Norges Cup 1 2023 Tysvær 20.05.2023 - 21.05.2023
  • 1
    Lør FM
    08:00
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    FA-5 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:05
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-7 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:87
    3
    • Palucha  Lars
    SF-5 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    42:44
    4
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-7 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:35
    5
    • Solvik  Kristian
    SF-2 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:04
    6
    • Siljan  Siver
    FB 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:37
    7
    • Sørsveen  Ferdinand
    FB 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    46:90
  • 2
    Lør FM
    08:05
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    FA-6 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:11
    2
    • Stiegler  Arild
    FA-3 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:79
    3
    • Meling  Daniel
    SF-6 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:54
    4
    • Lundervold  Naol
    SF-3 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:90
    5
    • Helleren  Jonas
    SF-9 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:96
    6
    • Fjeld  Lucas
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:98
    7
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:65
  • 3
    Lør FM
    08:10
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-4 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:64
    2
    • Osen  Johan
    FA-8 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:22
    3
    • Petrus  Nikita
    SF-4 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:43
    4
    • Meling  Michael
    SF-8 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:89
    5
    • Farzelayev  Dastin
    SF-1 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:65
    6
    • Kjelvei  Odin
    FB 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:87
  • 4
    Lør FM
    08:15
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Magnus
    FA-5 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:80
    2
    • Karlsen  Niclas
    FA-7 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    39:34
    3
    • Ivarsen  Lars
    SF-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:76
    4
    • Staupe  Gudmund
    SF-7 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:80
    5
    • Moi  Kristjan
    SF-2 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:33
    6
    • Sjursen  Mikkel
    FB 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:41
    7
    • Saksvik  Syver
    FB 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:65
  • 5
    Lør FM
    08:20
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    FA-6 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    38:98
    2
    • Røsten  Lucas
    FA-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:19
    3
    • Hollingsæter  Elias
    SF-6 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:04
    4
    • Buch  Ivar
    SF-3 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:73
    5
    • Holberg  Lars
    SF-9 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:32
    6
    • pedersen  nikolai
    FB 1985
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    44:11
    7
    • Otterstad  Aleksander
    FB 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:75
  • 6
    Lør FM
    08:25
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    FA-4 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:70
    2
    • Lønning  Nicolai
    FA-8 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:71
    3
    • Svanberg  Felix
    SF-4 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:50
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    SF-8 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:28
    5
    • Helgesen  Leander
    SF-1 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:36
    6
    • Mjelstad  Kristoffer
    FB 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    43:13
  • 7
    Lør FM
    08:30
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    FA-5 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:70
    2
    • Holm Wigaard  Fredrik
    FA-7 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:68
    3
    • Osen  Einar
    FA-3 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:95
    4
    • Erland  Jonas
    SF-5 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:40
    5
    • Røer-Amundsen  Alexander
    SF-7 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:41
    6
    • Fevang  Georg William
    SF-3 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    49:89
    7
    • Sharoki  Nicholas
    SF-9 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:69
    8
    • Sandaker Wehn  Edvard
    SF-1/FB-2 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    53:30
    9
    • Bjørnstad  Jonathan
    FB-9 2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:39
  • 8
    Lør FM
    08:35
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    FA-6 2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    44:17
    2
    • Kristiansen  Brage
    FA-4 2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    46:08
    3
    • Ellingsen  Hans-Petter
    FA-8 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    47:47
    4
    • Høibo  Fillip Alexander
    SF-6 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:91
    5
    • Frengstad  Brage
    SF-4 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:12
    6
    • Nesje  Elias
    SF-8 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:78
    7
    • Bryng  Melvin
    SF-2 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    49:33
    8
    • Häfliger  Liam-Emile
    SF-1/FB-2 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:34
    9
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    FB-1 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:00:86
  • 9
    Lør FM
    08:45
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    FA-5 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    51:69
    2
    • Berge  Sofie
    FA-7 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    51:94
    3
    • Buch  Agnete
    FA-3 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:20
    4
    • Svanberg  Emilie
    FA-9 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    56:74
    5
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    FA-1/FB-5 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:55
    6
    • Jørundland  Mina
    FB-6 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:68
  • 10
    Lør FM
    08:50
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    FA-6 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:90
    2
    • Rossebø  Mari
    FA-4 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:87
    3
    • Svanberg Heimark  Mathea
    FA-8 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    56:07
    4
    • Halland  Marie
    FA-2 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:09:50
    5
    • Egge  Mathilde
    FA-1/FB-5 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:69
  • 11
    Lør FM
    08:55
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    FA-5 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:75
    2
    • Fjeldheim  Emma
    FA-7 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:20
    3
    • Parvizi  Kiana
