NM og Nordisk Maraton 2022 Setten 26.06.2022
  • 1
    Sun AM
    09:30
    U16
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Nilveus Olofsson  Axel
    2006
    Malmö
    Malmö Kanotklubb
    47:40:43
    2
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:22:67
    3
    • Schrold  Jonathan
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg Kajaklub
    49:28:36
    4
    • Nyqvist  Kasper
    2006
    Örnsberg
    Örnsbergs Kanotsällskap
    49:37:45
    5
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:05:57
    6
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:56:82
    7
    • Claesson  Gustav
    2006
    Örnsberg
    Örnsbergs Kanotsällskap
    52:25:58
    8
    2007


    55:47:96
    9
    2006


    DNF
    10
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    11
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    12
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 2
    Sun AM
    09:35
    U16
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    2006


    55:48:19
    2
    • Blom Larsen  Mille
    2006
    Esrum
    Kajakklubben Esrum Sø
    56:06:14
    3
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 3
    Sun AM
    11:00
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:42:06:46
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:42:52:98
    3
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:43:57:14
    4
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:49:30:21
  • 4
    Sun AM
    11:10
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:14:24
    2
    • Schrold  Jonathan
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg Kajaklub
    16:52:99
    3
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    17:55:17
    4
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    19:37:58
    5
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    20:23:74
    6
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    22:05:67
  • 5
    Sun AM
    11:10
    U14
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Nyqvist  Ilse
    2008
    Örnsberg
    Örnsbergs Kanotsällskap
    19:11:07
    2
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    20:29:31
    3
    2008


    24:55:57
  • 6
    Sun AM
    13:00
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Amund
    1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:39:43:56
    2
    • Lindberg  Joakim
    1993
    Team Bohus
    Team Bohus Bergssprängning
    1:39:45:74
    3
    • Vold  Eivind
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:39:53:30
    4
    • Jørgensen  Valdemar
    2003
    Amager
    Amager Ro o Kajakklub Danmark
    1:42:16:84
    5
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:45:46:72
    6
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:46:01:41
    7
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNF
    8
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNF
    9
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 7
    Sun AM
    13:00
    Master
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Andersen  Anders
    1963
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:34:44:82
    2
    • Juul  William
    1975
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:44:19:75
    3
    • Jenssen  Jon David
    1970
    Setskog
    Setskog IF
    1:49:44:06
    4
    • Larsen  Finn
    1951
    VS20
    Vandsport 20
    1:57:15:90
    5
    1961


    DNS
  • 8
    Sun AM
    13:00
    veteran
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Myrmehl  Truls
    1957
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 9
    Sun AM
    13:05
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:29:56:24
    2
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:31:21:92
    3
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:33:09:48
    4
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:35:06:89
    5
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:35:19:11
    6
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:36:12:33
    7
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:37:31:42
    8
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:45:25:94
    9
    • Blom Larsen  Mads
    2004
    Esrum
    Kajakklubben Esrum Sø
    DNF
  • 10
    Sun AM
    13:10
    U12
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:21:61