NC3 og UM K1 2023 Gravdalsvannet 01.07.2023 - 02.07.2023
  • 1
    Lør FM
    08:30
    U16
    0
  • 2
    Lør FM
    08:33
    U16
    0
  • 3
    Lør FM
    08:36
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    FA-5 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    39:87
    2
    • Karlsen  Niclas
    FA-7 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:09
    3
    • Hollingsæter  Elias
    SF-5 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:66
    4
    • Falck  Filip
    SF-7 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:18
    5
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    6
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    7
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 4
    Lør FM
    08:39
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Magnus
    FA-6 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:59
    2
    • Røsten  Lucas
    FA-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:05
    3
    • Staupe  Gudmund
    SF-6 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:26
    4
    • Sevaldsen  Even
    SF-3 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:48
    5
    • Sjursen  Mikkel
    SF-9 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:78
    6
    • Salbu Henneman  Lars
    FB 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:01
    7
    • Otterstad  Aleksander
    FB 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:57
  • 5
    Lør FM
    08:42
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    FA-4 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:53
    2
    • Ivarsen  Lars
    FA-8 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:11
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    SF-4 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:72
    4
    • Hafstad  Håkon
    SF-8 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:07
    5
    • Svanberg  Felix
    SF-1 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:41
    6
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FB 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:45
    7
    • Wisniowski  Jaroslaw
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 6
    Lør FM
    08:55
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    FA-5 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:32
    2
    • Totland  Mikal
    FA-7 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:76
    3
    • Meling  Michael
    SF-5 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:11
    4
    • Meling  Daniel
    SF-7 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:93
    5
    • Kjelvei  Odin
    SF-2 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:45
    6
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
    7
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 7
    Lør FM
    08:58
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    FA-6 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:30
    2
    • Siljan  Siver
    FA-3 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:03
    3
    • Osen  Johan
    SF-6 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:21
    4
    • Petrus  Nikita
    SF-3 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    46:55
    5
    • Solvik  Kristian
    SF-9 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:42
    6
    • Øian  Andreas
    FB 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    50:19
    7
    • Farzelayev  Dastin
    FC/FD 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
  • 8
    Lør FM
    09:01
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Palucha  Lars
    FA-4 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    43:21
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-8 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:77
    3
    • Lundervold  Naol
    SF-4 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:05
    4
    • Fjeld  Lucas
    SF-8 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:65
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    SF-1 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:33
    6
    • Helleren  Jonas
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:16
    7
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 9
    Lør FM
    09:04
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    FA-5 2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    43:39
    2
    • Kristiansen  Brage
    FA-7 2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:87
    3
    • Røer-Amundsen  Alexander
    SF-5 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:78
    4
    • Frengstad  Brage
    SF-7 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:35
    5
    • Oelschlägel  Emil
    SF-2 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:70
    6
    • Bryng  Melvin
    FB 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    47:89
    7
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    FB 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:44
  • 10
    Lør FM
    09:07
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    FA-6 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:33
    2
    • Solvik  Martin
    FA-3 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:92
    3
    • Fevang  Georg William
    SF-6 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    47:17
    4
    • Høibo  Fillip Alexander
    SF-3 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    52:08
    5
    • Ellingsen  Hans-Petter
    SF-9 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    52:46
    6
    • Eikeland  Mattias
    FB 2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:08:59
  • 11
    Lør FM
    09:10
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    FA-4 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:86
    2
    • Erland  Jonas
    FA-8 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:98
    3
    • Nesje  Elias
    SF-4 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    47:42
    4
    • Sandaker Wehn  Edvard
    SF-8 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    51:50
    5
    • Sharoki  Nicholas
    SF-1 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:82
    6
    • Haug  Olav
    FB 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:02
  • 12
    Lør FM
    09:23
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:72
    2
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:66
    3
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:08
    4
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:33
    5
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:64
    6
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:03:82
    7
    • Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    8
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 13
    Lør FM
    09:26
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:17
    2
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    52:78
    3
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:14
    4
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:31
    5
    • Raa  David
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:97
    6
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:87
    7
    • Rindlisbacher  Erik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:07:39
  • 14
    Lør FM
    09:29
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:01:68
    2
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:05
    3
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:32
    4
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:13:38
    5
    • Eliassen  Ola
    2013
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:32:96
    6
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 15
    Lør FM
    09:32
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:03:91
    2
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:20
    3
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:08:51
    4
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:16:33
    5
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:18:88
  • 16
    Lør FM
    09:50
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    FA-2 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:28
    2
    • Staupe  Gudmund
