NC6/NM-lagbåt Årungen 17.09.2022 - 18.09.2022
  • 1
    Lør FM
    08:30
    U18
    0
  • 2
    Lør FM
    08:37
    U18
    0
  • 3
    Lør FM
    08:44
    U18
    0
  • 4
    Lør FM
    08:51
    Senior
    0
  • 5
    Lør FM
    08:58
    Senior
    0
  • 6
    Lør FM
    09:05
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Larsen  Mira
    • Røsten  Thea
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Øritsland  Hedda
    1987
    2001
    1997
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:37:12
    2
    • Virik  Maria
    • Amundsen  Kristine
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    • Grønbekk  Nida
    1999
    1998
    2006
    1997
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:45:29
    3
    • Egge  Stine
    • Erland  Elise
    • Storhaug  Elisabeth
    • Rossebø  Mari
    2005
    2000
    2007
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:52:64
    4
    • Helleren  Celine
    • Rozanski  Camilla
    • Buch  Agnete
    • Rasmussen  Tone
    2003
    1997
    2005
    1968
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:58:79
    • Premieutdeling NM Kvinner K4 1000m

  • 7
    Lør FM
    09:18
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    FA-5 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:66
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-7 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:65
    3
    • Petrus  Nikita
    FA-3 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:53
    4
    • Kjelvei  Odin
    SF-5 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:51
    5
    • Helleren  Jonas
    SF-7 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:97
    6
    • Frengstad  Brage
    SF-3 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:08
    7
    • Skarsbakk  Lars
    SF-9 2007
    Malvik
    Malvik IL
    58:02
    8
    • Kristiansen  Vetle
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
  • 8
    Lør FM
    09:22
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Kristiansen  Brage
    FA-6 2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    40:80
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-4 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:48
    3
    • Osen  Einar
    FA-8 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:21
    4
    • Farzelayev  Dastin
    SF-6 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:99
    5
    • Fjeld  Lucas
    SF-4 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:21
    6
    • Røer-Amundsen  Alexander
    SF-8 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:68
    7
    • Kroepelien  Laurian
    SF-2 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:90
  • 9
    Lør FM
    09:26
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:66
    2
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    51:56
    3
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    52:03
    4
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:33
    5
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    55:10
    6
    • Abelite Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:03:37
    7
    • Kjellén  Cilja
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:66
  • 10
    Lør FM
    09:30
    U14
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:12
    2
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:99
    3
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:17
    4
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:03:71
    5
    • Øien  Natalie
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:07:03
    6
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:07:08
  • 11
    Lør FM
    09:34
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:00:96
    2
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:91
    3
    • Malykova  Polina
    2010
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    1:02:63
    4
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:14:57
    5
    • Weiseth  Aurora
    2010
    Malvik
    Malvik IL
    1:30:03
  • 12
    Lør FM
    09:38
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:07:17
    2
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:08:22
    3
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:10:09
    4
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:10:30
    5
    • Parvizi  Elina
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:16:80
  • 13
    Lør FM
    09:42
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Rossebø  Mari
    FA-5 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:52
    2
    • Svanberg  Emilie
    FA-7 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:55
    3
    • Laukeland  Karen
    FA-3 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:08
    4
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    FA-9 2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    57:98
    5
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    FA-1/FB-5 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:31
    6
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 14
    Lør FM
    09:46
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    FA-6 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:73
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    FA-4 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:44
    3
    • Gissinger  Marit
    FA-8 2007
    Malvik
    Malvik IL
    52:75
    4
    • Svanberg Heimark  Mathea
    FA-2 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    53:78
    5
    • Siljan  Sara
    FA-1/FB-5 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:88
    6
    • Egge  Mathilde
    FB-4 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:49
  • 15
    Lør FM
    09:50
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:91
    2
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:79
    3
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:74
    4
    • Bjørnstad  Jonathan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:11
    5
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:27
    6
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    49:63
    7
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:25
    8
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    56:39
  • 16
    Lør FM
    09:54
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:18
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:32
    3
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:13
    4
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    53:48
    5
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:08
    6
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:16
    7
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:10:01
    8
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:10:02
  • 17
    Lør FM
    09:58
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:47
    2
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    48:41
    3
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    50:80
    4
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:13
    5
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    56:89
    6
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:70
    7
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:03:19
    8
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
  • 18
    Lør FM
    10:08
    U18
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    • Staupe  Gudmund
    • Totland  Mikal
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    2004
    2005
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:29:62
    2
    • Osen  Johan
    • Solvik  Kristian
    • Vollesfjord  Petter A.
    • Osen  Einar
    2005
    2005
    2005
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:36:26
    3
    • Falck  Filip
    • Ivarsen  Lars
    • Lægreid  Oskar
    • Svanberg  Felix
    2004
    2004
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:44:15
    4
    • Meling  Daniel
    • Meling  Michael
    • Siljan  Siver
    • Kroepelien  Laurian
    2005
    2005
    2005
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:48:72
    5
    • Kjelvei  Odin
    • Palucha  Lars
    • Worren  Magnus
    • Berge  Sofie
    2006
    2005
    2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    3:49:09
    • Premieutdling NM U18 Herrer K4 1000m

