NC2 2017 Årungen 17.06.2017 - 18.06.2017
  • 1
    Lør FM
    09:00
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    FA-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:15:95
    2
    • Karlsen  Oliver
    FA-7 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:17:34
    3
    • Lindgren  Hermann
    SF-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:25:76
    4
    • Sevaldsen  Even
    SF-7 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:26:57
    5
    • Eide  Gunnar
    SF-2 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:53:10
    6
    • Helgesen  Oliver
    FB 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    5:00:92
    7
    • Wisniowski  Jaroslaw
    FB 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:10:35
    8
    • Hollingsæter  Nikolai
    FB 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:42:03
  • 2
    Lør FM
    09:10
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Kvakkestad  Tobias
    FA-6 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:26:09
    2
    • Løn  Håkon
    FA-3 1999
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:31:45
    3
    • Carlsson  Olav
    SF-6 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:42:64
    4
    • Fosså  Håkon
    SF-3 1999
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    4:43:16
    5
    • Stangebye-hansen  Talian
    SF-9 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:58:14
    6
    • Oseid  Magnus
    FB 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:20:69
    7
    • Einmo  Joakim
    FB 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    6:53:47
  • 3
    Lør FM
    09:20
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Kjepso  Anders
    FA-4 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:17:98
    2
    • Lotsberg  Lasse
    FA-8 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:19:54
    3
    • Blanco-Landeråen  Trym
    SF-4 2000
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:21:36
    4
    • Nicolaisen  Markus
    SF-8 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:21:88
    5
    • Markussen  Vetle
    SF-1 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:22:94
    6
    • With  Torjus
    FB 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:23:86
    7
    • Holberg  Lars
    FB 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:40:91
  • 4
    Lør FM
    09:30
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Solhaug  Jo Sondre
    FA-5 1991
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    3:54:86
    2
    • Ullvang  Lars Magne
    FA-7 1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:56:21
    3
    • Falch  Fridtjof
    FA-3 1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:56:23
    4
    • Teixeira  Ayrton
    SF-5 1994
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:20:35
    5
    • Hamar  Mathias
    SF-7 1990
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:32:51
    6
    • Brekke  Johan
    SF-3 1966
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:35:08
    7
    • Sørbø  Vetle
    SF-9 1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:41:12
    8
    • Salbu  Daniel
    1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
    9
    • Engeset  Kasper
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 5
    Lør FM
    09:40
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Eivind
    FA-6 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:00:17
    2
    • Hjemdal  Lars
    FA-4 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:00:99
    3
    • Vold  Amund
    FA-8 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:02:91
    4
    • Minde  Morten
    SF-6 1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:04:22
    5
    • Svoren  Mathias
    SF-4 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:10:71
    6
    • Solvang  Eigil
    SF-8 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:11:01
    7
    • Lothe  Thomas
    SF-2 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:39:32
    8
    • Utne  Sindre
    SF-1/FB-2 1998
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:09:42
  • 6
    Lør FM
    09:50
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jones  Ella
    FA-5 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:02:30
    2
    • Toppe  Linn
    FA-7 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    5:07:31
    3
    • Melsom  Selma
    FA-3 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:07:84
    4
    • Sjursen  Ida
    FA-9 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:14:35
    5
    • Kristiansen  Selma
    FA-1/FB-5 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    5:37:15
  • 7
    Lør FM
    10:00
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    FA-6 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:55:36
    2
    • Erland  Elise
    FA-4 2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:57:78
    3
    • Bjørgan  Elisabeth
    FA-8 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:58:89
    4
    • Røsten  Thea
    SF-6 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:02:56
    5
    • Halvorsen  Julianne
    SF-4 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    5:24:68
  • 8
    Lør FM
    10:10
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    • With  Sondre
    1999
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    36:31
    2
    • Sevaldsen  Even
    • Markussen  Vetle
    2000
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    37:33
    3
    • With  Torjus
    • Kjepso  Anders
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    38:12
    4
    • Kvakkestad  Tobias
    • Eide  Gunnar
    2000
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:58
    5
    • Lindgren  Hermann
    • Løn  Håkon
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:74
    6
    • Blanco-Landeråen  Trym
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    2000
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:22
    7
    • Carlsson  Olav
    • Holberg  Lars
    1999
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:25
    8
    • Wisniowski  Jaroslaw
    • Stangebye-hansen  Talian
    2000
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:43
    9
    • Lotsberg  Lasse
    • Helgesen  Oliver
    2000
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 9
    Lør FM
    10:15
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Juul  Christoffer
    FA-5 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:40
    2
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-7 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:50
    3
    • Engeset  Kasper
    SF-5 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:64
    4
    • Helgesen  Leander
    SF-7 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:78
    5
    • Stinessen  Holger
    SF-2 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    52:89
    6
    • Rosåsen  Sarah
    FB 2003
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    53:94
    7
    • Langslet  Sverre
    FB 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:08
    8
    FB 57:74
    9
    • Tønnesland  Mats
    2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
  • 10
    Lør FM
    10:20
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Tønnessen  Marcus
    FA-6 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:69
    2
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-3 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    46:37
    3
    • Schau  Otto
    SF-6 2001
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    47:85
    4
    • Frengstad  Gard
    SF-3 2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:12
    5
    • Rolfsen  August
    SF-9 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:16
    6
    • Kyvik  Karl Kristian
    FB 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:59
    7
    • Hustveit  Heine
    FB 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:46
    8
    • Helgeland  Mads
    FB 2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:45
  • 11
    Lør FM
    10:25
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Martin
    FA-4 2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    44:09
    2
    • Askeland  Sander
    FA-8 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:31
    3
    • Hauge  Joakim
    SF-4 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:00
    4
    • Moi  Kristjan
    SF-8 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:18
    5
    • Hafstad  Martin
    SF-1 2001
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:32
    6
    • Timm  Wilhelm
    FB 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    56:82
    7
    • Kolgrov  Christoffer
    FB 2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:48
    8
    • Kristiansen  Adam
    FB 2002
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:00:64
  • 12
    Lør FM
    10:35
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Tønnessen  Marlene
    FA-5 2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:78
    2
    • Løseth  Marte
    FA-7 2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:76
    3
    • Stangebye-hansen  Tiril
    FA-3 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:60
    4
    • Aas  Julie Sofie
    SF-5 2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:98
    5
    • Gissinger  Inger
    SF-7 2001
    Malvik
    Malvik IL
    1:01:03
    6
    • Østgaard  Karen
    SF-3 2001
    Malvik
    Malvik IL
    1:13:25
  • 13
    Lør FM
    10:40
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Thea
    FA-6 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    53:37
    2
    • Lindgren  Marthine
    FA-4 2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    56:31
    3
    • Helleren  Celine
    FA-8 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:09
    4
    SF-6 1990

    Other
    57:47
    5
    • Paulsen  Malin
    SF-4 2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:44
    6
    SF-8 1990

    Other
    1:03:74
  • 14
    Lør FM
    10:50
    U18
    4
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sjursen  Ida
    FA-2 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:12:90
    2
    • Røsten  Thea
    FA-9 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:13:87
    3
    • Halvorsen  Julianne
    FA-1 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    5:17:92
    4
    • Kristiansen  Selma
    FB-5 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    5:30:33
  • 15
    Lør FM
    11:00
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sevaldsen  Even
    FA-2 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:13:12
    2
    • Eide  Gunnar
    FA-9 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:15:20
    3
    • Nicolaisen  Markus
    FA-1 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:16:08
    4
    • Lindgren  Hermann
    FB-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:18:68
    5
    • Markussen  Vetle
    FB-4 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:20:43
    6
    • Blanco-Landeråen  Trym
    FB-6 2000
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:20:65
    7
    • Carlsson  Olav
    FB-3 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:29:68
    8
    • Fosså  Håkon
    FB-7 1999
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    4:42:19
    9
    • Stangebye-hansen  Talian
    FB-2 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:00:67
  • 16
    Lør FM
    11:10
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Minde  Morten
    FA-2 1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:06:32
    2
    • Svoren  Mathias
    FA-9 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:07:80
    3
    • Solvang  Eigil
    FA-1 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:09:30
    4
    • Lothe  Thomas
    FB-5 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:12:70
    5
    • Teixeira  Ayrton
    FB-6 1994
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:13:52
    6
    • Brekke  Johan
    FB-4 1966
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:13:60
    7
    • Hamar  Mathias
    FB-7 1990
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:14:24
    8
    • Sørbø  Vetle
    FB-8 1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:50:08
    9
    • Utne  Sindre
    FB-3 1998
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:58:73
  • 17
    Lør FM
    11:20
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:59
    2
    • Sørbø  Joachim
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    52:75
    3
    • Simonsen  Casper
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:35
    4
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    56:55
    5
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:47
    6
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:49
    7
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:94
    8
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:70
    9
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:03:61
  • 18
    Lør FM
    11:25
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:91
    2
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:10
    3
    • Aschim  Tobias
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:75
    4
    1:01:94
    5
    • Tandberg  Martin
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:94
    6
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:08:54
    7
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:10:89
    8
    • Andersen  Fredrik
    2003
    Malvik
    Malvik IL
    1:15:34
    9
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:18:22
  • 19
    Lør FM
    11:30
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:07
    2
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:02
    3
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    57:07
    4
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:33
    5
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:49
    6
    • Tørum  Gard
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:05:52
    7
    • Bryøen  Jonathan
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:07:76
    8
    • Aaberg  Håkon
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:51
    9
    • Hansen  Sebastian
    2003
    Malvik
    Malvik IL
    1:13:45
  • 20
    Lør FM
    11:35
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sakalauskas  Rytis
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:45
    2
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    48:17
    3
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:93
    4
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:79
    5
    • Sundal  Nicolai
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:09:50
    6
    • Undseth  Erik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:11:22
    7
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:11:72
    8
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:11:79
    9
    • Stene  Haakon
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:12:25
  • 21
    Lør FM
    11:45
    U14
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:09
    2
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:69
    3
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:07:47
    4
    • Laukeland  Marie
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:10:82
    5
    • Blanco-Landeråen  Selma
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNF
  • 22
    Lør FM
    11:50
    U14
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Elise
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:30
    2
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:49
    3
    • Rosåsen  Sarah
    2003
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    1:00:69
    4
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:05:66
    5
    • Løseth  Maren
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:14:16
  • 23
    Lør FM
    11:55
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Engeset  Kasper
    FA-2 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:19
    2
    • Rolfsen  August
    FA-9 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:55
    3
    • Helgesen  Leander
    FA-1 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:00
    4
    • Schau  Otto
    FB-5 2001
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    47:62
    5
    • Frengstad  Gard
    FB-4 2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:03
    6
    • Hauge  Joakim
    FB-6 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:95
    7
    • Stinessen  Holger
    FB-3 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    52:25
    8
    • Moi  Kristjan
    FB-7 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:06
    9
    • Hafstad  Martin
    FB-2 2001
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:90
  • 24
    Lør FM
    12:00
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    FA-2 1990

    Other
    58:76
    2
    • Paulsen  Malin
    FA-9 2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:98
    3
    • Aas  Julie Sofie
    FA-1 2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:18
    4
    • Gissinger  Inger
    FB-5 2001
    Malvik
    Malvik IL
    1:04:32
    5
    • Østgaard  Karen
    FB-6 2001
    Malvik
    Malvik IL
    1:13:96
    6
    DNF
  • 25
    Lør FM
    12:05
    U12
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    59:10
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:00:87
    3
    • Butenschøn  Helge
    2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:10:30
    4
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:13:19
    5
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:15:92
    6
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:16:47
    7
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:16:84
    8
    • Bahtijar  Armin
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:17:43
    9
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:22:75
  • 26
    Lør FM
    12:10
    U12
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:02:28
    2
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:82
    3
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:07:24
    4
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:10:41
    5
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:10:98
    6
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:15:91
    7
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:16:37
    8
    1:16:64
    9
    • Meland  Sebastian
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:17:19
  • 27
    Lør FM
    12:20
    U12
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Elise
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:38
    2
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:10:32
    3
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:20:61
    4
    • Seljelid  Andrea
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:29:23
  • 28
    Lør FM
    12:25
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:20:01
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:26:46
    3
    • Spikkeland  Kristiane
    1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:33:50
    4
    • Solvang  Amalie
    1998
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:46:69
    5
    • Rozanski  Camilla
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:51:65
    6
    • Bjørntvedt  Ina
    1996
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:54:37
  • 29
    Lør FM
    12:35
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Teixeira  Ayrton
    1994
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:09:17
    2
    • Hamar  Mathias
    1990
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:09:41
    3
    • Brekke  Johan
    1966
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:09:87
    4
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:15:63
    5
    • Sørbø  Vetle
    1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:21:43
    6
    • Utne  Sindre
    1998
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:07:13
  • 30
    Lør FM
    12:45
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solhaug  Jo Sondre
    1991
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    3:45:13
    2
    • Vold  Amund
    1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:45:29
    3
    • Vold  Eivind
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:46:12
    4
    • Hjemdal  Lars
    1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:51:44
    5
    • Falch  Fridtjof
    1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:52:72
    6
    • Minde  Morten
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:53:62
    7
    • Svoren  Mathias
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:02:57
    8
    • Solvang  Eigil
    1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:04:36
    9
    • Ullvang  Lars Magne
    1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 31
    Lør FM
    12:55
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Blanco-Landeråen  Trym
    2000
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:05:18
    2
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:06:16
    3
    • With  Torjus
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:11:36
    4
    • Lindgren  Hermann
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:15:03
    5
    • Carlsson  Olav
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:20:23
    6
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:23:71
    7
    • Fosså  Håkon
    1999
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    4:25:93
    8
    • Stangebye-hansen  Talian
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:38:39
    9
    • Helgesen  Oliver
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:47:51
  • 32
    Lør FM
    13:05
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:52:04
    2
    • Karlsen  Oliver
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:53:90
    3
    • Kvakkestad  Tobias
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:55:72
    4
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:55:90
    5
    • Eide  Gunnar
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:02:62
    6
    • Kjepso  Anders
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:02:83
    7
    • Løn  Håkon
    1999
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:06:18
    8
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:11:93
    9
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:16:48
  • 33
    Lør FM
    13:15
    U18
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Kristiansen  Selma
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    5:23:30
  • 34
    Lør FM
    13:25
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:20:18
    2
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:29:21
    3
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:30:00
    4
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:36:47
    5
    • Melsom  Selma
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:38:44
    6
    • Toppe  Linn
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:44:50
    7
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:46:40
    8
    • Sjursen  Ida
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:54:53
    9
    • Halvorsen  Julianne
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    5:05:28
  • 35
    Lør FM
    13:55
    U14
    0
  • 36
    Lør FM
    14:00
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:51
    2
    • Sundal  Nicolai
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:60
    3
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:06:24
    4
    • Stene  Haakon
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:07:66
    5
    • Undseth  Erik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:07:92
    6
    • Hansen  Sebastian
    2003
    Malvik
    Malvik IL
    1:10:66
    7
    • Andersen  Fredrik
    2003
    Malvik
    Malvik IL
    1:11:24
    8
    • Krohn Lundewall  Maximilian
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:12:55
    9
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:18:42
  • 37
    Lør FM
    14:05
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:90
    2
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:72
    3
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:70
    4
    • Tandberg  Martin
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:73
    5
    1:01:81
    6
    • Tørum  Gard
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:27
    7
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:03:91
    8
    • Bryøen  Jonathan
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:05:48
    9
    • Aaberg  Håkon
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:05
  • 38
    Lør FM
    14:10
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:74
    2
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    53:13
    3
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:21
    4
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:25
    5
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:27
    6
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:02
    7
    • Aschim  Tobias
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:20
    8
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 39
    Lør FM
    14:15
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:64
    2
    • Sakalauskas  Rytis
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:08
    3
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:71
    4
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:90
    5
    • Sørbø  Joachim
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    49:23
    6
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:81
    7
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:14
    8
    • Simonsen  Casper
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:26
    9
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    52:93
  • 40
    Lør FM
    14:25
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:10:12
    2
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:10:18
    3
    • Bahtijar  Armin
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:10:62
    4
    • Meland  Sebastian
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:11:31
    5
    1:12:63
    6
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:14:33
    7
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:14:60
    8
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:15:21
    9
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:17:45
  • 41
    Lør FM
    14:30
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    56:07
    2
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    56:27
    3
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    56:68
    4
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:00:74
    5
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:03:97
    6
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:06:47
    7
    • Butenschøn  Helge
    2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:06:88
  • 42
    Lør FM
    14:35
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Amund
    • Vold  Eivind
    1997
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:23:63
    2
    • Minde  Morten
    • Falch  Fridtjof
    1991
    1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:26:17
    3
    • Solvang  Eigil
    • Svoren  Mathias
    1996
    1998
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:38:62
    4
    • Ullvang  Lars Magne
    • Teland  Hakeem
    1994
    1998
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
  • 43
    Lør FM
    14:40
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Spikkeland  Kristiane
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Rozanski  Camilla
    • Solvang  Amalie
    1995
    1997
    1997
    1998
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:44:66
    2
    • Jones  Ella
    • Virik  Maria
    • Erland  Elise
    • Austeng  Andrea
    1999
    1999
    2000
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:45:35
    3
    • Toppe  Linn
    • Sjursen  Ida
    • Melsom  Selma
    • Bjørgan  Elisabeth
    2000
    1999
    1999
    1999
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:45:85
    4
    • Kristiansen  Selma
    • Halvorsen  Julianne
    2000
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 44
    Lør FM
    14:45
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    • Karlsen  Oliver
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:30:20
    2
    • Lotsberg  Lasse
    • With  Torjus
    2000
    1999
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:36:97
    3
    • Eide  Gunnar
    • Kvakkestad  Tobias
    2000
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:38:16
    4
    • Lindgren  Hermann
    • Løn  Håkon
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:39:77
    5
    • Blanco-Landeråen  Trym
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    2000
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:41:83
    6
    • Kjepso  Anders
    • Markussen  Vetle
    1999
    2000
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:42:21
    7
    • Carlsson  Olav
    • Holberg  Lars
    1999
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    3:57:65
    8
    • Wisniowski  Jaroslaw
    • Stangebye-hansen  Talian
    2000
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:13:99
    9
    • Fosså  Håkon
    • Hollingsæter  Elias
    1999
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:27:60
  • 45
    Lør FM
    14:55
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hustveit  Heine
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:76
    2
    • Timm  Wilhelm
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:07
    3
    54:60
    4
    • Helgeland  Mads
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:93
    5
    • Kolgrov  Christoffer
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:65
    6
    • Kristiansen  Adam
    2002
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    58:57
  • 46
    Lør FM
    15:00
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rosåsen  Sarah
    2003
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    00:00
    2
    • Schau  Otto
    2001
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:92
    3
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:34
    4
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:03
    5
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:20
    6
    • Stinessen  Holger
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    49:60
    7
    • Langslet  Sverre
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:29
    8
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:78
    9
    • Hafstad  Martin
    2001
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    53:90
  • 47
    Lør FM
    15:05
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Martin
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:08
    2
    • Juul  Christoffer
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:58
    3
    • Tønnessen  Marcus
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:02
    4
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:46
    5
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    42:50
    6
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:68
    7
    • Engeset  Kasper
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:60
    8
    • Rolfsen  August
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:92
    9
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:23
  • 48
    Lør FM
    15:10
    U16
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Gissinger  Inger
    2001
    Malvik
    Malvik IL
    57:07
    2
    • Østgaard  Karen
    2001
    Malvik
    Malvik IL
    1:06:90
    3
    DNS
  • 49
    Lør FM
    15:15
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:52
    2
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:53
    3
    • Løseth  Marte
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:54
    4
    • Lindgren  Marthine
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:77
    5
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:42
    6
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:79
    7
    • Aas  Julie Sofie
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:98
    8
    1990

    Other
    53:48
    9
    • Paulsen  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:77
  • 50
    Lør FM
    15:20
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    • Stinessen  Ludvig
    • Ringheim  Andreas
    • Straume  Simen
    2005
    2006
    2005
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:14:72
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    • Fjeld  Lucas
    • Nedland  Sebastian
    • Osen  Johan
    2006
    2006
    2006
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:16:33
    3
    • Stiegler  Arild
    • Haugland  Amanda
    • Bruvik Almeland  Jonas
    • Butenschøn  Helge
    2006
    2006
    2005
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:18:94
    4
    • Juul  Aleksander
    • Laukeland  Karen
    • Bahtijar  Armin
    2006
    2006
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:34:64
    5
    • Meling  Daniel
    • Siljan  Siver
    • Frengstad  Elise
    • Meland  Sebastian
    2005
    2005
    2005
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:38:55
    6
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 51
    Lør FM
    15:25
    U14
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Blanco-Landeråen  Selma
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    59:68
  • 52
    Lør FM
    15:30
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:61
    2
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:76
    3
    • Frengstad  Elise
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    54:09
    4
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:75
    5
    • Rosåsen  Sarah
    2003
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    56:60
    6
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:01:74
    7
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:67
    8
    • Laukeland  Marie
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:05:49
    9
    • Løseth  Maren
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:79
  • 53
    Lør FM
    15:35
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Eivind
    FA-5 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    35:79
    2
    • Ivarsen  Magnus
    FA-7 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    35:95
    3
    • Teland  Hakeem
    FA-3 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    36:25
    4
    • Hjemdal  Lars
    SF-5 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    36:84
    5
    • Virzintas  Karolis
    SF-7 1985
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:86
    6
    • Solvang  Eigil
    SF-3 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:65
    7
    • Utne  Sindre
    SF-9 1998
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    43:41
    8
    • Falch  Fridtjof
    1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 54
    Lør FM
    15:40
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Wessel  Per Christian
    FA-6 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    35:77
    2
    • Vold  Amund
    FA-4 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    36:21
    3
    • Solhaug  Jo Sondre
    FA-8 1991
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    36:41
    4
    • Oftedal  Elling
    SF-6 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    36:62
    5
    • Minde  Morten
    SF-4 1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    37:63
    6
    • Teixeira  Ayrton
    SF-8 1994
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:47
    7
    • Sørbø  Vetle
    SF-2 1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:49
    8
    • Lothe  Thomas
    SF-1/FB-2 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:67
    9
    • Salbu  Daniel
    1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 55
    Lør FM
    15:45
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Markussen  Vetle
    FA-5 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:01
    2
    • Kvakkestad  Tobias
    FA-7 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:54
    3
    • Løn  Håkon
    SF-5 1999
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:83
    4
    • Lotsberg  Lasse
    SF-7 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    42:18
    5
    • Carlsson  Olav
    SF-2 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:63
    6
    • Stangebye-hansen  Talian
    FB 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:67
    7
    • Holberg  Lars
    FB 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:72
  • 56
    Lør FM
    15:50
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sevaldsen  Even
    FA-6 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:91
    2
    • With  Torjus
    FA-3 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:83
    3
    • Blanco-Landeråen  Trym
    SF-6 2000
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:88
    4
    • Helgesen  Oliver
    SF-3 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    44:91
    5
    • Nicolaisen  Markus
    SF-9 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:97
    6
    • Wisniowski  Jaroslaw
    FB 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:41
    7
    • Oseid  Magnus
    FB 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    49:01
  • 57
    Lør FM
    15:55
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Kjepso  Anders
    FA-4 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    39:28
    2
    • Lindgren  Hermann
    FA-8 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:47
    3
    • Eide  Gunnar
    SF-4 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:57
    4
    • Fosså  Håkon
    SF-8 1999
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    43:63
    5
    • Hollingsæter  Nikolai
    SF-1 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:04
    6
    • Einmo  Joakim
    FB 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:08:41
  • 58
    Lør FM
    16:00
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jones  Ella
    FA-5 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:56
    2
    • Tønnessen  Marlene
    FA-7 2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:98
    3
    • Toppe  Linn
    FA-3 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    48:17
    4
    • Melsom  Selma
    SF-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:53
    5
    • Kristiansen  Selma
    SF-7 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    55:00
  • 59
    Lør FM
    16:05
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Austeng  Andrea
    FA-6 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:32
    2
    • Erland  Elise
    FA-4 2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:14
    3
    • Bjørgan  Elisabeth
    FA-8 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:33
    4
    • Sjursen  Ida
    SF-6 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:40
    5
    • Halvorsen  Julianne
    SF-4 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    50:59
  • 60
    Lør FM
    16:15
    U14
    29
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    11:04:66
    2
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:23:34
    3
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:24:24
    4
    • Sakalauskas  Rytis
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    11:39:65
    5
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:42:82
    6
    • Sørbø  Joachim
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    12:11:25
    7
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    12:16:90
    8
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:20:72
    9
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:27:33
    10
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:30:49
    11
    • Simonsen  Casper
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    12:50:80
    12
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:53:47
    13
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    13:04:62
    14
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:08:44
    15
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    13:09:92
    16
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:10:07
    17
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:44:99
    18
    • Stene  Haakon
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    14:13:10
    19
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:14:69
    20
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    15:15:95
    21
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:28:17
    22
    • Undseth  Erik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:48:52
    23
    • Aaberg  Håkon
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    15:50:24
    24
    • Andersen  Fredrik
    2003
    Malvik
    Malvik IL
    16:02:57
    25
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    16:18:82
    26
    • Hansen  Sebastian
    2003
    Malvik
    Malvik IL
    19:04:07
    27
    • Sundal  Nicolai
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    28
    • Tørum  Gard
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    29
    • Aschim  Tobias
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 61
    Lør FM
    16:18
    U14
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:19:56
    2
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:12:15
    3
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:56:66
    4
    • Rosåsen  Sarah
    2003
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    14:13:75
    5
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    15:08:91
    6
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:35:66
    7
    • Blanco-Landeråen  Selma
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    16:09:94
    8
    • Løseth  Maren
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    18:25:62
  • 62
    Lør FM
    16:35
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hjemdal  Lars
    FA-2 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:46
    2
    • Virzintas  Karolis
    FA-9 1985
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:75
    3
    • Oftedal  Elling
    FA-1 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:95
    4
    • Minde  Morten
    FB-5 1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:04
    5
    • Solvang  Eigil
    FB-6 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:69
    6
    • Lothe  Thomas
    FB-4 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:72
    7
    • Sørbø  Vetle
    FB-7 1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:98
    8
    • Teixeira  Ayrton
    FB-8 1994
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:27
    9
    • Utne  Sindre
    FB-3 1998
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    44:53
  • 63
    Lør FM
    16:40
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Løn  Håkon