    FA-9 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:58
    3
    • Hollingsæter  Elias
    FA-1 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:81
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    FB-5 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:17
    5
    • Hafstad  Håkon
    FB-4 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:56
    6
    • Sevaldsen  Even
    FB-6 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:75
    7
    • Sjursen  Mikkel
    FB-3 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:11
    8
    • Falck  Filip
    FB-7 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:22
  • 17
    Lør FM
    09:53
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    FA-2 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:05
    2
    • Petrus  Nikita
    FA-9 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    42:60
    3
    • Meling  Michael
    FA-1 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:93
    4
    • Meling  Daniel
    FB-5 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:19
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB-4 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:60
    6
    • Kjelvei  Odin
    FB-6 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:59
    7
    • Lundervold  Naol
    FB-3 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:05
    8
    • Solvik  Kristian
    FB-7 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:68
    9
    • Fjeld  Lucas
    FB-2 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:61
  • 18
    Lør FM
    09:56
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Røer-Amundsen  Alexander
    FA-2 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:49
    2
    • Oelschlägel  Emil
    FA-9 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:72
    3
    • Høibo  Fillip Alexander
    FA-1 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:01
    4
    • Fevang  Georg William
    FB-5 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    46:60
    5
    • Frengstad  Brage
    FB-4 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:88
    6
    • Ellingsen  Hans-Petter
    FB-6 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    47:49
    7
    • Nesje  Elias
    FB-3 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:81
    8
    • Sandaker Wehn  Edvard
    FB-7 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    51:36
    9
    • Sharoki  Nicholas
    FB-2 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:91
  • 19
    Lør FM
    10:09
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:80
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    45:72
    3
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:84
    4
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:76
  • 20
    Lør FM
    10:12
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:51
    2
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:03
    3
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:21
    4
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    50:22
    5
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:05
    6
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    52:99
    7
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    53:25
    8
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:46
  • 21
    Lør FM
    10:15
    U16
    0
  • 22
    Lør FM
    10:18
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:90
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:44
    3
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:71
    4
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:95
    5
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    53:05
    6
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:74
    7
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    56:12
    8
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:73
    9
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:39
  • 23
    Lør FM
    10:21
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    59:08
    2
    • Yaroslava  Koval
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:60
    3
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:42
    4
    • Malykova  Polina
    2010
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    1:04:71
    5
    • Kjellén  Cilja
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:07:65
    6
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:09:20
  • 24
    Lør FM
    10:24
    U12
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:42
    2
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:52
    3
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:56
    4
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:81
    5
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:23
    6
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:87
    7
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:83
    8
    • Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:87
  • 25
    Lør FM
    10:37
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:10
    2
    • Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:83
    3
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:78
    4
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:64
    5
    • Rindlisbacher  Erik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:04
  • 26
    Lør FM
    10:40
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:77
    2
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:79
    3
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:66
    4
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    52:21
    5
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:49
    6
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    53:81
    7
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:22
    8
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:77
    9
    • Raa  David
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    56:91
  • 27
    Lør FM
    10:43
    U12
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eliassen  Ola
    2013
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:28:77
  • 28
    Lør FM
    10:46
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    59:89
    2
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:02:48
    3
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:79
    4
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:05:52
    5
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:78
    6
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:96
    7
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:14:77
    8
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:15:32
    9
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:22:84
  • 29
    Lør FM
    10:59
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:70
    2
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:90
    3
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:41
    4
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:67
    5
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:24
    6
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:72
    7
    • Salbu Henneman  Lars
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:49
    8
    • Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:41
  • 30
    Lør FM
    11:02
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:76
    2
    • Ivarsen  Magnus
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:02
    3
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    37:57
    4
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:76
    5
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:22
    6
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    38:50
    7
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:15
    8
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:54
    9
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:55
  • 31
    Lør FM
    11:05
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:98
    2
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:48
    3
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:89
    4
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:19
    5
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:47
    6
