NC6 og NM-lagbåt Årungen 23.09.2023 - 24.09.2023
  • 1
    Lør FM
    08:30
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-5 2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:49:45
    2
    • Palucha  Lars
    • Kjelvei  Odin
    FA-7 2005
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    3:55:23
    3
    • Solvik  Kristian
    • Vollesfjord  Petter A.
    FA-3 2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:55:90
    4
    • Meling  Michael
    • Meling  Daniel
    FA-9 2005
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:59:62
    5
    • Lundervold  Naol
    • Erland  Jonas
    FA-1/FB-5 2006
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:05:35
    6
    • Osen  Einar
    • Solvik  Martin
    2007
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 2
    Lør FM
    08:37
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-6 2008
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:51:53
    2
    • Røer-Amundsen  Alexander
    • Holm Wigaard  Fredrik
    FA-4 2007
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:52:92
    3
    • Fjeldheim  Emil
    • Totland  Mikal
    FA-8 2005
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:53:86
    4
    • Hammarqvist  Trygve
    • Helgesen  Kjerand
    FA-2 2005
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:55:74
    5
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 3
    Lør FM
    08:57
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Kristiansen  Brage
    FA-5 2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    42:35
    2
    • Osen  Einar
    FA-7 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:74
    3
    • Røer-Amundsen  Alexander
    SF-5 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:34
    4
    • Häfliger  Liam-Emile
    SF-7 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:45
    5
    • Ellingsen  Hans-Petter
    SF-2 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    46:60
    6
    • Sharoki  Nicholas
    FB 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:20
    7
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    FB 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:56
    8
    • Kvalnes  William
    FB 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:70
  • 4
    Lør FM
    09:01
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    FA-6 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:52
    2
    • Holm Wigaard  Fredrik
    FA-3 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:25
    3
    • Nesje  Elias
    SF-6 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:17
    4
    • Greben  Johan
    SF-3 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:25
    5
    • Frengstad  Brage
    SF-9 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:63
    6
    • Skarsbakk  Lars
    FB 2007
    Malvik
    Malvik IL
    53:22
    7
    • Anda  Joakim
    FB 2008
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    54:28
  • 5
    Lør FM
    09:05
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    FA-4 2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:25
    2
    • Erland  Jonas
    FA-8 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:17
    3
    • Fevang  Georg William
    SF-4 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    43:19
    4
    • Høibo  Fillip Alexander
    SF-8 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:98
    5
    • Bryng  Melvin
    SF-1 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    47:27
    6
    • Bjørnstad  Jonathan
    FB 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    49:96
    7
    • Haug  Olav
    FB 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:03
  • 6
    Lør FM
    09:09
    U12
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:00:45
    2
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:66
    3
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:85
    4
    • Ringsbye  Alfred Olai
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:05:95
    5
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:39
    6
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:08:97
    7
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:06
    8
    • Dahlerud  Sander
    2012
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:13:93
    9
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:15:56
  • 7
    Lør FM
    09:13
    U12
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:21
    2
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:00:07
    3
    • Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:85
    4
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:05:61
    5
    • Høgh Sørensen  Benjamin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:61
    6
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:49
    7
    • Wiegels  William
    2012
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:16:46
    8
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:18:55
    9
    • Larsen  Falk
    2013
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:19:57
  • 8
    Lør FM
    09:17
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:09
    2
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:21
    3
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:69
    4
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:66
    5
    • Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:81
  • 9
    Lør FM
    09:21
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:40
    2
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:08:53
    3
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:09:17
    4
    • Øyrehagen  Oda
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:11:95
    5
    • Moen  Eira
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:45
  • 10
    Lør FM
    09:36
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:25:52
    2
    • Rossebø  Mari
    • Egge  Stine
    2006
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:28:95
    3
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    • Parvizi  Kiana
    2006
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:30:02
    4
    • Svanberg  Emilie
    • Haugland  Amanda
    2006
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:32:79
    5
    • Buch  Agnete
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:46:40
    6
    • Laukeland  Karen
    • Siljan  Sara
    2006
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:58:60
  • 11
    Lør FM
    09:43
    U18
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 12
    Lør FM
    09:50
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    • Totland  Mikal
    2005
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:34:07
    2
    • Osen  Johan
    • Rudolfsen  Nicolai
    2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:39:20
    3
    • Røer-Amundsen  Alexander
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2007
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:43:77
    4
    • Haaland  Morten
    • Haaland  Hans-Petter
    2008
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:45:32
    5
    • Palucha  Lars
    • Kjelvei  Odin
    2005
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    3:50:22
    6
    • Hammarqvist  Trygve
    • Helgesen  Kjerand
    2005
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:50:73
    7
    • Solvik  Kristian
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:53:28
    8
    • Meling  Michael
    • Meling  Daniel
    2005
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:53:28
    9
    • Lundervold  Naol
    • Erland  Jonas
    2006
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:06:13
  • 13
    Lør FM
    09:57
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Øritsland  Hedda
    1997
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:56:20
    2
    • Virik  Maria
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    1999
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:05:84
    3
    • Borchgrevink  Eveline
    • Stensholt  Elsa-Marie
    1977
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:10:30
    4
    • Erland  Elise
    • Helgesen  Kesia
    2000
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:10:85
    5
    • Gissinger  Inger
    • Gissinger  Marit
    2001
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    Malvik
    Malvik IL
    DNF
  • 14
    Lør FM
    10:04
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Amund
    • Vold  Eivind
    1997
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:22:66
    2
    • Jensen  Vemund
    • Hollingsæter  Elias
    1999
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:23:84
    3
    • Salbu  Daniel
    • Svanberg  Felix
    1988
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:26:74
    4
    • Saksvik  Syver
    • Sjursen  Mikkel
    2003
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:29:33
    5
    • Hafstad  Håkon
    • Usland-Gade  Eirik
    2004
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:31:78
    6
    • Ivarsen  Magnus
    • Ivarsen  Lars
    1997
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:34:81
    7
    • Buch  Ivar
    • Moi  Kristjan
    2003
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:34:90
    8
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    • Svoren  Mathias
    2004
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:39:29
    9
    • Holberg  Lars
    • Kristiansen  Brage
    2000
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    3:41:04
    • Medaljeseremoni NM K2 1000m

  • 15
    Lør FM
    10:24
    U14
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Yaroslava  Koval
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:88
    2
    • Kjellén  Cilja
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:93
    3
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:05:44
    4
    • Johansen  Thea
    2010
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:09:01
    5
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:10:47
  • 16
    Lør FM
    10:28
    U14
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    58:00
    2
    • Malykova  Polina
    2010
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    1:00:78
    3
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:14
    4
    • Årdal  Maria
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:98
    5
    • Weiseth  Aurora
    2010
    Malvik
    Malvik IL
    1:13:13
  • 17
    Lør FM
    10:32
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:70
    2
    • Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:03
    3
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    54:55
    4
    • Raa  David
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:87
    5
    • Supphellen  Adrian
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:00:75
    6
    • Rehan  Dawud
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:01:41
    7
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:70
  • 18
    Lør FM
    10:36
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:07
    2
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:79
    3
    • Andreassen-Nilsen  krister
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:87
    4
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:92
    5
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:78
    6
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:05:04
    7
    • Lassen  Sverre
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:09:79
  • 19
    Lør FM
    10:40
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:02
    2
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:19
    3
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:35
    4
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:13
    5
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:83
    6
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:94
    7
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:75
  • 20
    Lør FM
    10:44
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emma
    FA-5 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:10
    2
    • Opdahl  Mathea
