NC 3 Gravdalsvannet 2024 Gravdalsvannet 22.06.2024 - 23.06.2024
  • 1
    Lør FM
    08:30
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Fjeldheim  Emma
    FA-5 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:10
    2
    • priority_high Hansen  Björk
    FA-7 2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:03
    3
    • priority_high Parvizi  Kiana
    FA-3 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:41
    4
    • priority_high Ryan  Margaret
    SF-5 2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    58:71
    5
    • priority_high Stenslet  Helena Nystrøm
    SF-7 2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:81
    6
    • priority_high Øvrebø  Line
    SF-3 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:03:72
    7
    • priority_high Malykova  Polina
    SF-9 2010
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    1:06:79
    8
    • priority_high Asserson  Mari
    SF-1/FB-2 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:09:33
  • 2
    Lør FM
    08:33
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Berge  Tuva
    FA-6 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    53:52
    2
    • priority_high Opdahl  Mathea
    FA-4 2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:38
    3
    • priority_high Totland  Olea
    FA-8 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:22
    4
    • priority_high Helgesen  Kesia
    SF-6 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:53
    5
    • priority_high Demey  Tindra
    SF-4 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:55
    6
    • priority_high Süss  Linda Marie
    SF-8 2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:00:89
    7
    • priority_high Nedland  Nora Sofie
    SF-2 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:05
    8
    • priority_high Vollesfjord  Live
    SF-1/FB-2 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:13:69
  • 3
    Lør FM
    08:36
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Holm Wigaard  Fredrik
    SF1-5 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:73
    2
    • priority_high Høibo  Fillip Alexander
    SF2-6 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:99
    3
    • priority_high Ellingsen  Hans-Petter
    SF1-3 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    48:23
    4
    • priority_high Bryng  Melvin
    SF1-8 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    48:70
    5
    • priority_high Nesje  Elias
    SF1-1/SF2-1 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:94
    6
    • priority_high Lilledrange  Leon
    SF1-1/SF2-1 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:78
    7
    • priority_high Raa  David
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 4
    Lør FM
    08:39
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Oelschlägel  Emil
    SF2-5 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:42
    2
    • priority_high Haaland  Morten
    SF1-6 2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    52:71
    3
    • priority_high Pérez Fajardo  Kiliam
    SF2-3 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:58
    4
    • priority_high Østtorp  Conrad
    SF2-8 2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    56:03
    5
    • priority_high Salvesen  Georg
    SF1-1/SF2-1 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:28
    6
    • priority_high Supphellen  Adrian
    SF1-1/SF2-1 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:12
    7
    • priority_high Lassen  Sverre
    SF1-1/SF2-1 2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:06:00
  • 5
    Lør FM
    08:42
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Solvik  Martin
    SF1-4 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:15
    2
    • priority_high Häfliger  Liam-Emile
    SF2-7 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:30
    3
    • priority_high Osen  Jørgen
    SF1-2 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:84
    4
    • priority_high Sending  Aksel
    SF1-9 2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:73
    5
    • priority_high Anda  Joakim
    SF1-1/SF2-1 2008
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    1:02:31
    6
    • priority_high Fostad  Zacharias
    SF1-1/SF2-1 2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:58
    7
    • priority_high Thune  Torjus
    SF1-1/SF2-1 2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:50
  • 6
    Lør FM
    08:45
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Fevang  Georg William
    SF2-4 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    47:68
    2
    • priority_high Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    SF1-7 2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:61
    3
    • priority_high Vatnar  Endre
    SF2-2 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    51:84
    4
    • priority_high Dyrhol  Noah
    SF2-9 2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    52:58
    5
    • priority_high Haug  Olav
    SF1-1/SF2-1 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:85
    6
    • priority_high Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    7
    • priority_high Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 7
    Lør FM
    08:58
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Karlsen  Niclas
    FA-5 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    39:82
    2
    • priority_high Ivarsen  Lars
    FA-7 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:05
    3
    • priority_high Fjeldheim  Emil
    FA-3 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:73
    4
    • priority_high Totland  Mikal
    SF-5 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:62
    5
    • priority_high Seljelid  Joachim
    SF-7 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:64
    6
    • priority_high Vollesfjord  Petter A.
    SF-3 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:77
    7
    • priority_high Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    SF-9 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    51:07
    8
    • priority_high Otterstad  Aleksander
    SF-1/FB-2 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:71
  • 8
    Lør FM
    09:01
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Moi  Kristjan
    FA-6 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:53
    2
    • priority_high Hafstad  Håkon
    FA-4 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:46
    3
    • priority_high Lotsberg  Lasse
    FA-8 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    43:52
    4
    • priority_high Osen  Johan
    SF-6 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:07
    5
    • priority_high Hammarqvist  Trygve
    SF-4 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:11
    6
    • priority_high Øian  Andreas
    SF-8 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    46:56
    7
    • priority_high Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 9
    Lør FM
    09:14
    U14
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:72
    2
    • priority_high Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    59:35
    3
    • priority_high Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:04:74
    4
    • priority_high Shvedai  Danylo
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNF
    5
    • priority_high Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 10
    Lør FM
    09:17
    U14
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    57:71
    2
    • priority_high Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:01:51
    3
    • priority_high Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:02:30
    4
    • priority_high Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:02
    5
    • priority_high Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:07:80
  • 11
    Lør FM
    09:20
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:35
    2
    • priority_high Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:93
    3
    • priority_high Laub  Lars
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:88
    4
    • priority_high Blixrud-Nøkleby  Noah
    2013
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:12:99
    5
    • priority_high Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:16:25
    6
    • priority_high Hagen  Viljar
    2012
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:18:40
  • 12
    Lør FM
    09:23
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:19
    2
    • priority_high Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:63
    3
    • priority_high Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:04
    4
    • priority_high Couillault  Torry
    2014
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:14:96
    5
    • priority_high Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:16:65
  • 13
    Lør FM
    09:56
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Stenslet  Helena Nystrøm
    FA-2 2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:70
    2
    • priority_high Süss  Linda Marie
    FA-9 2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:01
    3
    • priority_high Helgesen  Kesia
    FA-1 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:53
    4
    • priority_high Ryan  Margaret
    FB-5 2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    57:89
    5
    • priority_high Demey  Tindra
    FB-6 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:95
    6
    • priority_high Øvrebø  Line
    FB-4 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:14
    7
    • priority_high Nedland  Nora Sofie
    FB-7 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:07:37
    8
    • priority_high Malykova  Polina
    FB-8 2010
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    1:09:00
  • 14
    Lør FM
    09:59
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Holm Wigaard  Fredrik
    FA-5 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:91
    2
    • priority_high Haaland  Morten
    FA-7 2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    44:70
    3
    • priority_high Solvik  Martin
    FA-3 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:91
    4
    • priority_high Ellingsen  Hans-Petter
    FA-9 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    45:47
    5
    • priority_high Nesje  Elias
    FA-1/FB-5 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:27
    6
    • priority_high Bryng  Melvin
    FB-6 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    47:93
    7
    • priority_high Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    FB-3 2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:16
    8
    • priority_high Sending  Aksel
    FB-8 2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:42
    9
    • priority_high Osen  Jørgen
    FB-1 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:62
  • 15
    Lør FM
    10:02
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Fevang  Georg William
    FA-6 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    44:48
    2
    • priority_high Oelschlägel  Emil
    FA-4 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:47
    3
    • priority_high Häfliger  Liam-Emile
    FA-8 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:16
    4
    • priority_high Høibo  Fillip Alexander
    FA-2 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:47
    5
    • priority_high Lilledrange  Leon
    FA-1/FB-5 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:99
    6
    • priority_high Pérez Fajardo  Kiliam
    FB-4 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:83
    7
    • priority_high Vatnar  Endre
    FB-7 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    51:66
    8
    • priority_high Dyrhol  Noah
    FB-2 2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    54:42
    9
    • priority_high Østtorp  Conrad
    FB-9 2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:14
  • 16
    Lør FM
    10:35
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:80
    2
    • priority_high Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:02
    3
    • priority_high Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:93
    4
    • priority_high Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:84
    5
    • priority_high Johannessen  Viktoria
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:45
    6
    • priority_high Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    DNS
  • 17
    Lør FM
    10:38
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:55
