NC1 2019 Tysvær 11.05.2019 - 12.05.2019
  • 1
    Lør FM
    08:30
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    FA-5 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:13
    2
    • Sevaldsen  Niklas
    FA-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:37
    3
    • Edstrøm  Bjørn
    SF-5 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:29
    4
    • Svanberg  Felix
    SF-7 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    51:73
    5
    • Sjursen  Mikkel
    SF-2 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    53:25
    6
    • Sørbø  Joachim
    FB 2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    57:48
    7
    • Seljelid  Joachim
    FB 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:98
    8
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FB 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:08:13
  • 2
    Lør FM
    08:34
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    FA-6 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:13
    2
    • Røsten  Lucas
    FA-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:16
    3
    • Alne  Marius
    SF-6 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:29
    4
    • Saksvik  Syver
    SF-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:26
    5
    • Karlsen  Niclas
    SF-9 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    49:78
    6
    • Staupe  Gudmund
    FB 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:60
    7
    • Hafstad  Håkon
    FB 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:49
    8
    • Lægreid  Oskar
    FB 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:55
  • 3
    Lør FM
    08:38
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Buch  Ivar
    FA-4 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:16
    2
    • Ivarsen  Lars
    FA-8 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:49
    3
    • Hollingsæter  Elias
    SF-4 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:73
    4
    • Falck  Filip
    SF-8 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    51:23
    5
    • Eikeland  Oskar
    SF-1 2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    55:74
    6
    • Vangsnes  Jarand
    FB 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:13
    7
    • Festø  Erlend
    FB 2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:03:04
    8
    • Rønnevig  Nicolay
    FB 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:20:13
  • 4
    Lør FM
    08:42
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Teland  Hakeem
    FA-5 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    38:81
    2
    • Lotsberg  Lasse
    FA-7 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    39:76
    3
    • Ivarsen  Harald
    FA-3 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:55
    4
    • Svoren  Mathias
    SF-5 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:75
    5
    • Falch  Fridtjof
    SF-3 1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:93
    6
    • Sevaldsen  Even
    SF-7 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:93
    7
    • Markussen  Vetle
    SF-9 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:89
    8
    • Andreassen  Øystein
    SF-1/FB-2 1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:02
    9
    • Sørbø  Vetle
    FB-9 1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    44:76
  • 5
    Lør FM
    08:46
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Magnus
    FA-6 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:06
    2
    • Eide  Gunnar
    FA-4 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:42
    3
    • Jensen  Vemund
    FA-8 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:48
    4
    • Lothe  Thomas
    SF-6 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:29
    5
    • Salbu Henneman  Lars
    SF-4 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:82
    6
    • Lindgren  Hermann
    SF-8 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:21
    7
    • Nicolaisen  Markus
    SF-2 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:58
    8
    • Utne  Sindre
    SF-1/FB-2 1998
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    49:12
  • 6
    Lør FM
    08:50
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-5 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:31
    2
    • Helgesen  Leander
    FA-7 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:66
    3
    • Schmidt  Martin
    FA-3 2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    45:11
    4
    • Hauge  Joakim
    SF-5 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:06
    5
    • Moi  Kristjan
    SF-7 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:07
    6
    • Lysne  Andreas
    SF-3 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:96
    7
    • Hustveit  Heine
    SF-9 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:15
    8
    • Svege  Jonas
    SF-1/FB-2 2001
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:78
  • 7
    Lør FM
    08:54
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-6 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:25
    2
    • Frengstad  Gard
    FA-4 2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:49
    3
    • Jensen  Aslak
    FA-8 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:77
    4
    • Timm  Wilhelm
    SF-6 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:92
    5
    • Tønnesland  Mats
    SF-4 2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:98
    6
    • Kyvik  Karl Kristian
    SF-8 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:02
    7
    • Langslet  Sverre
    SF-2 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:72
    8
    • Lindheim  Martin
    SF-1/FB-2 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:05
  • 8
    Lør FM
    08:58
    Senior
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    FA-5 1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:60
    2
    • Virik  Maria
    FA-7 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:76
    3
    • Rozanski  Camilla
    FA-3 1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:37
    4
    • Melsom  Selma
    FA-9 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:00
    5
    • Jones  Ella
    FA-1/FB-5 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:95
  • 9
    Lør FM
    09:02
    Senior
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    FA-6 1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:92
    2
    • Erland  Elise
    FA-4 2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:06
    3
    • Spikkeland  Kristiane
    FA-8 1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:42
    4
    • Bjørgan  Elisabeth
    FA-2 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:10
    5
    • Austeng  Andrea
