Norges Cup 2, 2023 Årungen 03.06.2023 - 04.06.2023
  • 1
    Lør FM
    08:30
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    FA-5 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:15
    2
    • Lotsberg  Lasse
    FA-7 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:66
    3
    • Hollingsæter  Elias
    SF-5 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:52
    4
    • Ariza  Raimon
    SF-7 1998
    Piragüismo Sueca
    Piragüismo Sueca
    43:43
    5
    • Moi  Kristjan
    SF-2 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:56
    6
    • Otterstad  Aleksander
    FB 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:44
    7
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DSQ
    8
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DSQ
  • 2
    Lør FM
    08:35
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Magnus
    FA-6 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:69
    2
    • Røsten  Lucas
    FA-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:66
    3
    • Staupe  Gudmund
    SF-6 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:12
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    SF-3 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:59
    5
    • Ivarsen  Lars
    SF-9 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:72
    6
    • Buch  Ivar
    FB 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:68
    7
    • Holberg  Lars
    FB 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    45:21
    8
    • Callos  Vicente
    FB 1980
    Piragüismo Sueca
    Piragüismo Sueca
    45:50
  • 3
    Lør FM
    08:40
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    FA-4 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:62
    2
    • Ivarsen  Harald
    FA-8 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:24
    3
    • Jensen  Vemund
    SF-4 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:70
    4
    • Saksvik  Syver
    SF-8 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:35
    5
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    SF-1 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:81
    6
    • Lægreid  Oskar
    FB 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:37
    7
    • Vold  Eivind
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 4
    Lør FM
    08:45
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    FA-5 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:67
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-7 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:55
    3
    • Meling  Michael
    SF-5 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:40
    4
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-7 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:27
    5
    • Kjelvei  Odin
    SF-2 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:78
    6
    • Farzelayev  Dastin
    FB 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:22
    7
    • Markussen  Simen
    FB 2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:08
    8
    • Øian  Andreas
    FB 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    52:97
  • 5
    Lør FM
    08:50
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    FA-6 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:21
    2
    • Palucha  Lars
    FA-3 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    42:36
    3
    • Siljan  Siver
    SF-6 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:90
    4
    • Petrus  Nikita
    SF-3 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    44:11
    5
    • Sørsveen  Ferdinand
    SF-9 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    46:66
    6
    • Solvik  Kristian
    FB 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:27
    7
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
    8
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 6
    Lør FM
    08:55
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    FA-4 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:27
    2
    • Catalán  Sergio
    FA-8 2006
    Piragüismo Sueca
    Piragüismo Sueca
    42:52
    3
    • Osen  Johan
    SF-4 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:54
    4
    • Meling  Daniel
    SF-8 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:26
    5
    • Fjeld  Lucas
    SF-1 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:49
    6
    • Lundervold  Naol
    FB 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:02
    7
    • Helleren  Jonas
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:28
    8
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:96
  • 7
    Lør FM
    09:00
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    FA-5 2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:00
    2
    • Kristiansen  Brage
    FA-7 2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    45:38
    3
    • Røer-Amundsen  Alexander
    SF-5 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:15
    4
    • Frengstad  Brage
    SF-7 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:09
    5
    • Kroepelien  Laurian
    SF-2 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:40
    6
    • Nesje  Elias
    FB 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    50:65
    7
    • Greben  Johan
    FB 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    51:72
    8
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    FB 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:75
  • 8
    Lør FM
    09:05
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    FA-6 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:11
    2
    • Solvik  Martin
    FA-3 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:70
    3
    • Oelschlägel  Emil
    SF-6 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:44
    4
    • Høibo  Fillip Alexander
    SF-9 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:79
    5
    • Fevang  Georg William
    SF-3 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    49:79
    6
    • Häfliger  Liam-Emile
    FB 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:80
    7
    • Bryng  Melvin
    FB 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    50:61
    8
    • Skarsbakk  Lars
    FB 2007
    Malvik
    Malvik IL
    55:96
  • 9
    Lør FM
    09:10
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    FA-4 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:16
    2
    • Erland  Jonas
    FA-8 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:27
    3
    • Ellingsen  Hans-Petter
    SF-4 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    50:65
    4
    • Sandaker Wehn  Edvard
    SF-8 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    55:83
    5
    • Bjørnstad  Jonathan
    SF-1 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    57:33
    6
    • Sharoki  Nicholas
    FB 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:32
