NM K1/UM lagbåt/NC5 2023 Tysvær 09.09.2023 - 10.09.2023
  • 1
    Lør FM
    08:00
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fevang  Georg William
    • Bryng  Melvin
    FA-5 2008
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    41:00
    2
    • Solvik  Martin
    • Häfliger  Liam-Emile
    FA-7 2008
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:63
    3
    • Høibo  Fillip Alexander
    • Nesje  Elias
    FA-3 2008
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    42:10
    4
    • Erland  Jonas
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    FA-9 2007
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:91
    5
    • Bjørnstad  Jonathan
    • Greben  Johan
    FA-1/FB-5 2008
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:30
  • 2
    Lør FM
    08:05
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    • Røer-Amundsen  Alexander
    FA-6 2009
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:52
    2
    • Haaland  Morten
    • Karlsen  Ulrik
    FA-4 2008
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    43:66
    3
    • Oelschlägel  Emil
    • Parvizi  Kiana
    FA-8 2008
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:87
    4
    • Frengstad  Brage
    • Sending  Aksel
    FA-2 2007
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:00
    5
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    • Lilledrange  Leon
    FA-1/FB-5 2008
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:54
  • 3
    Lør FM
    08:10
    U18
    0
  • 4
    Lør FM
    08:15
    U18
    0
  • 5
    Lør FM
    08:20
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    FA-5 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    37:12
    2
    • Svanberg  Felix
    FA-7 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:29
    3
    • Røsten  Lucas
    SF-5 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:37
    4
    • Lotsberg  Lasse
    SF-7 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    39:28
    5
    • Andreassen  Øystein
    SF-2 1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:64
    6
    • Moi  Kristjan
    FB 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:74
    7
    • Otterstad  Aleksander
    FB 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    56:42
  • 6
    Lør FM
    08:25
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    FA-6 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:19
    2
    • Karlsen  Niclas
    FA-3 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    37:69
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    SF-6 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:58
    4
    • Staupe  Gudmund
    SF-3 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:78
    5
    • Saksvik  Syver
    SF-9 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:50
    6
    • Ivarsen  Lars
    FB 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:70
  • 7
    Lør FM
    08:30
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    FA-4 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:18
    2
    • Ivarsen  Magnus
    FA-8 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:41
    3
    • Hafstad  Håkon
    SF-4 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:86
    4
    • Sevaldsen  Even
    SF-8 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:54
    5
    • Feght  Tobias
    SF-1 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:87
    6
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 8
    Lør FM
    08:35
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    FA-5 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:79
    2
    • Helgesen  Kjerand
    FA-7 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:27
    3
    • Palucha  Lars
    SF-5 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    41:55
    4
    • Vollesfjord  Petter A.
    SF-7 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:70
    5
    • Siljan  Siver
    SF-2 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:90
    6
    • Meling  Daniel
    FB 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:08
    7
    • Fjeld  Lucas
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:06
  • 9
    Lør FM
    08:40
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    FA-6 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:20
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-3 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:11
    3
    • Totland  Mikal
    SF-6 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:48
    4
    • Meling  Michael
    SF-3 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:17
    5
    • Farzelayev  Dastin
    SF-9 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:46
  • 10
    Lør FM
    08:45
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-4 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:85
    2
    • Haaland  Morten
    FA-8 2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:86
    3
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-4 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:55
    4
    • Osen  Johan
    SF-8 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:30
    5
    • Lundervold  Naol
    SF-1 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:88
    6
    • Helleren  Jonas
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:67
    7
    • Øian  Andreas
    FB 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    46:43
  • 11
    Lør FM
    08:50
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:23
    2
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:64
    3
    • Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:81
    4
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:46
    5
    • Raa  David
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:58
    6
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:22
    7
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:01:61
    8
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:92
    9
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 12
    Lør FM
    08:55
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:86
    2
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:80
    3
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:86
    4
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:38
    5
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:45
    6
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:87
    7
    • Supphellen  Adrian
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:10
    8
    • Bjørkheim Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:57
  • 13
    Lør FM
    09:00
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emma
    • Storhaug  Elisabeth
    • Helgesen  Kesia
    • Totland  Olea
    2008
    2007
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:83
    2
    • Yaroslava  Koval
    • Kjellén  Cilja
    • Årdal  Maria
    • Asserson  Mari
    2009
    2009
    2009
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNF
    • Premieutdeling løp 13