    FA-1/FB-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:91
  • 12
    Lør FM
    09:14
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    51:22
    2
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:76
    3
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:49
    4
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:23
    5
    • Bakke  Jesper
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:65
    6
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:94
    7
    1990

    Other
    1:06:53
    8
    • Katla  Kristoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:13:42
  • 13
    Lør FM
    09:18
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:18
    2
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    54:82
    3
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    57:05
    4
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:03:43
    5
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:04:01
    6
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:79
    7
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:11:09
    8
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:11:94
  • 14
    Lør FM
    09:22
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:92
    2
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:27
    3
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:31
    4
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    58:73
    5
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:30
    6
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:01:34
    7
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:09:99
    8
    • Låhne  Sjur
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:17:65
  • 15
    Lør FM
    09:26
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    55:08
    2
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:51
    3
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:38
    4
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:07:71
    5
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:09:10
    6
    • Tveit  Nicolas
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:14:22
    7
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:16:92
  • 16
    Lør FM
    09:30
    U14
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:49
    2
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:03:76
    3
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:78
    4
    • Jensen  Åsne
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:33
    5
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:06:85
    6
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:87
  • 17
    Lør FM
    09:34
    U14
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Katteland  Ingrid
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:11:29
    2
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:80
    3
    • Seljelid  Andrea
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:17:66
    4
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:18:33
    5
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:32:81
  • 18
    Lør FM
    09:38
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:04:26
    2
    • Larsen  Jonas
    2007
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    1:09:76
    3
    • Skåren  Kjetil
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:17:02
    4
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:17:41
    5
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:22:00
    6
    • Eikeland  Sondre
    2008
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    1:22:71
    7
    • Egge  Viljar
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:29:29
  • 19
    Lør FM
    09:42
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:10:20
    2
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:13:94
    3
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:14:23
    4
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:16:33
    5
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:24:77
    6
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:27:38
    7
    • Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:42:16
  • 20
    Lør FM
    09:46
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Saksvik  Syver
    FA-2 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:04
    2
    • Hollingsæter  Elias
    FA-9 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:28
    3
    • Alne  Marius
    FA-1 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:75
    4
    • Sjursen  Mikkel
    FB-5 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:08
    5
    • Karlsen  Niclas
    FB-4 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    50:27
    6
    • Edstrøm  Bjørn
    FB-6 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:29
    7
    • Svanberg  Felix
    FB-3 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    52:60
    8
    • Falck  Filip
    FB-7 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:67
    9
    • Eikeland  Oskar
    FB-2 2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    56:48
  • 21
    Lør FM
    09:50
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Svoren  Mathias
    FA-2 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:57
    2
    • Sevaldsen  Even
    FA-9 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:10
    3
    • Falch  Fridtjof
    FA-1 1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:41
    4
    • Andreassen  Øystein
    FB-5 1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:23
    5
    • Markussen  Vetle
    FB-6 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:52
    6
    • Nicolaisen  Markus
    FB-4 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:46
    7
    • Lothe  Thomas
    FB-7 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:64
    8
    • Salbu Henneman  Lars
    FB-3 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:88
    9
    • Lindgren  Hermann
    FB-8 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:88
  • 22
    Lør FM
    09:54
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hauge  Joakim
    FA-2 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:94
    2
    • Moi  Kristjan
    FA-9 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:38
    3
    • Lysne  Andreas
    FA-1 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:97
    4
    • Timm  Wilhelm
    FB-5 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:40
    5
    • Tønnesland  Mats
    FB-6 2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:08
    6
    • Svege  Jonas
    FB-4 2001
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:10
    7
    • Hustveit  Heine
    FB-7 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:79
    8
    • Langslet  Sverre
    FB-8 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:45
    9
    • Kyvik  Karl Kristian
    FB-3 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:72