    2
    • priority_high Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:86
    3
    • priority_high Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    56:21
    4
    • priority_high Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    56:89
    5
    • priority_high Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:65
    6
    • priority_high Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:10
  • 18
    Lør FM
    10:41
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:70
    2
    • priority_high Øian  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    45:21
    3
    • priority_high Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:95
    4
    • priority_high Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:21
    5
    • priority_high Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:00
  • 19
    Lør FM
    10:44
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:70
    2
    • priority_high Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    39:87
    3
    • priority_high Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:23
    4
    • priority_high Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:52
    5
    • priority_high Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:44
    6
    • priority_high Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:68
    7
    • priority_high Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:36
    8
    • priority_high Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    43:87
    9
    • priority_high Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:13
  • 20
    Lør FM
    10:47
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:84
    2
    • priority_high Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:45
    3
    • priority_high Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:07
    4
    • priority_high Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:51
    5
    • priority_high Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:95
    6 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:38
    7
    • priority_high Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:81
    8
    • priority_high Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:45
  • 21
    Lør FM
    10:50
    U14
    0
  • 22
    Lør FM
    10:53
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    55:73
    2
    • priority_high Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:29
    3
    • priority_high Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:34
    4
    • priority_high Shvedai  Danylo
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:44
    5
    • priority_high Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:01:49
    6
    • priority_high Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:02:29
    7
    • priority_high Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:02:81
    8
    • priority_high Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:09:55
    9
    • priority_high Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNF
  • 23
    Lør FM
    10:56
    U14
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Donets  Yaroslava
    2010
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:32
    2
    • priority_high Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:70
    3
    • priority_high Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:33
    4
    • priority_high Malykova  Polina
    2010
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    1:04:50
  • 24
    Lør FM
    10:59
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:37
    2
    • priority_high Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:37
    3
    • priority_high Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:85
    4
    • priority_high Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:39
    5
    • priority_high Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:17
    6
    • priority_high Heskja  Susanne
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:16:66
  • 25
    Lør FM
    11:02
    U12
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:16:49
    2
    • priority_high Hagen  Viljar
    2012
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:17:53
  • 26
    Lør FM
    11:05
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:72
    2
    • priority_high Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:93
    3
    • priority_high Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:17
    4
    • priority_high Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:07
    5
    • priority_high Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:06
    6
    • priority_high Laub  Lars
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:26
    7
    • priority_high Blixrud-Nøkleby  Noah
    2013
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:10:48
    8
    • priority_high Couillault  Torry
    2014
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:12:11
    9
    • priority_high Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:14:08
  • 27
    Lør FM
    11:08
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:00:32
    2
    • priority_high Demey  Tindra
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:53
    3
    • priority_high Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:00
    4
    • priority_high Nedland  Nora Sofie
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:96
    5
    • priority_high Malykova  Polina
    2010
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    1:06:24
    6
    • priority_high Asserson  Mari
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:08:39
    7
    • priority_high Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:10:87
  • 28
    Lør FM
    11:11
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    50:52
    2
    • priority_high Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:75
    3
    • priority_high Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:19
    4
    • priority_high Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    52:48
    5
    • priority_high Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:94
    6
    • priority_high Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:12
    7
    • priority_high Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:50
    8
    • priority_high Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:42
    9
    • priority_high Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:72
  • 29
    Lør FM
    11:14
    U16
    0
  • 30
    Lør FM
    11:17
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Haug  Olav
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:44
    2
    • priority_high Salvesen  Georg
