Vestlandsmesterskapet 2023 Gravdalsvannet 30.09.2023
  • 1
    Lør EM
    12:00
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:03:79
    2
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:99
    3
    • Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:14:97
    4
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:16:10
    5
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:20:60
    6
    • Grindheim  Jacob
    2012
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:22:63
    7
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:27:87
    8
    • Eliassen  Ola
    2013
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    9
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 2
    Lør EM
    12:05
    U12
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:15:39
    2
    • Shvedai  Danylo
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:16:17
    3
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:18:82
    4
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:21:58
    5
    • Couillault  Torry
    2014
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:32:27
    6
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:32:51
    7
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:33:73
    8
    • Hagen  Viljar
    2012
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:52:20
  • 3
    Lør EM
    12:55
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:50
    2
    • Panfilova  Katerina
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:18:42
    3
    • Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:20:17
    4
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:21:03
    5
    • Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:22:97
    6
    • Mikkelsen Erland  Serine
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:36:24
  • 4
    Lør EM
    12:15
    U14
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:38
    2
    • Gismarvik  Ståle
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:66
  • 5
    Lør EM
    12:50
    U14
    1
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 6
    Lør EM
    12:35
    Senior
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:78
    2
    • Hagen  Martin
    1980
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    52:97
  • 7
    Lør EM
    12:40
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:00
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    44:05
    3
    • Øian  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    49:59
    4
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 8
    Lør EM
    12:30
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    56:87
    2
    • Abelite Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:10:08
  • 9
    Lør EM
    12:45
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:29
    2
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:09
  • 10
    Lør EM
    13:00
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:00:78
    2
    • Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:19:34
    3
    • Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:25:22
    4
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:29:72
    5
    • Panfilova  Katerina
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:29:93
    6
    • Mikkelsen Erland  Serine
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:45:62
  • 11
    Lør EM
    13:05
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:51:98
    2
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:00:72
    3
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:12:95
    4
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:18:14
    5
    • Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:19:84
    6
    • Grindheim  Jacob
    2012
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:23:88
    7
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:39:87
    8
    • Eliassen  Ola
    2013
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    9
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 12
    Lør EM
    13:10
    U12
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:57:36
    2
    • Shvedai  Danylo
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:00:16
    3
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:01:89
    4
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:02:18
    5
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:26:59
    6
    • Couillault  Torry
    2014
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:29:09
    7
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:29:43
    8
    • Hagen  Viljar
    2012
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:17:11
  • 13
    Lør EM
    13:15
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:32:21
    2
    • Abelite Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:15:85
  • 14
    Lør EM
    13:20
    Senior
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:09:40
    2
    • Hagen  Martin
    1980
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:17:50
    3
    1977

    Puddefjorden Kajakklubb
    2:28:33
  • 15
    Lør EM
    13:25
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:00:14
    2
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:11:44
    3
    • Øian  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:24:91
    4
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 16
    Lør EM
    13:30
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:11:87
    2
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:18:49
  • 17
    Lør EM
    13:35
    U14
    1
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 18
    Lør EM
    13:40
    U14
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:38:51
    2
    • Gismarvik  Ståle
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:02:46
  • 19
    Lør EM
    13:45
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    16:52:58
    2
    • Abelite Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 20
    Lør EM
    14:00
    Senior
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    22:27:61
    2
    1977

    Puddefjorden Kajakklubb
    24:16:46
    3
    • Hagen  Martin
    1980
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    25:42:86
  • 21
    Lør EM
    14:00
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    22:29:44
    2
    • Øian  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    27:38:33
    3
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 22
    Lør EM
    14:00
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    14:55:19
    2
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:06:89
  • 23
    Lør EM
    14:25
    U14
    0
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 24
    Lør EM
    14:35
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:45:01
    2
    • Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:26:81
    3
    • Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:34:08
    4
    • Panfilova  Katerina
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:53:27
    5
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:55:93
    6
    • Mikkelsen Erland  Serine
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:00:68
  • 25
    Lør EM
    14:45
    U14
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:10:31
    2
    • Gismarvik  Ståle
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:57:45
  • 26
    Lør EM
    15:00
    U12
    15
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:33:30
    2
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:45:58
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:02:50
    4
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:11:90
    5
    • Shvedai  Danylo
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:21:73
    6
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:24:96
    7
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:42:82
    8
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:48:32
    9
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:58:59
    10
    • Couillault  Torry
    2014
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    7:05:94
    11
    • Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    7:12:63
    12
    • Hagen  Viljar
    2012
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    8:18:55
    13
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
    14
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
    15
    • Grindheim  Jacob
    2012
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 27
    Lør EM
    18:00
    Senior
    0
    Bane Navn År Klubb Resultat