NM maraton 2024 Vansjø 15.06.2024 - 16.06.2024
  • 1
    Sat
    11:00
    U12
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:13:00
  • 3
    Sat
    11:30
    U14
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    14:31:00
    2
    • priority_high Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling 11:50 Podie ved kiosk U12, U14

  • 4
    Sat
    12:00
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    18:23:00
    2
    • priority_high Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    18:50:00
    3
    • priority_high Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    20:21:00
    4
    • priority_high Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    20:45:00
    5
    • priority_high Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    21:12:00
    6
    • priority_high Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNF
  • 5
    Sat
    12:30
    U16
    16
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:39:00
    2
    • priority_high Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:20:00
    3
    • priority_high Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    15:36:00
    4
    • priority_high Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    16:00:00
    5
    • priority_high Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    16:38:00
    6
    • priority_high Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    17:03:00
    7
    • priority_high Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    17:04:00
    8
    • priority_high Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    17:15:00
    9
    • priority_high Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    17:17:00
    10
    • priority_high Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    17:34:00
    11
    • priority_high Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    17:49:00
    12
    • priority_high Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    17:54:00
    13
    • priority_high Pérez Fajardo  Kiliam
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    18:17:00
    14
    • priority_high Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    20:14:00
    15
    • priority_high Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNF
    16
    • priority_high Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    DNF
  • 6
    Sat
    13:00
    U18
    1
    Bane Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    00.000
  • 7
    Sat
    13:00
    U18
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    15:03:00
    2
    • priority_high Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:05:00
    3
    • priority_high Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:08:00
    4 2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    16:43:00
    5
    • priority_high Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNF
  • 8
    Sat
    13:30
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:22:00
    2
    • priority_high Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    16:23:00
    3
    • priority_high buch  agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    17:31:00
    4
    • priority_high Kristiansen  Selma
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    18:40:00
    5
    • priority_high Johannessen  Viktoria
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    20:59:00
  • 9
    Sat
    14:00
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:31:00
    2
    • priority_high Jørgensen  Valdemar
    2003
    Amager
    Amager Ro o Kajakklub Danmark
    13:33:00
    3
    • priority_high Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:57:00
    4
    • priority_high Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:07:00
    5
    • priority_high Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    14:56:00
    6
    • priority_high Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:29:00
    7
    • priority_high Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    16:51:00
    8
    • priority_high Kristiansen  Adam
    2002
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    19:04:00
    • Premieutdeling etter siste løp. Podier ved kiosk.

  • 10
    Sun
    09:30
    U16
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:2:41:00
    2
    • priority_high Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:2:55:00
    3
    • priority_high Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:5:03:00
    4
    • priority_high Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:6:04:00
    5
    • priority_high Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:7:09:00
    6
    • priority_high Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:8:01:00
    7
    • priority_high Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:8:40:00
    8
    • priority_high Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:9:26:00
    9
    • priority_high Pérez Fajardo  Kiliam
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:36:00
    10
    • priority_high Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:13:47:00
    11
    • priority_high Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:15:00:00
    12
    • priority_high Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
  • 11
    Sun
    09:35
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:12:58:00
    2
    • priority_high Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:15:00:00
    3
    • priority_high Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:16:41:00
    4
    • priority_high Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:18:08:00
    5
    • priority_high Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNF
  • 12
    Sun
    10:45
    U14
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    25:15:00
  • 14
    Sun
    10:47
    U12
    1
    Bane Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Dahlerud  Sander
    2012
    Strand
    Strand Kajakklubb
    00.000
  • 15
    Sun
    10:47
    U12
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    20:39:00
    2
    • priority_high Kristiansen  Helena
    2012
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    23:41:00
    • Premiutdeling kl 1130 podie ved kiosk. U16, U14 og U12

  • 16
    Sun
    12:00
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:53:02:00
    2
    • priority_high Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:53:05:00
    3
    • priority_high Wessel  Per Christian
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:56:41:00
    4
    • priority_high Næss  Mattis
    1973
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:59:47:00
    5
    • priority_high Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:13:03:00
    6
    • priority_high Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNF
    7
    • priority_high Jørgensen  Valdemar
    2003
    Amager
    Amager Ro o Kajakklub Danmark
    DNS
  • 17
    Sun
    12:05
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:41:55:00
    2
    • priority_high Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:44:25:00
    3
    • priority_high Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:48:35:00
    4 2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNF
  • 18
    Sun
    12:10
    Master
    11
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high petlund  sverre
    1970
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:22:22:00
    2
    • priority_high Andersen  Anders
    1963
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:22:32:00
    3
    • priority_high Sørlie  Eivind
    1961
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:25:38:00
    4
    • priority_high Ellingsen  Hans
    1961
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:28:26:00
    5
    • priority_high Flydal  Jon
    1980
    Nøklevann
    Nøklevann Ro- og Padleklubb
    1:28:29:00
    6
    • priority_high Øvergaard  John Tobias
    1978
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    1:28:39:00
    7
    • priority_high Perez-Fernandez  Fernando
    1974
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    1:29:24:00
    8
    • priority_high Greenwood  Jan
    1977
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:31:19:00
    9
    • priority_high Framnes  Stig
    1970
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:37:40:00
    10
    • priority_high Osvoll  Trond Åge
    1973
    Nøklevann
    Nøklevann Ro- og Padleklubb
    1:38:46:00
    11 1977
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:46:53:00
  • 19
    Sun
    12:15
    veteran
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Myrmehl  Truls
    1957
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:28:03:00
    2
    • priority_high Kristiansen  Frank
    1958
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:32:18:00
    3
    • priority_high Horn  Jan
    1954
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:43:38:00
    4
    • priority_high Mørch  Olaf
    1954
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNF
  • 20
    Sun
    12:25
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:53:10:00
    2
    • priority_high buch  agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:56:41:00
    3
    • priority_high Kristiansen  Selma
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:59:22:00
    4
    • priority_high Johannessen  Viktoria
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:9:05:00
  • 21
    Sun
    12:30
    U18
    1
    Bane Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    00.000
  • 22
    Sun
    12:35
    Master
    Bane Navn År Klubb Resultat
    • Premieutdeling etter siste løp. Podier ved kiosk.