NC2 2018 Årungen 02.06.2018 - 03.06.2018
  • 1
    Lør FM
    09:00
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Eivind
    FA-5 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:39:92
    2
    • Minde  Morten
    FA-7 1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:41:03
    3
    • Salbu  Daniel
    FA-3 1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:41:94
    4
    • Teland  Hakeem
    SF-5 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    3:45:18
    5
    • Jensen  Vemund
    SF-7 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:56:69
    6
    • With  Sondre
    SF-3 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:58:59
    7
    • Lothe  Thomas
    SF-9 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:59:06
    8
    • Kjepso  Anders
    SF-1/FB-2 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:01:22
    9
    • Carlsson  Olav
    FB-9 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:12:09
  • 2
    Lør FM
    09:10
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hjemdal  Lars
    FA-6 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:44:67
    2
    • Ullvang  Lars Magne
    FA-4 1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:46:56
    3
    • Svoren  Mathias
    FA-8 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:48:59
    4
    • Solvang  Eigil
    SF-6 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:48:69
    5
    • Karlsen  Oliver
    SF-4 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:58:60
    6
    • Sørbø  Vetle
    SF-8 1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:21:75
    7
    • With  Torjus
    SF-2 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:37:27
    8
    • Stangebye-Hansen  Talian
    SF-1/FB-2 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:40:45
    9
    • Falch  Fridtjof
    1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 4
    Lør FM
    09:30
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    FA-5 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:45:19
    2
    • Lotsberg  Lasse
    FA-7 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:57:25
    3
    • Nicolaisen  Markus
    FA-3 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:59:27
    4
    • Wisniowski  Jaroslaw
    FA-9 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:24:94
    5
    • Oseid  Magnus
    FA-1/FB-5 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:29:91
    6
    • Svege  Jonas
    FB-6 2001
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:30:82
    7
    • Lindheim  Martin
    FB-3 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:31:31
  • 5
    Lør FM
    09:40
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sevaldsen  Even
    FA-6 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:59:05
    2
    • Markussen  Vetle
    FA-4 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:01:03
    3
    • Schmidt  Martin
    FA-8 2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:02:89
    4
    • Blanco-Landeråen  Trym
    FA-2 2000
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:09:49
    5
    • Holberg  Lars
    FA-1/FB-5 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:10:62
    6
    • Hafstad  Martin
    FB-4 2001
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:18:95
  • 6
    Lør FM
    09:50
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    FA-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:17:54
    2
    • Spikkeland  Kristiane
    FA-7 1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:27:65
    3
    • Solvang  Amalie
    FA-3 1998
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:32:28
    4
    • Jones  Ella
    FA-9 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:33:99
    5
    • Austeng  Andrea
    FA-1/FB-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:34:90
    6
    • Sjursen  Ida
    FB-6 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:43:72
    7
    • Rosåsen  Susanne
    FB-3 1997
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    4:50:22
  • 7
    Lør FM
    10:00
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    FA-6 1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:11:60
    2
    • Erland  Elise
    FA-4 2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:21:89
    3
    • Amundsen  Kristine
    FA-8 1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:30:21
    4
    • Bjørgan  Elisabeth
    FA-2 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:34:95
    5
    • Rozanski  Camilla
    FA-1/FB-5 1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:43:75
    6
    • Melsom  Selma
    FB-4 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:44:69
  • 8
    Lør FM
    10:10
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:19:29
    2
    • Løseth  Marte
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:36:14
    3
    • Toppe  Linn
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:42:44
    4
    • Halvorsen  Julianne
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:44:73
    5
    • Lindgren  Marthine
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:46:80
    6
    • Paulsen  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:08:28
    7
    • Lægreid  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:13:99
    8
    • Hansen  Frida
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    5:18:60
  • 9
    Lør FM
    10:20
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    FA-2 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:49:40
    2
    • Karlsen  Oliver
    FA-9 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:50:49
    3
    • Solvang  Eigil
    FA-1 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:51:05
    4
    • Lothe  Thomas
    FB-5 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:59:19
    5
    • Kjepso  Anders
    FB-6 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:59:26
    6
    • With  Torjus
    FB-4 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:05:22
    7
    • With  Sondre
    FB-7 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:08:73
    8
    • Sørbø  Vetle
    FB-8 1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    5:08:72
    9
    • Teland  Hakeem
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
  • 10
    Lør FM
    10:30
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    SF1-5 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:79
    2
    • Askeland  Sander
    SF2-6 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:65
    3
    • Kyvik  Karl Kristian
    SF1-3 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:90
    4
    • Buch  Ivar
    SF1-8 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:49
    5
    • Edstrøm  Bjørn
    SF1-1/SF2-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:43
    6
    • Røsten  Lucas
    SF1-1/SF2-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:86
    7
    • Langslet  Sverre
    SF1-1/SF2-1 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:98
    8