    FA-3 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:26
    4
    • Berge  Tuva
    FA-9 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    57:75
    5
    • Øvland  Lerke
    FA-1/FB-5 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:00:55
    6
    • Austerheim  Siren
    FB-6 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:30
  • 12
    Lør FM
    09:00
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    FA-6 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:70
    2
    • Totland  Olea
    FA-4 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:27
    3
    • Opdahl  Mathea
    FA-8 2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:64
    4
    • Helgesen  Kesia
    FA-2 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:23
    5
    • Øvrebø  Line
    FA-1/FB-5 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:90
  • 13
    Lør FM
    09:05
    U14
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:97
    2
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:91
    3
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:72
    4
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:66
    5
    • Bjørkheim Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:19
    6
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:06:98
  • 14
    Lør FM
    09:10
    U14
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:99
    2
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:73
    3
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:17
    4
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:11
    5
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:30
    6
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:16:50
  • 15
    Lør FM
    09:15
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:04:06
    2
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:50
    3
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:14:45
    4
    • Laub  Lars
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:17:18
    5
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:17:93
    6
    • Eskic  Filip
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:20:99
    7
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:21:89
  • 16
    Lør FM
    09:20
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:35
    2
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:88
    3
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:13:35
    4
    • Lie-Jonsson  Colin
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:15:32
    5
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:19:85
    6
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:29:60
  • 17
    Lør FM
    09:25
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-2 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:08
    2
    • Meling  Daniel
    FA-9 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:65
    3
    • Palucha  Lars
    FA-1 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    42:78
    4
    • Petrus  Nikita
    FB-5 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    42:86
    5
    • Meling  Michael
    FB-4 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:49
    6
    • Solvik  Kristian
    FB-6 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:33
    7
    • Lundervold  Naol
    FB-3 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:55
    8
    • Helleren  Jonas
    FB-7 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:35
    9
    • Farzelayev  Dastin
    FB-2 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:81
  • 18
    Lør FM
    09:30
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Staupe  Gudmund
    FA-2 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:54
    2
    • Ivarsen  Lars
    FA-9 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:73
    3
    • Svanberg  Felix
    FA-1 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:08
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    FB-5 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:47
    5
    • Helgesen  Leander
    FB-4 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:67
    6
    • Hollingsæter  Elias
    FB-6 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:70
    7
    • Buch  Ivar
    FB-3 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:79
    8
    • Moi  Kristjan
    FB-7 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:83
    9
    • Holberg  Lars
    FB-2 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:36
  • 19
    Lør FM
    09:35
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Røer-Amundsen  Alexander
    FA-2 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:92
    2
    • Erland  Jonas
    FA-9 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:53
    3
    • Høibo  Fillip Alexander
    FA-1 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:13
    4
    • Häfliger  Liam-Emile
    FB-5 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:54
    5
    • Nesje  Elias
    FB-6 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:20
    6
    • Frengstad  Brage
    FB-4 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:30
    7
    • Fevang  Georg William
    FB-7 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    50:01
    8
    • Bryng  Melvin
    FB-8 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    50:81
    9
    • Sharoki  Nicholas
    FB-3 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:65
  • 20
    Lør FM
    09:40
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:56
    2
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:15:07
    3
    • Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:18:80
    4
    • Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:19:43
    5
    • Moen  Eira
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:25:03
    6
    • Heskja  Susanne
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:35:65
    7
    • Mikkelsen Erland  Serine
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:36:35
  • 21
    Lør FM
    09:45
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:85
    2
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:09
    3
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:60
    4
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:62
    5
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:13:09
    6
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:15:95
    7
    • Bådsvik  Lotta
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:19:53
  • 22
    Lør FM
    09:50
    Senior
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:99
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    46:11
  • 23
    Lør FM
    09:55
    U18
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jørundland  Mina
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:41
    2
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:95
  • 24
    Lør FM
    10:00
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:60
    2
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:62
    3
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:65
    4
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    51:54
    5
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:84
    6
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:48
    7
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    57:18
    8
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:65
    9
    • Halland  Marie
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:04
    • Premieutdeling løp 22 og 24

  • 25
    Lør FM
    10:10
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:87
    2
    • Austerheim  Siren
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:04
  • 26
    Lør FM
    10:15
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:79
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:61
    3
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:39
    4
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:25
    5
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:23
    6
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:38
    7
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    55:92
    8
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:44
    9
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:65
  • 27
    Lør FM
    10:20
    U14
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Bjørkheim Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:46
    2
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:71
    3
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:12:72
    • Premieutdeling løp 26

  • 28
    Lør FM
    10:30
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:62
    2
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:73
    3
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:91
    4
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    53:05
    5
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:77
    6
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:65
    7
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    56:96
    8
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:44
    9
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:51
  • 29
    Lør FM
    10:35
    U14
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Yaroslava  Koval
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:02
    2
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:50
    3
    • Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:03:67
    4
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:05:92
    • Premieutdeling løp 28 og 29

  • 30
    Lør FM
    10:45
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:00
    2
    • Petrus  Nikita
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    42:04
    3
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:81
    4
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:98
    5
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:57
    6
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:72
    7
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:78
    8
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:96
    9
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:68
  • 31
    Lør FM
    10:50
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:17
    2
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:86
    3
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:13
    4
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:74
    5
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    39:95
    6
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:88
    7
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:37
    8
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    41:62
    9
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:88
  • 32
    Lør FM
    10:55
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:68
    2
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:12
    3
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:34
    4
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:78
    5
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    39:80
    6
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:90
    7
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:09
    8
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    41:61
    9
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling løp 31

  • 33
    Lør FM
    11:05
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:06
    2
    • Ivarsen  Magnus
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:28
    3
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    37:51
    4
    • Ivarsen  Harald
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:69
    5
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    37:89
    6
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:29
    7
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:56
    8
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:01
    9
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:19
  • 34
    Lør FM
    11:10
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:03
    2
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:35
    3
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:80
    4
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    48:50
    5
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    48:93
    6
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    50:58
    7
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:12
    8
    • Bjørnstad  Jonathan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:26
    9
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:63
    • Premieutdeling løp 33

  • 35
    Lør FM
    11:20
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    41:33
    2
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:70
    3
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:32
    4
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:52
    5
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:57
    6
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:48
    7
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:84
    8
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:28
    9
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    47:13
  • 36
    Lør FM
    11:25
    U12
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:27
    2
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:13:96
    3
    • Eskic  Filip
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:20:36
    4
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:28:66
    • Premieutdeling løp 35

  • 37
    Lør FM
    11:35
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:00:46
    2
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:63
    3
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:51
    4
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:58
    5
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:48
    6
    • Lie-Jonsson  Colin
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:43
    7
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:74
    8
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:14:37
    9
    • Laub  Lars
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:14:88
  • 38
    Lør FM
    11:40
    U12
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Bådsvik  Lotta
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:15:32
    2
    • Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:17:28
    3
    • Moen  Eira
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:18:23
    4
    • Mikkelsen Erland  Serine
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:27:20
    5
    • Heskja  Susanne
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:36:32
  • 39
    Lør FM
    11:45
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:95
    2
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:36
    3
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:20
    4
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:23
    5
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:10:08
    6
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:45
    7
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:31
    8
    • Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:15:64
    9
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:17:08
    • Premieutdeling løp 37 og 39

    • LUNSJPAUSE (servering kl 11.00 - 13.00)

