Norges Cup 1 2024 Tysvær 04.05.2024 - 05.05.2024
  • 1
    Lør FM
    08:00
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Ivarsen  Harald
    FA-5 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:46
    2
    • priority_high Usland-Gade  Eirik
    FA-7 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:98
    3
    • priority_high Lønning  Nicolai
    SF-5 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:44
    4
    • priority_high Hafstad  Håkon
    SF-7 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:71
    5
    • priority_high Lotsberg  Lasse
    SF-2 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:31
    6
    • priority_high Saksvik  Syver
    FB 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:12
    7
    • priority_high Osen  Johan
    FB 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:80
    8
    • priority_high Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 2
    Lør FM
    08:05
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Karlsen  Niclas
    FA-6 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    36:62
    2
    • priority_high Røsten  Lucas
    FA-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    36:67
    3
    • priority_high Jensen  Vemund
    SF-6 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    37:36
    4
    • priority_high Moi  Kristjan
    SF-3 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    37:78
    5
    • priority_high Teland  Hakeem
    SF-9 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    39:14
    6
    • priority_high Hollingsæter  Elias
    FB 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:06
    7
    • priority_high Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FB 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:59
    8
    • priority_high Øian  Andreas
    FB 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    43:61
  • 3
    Lør FM
    08:10
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Svanberg  Felix
    FA-4 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:66
    2
    • priority_high Ivarsen  Magnus
    FA-8 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:70
    3
    • priority_high Staupe  Gudmund
    SF-4 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:71
    4
    • priority_high Seljelid  Joachim
    SF-8 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:19
    5
    • priority_high Totland  Mikal
    SF-1 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:26
    6
    • priority_high Holberg  Lars
    FB 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    41:95
    7
    • priority_high Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 4
    Lør FM
    08:15
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Holm Wigaard  Fredrik
    SF1-5 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:89
    2
    • priority_high Nesje  Elias
    SF2-6 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:55
    3
    • priority_high Ellingsen  Hans-Petter
    SF1-3 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    45:28
    4
    • priority_high Bryng  Melvin
    SF1-8 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    45:77
    5
    • priority_high Lilledrange  Leon
    SF1-1/SF2-1 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:79
    6
    • priority_high Sharoki  Nicholas
    SF1-1/SF2-1 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:32
    7
    • priority_high Sandaker Wehn  Edvard
    SF1-1/SF2-1 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    49:25
    8
    • priority_high Dyrhol  Noah
    SF1-1/SF2-1 2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:40
  • 5
    Lør FM
    08:20
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Haaland  Morten
    SF2-5 2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:93
    2
    • priority_high Fevang  Georg William
    SF1-6 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    41:20
    3
    • priority_high Oelschlägel  Emil
    SF2-3 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:49
    4
    • priority_high Osen  Jørgen
    SF2-8 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:79
    5
    • priority_high Pérez Fajardo  Kiliam
    SF1-1/SF2-1 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:29
    6
    • priority_high Sending  Aksel
    SF1-1/SF2-1 2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:69
    7
    • priority_high Supphellen  Adrian
    SF1-1/SF2-1 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:10
    8
    • priority_high Aarbakke  Peter
    SF1-1/SF2-1 2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:85
  • 6
    Lør FM
    08:25
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Solvik  Martin
    SF1-4 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:67
    2
    • priority_high Pottmeyer Sneddon  Oliver
    SF2-7 2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:96
    3
    • priority_high Fostad  Zacharias
    SF1-2 2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    56:85
    4
    • priority_high Vatland  Sverre
    SF1-9 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:49
    5
    • priority_high Gismarvik  Ståle
    SF1-1/SF2-1 2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:94
    6
    • priority_high Thune  Torjus
    SF1-1/SF2-1 2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:51
    7 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    8
    • priority_high Raa  David
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 7
    Lør FM
    08:30
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Høibo  Fillip Alexander
    SF2-4 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:28
    2
    • priority_high Häfliger  Liam-Emile
    SF1-7 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:54
    3
    • priority_high Næss  Vebjørn
    SF2-2 2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:24
    4
    • priority_high Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    SF2-9 2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:25
    5
    • priority_high Vatnar  Endre
    SF1-1/SF2-1 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:88
    6
    • priority_high Østtorp  Conrad
    SF1-1/SF2-1 2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:01
    7
    • priority_high Haug  Olav
    SF1-1/SF2-1 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:20
    8
    • priority_high Salvesen  Georg
    SF1-1/SF2-1 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:28
  • 8
    Lør FM
    08:35
    Senior
    0
  • 9
    Lør FM
    08:40
    Senior
    0
  • 10
    Lør FM
    08:45
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Helgesen  Kjerand
    FA-5 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:71
    2
    • priority_high Stiegler  Arild
    FA-7 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:32
    3
    • priority_high Osen  Einar
    FA-3 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:99
    4
    • priority_high Erland  Jonas
    FA-9 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:04
    5
    • priority_high Fjeld  Lucas
    FA-1/FB-5 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:56
  • 11
    Lør FM
    08:50
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Rudolfsen  Nicolai
    FA-6 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:03
    2
    • priority_high Helleren  Jonas
    FA-4 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:40
    3 FA-8 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:13
    4
    • priority_high Lundervold  Naol
    FA-2 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:31
    5
    • priority_high Frengstad  Brage
    FA-1/FB-5 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:55
  • 12
    Lør FM
    08:55
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Fjeldheim  Emma
    FA-5 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:35
    2
    • priority_high Opdahl  Mathea
    FA-7 2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    51:08
    3
    • priority_high Helgesen  Kesia
    FA-3 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:93
    4
    • priority_high Ryan  Margaret
    FA-9 2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    56:99
    5
    • priority_high Nedland  Nora Sofie
    FA-1/FB-5 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:49
    6
    • priority_high Demey  Tindra
    FB-6 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:09
    7
    • priority_high Asserson  Mari
    FB-3 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:08:85
  • 13
    Lør FM
    09:00
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Berge  Tuva
    FA-6 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:63
    2
    • priority_high Hansen  Björk
    FA-4 2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:80
    3
    • priority_high Parvizi  Kiana
    FA-8 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:81
    4
    • priority_high Totland  Olea
    FA-2 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:95
    5
    • priority_high Øvrebø  Line
    FA-1/FB-5 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:74
    6
    • priority_high Yaroslava  Koval
    FB-4 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:14
    7
    • priority_high Øien  Natalie
    FB-7 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:31
  • 14
    Lør FM
    09:05
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:56
    2
    • priority_high Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:23
    3
    • priority_high Moen  Eira
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:10:08
    4
    • priority_high Jess  Tilde
    2012
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:12:64
    5
    • priority_high Vedø-Korsnes  karoline
    2015
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:32:54
    6
    • priority_high Iversen  Susanna
    2015
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:41:62
  • 15
    Lør FM
    09:10
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:28
    2
    • priority_high Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:02
    3
    • priority_high Kristiansen  Helena
    2012
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:07:51
    4
    • priority_high Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:81
    5
    • priority_high Velde  Aranza
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:37:85
  • 16
    Lør FM
    09:15
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:83
    2
    • priority_high Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:26
    3
    • priority_high Ringsbye  Alfred Olai
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:76
    4
    • priority_high Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:02:57
    5
    • priority_high Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:05:40
    6
    • priority_high Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:99
    7
    • priority_high Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:08:57
  • 17
    Lør FM
    09:20
    U14
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    53:36
    2
    • priority_high Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    54:01
    3
    • priority_high Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    58:35
    4
    • priority_high Shvedai  Danylo
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:96
    5
    • priority_high Andersen-Østberg  Mika
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:55
    6
    • priority_high Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:00:95
  • 18
    Lør FM
    09:25
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:25
    2
    • priority_high Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:06
    3
    • priority_high Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:82
    4
    • priority_high Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:52
    5
    • priority_high Laub  Lars
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:16:50
    6
    • priority_high Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:18:01
    7
    • priority_high Laub  Lukas
    2015
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:35:99
  • 19
    Lør FM
    09:30
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:45
    2
    • priority_high Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:11:48
    3
    • priority_high Hagen  Viljar
    2012
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:13:51
    4
    • priority_high Henneman  Kristian Olai
    2013
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:17:62
    5
    • priority_high Bjelland  Ola
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:21:24
    6
    • priority_high Lønning-Odland  Mikkel
    2015
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:33:63
    7
    • priority_high Slogvik  Ola Langø
    2016
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:04:94
  • 20
    Lør FM
    09:35
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Jensen  Vemund
    FA-2 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    37:57
    2
    • priority_high Lønning  Nicolai
    FA-9 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    37:99
    3
    • priority_high Moi  Kristjan
    FA-1 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    38:07
    4
    • priority_high Staupe  Gudmund
    FB-5 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:89
    5
    • priority_high Lotsberg  Lasse
    FB-4 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    39:16
    6
    • priority_high Teland  Hakeem
    FB-6 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    39:92
    7
    • priority_high Totland  Mikal
    FB-3 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:27
    8
    • priority_high Hafstad  Håkon
    FB-7 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:06
    9
    • priority_high Seljelid  Joachim
    FB-2 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:87
  • 21
    Lør FM
    09:40
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Fevang  Georg William
    FA-5 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    41:30
    2
    • priority_high Holm Wigaard  Fredrik
    FA-7 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:45
    3
    • priority_high Solvik  Martin
    FA-3 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:73
    4
    • priority_high Ellingsen  Hans-Petter
    FA-9 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:37
    5
    • priority_high Häfliger  Liam-Emile
    FA-1/FB-5 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:23
    6
    • priority_high Bryng  Melvin
    FB-6 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    45:30
    7
    • priority_high Lilledrange  Leon
    FB-3 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:84
    8
    • priority_high Fostad  Zacharias
    FB-8 2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:53
    9
    • priority_high Vatland  Sverre
    FB-1 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:53
  • 22
    Lør FM
    09:45
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Oelschlägel  Emil
    FA-6 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:89
    2
    • priority_high Høibo  Fillip Alexander
    FA-4 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:16
    3
    • priority_high Haaland  Morten
    FA-8 2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    44:21
    4
    • priority_high Nesje  Elias
    FA-2 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:84
    5
    • priority_high Næss  Vebjørn
    FA-1/FB-5 2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:14
    6
    • priority_high Osen  Jørgen
    FB-4 2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:11
    7
    • priority_high Pérez Fajardo  Kiliam
    FB-7 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:79
    8
    • priority_high Pottmeyer Sneddon  Oliver
    FB-2 2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:32
    9
    • priority_high Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    FB-9 2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:99
  • 23
    Lør FM
    09:50
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:71
    2
    • priority_high Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:85
    3
    • priority_high Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:77
    4
    • priority_high Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:90
    5
    • priority_high Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:85
    6
    • priority_high Jørundland  Mina
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:93
    7
    • priority_high Ege Tveit  Amanda
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:07:27
  • 24
    Lør FM
    09:55
    U14
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:43
    2
    • priority_high Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:86
    3
    • priority_high Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:18
    4
    • priority_high Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:91
    5
    • priority_high Lyng  Vilde
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:67
    6
    • priority_high Øyrehagen  Oda
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:07:02
    7
    • priority_high Panfilova  Katerina
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:31
    • Premieutdeling løp 23 og 24