  • 23
    Lør FM
    09:58
    U12
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:62
    2
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:03
    3
    • Johannessen  Sara
    2007
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    1:16:47
    4
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:21:69
    5
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:33:44
  • 24
    Lør FM
    10:02
    Senior
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Austeng  Andrea
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 25
    Lør FM
    10:06
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:80
    2
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:28
    3
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:48
    4
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:98
    5
    • Spikkeland  Kristiane
    1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:87
    6
    • Rozanski  Camilla
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:96
    7
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:79
    8
    • Melsom  Selma
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:12
    9
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:50
  • 27
    Lør FM
    10:18
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:51
    2
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    53:54
    3
    • Paulsen  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:79
    4
    • Lindgren  Pernille
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:89
    5
    • Hansen  Frida
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    58:45
    6
    • Lægreid  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:91
    7
    59:53
    8
    • Mørner  Kathinka
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:04:26
    9
    • Norland  Julie
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:05:13
  • 28
    Lør FM
    10:26
    U14
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Katla  Kristoffer
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:11:93
    2
    • Tveit  Nicolas
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:13:89
    3
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:15:04
    4
    • Låhne  Sjur
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:15:92
  • 29
    Lør FM
    10:30
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Bakke  Jesper
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:22
    2
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:28
    3
    1990

    Other
    1:05:01
    4
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:06:42
    5
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:61
    6
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:76
    7
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:78
    8
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:09:90
    9
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:10:71
  • 30
    Lør FM
    10:34
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:43
    2
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    56:57
    3
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    56:63
    4
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:47
    5
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:98
    6
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:00:21
    7
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:21
    8
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:28
    9
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:50
  • 31
    Lør FM
    10:38
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    48:58
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:66
    3
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:21
    4
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:90
    5
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    53:80
    6
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    54:08
    7
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:51
    8
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:79
    9
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNF
  • 32
    Lør FM
    10:46
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:69
    2
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:00
    3
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:70
    4
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    59:76
    5
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:12
    6
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:20:77
  • 33
    Lør FM
    10:50
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    47:91
    2
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:64
    3
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:17
    4
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:18
    5
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:89
    6
    • Sørbø  Joachim
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    51:48
    7
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    51:79
    8
    • Eikeland  Oskar
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    57:25
    9
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 34
    Lør FM
    10:54
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:15
    2
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:81
    3
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:68
    4
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:11
    5
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:12
    6
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:32
    7
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:38
    8
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:10
    9
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:76
  • 35
    Lør FM
    10:58
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:28
    2
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:43
    3
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    56:09
    4
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:43
    5
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    59:85
    6
    • Lie-Petterson  Katinka
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:89
    7
    • Bakken  Madelen
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:17:01
  • 36
    Lør FM
    11:06
    U12
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:20:58
    2
    • Egge  Viljar
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:21:29
    3
    • Eikeland  Sondre
    2008
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    1:23:06
    4
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:26:78
    5
    • Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:38:55
  • 37
    Lør FM
    11:10
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:01:90
    2
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:58
    3
    • Larsen  Jonas
