NC1 2018 Tysvær 12.05.2018 - 13.05.2018
  • 1
    Lør FM
    08:30
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    FA-5 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:34
    2
    • Sakalauskas  Rytis
    FA-7 2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:00
    3
    • Frengstad  Gard
    SF-5 2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:40
    4
    • Sørbø  Joachim
    SF-7 2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    46:32
    5
    • Røsten  Lucas
    SF-2 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:40
    6
    • Moi  Kristjan
    FB 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:40
    7
    • Saksvik  Syver
    FB 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:58
    8
    • Hustveit  Heine
    FB 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:67
    9
    • Stene  Haakon
    FB 2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:99
  • 2
    Lør FM
    08:34
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-6 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:65
    2
    • Helgesen  Leander
    FA-3 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:70
    3
    • Hauge  Joakim
    SF-6 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:35
    4
    • Buch  Ivar
    SF-3 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:21
    5
    • Lysne  Andreas
    SF-9 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:19
    6
    • Edstrøm  Bjørn
    FB 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:03
    7
    • Langslet  Sverre
    FB 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:05
    8
    • Helgeland  Mads
    FB 2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:95
    9
    • Karlsen  Niclas
    FB 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    51:82
  • 3
    Lør FM
    08:38
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-4 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:47
    2
    • Jensen  Aslak
    FA-8 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:16
    3
    • Lønning  Nicolai
    SF-4 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:27
    4
    • Kyvik  Karl Kristian
    SF-8 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:84
    5
    • Eide  John Bernhard Langeland
    SF-1 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:94
    6
    • Alne  Marius
    FB 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:12
    7
    • Sevaldsen  Niklas
    FB 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:70
    8
    • Hollingsæter  Elias
    FB 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:10
  • 4
    Lør FM
    08:42
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Magnus
    FA-5 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:18
    2
    • Minde  Morten
    FA-7 1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:91
    3
    • With  Sondre
    FA-3 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:11
    4
    • Solvang  Eigil
    SF-5 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:32
    5
    • Salbu Henneman  Lars
    SF-7 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:39
    6
    • Kjepso  Anders
    SF-3 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:56
    7
    • Lothe  Thomas
    SF-9 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:66
    8
    • Sørbø  Vetle
    SF-1/FB-2 1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:74
  • 5
    Lør FM
    08:46
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    FA-6 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:97
    2
    • Svoren  Mathias
    FA-4 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:43
    3
    • Jensen  Vemund
    FA-8 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:50
    4
    • Sletsjøe  Karl Anders
    SF-6 1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:77
    5
    • Falch  Fridtjof
    SF-4 1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:08
    6
    • Carlsson  Olav
    SF-8 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:66
    7
    • Stangebye-Hansen  Talian
    SF-2 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:18
  • 6
    Lør FM
    08:50
    Senior
    0
  • 7
    Lør FM
    08:54
    Senior
    0
  • 8
    Lør FM
    08:58
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Markussen  Vetle
    FA-5 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:01
    2
    • Eide  Gunnar
    FA-7 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:53
    3
    • Lotsberg  Lasse
    FA-3 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:55
    4
    • Nicolaisen  Markus
    FA-9 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:44
    5
    • Kvakkestad  Tobias
    FA-1/FB-5 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:89
    6
    • Wisniowski  Jaroslaw
    FB-6 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:09
    7
    • Hafstad  Martin
    FB-3 2001
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:28
  • 9
    Lør FM
    09:02
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sevaldsen  Even
    FA-6 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:76
    2
    • Schmidt  Martin
    FA-4 2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:54
    3
    • Blanco-Landeråen  Trym
    FA-8 2000
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:60
    4
    • Oseid  Magnus
    FA-2 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:60
    5
    • Holberg  Lars
    FA-1/FB-5 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    44:91
    6
    • Lindheim  Martin
    FB-4 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:18
  • 10
    Lør FM
    09:06
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    • Haaland  Hans-Petter
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    • Algrøy Prestnes  Ivo
    2008
    2006
    2006
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    51:30
    2
    • Osen  Einar
    • Rudolfsen  Nicolai
    • Fjeld  Lucas
    • Nedland  Sebastian
    2007
    2006
    2006
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:01
    3
    • Stiegler  Arild
    • Haugland  Amanda
    • Stinessen  Ludvig
    • Juul  Aleksander
    2006
    2006
    2006
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:11
    4
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    • Katteland  Ingrid
    • Lie-Petterson  Mathias
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    2006
    2006
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:59
    5
    • Kyvik  William
    • Hammarqvist  kenneth
    • Helgesen  Kjerand
    • Egge  Mathilde
    2008
    1979
    2006
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:99
    6
    • Helgesen  Kesia
    • Erland  Jonas
    • Fjeldheim  Vilma
    • Storhaug  Elisabeth
    2008
    2007
    2007
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:44
  • 11
    Lør FM
    09:10
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:04
    2
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:64
    3
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    57:25
    4
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    57:75
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:05
    6
    • Eikeland  Oskar
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    59:22
    7
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 12
    Lør FM
    09:14
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:23
    2
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:43
    3
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    51:21
    4
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:39
    5
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    54:83
    6
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    59:30
    7
    • Kleivedal  Chris
