NC3 og UM K1 Gravdalsvannet 18.06.2022 - 19.06.2022
  • 1
    Lør FM
    08:30
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    FA-5 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:75
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    FA-7 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:63
    3
    • Haugland  Amanda
    FA-3 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    57:48
    4
    • Svanberg Heimark  Mathea
    FA-9 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:01:80
    5
    • Austerheim  Siren
    FA-1/FB-5 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:55
    6
    • Egge  Mathilde
    FB-6 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:50
  • 2
    Lør FM
    08:35
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    FA-6 2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:14
    2
    • Rossebø  Mari
    FA-4 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:27
    3
    • Svanberg  Emilie
    FA-8 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:98
    4
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    FA-2 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:55
    5
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    FA-1/FB-5 2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:06:92
  • 3
    Lør FM
    08:40
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    FA-5 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    43:06
    2
    • Moi  Kristjan
    FA-7 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:35
    3
    • Buch  Ivar
    FA-3 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:05
    4
    • Edstrøm  Bjørn
    FA-1/FB-5 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:71
    5
    • Otterstad  Aleksander
    FB-6 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:80
    6
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DSQ
  • 4
    Lør FM
    08:45
    Senior
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Niclas
    FA-6 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:44
    2
    • Saksvik  Syver
    FA-4 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:27
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-8 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:49
    4
    • Kurthi  Joakim
    FA-2 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:83
    5
    • Haugeto  Arne
    FA-1/FB-5 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:16
  • 5
    Lør FM
    08:50
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Falck  Filip
    FA-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:20
    2
    • Sjursen  Mikkel
    FA-7 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:15
    3
    • Osen  Johan
    FA-3 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:47
    4
    • Palucha  Lars
    SF-5 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:43
    5
    • Worren  Magnus
    SF-7 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:65
    6
    • Seljelid  Joachim
    SF-3 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:99
    7
    • Lægreid  Oskar
    SF-9 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:93
    8
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 6
    Lør FM
    08:55
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Staupe  Gudmund
    FA-6 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:36
    2
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-4 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:01
    3
    • Meling  Daniel
    FA-8 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:66
    4
    • Solvik  Kristian
    SF-6 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:46
    5
    • Vangsnes  Jarand
    SF-4 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:49
    6
    • Meling  Michael
    SF-8 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:81
    7
    • Vollesfjord  Petter A.
    SF-2 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:52
    8
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 7
    Lør FM
    09:00
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-5 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:11
    2
    • Helgesen  Kjerand
    FA-7 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:25
    3
    • Petrus  Nikita
    FA-3 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    47:82
    4
    • Osen  Einar
    SF-5 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:22
    5
    • Farzelayev  Dastin
    SF-7 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:77
    6
    • Helleren  Jonas
    SF-3 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:62
    7
    • Kjelvei  Odin
    SF-9 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    57:82
    8
    • Røer-Amundsen  Alexander
    SF-1/FB-2 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:40
    9
    • Eikeland  Mattias
    FB-9 2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:09:46
  • 8
    Lør FM
    09:05
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    FA-6 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    47:58
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-4 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:90
    3
    • Kristiansen  Brage
    FA-8 2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    48:39
    4
    • Bjørgan  Marcus
    SF-6 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:53
    5
    • Erland  Jonas
    SF-4 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:76
    6
    • Fjeld  Lucas
    SF-8 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:13
    7
    • Lundervold  Naol
    SF-2 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:54
    8
    • Kroepelien  Laurian
    SF-1/FB-2 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    56:38
    9
    • Frengstad  Brage
    FB-1 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:73
  • 9
    Lør FM
    09:10
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:05:06
    2
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:56
    3
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:08:23
    4
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:40
    5
    • Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:20:36
    6
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:21:14
    7
    • Kvilhaug  Amalie
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:23:55
  • 10
    Lør FM
    09:15
    U14
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:21
    2
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:50
    3
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:39
    4
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:46
    5
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:79
    6
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:16:27
  • 11
    Lør FM
    09:20
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:60
    2
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:15:81
    3
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:18:37
    4
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:18:73
    5
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:19:97
    6
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:20:62
  • 12
    Lør FM
    09:25
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:15:66
    2
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:24:95
    3
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:32:11
    4
    • Hårklau  Mia Emilia
    2010
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:36:26
    5
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:42:42
  • 13
    Lør FM
    09:30
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:02
    2
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:51
    3
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:06:13
    4
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:07:26