  • 14
    Lør FM
    09:10
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:81
    2
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:39
    3
    • Moen  Eira
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:11:44
    4
    • Velde  Aranza
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:30:01
    5
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNF
  • 15
    Lør FM
    09:15
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:43
    2
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:36
    3
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:23
    4
    • Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:34
    5
    • Mikkelsen Erland  Serine
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:21:87
  • 16
    Lør FM
    09:20
    U16
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    • Lilledrange  Leon
    2008
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:23
  • 17
    Lør FM
    09:25
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2009
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:02
    2
    • Fevang  Georg William
    • Bryng  Melvin
    2008
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    39:80
    3
    • Høibo  Fillip Alexander
    • Nesje  Elias
    2008
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    40:40
    4
    • Solvik  Martin
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:94
    5
    • Haaland  Morten
    • Karlsen  Ulrik
    2008
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:68
    6
    • Erland  Jonas
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2007
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:31
    7
    • Oelschlägel  Emil
    • Parvizi  Kiana
    2008
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:43
    8
    • Frengstad  Brage
    • Sending  Aksel
    2007
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:60
    9
    • Bjørnstad  Jonathan
    • Greben  Johan
    2008
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:96
    • Premieutdeling løp 17

  • 18
    Lør FM
    09:35
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Andersen-Østberg  Mika
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:03:24
    2
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:04:51
    3
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:18
    4
    • Shvedai  Danylo
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:25
    5
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:08
    6
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:11:47
    7
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 19
    Lør FM
    09:40
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    57:00
    2
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    58:64
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    59:95
    4
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:25
    5
    • Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:07:49
    6
    • Haneberg  William
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:09:43
  • 20
    Lør FM
    09:45
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:78
    2
    • Andersen-Østberg  Ailo
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:26
    3
    • Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:05:53
    4
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:80
    5
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:33
    6
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:19:05
  • 21
    Lør FM
    09:50
    U18
    0
  • 22
    Lør FM
    09:55
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:91
    2
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:99
    3
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:56
    4
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:19
    5
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:19
    6
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:35
    7
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    51:42
    8
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:12
    9
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:21
  • 23
    Lør FM
    10:00
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Lucas
    FA-2 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    37:33
    2
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-9 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:56
    3
    • Lotsberg  Lasse
    FA-1 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:86
    4
    • Hafstad  Håkon
    FB-5 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:26
    5
    • Staupe  Gudmund
    FB-4 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:98
    6
    • Sevaldsen  Even
    FB-6 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:15
    7
    • Andreassen  Øystein
    FB-3 1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:52
    8
    • Saksvik  Syver
    FB-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:15
    9
    • Feght  Tobias
    FB-2 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:48
    • Premieutdeling løp 22

  • 24
    Lør FM
    10:10
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Mikal
    FA-2 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:65
    2
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-9 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:12
    3
    • Osen  Johan
    FA-1 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:21
    4
    • Palucha  Lars
    FB-5 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    40:29
    5
    • Siljan  Siver
    FB-4 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:71
    6
    • Meling  Michael
    FB-6 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:77
    7
    • Lundervold  Naol
    FB-3 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:48
    8
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB-7 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:29
    9
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNF
  • 25
    Lør FM
    10:15
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:21
    2
    • Fjeldheim  Emma
    • Totland  Olea
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:50
    3
    • Helgesen  Kesia
    • Øvrebø  Line
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:54
    4
    • Haddeland  Hedda
    • Vollesfjord  Live
    2010
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:58
    5
    • Kjellén  Cilja
    • Asserson  Mari
    2009
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:63
  • 26
    Lør FM
    10:20
    U14
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:13
    2
    • Raa  David
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:49
    3
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    54:52
    4
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    59:07
    5
    • Supphellen  Adrian
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:70
    6
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:00:05
    7
    • Bjørkheim Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:24
    • Premieutdeling løp 25

  • 27
    Lør FM
    10:30
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:73
    2
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:90
    3
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:18
    4
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:31
    5
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:51
    6
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:41
    7
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    51:20
    8
    • Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:96
    9
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:25
  • 28
    Lør FM
    10:35
    U12
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:05:47
    • Premieutdeling løp 27

  • 29
    Lør FM
    10:45
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:76
    2
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:31
    3
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:48
    4
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:03:67
    5
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:89
    6
    • Moen  Eira
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:09:84
    7
    • Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:57
    8
    • Mikkelsen Erland  Serine
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:25:05
    9
    • Velde  Aranza
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:29:02
  • 30
    Lør FM
    10:50
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    • Røer-Amundsen  Alexander
    • Bjørnstad  Jonathan
    • Greben  Johan
    2009
    2007
    2008
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    36:93
    2
    • Berge  Tuva
    • Dyrhol  Noah
    • Nesje  Elias
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    2009
    2008
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    38:29
    3
    • Fjeldheim  Emma
    • Storhaug  Elisabeth
    • Erland  Jonas
    • Totland  Olea
    2008
    2007
    2007
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:95
    4
    • Häfliger  Liam-Emile
    • Solvik  Martin
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    • Lilledrange  Leon
    2008
    2008
    2008
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    38:99
    5
    • Oelschlägel  Emil
    • Parvizi  Kiana
    • Næss  Vebjørn
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2008
    2008
    2009
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:33
  • 31
    Lør FM
    10:55
    U12
    Bane Navn År Klubb Resultat
    • Premieutdeling løp 30

  • 32
    Lør FM
    11:05
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Shvedai  Danylo
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:78
    2
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:05:01
    3
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:99
    4
    • Haneberg  William
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:08:65
    5
    • Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:08:69
    6
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:10
    7
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:21
    8
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:10:41
    9
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:29:58
  • 33
    Lør FM
    11:10
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:01
    2
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    57:07
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    58:68
    4
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:60
    5
    • Andersen-Østberg  Mika
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:03
    6
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:02:79
    7
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:03:50
    8
    • Andersen-Østberg  Ailo
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:79
    9
    • Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:05:07
  • 34
    Lør FM
    11:15
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    55:90
    2
    • Yaroslava  Koval
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:20
    3
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:00:41
    4
    • Kjellén  Cilja
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:57
    5
    • Årdal  Maria
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:03:73
    6
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:10:90
  • 35
    Lør FM
    11:20
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:18
    2
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    38:24
    3
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:24
    4
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:13
    5
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:33
    6
    • Andreassen  Øystein
    1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:71
    7
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:32
    8
    • Feght  Tobias
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:66
    9
    • Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:08
    • Premieutdeling løp 34

  • 36
    Lør FM
    11:30
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    35:22
    2
    • Ivarsen  Harald
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:17
    3
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    36:24
    4
    • Ivarsen  Magnus
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:73
    5
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    36:84
    6
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:06
    7
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:51
    8
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    37:66
    9
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    37:75
  • 37
    Lør FM
    11:35
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    40:28
    2
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:45
    3
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:62
    4
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:38
    5
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:47
    6
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:10
    7
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:35
    8
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:75
    • Premieutdeling løp 36

  • 38
    Lør FM
    11:45
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:00
    2
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    37:74
    3
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:07
    4
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:13
    5
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    39:62
    6
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    39:65
    7
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:33
    8
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:80
    9
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:41
  • 39
    Lør FM
    11:50
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:73
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:24
    3
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:75
    4
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    44:82
    • Premieutdeling løp 38, 39, 29 og 33

  • 40
    Lør FM
    12:05
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Jonas
    • Fjeldheim  Emma
    2007
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:82
    2
    • Parvizi  Kiana
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:91
    3
    • Høibo  Fillip Alexander
    • Berge  Tuva
    2008
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    43:40
    4
    • Fevang  Georg William
    • Ryan  Margaret
    2008
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    45:13
    5
    • Solvik  Martin
    • Haddeland  Hedda
    2008
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:13
    6
    • Røer-Amundsen  Alexander
    • Yaroslava  Koval
    2007
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:93
    7
    • Raa  David
    • Opdahl  Mathea
    2009
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:41
    • Premieutdeling løp 40

    • LUNSJ (servering kl 11.00 - 13.30)

  • 41
    Lør EM
    12:50
    U12
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Meyer  Neo
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    • Mo  Jonathan
    • Moen  Eira
    2011
    2011
    2011
    2012
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:17:58
    2
    • Haneberg  William
    • Solvik  Natalie
    • Vatland  Severin
    • Süss  Linda Marie
    2012
    2012
    2011
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:21:69
    3
    • Iversen  Iver Oskar
    • Lønning  Matteus
    • Lønning-Odland  Felix
    • Søvik  Markus
    2012
    2012
    2012
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:26:66
    4
    • Odland  Ida Natalie
    • Rød  Johannes
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    • Andersen-Østberg  Ailo
    2012
    2012
    2012
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:26:66
    5
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    • Schønberg  Njord
    • Pedersen  Olander
    • Schønberg  Heine
    2011
    2011
    2013
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:30:28
    6
    • Rød  Josefine
    • Mikkelsen Erland  Serine
    • Slogvik  Vegard Langø
    2011
    2012
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:30:44
    7
    • Shvedai  Danylo
    • Andersen-Østberg  Mika
    • Velde  Aranza
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    2011
    2013
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:30:97
  • 42
    Lør EM
    13:00
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Amund
    FA-5 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:43:84
    2
    • Hollingsæter  Elias
    FA-7 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:45:49
    3
    • Ivarsen  Lars
    FA-3 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:51:46
    4
    • Hafstad  Håkon
    FA-9 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:51:56
    5
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-1/FB-5 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:55:36
    6
    • Feght  Tobias
    FB-6 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:50:77
    7
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 43
    Lør EM
    13:10
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    FA-6 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:44:30
    2
    • Saksvik  Syver
    FA-4 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:45:25
    3
    • Svanberg  Felix
    FA-8 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:47:15
    4
    • Buch  Ivar
    FA-2 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:47:71
    5
    • Sjursen  Mikkel
    FA-1/FB-5 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:48:15
    6
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FB-4 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:16:29
    7
    • Otterstad  Aleksander
    FB-7 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:36:57
  • 44
    Lør EM
    13:20
    Senior
    0
  • 45
    Lør EM
    13:30
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-5 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:53:27
    2
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-7 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:59:96
    3
    • Osen  Johan
    FA-3 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:01:47
    4
    • Totland  Mikal
    SF-5 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:02:14
    5
    • Meling  Michael
    SF-7 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:17:60
    6
    • Palucha  Lars
    SF-3 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:19:39
    7
    • Helleren  Jonas
    SF-9 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:29:07
    8
    • Lundervold  Naol
    SF-1/FB-2 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:33:04
    9
    • Fjeld  Lucas
    FB-9 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:35:92
  • 46
    Lør EM
    13:40
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    FA-6 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:59:27
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-4 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:01:97
    3
    • Solvik  Martin
    FA-8 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:02:77
    4
    • Meling  Daniel
    SF-6 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:03:20
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    SF-4 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:12:92
    6
    • Helgesen  Kjerand
    SF-8 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:27:75
    7
    • Erland  Jonas
    SF-2 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:34:37
    8
    • Siljan  Siver
    SF-1/FB-2 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:34:53
    9
    • Øian  Andreas
    FB-1 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:36:65
  • 47
    Lør EM
    13:50
    U18
    0
  • 48
    Lør EM
    14:00
    U18
    0
  • 49
    Lør EM
    14:10
    U18
    0
  • 50
    Lør EM
    14:20
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    12:51:03
    2
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:20:95
    3
    • Yaroslava  Koval
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:32:96
    4
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    5
    • Årdal  Maria
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling løp 50