    2005
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 13
    Lør FM
    09:18
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    50:02
    2
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:79
    3
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:59
    4
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:07
    5
    • Bakke  Jesper
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:22
    6
    • Garan  Dominik
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:02:68
    7
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:76
  • 14
    Lør FM
    09:22
    U16
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:60
    2
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:79
    3
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:72
    4
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:21
    5
    59:15
    6
    • Blanco-Landeråen  Selma
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    59:63
    7
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:00:47
  • 15
    Lør FM
    09:26
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:23
    2
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:47
    3
    • Løseth  Marte
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:79
    4
    • Toppe  Linn
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    49:46
    5
    • Halvorsen  Julianne
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    51:47
    6
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:18
    7
    • Lindgren  Marthine
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:60
    8
    • Paulsen  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    52:99
    9
    • Lægreid  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:10
  • 16
    Lør FM
    09:34
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:83
    2
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:58
    3
    • Lie-Petterson  Katinka
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:07:78
    4
    1:08:88
    5
    • Løseth  Maren
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:13:19
    6
    1:20:06
  • 17
    Lør FM
    09:42
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hauge  Joakim
    FA-2 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:52
    2
    • Lønning  Nicolai
    FA-9 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:76
    3
    • Kyvik  Karl Kristian
    FA-1 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:40
    4
    • Eide  John Bernhard Langeland
    FB-5 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:47
    5
    • Frengstad  Gard
    FB-4 2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:83
    6
    • Lysne  Andreas
    FB-6 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:90
    7
    • Buch  Ivar
    FB-3 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:84
    8
    • Røsten  Lucas
    FB-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:35
    9
    • Sørbø  Joachim
    FB-2 2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    48:14
  • 18
    Lør FM
    09:46
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Karl Anders
    FA-2 1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:61
    2
    • Falch  Fridtjof
    FA-9 1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:01
    3
    • Solvang  Eigil
    FA-1 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:40
    4
    • Salbu Henneman  Lars
    FB-5 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:78
    5
    • Lothe  Thomas
    FB-6 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:87
    6
    • Sørbø  Vetle
    FB-4 1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:78
    7
    • Kjepso  Anders
    FB-7 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:17
    8
    • Carlsson  Olav
    FB-8 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:87
    9
    • Stangebye-Hansen  Talian
    FB-3 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:93
  • 19
    Lør FM
    09:50
    U12
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:00:35
    2
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:17
    3
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:03:14
    4
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:05:28
    5
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:11:82
    6
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:13:79
    7
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:15:88
    8
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:18:34
    9
    • Algrøy Prestnes  Ivo
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 20
    Lør FM
    09:54
    U12
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:70
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    55:41
    3
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:00
    4
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:02:19
    5
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:40
    6
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:07:79
    7
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:15:06
    8
    1:18:96
    9
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 21
    Lør FM
    09:58
    U12
    0
  • 22
    Lør FM
    10:02
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Åsne
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:38
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:79
    3
    • Hammarqvist  kenneth
    1979
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:20:82
    4
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:23:51
    5
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:44:07
  • 23
    Lør FM
    10:06
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:02:33
    2
    • Katteland  Ingrid
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:66
    3
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:13:83
    4
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:19:99
    5
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:22:50
  • 24
    Lør FM
    10:10
    Senior
    0
  • 25
    Lør FM
    10:14
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Spikkeland  Kristiane
    1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:69
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:76
    3
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:00
    4
    • Solvang  Amalie
    1998
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:20
    5
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:39
    6
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:45
    7
    • Rozanski  Camilla
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:49
    8
    • Austeng  Andrea
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:59
  • 26
    Lør FM
    10:22
    U14
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Kleivedal  Chris
    2005
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    58:57
    2
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:05:14
    3
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 27
    Lør FM
    10:26
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    54:23
    2
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    57:99
    3
    • Eikeland  Oskar
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    58:05
    4
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:67
    5
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:03
    6
    • Bruvik Almeland  Jonas
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:40
    7
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    59:97
    8
    • Garan  Dominik
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:02:30
    9
    • Bakke  Jesper
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 28
    Lør FM
    10:30
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    45:81
