NM shorttrack og marathon 2023 24.06.2023 - 25.06.2023
  • 1
    Sat
    11:00
    U14
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:56:03
    2
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:21:97
    3
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:57:63
  • 2
    Sat
    11:30
    U14
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:30:00
    2
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:32:00
    3
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:32:50
    4
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:40:00
    5
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    12:40:50
    6
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:00:00
    7
    • Andreassen-Nilsen  krister
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:05:00
    8
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:07:50
    9
    • Supphellen  Adrian
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:10:00
    10
    • Larsen  Magnus Tobias
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:12:50
  • 3
    Sat
    12:00
    U12
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    12:53:39
    2
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:07:74
    3
    • Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:36:17
    4
    • Urstad  Anne Martine
    2013
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:38:04
    5
    • Moen  Eira
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    17:02:61
    6
    • Rafoss  Erle
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    17:18:72
    7
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNF
  • 4
    Sat
    12:30
    U12
    14
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:15:81
    2
    • Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    14:37:61
    3
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    14:45:40
    4
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    14:55:00
    5
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    14:55:00
    6
    • Lie-Jonsson  Colin
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:09:04
    7
    • Haneberg  William
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:14:96
    8
    • Ringsbye  Alfred Olai
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:40:92
    9
    • sporkland  ulrik
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:41:92
    10
    • Høgh Sørensen  Benjamin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    17:40:75
    11
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    18:16:36
    12
    • Liland  Erlend
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    18:22:58
    13
    • Dunsæd  Tor
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    18:50:84
    14
    • Olsen-Bringsli  Matheo
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNF
  • 5
    Sat
    13:00
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:47:48
    2
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    17:59:00
    3
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    18:03:00
    4
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    18:32:91
    5
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    19:41:76
    6
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    20:43:62
    7
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    21:48:92
  • 6
    Sat
    13:30
    U16
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:14:10
    2
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:20:95
    3
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    14:47:11
    4
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    15:24:25
    5
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    15:41:10
    6
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    16:39:33
    7
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    17:13:58
    8
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    17:39:95
    9
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    18:35:77
    10
    • Haug  Olav
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    19:46:64
    11
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    21:47:51
    12
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNF
  • 7
    Sat
    13:50
    U18
    0
    • Løp 7 utgår og løp 8, 9 og 10 fremskyndes

  • 8
    Sat
    13:50
    U18
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    13:50:70
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:05:40
    3
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:47:31
    4
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:51:82
    5
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:00:27
    6
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:13:90
    7
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:26:56
    8
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:41:92
    9
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    16:44:93
    10
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    17:24:30
    11
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    18:02:32
    12
    • Øian  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    20:42:96
  • 9
    Sat
    14:10
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:02:30
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    15:07:14
    3
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    17:41:14
    4
    • Halland  Marie
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    21:18:13
  • 10
    Sat
    14:30
    Senior
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:04:16
    2
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:15:65
    3
    • Salbu  Daniel
    1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    13:27:13
    4
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:52:68
    5
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    14:37:42
    6
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:51:54
    7
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    15:00:70
    8
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    15:35:55
    9
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    17:01:58
    10
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling på fisketorget løp 1 - 10 kl 15:10

  • 11
    Sun
    09:30
    U16
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    56:38:12
    2
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    56:41:71
    3
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    57:39:68
    4
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:16:45
    5
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    59:36:84
    6
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:1:38:43
    7
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:2:46:86
    8
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:6:02:64
    9
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:7:22:76
    10
    • Haug  Olav
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:21:50:83
    11
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    12
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 12
    Sun
    09:35
    U16
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:9:05:45
    2
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:17:43:10
    3
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:17:43:34
    4
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:18:24:28
  • 13
    Sun
    10:45
    U12
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    12:59:31
    2
    • Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:49:71
    3
    • Lie-Jonsson  Colin
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:15:60
    4
    • Haneberg  William
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:10:94
    5
    • Ringsbye  Alfred Olai
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:16:15
    6
    • Johannessen  Vetle
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:54:10
    7
    • Høgh Sørensen  Benjamin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:15:88
    8
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:24:31
    9
    • sporkland  ulrik
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:27:78
    10
    • Liland  Erlend
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:51:42
    11
    • Dunsæd  Tor
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    17:22:36
    12
    • Olsen-Bringsli  Matheo
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    18:11:04
  • 14
    Sun
    11:00
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:53:02
    2
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:14:91
    3
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:26:69
    4
    • Moen  Eira
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:02:96
    5
    • Urstad  Anne Martine
    2013
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:15:88
    6
    • Rafoss  Erle
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:41:55
  • 15
    Sun
    11:20
    U14
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    28:09:39
    2
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    29:14:18
    3
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    29:26:11
    4
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    30:36:58
    5
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    31:09:05
    6
    • Andreassen-Nilsen  krister
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    35:22:27
    7
    • Supphellen  Adrian
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    35:27:55
    8
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    35:43:58
    9
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    37:36:16
    10
    • Larsen  Magnus Tobias
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    37:54:09
  • 16
    Sun
    11:22
    U14
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    34:38:92
    2
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    36:21:39
    3
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:04:81
  • 17
    Sun
    12:00
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:52:42:46
    2
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:54:07:44
    3
    • Salbu  Daniel
    1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:54:32:08
    4
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:55:02:51
    5
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:4:15:26
    6
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:7:13:31
    7
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:8:57:91
    8
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:15:24:54
    9
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
  • 18
    Sun
    12:02
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:38:43:12
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:43:25:86
    3
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:43:55:03
    4
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:44:26:41
    5
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:50:17:84
    6
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:59:43:05
    7
    • Øian  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNF
    8
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNF
  • 19
    Sun
    12:04
    Master
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Næss  Mattis
    1973
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:26:08:59
    2
    • Larsen  Eirik
    1976
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:27:51:76
    3
    • Selvik  Tom
    1970
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:28:03:97
    4
    • Kvam  Øystein
    1973
    Arendal
    Arendal Kajakklubb
    1:28:20:47
    5
    • Buch  Thomas
    1975
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:31:16:32
    6
    • Greenwood  Jan
    1977
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:34:36:13
    7
    • strømland  Fred
    1966
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:35:11:33
    8
    • Haaland  Gjert
    1968
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:38:26:42
  • 20
    Sun
    12:06
    veteran
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Søyland  Olaf
    1952
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:24:22:39
    2
    • Kjerschow  Einar
    1950
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:28:36:29
    3
    • Myrmehl  Truls
    1957
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:31:39:05
  • 21
    Sun
    12:08
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:49:22:75
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:50:18:69
    3
    • Larsen  Mira
    1987
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:53:42:56
    4
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:2:15:09
    5
    • Halland  Marie
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:30:24:70
  • 22
    Sun
    12:08
    U18
    0
    • Premieutdeling på tollbodbrygga løp 11-16: 12:10

      Premieutdeling på tollbodbrygga løp 17-22: 14:30