    2007
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    1:04:60
    4
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:27
    5
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:10:05
    6
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:49
    7
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:14:37
    8
    • Skåren  Kjetil
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:14:41
    9
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 38
    Lør FM
    11:14
    U14
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:15:41
    2
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:22:78
  • 39
    Lør FM
    11:18
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:13
    2
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:29
    3
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:41
    4
    • Jensen  Åsne
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:07
    5
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:03:80
    6
    • Katteland  Ingrid
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:49
    7
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:96
    8
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:06
    9
    • Seljelid  Andrea
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:12:78
  • 40
    Lør FM
    11:22
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:85
    2
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:39
    3
    • Andreassen  Øystein
    1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:19
    4
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:38
    5
    • Lindgren  Hermann
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:44
    6
    • Salbu Henneman  Lars
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    45:12
    7
    • Sørbø  Vetle
    1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    45:65
    8
    • Utne  Sindre
    1998
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    50:28
  • 41
    Lør FM
    11:26
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Teland  Hakeem
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    39:06
    2
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:05
    3
    • Ivarsen  Magnus
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:52
    4
    • Ivarsen  Harald
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:54
    5
    • Eide  Gunnar
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:66
    6
    • Svoren  Mathias
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:67
    7
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:92
    8
    • Falch  Fridtjof
    1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:88
    9
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:25
  • 42
    Lør FM
    11:34
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hustveit  Heine
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:87
    2
    • Timm  Wilhelm
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:27
    3
    • Tønnesland  Mats
    2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:89
    4
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:16
    5
    • Lindheim  Martin
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:27
    6
    • Langslet  Sverre
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:52
    7
    • Svege  Jonas
    2001
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:12
  • 43
    Lør FM
    11:38
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:98
    2
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:01
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:65
    4
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:41
    5
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:95
    6
    • Schmidt  Martin
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    45:77
    7
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:43
    8
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:51
    9
    • Lysne  Andreas
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:67
  • 44
    Lør FM
    11:50
    U12
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    • Kyvik  William
    • Helgesen  Kesia
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    2008
    2008
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:77
    2
    • Osen  Einar
    • Solvik  Martin
    • Markussen  Daniel
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    2008
    2008
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:83
    3
    • Egge  Viljar
    • Hirsti  Olav Nikolai
    • Erland  Jonas
    • Skåren  Kjetil
    2008
    2009
    2007
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:19:41
  • 45
    Lør FM
    11:54
    U16
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    • Lønning  Nicolai
    2003
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:92
    2
    • Røsten  Lucas
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:02
    3
    • Sevaldsen  Niklas
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:61
    4
    • Buch  Ivar
    • Ivarsen  Lars
    2003
    2004
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:78
    5
    • Karlsen  Niclas
    • Saksvik  Syver
    2003
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:74
    6
    • Eikeland  Oskar
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    53:49
    7
    • Vangsnes  Jarand
    • Kurthi  Joakim
    2004
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    53:88
    8
    • Staupe  Gudmund
    • Alne  Marius
    2004
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 46
    Lør FM
    11:58
    U16
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    49:48
    2
    • Juul  Caroline
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:26
    3
    • Langballe  Tuva
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    56:54
    4
    • Bakken  Madelen
    • Lie-Petterson  Katinka
    2003
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:66
  • 47
    Lør FM
    12:06
    U14
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ringheim  Andreas
    • Schmidt  Thomas
    • Stinessen  Ludvig
    • Bjørgan  Marcus
    2005
    2005
    2006
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:40
    2
    • Bakke  Jesper
    • Buch  Agnete
    • Fjeld  Lucas
    • Hetland  Torger
    2005
    2005
    2006
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:65
    3
    • Fjeldheim  Emil
    • Egge  Stine
    • Hammarqvist  Trygve
    • Totland  Mikal
    2005
    2005
    2005
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:21
    4
    • Helgesen  Kjerand
    • Egge  Mathilde
    • Rossebø  Mari
    • Skåren  Ole Kristian
    2006
    2006
    2006
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:25
    5
    • Osen  Johan
    • Rudolfsen  Nicolai
    • Solvik  Kristian
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    2006
    2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:34