    2
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:32
    3
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    48:91
    4
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    49:13
    5
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:75
    6
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    50:90
    7
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:99
    8
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:42
    9
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:91
  • 29
    Lør FM
    10:38
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    44:34
    2
    • Wisniowski  Jaroslaw
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:85
    3
    • Lindheim  Martin
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:48
    4
    • Hafstad  Martin
    2001
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:70
  • 30
    Lør FM
    10:42
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    38:17
    2
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:19
    3
    • Eide  Gunnar
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:75
    4
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:60
    5
    • Blanco-Landeråen  Trym
    2000
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:17
    6
    • Schmidt  Martin
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:83
    7
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:87
    8
    • Kvakkestad  Tobias
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:94
    9
    • Oseid  Magnus
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:54
  • 31
    Lør FM
    10:50
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    • Tønnessen  Marlene
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    2003
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:13
    2
    • Juul  Caroline
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    50:81
  • 32
    Lør FM
    10:54
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:12
    2
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:25
    3
    • Langslet  Sverre
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:97
    4
    • Helgeland  Mads
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:11
    5
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    50:33
    6
    • Hustveit  Heine
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:74
    7
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:38
    8
    • Stene  Haakon
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:69
  • 33
    Lør FM
    10:58
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:29
    2
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:31
    3
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:39
    4
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:35
    5
    • Lysne  Andreas
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:42
    6
    • Sørbø  Joachim
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    47:49
    7
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:55
    8
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:04
    9
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:45
  • 34
    Lør FM
    11:02
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:24
    2
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:93
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:67
    4
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:93
    5
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:95
    6
    • Sakalauskas  Rytis
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:91
    7
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:66
    8
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:70
    9
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:23
  • 35
    Lør FM
    11:10
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Salbu Henneman  Lars
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:16
    2
    • Kjepso  Anders
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:63
    3
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:82
    4
    • Sørbø  Vetle
    1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:01
    5
    • Carlsson  Olav
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:80
    6
    • Stangebye-Hansen  Talian
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:52
  • 36
    Lør FM
    11:14
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:79
    2
    • Ivarsen  Magnus
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:84
    3
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    37:61
    4
    • Sletsjøe  Karl Anders
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    37:76
    5
    • Svoren  Mathias
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:76
    6
    • Minde  Morten
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:13
    7
    • With  Sondre
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:44
    8
    • Solvang  Eigil
    1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:63
    9
    • Falch  Fridtjof
    1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:23
  • 37
    Lør FM
    11:22
    U12
    0
  • 38
    Lør FM
    11:26
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:36
    2
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:09:03
    3
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:11:20
    4
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:15:70
    5
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:17:19
    6
    1:18:23
    7
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:22:54
    8
    • Algrøy Prestnes  Ivo
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
    9
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 39
    Lør FM
    11:30
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:34
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    53:25
    3
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    57:35
    4
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    57:75
    5
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    59:97
    6
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:43
    7
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:01:87
    8
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:03:52
    9
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:15
  • 40
    Lør FM
    11:34
    U12
    0
  • 41
    Lør FM
    11:38
    U12
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Åsne
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:00:83
    2
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:02:01
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:04
    4
    • Katteland  Ingrid
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:07:30
    5
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:14:91
    6
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:20:36
    7
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:22:44
    8
    • Hammarqvist  kenneth
    1979
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:22:70
    9
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:25:54
    10
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 42
    Lør FM
    11:42
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hetland  Torger
    • Bakke  Jesper
    • Sjursen  Mikkel
    2005
    2005
    2004
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:35
    2
    • Ringheim  Andreas
    • Schmidt  Thomas
    • Stinessen  Ludvig
    • Straume  Simen
    2005
    2005
    2006
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    47:76
    3
    • Staupe  Gudmund
    • Egge  Stine
    • Fjeldheim  Emil
    • Helgesen  Kjerand
    2004
    2005
    2005
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:50
    4
    • Vollesfjord  Petter A.