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:63
    3
    • priority_high Supphellen  Adrian
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:07
    4
    • priority_high Anda  Joakim
    2008
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    57:48
    5
    • priority_high Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:99
    6
    • priority_high Thune  Torjus
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:59
    7
    • priority_high Lassen  Sverre
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:10:37
  • 31
    Lør FM
    11:20
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    45:79
    2
    • priority_high Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:97
    3
    • priority_high Pérez Fajardo  Kiliam
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:41
    4
    • priority_high Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:75
    5
    • priority_high Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:29
    6
    • priority_high Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    50:71
    7
    • priority_high Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:82
    8
    • priority_high Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:34
    9
    • priority_high Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    56:10
  • 32
    Lør FM
    11:23
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:43
    2
    • priority_high Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:05
    3
    • priority_high Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    42:49
    4
    • priority_high Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    44:01
    5
    • priority_high Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:94
    6
    • priority_high Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:98
    7
    • priority_high Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:97
    8
    • priority_high Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:62
    9
    • priority_high Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DSQ
    • Lunsj

  • 33
    Lør EM
    12:30
    U14
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Haddeland  Hedda
    • priority_high Karlsen  Ulrik
    • priority_high Schønberg  Njord
    • priority_high Malykova  Polina
    2010
    2011
    2011
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    50:45
    2
    • priority_high Shvedai  Danylo
    • priority_high Donets  Yaroslava
    • priority_high Jess  Marcus
    • priority_high Rød  Josefine
    2011
    2010
    2010
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:39
    3
    • priority_high Meyer  Neo
    • priority_high Lidemark Gausdal  Oskar
    • priority_high Tingvatn-losnegaard  Eirik
    • priority_high Mo  Jonathan
    2011
    2010
    2011
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:12:93
  • 34
    Lør EM
    12:40
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    25:07:00
    2
    • priority_high Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    25:14:00
    3
    • priority_high Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    25:36:00
    4
    • priority_high Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    27:18:00
    5
    • priority_high Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    DNS
    6
    • priority_high Johannessen  Viktoria
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 35
    Lør EM
    13:10
    U18
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    25:34:00
    2
    • priority_high Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    26:49:00
    3
    • priority_high Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    27:19:00
    4
    • priority_high Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    28:02:00
    5
    • priority_high Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 36
    Lør EM
    13:40
    Senior
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    21:05:00
    2
    • priority_high Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    21:06:00
    3
    • priority_high Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    22:13:00
    4
    • priority_high Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    22:15:00
    5
    • priority_high Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    22:18:00
    6
    • priority_high Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    22:24:00
    7
    • priority_high Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    24:13:00
    8
    • priority_high Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    26:07:00
    9
    • priority_high Øian  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    27:17:00
    10
    • priority_high Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    31:38:00
    11
    • priority_high Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNF
    12
    • priority_high Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 37
    Lør EM
    14:10
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    22:58:00
    2
    • priority_high Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    22:59:00
    3
    • priority_high Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    24:24:00
    4
    • priority_high Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    25:37:00
    5
    • priority_high Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    25:51:00
    6
    • priority_high Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNF
    7
    • priority_high Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DSQ
  • 38
    Lør EM
    14:40
    U12
    11
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:32:90
    2
    • priority_high Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:33:98
    3
    • priority_high Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:54:00
    4
    • priority_high Laub  Lars
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:58:00
    5
    • priority_high Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:15:04
    6
    • priority_high Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:16:00
    7
    • priority_high Blixrud-Nøkleby  Noah
    2013
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    6:23:48
    8
    • priority_high Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:35:00
    9
    • priority_high Couillault  Torry
    2014
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:38:00
    10
    • priority_high Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:50:00
    11
    • priority_high Hagen  Viljar
    2012
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:55:00
  • 39
    Lør EM
    14:55
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:39:00