  • 25
    Lør FM
    10:05
    Senior
    0
  • 26
    Lør FM
    10:10
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:51
    2
    • priority_high Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:66
    3
    • priority_high Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:78
    4
    • priority_high Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:11
    5
    • priority_high Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    44:22
    6
    • priority_high Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:27
    7
    • priority_high Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:41
    8
    • priority_high Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:17
  • 27
    Lør FM
    10:15
    U18
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:78
    • Premieutdeling løp 26

  • 28
    Lør FM
    10:25
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:01
    2
    • priority_high Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:61
    3
    • priority_high Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    38:80
    4
    • priority_high Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:78
    5
    • priority_high Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:09
    6
    • priority_high Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:19
    7
    • priority_high Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:28
    8
    • priority_high Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:94
    9 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:71
  • 29
    Lør FM
    10:30
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Nedland  Nora Sofie
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:48
    2
    • priority_high Yaroslava  Koval
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:27
    3
    • priority_high Demey  Tindra
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:52
    4
    • priority_high Asserson  Mari
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:03:90
    5
    • priority_high Øien  Natalie
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:00
    • Premieutdeling løp 28

  • 30
    Lør FM
    10:40
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:02
    2
    • priority_high Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:02
    3
    • priority_high Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:16
    4
    • priority_high Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:44
    5
    • priority_high Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:65
    6
    • priority_high Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:38
    7
    • priority_high Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:56
    8
    • priority_high Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    56:01
    9
    • priority_high Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:03
  • 31
    Lør FM
    10:45
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:52
    2
    • priority_high Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:98
    3
    • priority_high Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    38:99
    4
    • priority_high Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:58
    5
    • priority_high Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:59
    6
    • priority_high Teland  Hakeem
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    39:86
    7
    • priority_high Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:52
    8
    • priority_high Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:70
    9
    • priority_high Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:60
    • Premieutdeling løp 30

  • 32
    Lør FM
    10:55
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Ivarsen  Harald
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:44
    2
    • priority_high Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    36:50
    3
    • priority_high Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    36:57
    4
    • priority_high Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    37:05
    5
    • priority_high Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:29
    6
    • priority_high Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:02
    7
    • priority_high Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    38:08
    8
    • priority_high Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:64
    9
    • priority_high Ivarsen  Magnus
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:29
  • 33
    Lør FM
    11:00
    U16
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:70
    2
    • priority_high Gismarvik  Ståle
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:17
    3
    • priority_high Thune  Torjus
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:02
    • Premieutdeling løp 32

  • 34
    Lør FM
    11:10
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:98
    2
    • priority_high Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:62
    3
    • priority_high Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:80
    4
    • priority_high Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:52
    5
    • priority_high Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    49:54
    6
    • priority_high Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:52
    7
    • priority_high Haug  Olav
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:69
    8
    • priority_high Salvesen  Georg
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:51
    9
    • priority_high Supphellen  Adrian
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:62
  • 35
    Lør FM
    11:15
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    44:70
    2
    • priority_high Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:02
    3
    • priority_high Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:17
    4
    • priority_high Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:02
    5
    • priority_high Pérez Fajardo  Kiliam
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:53
    6
    • priority_high Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:03
    7
    • priority_high Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:34
    8
    • priority_high Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:56
    9
    • priority_high Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:59
  • 36
    Lør FM
    11:20
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:67
    2
    • priority_high Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:53
    3
    • priority_high Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:74
    4
    • priority_high Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    40:94
    5
    • priority_high Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    41:41
    6
    • priority_high Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:19
    7
    • priority_high Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    43:67
    8
    • priority_high Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:06
    9
    • priority_high Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:10
  • 37
    Lør FM
    11:25
    U12
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Velde  Aranza
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:27:08
    2
    • priority_high Iversen  Susanna
    2015
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:44:54
    • Premieutdeling løp 36

  • 38
    Lør FM
    11:30
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:00:06
    2
    • priority_high Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:28
    3
    • priority_high Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:03:27
    4
    • priority_high Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:73
    5
    • priority_high Kristiansen  Helena
    2012
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:23
    6
    • priority_high Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:30
    7
    • priority_high Jess  Tilde
    2012
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:09:63
    8
    • priority_high Moen  Eira
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:11:31
    9
    • priority_high Vedø-Korsnes  karoline
    2015
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:27:30
  • 39
    Lør FM
    11:35
    U14
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:00:60
    2
    • priority_high Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:81
    3
    • priority_high Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:05:13
    4
    • priority_high Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:00
  • 40
    Lør FM
    11:45
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    51:52
    2
    • priority_high Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:46
    3
    • priority_high Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    53:07
    4
    • priority_high Shvedai  Danylo
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:04
    5
    • priority_high Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    58:61
    6
    • priority_high Andersen-Østberg  Mika
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:11
    7
    • priority_high Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:18
    8
    • priority_high Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:00:55
    9
    • priority_high Ringsbye  Alfred Olai
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:00:62
  • 41
    Lør FM
    11:50
    U12
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:12:78
    2
    • priority_high Bjelland  Ola
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:23:07
    3
    • priority_high Laub  Lukas
    2015
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:31:85
    4
    • priority_high Lønning-Odland  Mikkel
    2015
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:31:95
    5
    • priority_high Slogvik  Ola Langø
    2016
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:40:42
    • Premieutdeling løp 40

  • 42
    Lør FM
    12:00
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:20
    2
    • priority_high Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:15
    3
    • priority_high Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:03:01
    4
    • priority_high Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:30
    5
    • priority_high Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:71
    6
    • priority_high Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:11:27
    7
    • priority_high Laub  Lars
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:13:12
    8
    • priority_high Hagen  Viljar
    2012
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:17:29
    9
    • priority_high Henneman  Kristian Olai
    2013
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:20:67
    • Premieutdeling løp 38 og 42

    • LUNSJ (servering 11.00-13.30)

  • 43
    Lør EM
    12:50
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Jensen  Vemund
    FA-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:41:26
    2
    • priority_high Svanberg  Felix
    FA-7 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:41:53
    3
    • priority_high Hollingsæter  Elias
    FA-3 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:42:65
    4
    • priority_high Sjursen  Mikkel
    SF-5 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:43:88
    5
    • priority_high Saksvik  Syver
    SF-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:43:92
    6
    • priority_high Hafstad  Håkon
    SF-3 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:05:69
    7
    • priority_high Totland  Mikal
    SF-9 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:08:82
    8
    • priority_high Holberg  Lars
    SF-1/FB-2 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:10:02
    9
    • priority_high pedersen  nikolai
    FB-9 1985
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:18:08
  • 44
    Lør EM
    13:00
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Lønning  Nicolai
    FA-6 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:52:50
    2
    • priority_high Buch  Ivar
    FA-4 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:53:57
    3
    • priority_high Usland-Gade  Eirik
    FA-8 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:54:66
    4
    • priority_high Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    SF-6 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:56:18
    5
    • priority_high Osen  Johan
    SF-4 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:00:65
    6
    • priority_high Lotsberg  Lasse
    SF-8 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:25:27
    7
    • priority_high Øian  Andreas
    SF-2 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:40:13
    8
    • priority_high Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
    9
    • priority_high Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 45
    Lør EM
    13:10
    Senior
    0
  • 46
    Lør EM
    13:20
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:23:71
    2
    • priority_high Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:36:53
    3
    • priority_high Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:44:55
    4
    • priority_high Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:58:85
    5
    • priority_high Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:03:03
    6
    • priority_high Ege Tveit  Amanda
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    5:51:49
  • 47
    Lør EM
    13:30
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Haaland  Morten
    • priority_high Holm Wigaard  Fredrik
    • priority_high Fevang  Georg William
    • priority_high Solvik  Martin
    2008
    2009
    2008
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:32:32
    2
    • priority_high Høibo  Fillip Alexander
    • priority_high Ellingsen  Hans-Petter
    • priority_high Nesje  Elias
    • priority_high Oelschlägel  Emil
    2008
    2008
    2008
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:34:64
    3
    • priority_high Bryng  Melvin
    • priority_high Næss  Vebjørn
    • priority_high Häfliger  Liam-Emile
    • priority_high Lilledrange  Leon
    2008
    2009
    2008
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:42:23
    4
    • priority_high Sharoki  Nicholas
    • priority_high Dyrhol  Noah
    • priority_high Vatnar  Endre
    • priority_high Sending  Aksel
    2008
    2009
    2009
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:49:22
    5
    • priority_high Osen  Jørgen
    • priority_high Pérez Fajardo  Kiliam
    • priority_high Pottmeyer Sneddon  Oliver
    • priority_high Østtorp  Conrad
    2009
    2008
    2009
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:50:00
    6
    • priority_high Haug  Olav
    • priority_high Salvesen  Georg
    • priority_high Supphellen  Adrian
    • priority_high Aarbakke  Peter
    2008
    2009
    2009
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:02:31
  • 48
    Lør EM
    13:35
    U16
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Fjeldheim  Emma
    • priority_high Berge  Tuva
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:06:38
    2
    • priority_high Parvizi  Kiana
    • priority_high Totland  Olea
    2008
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:08:16
    3
    • priority_high Hansen  Björk
    • priority_high Opdahl  Mathea
    2008
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:13:02
    4
    • priority_high Stenslet  Helena Nystrøm
    • priority_high Süss  Linda Marie
    2011
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:14:76
    5
    • priority_high Øvrebø  Line
    • priority_high Nedland  Nora Sofie
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:22:24
    6
    • priority_high Helgesen  Kesia
    • priority_high Ryan  Margaret
    2008
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    DNF
    7
    • priority_high Asserson  Mari
    • priority_high Øien  Natalie
    2008
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    8
    • priority_high Yaroslava  Koval
    • priority_high Demey  Tindra
    2009
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    • Premietudeling løp 46