    • Solvik  Kristian
    • Osen  Johan
    • Buch  Agnete
    2005
    2005
    2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:84
    5
    • Myrstad  Nikolai
    • Lie-Petterson  Katinka
    • Jensen  Åsne
    • Løseth  Maren
    2004
    2004
    2006
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:90
    6
    • Falck  Filip
    • Bruvik Almeland  Jonas
    • Lægreid  Oskar
    • Ivarsen  Lars
    2004
    2005
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 43
    Lør FM
    12:05
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Askeland  Sander
    • Usland-Gade  Eirik
    • Helgesen  Leander
    2002
    2003
    2002
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    34:75
    2
    • Buch  Ivar
    • Eide  John Bernhard Langeland
    • Jensen  Aslak
    • Sakalauskas  Rytis
    2003
    2003
    2002
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:44
    3
    • Hauge  Joakim
    • Frengstad  Gard
    • Lysne  Andreas
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    2002
    2002
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:78
    4
    • Lønning  Nicolai
    • Edstrøm  Bjørn
    • Moi  Kristjan
    • Røsten  Lucas
    2003
    2003
    2002
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:70
    5
    • Danielsen  Trym
    • Sørbø  Joachim
    • Alne  Marius
    • Hollingsæter  Elias
    2002
    2003
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:20
    6
    • Sevaldsen  Niklas
    • Saksvik  Syver
    • Karlsen  Niclas
    • Langslet  Sverre
    2003
    2003
    2003
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:44
  • 44
    Lør FM
    13:00
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Falch  Fridtjof
    FA-5 1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:41:20
    2
    • Minde  Morten
    FA-7 1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:42:60
    3
    • Sletsjøe  Karl Anders
    FA-3 1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:55:24
    4
    • Jensen  Vemund
    FA-9 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:56:53
    5
    • Svoren  Mathias
    FA-1/FB-5 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:00:22
    6
    • Stangebye-Hansen  Talian
    FB-6 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:43:24
  • 45
    Lør FM
    13:08
    Senior
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Salbu  Daniel
    FA-6 1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:48:30
    2
    • Solvang  Eigil
    FA-4 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:57:10
    3
    • Kjepso  Anders
    FA-8 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:59:35
    4
    • Lothe  Thomas
    FA-2 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:01:06
    5
    • Carlsson  Olav
    FA-1/FB-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:03:20
  • 46
    Lør FM
    13:16
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    FA-5 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:58:20
    2
    • Lotsberg  Lasse
    FA-7 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:00:43
    3
    • Schmidt  Martin
    FA-3 2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:00:54
    4
    • Oseid  Magnus
    FA-9 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:29:12
    5
    • Lindheim  Martin
    FA-1/FB-5 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:32:26
    6
    • Wisniowski  Jaroslaw
    FB-6 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:33:12
  • 47
    Lør FM
    13:24
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Markussen  Vetle
    FA-6 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:02:60
    2
    • Sevaldsen  Even
    FA-4 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:04:31
    3
    • Nicolaisen  Markus
    FA-8 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:05:04
    4
    • Holberg  Lars
    FA-2 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:22:24
    5
    • Hafstad  Martin
    FA-1/FB-5 2001
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:16:58
  • 48
    Lør FM
    13:32
    Senior
    0
  • 49
    Lør FM
    13:40
    Senior
    0
  • 50
    Lør FM
    13:50
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:55:15
    2
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:55:59
    3
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    15:13:86
    4
    15:16:22
    5
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:26:34
    6
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    17:17:19
  • 52
    Lør FM
    14:28
    U18
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Wisniowski  Jaroslaw
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:38:85
    2
    • Hafstad  Martin
    2001
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:07:10
  • 53
    Lør FM
    14:36
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:46:00
    2
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:53:61
    3
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:54:38
    4
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:55:96
    5
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:57:88
    6
    • Schmidt  Martin
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:00:30
    7
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:23:51
    8
    • Oseid  Magnus
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:32:18
    9
    • Lindheim  Martin
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:37:31
  • 54
    Lør FM
    14:44
    Senior
    0
  • 55
    Lør FM
    14:55
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:09:65
    2
    • Spikkeland  Kristiane
    1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:16:03
    3
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:22:67
    4
    • Rozanski  Camilla
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:26:41
    5
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:26:80