    2
    • priority_high Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:46:00
    3
    • priority_high Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:48:00
    4
    • priority_high Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:49:00
    5
    • priority_high Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:59:00
    6
    • priority_high Heskja  Susanne
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:39:00
  • 40
    Lør EM
    14:55
    U16
    13
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    14:55:02
    2
    • priority_high Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    14:56:04
    3
    • priority_high Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    15:24:22
    4
    • priority_high Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    15:43:38
    5
    • priority_high Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:54:12
    6
    • priority_high Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:03:54
    7
    • priority_high Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    16:25:19
    8
    • priority_high Demey  Tindra
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    16:26:67
    9
    • priority_high Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    17:00:77
    10
    • priority_high Asserson  Mari
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    18:34:34
    11
    • priority_high Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    18:58:00
    12
    • priority_high Nedland  Nora Sofie
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    13
    • priority_high Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 41
    Lør EM
    15:15
    U16
    28
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:00:00
    2
    • priority_high Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:21:00
    3
    • priority_high Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    13:22:00
    4
    • priority_high Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    13:41:00
    5
    • priority_high Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:02:00
    6
    • priority_high Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    14:22:00
    7
    • priority_high Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    14:30:00
    8
    • priority_high Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:31:00
    9
    • priority_high Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    14:46:00
    10
    • priority_high Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    14:48:00
    11
    • priority_high Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:49:00
    12
    • priority_high Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:10:00
    13
    • priority_high Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    15:20:00
    14
    • priority_high Pérez Fajardo  Kiliam
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:23:03
    15
    • priority_high Salvesen  Georg
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:40:00
    16
    • priority_high Supphellen  Adrian
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:43:00
    17
    • priority_high Haug  Olav
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    15:48:00
    18
    • priority_high Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    16:25:00
    19
    • priority_high Anda  Joakim
    2008
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    16:27:00
    20
    • priority_high Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    19:48:03
    21
    • priority_high Raa  David
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    21:25:00
    22
    • priority_high Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNF
    23
    • priority_high Thune  Torjus
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    24
    • priority_high Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    25
    • priority_high Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    26
    • priority_high Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
    27
    • priority_high Lassen  Sverre
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    28
    • priority_high Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
  • 42
    Lør EM
    15:15
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:11:00
    2
    • priority_high Donets  Yaroslava
    2010
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    11:20:00
    3
    • priority_high Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:29:00
    4
    • priority_high Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:38:00
    5
    • priority_high Malykova  Polina
    2010
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    11:58:00
  • 43
    Lør EM
    15:30
    U14
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:32:00
    2
    • priority_high Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    10:40:00
    3
    • priority_high Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    10:49:00
    4
    • priority_high Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    11:18:00
    5
    • priority_high Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    11:22:00
    6
    • priority_high Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    11:40:00
    7
    • priority_high Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    12:04:00
    8
    • priority_high Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    12:15:00
    9
    • priority_high Shvedai  Danylo
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
    10
    • priority_high Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 44
    Lør EM
    15:30
    U12
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Lønning  Matteus
    • priority_high Laub  Lars
    • priority_high Schønberg  Heine
    • priority_high Narevik  Annika Liv
    2012
    2013
    2013
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:00
    2
    • priority_high Solvik  Natalie
    • priority_high Steensnæs Fjeldheim  Stella
    • priority_high Odland  Ida Natalie
    • priority_high Couillault  Torry
    2012
    2012
    2012
    2014
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    48:03
    3
    • priority_high Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    • priority_high Rød  Johannes
    • priority_high Blixrud-Nøkleby  Noah
    • priority_high Heskja  Susanne
    2012
    2012
    2013
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:44
    4
    • priority_high Slogvik  Vegard Langø
    • priority_high Iversen  Iver Oskar
    • priority_high Lønning-Odland  Felix
    • priority_high Pedersen  Olander
    2012
    2012
    2012
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    52:93