  • 49
    Lør EM
    13:45
    Senior
    0
  • 50
    Lør EM
    13:55
    Senior
    0
  • 51
    Lør EM
    14:05
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Haaland  Hans-Petter
    FA-5 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:55:91
    2
    • priority_high Osen  Einar
    FA-7 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:14:51
    3 FA-3 2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:20:42
    4
    • priority_high Fjeld  Lucas
    FA-9 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:24:44
    5
    • priority_high Frengstad  Brage
    FA-1/FB-5 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:34:79
  • 52
    Lør EM
    14:15
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Rudolfsen  Nicolai
    FA-6 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:08:82
    2
    • priority_high Erland  Jonas
    FA-4 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:10:62
    3
    • priority_high Røer-Amundsen  Alexander
    FA-8 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:11:96
    4
    • priority_high Helleren  Jonas
    FA-2 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:21:14
    5
    • priority_high Lundervold  Naol
    FA-1/FB-5 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:26:09
  • 53
    Lør EM
    14:25
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Sjursen  Mikkel
    FA-2 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:45:94
    2
    • priority_high Saksvik  Syver
    FA-9 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:46:17
    3
    • priority_high Hafstad  Håkon
    FA-1 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:56:60
    4
    • priority_high Holberg  Lars
    FB-5 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:07:07
    5
    • priority_high Osen  Johan
    FB-6 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:12:35
    6
    • priority_high Lotsberg  Lasse
    FB-4 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:12:39
    7
    • priority_high Totland  Mikal
    FB-7 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:16:47
    8
    • priority_high Øian  Andreas
    FB-8 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:40:79
    9
    • priority_high Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DSQ
  • 54
    Lør EM
    14:35
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Rød  Josefine
    • priority_high Tingvatn-losnegaard  Eirik
    • priority_high Karlsen  Ulrik
    • priority_high Andersen-Østberg  Mika
    2011
    2011
    2011
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:10:66
    2
    • priority_high Panfilova  Katerina
    • priority_high Ringsbye  Alfred Olai
    • priority_high Meyer  Neo
    • priority_high Shvedai  Danylo
    2011
    2011
    2011
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:12:15
    3
    • priority_high Haddeland  Hedda
    • priority_high Lyng  Vilde
    • priority_high Schønberg  Njord
    • priority_high Jess  Marcus
    2010
    2011
    2011
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:13:67
    4
    • priority_high Stenslet  Helena Nystrøm
    • priority_high Sverdrup  Odin
    • priority_high Lidemark Gausdal  Oskar
    • priority_high Mo  Jonathan
    2011
    2011
    2010
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:15:66
    5
    • priority_high Süss  Linda Marie
    • priority_high Øyrehagen  Oda
    • priority_high Søvik  Markus
    • priority_high Vatland  Severin
    2011
    2011
    2011
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:17:84
  • 55
    Lør EM
    14:40
    U12
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:17:30
    2
    • priority_high Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    8:24:93
    3
    • priority_high Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:33:76
    4
    • priority_high Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:40:15
    5
    • priority_high Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:42:32
    6
    • priority_high Kristiansen  Helena
    2012
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    8:42:81
    7
    • priority_high Jess  Tilde
    2012
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    9:17:44
    8
    • priority_high Moen  Eira
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:28:84
  • 56
    Lør EM
    15:05
    U12
    11
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:03:45
    2
    • priority_high Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:05:30
    3
    • priority_high Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:24:15
    4
    • priority_high Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:32:52
    5
    • priority_high Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:35:58
    6
    • priority_high Laub  Lars
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    9:07:05
    7
    • priority_high Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    9:32:08
    8
    • priority_high Hagen  Viljar
    2012
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    9:59:38
    9
    • priority_high Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    10:03:28
    10
    • priority_high Henneman  Kristian Olai
    2013
    Fana
    Fana Kajakklubb
    10:25:85
    11
    • priority_high Bjelland  Ola
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:58:26
  • 57
    Lør EM
    15:20
    Senior
    0
  • 58
    Lør EM
    15:30
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:57:98
    2
    • priority_high Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:11:96
    3
    • priority_high Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:14:25
    4
    • priority_high Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:17:05
    5
    • priority_high Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:27:53
    6
    • priority_high Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:43:60
    7
    • priority_high Øritsland  Hedda
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 59
    Lør EM
    15:40
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Fjeldheim  Vilma
    • priority_high Storhaug  Elisabeth
    2007
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:56:27
    2
    • priority_high Haugland  Amanda
    • priority_high Svanberg  Emilie
    2006
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:08:06
    3
    • priority_high Jørundland  Mina
    • priority_high Ege Tveit  Amanda
    2006
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling løp 58

  • 60
    Lør EM
    15:50
    U18
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:29:83
  • 61
    Lør EM
    16:00
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:48:84
    2
    • priority_high Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:55:23
    3
    • priority_high Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:57:82
    4
    • priority_high Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:58:26
    5 2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:07:49
    6
    • priority_high Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:07:88
    7
    • priority_high Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:08:13
    8
    • priority_high Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:12:72
    9
    • priority_high Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:27:14
  • 62
    Lør EM
    16:10
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:58:86
    2
    • priority_high Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:01:96
    3
    • priority_high Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:07:60
    4
    • priority_high Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:15:08
    5
    • priority_high pedersen  nikolai
    1985
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:16:72
    6
    • priority_high Øian  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:40:22
    7
    • priority_high Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling løp 61

  • 63
    Lør EM
    16:20
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:38:52
    2
    • priority_high Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:40:67
    3
    • priority_high Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:42:57
    4
    • priority_high Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:43:07
    5
    • priority_high Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:48:56
    6
    • priority_high Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:50:24
    7
    • priority_high Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:54:00
    8
    • priority_high Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:07:14
    9
    • priority_high Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:26:39
  • 64
    Lør EM
    16:30
    U12
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Narevik  Annika Liv
    • priority_high Slogvik  Vegard Langø
    • priority_high Rød  Johannes
    • priority_high Schønberg  Heine
    2012
    2012
    2012
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:21:57
    2
    • priority_high Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    • priority_high Lønning  Matteus
    • priority_high Lønning-Odland  Felix
    • priority_high Pedersen  Olander
    2012
    2012
    2012
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:23:13
    3
    • priority_high Bjelland  Ola
    • priority_high Solvik  Natalie
    • priority_high Odland  Ida Natalie
    • priority_high Iversen  Iver Oskar
    2012
    2012
    2012
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:33:04
    4
    • priority_high Steensnæs Fjeldheim  Stella
    • priority_high Moen  Eira
    • priority_high Hagen  Viljar
    • priority_high Henneman  Kristian Olai
    2012
    2012
    2012
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:37:60
    5
    • priority_high Kristiansen  Helena
    • priority_high Jess  Tilde
    • priority_high Laub  Lars
    • priority_high Vedø-Korsnes  karoline
    2012
    2012
    2013
    2015
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:49:52
    • Premieutdeling løp 63

  • 65
    Lør EM
    16:40
    U16
    30
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • priority_high Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:32:71
    2
    • priority_high Fevang  Georg William