  • 40
    Lør EM
    12:30
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-5 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:56:43
    2
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-7 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:07:35
    3
    • Vollesfjord  Petter A.
    SF-5 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:31:89
    4
    • Helgesen  Kjerand
    SF-7 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:34:18
    5
    • Kjelvei  Odin
    SF-2 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:40:98
    6
    • Siljan  Siver
    FB 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:46:43
    7
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 41
    Lør EM
    12:40
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    FA-6 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:00:82
    2
    • Solvik  Kristian
    FA-3 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:08:88
    3
    • Palucha  Lars
    SF-6 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:20:31
    4
    • Fjeld  Lucas
    SF-3 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:26:24
    5
    • Sørsveen  Ferdinand
    SF-9 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:26:47
    6
    • Lundervold  Naol
    FB 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:54:79
  • 42
    Lør EM
    12:50
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    FA-4 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:11:11
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-8 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:11:62
    3
    • Meling  Michael
    SF-4 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:14:05
    4
    • Meling  Daniel
    SF-8 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:23:36
    5
    • Helleren  Jonas
    SF-1 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:25:48
    6
    • Petrus  Nikita
    FB 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:32:52
  • 43
    Lør EM
    13:00
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    FA-5 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:58:37
    2
    • Haugland  Amanda
    FA-7 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:05:46
    3
    • Buch  Agnete
    FA-3 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:10:50
    4
    • Svanberg  Emilie
    FA-9 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:16:50
    5
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    FA-1/FB-5 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:52:55
    6
    • Jørundland  Mina
    FB-6 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    6:02:03
  • 44
    Lør EM
    13:10
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Rossebø  Mari
    FA-6 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:02:65
    2
    • Berge  Sofie
    FA-4 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    5:07:95
    3
    • Svanberg Heimark  Mathea
    FA-8 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:30:24
    4
    • Halland  Marie
    FA-2 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:55:50
    5
    • Egge  Mathilde
    FA-1/FB-5 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:10:70
  • 45
    Lør EM
    13:20
    Senior
    0
  • 46
    Lør EM
    13:30
    Senior
    0
  • 47
    Lør EM
    13:40
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Kristiansen  Brage
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2007
    2009
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:47:38
    2
    • Erland  Jonas
    • Solvik  Martin
    2007
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:50:31
    3
    • Osen  Einar
    • Haaland  Morten
    2007
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:52:75
    4
    • Høibo  Fillip Alexander
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2008
    2007
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:57:52
    5
    • Häfliger  Liam-Emile
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:00:92
    6
    • Fevang  Georg William
    • Bryng  Melvin
    2008
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:02:56
    7
    • Nesje  Elias
    • Frengstad  Brage
    2008
    2007
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:03:65
    8
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    • Osen  Jørgen
    2008
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:18:06
    9
    • Sharoki  Nicholas
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:18:51
  • 48
    Lør EM
    13:45
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    • Fjeldheim  Emma
    2007
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:06:07
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    • Totland  Olea
    2007
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:09:78
    3
    • Berge  Tuva
    • Helgesen  Kesia
    2008
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:17:85
    4
    • Opdahl  Mathea
    • Parvizi  Kiana
    2008
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:19:90
    5
    • Øvland  Lerke
    • Austerheim  Siren
    2008
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 49
    Lør EM
    13:55
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    FA-2 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:12:77
    2
    • Palucha  Lars
    FA-9 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:13:18
    3
    • Meling  Daniel
    FA-1 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:13:24
    4
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB-5 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:14:08
    5
    • Sørsveen  Ferdinand
    FB-4 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:29:58
    6
    • Meling  Michael
    FB-6 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:40:92
    7
    • Helleren  Jonas
    FB-3 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:45:52
    8
    • Fjeld  Lucas
    FB-7 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:46:61
    9
    • Kjelvei  Odin
    FB-2 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:52:46
  • 50
    Lør EM
    14:05
    Senior
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:21:92
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:24:25
  • 51
    Lør EM
    14:15
    U18
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jørundland  Mina
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:56:50
    2
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:05:24
    • Premieutdeling løp 50

  • 52
    Lør EM
    14:25
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:44:87
    2
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:46:01
    3
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:48:56
    4
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:04:97
    5
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:05:37
    6
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:50:13
    7
    • Halland  Marie
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:50:17
    8
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
    9
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 53
    Lør EM
    14:35
    U14
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haddeland  Hedda
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    • Fostad  Zacharias
    2010
    2009
    2009
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:08:91
    2
    • Ryan  Margaret
    • Lilledrange  Leon
    • Sending  Aksel
    • Bjørkheim Erland  Daniel
    2009
    2009
    2009
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:09:83
    3
    • Vollesfjord  Live
    • Osen  Jørgen
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    • Aarbakke  Peter
    2009
    2009
    2010
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:16:94
    • Premieutdeling løp 52

  • 54
    Lør EM
    14:45
    Senior
    0
  • 55
    Lør EM
    14:55
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:44:78
    2
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:46:04
    3
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:46:06
    4
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:51:13
    5
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:54:25
    6
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:57:07
    7
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:57:07
    8
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:10:94
    9
    • Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:52:88
  • 56
    Lør EM
    15:05
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:20:19
    2
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:21:09
    3
    • Petrus  Nikita
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:23:36
    4
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:25:19
    5
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:25:29
    6
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:27:62
    7
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:32:51
    8
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:40:34
    9
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:50:00
    • Premieutdeling løp 55

  • 57
    Lør EM
    15:15
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:47:65
    2
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:49:10
    3
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:05:65
    4
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:08:28
    5
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:09:03
    6
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:10:43
    7
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:12:67
    8
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:14:66
    9
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:19:28
  • 58
    Lør EM
    15:25
    U12
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lie-Jonsson  Colin
    • Laub  Lars
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    • Jess  Marcus
    2012
    2013
    2011
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:26:40
    2
    • Slogvik  Vegard Langø
    • Rød  Johannes
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    • Heskja  Susanne
    2012
    2012
    2012
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:39:56
    3
    • Lønning  Matteus
    • Schønberg  Heine
    • Ertvaag  Victoria
    • Bådsvik  Lotta
    2012
    2013
    2011
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:42:96
    4
    • Meyer  Neo
    • Pedersen  Olander
    • Solvik  Natalie
    • Narevik  Annika Liv
    2011
    2013
    2012
    2012
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:45:07
    5
    • Schønberg  Njord
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    • Odland  Ida Natalie
    2011
    2011
    2011
    2012
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:48:78
    6
    • Iversen  Iver Oskar
    • Sverdrup  Odin
    • Rød  Josefine
    • Mikkelsen Erland  Serine
    2012
    2011
    2011
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:56:36
    7
    • Lønning-Odland  Felix
    • Eskic  Filip
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    • Moen  Eira
    2012
    2012
    2012
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:07:45
    • Premieutdeling løp 57

  • 59
    Lør EM
    15:35
    Senior
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Elise
    • Stensholt  Elsa-Marie
    • Svanberg  Emilie
    • Buch  Agnete
    2000
    2003
    2006
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:52:77
    2
    • Egge  Stine
    • Rossebø  Mari
    • Berge  Sofie
    • Haugland  Amanda
    2005
    2006
    2005
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:53:89
    3
    • Svanberg Heimark  Mathea
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    • Halland  Marie
    • Jørundland  Mina
    2006
    2006
    2005
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 60
    Lør EM
    15:40
    U18
    0
  • 61
    Lør EM
    15:45
    U16
    17
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:17:92
    2
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:19:68
    3
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    13:29:66
    4
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    13:53:95
    5
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:55:61
    6
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    14:25:75
    7
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    14:48:60
    8
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    14:50:18
    9
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    14:54:25
    10
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    15:04:13
    11
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:12:25
    12
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    15:15:27
    13
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:25:87
    14
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    16:02:46
    15
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    16:24:29
    16
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    16:37:07
    17
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    17:23:61
    • Premieutdeling løp 61

  • 62
    Lør EM
    16:10
    U16
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:36:05
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:41:27
    3
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:08:61
    4
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:26:03
    5
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    16:43:96
    6
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    16:46:86
    7
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    17:15:29
    8
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    17:46:53
    9
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    18:34:77
    10
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    18:48:55
    • Premieutdeling løp 62

  • 63
    Lør EM
    16:35
    U14
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:22:86
    2
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:26:16
    3
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    11:38:57
    4
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:10:82
    5
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:30:45
    6
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:49:35
    7
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:55:05
    8
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:58:75
    9
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:24:46
    10
    • Bjørkheim Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:47:22
    11
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    14:51:47
    12
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 64
    Lør EM
    16:55
    Senior
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Staupe  Gudmund
    • Svanberg  Felix
    • Ivarsen  Lars
    • Usland-Gade  Eirik
    2004
    2004
    2004
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:27:54
    2
    • Lotsberg  Lasse
    • Lønning  Nicolai
    • Karlsen  Niclas
    • Røsten  Lucas
    2000
    2003
    2003
    2003
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:29:53
    3
    • Buch  Ivar
    • Helgesen  Leander
    • Sjursen  Mikkel
    • Moi  Kristjan
    2003
    2002
    2004
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:31:52
  • 65
    Lør EM
    17:00
    U14
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    13:27:12
    2
    • Yaroslava  Koval
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:37:58
    3
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:58:94
    4
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:03:43
  • 66
    Lør EM
    17:20
    U12
    13
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    8:02:71
    2
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:27:59
    3
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:42:88
    4
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:49:53
    5
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:54:81
    6
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:07:64
    7
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    9:30:30
    8
    • Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    9:37:99
    9
    • Bådsvik  Lotta
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    9:56:88
    10
    • Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    9:58:53
    11
    • Mikkelsen Erland  Serine
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:28:10
    12
    • Moen  Eira
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    13
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 67
    Lør EM
    17:35
    U12
    11
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    7:18:77
    2
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    7:21:02
    3
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:09:78
    4
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:11:64
    5
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:15:21
    6
    • Lie-Jonsson  Colin
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    8:26:32
    7
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:55:37
    8
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    9:05:99
    9
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    9:21:18
    10
    • Eskic  Filip
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:46:08
    11