NC4 Gillsvann 19.08.2023 - 20.08.2023
  • 1
    Lør FM
    08:30
    U18
    7
    Race finished - waiting for results..
    Bane Navn År Klubb Resultat
    2
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    00.000
    3
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    00.000
    4
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    00.000
    5
    • Øian  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    00.000
    6
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    00.000
    7
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    00.000
    8
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    00.000
  • 2
    Lør FM
    08:35
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    FA-6 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:10
    2
    • Siljan  Siver
    FA-3 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:93
    3
    • Petrus  Nikita
    SF-6 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    44:38
    4
    • Farzelayev  Dastin
    SF-3 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:55
    5
    • Solvik  Kristian
    SF-9 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:85
    6
    • Helleren  Jonas
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:48
    7
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:34
  • 3
    Lør FM
    08:40
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-4 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:80
    2
    • Totland  Mikal
    FA-8 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:40
    3
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-4 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:02
    4
    • Kjelvei  Odin
    SF-8 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:06
    5
    • Fjeld  Lucas
    SF-1 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:47
    6
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 4
    Lør FM
    08:45
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    FA-5 2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    46:58
    2
    • Røer-Amundsen  Alexander
    FA-7 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:77
    3
    • Ellingsen  Hans-Petter
    SF-5 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    50:37
    4
    • Nesje  Elias
    SF-7 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    50:38
    5
    • Frengstad  Brage
    SF-2 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:21
    6
    • Bryng  Melvin
    FB 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    52:18
    7
    • Haug  Olav
    FB 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:84
  • 5
    Lør FM
    08:50
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    FA-6 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:73
    2
    • Oelschlägel  Emil
    FA-3 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:51
    3
    • Fevang  Georg William
    SF-6 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    47:86
    4
    • Høibo  Fillip Alexander
    SF-3 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:12
    5
    • Häfliger  Liam-Emile
    SF-9 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:73
    6
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    FB 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:67
  • 6
    Lør FM
    08:55
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Kristiansen  Brage
    FA-4 2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:85
    2
    • Osen  Einar
    FA-8 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:10
    3
    • Solvik  Martin
    SF-4 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:09
    4
    • Sharoki  Nicholas
    SF-8 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:46
    5
    • Sandaker Wehn  Edvard
    SF-1 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    55:47
    6
    • Bjørnstad  Jonathan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 7
    Lør FM
    09:00
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    51:33
    2
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:10
    3
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:27
    4
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    56:51
    5
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:83
    6
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:43
    7
    • Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:84
    8
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:07:24
    9
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:14:73
  • 8
    Lør FM
    09:05
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:79
    2
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:51
    3
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:52
    4
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:57
    5
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:03:74
    6
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:08
    7
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:07:59
    8
    • Rehan  Dawud
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:12:16
    9
    • Lassen  Sverre
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:20:25
  • 9
    Lør FM
    09:10
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:54
    2
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:03:53
    3
    • Lie-Jonsson  Colin
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:10:98
    4
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:15:01
    5
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:15:57
    6
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:17:44
    7
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:18:05
    8
    • Klimov  Edwin
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:21:25
  • 10
    Lør FM
    09:15
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:06:41
    2
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:64
    3
    • Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:10:66
    4
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:15:45
    5
    • Haneberg  William
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:17:99
    6
    • Sørlie Selvik  Martinus
    2012
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:18:56
    7
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:19:10
    8
    • Khripun  Kristian
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:25:73
  • 11
    Lør FM
    09:20
    U14
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    59:82
    2
    • Kjellén  Cilja
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:93
    3
    • Yaroslava  Koval
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:05:89
    4
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:88
    5
    • Årdal  Maria
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:94
    6
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:09:63
    7
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:11:73
    8
    • Johansen  Thea
    2010
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:18:26
  • 12
    Lør FM
    09:25
    U12
    11
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:07
    2
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:60
    3
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:40
    4
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:13:96
    5
    • Moen  Eira
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:18:25
    6
    • Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:19:01
    7
    • Panfilova  Katerina
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:22:01
    8
    • Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:22:36
    9
    • Øyrehagen  Oda
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:29:52
    10
    • Mikkelsen Erland  Serine
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:29:84
    11
    • Velde  Aranza
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:48:56
  • 13
    Lør FM
    09:30
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:98
    2
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:08
    3
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:75
    4
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    44:81
    5
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:40
  • 14
    Lør FM
    09:35
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    51:15
    2
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:89
    3
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:78
    4
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    59:79
    5
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:01:66
    6
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:05:62
    7
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:07
    8
    • Jørundland  Mina
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:08:69
    9
    • Halland  Marie
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling løp 11, 12, 13 og 14.

  • 15
    Lør FM
    09:50
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Palucha  Lars
    FA-2 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    43:62
    2
    • Petrus  Nikita
    FA-9 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    44:35
    3
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-1 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:60
    4
    • Meling  Daniel
    FB-5 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:66
    5
    • Farzelayev  Dastin
    FB-4 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:15
    6
    • Meling  Michael
    FB-6 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:37
    7
    • Solvik  Kristian
    FB-3 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:18
    8
    • Kjelvei  Odin
    FB-7 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:46
    9
    • Fjeld  Lucas
    FB-2 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:65
  • 16
    Lør FM
    09:55
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    FA-2 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:46
    2
    • Ellingsen  Hans-Petter
    FA-9 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    47:29
    3
    • Fevang  Georg William
    FA-1 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    47:48
    4
    • Høibo  Fillip Alexander
    FB-5 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:53
    5
    • Frengstad  Brage
    FB-4 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:56
    6
    • Nesje  Elias
    FB-6 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    50:05
    7
    • Häfliger  Liam-Emile
    FB-3 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:76
    8
    • Sharoki  Nicholas
    FB-7 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:72
    9
    • Sandaker Wehn  Edvard
    FB-2 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    58:69
  • 17
    Lør FM
    10:00
    U12
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:18:85
    2
    • Haneberg  William
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:20:19
    3
    • Sørlie Selvik  Martinus
    2012
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:20:45
    4
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:20:99
    5
    • Klimov  Edwin
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:21:68
    6
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:23:00
    7
    • Khripun  Kristian
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:34:68
  • 18
    Lør FM
    10:05
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:04
    2
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:03:99
    3
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:91
    4
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:08:45
    5
    • Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:10:14
    6
    • Lie-Jonsson  Colin
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:13:61
    7
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:16:43
    8
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:16:71
    9
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:39:57
  • 19
    Lør FM
    10:10
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:35
    2
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:41
    3
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:01:25
    4
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:94
    5
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:04:42
    6
    • Rehan  Dawud
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:11:49
    7
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:02
    8
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:16:11
    9
    • Lassen  Sverre
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:22:80
  • 20
    Lør FM
    10:15
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:97
    2
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:52
    3
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:52
    4
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:28
    5
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    54:41
    6
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:89
    7
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    55:29
    8
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:04
    9
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:12
  • 21
    Lør FM
    10:20
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:97
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:22
    3
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:24
    4
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    58:55
    5
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:79
    6
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:97
    7
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:04:09
    8
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:58
    9
    • Asserson  Mari
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:11:59
  • 22
    Lør FM
    10:30
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    • Karlsen  Ulrik
    • Schønberg  Njord
    • Schønberg  Heine
    2010
    2011
    2011
    2013
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    57:37
    2
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    • Meyer  Neo
    2011
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:20
    3
    • Rød  Josefine
    • Lønning  Matteus
    • Iversen  Iver Oskar
    • Odland  Ida Natalie
    2011
    2012
    2012
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:00
    4
    • Süss  Linda Marie
    • Moen  Eira
    • Vatland  Severin
    • Haneberg  William
    2011
    2012
    2011
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:78
    5
    • Narevik  Annika Liv
    • Rød  Johannes
    • Slogvik  Vegard Langø
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    2012
    2012
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:16
    6
    • Solvik  Natalie
    • Lie-Jonsson  Colin
    2012
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:20:17
  • 23
    Lør FM
    10:35
    U16
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 24
    Lør FM
    10:40
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:87
    2
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:35
    3
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    50:82
    4
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:48
    5
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    52:21
    6
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:18
    7
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:64
    8
    • Haug  Olav
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:66
    9
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:02:21
  • 25
    Lør FM
    10:45
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    43:84
    2
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    44:17
    3
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:40
    4
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:04
    5
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:50
    6
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:48
    7
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    48:75
    8
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    49:33
    9
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:36
  • 26
    Lør FM
    10:50
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:40
    2
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:80
    3
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:17
    4
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:65
    5
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:00
    6
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:17
    7
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:22
    8
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:56
    9
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:34
  • 27
    Lør FM
    10:55
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:06
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:90
    3
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:28
    4
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:07
    5
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    43:47
    6
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:16
    7
    • Petrus  Nikita
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    44:95
    8
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:14
    9
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:60
  • 28
    Lør FM
    11:00
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haddeland  Hedda
    • Lilledrange  Leon
    • Osen  Jørgen
    • Vollesfjord  Live
    2010
    2009
    2009
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:73
    2
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:37
    3
    • Aarbakke  Peter
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    • Næss  Vebjørn
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    2010
    2009
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:85
    4
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:91
    5
    • Fostad  Serina Amalie
    • Fostad  Zacharias
    • Lassen  Sverre
    • Østtorp  Conrad
    2010
    2009
    2009
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:91
    6
    • Dyrhol  Noah
    • Rehan  Dawud
    2009
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:02:29
    • Lunch er klar ifra kl 11:00

      Premieutdeling løp 18, 20, 21, 22, 25, 27 og 28.