  • 51
    Lør EM
    14:40
    U14
    15
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    10:23:60
    2
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:27:60
    3
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:40:74
    4
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:42:04
    5
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    11:47:21
    6
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:08:92
    7
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:13:43
    8
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    12:38:85
    9
    • Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:42:21
    10
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    13:03:64
    11
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:06:71
    12
    • Raa  David
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    13:16:53
    13
    • Supphellen  Adrian
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:52:64
    14
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:43:72
    15
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling løp 51

  • 52
    Lør EM
    15:00
    Senior
    0
  • 53
    Lør EM
    15:10
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Mikal
    FA-2 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:01:27
    2
    • Palucha  Lars
    FA-9 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:01:50
    3
    • Meling  Daniel
    FA-1 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:02:70
    4
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB-5 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:03:18
    5
    • Meling  Michael
    FB-6 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:04:03
    6
    • Helleren  Jonas
    FB-4 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:20:11
    7
    • Erland  Jonas
    FB-7 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:20:89
    8
    • Helgesen  Kjerand
    FB-8 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:30:77
    9
    • Lundervold  Naol
    FB-3 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:49:41
  • 54
    Lør EM
    15:20
    U18
    0
  • 55
    Lør EM
    15:30
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:27:72
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:32:72
    3
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:35:69
    4
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:41:48
    5
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:46:69
    6
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:49:41
    7
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:05:58
    8
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    5:09:24
    9
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:09:47
  • 56
    Lør EM
    15:40
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:01:96
    2
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:08:25
    3
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:12:00
    4
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:14:65
    • Premietudeling løp 55 og 56

  • 57
    Lør EM
    15:55
    U12
    11
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    7:34:23
    2
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    7:41:03
    3
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:05:19
    4
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:35:76
    5
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:37:96
    6
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    8:40:91
    7
    • Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:54:77
    8
    • Mikkelsen Erland  Serine
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:23:57
    9
    • Velde  Aranza
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:21:75
    10
    • Moen  Eira
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    11
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 58
    Lør EM
    16:10
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2009
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:22:23
    2
    • Solvik  Martin
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:38:19
    3
    • Fevang  Georg William
    • Bryng  Melvin
    2008
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    13:44:74
    4
    • Høibo  Fillip Alexander
    • Nesje  Elias
    2008
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    14:05:90
    5
    • Frengstad  Brage
    • Sending  Aksel
    2007
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:15:71
    6
    • Oelschlägel  Emil
    • Parvizi  Kiana
    2008
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    15:49:59
    7
    • Greben  Johan
    • Bjørnstad  Jonathan
    2008
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    21:57:27
    • Premieutdeling løp 58

  • 59
    Lør EM
    16:30
    U12
    19
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    7:36:70
    2
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    7:37:52
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    8:00:63
    4
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:02:97
    5
    • Andersen-Østberg  Mika
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:27:96
    6
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:33:54
    7
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    8:33:86
    8
    • Andersen-Østberg  Ailo
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:38:68
    9
    • Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    8:39:43
    10
    • Shvedai  Danylo
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:55:60
    11
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    9:04:47
    12
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:25:61
    13
    • Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    9:35:93
    14
    • Haneberg  William
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:38:36
    15
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    9:46:80
    16
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    9:51:18
    17
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    10:19:20
    18
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    11:56:52
    19
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 60
    Lør EM
    16:45
    U16
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emma
    • Totland  Olea
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:56:67
    2
    • Helgesen  Kesia
    • Øvrebø  Line
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:28:45
    3
    • Haddeland  Hedda
    • Vollesfjord  Live
    2010
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling løp 60