    • Kristiansen  Adam
    SF1-1/SF2-1 2002
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    50:25
    9
    • Stene  Haakon
    SF1-1/SF2-1 2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:35
  • 11
    Lør FM
    10:34
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Leander
    SF2-5 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:63
    2
    • Engeset  Kasper
    SF1-6 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:95
    3
    • Lægreid  Tobias
    SF2-3 2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:23
    4
    • Sakalauskas  Rytis
    SF2-8 2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:95
    5
    • Eide  John Bernhard Langeland
    SF1-1/SF2-1 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:45
    6
    • Lysne  Andreas
    SF1-1/SF2-1 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:34
    7
    • Helgeland  Mads
    SF1-1/SF2-1 2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:46
    8
    • Karlsen  Niclas
    SF1-1/SF2-1 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    51:00
    9
    • Hollingsæter  Elias
    SF1-1/SF2-1 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:69
  • 12
    Lør FM
    10:38
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Usland-Gade  Eirik
    SF1-4 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:27
    2
    • Hauge  Joakim
    SF2-7 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:69
    3
    • Sørbø  Joachim
    SF1-2 2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    46:13
    4
    • Moi  Kristjan
    SF1-9 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:75
    5
    • Sevaldsen  Niklas
    SF1-1/SF2-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:06
    6
    • Alne  Marius
    SF1-1/SF2-1 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:06
    7
    • Hustveit  Heine
    SF1-1/SF2-1 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:88
    8
    • Haugeto  Arne
    SF1-1/SF2-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:01:92
  • 13
    Lør FM
    10:42
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Aslak
    SF2-4 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:56
    2
    • Frengstad  Gard
    SF1-7 2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:01
    3
    • Lønning  Nicolai
    SF2-2 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:31
    4
    • Tønnesland  Mats
    SF2-9 2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:70
    5
    • Saksvik  Syver
    SF1-1/SF2-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:16
    6
    • Timm  Wilhelm
    SF1-1/SF2-1 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:22
    7
    • Simonsen  Casper
    SF1-1/SF2-1 2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:34
    8
    • Stinessen  Holger
    SF1-1/SF2-1 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    51:02
    9
    • Kurthi  Joakim
    SF1-1/SF2-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:89
  • 14
    Lør FM
    10:46
    U12
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    • Haaland  Morten
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    • Algrøy Prestnes  Ivo
    2006
    2008
    2006
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    53:59
    2
    • Hoem  Sara
    • Jensen  Åsne
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    • Katteland  Ingrid
    2006
    2006
    2006
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:54
    3
    • Katla  Kristoffer
    • Storjohann  Christoffer
    • Lie-Petterson  Markus
    • Nyiredy  Sebastian
    2006
    2006
    2006
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:13
    4
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    • Lie-Petterson  Mathias
    • Fjeld  Lucas
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    2006
    2006
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:42
    5
    • Broholm-Clasen  Sander
    • Jensen  Jacob
    • Haugland  Amanda
    • Stiegler  Arild
    2006
    2006
    2006
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:44
    6
    • Helgesen  Kjerand
    • Fjeldheim  Vilma
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    2007
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    58:04
    7
    • Juul  Aleksander
    • Laukeland  Karen
    • Frengstad  Brage
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    2006
    2007
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:01
    8
    • Helgesen  Kesia
    • Storhaug  Elisabeth
    • Egge  Mathilde
    • Kyvik  William
    2008
    2007
    2006
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:32
  • 15
    Lør FM
    10:50
    U16
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:20
    2
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:19
    3
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:36
    4
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:92
    5
    55:65
    6
    • Rosåsen  Sarah
    2003
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    57:32
    7
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    57:80
    8
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    59:17
    9
    • Laukeland  Marie
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:03:15
  • 16
    Lør FM
    10:54
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    48:83
    2
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:01
    3
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    50:96
    4
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:12
    5
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:25
    6
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    59:99
    7
    • Garan  Dominik
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:00:28
    8
    • Bryøen  Jonathan
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:75
    9
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:17:46
  • 17
    Lør FM
    10:58
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:97
    2
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:27
    3
    • Eikeland  Oskar
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    54:64
    4
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:40
    5
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    57:98
    6
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    58:29
    7
    • Butenschøn  Helge
    2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    58:47
    8
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:75
    9
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:08:06
  • 18
    Lør FM
    11:02
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:26
    2
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:90
    3
    • Davidsen  Felix August
    2004
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    53:53
    4
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:88
    5
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:51
    6
    1:01:22
    7
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:03:22
  • 19
    Lør FM
    11:06
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:66
    2
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:63
    3
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    59:76
    4
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:40
    5
    • Sundal  Nicolai
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:54
    6
    • Brekke  David
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:09:68
    7
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:10:52
    8
    • Finstad  Isak
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    DNS
  • 20
    Lør FM
    11:10
    U14
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Elise
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:89
    2
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:46
    3
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:05
    4
    • Larsson  Kajsa
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:62
    5
    • Lie-Petterson  Katinka
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:60
    6
    • Tellevik  Julie
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:13:08
    7
    • Løseth  Maren
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:13:76
    8
    • Fosvold  Oda
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 21
    Lør FM
    11:14
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:00:33
    2
    • Jensen  Åsne
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:01:52
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:85
    4
    • Seljelid  Andrea
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:10:79
    5
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:10:98
    6
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:18:94
  • 22
    Lør FM
    11:18
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:26
    2
    • Katteland  Ingrid
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:33
    3
    • Hoem  Sara
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:38
    4
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:26
    5
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:20:00
    6
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:22:95
  • 23
    Lør FM
    11:22
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:84
    2
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:39
    3
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:05:80
    4
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:07:34
    5
    • Storjohann  Christoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:55
    6
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:74
    7
    • Langballe  Teodor
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:13:84
    8
    • Fürstenberg  Henrik
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 24
    Lør FM
    11:26
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:50
    2
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    57:52
    3
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    59:49
    4
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:23
    5
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:14
    6
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:06:85
    7
    • Algrøy Prestnes  Ivo
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:17:35
  • 25
    Lør FM
    11:30
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    56:21
    2
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:02:17
    3
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:03:50
    4
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:24
    5
    • Katla  Kristoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:45
    6
    • Jensen  Jacob
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:14:57
    7
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:15:36
  • 26
    Lør FM
    11:34
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-5 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    42:40
    2
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-7 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:27
    3
    • Frengstad  Gard
    FA-3 2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:89
    4
    • Kyvik  Karl Kristian
    FA-9 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:33
    5
    • Engeset  Kasper
    FA-1/FB-5 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:40
    6
    • Eide  John Bernhard Langeland
    FB-6 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:44
    7
    • Buch  Ivar
    FB-3 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:16
    8
    • Sørbø  Joachim
    FB-8 2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    47:09
    9
    • Moi  Kristjan
    FB-1 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:25
  • 27
    Lør FM
    11:38
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Leander
    FA-6 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:97
    2
    • Askeland  Sander
    FA-4 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:58
    3
    • Jensen  Aslak
    FA-8 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:45
    4
    • Lønning  Nicolai
    FA-2 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:81
    5
    • Lægreid  Tobias
    FA-1/FB-5 2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:31
    6
    • Sakalauskas  Rytis
    FB-4 2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:61
    7
    • Hauge  Joakim
    FB-7 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:84
    8
    • Lysne  Andreas
    FB-2 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:18
    9
    • Tønnesland  Mats
    FB-9 2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:14
  • 28
    Lør FM
    11:48
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Oseid  Magnus
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:25:47
    2
    • Lindheim  Martin
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:26:69
    3
    • Svege  Jonas
    2001
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:50:20
    4
    • Hafstad  Martin
    2001
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:17:62
  • 29
    Lør FM
    11:56
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:47:15
    2
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:51:89
    3
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:52:83
    4
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:57:47
    5
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:59:34
    6
    • Schmidt  Martin
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:02:11
    7
    • Blanco-Landeråen  Trym
    2000
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:07:11
    8
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:15:98
    9
    • Wisniowski  Jaroslaw
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:35:73
  • 30
    Lør FM
    12:04
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Kjepso  Anders
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:55:02
    2
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:56:81
    3
    • With  Sondre
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:01:31
    4
    • With  Torjus
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:01:39
    5
    • Carlsson  Olav
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:10:77
    6
    • Sørbø  Vetle
    1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:17:59
    7
    • Stangebye-Hansen  Talian
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:42:16
  • 31
    Lør FM
    12:12
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ullvang  Lars Magne
    1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:36:48
    2
    • Vold  Eivind
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:37:75
    3
    • Salbu  Daniel
    1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:37:88
    4
    • Hjemdal  Lars
    1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:39:67
    5
    • Minde  Morten
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:42:67
    6
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:46:82
    7
    • Svoren  Mathias
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:51:77
    8
    • Karlsen  Oliver
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:52:50
    9
    • Solvang  Eigil
    1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:52:51
  • 32
    Lør FM
    12:20
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rozanski  Camilla
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:40:32
    2
    • Melsom  Selma
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:44:50
    3
    • Sjursen  Ida
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:46:69
    4
    • Rosåsen  Susanne
    1997
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    4:54:91
  • 33
    Lør FM
    12:28
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:06:90
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:12:01
    3
    • Spikkeland  Kristiane
    1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:18:52
    4
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:19:93
    5
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:27:08
    6
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:32:40
    7
    • Solvang  Amalie
    1998
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:33:51
    8
    • Austeng  Andrea
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:35:18
    9
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:36:55
  • 34
    Lør FM
    12:32
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ringheim  Andreas
    • Festø  Erlend
    • Schmidt  Thomas
    • Straume  Simen
    2005
    2004
    2005
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    46:70
    2
    • Buch  Agnete
    • Hetland  Torger
    • Osen  Johan
    • Rudolfsen  Nicolai
    2005
    2005
    2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:86
    3
    • Bruvik Almeland  Jonas
    • Falck  Filip
    • Ivarsen  Lars
    • Lægreid  Oskar
    2005
    2004
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    48:47
    4
    • Hafstad  Håkon
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    • Sundal  Nicolai
    • Seljelid  Joachim
    2004
    2004
    2004
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    51:16
    5
    • Egge  Stine
    • Skåren  Ole Kristian
    • Staupe  Gudmund
    • Egge  Mathilde
    2005
    2005
    2004
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:40
    6
    • Brekke  David
    • Eikeland  Oskar
    • Garan  Dominik
    • Finstad  Isak
    2004
    2004
    2004
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    53:42
    7
    • Lie-Petterson  Katinka
    • Larsson  Kajsa
    • Løseth  Maren
    2004
    2004
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    56:56
    8
    • Tellevik  Julie
    • Sørsveen  Ferdinand
    • Myrstad  Nikolai
    2005
    2005
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:09
    9
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    • Rudi  Aksel
    2004
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 35
    Lør FM
    13:10
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    48:24
    2
    • Langslet  Sverre
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:27
    3
    • Hustveit  Heine
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:89
    4
    • Kristiansen  Adam
    2002
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    51:06
    5
    • Stinessen  Holger
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    51:97
    6
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:40
    7
    • Stene  Haakon
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:00
    8
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:61
    9
    • Haugeto  Arne
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:01:45
  • 36
    Lør FM
    13:14
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:92
    2
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:09
    3
    • Simonsen  Casper
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:72
    4
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:17
    5
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:41
    6
    • Helgeland  Mads
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    48:16
    7
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:35
    8
    • Timm  Wilhelm
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:37
  • 37
    Lør FM
    13:18
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sakalauskas  Rytis
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:00
    2
    • Engeset  Kasper
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:86
    3
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:04
    4
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:36
    5
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:30
    6
    • Tønnesland  Mats
    2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:39
    7
    • Lysne  Andreas
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:77
    8
    • Sørbø  Joachim
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    46:96
    9
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:81
  • 38
    Lør FM
    13:22
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:80
    2
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:79
    3
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:12
    4
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:18
    5
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:42
    6
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:95
    7
    • Lægreid  Tobias
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:33
    8
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:10
    9
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:82
  • 39
    Lør FM
    13:26
    U12
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Jacob
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:11:54
    2
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:11:58
    3
    • Algrøy Prestnes  Ivo
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 40
    Lør FM
    13:30
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:53
    2
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:67
    3
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:84
    4
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:07:58
    5
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:07:79
    6
    • Katla  Kristoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:48
    7
    • Storjohann  Christoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:72
    8
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:69
    9
    • Langballe  Teodor
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 41
    Lør FM
    13:34
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:46
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    53:32
    3
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:77
    4
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    57:80
    5
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:42
    6
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:00:06
    7
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:01:07
    8
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:88
    9
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:03:61
  • 42
    Lør FM
    13:38
    U12
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:15:46
    2
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:16:17
    3
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:25:70
  • 43
    Lør FM
    13:42
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:07
    2
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:77
    3
    • Jensen  Åsne
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:02
    4
    • Katteland  Ingrid
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:03:46
    5
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:07
    6
    • Hoem  Sara
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:78
    7
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:43
    8
    • Seljelid  Andrea
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:11:03
    9
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:12:35
  • 44
    Lør FM
    13:46
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Brekke  David
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:08:88
    2
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:10:42
    3
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:11:35
  • 45
    Lør FM
    13:50
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:76
    2
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    59:18
    3
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:66
    4
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    59:78
    5
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:00
    6
    • Bryøen  Jonathan
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:72
    7
    • Garan  Dominik
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:02:00
    8
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:03:18
    9
    1:03:45
  • 46
    Lør FM
    13:54
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eikeland  Oskar
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    54:82
    2
    • Davidsen  Felix August
    2004
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    55:43
    3
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:75
    4
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:99
    5
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    59:20
    6
    • Butenschøn  Helge
    2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    59:31
    7
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:39
    8
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    59:92
    9
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:20
  • 47
    Lør FM
    13:58
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    45:94
    2
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:81
    3
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:43
    4
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    48:97
    5
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:63
    6
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    52:14
    7
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:59
    8
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:43
    9
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    53:65
  • 48
    Lør FM
    14:02
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:21
    2
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:93
    3
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:57
    4
    • Langballe  Tuva
    • Rosåsen  Sarah
    2003
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    55:15
    5
    • Laukeland  Marie
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:07:89
  • 49
    Lør FM
    14:10
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    • Sevaldsen  Even
    2000
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:31:04
    2
    • Lotsberg  Lasse
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:34:89
    3
    • Schmidt  Martin
    • Mjelstad  Kristoffer
    2001
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:37:87
    4
    • Blanco-Landeråen  Trym
    • Markussen  Vetle
    2000
    2000
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:46:81
    5
    • Oseid  Magnus
    • Holberg  Lars
    2000
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    3:58:37
    6
    • Wisniowski  Jaroslaw
    • Lindheim  Martin
    2000
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:10:23
  • 50
    Lør FM
    14:18
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ullvang  Lars Magne
    • Vold  Eivind
    1994
    1993
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:16:76
    2
    • Salbu  Daniel
    • Minde  Morten
    1988
    1991
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:20:46
    3
    • Teland  Hakeem
    • Karlsen  Oliver
    1998
    1999
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:21:56
    4
    • Jensen  Vemund
    • Ivarsen  Magnus
    1999
    1997
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:21:72
    5
    • Solvang  Eigil
    • Svoren  Mathias
    1996
    1998
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:31:13
    6
    • With  Torjus
    • Lothe  Thomas
    1999
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:31:61
    7
    • Falch  Fridtjof
    1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:45:46
    8
    • Vold  Amund
    • Solhaug  Jo Sondre
    1997
    1991
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    DNS
    9
    • With  Sondre
    • Kjepso  Anders
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 51
    Lør FM
    14:28
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Usland-Gade  Eirik
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    38:85
    2
    • Askeland  Sander
    • Helgesen  Leander
    2003
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:08
    3
    • Sakalauskas  Rytis
    • Jensen  Aslak
    2003
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:07
    4
    • Buch  Ivar
    • Frengstad  Gard
    2003
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:42
    5
    • Lønning  Nicolai
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:71
    6
    • Kyvik  Karl Kristian
    • Hauge  Joakim
    2002
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:48
    7
    • Lysne  Andreas
    • Røsten  Lucas
    2002
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:67
    8
    • Alne  Marius
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:94
    9
    • Sørbø  Joachim
    • Moi  Kristjan
    2003
    2002
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:28
  • 52
    Lør FM
    14:35
    U12
    22
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:59:00
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:06:45
    3
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    6:29:92
    4
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:39:64
    5
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:40:29
    6
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:45:68
    7
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    6:48:57
    8
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    6:52:87
    9
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    7:03:68
    10
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    7:19:81
    11
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    7:19:86
    12
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    7:23:24
    13
    • Storjohann  Christoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    7:40:21
    14
    • Katla  Kristoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    7:42:41
    15
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:53:71
    16
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    7:59:31
    17
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    8:03:49
    18
    • Jensen  Jacob
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    8:09:08
    19
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    8:38:38
    20
    • Fürstenberg  Henrik
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    21
    • Algrøy Prestnes  Ivo
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 53
    Lør FM
    14:50
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    6:37:54
    2
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    6:44:18
    3
    • Katteland  Ingrid
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    6:55:76
    4
    • Jensen  Åsne
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    7:07:04
    5
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:12:36
    6
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:31:22
    7
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    7:42:26
    8
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:36:70
    9
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    8:42:11
  • 54
    Lør FM
    15:05
    U14
    33
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    11:04:11
    2
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:35:22
    3
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:35:30
    4
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    11:42:33
    5
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:15:09
    6
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    12:22:13
    7
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:25:28
    8
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    12:53:09
    9
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:03:14
    10
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:10:91
    11
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:23:55
    12
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    13:57:76
    13
    • Eikeland  Oskar
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    14:06:40
    14
    • Finstad  Isak
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    14:08:92
    15
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    14:17:10
    16
    • Garan  Dominik
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    14:21:22
    17
    • Butenschøn  Helge
    2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    14:25:01
    18
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    14:30:13
    19
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    14:30:24
    20
    14:37:24
    21
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    14:47:62
    22
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    14:49:70
    23
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:01:40
    24
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:10:24
    25
    • Sundal  Nicolai
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:54:83
    26
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    15:58:37
    27
    • Brekke  David
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    15:58:51
    28
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    16:35:74
    29
    • Tandberg  Martin
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    30
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    31
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    32
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
    33
    • Rudi  Aksel
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 55
    Lør FM
    15:25
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Elise
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    12:59:02
    2
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:24:92
    3
    • Lie-Petterson  Katinka
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    14:38:46
    4
    • Løseth  Maren
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    16:03:72
    5
    • Larsson  Kajsa
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    16:20:30
    6
    • Tellevik  Julie
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    18:17:32
    7
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
    8
    • Fosvold  Oda
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    9
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DSQ
  • 56
    Lør FM
    15:45
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    18:13:97
    2
    18:43:12
    3
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    18:51:66
    4
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    19:55:00
    5
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    20:29:59
    6
    • Laukeland  Marie
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    21:08:88
    7
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    23:18:56
    8
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 57
    Lør FM
    16:05
    U16
    33
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    16:09:42
    2
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:10:17
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    16:28:22
    4
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:29:45