    5
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:07:54
    6
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:15:72
    7
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:17:26
    8
    • Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:22:54
    9
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:41:97
  • 14
    Lør FM
    09:35
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    51:23
    2
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:93
    3
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:79
    4
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:02:02
    5
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:47
    6
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:41
    7
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:11:07
    8
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    9
    • Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 15
    Lør FM
    09:40
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:25:48
    2
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:25:71
    3
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:32:99
    4
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:41:15
    5
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:44:34
    6
    • Couillault  Torry
    2014
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:47:63
    7
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:02:73
  • 16
    Lør FM
    09:45
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:15:11
    2
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:17:96
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:29:06
    4
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:33:38
    5
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:35:60
    6
    • Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:43:34
    7
    • Skaga  Julius
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:47:50
  • 17
    Lør FM
    10:00
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Palucha  Lars
    FA-2 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:21
    2
    • Seljelid  Joachim
    FA-9 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:52
    3
    • Solvik  Kristian
    FA-1 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:47
    4
    • Worren  Magnus
    FB-5 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:17
    5
    • Vangsnes  Jarand
    FB-6 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:92
    6
    • Meling  Michael
    FB-4 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:39
    7
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB-7 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:26
    8
    • Lægreid  Oskar
    FB-8 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    59:22
  • 18
    Lør FM
    10:05
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Bjørgan  Marcus
    FA-2 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:51
    2
    • Osen  Einar
    FA-9 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:02
    3
    • Erland  Jonas
    FA-1 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:72
    4
    • Fjeld  Lucas
    FB-5 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:02
    5
    • Farzelayev  Dastin
    FB-6 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:52
    6
    • Kjelvei  Odin
    FB-4 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:01:71
    7
    • Kroepelien  Laurian
    FB-7 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:03:05
    8
    • Lundervold  Naol
    FB-8 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:98
    9
    • Helleren  Jonas
    FB-3 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:05:74
  • 19
    Lør FM
    10:10
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:91
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    54:16
    3
    • Rozanski  Camilla
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:62
    4
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    57:70
  • 20
    Lør FM
    10:15
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:95
    2
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:00:50
    3
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 21
    Lør FM
    10:20
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:64
    2
    • Austerheim  Siren
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:74
  • 22
    Lør FM
    10:25
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:98
    2
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:11
    3
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:73
    4
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:02
    5
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    56:88
    6
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:21
    7
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:02:40
    8
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:07:63
    9
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:09:23
  • 23
    Lør FM
    10:30
    U16
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    • Fjeldheim  Vilma
    • Storhaug  Elisabeth
    • Haugland  Amanda
    2006
    2007
    2007
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:11
    2
    • Egge  Mathilde
    • Austerheim  Siren
    • Svanberg Heimark  Mathea
    • Rossebø  Mari
    2006
    2007
    2006
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:44
    3
    • Svanberg  Emilie
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    2007
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:39
  • 24
    Lør FM
    10:35
    Senior
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:02
    2
    • Haugeto  Arne
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:59
  • 25
    Lør FM
    10:40
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    42:73
    2
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:83
    3
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    44:41
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:87
    5
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:54
    6
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:82
    7
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:54
    8
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:33
  • 26
    Lør FM
    11:00
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    • Karlsen  Niclas
    2000
    2003
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:06
    2
    • Moi  Kristjan
    • Buch  Ivar
    2002
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:52
    3
    • Saksvik  Syver
    • Usland-Gade  Eirik
    2003
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:02
    4
    • Holberg  Lars
    • Petrus  Nikita
    2000
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:16
    5
    • Falck  Filip
    • Otterstad  Aleksander
    2004
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 27
    Lør FM
    11:05
    U18
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    50:09
    2
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:07
    3
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:46
    4
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:56
    5
    • Lægreid  Oskar
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    56:81
  • 28
    Lør FM
    11:10
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:88
    2
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:36
    3
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:68
    4
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:16
    5
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:25
    6
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:88
    7
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:17
    8
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    49:68
    9
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    53:23
  • 29
    Lør FM
    11:15
    U18
    0
  • 30
    Lør FM
    11:20
    U16
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:24
    2
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:25
    3
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    55:15
    4
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:54
    5
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:75
    6
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:94
    7
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:33
    8
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:58
    9
    • Kristiansen  Vetle
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:13:60
    10
    • Eikeland  Mattias
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:16:60
  • 31
    Lør FM
    11:25
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:12
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    44:58
    3
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:17
    4
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:31
    5
    • Petrus  Nikita
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    46:87
    6
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:38
    7
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    49:18
    8
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:96
    9
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:35
  • 32
    Lør FM
    11:30
    U16
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    • Haaland  Hans-Petter
    • Rudolfsen  Nicolai
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    2006
    2006
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:05
    2
    • Bjørgan  Marcus
    • Osen  Einar
    • Kristiansen  Brage
    • Helleren  Jonas
    2006
    2007
    2007
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:69
    3
    • Lundervold  Naol
    • Kjelvei  Odin
    • Petrus  Nikita
    • Fjeld  Lucas
    2006
    2006
    2006
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:78
    4
    • Erland  Jonas
    • Farzelayev  Dastin
    • Kroepelien  Laurian
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    2006
    2007
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    54:30
    • Lunsj

  • 33
    Lør FM
    11:35
    U14
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:16:75
    2
    • Kvilhaug  Amalie
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:17:80
    3
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:21:20
    4
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:21:22
  • 34
    Lør FM
    11:40
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:39
    2
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:08
    3
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:49
    4
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:01:64
    5
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:89
    6
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:89
    7
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:07:25
    8
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:42
    9
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:55
  • 35
    Lør FM
    11:45
    U12
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:28:08
    2
    • Hårklau  Mia Emilia
    2010
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:31:02
  • 36
    Lør FM
    11:50
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:17:89
    2
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:18:68
    3
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:23:00
    4
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:26:81
    5
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:26:95
    6
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:34:56
    7
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:34:81
    8
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:35:91
    9
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:36:57
  • 37
    Lør FM
    11:55
    U14
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    59:82
    2
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:79
    3
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:08:94
    4
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:15:74
    5
    • Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:17:20
    6
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:18:67
    7
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
  • 38
    Lør FM
    12:00
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:28
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    50:09
    3
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    51:67
    4
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    54:85
    5
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:30
    6
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    59:28
    7
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:42
    8
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:21
    9
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:80
  • 39
    Lør FM
    12:05
    U12
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:26:62
    2
    • Couillault  Torry
    2014
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:29:43
    3
    • Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:30:11
    4
    • Skaga  Julius
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:38:57
    5
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:54:59
  • 40
    Lør FM
    12:10
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:18:02
    2
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:20:43
    3
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:26:91
    4
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:28:66
    5
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:31:79
    6
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:43:41
    7
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:49:24
    8
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNF
    9
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNF
  • 41
    Lør EM
    13:00
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    20:39:14
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    20:44:56
    3
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    21:48:66
    4
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    23:24:27
  • 42
    Lør EM
    13:30
    U18
    0
  • 43
    Lør EM
    14:00
    U16
    11
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:46:62
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:52:89
    3
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:07:28
    4
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:33:62
    5
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    12:16:80
    6
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    12:20:69
    7
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:42:91
    8
    • Austerheim  Siren
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:44:59
    9
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
    10
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    11
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 44
    Lør EM
    14:15
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    18:23:54
    2
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    18:32:40
    3
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    19:10:53
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    19:14:21
    5
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    20:36:68
    6
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    20:46:90
    7
    • Haugeto  Arne
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    21:34:07
    8
    • Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    23:40:59
    9
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 45