    6
    • Haaland  Morten
    • Haaland  Hans-Petter
    • Karlsen  Ulrik
    • Haugland  Amanda
    2008
    2006
    2011
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:47
    7
    • Lie-Petterson  Markus
    • Lie-Petterson  Mathias
    • Katla  Kristoffer
    • Låhne  Sjur
    2006
    2006
    2006
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:14
    8
    • Jensen  Åsne
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    • Katteland  Ingrid
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    2006
    2006
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:63
    9
    • Meling  Daniel
    • Siljan  Siver
    • Juul  Aleksander
    2005
    2005
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:01:50
    10
    • Berge  Sofie
    • Palucha  Lars
    • Tveit  Nicolas
    • Worren  Magnus
    2005
    2005
    2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:02:59
  • 48
    Lør FM
    13:15
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ullvang  Lars Magne
    FA-5 1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:55:35
    2
    • Jensen  Vemund
    FA-7 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:56:55
    3
    • Falch  Fridtjof
    SF-5 1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:59:56
    4
    • Solvang  Eigil
    SF-7 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:07:37
    5
    • Vold  Eivind
    SF-2 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:12:03
    6
    • Lindgren  Hermann
    FB 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:28:28
    7
    • Sørbø  Vetle
    FB 1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:45:83
  • 49
    Lør FM
    13:23
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Solhaug  Jo Sondre
    FA-6 1991
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    3:59:78
    2
    • Vold  Amund
    FA-3 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:01:04
    3
    • Ivarsen  Magnus
    SF-6 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:03:48
    4
    • Eide  Gunnar
    SF-3 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:04:26
    5
    • Lothe  Thomas
    SF-9 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:06:50
    6
    • Lotsberg  Lasse
    FB 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:07:52
    7
    • Markussen  Vetle
    FB 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:08:88
  • 50
    Lør FM
    13:31
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hjemdal  Lars
    FA-4 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:55:35
    2
    • Salbu  Daniel
    FA-8 1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:00:84
    3
    • Svoren  Mathias
    SF-4 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:10:87
    4
    • Sevaldsen  Even
    SF-8 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:11:88
    5
    • Karlsen  Oliver
    SF-1 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:12:35
    6
    • Nicolaisen  Markus
    FB 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:13:47
  • 51
    Lør FM
    13:39
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-5 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:12:35
    2
    • Helgesen  Leander
    FA-7 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:15:31
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-3 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:16:30
    4
    • Jensen  Aslak
    SF-5 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:17:70
    5
    • Lindheim  Martin
    SF-7 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:40:45
    6
    • Lysne  Andreas
    SF-3 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:45:05
    7
    • Langslet  Sverre
    SF-9 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:09:26
    8
    • Hustveit  Heine
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 52
    Lør FM
    13:47
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Martin
    FA-6 2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:15:86
    2
    • Frengstad  Gard
    FA-4 2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:25:88
    3
    • Hauge  Joakim
    FA-8 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:30:06
    4
    • Kyvik  Karl Kristian
    SF-6 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:31:05
    5
    • Moi  Kristjan
    SF-4 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:39:50
    6
    • Svege  Jonas
    SF-8 2001
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:44:92
    7
    • Timm  Wilhelm
    SF-2 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:45:83
    8
    • Tønnesland  Mats
    SF-1/FB-2 2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    5:09:64
  • 53
    Lør FM
    13:55
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:28:85
    2
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:35:19
    3
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:38:15
    4
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:44:35
    5
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:58:05
    6
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
    7
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DSQ
  • 54
    Lør FM
    14:02
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:01:14
    2
    • Paulsen  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:10:50
    3
    5:12:23
    4
    • Mørner  Kathinka
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    5:20:68
    5
    • Lindgren  Pernille
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:23:28
    6
    • Hansen  Frida
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    5:25:64
    7
    • Lægreid  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:41:01
    8
    • Norland  Julie
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:43:95
  • 55
    Lør FM
    14:18
    U16
    25
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:30:02
    2
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:31:45
    3
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:39:71
    4
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    14:01:52
    5
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    14:05:51
    6
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:08:38
    7
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    14:13:76
    8
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:14:08
    9
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    14:33:10
    10
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:38:57
    11
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:53:21
    12
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    15:02:46
    13
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    15:03:66
    14
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    15:28:84
    15
    • Sørbø  Joachim
