NM Maraton Setskog/Setten 28.06.2020
  • 1
    Sun AM
    09:30
    U16
    19
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:55:36
    2
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:01:06
    3
    • Hinge  Anton
    2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    51:12:26
    4
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:23:75
    5
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    51:45:51
    6
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    51:51:06
    7
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    52:05:35
    8
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    53:03:74
    9
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:17:19
    10
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    53:45:58
    11
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    56:06:51
    12
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:10:78
    13
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:17:52
    14
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    59:18:72
    15
    • Haugaard  Marcus
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:49:27
    16
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:5:48:87
    17
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    18
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    19
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 2
    Sun AM
    09:35
    U16
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Bonney  Emily
    2005
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    57:09:49
    2
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:08:10
    3
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:1:11:26
  • 3
    Sun AM
    11:00
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:38:14:05
    2
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:38:14:78
    3
    • Rosenkilde  Emilie
    1994
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:38:31:68
    4
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:40:02:80
    5
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:41:59:21
    6
    • Øritsland  Hedda
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:43:25:86
    7
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:43:35:53
    8
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 4
    Sun AM
    11:00
    Master
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Marianne
    1975
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:26:29:29
  • 5
    Sun AM
    11:05
    U18
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rohde  Kristine
    2002
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:28:08:81
    2
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:29:16:10
    3
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:29:50:82
    4
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:34:01:47
    5
    • Norland  Julie
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:41:48:90
  • 6
    Sun AM
    11:10
    U14
    17
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hinge  Anton
    2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    16:43:27
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:48:86
    3
    • Østergaard  Mikkel
    2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    16:51:39
    4
    • Hansen  Kristoffer
    2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    17:16:46
    5
    • Løkkegaard  Sebastian
    2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    18:00:58
    6
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    18:48:21
    7
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    19:03:56
    8
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    19:09:25
    9
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    19:11:79
    10
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    19:21:10
    11
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    19:50:89
    12
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    20:01:42
    13
    • Taraldsen Hyllseth  Mats
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    20:25:38
    14
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    20:39:82
    15
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    20:49:74
    16
    • Sverdrup  Fredrik
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    21:24:36
    17
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    21:52:77
  • 7
    Sun AM
    11:10
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    19:15:53
    2
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    19:51:84
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    20:03:79
    4
    • Hinge  Frida
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    20:21:99
    5
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    20:35:19
    6
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    23:11:66
  • 8
    Sun AM
    13:00
    Senior
    15
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Brandt Pedersen  Mads
    1996
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:38:40:59
    2
    • Vold  Eivind
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:40:20:96
    3
    • Hjemdal  Lars
    1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:40:21:64
    4
    • Thomsen  Nikolai
    2001
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:40:36:78
    5
    • Minde  Morten
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:41:01:25
    6
    • Ullvang  Lars Magne
    1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:41:04:11
    7
    • Hart  Robert
    2001
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:48:36:61
    8
    • Eide  Gunnar
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:48:38:63
    9
    • Schmidt  Martin
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:49:12:60
    10
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:49:20:81
    11
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:51:06:62
    12
    • Grov  Mats
    1987
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:53:57:15
    13
    • Kvam  Øystein
    1973
    Arendal
    Arendal Kajakklubb
    1:55:26:39
    14
    • Oseid  Magnus
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:59:33:62
    15
    • Salbu  Daniel
    1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNF
  • 9
    Sun AM
    13:00
    Master
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Petlund  Sverre
    1960
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:37:27:76
    2
    • Haugerud  Jørn
    1959
    Indre Østfold OK
    Indre Østfold OK
    1:48:28:98
    3
    • Stige  Jostein
    1954
    Molde
    Molde Kajakklubb
    1:55:46:07
    4
    • Usland  Jan
    1960
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:1:55:81
  • 10
    Sun AM
    13:05
    U18
    16
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Knudsen  Philip
    2002
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:27:53:25
    2
    • Runholm  Silas
    2002
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:32:01:11
    3
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:32:54:48
    4
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:33:13:93
    5
    • Schaufuss  Oskar
    2003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:33:31:17
    6
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:33:41:68
    7
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:34:11:11
    8
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:35:02:76
    9
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:37:29:83
    10
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:37:30:85
    11
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:37:51:31
    12
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:39:48:07
    13
    • Frengstad  Gard
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:41:15:07
    14
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    15
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
    16
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 11
    Sun AM
    13:10
    U12
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:16:78
  • 12
    Sun AM
    13:10
    U12
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hinge  Frida
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    12:38:46
    2
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    14:02:78
    3
    • Haugaard  Cornelia
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:26:96