    6
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:29:51
    7
    • Solvang  Amalie
    1998
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:32:45
    8
    • Austeng  Andrea
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:40:80
    9
    • Melsom  Selma
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:54:61
  • 56
    Lør FM
    15:03
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:20:58
    2
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:25:38
    3
    • Toppe  Linn
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:32:61
    4
    • Løseth  Marte
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:32:87
    5
    • Halvorsen  Julianne
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:45:03
    6
    • Lindgren  Marthine
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:45:22
    7
    • Paulsen  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:03:29
    8
    • Lægreid  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:12:80
  • 57
    Lør FM
    15:20
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Salbu  Daniel
    1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:37:27
    2
    • Falch  Fridtjof
    1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:37:38
    3
    • Minde  Morten
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:41:05
    4
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:41:25
    5
    • Svoren  Mathias
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:47:17
    6
    • Solvang  Eigil
    1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:48:37
    7
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:48:91
    8
    • Kjepso  Anders
    1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:05:67
    9
    • Sletsjøe  Karl Anders
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:05:77
  • 58
    Lør FM
    15:28
    Senior
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Carlsson  Olav
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:04:34
    2
    • Stangebye-Hansen  Talian
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:45:66
  • 59
    Lør FM
    15:40
    U12
    15
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:24:09
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:25:25
    3
    • Stinessen  Ludvig
    2006
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    7:10:13
    4
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    7:24:97
    5
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    7:27:46
    6
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:37:33
    7
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    7:45:74
    8
    • Algrøy Prestnes  Sofus
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    7:48:61
    9
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    7:49:48
    10
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    8:28:19
    11
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    8:37:05
    12
    • Kyvik  William
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:40:11
    13
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:53:90
    14
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:02:22
    15
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 60
    Lør FM
    16:00
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    7:29:77
    2
    • Jensen  Åsne
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    7:42:84
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:58:44
    4
    • Katteland  Ingrid
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    8:08:22
    5
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:30:21
    6
    • Hollingsæter  Solveig Marie
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:08:29
  • 61
    Lør FM
    16:20
    U14
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:09:18
    2
    • Lie-Petterson  Katinka
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:33:17
    3
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:10:54
    4
    • Løseth  Maren
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:16:21
  • 62
    Lør FM
    16:45
    U14
    19
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    9:43:76
    2
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    10:05:01
    3
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:06:04
    4
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    10:12:32
    5
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    10:12:94
    6
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    10:36:14
    7
    • Hetland  Torger
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:46:64
    8
    • Myrstad  Nikolai
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:54:15
    9
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:54:94
    10
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    11:22:17
    11
    • Eikeland  Oskar
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    11:35:23
    12
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:36:35
    13
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    11:49:71
    14
    • Kleivedal  Chris
    2005
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    12:01:98
    15
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    12:05:55
    16
    • Garan  Dominik
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    12:27:10
    17
    • Bakke  Jesper
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:36:09
    18
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:50:36
    19
    • Eikeland  Oskar
    2004
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    DNS
  • 63
    Lør FM
    17:10
    U16
    26
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    12:22:66
    2
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:01:18
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:05:84
    4
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:12:40
    5
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:19:24
    6
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:21:64
    7
    • Alne  Marius
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:27:09
    8
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:29:67
    9
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:30:35
    10
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    13:44:72
    11
    • Sørbø  Joachim
    2003
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    13:54:35
    12
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:56:01
    13
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:59:77
    14
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:05:57
    15
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:05:64
    16
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:17:62
    17
    • Lysne  Andreas
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    14:27:01
    18
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    14:49:52
    19
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    15:00:42
    20
    • Langslet  Sverre
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    15:03:14
    21
    • Helgeland  Mads
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    15:04:31
    22
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    16:06:14
    23
    • Stene  Haakon
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    16:14:39
    24
    • Sakalauskas  Rytis
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNF
    25
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 64
    Lør FM
    17:40
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sevaldsen  Even
    • Eide  Gunnar
    2000
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:31:68
    2
    • Nicolaisen  Markus
    • Blanco-Landeråen  Trym
    2000
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:36:48
    3
    • Lotsberg  Lasse
    • Markussen  Vetle
    2000
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:39:23
    4
    • Schmidt  Martin
    • Holberg  Lars
    2001
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    3:46:58
    5
    • Oseid  Magnus
    • Lindheim  Martin
    2000
    2001
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:20:45
    6
    • Wisniowski  Jaroslaw
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:30:95
  • 65
    Lør FM
    17:48
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Magnus
    • Jensen  Vemund
    1997
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:23:15
    2
    • Salbu  Daniel
    • Sletsjøe  Karl Anders
    1988
    1993
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:23:86
    3
    • Falch  Fridtjof
    • Minde  Morten
    1989
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:27:67
    4
    • Svoren  Mathias
    • Solvang  Eigil
    1998
    1996
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:27:78
    5
    • Kjepso  Anders
    • Lothe  Thomas
    1999
    1998
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:29:41
    6
    • Carlsson  Olav
    • Stangebye-Hansen  Talian
    1999
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:02:67
  • 66
    Søn FM
    08:30
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Magnus
    FA-5 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:45:01
    2
    • Ivarsen  Harald
    FA-7 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:45:77
    3
    • Minde  Morten
    FA-3 1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:45:85
    4
    • Svoren  Mathias
    SF-5 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:48:60
    5
    • Sletsjøe  Karl Anders
    SF-7 1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:48:92
    6
    • Solvang  Eigil
    SF-3 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:51:31
    7
    • With  Sondre
    SF-9 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:56:46
    8
    • Lothe  Thomas
    SF-1/FB-2 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:58:76
    9
    • Sørbø  Vetle
    FB-9 1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:03:40
  • 67
    Søn FM
    08:35
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Salbu  Daniel
    FA-6 1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:47:68
    2
    • Falch  Fridtjof
    FA-4 1989
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:48:11
    3
    • Jensen  Vemund
    FA-8 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:48:25
    4
    • Kjepso  Anders
    SF-6 1999
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:59:64
    5
    • Carlsson  Olav
    SF-4 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:01:66
    6
    • Stangebye-Hansen  Talian
    SF-8 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:05:36
    7
    • Salbu Henneman  Lars
    SF-2 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:11:74
    8
    • Haaland  Gjert
    SF-1/FB-2 1968
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:55:20
  • 68
    Søn FM
    08:40
    Senior
    0
  • 69
    Søn FM
    08:45
    Senior
    0
  • 70
    Søn FM
    08:50
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Blanco-Landeråen  Trym
    FA-5 2000
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:55:45
    2
    • Lotsberg  Lasse
    FA-7 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:56:17
    3
    • Eide  Gunnar
    FA-3 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:57:51
    4
    • Schmidt  Martin
    FA-9 2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:58:84
    5
    • Oseid  Magnus
    FA-1/FB-5 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:06:97
    6
    • Wisniowski  Jaroslaw
    FB-6 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:09:74
    7
    • Lindheim  Martin
    FB-3 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:12:96
  • 71
    Søn FM
    08:55
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sevaldsen  Even