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    15:48:82
    16
    • Eikeland  Oskar
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    15:58:42
    17
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    17:01:12
    18
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    17:15:11
    19
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    20
    • Festø  Erlend
    2004
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    21
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    22
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
    23
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    24
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    25
    • Rønnevig  Nicolay
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 56
    Lør FM
    14:43
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Eivind
    FA-2 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:56:27
    2
    • Eide  Gunnar
    FA-9 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:59:50
    3
    • Solvang  Eigil
    FA-1 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:00:35
    4
    • Svoren  Mathias
    FB-5 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:00:78
    5
    • Karlsen  Oliver
    FB-4 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:13:65
    6
    • Ivarsen  Magnus
    FB-6 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:28:38
    7
    • Falch  Fridtjof
    FB-3 1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:30:05
    8
    • Lothe  Thomas
    FB-7 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:30:80
    9
    • Sevaldsen  Even
    FB-2 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:42:75
  • 57
    Lør FM
    14:51
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Aslak
    FA-2 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:41:55
    2
    • Moi  Kristjan
    FA-9 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:43:01
    3
    • Lysne  Andreas
    FA-1 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:43:72
    4
    • Timm  Wilhelm
    FB-5 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:54:27
    5
    • Svege  Jonas
    FB-6 2001
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:02:09
    6
    • Kyvik  Karl Kristian
    FB-4 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:02:31
    7
    • Langslet  Sverre
    FB-7 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:11:55
    8
    • Tønnesland  Mats
    FB-8 2002
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    5:26:16
    9
    • Lindheim  Martin
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 58
    Lør FM
    15:00
    U12
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:18:17
    2
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:23:49
    3
    • Johannessen  Sara
    2007
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    10:16:48
    4
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:33:30
  • 59
    Lør FM
    15:20
    U12
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    8:05:33
    2
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    8:13:54
    3
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    8:22:14
    4
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:43:38
    5
    • Larsen  Jonas
    2007
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    8:43:71
    6
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    8:50:70
    7
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    9:03:08
    8
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    9:29:07
    9
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    10:04:39
    10
    • Eikeland  Sondre
    2008
    Farsund
    Farsund Kajakklubb
    10:28:89
    11
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:38:29
    12
    • Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 60
    Lør FM
    15:35
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Elise
    • Virik  Maria
    2000
    1999
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:02:15
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Amundsen  Kristine
    1997
    1998
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:05:15
    3
    • Jones  Ella
    • Spikkeland  Kristiane
    1999
    1995
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:10:56
    4
    • Rozanski  Camilla
    • Austeng  Andrea
    1997
    1999
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:12:27
    5
    • Melsom  Selma
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:13:48
  • 61
    Lør FM
    15:40
    U18
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Thea
    • Tønnessen  Marlene
    2001
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:13:69
    2
    • Paulsen  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:21:36
    3
    • Hansen  Frida
    • Mørner  Kathinka
    2001
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:29:32
    4
    • Norland  Julie
    • Lægreid  Malin
    2002
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:33:54
    5
    • Lindgren  Pernille
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 62
    Lør FM
    15:45
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:39:84
    2
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    16:15:78
    3
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    16:21:39
    4
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    16:23:84
    5
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    17:09:94
    6
    • Lie-Petterson  Katinka
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    17:48:21
    7
    • Bakken  Madelen
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    21:13:54
  • 63
    Lør FM
    16:10
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:12:45
    2
    • Svoren  Mathias
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:14:55
    3
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:17:14
    4
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:17:40
    5
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:24:08
    6
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:30:35
    7
    • Karlsen  Oliver
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:35:02
    8
    • Falch  Fridtjof
    1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    9
    • Ivarsen  Magnus
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 64
    Lør FM
    16:18
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ullvang  Lars Magne
    1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:49:98
    2
    • Vold  Amund
    1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:50:31
    3
    • Vold  Eivind
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:52:80
    4
    • Hjemdal  Lars
    1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:54:40
    5
    • Salbu  Daniel
    1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:00:98
    6
    • Solhaug  Jo Sondre
    1991