       

  • 29
    Lør EM
    12:00
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Palucha  Lars
    FA-5 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:29:74
    2
    • Meling  Daniel
    FA-7 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:31:61
    3
    • Solvik  Kristian
    SF-5 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:33:11
    4
    • Helleren  Jonas
    SF-7 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:55:10
    5
    • Meling  Michael
    SF-2 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:55:22
    6
    • Øian  Andreas
    FB 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    5:22:83
    7
    • Lundervold  Naol
    FB 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    9:59:99
  • 30
    Lør EM
    12:08
    U18
    7
    Race finished - waiting for results..
    Bane Navn År Klubb Resultat
    2
    • Petrus  Nikita
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    00.000
    3
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    00.000
    4
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    00.000
    5
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    00.000
    6
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    00.000
    7
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    00.000
    8
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    00.000
  • 31
    Lør EM
    12:16
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    FA-4 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:20:11
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-8 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:26:79
    3
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-4 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:27:70
    4
    • Totland  Mikal
    SF-8 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:52:25
    5
    • Fjeld  Lucas
    SF-1 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:04:74
    6
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 32
    Lør EM
    12:24
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:08:69
    2
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    5:13:36
    3
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:23:74
    4
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:44:85
    5
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:57:97
    6
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:26:85
    7
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
    8
    • Jørundland  Mina
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    9
    • Halland  Marie
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 33
    Lør EM
    12:32
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:07:06
    2
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:17:47
    3
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:25:04
    4
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:25:80
    5
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:36:54
  • 34
    Lør EM
    12:52
    U12
    11
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:21:56
    2
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:29:47
    3
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:53:81
    4
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:01:44
    5
    • Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:36:43
    6
    • Moen  Eira
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:37:54
    7
    • Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:02:88
    8
    • Panfilova  Katerina
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:34:58
    9
    • Øyrehagen  Oda
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    7:35:16
    10
    • Velde  Aranza
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    9:34:44
    11
    • Mikkelsen Erland  Serine
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 35
    Lør EM
    13:12
    U12
    16
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:09:57
    2
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:09:84
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:29:55
    4
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:31:22
    5
    • Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:35:67
    6
    • Lie-Jonsson  Colin
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:42:77
    7
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:03:88
    8
    • Haneberg  William
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:25:94
    9
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:29:05
    10
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:32:04
    11
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:32:66
    12
    • Sørlie Selvik  Martinus
    2012
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    6:37:69
    13
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:46:84
    14
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:59:14
    15
    • Klimov  Edwin
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    7:14:77
    16
    • Khripun  Kristian
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    7:25:80
  • 36
    Lør EM
    13:32
    U14
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    5:04:13
    2
    • Yaroslava  Koval
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:29:35
    3
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:46:23
    4
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:57:97
    5
    • Årdal  Maria
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    6:03:46
    6
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    6:34:77
    7
    • Kjellén  Cilja
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNF
    8
    • Johansen  Thea
    2010
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
    • Premieutdeling løp 32, 33, 34, 35 og 36.