    7
    • Kvalnes  William
    FB 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:47
    8
    • Haug  Olav
    FB 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:77
  • 10
    Lør FM
    09:15
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    FA-5 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:36
    2
    • Berge  Sofie
    FA-7 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    59:18
    3
    • Svanberg  Emilie
    FA-3 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:20
    4
    • Svanberg Heimark  Mathea
    FA-9 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    59:54
    5
    • Jørundland  Mina
    FA-1/FB-5 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:09:91
  • 11
    Lør FM
    09:20
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    FA-6 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:95
    2
    • Rossebø  Mari
    FA-4 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:36
    3
    • Buch  Agnete
    FA-8 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:26
    4
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    FA-2 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:09
    5
    • Halland  Marie
    FA-1/FB-5 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:95
  • 12
    Lør FM
    09:25
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    FA-5 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:78
    2
    • Belenguer  Elena
    FA-7 2007
    Piragüismo Sueca
    Piragüismo Sueca
    51:37
    3
    • Fjeldheim  Emma
    FA-3 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:28
    4
    • Opdahl  Mathea
    FA-9 2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:11
    5
    • Berge  Tuva
    FA-1/FB-5 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    59:28
    6
    • Helgesen  Kesia
    FB-6 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:04
  • 13
    Lør FM
    09:30
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    FA-6 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:29
    2
    • Totland  Olea
    FA-4 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:71
    3
    • Parvizi  Kiana
    FA-8 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    56:05
    4
    • Gissinger  Marit
    FA-2 2007
    Malvik
    Malvik IL
    57:43
    5
    • Schatvet  Maria
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 14
    Lør FM
    09:35
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:43
    2
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:35
    3
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:08
    4
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    54:04
    5
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:34
    6
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    59:01
    7
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:00:52
    8
    • Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:07
  • 15
    Lør FM
    09:40
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:82
    2
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:36
    3
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:01:62
    4
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:05:19
    5
    • Bjørkheim Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:44
    6
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:09:02
    7
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:10:49
    8
    • Lassen  Sverre
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:17:63
    9
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 16
    Lør FM
    09:45
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:01:81
    2
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:03:64
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:07:04
    4
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:86
    5
    • Høgh Sørensen  Benjamin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:14:96
    6
    • Dahlerud  Sander
    2012
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:22:00
  • 17
    Lør FM
    09:50
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:09:65
    2
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:77
    3
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:93
    4
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:15:93
    5
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:18:99
    6
    • Liland  Erlend
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:22:65
  • 18
    Lør FM
    09:55
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    FA-2 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:88
    2
    • Staupe  Gudmund
    FA-9 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:35
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-1 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:76
    4
    • Hollingsæter  Elias
    FB-5 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:14
    5
    • Ivarsen  Lars
    FB-4 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:19
    6
    • Ariza  Raimon
    FB-6 1998
    Piragüismo Sueca
    Piragüismo Sueca
    40:70
    7
    • Saksvik  Syver
    FB-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:95
    8
    • Moi  Kristjan
    FB-7 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:87
    9
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FB-2 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:12
  • 19
    Lør FM
    10:00
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-2 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:69
    2
    • Osen  Johan
    FA-9 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:13
    3
    • Petrus  Nikita
    FA-1 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    42:65
    4
    • Siljan  Siver
    FB-5 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:73
    5
    • Meling  Daniel
    FB-4 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:88
    6
    • Meling  Michael
    FB-6 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:00
    7
    • Kjelvei  Odin
    FB-3 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:01
    8
    • Sørsveen  Ferdinand
    FB-7 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    46:79
    9
    • Fjeld  Lucas
    FB-2 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:12
  • 20
    Lør FM
    10:05
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Røer-Amundsen  Alexander
    FA-2 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:06
    2
    • Oelschlägel  Emil
    FA-9 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:44
    3
    • Fevang  Georg William
    FA-1 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    47:72
    4
    • Ellingsen  Hans-Petter
    FB-5 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    48:00
    5
    • Høibo  Fillip Alexander
    FB-4 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:43
    6
    • Frengstad  Brage
    FB-6 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:65
    7
    • Kroepelien  Laurian
    FB-3 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:85
    8
    • Sandaker Wehn  Edvard
    FB-7 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    54:18
    9
    • Bjørnstad  Jonathan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 21
    Lør FM
    10:10
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:46
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:58
    3
    • Øritsland  Hedda
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:31
    4
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:04
    5
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    45:79
  • 22
    Lør FM
    10:15
    U14
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    59:78
    2
    • Yaroslava  Koval
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:83
    3
    • Malykova  Polina
    2010
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    1:01:69
    4
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:63
    5
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:10:41
    6
    • Johansen  Thea
    2010
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:12:06
    7
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    8
    • Stensholt-Olsen  Pernille
    2010
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
  • 23
    Lør FM
    10:20
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:24
    2
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:89
    3
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:54
    4
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:07:87
    5
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:06
    6
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:38
    7
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:11:79
    8
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:16:78
    9
    • Moen  Eira
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:17:46
    • Premieutdeling 200 m for Senior damer, Jenter U14 og Jenter  U12.

  • 24
    Lør FM
    10:30
    U18
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jørundland  Mina
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:93
  • 25
    Lør FM
    10:35
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:90
    2
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:32
    3
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:42
    4
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:79
    5
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:69
    6
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:69
    7
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    55:36
    8
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:00:91
    9
    • Halland  Marie
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:68
  • 26
    Lør FM
    10:40
    U16
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:06
  • 27
    Lør FM
    10:45
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:73
    2
    • Belenguer  Elena
    2007
    Piragüismo Sueca
    Piragüismo Sueca
    48:98
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:06
    4
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:00
    5
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:32
    6
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:19
    7
    • Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    55:25
    8
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:36
    9
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    56:69
  • 28
    Lør FM
    10:50
    U14
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:08
    2
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:69
    3
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:01:54
    4
    • Bjørkheim Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:93
    5
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:39
    6
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:10:22
    7
    • Lassen  Sverre
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:16:64
  • 29
    Lør FM
    10:55
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:69
    2
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:86
    3
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:34
    4
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    51:76
    5
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:94
    6
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:10
    7
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    57:89
    8
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:64
    9
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNF
    • LUNSJ SERVERES FRA KL. 11 (Hentes i kafeteriaen)

  • 30
    Lør FM
    11:00
    U12
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:16:35
    2
    • Dahlerud  Sander
    2012
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:17:68
    3
    • Liland  Erlend
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:20:88
  • 31
    Lør FM
    11:05
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:75
    2
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:01:67
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:05:01
    4
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:29
    5
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:09:89
    6
    • Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:10:02
    7
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:44
    8
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:14:89
    9
    • Høgh Sørensen  Benjamin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:15:89
  • 32
    Lør FM
    11:10
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:64
    2
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:06
    3
    • Ariza  Raimon
    1998
    Piragüismo Sueca
    Piragüismo Sueca
    40:38
    4
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:39
    5
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:54
    6
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:07
    7
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    42:84
    8
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:91
    9
    • Callos  Vicente
    1980
    Piragüismo Sueca
    Piragüismo Sueca
    DNS
  • 33
    Lør FM
    11:15
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    36:34
    2
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:60
    3
    • Ivarsen  Magnus
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:70
    4
    • Ivarsen  Harald
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:04
    5
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:23
    6
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:47
    7
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:64
    8
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:40
    9
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:28
  • 34
    Lør FM
    11:20
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:77
    2
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:57
    3
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:47
    4
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:38
    5
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:43
    6
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:47
    7
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:50
    8
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:71
    9
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    47:30
  • 35
    Lør FM
    11:25
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:01
    2
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:08
    3
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:02
    4
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:98
    5
    • Catalán  Sergio
    2006
    Piragüismo Sueca
    Piragüismo Sueca
    41:59
    6
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:21
    7
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    42:60
    8
    • Petrus  Nikita
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    42:81
    9
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:34
  • 36
    Lør FM
    11:30
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vatnar  Endre
    • Sørli  Leonard
    • Ryan  Margaret
    • Osen  Jørgen
    2009
    2009
    2009
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:31
    2
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    • Sending  Aksel
    • Vollesfjord  Live
    2009
    2009
    2009
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:60
    3
    • Lassen  Sverre
    • Lilledrange  Leon
    • Malykova  Polina
    • Næss  Vebjørn
    2009
    2009
    2010
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:20
    4
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    • Haddeland  Hedda
    • Jess  Marcus
    • Aarbakke  Peter
    2010
    2010
    2010
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:17
    5
    • Vatland  Sverre
    • Stensholt-Olsen  Pernille
    • Yaroslava  Koval
    • Østtorp  Conrad
    2009
    2010
    2009
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:17
    6
    • Bjørkheim Erland  Daniel
    • Fostad  Zacharias
    • Johansen  Thea
    2009
    2009
    2010
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:01:17
  • 37
    Lør FM
    11:35
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:87
    2
    • Skarsbakk  Lars
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    52:37
    3
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:02
    4
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:25
    5
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:09
    6
    • Haug  Olav
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:32
  • 38
    Lør FM
    11:40
    U16
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:91
    2
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:20
    3
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    47:41
    4
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:58
    5
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:64
    6
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:08
    7
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    50:13
    8
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    53:44
  • 39
    Lør FM
    11:45
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:30
    2
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    42:70
    3
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    43:06
    4
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:50
    5
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:95
    6
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:03
    7
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:76
    8
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:55
    9
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    48:44
  • 40
    Lør FM
    11:50
    U12
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Süss  Linda Marie
    • Slogvik  Vegard Langø
    • Sverdrup  Odin
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    2012
    2011
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:08:68
    2
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    • Mo  Jonathan
    • Solvik  Natalie
    • Schønberg  Njord
    2012
    2011
    2012
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:08:95
    3
    • Ertvaag  Victoria
    • Høgh Sørensen  Benjamin
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    2011
    2011
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:10:94
    4
    • Vatland  Severin
    • Schønberg  Heine
    • Stensholt-Olsen  Pernille
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2011
    2013
    2010
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:13:91
    5
    • Kroepelien  Fredrikke
    • Liland  Erlend
    • Meyer  Neo
    • Moen  Eira
    2011
    2012
    2011
    2012
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:15:50
    • Premieutdeling 200 m, Gutter U12, Gutter U14 og U16 (dame og herre)

  • 41
    Lør FM
    12:10
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    • Ivarsen  Magnus
    1998
    1997
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:33
    2
    • Eide  Gunnar
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    2000
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    36:94
    3
    • Stensholt  Elsa-Marie
    • Karlsen  Niclas
    2003
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    38:04
    4
    • Svanberg  Felix
    • Erland  Elise
    2004
    2000
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:78
    5
    • Øritsland  Hedda
    • Røsten  Lucas
    1999
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:95
    6
    • Salbu Henneman  Lars
    • Opdahl  Mathea
    1986
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:43
  • 42
    Lør FM
    12:15
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    • Egge  Stine
    2006
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:12
    2
    • Berge  Sofie
    • Palucha  Lars
    2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    41:56
    3
    • Haugland  Amanda
    • Rudolfsen  Frode
    2006
    1977
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:85
    4
    • Rossebø  Mari
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:45
    5
    • Buch  Agnete
    • Siljan  Siver
    2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:61
    6
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:90
    • Premieutdeling 200 m U18 (damer og herrer) og Senior herrer

  • 43
    Lør EM
    13:00
    U18
    0
  • 44
    Lør EM
    13:08
    U18
    0
  • 45
    Lør EM
    13:16
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Catalán  Sergio
    FA-5 2006
    Piragüismo Sueca
    Piragüismo Sueca
    3:53:97
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-7 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:54:44
    3
    • Solvik  Kristian
    SF-5 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:22:38
    4
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-7 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:28:99
    5
    • Petrus  Nikita
    SF-2 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:34:50
    6
    • Kjelvei  Odin
    FB 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:39:97
    7
    • Siljan  Siver
    FB 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:00:47
    8
    • Øian  Andreas
    FB 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    5:09:77
  • 46
    Lør EM
    13:24
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    FA-6 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:09:68
    2
    • Meling  Daniel
    FA-3 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:11:70
    3
    • Helgesen  Kjerand
    SF-6 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:12:83
    4
    • Sørsveen  Ferdinand
    SF-3 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:30:74
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    SF-9 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:31:28
    6
    • Fjeld  Lucas
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:39:52
    7
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    8
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 47
    Lør EM
    13:32
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    FA-4 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:09:16
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-8 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:10:35
    3
    • Palucha  Lars
    SF-4 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:10:59
    4
    • Helleren  Jonas
    SF-8 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:21:99
    5
    • Totland  Mikal
    SF-1 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:22:56
    6
    • Meling  Michael
    FB 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:23:47
    7
    • Markussen  Simen
    FB 2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:37:70
  • 48
    Lør EM
    13:40
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Eivind
    FA-5 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:45:57
    2
    • Jensen  Vemund
    FA-7 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:49:00
    3
    • Hollingsæter  Elias
    FA-3 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:49:96
    4
    • Svanberg  Felix
    SF-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:50:15
    5
    • Saksvik  Syver
    SF-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:51:73
    6
    • Ariza  Raimon
    SF-3 1998
    Piragüismo Sueca
    Piragüismo Sueca
    3:58:75
    7
    • Staupe  Gudmund
    SF-9 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:05:79
    8
    • Usland-Gade  Eirik
    SF-1/FB-2 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:11:15
    9
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FB-9 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:21:63
  • 49
    Lør EM
    13:48
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    FA-6 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:54:44
    2
    • Ivarsen  Lars
    FA-4 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:56:45
    3
    • Buch  Ivar
    FA-8 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:57:47
    4
    • Sjursen  Mikkel
    SF-6 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:00:10
    5
    • Hafstad  Håkon
    SF-4 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:10:48
    6
    • Holberg  Lars
    SF-8 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:20:56
    7
    • Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
    8
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    9
    • Callos  Vicente
    1980
    Piragüismo Sueca
    Piragüismo Sueca
    DNS
  • 50
    Lør EM
    13:56
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:10:69
    2
    • Øritsland  Hedda
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:11:56
    3
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:12:02
    4
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:21:11
    5
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:21:94
    • Premieutdeling 1000 m Senior damer.

  • 51
    Lør EM
    14:11
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    • Kristiansen  Brage
    2009
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:42:43
    2
    • Solvik  Martin
    • Osen  Einar
    2008
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:43:99
    3
    • Ellingsen  Hans-Petter
    • Hæfliger  Liam-Emile
    2008
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:53:53
    4
    • Røer-Amundsen  Alexander
    • Haaland  Morten
    2007
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:56:21
    5
    • Oelschlägel  Emil
    • Erland  Jonas
    2008
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:57:08
    6
    • Kroepelien  Laurian
    • Høibo  Fillip Alexander
    2007
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:57:59
    7
    • Nesje  Elias
    • Bryng  Melvin
    2008
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:58:85
    8
    • Frengstad  Brage
    • Fevang  Georg William
    2007
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:59:13
    9
    • Sandaker Wehn  Edvard
    • Greben  Johan
    2008
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 52
    Lør EM
    14:16
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:02:46
    2
    • Fjeldheim  Emma
    • Totland  Olea
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:06:14
    3
    • Gissinger  Marit
    • Opdahl  Mathea
    2007
    2008
    Malvik
    Malvik IL
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:10:09
    4
    • Helgesen  Kesia
    • Belenguer  Elena
    2008
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Piragüismo Sueca
    Piragüismo Sueca
    2:10:52
    5
    • Parvizi  Kiana
    • Berge  Tuva
    2008
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:14:40
  • 53
    Lør EM
    14:26
    U14
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Yaroslava  Koval
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    12:40:53
    2
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:56:19
    3
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:08:02
    4
    • Malykova  Polina
    2010
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    13:32:72
    5
    • Johansen  Thea
    2010
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    14:49:37
    6
    • Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    DNF
    7
    • Stensholt-Olsen  Pernille
    2010
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNF
    8
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 54
    Lør EM
    14:41
    U12
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:56:35
    2
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:08:20
    3
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:17:83
    4
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:28:48
    5
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:41:06
    6
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:43:50
    7
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    6:59:92
  • 55
    Lør EM
    14:56
    U14
    13
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:23:92
    2
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:26:30
    3
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:34:98
    4
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    10:54:81
    5
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:14:95
    6
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:38:51
    7
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    11:42:48
    8
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:22:15
    9
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:25:59
    10
    • Bjørkheim Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:30:81
    11
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    13:32:71
    12
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:43:46
    13
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNF
  • 56
    Lør EM
    15:11
    U12
    11
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:55:78
    2
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:59:39
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:12:28
    4
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:29:62
    5
    • Mo  Jonathan
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    6:30:21
    6
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:31:96
    7
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    7:14:45
    8
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    7:17:14
    9
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    7:18:50
    10
    • Høgh Sørensen  Benjamin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    8:11:27
    11
    • Liland  Erlend
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNF
    • Premieutdeling 2000 m jenter U14, 1000 m jenter U12, 2000 m gutter U14 og 1000 m gutter U12

  • 57
    Lør EM
    15:26
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-2 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:03:22
    2
    • Helgesen  Kjerand
    FA-9 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:05:47
    3
    • Solvik  Kristian
    FA-1 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:05:78
    4
    • Totland  Mikal
    FB-5 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:06:24
    5
    • Helleren  Jonas
    FB-4 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:12:18
    6
    • Petrus  Nikita
    FB-6 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:20:44
    7
    • Palucha  Lars
    FB-3 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:22:18
    8
    • Sørsveen  Ferdinand
    FB-7 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:23:91
    9
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB-2 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:34:91
  • 58
    Lør EM
    15:34
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Saksvik  Syver
    FA-2 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:44:69
    2
    • Staupe  Gudmund
    FA-9 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:45:62
    3
    • Svanberg  Felix
    FA-1 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:46:87
    4
    • Sjursen  Mikkel
    FB-5 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:47:62
    5
    • Hafstad  Håkon
    FB-6 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:52:53
    6
    • Usland-Gade  Eirik
    FB-4 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:53:66
    7
    • Holberg  Lars
    FB-7 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:20:94
    8
    • Ariza  Raimon
    1998
    Piragüismo Sueca
    Piragüismo Sueca
    DNS
  • 59
    Lør EM
    15:42
    U18
    0
  • 60
    Lør EM
    15:50
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:38:62
    2
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:43:22
    3
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:46:18
    4
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:46:59
    5
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:59:69
    6
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:00:09
    7
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:30:56
    8
    • Halland  Marie
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:31:58
    9
    • Jørundland  Mina
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNF
  • 61
    Lør EM
    16:05
    U16
    11
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:17:29
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:35:31
    3
    • Belenguer  Elena
    2007
    Piragüismo Sueca
    Piragüismo Sueca
    15:47:87
    4
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:01:73
    5
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:43:05
    6
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    16:47:72
    7
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    16:49:67
    8
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    17:08:50
    9
    • Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    17:17:58
    10
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    18:04:65
    11
    • Schatvet  Maria
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
  • 62
    Lør EM
    16:25
    U16
    24
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:52:97
    2
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:59:19
    3
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    14:08:36
    4
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    14:28:35
    5
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    15:22:34
    6
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:27:05
    7
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    15:29:01
    8
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    15:31:01
    9
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    15:31:50
    10
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    15:32:42
    11
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:48:07
    12
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    15:53:92
    13
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    15:57:34
    14
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    16:12:63
    15
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    16:26:61
    16
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    17:03:06
    17
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    17:08:88
    18
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    17:14:23
    19
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    18:08:07
    20
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    18:15:30
    21
    • Haug  Olav