Vestlandsmesterskapet Gravdalsvannet 01.10.2022
  • 1
    Lør FM
    11:30
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:17:12
    2
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:23:02
    3
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:23:65
    4
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:24:75
    5
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:25:13
    6
    • Couillault  Torry
    2014
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:29:77
  • 2
    Lør FM
    11:35
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:11:77
    2
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:20:24
    3
    • Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:24:38
    4
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:27:80
    5
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:58:57
    6
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 3
    Lør FM
    11:40
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:24
    2
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    43:11
    3
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:08
    4
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    45:06
    5
    • pedersen  nikolai
    1985
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    48:22
    6
    • Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    48:40
  • 4
    Lør FM
    11:45
    U12
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:17:29
    2
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:19:60
    3
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:24:75
    4
    • Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:37:46
    5
    • Bådsvik  Lotta
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:42:90
    6
    • Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:47:70
    7
    • Velde  Aranza
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:56:05
  • 5
    Lør FM
    11:50
    U12
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Couillault  Torry
    2014
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:34:98
    2
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:55:02
  • 6
    Lør FM
    11:55
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:08:77
    2
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:99
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:13:22
    4
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:20:68
    5
    • Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:22:14
    6
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:23:19
    7
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:24:25
    8
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:24:35
    9
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:26:56
  • 7
    Lør FM
    12:00
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:19
    2
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:12
    3
    • Abelite Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:12:77
    4
    • Otterstad  Mathilde
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:15:14
    5
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:16:09
  • 8
    Lør FM
    12:05
    U14
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    48:29
    2
    • Raa  David
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:09:98
  • 9
    Lør FM
    12:05
    U16
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:01:78
    2
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:03:12
    3
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:05:73
  • 10
    Lør FM
    12:10
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    49:21
    2
    • Øian  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    56:41
    3
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 11
    Lør FM
    12:15
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:33
    2
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:64
    3
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:15
    4
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:30
    5
    • Eikeland  Mattias
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:10:68
  • 12
    Lør EM
    12:25
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:16:51
    2
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:23:17
    3
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:52:08
    4
    • Couillault  Torry
    2014
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:54:62
    5
    • Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:56:76
    6
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 13
    Lør EM
    12:32
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:38:54
    2
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:41:31
    3
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:50:08
    4
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:54:21
    5
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:59:84
  • 14
    Lør EM
    12:39
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:02:10
    2
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:04:06
    3
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:13:36
    4
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:18:87
    5
    • pedersen  nikolai
    1985
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:23:03
    6
    • Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:31:35
  • 15
    Lør EM
    12:46
    U12
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:35:11
    2
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:37:37
    3
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:02:79
    4
    • Bådsvik  Lotta
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:13:89
    5
    • Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:25:31
    6
    • Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:55:67
    7
    • Velde  Aranza
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:12:09
  • 16
    Lør EM
    12:53
    U12
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:06:48
  • 17
    Lør EM
    13:00
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:19:03
    2
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:27:09
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:27:68
    4
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:43:99
    5
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:50:04
    6
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:51:09
    7
    • Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:01:65
    8
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:03:71
    9
    • Couillault  Torry
    2014
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:11:40
  • 18
    Lør EM
    13:07
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:45:90
    2
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:48:45
    3
    • Abelite Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:23:24
    4
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:27:56
    5
    • Otterstad  Mathilde
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:32:47
  • 19
    Lør EM
    13:14
    U14
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:20:13
    2
    • Raa  David
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:11:09
  • 20
    Lør EM
    13:21
    U16
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:00:87
    2
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:02:10
    3
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:03:75
  • 21
    Lør EM
    13:36
    U16
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:09:56
    2
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:12:41
    3
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:20:62
  • 22
    Lør EM
    13:51
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:56:34
    2
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:57:01
    3
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:58:60
    4
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:31:36
    5
    • Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:43:18
  • 23
    Lør EM
    13:51
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:29:51
    2
    • Øian  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:50:20
    3
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 24
    Lør EM
    14:06
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:40:71
    2
    • Øian  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:03:95
    3
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 25
    Lør EM
    14:06
    U16
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:13:39
    2
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:26:24
    3
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:40:47
    4
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:40:78
  • 26
    Lør EM
    14:21
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:16:36
    2
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:19:21
    3
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:24:26
    4
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:28:36
    5
    • Eikeland  Mattias
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 27
    Lør EM
    14:36
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:53:82
    2
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:54:51
    3
    • Abelite Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:57:33
    4
    • Otterstad  Mathilde
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:08:30
    5
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 28
    Lør EM
    14:36
    U12
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:14:45
    2
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:19:48
    3
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:53:07
    4
    • Bådsvik  Lotta
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:02:09
    5
    • Odland  Ida Natalie
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:13:50
    6
    • Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:36:64
    7
    • Velde  Aranza
    2013
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:12:41
  • 29
    Lør EM
    14:36
    U14
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:30:19
    2
    • Raa  David
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:37:15
  • 30
    Lør EM
    14:36
    U12
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:46:86
    2
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:02:40
    3
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:19:86
    4
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:22:01
    5
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:46:53
    6
    • Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    6:01:58
    7
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:01:80
    8
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS