NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022 Gillsvann 10.09.2022 - 11.09.2022
  • 1
    Lør FM
    08:30
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    FA-5 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:15:39
    2
    • Osen  Johan
    FA-7 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:15:95
    3
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    SF-5 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:16:48
    4
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-7 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:39:99
    5
    • Sørsveen  Ferdinand
    SF-2 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:40:23
    6
    • Øian  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNF
    7
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 2
    Lør FM
    08:37
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    FA-6 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:09:22
    2
    • Hafstad  Håkon
    FA-3 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:12:40
    3
    • Staupe  Gudmund
    SF-6 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:17:86
    4
    • Palucha  Lars
    SF-3 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:28:85
    5
    • Meling  Daniel
    SF-9 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:30:11
    6
    • Worren  Magnus
    FB 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:33:32
    7
    • Siljan  Siver
    FB 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:36:14
  • 3
    Lør FM
    08:44
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    FA-4 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:12:55
    2
    • Sjursen  Mikkel
    FA-8 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:18:90
    3
    • Falck  Filip Nicolai
    SF-4 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:25:85
    4
    • Meling  Michael
    SF-8 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:26:20
    5
    • Solvik  Kristian
    SF-1 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:26:90
    6
    • Totland  Mikal
    FB 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:28:30
    7
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:00:37
  • 4
    Lør FM
    08:51
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Eivind
    FA-5 1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:50:52
    2
    • Vold  Amund
    FA-7 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:55:12
    3
    • Lønning  Nicolai
    FA-3 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:02:37
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    SF-5 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:12:69
    5
    • Lothe  Thomas
    SF-7 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:16:64
    6
    • Næss  Mattis
    SF-3 1973
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:17:74
    7
    • Mjelstad  Kristoffer
    SF-9 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:39:42
    8
    • Otterstad  Aleksander
    SF-1/FB-2 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:18:60
    9
    • Edstrøm  Bjørn Smedsrud
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 5
    Lør FM
    08:58
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    FA-6 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:56:94
    2
    • Hollingsæter  Elias
    FA-4 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:58:23
    3
    • Saksvik  Syver
    FA-8 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:00:30
    4
    • Salbu  Daniel
    SF-6 1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:07:97
    5
    • Carlsson  Olav
    SF-4 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:02:79
    6
    • Bache-Wiig  Thor
    SF-8 1965
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:07:08
    7
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
    8
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
  • 6
    Lør FM
    09:05
    Senior
    0
  • 7
    Lør FM
    09:25
    U16
    0
  • 8
    Lør FM
    09:29
    U16
    0
  • 9
    Lør FM
    09:33
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:76
    2
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:00:20
    3
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:00
    4
    • Urstad  Oda
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:40
    5
    • Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:08:52
    6
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:06
    7
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:12:41
  • 10
    Lør FM
    09:37
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:80
    2
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:40
    3
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:02:17
    4
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:39
    5
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:14:14
    6
    • Kvilhaug  Amalie
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:26:24
    7
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNF
  • 11
    Lør FM
    09:41
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:10:75
    2
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:21:72
    3
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:23:83
    4
    • Urstad  Anne Martine
    2013
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:25:89
    5
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 12
    Lør FM
    09:45
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:16:97
    2
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:17:18
    3
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:18:35
    4
    • Spjuth-Berg  Madelein
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:25:00
    5
    • Parvizi  Elina
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:25:17
  • 13
    Lør FM
    09:49
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:61
    2
    • Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:61
    3
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:46
    4
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    53:32
    5
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    58:24
    6
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:42
    7
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:76
    8
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:52
    9
    • Bjørkheim Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:24:56
  • 14
    Lør FM
    09:53
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    50:20
    2
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    54:88
    3
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    55:88
    4
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:48
    5
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:01:48
    6
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:51
    7
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:11:28
    8
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:18:70
  • 15
    Lør FM
    09:57
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:00
    2
    • Bjørnstad  Jonathan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:37
    3
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:01:38
    4
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:04:56
    5
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:64
    6
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:67
    7
    • eggesbø  Jon Bernhard
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:13
    8
    • Haug  Olav
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:10:35
  • 16
    Lør FM
    10:01
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:09:99
    2
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:35
    3
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:16:27
    4
    • Lie-Jonsson  Colin
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:17:69
    5
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:18:07
    6
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:19:51
    7
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:21:71
  • 17
    Lør FM
    10:05
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:04:70
    2
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:86
    3
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:18:00
    4
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:19:10
    5
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:19:16
    6
    • Skaga  Julius
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:22:82
    7
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:38:12
  • 18
    Lør FM
    10:09
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    • Rossebø  Mari
    2007
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:71
    2
    • Haugland  Amanda
    • Svanberg  Emilie
    2006
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:78
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    • Helgesen  Kesia
    2007
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:32
    4
    • Hansen  Björk
    • Opdahl  Mathea
    2008
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:09
    5
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    • Øvland  Lerke
    2006
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:07
    6
    • Svanberg Heimark  Mathea
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2006
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:02:58
    • Premieutdeling løp 18

  • 19
    Lør FM
    10:29
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Staupe  Gudmund
    FA-2 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:13:36
    2
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FA-9 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:15:08
    3
    • Falck  Filip Nicolai
    FA-1 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:15:10
    4
    • Palucha  Lars
    FB-5 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:15:55
    5
    • Hammarqvist  Trygve
    FB-4 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:18:45
    6
    • Solvik  Kristian
    FB-6 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:35:48
    7
    • Meling  Michael
    FB-3 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:37:32
    8
    • Sørsveen  Ferdinand
    FB-7 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:37:95
    9
    • Meling  Daniel
    FB-2 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:45:26
  • 20
    Lør FM
    10:36
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Salbu  Daniel
    FA-2 1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:06:94
    2
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-9 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:14:40
    3
    • Lothe  Thomas
    FA-1 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:14:77
    4
    • Bache-Wiig  Thor
    FB-5 1965
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:41:13
    5
    • Carlsson  Olav
    FB-6 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:05:61
    6
    • Otterstad  Aleksander
    FB-4 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:21:11
    7
    • Næss  Mattis
    1973
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    8
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 21
    Lør FM
    10:56
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:00:56
    2
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:52
    3
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:12:38
    4
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:13:17
    5
    • Kvilhaug  Amalie
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:19:76
  • 22
    Lør FM
    11:00
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:53
    2
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:59
    3
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    57:06
    4
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:21
    5
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:31
    6
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:92
    7
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:29
    8
    • Urstad  Oda
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:32
    9
    • Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:09:40
  • 23
    Lør FM
    11:04
    U12
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 24
    Lør FM
    11:08
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:08:69
    2
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:17:08
    3
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:18:76
    4
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:18:99
    5
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:20:45
    6
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:24:08
    7
    • Urstad  Anne Martine
    2013
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:24:63
    8
    • Spjuth-Berg  Madelein
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:25:42
    9
    • Parvizi  Elina
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:27:02
  • 25
    Lør FM
    11:12
    U14
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:36
    2
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:06
    3
    • Haug  Olav
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:07:94
    4
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:08:69
    5
    • eggesbø  Jon Bernhard
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:12:38
    6
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:15:85
    7
    • Bjørkheim Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:19:81
  • 26
    Lør FM
    11:16
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    55:26
    2
    • Bjørnstad  Jonathan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:16
    3
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    59:27
    4
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:85
    5
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:76
    6
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:01:29
    7
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:35
    8
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:04:39
    9
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:59:59
  • 27
    Lør FM
    11:20
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:60
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    48:37
    3
    • Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    49:03
    4
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:84
    5
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:08
    6
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    55:82
    7
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    55:89
    8
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    58:32
    9
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:49
  • 28
    Lør FM
    11:24
    U12
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:17:02
    2
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:19:85
    3
    • Skaga  Julius
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:24:06
    4
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:24:12
    5
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:39:95
  • 29
    Lør FM
    11:28
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:05:97
    2
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:10:53
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:14:23
    4
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:16:50
    5
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:18:22
    6
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:20:98
    7
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:21:06
    8
    • Lie-Jonsson  Colin
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:22:76
    9
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNF
  • 30
    Lør FM
    11:32
    U16
    0
  • 31
    Lør FM
    11:36
    U16
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    • Osen  Einar
    2006
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:14
    2
    • Kristiansen  Brage
    • Petrus  Nikita
    2007
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    39:84
    3
    • Haaland  Hans-Petter
    • Haaland  Morten
    2006
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:01
    4
    • Helgesen  Kjerand
    • Erland  Jonas
    2006
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:94
    5
    • Fjeld  Lucas
    • Helleren  Jonas
    2006
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:39
    6
    • Frengstad  Brage
    • Fostad  Zacharias
    2007
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    56:86
    7
    • Røer-Amundsen  Alexander
    • Farzelayev  Dastin
    2007
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:95
    8
    • Schønberg  Njord
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:04:84
  • 32
    Lør FM
    11:40
    U16
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hansen  Björk
    • Haugland  Amanda
    • Opdahl  Mathea
    • Svanberg  Emilie
    2008
    2006
    2008
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    45:95
    2
    • Fjeldheim  Vilma
    • Storhaug  Elisabeth
    • Rossebø  Mari
    • Egge  Mathilde
    2007
    2007
    2006
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:26
    3
    • Fjeldheim  Emma
    • Helgesen  Kesia
    • Totland  Olea
    • Øvrebø  Line
    2008
    2008
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:84
    4
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    • Urstad  Oda
    • Vollesfjord  Live
    • Øvland  Lerke
    2006
    2009
    2009
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    56:77
    • Premieutdeling UM løp 31 og 32

    • Premieutdeling K1 200m U12 og U14

  • 33
    Lør FM
    12:10
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:54:14
    2
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:57:54
    3
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:58:15
    4
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:20:65
  • 34
    Lør FM
    12:17
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:21:84
    2
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:25:46
    3
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:27:33
    4
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:30:23
    5
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:30:56
    6
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:31:39
    7
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:33:38
    8
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:39:58
    9
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:52:80
  • 35
    Lør FM
    12:24
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:01:74
    2
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:04:49
    3
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:04:59
    4
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:07:89
    5
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:08:33
    6
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:13:21
    7
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:20:23
    8
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:21:09
    9
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:41:27
  • 36
    Lør FM
    12:31
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:17:77
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:20:77
    3
    • Øritsland  Hedda
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:24:65
    4
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:30:25
    5
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:38:23
    6
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:39:11
    7
    DNS
    8
    DNS
  • 37
    Lør FM
    12:38
    Senior
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Bache-Wiig  Thor
    1965
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:30:55
    2
    • Carlsson  Olav
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:55:55
    3
    • Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:00:45
  • 38
    Lør FM
    12:45
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Eivind
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:46:02
    2
    • Vold  Amund
    1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:49:25
    3
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:50:98
    4
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:55:05
    5
    • Salbu  Daniel
    1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:55:75
    6
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:01:20
    7
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:01:97
    8
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:02:21
    9
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:18:33
    • Premieutdelig NM løp 33, 35 og 36

    • Premieutdeling og utdeling av kongepokal løp 38

    • Lunch: 11:00 - 13:30

  • 39
    Lør EM
    13:40
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    • Vollesfjord  Live
    • Häfliger  Liam-Emile
    • Osen  Jørgen
    2008
    2009
    2008
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:25
    2
    • Aarbakke  Peter
    • Oelschlägel  Emil
    • Næss  Vebjørn
    • Parvizi  Kiana
    2009
    2008
    2009
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:68
    3
    • Berge  Tuva
    • Dyrhol  Noah
    • Nesje  Elias
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    2009
    2008
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    52:24
    4
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    • Sharoki  Nicholas
    • Haug  Olav
    • eggesbø  Jon Bernhard
    2009
    2008
    2008
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:92
    5
    • Bjørkheim Erland  Daniel
    • Kvilhaug  Amalie
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    • Vatland  Sverre
    2009
    2008
    2009
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:53
    6
    • Fostad  Zacharias
    • Sending  Aksel
    • Fostad  Serina Amalie
    • Holm  Ane
    2009
    2009
    2010
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:89
  • 40
    Lør EM
    13:44
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    FA-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:44
    2
    • Seljelid  Joachim
    FA-7 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:47
    3
    • Meling  Daniel
    SF-5 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:01
    4
    • Sørsveen  Ferdinand
    SF-7 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    48:79
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    SF-2 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:67
    6
    • Øian  Andreas
    FB 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    59:77
    7
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
    8
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 41
    Lør EM
    13:48
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    FA-6 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:37
    2
    • Hafstad  Håkon
    FA-3 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:20
    3
    • Siljan  Siver
    SF-6 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:15
    4
    • Staupe  Gudmund
    SF-3 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:41
    5
    • Falck  Filip Nicolai
    SF-9 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:74
    6
    • Worren  Magnus
    FB 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:95
    7
    • Hammarqvist  Trygve
    FB 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:44
  • 42
    Lør EM
    13:52
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    FA-4 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:48
    2
    • Osen  Johan
    FA-8 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:25
    3
    • Palucha  Lars
    SF-4 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:33
    4
    • Meling  Michael
    SF-8 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:00
    5
    • Solvik  Kristian
    SF-1 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:39
    6
    • Vangsnes  Jarand
    FB 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:18
    7
    • Lægreid  Oskar
    FB 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:50
  • 43
    Lør EM
    13:56
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    FA-5 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:61
    2
    • Lotsberg  Lasse
    FA-7 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    39:06
    3
    • Karlsen  Niclas
    SF-5 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    39:95
    4
    • Mjelstad  Kristoffer
    SF-7 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:10
    5
    • Hollingsæter  Elias
    SF-2 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:06
    6
    • Usland-Gade  Eirik
    FB 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:79
    7
    • Salbu Henneman  Lars
    FB 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    45:38
    8
    • Edstrøm  Bjørn Smedsrud
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 44
    Lør EM
    14:00
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    FA-6 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:37
    2
    • Teland  Hakeem
    FA-3 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    40:55
    3
    • Lønning  Nicolai
    SF-6 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:37
    4
    • Moi  Kristjan
    SF-3 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:57
    5
    • Eide  John Bernhard Langeland
    SF-9 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:97
    6
    • pedersen  nikolai
    FB 1985
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    46:29
    7
    • Otterstad  Aleksander
    FB 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:77
  • 45
    Lør EM
    14:04
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Magnus
    FA-4 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:97
    2
    • Jensen  Vemund
    FA-8 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:25
    3
    • Røsten  Lucas
    SF-4 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:97
    4
    • Saksvik  Syver
    SF-8 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:62
    5
    • Kurthi  Joakim
    SF-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:17
    6
    • Utne  Sindre
    FB 1998
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    49:56
    7
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 46
    Lør EM
    14:08
    Senior
    0
  • 47
    Lør EM
    14:12
    Senior
    0
  • 48
    Lør EM
    14:16
    U12
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    • Parvizi  Elina
    • Fostad  Zacharias
    • Sending  Aksel
    2010
    2010
    2009
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:64
    2
    • Solvik  Natalie
    • Spjuth-Berg  Madelein
    • Vatland  Severin
    • Süss  Linda Marie
    2012
    2010
    2011
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:10
    3
    • Karlsen  Ulrik
    • Schønberg  Njord
    • Skaga  Julius
    • Sverdrup  Odin
    2011
    2011
    2011
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:05:14
    4
    • Ertvaag  Victoria
    • Lønning  Matteus
    • Lønning-Odland  Felix
    • Slogvik  Vegard Langø
    2011
    2012
    2012
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:76
    5
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    • Lie-Jonsson  Colin
    • Urstad  Anne Martine
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2011
    2012
    2013
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:65
    6
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    • Pedersen  Olander
    • Schønberg  Heine
    • Fostad  Serina Amalie
    2011
    2013
    2013
    2010
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:14:78
    • Premieutdeling løp 39 og 48

  • 49
    Lør EM
    14:26
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    • Haaland  Hans-Petter
    2008
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    12:13:13
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    • Osen  Einar
    2006
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:28:31
    3
    • Kristiansen  Brage
    • Petrus  Nikita
    2007
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    12:45:92
    4
    • Helgesen  Kjerand
    • Erland  Jonas
    2006
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:36:79
    5
    • Fjeld  Lucas
    • Helleren  Jonas
    2006
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:37:07
    6
    • Frengstad  Brage
    • Fostad  Zacharias
    2007
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    16:28:69
    7
    • Røer-Amundsen  Alexander
    • Farzelayev  Dastin
    2007
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNF
  • 50
    Lør EM
    14:46
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-2 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    39:17
    2
    • Karlsen  Niclas
    FA-9 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    39:70
    3
    • Røsten  Lucas
    FA-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:19
    4
    • Lønning  Nicolai
    FB-5 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:21
    5
    • Hollingsæter  Elias
    FB-4 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:70
    6
    • Moi  Kristjan
    FB-6 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:77
    7
    • Saksvik  Syver
    FB-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:35
    8
    • Kurthi  Joakim
    FB-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:02
    9
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 51
    Lør EM
    14:50
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Falck  Filip Nicolai
    FA-2 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:93
    2
    • Staupe  Gudmund
    FA-9 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:38
    3
    • Siljan  Siver
    FA-1 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:68
    4
    • Palucha  Lars
    FB-5 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:63
    5
    • Meling  Daniel
    FB-4 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:42
    6
    • Meling  Michael
    FB-6 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:66
    7
    • Sørsveen  Ferdinand
    FB-3 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    48:86
    8
    • Solvik  Kristian
    FB-7 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:92
    9
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB-2 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    56:39
  • 52
    Lør EM
    15:00
    U14
    13
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:36:06
    2
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    10:39:95
    3
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:44:65
    4
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:59:95
    5
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:12:13
    6
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    11:16:39
    7
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:59:30
    8
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:29:28
    9
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    12:40:19
    10
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    13:56:57
    11
    • Kvilhaug  Amalie
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
    12
    • Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
    13
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 53
    Lør EM
    15:15
    U14
    24
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:04:45
    2
    • Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    9:13:63
    3
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    9:48:06
    4
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:53:34
    5
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:18:91
    6
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    10:22:54
    7
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:34:60
    8
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    10:35:36
    9
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    10:49:65
    10
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    10:56:94
    11
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:17:92
    12
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    11:30:87
    13
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:33:82
    14
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    11:34:34
    15
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:11:43
    16
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:14:44
    17
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    12:25:66
    18
    • Haug  Olav
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:28:00
    19
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:33:47
    20
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:43:56
    21
    • Bjørkheim Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:27:73
    22
    • eggesbø  Jon Bernhard
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:34:03
    23
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
    24
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 54
    Lør EM
    15:30
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    14:25:69
    2
    • Haugland  Amanda
    • Svanberg  Emilie
    2006
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    14:49:30
    3
    • Egge  Mathilde
    • Rossebø  Mari
    2006
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:04:19
    4
    • Svanberg Heimark  Mathea
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2006
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNF
    5
    • Hansen  Björk
    • Opdahl  Mathea
    2008
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 55
    Lør EM
    15:50
    U12
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:35:12
    2
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:01:75
    3
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:10:14
    4
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:12:04
    5
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:26:21
    6
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:29:16
    7
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    6:45:38
    8
    • Spjuth-Berg  Madelein
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:58:63
    9
    • Parvizi  Elina
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    7:03:72
    10
    • Urstad  Anne Martine
    2013
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    7:47:81
  • 56
    Lør EM
    16:00
    U12
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:22:31
    2
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:34:97
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:03:74
    4
    • Jess  Marcus
    2010
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    6:06:17
    5
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:17:39
    6
    • Lie-Jonsson  Colin
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:21:58
    7
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:27:66
    8
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:29:15
    9
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:43:56
    10
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:52:57
    • Premieutdeling langløp U12 og U14

  • 57
    Lør EM
    16:20
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    51:40
    2
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:50
    3
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:68
    4
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:58
  • 58
    Lør EM
    16:24
    U16
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    • Rudolfsen  Nicolai
    • Helleren  Jonas
    • Fjeld  Lucas
    2007
    2006
    2006
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    38:99
    2
    • Erland  Jonas
    • Frøyland  Egil
    • Helgesen  Kjerand
    • Lundervold  Naol
    2007
    2007
    2006
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:58
    3
    • Wigaard  Fredrik
    • Røer-Amundsen  Alexander
    • Farzelayev  Dastin
    • Bjørnstad  Jonathan
    2009
    2007
    2006
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:48
    4
    • Solvik  Martin
    • Häfliger  Liam-Emile
    • Osen  Jørgen
    • Vatland  Sverre
    2008
    2008
    2009
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:20
  • 59
    Lør EM
    16:28
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:06
    2
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:79
    3
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:75
    4
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:61
    5
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:11
    6
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:44
    7
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    48:13
    8
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:31
    9
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DSQ
  • 60
    Lør EM
    16:32
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:22
    2
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:76
    3
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:93
    4
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:32
    5
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:40
    6
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:51
    7
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:94
    8
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:64
    9
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:70
  • 61
    Lør EM
    16:36
    Senior
    0
  • 62
    Lør EM
    16:40
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:23
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:58
    3
    • Øritsland  Hedda
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:65
    4
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:67
    5
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:71
    6
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    47:45
    7
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:85
    8
    • Rozanski  Camilla
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:61
    9
    DNS
  • 63
    Lør EM
    16:44
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:26
    2
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:79
    3
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:07
    4
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:12
    5
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:38
    6
    • Salbu Henneman  Lars
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:50
    7
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:03
    8
    • pedersen  nikolai
    1985
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:80
  • 64
    Lør EM
    16:48
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    37:81
    2
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    38:35
    3
    • Ivarsen  Magnus
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:71
    4
    • Teland  Hakeem
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    38:87
    5
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:06
    6
    • Ivarsen  Harald
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:58
    7
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    39:60
    8
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    39:72
    9
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:53
    • Premieutdeling UM løp 49, 54 og 58

      Premieutdeling NM løp 57, 60, 62 og 64

  • 65
    Søn FM
    08:30
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    FA-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:57:99
    2
    • Hafstad  Håkon
    FA-7 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:00:65
    3
    • Osen  Johan
    SF-5 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:05:24
    4
    • Falck  Filip Nicolai
    SF-7 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:08:23
    5
    • Meling  Daniel
    SF-2 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:08:60
    6
    • Seljelid  Joachim
    FB 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:12:12
    7
    • Sørsveen  Ferdinand
    FB 2005
    Tønsberg