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:78
    7
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:22
    8
    • Øian  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    46:60
  • 32
    Lør FM
    11:08
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:95
    2
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:27
    3
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    39:74
    4
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:11
    5
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:62
    6
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    40:96
    7
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:20
    8
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:26
    9
    • Petrus  Nikita
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:50
  • 33
    Lør FM
    11:16
    U16
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Eikeland  Mattias
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:04:67
  • 34
    Lør FM
    11:19
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:15
    2
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    46:39
    3
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:66
    4
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    46:95
    5
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    47:27
    6
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    50:36
    7
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:95
    8
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    51:79
    9
    • Haug  Olav
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:45
  • 35
    Lør FM
    11:22
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:12
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:90
    3
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    42:11
    4
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:69
    5
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:05
    6
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:52
    7
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:69
    8
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:00
    9
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
    • Lunsj

  • 36
    Lør EM
    12:30
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lilledrange  Leon
    • Osen  Jørgen
    • Haddeland  Hedda
    • Solvik  Natalie
    2009
    2009
    2010
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:90
    2
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    • Malykova  Polina
    • Raa  David
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    2010
    2009
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:32
    3
    • Næss  Vebjørn
    • Rindlisbacher  Erik
    • Vatnar  Endre
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2009
    2009
    2009
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:08
    4
    • Karlsen  Ulrik
    • Ryan  Margaret
    • Kjellén  Cilja
    • Yaroslava  Koval
    2011
    2009
    2009
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    53:50
    5
    • Fostad  Zacharias
    • Sending  Aksel
    • Østtorp  Conrad
    • Fostad  Serina Amalie
    2009
    2009
    2009
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    53:70
  • 37
    Lør EM
    12:40
    U12
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:46:90
    2
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:50:96
    3
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:57:10
    4
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:16:42
    5
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    7:25:72
    6
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    8:06:53
    7
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:12:58
    8
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    8:25:85
    9
    • Eliassen  Ola
    2013
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    10
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 38
    Lør EM
    12:50
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    19:53:11
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    19:53:95
    3
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    20:51:17
    4
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    22:09:51
  • 39
    Lør EM
    13:15
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    21:36:46
    2
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    21:47:77
    3
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    22:11:25
    4
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    23:16:80
    5
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    25:50:43
    6
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNF
    7
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
    8
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DSQ
  • 40
    Lør EM
    13:40
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:50:11
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:56:88
    3
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:01:50
    4
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:15:58
    5
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    11:18:22
    6
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    11:38:45
    7
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:42:74
    8
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:10:10
    9
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:51:32
  • 41
    Lør EM
    13:55
    U12
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    • Schønberg  Njord
    • Schønberg  Heine
    2011
    2011
    2011
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    56:59
    2
    • Lønning  Matteus
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    • Slogvik  Vegard Langø
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    2012
    2012
    2012
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:58
    3
    • Süss  Linda Marie
    • Solvik  Natalie
    • Pedersen  Olander
    • Rød  Josefine
    2011
    2012
    2013
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:77
    4
    • Iversen  Iver Oskar
    • Rød  Johannes
    • Narevik  Annika Liv
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    2012
    2012
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:66
  • 42
    Lør EM
    14:05
    U16
    18
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:20:88
    2
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    9:23:57
    3
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:42:34
    4
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    9:43:19
    5
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    9:57:79
    6
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    9:58:18
    7
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    10:13:56
    8
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    10:17:45
    9
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    10:21:61
    10
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    10:24:10
    11
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:44:51
    12
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    10:52:94
    13
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    11:14:26
    14
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:28:13
    15
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:37:01
    16
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:01:94
    17
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    12:07:64
    18
    • Haug  Olav
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
  • 43
    Lør EM
    14:20
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ryan  Margaret
    2009
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    6:46:69
    2
    • Yaroslava  Koval
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    6:51:51
    3
    • Malykova  Polina
    2010
    Trondhjem
    Trondhjems Kajakk-Klubb
    7:09:14
    4
    • Kjellén  Cilja
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    7:14:25
    5
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    7:18:66
    6
    • Fostad  Serina Amalie
    2010
    Strand
    Strand Kajakklubb
    7:48:46
  • 44
    Lør EM
    14:35
    U12
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stenslet  Helena Nystrøm
    2011
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    6:42:09
    2
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:55:55
    3
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:09:99
    4
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:11:79
    5
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    7:36:05
    6
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:49:83
    7
    • Narevik  Annika Liv
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:58:51
    8
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:59:56
  • 45
    Lør EM
    15:05
    U14
    15
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:51:78
    2
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:59:87
    3
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    6:15:70
    4
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    6:16:50
    5
    • Raa  David
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    6:17:16
    6
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    6:33:84
    7
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    6:38:59
    8
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    6:39:64
    9
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    6:49:92
    10
    • Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    6:55:44
    11
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    6:59:14
    12
    • Rindlisbacher  Erik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    7:38:94
    13
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNF
    14
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    15
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DSQ
  • 46
    Lør EM
    15:20
    U18
    19
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    18:00:10
    2
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    18:46:01
    3
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    18:57:99
    4
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    19:25:99
    5
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    19:31:43
    6
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    19:32:19
    7
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    19:41:80
    8
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    20:04:25
    9
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    20:26:16
    10
    • Petrus  Nikita
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    20:35:76
    11
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    21:11:02
    12
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    22:55:57
    13
    • Øian  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    25:31:55
    14
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
    15
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    16
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    17
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    18
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    19
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 47
    Lør EM
    15:45
    Senior
    17
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    17:34:73
    2
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    17:38:71
    3
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    17:47:31
    4
    • Ivarsen  Magnus
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    18:18:59
    5
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    18:21:65
    6
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    18:24:82
    7
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    18:53:55
    8
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    18:56:02
    9
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    20:33:88
    10
    • Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    26:14:84
    11
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNF
    12
    • Wisniowski  Jaroslaw
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    13
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    14
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    15
    • Ivarsen  Harald
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
    16
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    17
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DSQ
    • Premieutdeling dag 1

    • Testløp - landslag

    • Takk for i dag

  • 48
    Søn FM
    08:30
    U16
    0
  • 49
    Søn FM
    08:35
    U16
    0
  • 50
    Søn FM
    08:40
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Elias
    FA-5 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:53:97
    2
    • Buch  Ivar
    FA-7 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:55:67
    3
    • Hafstad  Håkon
    SF-5 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:58:90
    4
    • Røsten  Lucas
    SF-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:59:53
    5
    • Karlsen  Niclas
    SF-2 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:00:99
    6
    • Sevaldsen  Even
    FB 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:14:93
    7
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 51
    Søn FM
    08:45
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Magnus
    FA-6 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:54:05
    2
    • Ivarsen  Harald
    FA-3 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:55:09
    3
    • Svanberg  Felix
    SF-6 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:59:63
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    SF-3 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:00:36
    5
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    SF-9 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:02:07
    6
    • Falck  Filip
    FB 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:15:87
    7
    • Wisniowski  Jaroslaw
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 52
    Søn FM
    08:50
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Staupe  Gudmund
    FA-4 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:51:49
    2
    • Lotsberg  Lasse
    FA-8 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:53:03
    3
    • Ivarsen  Lars
    SF-4 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:56:53
    4
    • Sjursen  Mikkel
    SF-8 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:06:09
    5
    • Otterstad  Aleksander
    SF-1 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:41:16
    6
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 53
    Søn FM
    08:55
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-5 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:55:51
    2
    • Helgesen  Kjerand
    FA-7 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:59:95
    3
    • Osen  Johan
    SF-5 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:00:50
    4
    • Totland  Mikal
    SF-7 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:04:93
    5
    • Meling  Michael
    SF-2 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:10:86
    6
    • Helleren  Jonas
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:13:81
    7
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 54
    Søn FM
    09:00
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    FA-6 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:02:23
    2
    • Solvik  Kristian
    FA-3 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:03:11
    3
    • Meling  Daniel
    SF-6 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:03:82
    4
    • Kjelvei  Odin
    SF-3 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:09:46
    5
    • Petrus  Nikita
    SF-9 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:11:51
    6
    • Siljan  Siver
    FB 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:14:95
    7
    • Øian  Andreas
    FB 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:23:57
  • 55
    Søn FM
    09:05
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-4 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:02:74
    2
    • Palucha  Lars
    FA-8 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:04:19
    3
    • Lundervold  Naol
    SF-4 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:11:92
    4
    • Vollesfjord  Petter A.
    SF-8 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:12:94
    5
    • Fjeld  Lucas
    SF-1 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:13:67
    6
    • Farzelayev  Dastin
    FB 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:18:73
    7
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
  • 56
    Søn FM
    09:10
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    FA-5 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:06:04
    2
    • Haaland  Morten
    FA-7 2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:07:37
    3
    • Erland  Jonas
    SF-5 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:14:50
    4
    • Bryng  Melvin
    SF-7 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:14:88
    5
    • Nesje  Elias
    SF-2 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:20:10
    6
    • Sharoki  Nicholas
    FB 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:34:24
    7
    • Pérez Fajardo  Kiliam
    FB 2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:37:67
  • 57
    Søn FM
    09:15
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Kristiansen  Brage
    FA-6 2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:00:77
    2
    • Osen  Einar
    FA-3 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:06:30
    3
    • Røer-Amundsen  Alexander
    SF-6 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:07:31
    4
    • Frengstad  Brage
    SF-3 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:20:89
    5
    • Oelschlägel  Emil
    SF-9 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:23:51
    6
    • Eikeland  Mattias
    FB 2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:09:24
  • 58
    Søn FM
    09:20
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    FA-4 2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:06:30
    2
    • Høibo  Fillip Alexander
    FA-8 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:08:64
    3
    • Fevang  Georg William
    SF-4 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:09:00
    4
    • Ellingsen  Hans-Petter
    SF-8 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:09:35
    5
    • Sandaker Wehn  Edvard
    SF-1 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:35:61
    6
    • Haug  Olav
    FB 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:45:85
  • 59
    Søn FM
    09:30
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:21:74
    2
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:26:07
    3
    • Linnes-Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:28:95
    4
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:29:71
    5
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:32:76
    6
    • Østtorp  Conrad
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:45:80
    7
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:48:36
    8
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 60
    Søn FM
    09:35
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:27:06
    2
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:29:57
    3
    • Raa  David
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:37:13
    4
    • Sørli  Leonard
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:39:37
    5
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:40:51
    6
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:44:81
    7
    • Rindlisbacher  Erik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:07:09
  • 61
    Søn FM
    09:40
    U12
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:52:89
    2
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:12:92
    3
    • Schønberg  Heine
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:15:59
    4
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:42:07
    5
    • Eliassen  Ola
    2013
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    6
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 62
    Søn FM
    09:45
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:49:22
    2
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:53:13
    3
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:01:12
    4
    • Tingvatn-losnegaard  Eirik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:01:89
    5
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:19:16
  • 63
    Søn FM
    10:00
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    FA-2 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:50:61
    2
    • Hafstad  Håkon
    FA-9 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:51:56
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-1 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:52:10
    4
    • Sjursen  Mikkel
    FB-5 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:52:81
    5
    • Røsten  Lucas
    FB-4 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:55:23
    6
    • Ivarsen  Lars
    FB-6 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:04:92
    7
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FB-3 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:06:05
    8
    • Karlsen  Niclas
    FB-7 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:10:93
    9
    • Otterstad  Aleksander
    FB-2 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:40:01
  • 64
    Søn FM
    10:05
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    FA-2 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:58:65
    2
    • Meling  Daniel
    FA-9 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:59:08
    3
    • Totland  Mikal
    FA-1 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:59:09
    4
    • Meling  Michael
    FB-5 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:01:70
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB-4 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:04:33
    6
    • Petrus  Nikita
    FB-6 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:04:60
    7
    • Lundervold  Naol
    FB-3 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:13:98
    8
    • Kjelvei  Odin
    FB-7 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:14:31
    9
    • Fjeld  Lucas
    FB-2 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:15:83
  • 65
    Søn FM
    10:15
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Røer-Amundsen  Alexander
    FA-2 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:07:66
    2
    • Fevang  Georg William
    FA-9 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:08:72
    3
    • Erland  Jonas
    FA-1 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:09:01
    4
    • Ellingsen  Hans-Petter
    FB-5 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:09:37
    5
    • Frengstad  Brage
    FB-4 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:14:08
    6
    • Nesje  Elias
    FB-6 2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:15:28
    7
    • Bryng  Melvin
    FB-3 2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:17:20
    8
    • Oelschlägel  Emil
    FB-7 2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:35:20
    9
    • Sandaker Wehn  Edvard
    FB-2 2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:39:73
  • 66
    Søn FM
    10:20
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:05:87
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie