørbø  Joachim
    SF1-9 2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    46:50
    5
    • Saksvik  Syver
    SF1-1/SF2-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:01
    6
    • Timm  Wilhelm
    SF1-1/SF2-1 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:31
    7
    • Hollingsæter  Elias
    SF1-1/SF2-1 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:40
    8
    • Aasen  Philip
    SF1-1/SF2-1 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:19:95
  • 6
    Lør FM
    08:55
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Aslak
    SF2-4 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:04
    2
    • Lysne  Andreas
    SF1-7 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:11
    3
    • Røsten  Lucas
    SF2-2 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:48
    4
    • Karlsen  Niclas
    SF2-9 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    50:87
    5
    • Worren  Sigurd
    SF1-1/SF2-1 2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    51:38
    6
    • Hustveit  Heine
    SF1-1/SF2-1 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:41
    7
    • Kurthi  Joakim
    SF1-1/SF2-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:63
  • 9
    Lør FM
    09:10
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:19
    2
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    52:55
    3
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:85
    4
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:01:29
    5
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:02:22
    6
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:08:98
    7
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:25:00
  • 10
    Lør FM
    09:15
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:44
    2
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:72
    3
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:91
    4
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:02:45
    5
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:76
    6
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:04:09
    7
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
    8
    • Pezzoli  Matteo
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 11
    Lør FM
    09:20
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:97
    2
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    53:17
    3
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:52
    4
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:53
    5
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:33
    6
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:63
    7
    • Aasengen  Erik
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:03
    8
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:16:01
  • 12
    Lør FM
    09:25
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Davidsen  Felix August
    2004
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    56:76
    2
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:15
    3
    • Kleivedal  Chris
    2005
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:02:53
    4
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:63
    5
    • Tønnessen  Kristoffer
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:07:85
    6
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:20:35
    7
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:58:22
  • 13
    Lør FM
    09:30
    U12
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:01:61
    2
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:06:37
    3
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:06:80
    4
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:07:20
    5
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:11:27
    6
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:12:00
    7
    • Katla  Kristoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:15:78
    8
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:19:84
    9
    • Brunner  Mattis
    2007
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:37:51
  • 14
    Lør FM
    09:35
    U12
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    57:20
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    57:41
    3
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:67
    4
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:81
    5
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:06:87
    6
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:10:33
    7
    • Storjohann  Christoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:13:00
    8
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:17:26
    9
    • Egge  Viljar
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:23:02
  • 15
    Lør FM
    09:40
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:03:17
    2
    • Jensen  Åsne
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:92
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:66
    4
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:85
    5
    • Hoem  Sara
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:12:57
    6
    • Seljelid  Andrea
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:16:78
    7
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:19:17
    8
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:34:16
  • 16
    Lør FM
    09:45
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:03:86
    2
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:22:62
    3
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:29:26
    4
    • Brunner  Ylva
    2010
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:29:96
    5
    • Stinessen  Karen
    2009
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:34:53
    6
    • Børsheim  Sunniva
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:37:44
    7
    • Berland  Emilie
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:49:04
    8
    • Berland  Sara
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:00:38
  • 17
    Lør FM
    10:00
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-5 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    42:58
    2
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-7 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:61
    3
    • Frengstad  Gard
    FA-3 2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:21
    4
    • Lægreid  Tobias
    FA-9 2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    45:70
    5
    • Lønning  Nicolai
    FA-1/FB-5 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:12
    6
    • Kyvik  Karl Kristian
    FB-6 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:80
    7
    • Buch  Ivar
    FB-3 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:62
    8
    • Sørbø  Joachim
    FB-8 2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    47:90
    9
    • Lysne  Andreas
    FB-1 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:32
  • 18
    Lør FM
    10:05
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Leander
    FA-6 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:17
    2
    • Jensen  Aslak
    FA-4 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:01
    3
    • Askeland  Sander
    FA-8 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:39
    4
    • Tønnesland  Mats
    FA-2 2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:60
    5
    • Eide  John Bernhard Langeland
    FA-1/FB-5 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    46:81
    6
    • Hauge  Joakim
    FB-4 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:03
    7
    • Røsten  Lucas
    FB-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:58
    8
    • Karlsen  Niclas
    FB-2 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    54:81
    9
    • Simonsen  Casper
    FB-9 2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:50
  • 19
    Lør FM
    10:10
    Senior
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Gjert
    1968
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    43:32
    2
    • Carlsson  Olav
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:67
    3
    • Stangebye-Hansen  Talian
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:15
  • 20
    Lør FM
    10:15
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Teland  Hakeem
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    37:82
    2
    • With  Torjus
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:90
    3
    • Karlsen  Oliver
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:26
    4
    • Sletsjøe  Karl Anders
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:92
    5
    • Berg  Sindre
    1990
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:54
    6
    • Salbu Henneman  Lars
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:39
    7
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:78
    8
    • Kjepso  Anders
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    43:17
    9
    • Lindgren  Hermann
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:92
  • 22
    Lør FM
    10:25
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    39:61
    2
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:24
    3
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:66
    4
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:35
    5
    • Blanco-Landeråen  Trym
    2000
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    43:70
    6
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    44:91
    7
    • Wisniowski  Jaroslaw
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:68
    8
    • Lindheim  Martin
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:14
    9
    • Svege  Jonas
    2001
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:38
  • 23
    Lør FM
    10:30
    U14
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Elise
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:39
    2
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:37
    3
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:06:00
    4
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:06:66
    5
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:26
    6
    • Løseth  Maren
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:65
    7
    • Fosvold  Oda
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:15:29
  • 24
    Lør FM
    10:35
    U16
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:60
    2
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:00
    3
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:57
    4
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:43
    5
    • Rosåsen  Sarah
    2003
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    1:02:33
    6
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:03:25
    7
    • Laukeland  Marie
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 25
    Lør FM
    10:40
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Løseth  Marte
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:43
    2
    • Toppe  Linn
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    52:62
    3
    • Wang  Victoria
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:98
    4
    • Lindgren  Marthine
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:75
    5
    • Halvorsen  Julianne
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    54:04
    6
    • Paulsen  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:15
    7
    • Lægreid  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:67
    8
    • Mørner  Kathinka
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:11:60
  • 26
    Lør FM
    10:45
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:21
    2
    • Spikkeland  Kristiane
    1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:85
    3
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:43
    4
    • Rozanski  Camilla
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:36
    5
    • Austeng  Andrea
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:87
    6
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:18
    7
    • Solvang  Amalie
    1998
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:13
    8
    • Sjursen  Ida
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:91
    9
    • Melsom  Selma
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:44
  • 27
    Lør FM
    10:50
    U12
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:30:23
    2
    • Brunner  Ylva
    2010
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:35:14
    3
    • Børsheim  Sunniva
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:36:67
    4
    • Berland  Emilie
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:41:55
    5
    • Stinessen  Karen
    2009
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:48:42
    6
    • Berland  Sara
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:50:45
    7
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 28
    Lør FM
    10:55
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:88
    2
    • Jensen  Åsne
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:29
    3
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:05:24
    4
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:15
    5
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:75
    6
    • Hoem  Sara
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:13:44
    7
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:16:64
    8
    • Seljelid  Andrea
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:17:05
    9
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:25:81
  • 29
    Lør FM
    11:10
    U16
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hustveit  Heine
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:31
    2
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:01:19
    3
    • Aasen  Philip
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:16:64
  • 30
    Lør FM
    11:15
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:40
    2
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:28
    3
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:52
    4
    • Timm  Wilhelm
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:81
    5
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:25
    6
    • Helgeland  Mads
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:82
    7
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:38
    8
    • Langslet  Sverre
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:05
    9
    • Worren  Sigurd
    2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    53:15
  • 31
    Lør FM
    11:20
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:53
    2
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    46:86
    3
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:95
    4
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:25
    5
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:83
    6
    • Lysne  Andreas
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:31
    7
    • Simonsen  Casper
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    49:72
    8
    • Sørbø  Joachim
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    50:19
    9
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    52:68
  • 32
    Lør FM
    11:25
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    43:48
    2
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:91
    3
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:38
    4
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:17
    5
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:87
    6
    • Tønnesland  Mats
    2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:87
    7
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:43
    8
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:92
    9
    • Lægreid  Tobias
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    48:32
  • 33
    Lør FM
    11:30
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:09:84
    2
    • Storjohann  Christoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:10:18
    3
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:11:57
    4
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:13:51
    5
    • Katla  Kristoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:14:52
    6
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:15:69
    7
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:18:47
    8
    • Egge  Viljar
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:25:39
    9
    • Brunner  Mattis
    2007
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:27:18
  • 34
    Lør FM
    11:35
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:83
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    57:47
    3
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:32
    4
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    59:46
    5
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:01:78
    6
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:07:03
    7
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:07:31
    8
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:07:63
    9
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:07:95
  • 35
    Lør FM
    11:40
    U14
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Pezzoli  Matteo
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:57
    2
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:14:67
    3
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:15:10
  • 36
    Lør FM
    11:45
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:50
    2
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:05
    3
    • Aasengen  Erik
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:03:81
    4
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:76
    5
    • Tønnessen  Kristoffer
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:05:20
    6
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:05:74
    7
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:09:29
    8
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:18:00
  • 37
    Lør FM
    11:50
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    57:68
    2
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:40
    3
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:01:03
    4
    • Kleivedal  Chris
    2005
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:03:43
    5
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:03:68
    6
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:03:97
    7
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:04:27
    8
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:04:77
    9
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:05:96
  • 38
    Lør FM
    11:55
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:45
    2
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:99
    3
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:43
    4
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    52:56
    5
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    52:93
    6
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    53:80
    7
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    56:45
    8
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    56:82
    9
    • Davidsen  Felix August
    2004
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    59:55
  • 39
    Lør FM
    13:00
    U18
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lindgren  Marthine
    • Halvorsen  Julianne
    • Paulsen  Malin
    • Hansen  Frida
    2001
    2000
    2001
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    44:33
    2
    • Lægreid  Malin
    • Løseth  Marte
    2001
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:05
  • 40
    Lør FM
    13:05
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    • Haaland  Morten
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    2006
    2008
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    54:55
    2
    • Lie-Petterson  Markus
    • Lie-Petterson  Mathias
    • Storjohann  Christoffer
    • Katla  Kristoffer
    2006
    2006
    2006
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:57
    3
    • Rudolfsen  Nicolai
    • Fjeld  Lucas
    • Storhaug  Elisabeth
    • Egge  Mathilde
    2006
    2006
    2007
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:82
    4
    • Hoem  Sara
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    • Jensen  Åsne
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    2006
    2006
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:43
    5
    • Bjørgan  Marcus
    • Frengstad  Brage
    • Juul  Aleksander
    • Laukeland  Karen
    2006
    2007
    2006
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:04:51
    6
    • Fjeldheim  Vilma
    • Øvrebø  Line
    • Kyvik  William
    • Egge  Viljar
    2007
    2008
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:51
    7
    • Brunner  Mattis
    • Stinessen  Ludvig
    • Brunner  Ylva
    • Stinessen  Karen
    2007
    2006
    2010
    2009
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:09:94
    8
    • Haugland  Amanda
    • Stiegler  Arild
    • Berland  Sara
    • Berland  Emilie
    2006
    2006
    2008
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:12:33
    9
    • Sverdrup  Fredrik
    • Børsheim  Sunniva
    2006
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 41
    Lør FM
    13:15
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:13:49
    2
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:21:42
    3
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    14:02:23
    4
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:14:87
    5
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:19:35
    6
    • Laukeland  Marie
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
  • 42
    Lør FM
    13:35
    U16
    27
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    11:51:60
    2
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:21:05
    3
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:24:48
    4
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:28:21
    5
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    12:29:56
    6
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:30:45
    7
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:33:18
    8
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:33:48
    9
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    12:39:20
    10
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:45:33
    11
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:50:46
    12
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:59:08
    13
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    13:03:27
    14
    • Sørbø  Joachim
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    13:06:86
    15
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:08:71
    16
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:23:07
    17
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:26:69
    18
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:33:17
    19
    • Lysne  Andreas
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:34:27
    20
    • Timm  Wilhelm
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:42:39
    21
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:50:67
    22
    • Simonsen  Casper
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    14:02:25
    23
    • Helgeland  Mads
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    14:03:44
    24
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    14:18:98
    25
    • Langslet  Sverre
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    14:32:30
    26
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
    27
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 43
    Lør FM
    13:55
    U14
    28
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    13:08:96
    2
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:11:76
    3
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:28:04
    4
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    13:51:00
    5
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    14:06:73
    6
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    14:08:38
    7
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:33:50
    8
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    14:33:50
    9
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:34:86
    10
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:01:51
    11
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:05:75
    12
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:19:23
    13
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:41:16
    14
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    15:48:83
    15
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:51:35
    16
    • Aasengen  Erik
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    16:10:63
    17
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    16:13:88
    18
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    16:17:35
    19
    • Kleivedal  Chris
    2005
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    16:49:83
    20
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    16:56:41
    21
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    17:18:91
    22
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    17:56:10
    23
    • Pezzoli  Matteo
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    18:37:20
    24
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
    25
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNF
    26
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
    27
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DSQ
  • 44
    Lør FM
    14:10
    U14
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Elise
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    14:56:97
    2
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    15:41:92
    3
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:46:12
    4
    • Løseth  Maren
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    16:43:67
    5
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:54:17
    6
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    17:04:78
    7
    • Fosvold  Oda
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 45
    Lør FM
    14:25
    U12
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:45:40
    2
    • Jensen  Åsne
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:54:55
    3
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    6:03:53
    4
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:17:60
    5
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:30:87
    6
    • Hoem  Sara
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    6:34:10
    7
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    6:37:53
    8
    • Seljelid  Andrea
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    6:37:99
    9
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:11:71
    10
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    11
    • Brunner  Ylva
    2010
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    12
    • Stinessen  Karen
    2009
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 46
    Lør FM
    14:40
    U12
    19
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:06:44
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:06:74
    3
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    5:25:46
    4
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:34:90
    5
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:45:95
    6
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:47:74
    7
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:54:49
    8
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:55:93
    9
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:58:06
    10
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:14:13
    11
    • Storjohann  Christoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    6:17:20
    12
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    6:29:37
    13
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    6:36:90
    14
    • Katla  Kristoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    6:40:32
    15
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    6:42:95
    16
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:46:40
    17
    • Egge  Viljar
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:04:33
    18
    • Dæhli  Kevin
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    7:10:02
    19
    • Brunner  Mattis
    2007
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    7:37:39
  • 47
    Lør FM
    14:55
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Løseth  Marte
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    25:22:41
    2
    • Toppe  Linn
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    25:36:66
    3
    • Halvorsen  Julianne
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    26:04:42
    4
    • Wang  Victoria
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    26:44:44
    5
    • Paulsen  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    28:27:34
    6
    • Mørner  Kathinka
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    7
    • Lindgren  Marthine
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 48
    Lør FM
    15:25
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Spikkeland  Kristiane
    1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    24:05:13
    2
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    24:06:14
    3
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    24:13:45
    4
    • Rozanski  Camilla
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    24:46:05
    5
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    24:55:06
    6
    • Solvang  Amalie
    1998
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    25:13:89
    7
    • Sjursen  Ida
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    25:19:49
    8
    • Austeng  Andrea
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 49
    Lør FM
    15:55
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    21:44:96
    2
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    21:54:56
    3
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    21:55:26
    4
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    23:59:32
    5
    • Wisniowski  Jaroslaw
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    25:21:87
    6
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNF
    7
    • Svege  Jonas
    2001
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNF
    8
    • Blanco-Landeråen  Trym
    2000
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNF
    9
    • Lindheim  Martin
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DSQ
  • 50
    Lør FM
    16:25
    Senior
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Teland  Hakeem
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    21:11:35
    2
    • Sletsjøe  Karl Anders
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    21:26:66
    3
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    21:38:98
    4
    • Langslet  Jostein
    1978
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    22:16:81
    5
    • Lindgren  Hermann
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    23:25:19
    6
    • Carlsson  Olav
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    23:25:97
    7
    • Stangebye-Hansen  Talian
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    25:23:97
    8
    • Karlsen  Oliver
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNF
    9
    • With  Torjus
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    10
    • Kjepso  Anders
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DSQ
  • 51
    Lør FM
    16:55
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Festø  Erlend
    • Schmidt  Thomas
    • Straume  Simen
    • Ringheim  Andreas
    2004
    2005
    2005
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    48:30
    2
    • Vollesfjord  Petter A.
    • Buch  Agnete
    • Osen  Johan
    • Hetland  Torger
    2005
    2005
    2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:19
    3
    • Ivarsen  Lars
    • Kleivedal  Chris
    • Vangsnes  Jarand
    • Fosvold  Oda
    2004
    2005
    2004
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:48
    4
    • Haugland  Amanda
    • Falck  Filip
    • Lægreid  Oskar
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2006
    2004
    2004
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:81
    5
    • Egge  Stine
    • Staupe  Gudmund
    • Egge  Mathilde
    2005
    2004
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:30
    6
    • Aasengen  Erik
    • Myrstad  Nikolai
    • Løseth  Maren
    • Pezzoli  Matteo
    2004
    2004
    2004
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    56:51
    7
    • Haugaard  Marcus
    • Meling  Daniel
    • Siljan  Siver
    2005
    2005
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:01:27
    8
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    • Seljelid  Joachim
    • Hafstad  Håkon
    2004
    2004
    2004
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    9
    • Berge  Sofie
    • Davidsen  Felix August
    • Worren  Magnus
    2005
    2004
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
  • 52
    Lør FM
    17:00
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Juul  Caroline
    • Tønnessen  Marlene
    • Helleren  Celine
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    2003
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:01
    2
    • Rosåsen  Sarah
    • Laukeland  Marie
    • Langballe  Tuva
    2003
    2003
    2003
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:42
  • 53
    Lør FM
    17:05
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Usland-Gade  Eirik
    • Helgesen  Leander
    2003
    2002
    2002
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    36:53
    2
    • Jensen  Aslak
    • Eide  John Bernhard Langeland
    • Lønning  Nicolai
    • Frengstad  Gard
    2002
    2003
    2003
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    37:50
    3
    • Røsten  Lucas
    • Buch  Ivar
    • Kyvik  Karl Kristian
    2003
    2003
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:01
    4
    • Sørbø  Joachim
    • Hustveit  Heine
    • Kurthi  Joakim
    • Moi  Kristjan
    2003
    2002
    2003
    2002
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:24
    5
    • Hauge  Joakim
    • Saksvik  Syver
    • Alne  Marius
    • Edstrøm  Bjørn
    2002
    2003
    2003
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    6
    • Karlsen  Niclas
    • Tønnesland  Mats
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    2002
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    7
    • Timm  Wilhelm
    • Hollingsæter  Elias
    • Lysne  Andreas
    • Langslet  Sverre
    2002
    2003
    2002
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 54
    Søn FM
    09:00
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Toppe  Linn
    • Løseth  Marte
    2000
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:31
    2
    • Paulsen  Malin
    • Lægreid  Malin
    2001
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    48:87
    3
    • Lindgren  Marthine
    • Halvorsen  Julianne
    2001
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    50:29
  • 55
    Søn FM
    09:10
    Senior
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Oliver
    FA-5 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:55:59
    2
    • Teland  Hakeem
    FA-7 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:56:59
    3
    • Kjepso  Anders
    FA-3 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:57:39
    4
    • Salbu Henneman  Lars
    FA-9 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:00:74
    5
    • Lothe  Thomas
    FA-1/FB-5 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:00:97
  • 56
    Søn FM
    09:15
    Senior
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Karl Anders
    FA-6 1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:51:63
    2
    • Carlsson  Olav
    FA-4 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:09:26
    3
    • Lindgren  Hermann
    FA-8 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:10:39
    4
    • With  Torjus
    FA-2 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:11:04
    5
    • Stangebye-Hansen  Talian
    FA-1/FB-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:12:06
  • 57
    Søn FM
    09:20
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    SF1-5 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:02:93
    2
    • Askeland  Sander
    SF2-6 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:06:52
    3
    • Kyvik  Karl Kristian
    SF1-3 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:11:25
    4
    • Lysne  Andreas
    SF1-8 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:12:57
    5
    • Lægreid  Tobias
    SF1-1/SF2-1 2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:15:83
    6
    • Sevaldsen  Niklas
    SF1-1/SF2-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:16:07
    7
    • Helgeland  Mads
    SF1-1/SF2-1 2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:23:44
    8
    • Hustveit  Heine
    SF1-1/SF2-1 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:33:32
  • 58
    Søn FM
    09:25
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Usland-Gade  Eirik
    SF2-5 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:02:53
    2
    • Eide  John Bernhard Langeland
    SF1-6 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:06:12
    3
    • Buch  Ivar
    SF2-3 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:07:97
    4
    • Frengstad  Gard
    SF2-8 2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:11:74
    5
    • Moi  Kristjan
    SF1-1/SF2-1 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:15:15
    6
    • Timm  Wilhelm
    SF1-1/SF2-1 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:15:34
    7
    • Alne  Marius
    SF1-1/SF2-1 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:16:89
    8
    • Simonsen  Casper
    SF1-1/SF2-1 2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:19:28
  • 59
    Søn FM
    09:30
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Leander
    SF1-4 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:07:50
    2
    • Hauge  Joakim
    SF2-7 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:08:24
    3
    • Lønning  Nicolai
    SF1-2 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:10:50
    4
    • Sørbø  Joachim
    SF1-9 2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    2:12:69
    5
    • Tønnesland  Mats
    SF1-1/SF2-1 2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:14:92