  • 19
    Lør FM
    10:18
    Senior
    0
  • 20
    Lør FM
    10:25
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Salbu  Daniel
    • Svanberg  Felix
    1988
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:44:00
    2
    • Eide  Gunnar
    • Saksvik  Syver
    2000
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:45:81
    3
    • Hollingsæter  Elias
    • Næss  Mattis
    2003
    1973
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:53:00
    4
    • Lønning  Nicolai
    • Askeland  Sander
    2003
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:56:05
    5
    • Buch  Ivar
    • Solvang  Eigil
    2003
    1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:58:68
    6
    • Holberg  Lars
    • Norum-johansen  Henrik
    2000
    1992
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:04:08
    7
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Straume  Simen
    2002
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    8
    • Lothe  Thomas
    • Heir  Asmund
    1998
    1994
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdling NM Senior Herrer K2 1000m

  • 21
    Lør FM
    10:35
    U18
    0
    • Premieutdeling NM U18 Kvinner K2 1000m

  • 22
    Lør FM
    10:48
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Farzelayev  Dastin
    FA-2 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:73
    2
    • Helleren  Jonas
    FA-9 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:05
    3
    • Fjeld  Lucas
    FA-1 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:42
    4
    • Kjelvei  Odin
    FB-5 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:91
    5
    • Røer-Amundsen  Alexander
    FB-6 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    49:16
    6
    • Frengstad  Brage
    FB-4 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:17
    7
    • Kroepelien  Laurian
    FB-7 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:58
    8
    • Skarsbakk  Lars
    FB-8 2007
    Malvik
    Malvik IL
    1:03:84
  • 23
    Lør FM
    10:52
    U14
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:10:27
    2
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:60
    3
    • Øien  Natalie
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:14:89
    4
    • Kjellén  Cilja
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:15:00
  • 24
    Lør FM
    10:56
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:65
    2
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:16
    3
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:37
    4
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    56:62
    5
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:96
    6
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    59:25
    7
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:72
    8
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:81
    9
    • Abelite Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:10:66
  • 25
    Lør FM
    11:00
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:04:70
    2
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:07:29
    3
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:10:70
    4
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:10:82
    5
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:15:14
    6
    • Sivertsen  Sigurd
    2011
    Malvik
    Malvik IL
    1:44:43
  • 26
    Lør FM
    11:04
    U12
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Weiseth  Aurora
    2010
    Malvik
    Malvik IL
    1:26:32
  • 27
    Lør FM
    11:08
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:07:67
    2
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:07:87
    3
    • Malykova  Polina
    2010
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    1:08:40
    4
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:15:75
    5
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:16:95
    6
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:17:07
    7
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:22:72
    8
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:23:43
    9
    • Parvizi  Elina
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:25:68
  • 28
    Lør FM
    11:12
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:71
    2
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:03:86
    3
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:28
    4
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:07:75
    5
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:08:39
  • 29
    Lør FM
    11:16
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    52:45
    2
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:81
    3
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    56:49
    4
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:57
    5
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:00:45
    6
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:00:60
    7
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:01:86
    8
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:19
    9
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:03:55
  • 30
    Lør FM
    11:20
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:62
    2
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:86
    3
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:10
    4
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:33
    5
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    50:34
    6
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    51:21
    7
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:27
    8
    • Bjørnstad  Jonathan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:03
    9
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:62
  • 31
    Lør FM
    11:24
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:62
    2
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:35
  • 32
    Lør FM
    11:28
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:47
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:58
    3
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:01
    4
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    59:65
    5
    • Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    59:91
    6
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:17
    7
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:03:79
    8
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:03:89
    9
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:04:05
    • Premieutdeling U16 Kvinner K1 200m

  • 33
    Lør FM
    11:35
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:37
    2
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:60
    3
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:27
    4
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    53:82
    5
    • Skarsbakk  Lars
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    1:04:82
  • 34
    Lør FM
    11:39
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:22
    2
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:98
    3
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:14
    4
    • Petrus  Nikita
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:43
    5
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:69
    6
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    45:26
    7
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:57
    8
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:60
    9
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:62
    • Premieutdeling U16 Herrer K1 200m

  • 35
    Lør FM
    11:52
    U18
    0
  • 36
    Lør FM
    11:59
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    • Staupe  Gudmund
    2005
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:00:40
    2
    • Ivarsen  Lars
    • Svanberg  Felix
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:08:55
    3
    • Hafstad  Håkon
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:11:03
    4
    • Osen  Johan
    • Solvik  Kristian
    2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:11:19
    5
    • Palucha  Lars
    • Worren  Magnus
    2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:20:92
    6
    • Hammarqvist  Trygve
    • Totland  Mikal
    2005
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:24:91
    7
    • Vollesfjord  Petter A.
    • Osen  Einar
    2005
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:35:23
    8
    • Sjursen  Mikkel
    • Meling  Daniel
    2004
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    9
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling NM U18 Herrer K2 1000m

  • 37
    Lør FM
    12:09
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    • Virik  Maria
    1998
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:12:32
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Øritsland  Hedda
    1997
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:17:57
    3
    • Helleren  Celine
    • Rozanski  Camilla
    2003
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:33:26
    4
    • Egge  Stine
    • Erland  Elise
    2005
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:45:27
    5
    • Dahl  Linn Siri
    • Stensholt  Elsa-Marie
    1987
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:58:61
    • Premieutdeling NM Senior Kvinner K2 1000m

  • 38
    Lør FM
    12:19
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Usland-Gade  Eirik
    • Lothe  Thomas
    • Hafstad  Håkon
    • Svoren  Mathias
    2002
    1998
    2004
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:41:61
    2
    • Ivarsen  Magnus
    • Salbu  Daniel
    • Svanberg  Felix
    • Salbu Henneman  Lars
    1997
    1988
    2004
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:48:78
    3
    • Eide  Gunnar
    • Røsten  Lucas
    • Saksvik  Syver
    • Kurthi  Joakim
    2000
    2003
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:58:53
    4
    • Holberg  Lars
    • Kristiansen  Brage
    • Norum-johansen  Henrik
    • Petrus  Nikita
    2000
    2007
    1992
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:05:82
    5
    • Lotsberg  Lasse
    • Mjelstad  Kristoffer
    2000
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling NM Senior Herrer K4 1000m

    • Premieutdeling K1 200m U12 og U14

    • Lunch i hovedbygget: 11:00 - 13:00

  • 39
    Lør EM
    13:10
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Leander
    • Lønning  Nicolai
    FA-5 2002
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    35:21
    2
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Lotsberg  Lasse
    FA-7 2002
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    35:77
    3
    • Hollingsæter  Elias
    • Markussen  Vetle
    FA-3 2003
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    37:10
    4
    • Moi  Kristjan
    • Buch  Ivar
    SF-5 2002
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    37:35
    5
    • Saksvik  Syver
    • Sletsjøe  Karl Anders
    SF-7 2003
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    37:40
    6
    • Leinum  Øystein Magnus
    • Lothe  Thomas
    SF-3 1998
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:50
    7
    • Haaland  Gjert
    • pedersen  nikolai
    SF-9 1968
    1985
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:01
    8
    • Fevang  Per
    • Sørsveen  Ferdinand
    SF-1/FB-2 1977
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    42:68
  • 40
    Lør EM
    13:14
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Magnus
    • Ivarsen  Harald
    FA-6 1997
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    34:74
    2
    • Eide  Gunnar
    • Røsten  Lucas
    FA-4 2000
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    35:47
    3
    • Karlsen  Oliver
    • Karlsen  Niclas
    FA-8 1999
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    36:74
    4
    • Salbu  Daniel
    • Salbu Henneman  Lars
    SF-6 1988
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:23
    5
    • Kurthi  Joakim
    • Vangsnes  Jarand
    SF-8 2003
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:52
    6
    • Usland-Gade  Eirik
    • Svoren  Mathias
    2002
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    7
    • Andreassen  Øystein
    1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 41
    Lør EM
    13:18
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Larsen  Mira
    • Røsten  Thea
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Øritsland  Hedda
    1987
    2001
    1997
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:11
    2
    • Virik  Maria
    • Amundsen  Kristine
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    • Grønbekk  Nida
    1999
    1998
    2006
    1997
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:29
    3
    • Helleren  Celine
    • Rozanski  Camilla
    • Buch  Agnete
    • Rasmussen  Tone
    2003
    1997
    2005
    1968
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:40
    4
    • Erland  Elise
    • Egge  Stine
    • Rossebø  Mari
    • Egge  Mathilde
    2000
    2005
    2006
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:90
    • Premieutdeling NM Senior Kvinner K4 200m

  • 42
    Lør EM
    13:31
    U14
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:09:44
    2
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    10:11:59
    3
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    10:15:93
    4
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:17:66
    5
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:18:06
    6
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    10:24:12
    7
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:51:14
    8
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:57:40
    9
    • Abelite Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    12:09:97
    10
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:37:38
    11
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    12:47:97
    12
    • Øien  Natalie
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    12:48:25
  • 43
    Lør EM
    13:46
    U14
    23
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    8:41:20
    2
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    8:43:42
    3
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    9:01:08
    4
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:39:05
    5
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    9:43:27
    6
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    9:53:66
    7
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    9:59:89
    8
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    10:14:41
    9
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    10:17:23
    10
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    10:19:76
    11
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:20:48
    12
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:36:26
    13
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    10:45:82
    14
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:05:33
    15
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:28:06
    16
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    11:32:10
    17
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    11:32:29
    18
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:38:50
    19
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    11:43:85
    20
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:58:88
    21
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:01:60
    22
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    12:08:52
    23
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
  • 44
    Lør EM
    14:01
    U12
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:38:12
    2
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:46:97
    3
    • Malykova  Polina
    2010
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    6:05:53
    4
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    6:19:72
    5
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:20:09
    6
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:23:20
    7
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    6:27:57
    8
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    6:47:32
    9
    • Weiseth  Aurora
    2010
    Malvik
    Malvik IL
    6:59:39
    10
    • Parvizi  Elina
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    7:02:00
  • 45
    Lør EM
    14:11
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    • Helgesen  Kjerand
    • Staupe  Gudmund
    • Totland  Mikal
    2005
    2006
    2004
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    33:75
    2
    • Falck  Filip
    • Ivarsen  Lars
    • Stiegler  Arild
    • Svanberg  Felix
    2004
    2004
    2006
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    34:86
    3
    • Osen  Johan
    • Solvik  Kristian
    • Vollesfjord  Petter A.
    • Rudolfsen  Nicolai
    2005
    2005
    2005
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    35:62
    4
    • Meling  Daniel
    • Siljan  Siver
    • Vangsnes  Jarand
    • Meling  Michael
    2005
    2005
    2004
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    36:05
    5
    • Hafstad  Håkon
    • Seljelid  Joachim
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    • Farzelayev  Dastin
    2004
    2004
    2004
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    36:73
    6
    • Worren  Magnus
    • Kjelvei  Odin
    • Palucha  Lars
    • Berge  Sofie
    2005
    2006
    2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    39:87
    • Premieutdling NM U18 Herrer K4 200m

  • 46
    Lør EM
    14:18
    U18
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    • Svanberg  Emilie
    2006
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    47:56
    2
    • Fjeldheim  Emma
    • Totland  Olea
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:88
    3
    • Egge  Stine
    • Rossebø  Mari
    2005
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:51
    4
    • Laukeland  Karen
    • Siljan  Sara
    2006
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:48
    5
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    • Halland  Marie
    2006
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:00:40
    • Premieutdeling NM U18 Kvinner K2 200m

  • 47
    Lør EM
    14:31
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Leinum  Øystein Magnus
    • Lothe  Thomas
    1998
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:48
    2
    • Haaland  Gjert
    • pedersen  nikolai
    1968
    1985
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    39:99
    3
    • Holberg  Lars
    • Norum-johansen  Henrik
    2000
    1992
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    40:49
    4
    • Kurthi  Joakim
    • Vangsnes  Jarand
    2003
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:24
    5
    • Fevang  Per
    • Sørsveen  Ferdinand
    1977
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    43:12
  • 48
    Lør EM
    14:35
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Magnus
    • Ivarsen  Harald
    1997
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    34:42
    2
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Lotsberg  Lasse
    2002
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    34:86
    3
    • Eide  Gunnar
    • Røsten  Lucas
    2000
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    34:92
    4
    • Helgesen  Leander
    • Lønning  Nicolai
    2002
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    35:61
    5
    • Karlsen  Oliver
    • Karlsen  Niclas
    1999
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    35:84
    6
    • Hollingsæter  Elias
    • Markussen  Vetle
    2003
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    37:03
    7
    • Saksvik  Syver
    • Sletsjøe  Karl Anders
    2003
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    37:43
    8
    • Moi  Kristjan
    • Buch  Ivar
    2002
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    37:70
    9
    • Salbu  Daniel
    • Salbu Henneman  Lars
    1988
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:97
    • Premieutdeling NM Senior Herrer K2 200m

    • Premieutdeling langløp U14 gutter og jenter samt U12 jenter

  • 49
    Lør EM
    14:42
    U16
    11
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    14:42:28
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    14:58:70
    3
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    15:02:90
    4
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:44:04
    5
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    16:08:88
    6
    • Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    16:15:08
    7
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    17:03:24
    8
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    17:44:27
    9
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    17:57:95
    10
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    11
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling U16 Kvinner langløp

  • 50
    Lør EM
    15:02
    U16
    15
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    12:37:66
    2
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    13:04:64
    3
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:05:29
    4
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:09:61
    5
    • Petrus  Nikita
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    13:39:64
    6
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:56:48
    7
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:16:65
    8
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    14:19:41
    9
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    14:47:28
    10
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:54:94
    11
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:06:15
    12
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    16:25:94
    13
    • Skarsbakk  Lars
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    DNF
    14
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
    15
    • Kristiansen  Vetle
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
    • Premieutdeling U16 Herrer langløp

  • 51
    Lør EM
    15:22
    U12
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    • Solvik  Natalie
    2010
    2011
    2011
    2012
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:72
    2
    • Karlsen  Ulrik
    • Schønberg  Njord
    • Malykova  Polina
    • Fostad  Serina Amalie
    2011
    2011
    2010
    2010
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:72
    3
    • Meyer  Neo
    • Weiseth  Aurora
    • Süss  Linda Marie
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    2010
    2011
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Malvik
    Malvik IL
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:86
    4
    • Sivertsen  Sigurd
    • Parvizi  Elina
    • Jess  Marcus
    • Haddeland  Hedda
    2011
    2010
    2010
    2010
    Malvik
    Malvik IL
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:59
  • 52
    Lør EM
    15:26
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    • Virik  Maria
    1998
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    37:86
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Øritsland  Hedda
    1997
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:99
    3
    • Rozanski  Camilla
    • Helleren  Celine
    1997
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:18
    4
    • Egge  Stine
    • Erland  Elise
    2005
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:54
    5
    • Dahl  Linn Siri
    • Stensholt  Elsa-Marie
    1987
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    43:75
    • Premieutdeling NM Senior Kvinner K2 200m

  • 53
    Lør EM
    15:33
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    • Svanberg  Felix
    FA-5 2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    35:90
    2
    • Hafstad  Håkon
    • Seljelid  Joachim
    FA-7 2004
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    36:37
    3
    • Helgesen  Kjerand
    • Totland  Mikal
    FA-3 2006
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    37:24
    4
    • Straume  Simen
    • Schmidt  Thomas
    FA-9 2005
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:83
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    • Solvik  Kristian
    FA-1/FB-5 2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:99
    6
    • Meling  Michael
    • Vangsnes  Jarand
    FB-6 2005
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:59
  • 54
    Lør EM
    15:37
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    • Staupe  Gudmund
    FA-6 2005
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    36:08
    2
    • Falck  Filip
    • Stiegler  Arild
    FA-4 2004
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:13
    3
    • Rudolfsen  Nicolai
    • Osen  Johan
    FA-8 2006
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    36:85
    4
    • Worren  Magnus
    • Palucha  Lars
    FA-2 2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    37:77
    5
    • Siljan  Siver
    • Meling  Daniel
    FA-1/FB-5 2005
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:11
  • 55
    Lør EM
    15:50
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:17:87
    2
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:20:03
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:52:87
    4
    • Meyer  Neo
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    6:01:19
    5
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    6:10:37
    6
    • Sivertsen  Sigurd
    2011
    Malvik
    Malvik IL
    7:37:18
  • 56
    Lør EM
    16:00
    U14
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Jørgen
    • Haaland  Morten
    • Holm Wigaard  Fredrik
    • Berge  Tuva
    2009
    2008
    2009
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    43:45
    2
    • Solvik  Martin
    • Dyrhol  Noah
    • Fjeldheim  Emma
    • Totland  Olea
    2008
    2009
    2008
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:66
    3
    • Bryng  Melvin
    • Oelschlägel  Emil
    • Fevang  Georg William
    • Abelite Holm  Ane
    2008
    2008
    2008
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:68
    4
    • Häfliger  Liam-Emile
    • Næss  Vebjørn
    • Opdahl  Mathea
    • Øvrebø  Line
    2008
    2009
    2008
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:34
    5
    • Høibo  Fillip Alexander
    • Fostad  Zacharias
    • Hansen  Björk
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2008
    2009
    2008
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    49:48
    6
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    • Sharoki  Nicholas
    • Sending  Aksel
    • Parvizi  Kiana
    2009
    2008
    2009
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:48
    7
    • Aarbakke  Peter
    • Nesje  Elias
    • Helgesen  Kesia
    • Vollesfjord  Live
    2009
    2008
    2008
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:99
  • 57
    Lør EM
    16:04
    U18
    0
    • Premieutdeling NM U18 Kvinner K4 200m

    • Premieutdeling K4 200m U12 og U14 

    • Premieutdeling K1 langløp U12 gutter

  • 58
    Lør EM
    16:28
    U18
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vollesfjord  Petter A.
    • Solvik  Kristian
    2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:54
    2
    • Meling  Michael
    • Vangsnes  Jarand
    2005
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:78
  • 59
    Lør EM
    16:32
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hafstad  Håkon
    • Seljelid  Joachim
    2004
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    35:72
    2
    • Fjeldheim  Emil
    • Staupe  Gudmund
    2005
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    35:79
    3
    • Straume  Simen
    • Schmidt  Thomas
    2005
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    36:12
    4
    • Rudolfsen  Nicolai
    • Osen  Johan
    2006
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    36:20
    5
    • Ivarsen  Lars
    • Svanberg  Felix
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:27
    6
    • Falck  Filip
    • Stiegler  Arild
    2004
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:02
    7
    • Helgesen  Kjerand
    • Totland  Mikal
    2006
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    37:22
    8
    • Worren  Magnus
    • Palucha  Lars
    2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    38:10
    9
    • Siljan  Siver
    • Meling  Daniel
    2005
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:52
    • Premieutdeling NM U18 Herrer K2 200m

  • 60
    Lør EM
    16:49
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    • Røsten  Lucas
    • Saksvik  Syver
    • Sletsjøe  Karl Anders
    2000
    2003
    2003
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    31:11
    2
    • Ivarsen  Lars
    • Ivarsen  Harald
    • Ivarsen  Magnus
    • Salbu  Daniel
    2004
    1999
    1997
    1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    31:50
    3
    • Lotsberg  Lasse
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Straume  Simen
    • Schmidt  Thomas
    2000
    2002
    2005
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    31:77
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    • Hafstad  Håkon
    • Andreassen  Øystein
    • Lothe  Thomas
    2002
    2004
    1988
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    32:30
    5
    • Eide  John Bernhard Langeland
    • Karlsen  Niclas
    • Karlsen  Oliver
    • Haaland  Hans-Petter
    2003
    2003
    1999
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    32:30
    6
    • Fjeldheim  Nils Olav
    • Lønning  Nicolai
    • Helgesen  Leander
    • Askeland  Sander
    1977
    2003
    2002
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    32:67
    7
    • Solvang  Eigil
    • Buch  Ivar
    • Moi  Kristjan
    • Rudolfsen  Frode
    1996
    2003
    2002
    1977
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    34:55
    8
    • Holberg  Lars
    • Kristiansen  Brage
    • Norum-johansen  Henrik
    • Petrus  Nikita
    2000
    2007
    1992
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    37:12
    9
    • Lerhaugen  Einar
    • Haaland  Gjert
    • Utne  Adrian
    • Utne  Sindre
    1972
    1968
    2001
    1998
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    52:47
    • Premieutdeling NM Senior Herrer K4 200m

  • 61
    Lør EM
    16:46
    Senior
    0
    • Utgår - kun A-finale K4 200m

  • 62
    Lør EM
    16:50
    Senior
    0
    • Utgår - trekningsnøkkel uten semifinale

  • 63
    Lør EM
    16:54
    Senior
    0
    • Utgår - kun A-finale K4 200m

  • 64
    Lør EM
    16:58
    Senior
    0
    • Utgår - kun A-finale K4 200m

  • 65
    Søn FM
    08:00
    Senior
    0
    • Utgår - trekningsnøkkel uten semifinale

  • 66
    Søn FM
    08:05
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    • Røsten  Lucas
    FA-5 2000
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:44:12
    2
    • Helgesen  Leander
    • Lønning  Nicolai
    FA-7 2002
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:44:14
    3
    • Hollingsæter  Elias
    • Markussen  Vetle
    FA-3 2003
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:47:99
    4
    • Haaland  Gjert
    • pedersen  nikolai
    FA-9 1968
    1985
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:53:01
    5
    • Holberg  Lars
    • Petrus  Nikita
    FA-1/FB-5 2000
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:00:72
    6
    • Sørsveen  Ferdinand
    • Fevang  Per
    FB-6 2005
    1977
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:03:37
    7
    • Kurthi  Joakim
    • Vangsnes  Jarand
    2003
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 67
    Søn FM
    08:10
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    • Ivarsen  Magnus
    FA-6 1999
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:40:13
    2
    • Lotsberg  Lasse
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-4 2000
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:42:26
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    • Lothe  Thomas
    FA-8 2002
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:43:02
    4
    • Saksvik  Syver
    • Sjursen  Mikkel
    FA-2 2003
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:44:00
    5
    • Moi  Kristjan
    • Buch  Ivar
    FA-1/FB-5 2002
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:45:77
    6
    • Salbu  Daniel
    • Salbu Henneman  Lars
    FB-4 1988
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:47:16
    7
    • Karlsen  Oliver
    • Karlsen  Niclas
    1999
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 68
    Søn FM
    08:15
    U16