    Lør EM
    14:45
    U18
    16
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    19:20:25
    2
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    19:22:66
    3
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    19:22:81
    4
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    19:48:03
    5
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    20:14:91
    6
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    20:45:33
    7
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    20:48:65
    8
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    21:03:58
    9
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    21:17:04
    10
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    21:52:43
    11
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    12
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    13
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    14
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    15
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    16
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 46
    Lør EM
    15:15
    U16
    18
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    9:37:71
    2
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:04:58
    3
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:08:49
    4
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:09:88
    5
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    10:20:74
    6
    • Petrus  Nikita
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    10:25:80
    7
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    10:30:98
    8
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    10:53:01
    9
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:02:19
    10
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    11:17:64
    11
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:18:15
    12
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:29:02
    13
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    11:55:81
    14
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    12:01:39
    15
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:16:67
    16
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:26:75
    17
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNF
    18
    • Kristiansen  Vetle
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
  • 47
    Lør EM
    15:30
    U14
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:06:85
    2
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:07:84
    3
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    7:15:84
    4
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    7:16:68
    5
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    7:53:65
    6
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:11:02
    7
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    8:21:07
    8
    • Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    8:39:96
    9
    • Kvilhaug  Amalie
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:55:47
    10
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:39:96
    11
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNF
    12
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNF
  • 48
    Lør EM
    15:45
    U12
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    8:54:10
    2
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    8:58:55
    3
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    9:21:00
    4
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:06:22
    5
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:27:25
    6
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:11:20
    7
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNF
    8
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNF
    9
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNF
    10
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
  • 49
    Lør EM
    16:00
    U14
    18
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:52:63
    2
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:53:69
    3
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    6:17:12
    4
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:28:36
    5
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    6:43:33
    6
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    6:55:50
    7
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:55:93
    8
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    6:59:60
    9
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    7:01:39
    10
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    7:10:13
    11
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    7:16:83
    12
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    7:58:69
    13
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    8:01:54
    14
    • Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:20:53
    15
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
    16
    • Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNF
    17
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
    18
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNF
  • 50
    Lør EM
    16:15
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    8:11:62
    2
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    8:44:11
    3
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:59:83
    4
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    9:25:55
    5
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:09:91
    6
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:55:07
    7
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:55:62
    8
    • Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    11:11:94
    9
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:14:04
  • 51
    Lør EM
    16:30
    U14
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    • Holm Wigaard  Fredrik
    • Vatnar  Endre
    2008
    2009
    2009
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:47
    2
    • Häfliger  Liam-Emile
    • Osen  Jørgen
    • Solvik  Martin
    • Vollesfjord  Live
    2008
    2009
    2008
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:92
    3
    • Høibo  Fillip Alexander
    • Berge  Tuva
    • Nesje  Elias
    • Øvland  Lerke
    2008
    2008
    2008
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    56:63
    4
    • Holm  Ane
    • Opdahl  Mathea
    • Lilledrange  Leon
    • Hansen  Björk
    2008
    2008
    2009
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    57:92
    5
    • Øvrebø  Line
    • Totland  Olea
    • Ellingsen  Hans-Petter
    • Ertvaag  Victoria
    2008
    2008
    2008
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:77
    6
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    • Parvizi  Kiana
    • Solli  Oliver
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2010
    2008
    2009
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:00:39
    7
    • Erland  Daniel
    • Helgesen  Kesia
    • Kvilhaug  Amalie
    • Fjeldheim  Emma
    2009
    2008
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:27
  • 52
    Lør EM
    16:35
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    • Rød  Johannes
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    2011
    2012
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:13:12
    2
    • Haddeland  Hedda
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    • Solvik  Natalie
    • Süss  Linda Marie
    2010
    2011
    2012
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:13:66
    3
    • Karlsen  Ulrik
    • Schønberg  Njord
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    • Sverdrup  Odin
    2011
    2011
    2011
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:15:43
    4
    • Rød  Josefine
    • Lønning  Matteus
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    • Lønning-Odland  Felix
    2011
    2012
    2012
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:17:51
    5
    • Hårklau  Mia Emilia
    • Schønberg  Heine
    • Couillault  Torry
    • Skaga  Julius
    2010
    2013
    2014
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:31:75
    6
    • Søvik  Markus
    2011
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 53
    Søn FM
    08:30
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    FA-5 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:37:53
    2
    • Rossebø  Mari
    FA-7 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:47:79
    3
    • Svanberg  Emilie
    FA-3 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:02:24
    4
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    FA-9 2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:10:39
    5
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    FA-1/FB-5 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:23:30
    6
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 54
    Søn FM
    08:36
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    FA-6 2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:44:34
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    FA-4 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:45:22
    3
    • Svanberg Heimark  Mathea
    FA-8 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:00:72
    4
    • Austerheim  Siren
    FA-2 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:07:92
    5
    • Egge  Mathilde
    FA-1/FB-5 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:10:89
  • 55
    Søn FM
    08:42
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Saksvik  Syver
    FA-5 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:13:62
    2
    • Karlsen  Niclas
    FA-7 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:17:79
    3
    • Lotsberg  Lasse
    FA-3 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:18:35
    4
    • Moi  Kristjan
    FA-9 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:20:23
    5
    • Edstrøm  Bjørn
    FA-1/FB-5 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:23:08
    6
    • Otterstad  Aleksander
    FB-6 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:31:62
  • 56
    Søn FM
    08:48
    Senior
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-6 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:12:01
    2
    • Buch  Ivar
    FA-4 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:13:89
    3
    • Holberg  Lars
    FA-8 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:13:91
    4
    • Kurthi  Joakim
    FA-2 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:26:10
    5
    • Haugeto  Arne
    FA-1/FB-5 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:30:19
  • 57
    Søn FM
    08:54
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sjursen  Mikkel
    FA-5 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:10:97
    2
    • Staupe  Gudmund
    FA-7 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:13:29
    3
    • Palucha  Lars
    FA-3 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:16:54
    4
    • Meling  Daniel
    SF-5 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:22:11
    5
    • Worren  Magnus
    SF-7 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:23:39
    6
    • Seljelid  Joachim
    SF-3 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:30:62
    7
    • Lægreid  Oskar
    SF-9 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:34:00
    8
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 58
    Søn FM
    09:00
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Falck  Filip
    FA-6 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:15:92
    2
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-4 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:18:73
    3
    • Solvik  Kristian
    FA-8 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:21:53
    4
    • Meling  Michael
    SF-6 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:26:52
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    SF-4 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:28:86
    6
    • Vangsnes  Jarand
    SF-8 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:38:81
    7
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    8
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 59
    Søn FM
    09:06
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    FA-5 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:16:39
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-7 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:17:49
    3
    • Osen  Einar
    FA-3 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:18:14
    4
    • Bjørgan  Marcus
    SF-5 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:20:34
    5
    • Helleren  Jonas
    SF-7 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:34:42
    6
    • Kjelvei  Odin
    SF-3 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:36:17
    7
    • Røer-Amundsen  Alexander
    SF-9 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:40:71
    8
    • Farzelayev  Dastin
    SF-1/FB-2 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:40:96
    9
    • Eikeland  Mattias
    FB-9 2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:10:36
  • 60
    Søn FM
    09:12
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-6 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:12:39
    2
    • Kristiansen  Brage
    FA-4 2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:14:67
    3
    • Petrus  Nikita
    FA-8 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:15:97
    4
    • Stiegler  Arild
    SF-6 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:16:45
    5
    • Erland  Jonas
    SF-4 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:29:30
    6
    • Fjeld  Lucas
    SF-8 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:30:75
    7
    • Kroepelien  Laurian
    SF-2 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:39:81
    8
    • Lundervold  Naol
    SF-1/FB-2 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:41:18
    9
    • Frengstad  Brage
    FB-1 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:46:40
  • 61
    Søn FM
    09:18
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:54:10
    2
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:58:59
    3
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    3:01:88
    4
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:04:72
    5
    • Holm  Ane
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:33:43
    6
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:36:83
    7
    • Kvilhaug  Amalie
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 62
    Søn FM
    09:24
    U14
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:49:79
    2
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:01:90
    3
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:20:08
    4
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:23:74
    5
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
    6
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 63
    Søn FM
    09:30
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:35:46
    2
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:53:72
    3
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:04:52
    4
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:09:76
    5
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:12:01
    6
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:14:33
  • 64
    Søn FM
    09:36
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År