  • 61
    Lør EM
    17:05
    U14
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Bjørkheim Erland  Daniel
    • Dyrhol  Noah
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    2009
    2009
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:00:25
    2
    • Vatnar  Endre
    • Sørli  Leonard
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    • Kjellén  Cilja
    2009
    2009
    2011
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:02:07
    3
    • Supphellen  Adrian
    • Vatland  Sverre
    • Vollesfjord  Live
    • Osen  Jørgen
    2009
    2009
    2009
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:12:79
  • 62
    Lør EM
    17:15
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:49:38
    2
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:51:48
    3
    • Feght  Tobias
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:35:74
    4
    • Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:31:25
  • 63
    Lør EM
    17:25
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Amund
    1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:33:41
    2
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:37:70
    3
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:38:04
    4
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:41:45
    5
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:43:42
    6
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:44:90
    7
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:45:69
    8
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:48:49
    9
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:51:51
  • 64
    Lør EM
    17:35
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:06:54
    2
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:08:66
    3
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:09:78
    4
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:10:67
    5
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:16:24
    6
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:16:71
    7
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:23:56
    8
    • Øian  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    9
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling løp 63

  • 65
    Lør EM
    17:50
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:41:85
    2
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:48:55
    3
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:51:66
    4
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:58:84
    5
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:00:95
    6
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:02:70
    7
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:03:34
    8
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:03:65
    9
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:07:41
    • Premieutdeling løp 41, 57, 59, 61 og 65

    • SØNDAG

  • 66
    Søn FM
    08:00
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    FA-5 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:51:01
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-7 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:53:41
    3
    • Haaland  Morten
    SF-5 2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:55:51
    4
    • Palucha  Lars
    SF-7 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:00:74
    5
    • Totland  Mikal
    SF-2 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:06:67
    6
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:09:38
    7
    • Helleren  Jonas
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:10:71
  • 67
    Søn FM
    08:05
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-6 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:51:88
    2
    • Osen  Johan
    FA-3 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:54:22
    3
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-6 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:02:54
    4
    • Meling  Daniel
    SF-3 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:04:99
    5
    • Fjeld  Lucas
    SF-9 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:08:45
    6
    • Siljan  Siver
    FB 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:14:42
  • 68
    Søn FM
    08:10
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    FA-4 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:57:61
    2
    • Helgesen  Kjerand
    FA-8 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:58:75
    3
    • Meling  Michael
    SF-4 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:04:79
    4
    • Lundervold  Naol
    SF-8 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:05:14
    5
    • Farzelayev  Dastin
    SF-1 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:06:68
    6
    • Øian  Andreas
    FB 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:16:77
  • 69
    Søn FM
    08:15
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    FA-5 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:44:08
    2
    • Lønning  Nicolai
    FA-7 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:45:52
    3
    • Ullvang  Lars Magne
    SF-5 1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:47:66
    4
    • Røsten  Lucas
    SF-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:47:80
    5
    • Svanberg  Felix
    SF-2 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:47:88
    6
    • Hafstad  Håkon
    FB 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:48:71
    7
    • Moi  Kristjan
    FB 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:56:65
    8
    • pedersen  nikolai
    FB 1985
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:00:94
    9
    • Feght  Tobias
    FB 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:34:68
  • 70
    Søn FM
    08:20
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Elias
    FA-6 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:46:78
    2
    • Buch  Ivar
    FA-3 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:47:40
    3
    • Sjursen  Mikkel
    SF-6 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:52:37
    4
    • Iv