  • 45
    Søn FM
    08:30
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Berge  Tuva
    FA-5 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:37:66
    2
    • priority_high Hansen  Björk
    FA-7 2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:39:81
    3
    • priority_high Totland  Olea
    FA-3 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:43:73
    4
    • priority_high Ryan  Margaret
    SF-5 2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:45:02
    5
    • priority_high Stenslet  Helena Nystrøm
    SF-7 2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:52:62
    6
    • priority_high Øvrebø  Line
    SF-3 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:06:09
    7
    • priority_high Asserson  Mari
    SF-9 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:17:73
    8
    • priority_high Malykova  Polina
    2010
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    DNS
  • 46
    Søn FM
    08:35
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Opdahl  Mathea
    FA-6 2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:34:40
    2
    • priority_high Fjeldheim  Emma
    FA-4 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:37:43
    3
    • priority_high Parvizi  Kiana
    FA-8 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:39:80
    4
    • priority_high Demey  Tindra
    SF-6 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:41:27
    5
    • priority_high Helgesen  Kesia
    SF-4 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:43:93
    6
    • priority_high Süss  Linda Marie
    SF-8 2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:50:41
    7
    • priority_high Nedland  Nora Sofie
    SF-2 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:59:97
    8
    • priority_high Vollesfjord  Live
    SF-1/FB-2 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:17:88
  • 47
    Søn FM
    08:40
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Solvik  Martin
    SF1-5 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:19:72
    2
    • priority_high Høibo  Fillip Alexander
    SF2-6 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:20:53
    3
    • priority_high Bryng  Melvin
    SF1-3 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:23:16
    4
    • priority_high Nesje  Elias
    SF1-8 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:24:93
    5
    • priority_high Lilledrange  Leon
    SF1-1/SF2-1 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:28:36
    6
    • priority_high Raa  David
    SF1-1/SF2-1 2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:50:83
    7
    • priority_high Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 48
    Søn FM
    08:45
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Ellingsen  Hans-Petter
    SF2-5 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:24:80
    2
    • priority_high Holm Wigaard  Fredrik
    SF1-6 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:28:96
    3
    • priority_high Oelschlägel  Emil
    SF2-3 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:32:33
    4
    • priority_high Pérez Fajardo  Kiliam
    SF2-8 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:33:99
    5
    • priority_high Salvesen  Georg
    SF1-1/SF2-1 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:35:01
    6
    • priority_high Supphellen  Adrian
    SF1-1/SF2-1 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:37:51
    7
    • priority_high Lassen  Sverre
    SF1-1/SF2-1 2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:21:00
  • 49
    Søn FM
    08:50
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Häfliger  Liam-Emile
    SF1-4 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:26:84
    2
    • priority_high Sending  Aksel
    SF2-7 2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:29:09
    3
    • priority_high Osen  Jørgen
    SF1-2 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:32:39
    4
    • priority_high Fostad  Zacharias
    SF1-9 2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:52:92
    5
    • priority_high Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
    6
    • priority_high Anda  Joakim
    2008
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    DNS
    7
    • priority_high Thune  Torjus
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 50
    Søn FM
    08:55
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Fevang  Georg William
    SF2-4 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:22:37
    2
    • priority_high Vatnar  Endre
    SF1-7 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:26:94
    3
    • priority_high Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    SF2-2 2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:32:04
    4
    • priority_high Dyrhol  Noah
    SF2-9 2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:33:91
    5
    • priority_high Haug  Olav
    SF1-1/SF2-1 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:36:17
    6
    • priority_high Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    7
    • priority_high Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 51
    Søn FM
    09:10
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Hollingsæter  Elias
    FA-5 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:59:09
    2
    • priority_high Fjeldheim  Emil
    FA-7 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:03:70
    3
    • priority_high Moi  Kristjan
    FA-3 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:06:97
    4
    • priority_high Lotsberg  Lasse
    FA-9 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:07:48
    5
    • priority_high Hammarqvist  Trygve
    FA-1/FB-5 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:09:54
    6
    • priority_high Seljelid  Joachim
    FB-6 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:14:97
    7
    • priority_high Øian  Andreas
    FB-3 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:20:66
  • 52
    Søn FM
    09:15
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Ivarsen  Lars
    FA-6 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:00:34
    2
    • priority_high Hafstad  Håkon
    FA-4 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:01:31
    3
    • priority_high Osen  Johan
    FA-8 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:03:06
    4
    • priority_high Totland  Mikal
    FA-2 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:03:43
    5
    • priority_high Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FA-1/FB-5 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:03:67
    6
    • priority_high Vollesfjord  Petter A.
    FB-4 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:29:77
    7
    • priority_high Otterstad  Aleksander
    FB-7 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:50:55
  • 53
    Søn FM
    09:20
    U14
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:49:25
    2
    • priority_high Shvedai  Danylo
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:53:54
    3
    • priority_high Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:58:96
    4
    • priority_high Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:59:46
    5
    • priority_high Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:06:66
  • 54
    Søn FM
    09:25
    U14
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:44:30
    2
    • priority_high Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:51:90
    3
    • priority_high Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:04:25
    4
    • priority_high Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:05:63
    5
    • priority_high Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 55
    Søn FM
    09:30
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:03:00
    2
    • priority_high Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:10:00
    3
    • priority_high Laub  Lars
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:11:00
    4
    • priority_high Blixrud-Nøkleby  Noah
    2013
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:12:00
    5
    • priority_high Hagen  Viljar
    2012
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:42:00
    6
    • priority_high Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:52:00
  • 56
    Søn FM
    09:35
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:04:96
    2
    • priority_high Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:14:46
    3
    • priority_high Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:33:09
    4
    • priority_high Couillault  Torry
    2014
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:34:38
    5
    • priority_high Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:42:60
  • 57
    Søn FM
    09:40
    U16
    10
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Demey  Tindra
    FA-2 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:44:00
    2
    • priority_high Süss  Linda Marie
    FA-9 2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:45:00
    3
    • priority_high Stenslet  Helena Nystrøm
    FA-1 2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:45:00
    4
    • priority_high Ryan  Margaret
    FB-5 2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:48:00
    5
    • priority_high Helgesen  Kesia
    FB-6 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:49:00
    6
    • priority_high Øvrebø  Line
    FB-4 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:09:00
    7
    • priority_high Nedland  Nora Sofie
    FB-7 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:12:00
    8
    • priority_high Vollesfjord  Live
    FB-8 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:19:00
    9
    • priority_high Asserson  Mari
    FB-3 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:22:00
    10
    • priority_high Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 58
    Søn FM
    09:45
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Solvik  Martin
    FA-5 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:15:10
    2
    • priority_high Holm Wigaard  Fredrik
    FA-7 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:15:51
    3
    • priority_high Häfliger  Liam-Emile
    FA-3 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:15:73
    4
    • priority_high Bryng  Melvin
    FA-9 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:15:97
    5
    • priority_high Nesje  Elias
    FA-1/FB-5 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:20:86
    6
    • priority_high Lilledrange  Leon
    FB-6 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:24:95
    7
    • priority_high Vatnar  Endre
    FB-3 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:25:83
    8
    • priority_high Osen  Jørgen
    FB-8 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:45:23
    9
    • priority_high Fostad  Zacharias
    FB-1 2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:50:35
  • 59
    Søn FM
    09:50
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Fevang  Georg William
    FA-6 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:17:45
    2
    • priority_high Ellingsen  Hans-Petter
    FA-4 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:20:50
    3
    • priority_high Høibo  Fillip Alexander
    FA-8 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:20:17
    4
    • priority_high Oelschlägel  Emil
    FA-2 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:21:97
    5
    • priority_high Pérez Fajardo  Kiliam
    FA-1/FB-5 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:24:51
    6
    • priority_high Sending  Aksel
    FB-4 2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:28:97
    7
    • priority_high Dyrhol  Noah
    FB-7 2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:35:09
    8
    • priority_high Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    FB-2 2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:46:24
    9
    • priority_high Salvesen  Georg
    FB-9 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:48:41
  • 60
    Søn FM
    10:05
    Senior