  • 37
    Lør EM
    14:02
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Mikal
    FA-2 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:29:76
    2
    • Solvik  Kristian
    FA-9 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:30:61
    3
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-1 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:32:31
    4
    • Meling  Michael
    FB-5 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:32:52
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB-4 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:40:18
    6
    • Petrus  Nikita
    FB-6 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:46:53
    7
    • Helleren  Jonas
    FB-3 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:53:79
    8
    • Fjeld  Lucas
    FB-7 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:04:66
    9
    • Siljan  Siver
    FB-2 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:09:80
  • 38
    Lør EM
    14:22
    U14
    18
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:30:09
    2
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:30:78
    3
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:35:59
    4
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:39:39
    5
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:50:43
    6
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:54:24
    7
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:55:63
    8
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:01:02
    9
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:05:60
    10
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:07:94
    11
    • Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:08:29
    12
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:15:13
    13
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:17:76
    14
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:25:54
    15
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    5:59:02
    16
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    17
    • Lassen  Sverre
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    18
    • Rehan  Dawud
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
  • 39
    Lør EM
    14:42
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:44:74
    2
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:58:87
    3
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    16:12:43
    4
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:43:24
    5
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    17:31:01
    6
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    17:47:92
    7
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    17:51:16
    8
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    18:12:61
    9
    • Asserson  Mari
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 40
    Lør EM
    15:07
    U16
    17
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    13:12:48
    2
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:18:07
    3
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:50:60
    4
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:52:17
    5
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    14:18:42
    6
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    14:24:01
    7
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    14:31:76
    8
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    14:54:21
    9
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    14:57:17
    10
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    15:14:19
    11
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:32:22
    12
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    15:34:19
    13
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:44:16
    14
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    16:01:49
    15
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:53:45
    16
    • Haug  Olav
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
    17
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
  • 41
    Lør EM
    15:27
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:32:90
    2
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:33:22
    3
    • Petrus  Nikita
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:41:42
    4
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:43:38
    5
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:47:23
    6
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:48:43
    7
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:51:68
    8
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:55:49
    9
    • Øian  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    5:03:03
  • 42
    Lør EM
    15:35
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:09:61
    2
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:11:29
    3
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:14:40
    4
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:16:88
    5
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:16:97
    6
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:25:14
    7
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:28:93
    8
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:31:74
    9
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:36:28
    • Premieutdeling løp 38, 39, 40 og 42.

      Takk for i dag.

  • 43
    Søn FM
    08:30
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    FA-5 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:58:79
    2
    • Totland  Mikal
    FA-7 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:00:07
    3
    • Solvik  Kristian
    SF-5 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:03:12
    4
    • Meling  Michael
    SF-7 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:04:55
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    SF-2 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:04:91
    6
    • Farzelayev  Dastin
    FB 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:05:57
    7
    • Øian  Andreas
    FB 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:11:75
  • 44
    Søn FM
    08:36
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-6 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:55:26
    2
    • Palucha  Lars
    FA-3 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:55:90
    3
    • Petrus  Nikita
    SF-6 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:01:53
    4
    • Kjelvei  Odin
    SF-3 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:02:31
    5
    • Meling  Daniel
    SF-9 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:02:71
    6
    • Helleren  Jonas
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:07:09
    7
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 45
    Søn FM
    08:42
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    FA-4 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:53:51
    2
    • Helgesen  Kjerand
    FA-8 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:58:15
    3
    • Siljan  Siver
    SF-4 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:02:44
    4
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-8 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:02:76
    5
    • Lundervold  Naol
    SF-1 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:03:31
    6
    • Fjeld  Lucas
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:07:07
  • 46
    Søn FM
    08:48
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    FA-5 2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:55:15
    2
    • Solvik  Martin
    FA-7 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:57:81
    3
    • Røer-Amundsen  Alexander
    FA-3 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:58:51
    4
    • Høibo  Fillip Alexander
    SF-5 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:02:83
    5
    • Bryng  Melvin
    SF-7 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:08:64
    6
    • Häfliger  Liam-Emile
    SF-3 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:10:91
    7
    • Oelschlägel  Emil
    SF-9 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:18:96
    8
    • Sandaker Wehn  Edvard
    SF-1/FB-2 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:30:31
    9
    • Haug  Olav
    FB-9 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:01:24
  • 47
    Søn FM
    08:54
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Kristiansen  Brage
    FA-6 2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:53:08
    2
    • Osen  Einar
    FA-4 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:57:93
    3
    • Ellingsen  Hans-Petter
    FA-8 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:58:40
    4
    • Fevang  Georg William
    SF-6 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:58:60
    5
    • Nesje  Elias
    SF-4 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:06:76
    6
    • Frengstad  Brage
    SF-8 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:09:22
    7
    • Sharoki  Nicholas
    SF-2 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:16:53
    8
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    SF-1/FB-2 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:18:17
    9
    • Bjørnstad  Jonathan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 48
    Søn FM
    09:00
    U16
    0
  • 49
    Søn FM
    09:06
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:11:49
    2
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:16:09
    3
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:18:11
    4
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:19:39
    5
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:19:43
    6
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:33:25
    7
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:35:14
    8
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:55:16
    9
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:55:85
  • 50
    Søn FM
    09:12
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:13:69
    2
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:16:38
    3
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:22:69
    4
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:26:75
    5
    • Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:29:55
    6
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:34:48
    7
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:37:62
    8
    • Rehan  Dawud
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:56:14
    9
    • Lassen  Sverre
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:17:62
  • 51
    Søn FM
    09:18
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:39:13
    2
    • Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:47:57
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:49:39
    4
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:06:07
    5
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:13:38
    6
    • Sørlie Selvik  Martinus
    2012
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:20:21
    7
    • Khripun  Kristian
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:20:58
    8
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 52
    Søn FM
    09:24
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:41:08
    2
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:45:88
    3
    • Lie-Jonsson  Colin
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:55:74
    4
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:58:55
    5
    • Haneberg  William
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:00:75
    6
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:10:82
    7
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:19:90
    8
    • Klimov  Edwin
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:20:11
  • 53
    Søn FM
    09:30
    U12
    11
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:35:16
    2
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:40:43
    3
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:42:91
    4
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:59:38
    5
    • Moen  Eira
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:05:41
    6
    • Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:06:15
    7
    • Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:10:54
    8
    • Panfilova  Katerina
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:15:23
    9
    • Øyrehagen  Oda
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:27:13
    10
    • Mikkelsen Erland  Serine
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:48:42
    11
    • Velde  Aranza
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:56:24
  • 54
    Søn FM
    09:36
    U14
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:29:87
    2
    • Yaroslava  Koval
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:41:43
    3
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:41:83
    4
    • Kjellén  Cilja
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:42:28
    5
    • Årdal  Maria
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:52:52
    6
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:58:14
    7
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:01:01
    8
    • Johansen  Thea
    2010
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    3:12:22
    • Premieutdeling løp 53 og 54.

  • 55
    Søn FM
    09:57
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Siljan  Siver
    FA-2 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:54:34
    2
    • Meling  Daniel
    FA-9 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:54:94
    3
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-1 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:56:24
    4
    • Meling  Michael
    FB-5 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:57:94
    5
    • Petrus  Nikita
    FB-4 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:58:20
    6
    • Solvik  Kristian
    FB-6 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:02:66
    7
    • Kjelvei  Odin
    FB-3 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:03:08
    8
    • Lundervold  Naol
    FB-7 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:03:35
    9
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB-2 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:08:50
  • 56
    Søn FM
    10:03
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fevang  Georg William
    FA-2 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:59:78
    2
    • Høibo  Fillip Alexander
    FA-9 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:02:33
    3
    • Nesje  Elias
    FA-1 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:04:55
    4
    • Frengstad  Brage
    FB-5 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:06:22
    5
    • Bryng  Melvin
    FB-6 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:08:32
    6
    • Oelschlägel  Emil
    FB-4 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:09:87
    7
    • Häfliger  Liam-Emile
    FB-7 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:14:11
    8
    • Sharoki  Nicholas
    FB-8 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:15:05
    9
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 57
    Søn FM
    10:09
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:27:03
    2
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:34:20
    3
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:35:79
    4
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:37:22
    5
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:49:02
    6
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:54:36
    7
    • Rehan  Dawud
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:56:78
    8
    • Lassen  Sverre
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:08:95
    9
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DSQ
  • 58
    Søn FM
    10:15
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:51:00
    2
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:10:23
    3
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:12:38
    4
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:17:57
    5
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:18:33
    6
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:21:93
    7
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:22:48
    8