    FA-7 2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    52:87
    3
    • Parvizi  Kiana
    FA-3 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:98
    4
    • Øvland  Lerke
    FA-9 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:81
    5
    • Asserson  Mari
    FA-1/FB-5 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:49
    6
    • Øien  Natalie
    FB-6 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:19
    7
    • Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    DNS
  • 21
    Lør FM
    10:48
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Berge  Tuva
    FA-6 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    50:62
    2
    • Totland  Olea
    FA-4 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:18
    3
    • Helgesen  Kesia
    FA-8 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:52
    4
    • Øvrebø  Line
    FA-2 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:08
    5
    • Ryan  Margaret
    FA-1/FB-5 2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    56:45
    6
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 22
    Lør FM
    10:52
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Røer-Amundsen  Alexander
    FA-2 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:35
    2
    • Fevang  Georg William
    FA-9 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    43:47
    3
    • Ellingsen  Hans-Petter
    FA-1 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:97
    4
    • Nesje  Elias
    FB-5 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:29
    5
    • Høibo  Fillip Alexander
    FB-4 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:47
    6
    • Frengstad  Brage
    FB-6 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:07
    7
    • Häfliger  Liam-Emile
    FB-7 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:08
    8
    • Bryng  Melvin
    FB-3 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    46:08
    9
    • Greben  Johan
    FB-2 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:92
  • 23
    Lør FM
    10:56
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    • Fjeldheim  Vilma
    FA-5 2005
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:13
    2
    • Berge  Sofie
    • Palucha  Lars
    FA-7 2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    39:81
    3
    • Haugland  Amanda
    • Stiegler  Arild
    FA-3 2006
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:93
    4
    • Haaland  Hans-Petter
    • Svanberg Heimark  Mathea
    FA-9 2006
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:82
    5
    • Siljan  Sara
    • Siljan  Siver
    FA-1/FB-5 2007
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:28
    6
    • Solvik  Kristian
    • Halland  Marie
    FB-6 2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:66
    7
    • Kjelvei  Odin
    • Berge  Tuva
    2006
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
  • 24
    Lør FM
    11:00
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    • Egge  Stine
    FA-6 2006
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:53
    2
    • Hammarqvist  Trygve
    • Storhaug  Elisabeth
    FA-4 2005
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:20
    3
    • Totland  Mikal
    • Rossebø  Mari
    FA-8 2005
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:94
    4
    • Buch  Agnete
    • Fjeld  Lucas
    FA-2 2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:10
    5
    • Laukeland  Karen
    • Meling  Michael
    FA-1/FB-5 2006
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:81
    6
    • Holm Wigaard  Fredrik
    • Jørundland  Mina
    FB-4 2009
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    53:98
  • 25
    Lør FM
    11:04
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    • Jensen  Vemund
    FA-5 1998
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    36:70
    2
    • Røsten  Thea
    • Røsten  Lucas
    FA-7 2001
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    37:56
    3
    • Ivarsen  Magnus
    • Olsson  Anna
    FA-3 1997
    1965
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:14
    4
    • Øritsland  Hedda
    • Saksvik  Syver
    FA-9 1999
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:48
    5
    • Svanberg  Felix
    • Svanberg  Emilie
    FA-1/FB-5 2004
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:23
    6
    • Kristiansen  Brage
    • Kristiansen  Selma
    FB-6 2007
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    42:61
    7
    • Stensholt  Elsa-Marie
    • Olsen  Gent
    FB-3 2003
    1963
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    49:85
  • 26
    Lør FM
    11:08
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    FA-6 2000
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    35:94
    2
    • Hollingsæter  Elias
    • Virik  Maria
    FA-4 2003
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    37:42
    3
    • Lønning  Nicolai
    • Erland  Elise
    FA-8 2003
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    37:50
    4
    • Berge  Sofie
    • Teland  Hakeem
    FA-2 2005
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    39:13
    5
    • Karlsen  Niclas
    • Svanberg Heimark  Mathea
    FA-1/FB-5 2003
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:42
    6
    • Haugland  Amanda
    • Salbu Henneman  Lars
    FB-4 2006
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:20
    7
    • Moi  Kristjan
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    FB-7 2002
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:42
  • 27
    Lør FM
    11:12
    U12
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Moen  Eira
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:09:93
  • 28
    Lør FM
    11:16
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:67
    2
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:10
    3
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:31
    4
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:63
    5
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:09
    6
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:43
    7
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:07:82
    8
    • Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:06
    9
    • Øyrehagen  Oda
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:11:27
  • 29
    Lør FM
    11:20
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:06
    2
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:08:21
    3
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:20
    4
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:52
    5
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:12:24
    6
    • Wiegels  William
    2012
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:12:62
    7
    • Dahlerud  Sander
    2012
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:14:00
    8
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:15:46
    9
    • Larsen  Falk
    2013
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:16:25
  • 30
    Lør FM
    11:24
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    54:36
    2
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:36
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    58:60
    4
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:21
    5
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:38
    6
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:68
    7
    • Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:03:96
    8
    • Høgh Sørensen  Benjamin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:13
    9
    • Ringsbye  Alfred Olai
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:05:28
  • 31
    Lør FM
    11:28
    U14
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Weiseth  Aurora
    2010
    Malvik
    Malvik IL
    1:06:08
  • 32
    Lør FM
    11:32
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    56:74
    2
    • Malykova  Polina
    2010
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    57:46
    3
    • Yaroslava  Koval
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:45
    4
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:00:36
    5
    • Kjellén  Cilja
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:75
    6
    • Årdal  Maria
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:96
    7
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:87
    8
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:10:90
    9
    • Johansen  Thea
    2010
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:12:21
  • 33
    Lør FM
    11:36
    U14
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:13
    2
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:06:01
    3
    • Lassen  Sverre
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:06:77
  • 34
    Lør FM
    11:40
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:81
    2
    • Raa  David
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:15
    3
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:74
    4
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:33
    5
    • Andreassen-Nilsen  krister
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:64
    6
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:61
    7
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:35
    8
    • Supphellen  Adrian
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:35
    9
    • Rehan  Dawud
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:02:44
  • 35
    Lør FM
    11:44
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:43
    2
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:37
    3
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:07
    4
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:59
    5
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:08
    6
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    49:57
    7
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:20
    8
    • Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:65
    9
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:55
  • 36
    Lør FM
    11:48
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Asserson  Mari
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:48
    2
    • Øien  Natalie
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:05:63
  • 37
    Lør FM
    11:52
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:15
    2
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:35
    3
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:33
    4
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:36
    5
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:24
    6
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:22
    7
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:65
    8
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    56:92
    9
    • Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    59:22
  • 38
    Lør FM
    11:56
    U16
    4
    Race finished - waiting for results..
    Bane Navn År Klubb Resultat
    4
    • Anda  Joakim
    2008
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    00.000
    5
    • Skarsbakk  Lars
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    00.000
    6
    • Haug  Olav
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    00.000
    7
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    00.000
  • 39
    Lør FM
    12:00
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:07
    2
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:16
    3
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    45:59
    4
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:73
    5
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:87
    6
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:56
    7
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:06
    8
    • Bjørnstad  Jonathan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:16
    9
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:33
  • 40
    Lør FM
    12:04
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:19
    2
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    40:89
    3
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:09
    4
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:53
    5
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:56
    6
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    42:64
    7
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:74
    8
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:60
    9
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:98
  • 41
    Lør FM
    12:08
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Laukeland  Karen
    • Meling  Michael
    2006
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:17
    2
    • Solvik  Kristian
    • Halland  Marie
    2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:02
    3
    • Holm Wigaard  Fredrik
    • Jørundland  Mina
    2009
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:62
  • 42
    Lør FM
    12:12
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    • Stiegler  Arild
    2006
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:79
    2
    • Helgesen  Kjerand
    • Egge  Stine
    2006
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:25
    3
    • Berge  Sofie
    • Palucha  Lars
    2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    38:83
    4
    • Fjeldheim  Emil
    • Fjeldheim  Vilma
    2005
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:33
    5
    • Hammarqvist  Trygve
    • Storhaug  Elisabeth
    2005
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:81
    6
    • Totland  Mikal
    • Rossebø  Mari
    2005
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:38
    7
    • Haaland  Hans-Petter
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:56
    8
    • Siljan  Sara
    • Siljan  Siver
    2007
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:42
    9
    • Buch  Agnete
    • Fjeld  Lucas
    2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:21
  • 43
    Lør FM
    12:26
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Niclas
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2003
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    39:67
    2
    • Haugland  Amanda
    • Salbu Henneman  Lars
    2006
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:31
    3
    • Moi  Kristjan
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2002
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:85
    4
    • Kristiansen  Brage
    • Kristiansen  Selma
    2007
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:44
    5
    • Stensholt  Elsa-Marie
    • Olsen  Gent
    2003
    1963
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    46:00
  • 44
    Lør FM
    12:30
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    2000
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    34:87
    2
    • Amundsen  Kristine
    • Jensen  Vemund
    1998
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    35:53
    3
    • Røsten  Thea
    • Røsten  Lucas
    2001
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    36:18
    4
    • Lønning  Nicolai
    • Erland  Elise
    2003
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    36:40
    5
    • Hollingsæter  Elias
    • Virik  Maria
    2003
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    36:49
    6
    • Ivarsen  Magnus
    • Olsson  Anna
    1997
    1965
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:95
    7
    • Berge  Sofie
    • Teland  Hakeem
    2005
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    38:12
    8
    • Svanberg  Felix
    • Svanberg  Emilie
    2004
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:56
    9
    • Øritsland  Hedda
    • Saksvik  Syver
    1999
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:66
    • Medaljeseremoni NM Mix K2 200m

    • Premieutdeling NC K1 200m

    • Lunch hentes i hovedhuset 11:00 - 13:00 

  • 45
    Lør EM
    13:10
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-5 2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    36:45
    2
    • Haaland  Morten
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-7 2008
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    37:51
    3
    • Totland  Mikal
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-3 2005
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:25
    4
    • Palucha  Lars
    • Kjelvei  Odin
    FA-9 2005
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    38:74
    5
    • Fjeld  Lucas
    • Vollesfjord  Petter A.
    FA-1/FB-5 2006
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:41
    6
    • Lundervold  Naol
    • Erland  Jonas
    FB-6 2006
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:67
    7
    • Høibo  Fillip Alexander
    • Worren  Magnus
    FB-3 2008
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    40:39
    8
    • Bryng  Melvin
    • Fevang  Georg William
    FB-8 2008
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    40:65
  • 46
    Lør EM
    13:14
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    • Helgesen  Kjerand
    FA-6 2005
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    36:70
    2
    • Petrus  Nikita
    • Kristiansen  Brage
    FA-4 2006
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    37:97
    3
    • Meling  Daniel
    • Siljan  Siver
    FA-8 2005
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:53
    4
    • Solvik  Kristian
    • Osen  Einar
    FA-2 2005
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:14
    5
    • Frengstad  Brage
    • Meling  Michael
    FA-1/FB-5 2007
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:29
    6
    • Nedland  Sebastian
    • Holstad  Markus
    FB-4 2006
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:65
  • 47
    Lør EM
    13:18
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    • Ivarsen  Magnus
    FA-5 1999
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    32:70
    2
    • Karlsen  Oliver
    • Karlsen  Niclas
    FA-7 1999
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    33:70
    3
    • Vold  Amund
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-3 1997
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    34:06
    4
    • Sevaldsen  Even
    • Saksvik  Syver
    FA-9 2000
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    34:82
    5
    • Moi  Kristjan
    • Buch  Ivar
    FA-1/FB-5 2002
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    34:84
    6
    • Lotsberg  Lasse
    • Mjelstad  Kristoffer
    FB-6 2000
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    34:96
    7
    • Andreassen  Øystein
    • Jenssen  Vegard
    FB-3 1988
    1991
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:56
    8
    • Haaland  Gjert
    • pedersen  nikolai
    FB-7 1968
    1985
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    38:47
  • 48
    Lør EM
    13:22
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    • Røsten  Lucas
    FA-6 2000
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    32:86
    2
    • Svanberg  Felix
    • Stiegler  Arild
    FA-4 2004
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    33:97
    3
    • Lønning  Nicolai
    • Staupe  Gudmund
    FA-8 2003
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    34:53
    4
    • Jensen  Vemund
    • Hollingsæter  Elias
    FA-2 1999
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    34:54
    5
    • Hafstad  Håkon
    • Svoren  Mathias
    FA-1/FB-5 2004
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    35:40
    6
    • Holberg  Lars
    • Petrus  Nikita
    FB-4 2000
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    38:92
    7
    • Salbu  Daniel
    • Salbu Henneman  Lars
    FB-2 1988
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:94
  • 49
    Lør EM
    13:26
    Senior
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Øritsland  Hedda
    • Larsen  Mira
    • Røsten  Thea
    1997
    1999
    1987
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:34
    2
    • Amundsen  Kristine
    • Virik  Maria
    • Parvizi  Kiana
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    1998
    1999
    2008
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:96
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    • Erland  Elise
    • Egge  Stine
    • Rossebø  Mari
    2007
    2000
    2005
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:03
    • Medaljeseremoni SD K4 200m

  • 50
    Lør EM
    13:36
    U12
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:17:51
    2
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:24:78
    3
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:33:41
    4
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:51:18
    5
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:55:43
    6
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:06:03
    7
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    6:22:28
    8
    • Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:27:59
    9
    • Moen  Eira
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:40:19
    10
    • Øyrehagen  Oda
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    6:48:74
  • 51
    Lør EM
    13:51
    U12
    17
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:15:23
    2
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:20:44
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:39:09
    4
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:41:04
    5
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:53:92
    6
    • Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:59:34
    7
    • Ringsbye  Alfred Olai
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:12:21
    8
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:21:23
    9
    • Høgh Sørensen  Benjamin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:28:47
    10
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:34:13
    11
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:41:84
    12
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:43:86
    13
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:47:09
    14
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    7:01:04
    15
    • Wiegels  William
    2012
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    7:02:82
    16
    • Dahlerud  Sander
    2012
    Strand
    Strand Kajakklubb
    7:12:13
    17
    • Larsen  Falk
    2013
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
    • Premieutdeling langløp U12

  • 52
    Lør EM
    14:06
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Næss  Vebjørn
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    • Dyrhol  Noah
    • Aarbakke  Peter
    2009
    2009
    2009
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:89
    2
    • Lilledrange  Leon
    • Osen  Jørgen
    • Haddeland  Hedda
    • Vatland  Sverre
    2009
    2009
    2010
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:36
    3
    • Yaroslava  Koval
    • Sørli  Leonard
    • Kjellén  Cilja
    • Vatnar  Endre
    2009
    2009
    2009
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:62
    4
    • Supphellen  Adrian
    • Andreassen-Nilsen  krister
    • Hirsti  Olav Nikolai
    • Raa  David
    2009
    2010
    2009
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:80
    5
    • Fostad  Zacharias
    • Fostad  Serina Amalie
    • Sending  Aksel
    • Østtorp  Conrad
    2009
    2010
    2009
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:27
    6
    • Johansen  Thea
    • Stensholt-Olsen  Pernille
    • Rehan  Dawud
    • Ryan  Margaret
    2010
    2010
    2009
    2009
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    58:85
    • Premieutdeling K4 U14

  • 53
    Lør EM
    14:15
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    • Hammarqvist  Trygve
    • Helgesen  Kjerand
    • Totland  Mikal
    2005
    2005
    2006
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    33:28
    2
    • Osen  Johan
    • Rudolfsen  Nicolai
    • Vollesfjord  Petter A.
    • Fjeld  Lucas
    2005
    2006
    2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    34:59
    3
    • Frengstad  Brage
    • Meling  Daniel
    • Meling  Michael
    • Siljan  Siver
    2007
    2005
    2005
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    35:78
    4
    • Høibo  Fillip Alexander
    • Kjelvei  Odin
    • Palucha  Lars
    • Worren  Magnus
    2008
    2006
    2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    37:27
    5
    • Osen  Einar
    • Solvik  Martin
    • Solvik  Kristian
    • Nedland  Sebastian
    2007
    2008
    2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    38:25
    6
    • Holm Wigaard  Fredrik
    • Røer-Amundsen  Alexander
    • Farzelayev  Dastin
    • Bjørnstad  Jonathan
    2009
    2007
    2006
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:23
    7
    • Ellingsen  Hans-Petter
    • Kristiansen  Brage
    • Petrus  Nikita
    2008
    2007
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
    • Medaljeseremoni JH K4 200m

  • 54
    Lør EM
    14:24
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    • Mjelstad  Kristoffer
    2000
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    35:27
    2
    • Hafstad  Håkon
    • Svoren  Mathias
    2004
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    35:81
    3
    • Andreassen  Øystein
    • Jenssen  Vegard
    1988
    1991
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:06
    4
    • Holberg  Lars
    • Petrus  Nikita
    2000
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    37:95
    5
    • Haaland  Gjert
    • pedersen  nikolai
    1968
    1985
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    38:48
    6
    • Salbu  Daniel
    • Salbu Henneman  Lars
    1988
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:56
  • 55
    Lør EM
    14:28
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    • Røsten  Lucas
    2000
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    32:15
    2
    • Ivarsen  Harald
    • Ivarsen  Magnus
    1999
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    32:29
    3
    • Karlsen  Oliver
    • Karlsen  Niclas
    1999
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    33:39
    4
    • Svanberg  Felix
    • Stiegler  Arild
    2004
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    33:43
    5
    • Vold  Amund
    • Usland-Gade  Eirik
    1997
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    33:64
    6
    • Jensen  Vemund
    • Hollingsæter  Elias
    1999
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    34:53
    7
    • Lønning  Nicolai
    • Staupe  Gudmund
    2003
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    34:60
    8
    • Moi  Kristjan
    • Buch  Ivar
    2002
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    34:67
    9
    • Sevaldsen  Even
    • Saksvik  Syver
    2000
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    35:48
    • Medaljeseremoni SH K2 200m

  • 56
    Lør EM
    14:37
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:00
    2
    • Egge  Stine
    • Rossebø  Mari
    2005
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:38
    3
    • Berge  Sofie
    • Berge  Tuva
    2005
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:93
    4
    • Parvizi  Kiana
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2008
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:97
    5
    • Haugland  Amanda
    • Svanberg  Emilie
    2006
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    47:13
    6
    • Buch  Agnete
    • Øvland  Lerke
    2005
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:11
    7
    • Laukeland  Karen
    • Siljan  Sara
    2006
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:09
    8
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    • Halland  Marie
    2006
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    56:73
    • Medaljeseremoni JD K2 200m

  • 57
    Lør EM
    14:47
    U16
    19
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:19:88
    2
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:23:06
    3
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    13:53:51
    4
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    14:06:69
    5
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    14:12:52
    6
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    14:46:43
    7
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    14:48:32
    8
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    14:58:22
    9
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:34:35
    10
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    15:41:85
    11
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:52:11
    12
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:35:04
    13
    • Haug  Olav
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    16:40:07
    14
    • Anda  Joakim
    2008
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    16:54:37
    15
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    18:29:94
    16
    • Skarsbakk  Lars
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    DNF
    17
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNF
    18
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
    19
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DSQ
  • 58
    Lør EM
    15:07
    U16
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    15:13:74
    2
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:06:79
    3
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    16:15:06
    4