NC3 2019 Gravdalsvannet 22.06.2019 - 23.06.2019
  • 1
    Lør FM
    08:30
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Magnus
    FA-5 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:37
    2
    • Jensen  Vemund
    FA-7 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:76
    3
    • Teland  Hakeem
    FA-3 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    41:23
    4
    • Markussen  Vetle
    SF-5 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:93
    5
    • Eide  Gunnar
    SF-7 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:24
    6
    • Lindgren  Hermann
    SF-3 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:91
    7
    • Oseid  Magnus
    SF-9 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:23
    8
    • Stangebye-hansen  Talian
    SF-1/FB-2 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:95
    9
    • Fosse  Eskil
    FB-9 1997
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    58:37
  • 2
    Lør FM
    08:35
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    FA-6 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:98
    2
    • Svoren  Mathias
    FA-4 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:26
    3
    • Hjemdal  Lars
    FA-8 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:16
    4
    • Ivarsen  Harald
    SF-6 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:46
    5
    • Solvang  Eigil
    SF-4 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:14
    6
    • Sletsjøe  Karl Anders
    SF-8 1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:67
    7
    • Sevaldsen  Even
    SF-2 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:04
    8
    • Nicolaisen  Markus
    SF-1/FB-2 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:68
    9
    • Andreassen  Øystein
    FB-1 1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:64
  • 14
    Lør FM
    09:35
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    FA-2 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:10
    2
    • Eide  Gunnar
    FA-9 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:37
    3
    • Solvang  Eigil
    FA-1 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:86
    4
    • Sevaldsen  Even
    FB-5 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:55
    5
    • Sletsjøe  Karl Anders
    FB-6 1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:86
    6
    • Nicolaisen  Markus
    FB-4 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:82
    7
    • Lindgren  Hermann
    FB-7 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:45
    8
    • Markussen  Vetle
    FB-8 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:82
    9
    • Oseid  Magnus
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 16
    Lør FM
    09:45
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    49:11
    2
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:35
    3
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:58
    4
    • Rozanski  Camilla
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:85
    5
    • Spikkeland  Kristiane
    1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:32
    6
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:25
    7
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:47
  • 17
    Lør FM
    09:50
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:45
    2
    • Lindgren  Pernille
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:40
    3
    • Paulsen  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    57:61
    4
    58:59
    5
    • Hansen  Frida
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    59:51
    6
    • Lægreid  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:03:93
    7
    • Mørner  Kathinka
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:05:70
    8
    • Norland  Julie
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:05:95
  • 18
    Lør FM
    09:55
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Tønnessen  Marlene
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:77
    2
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:25
    3
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    59:75
    4
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:00:95
    5
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:25
    6
    • Lie-Petterson  Katinka
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:12:82
    7
    • Løseth  Maren
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:20:10
    8
    • Bakken  Madelen
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:24:87
    9
    • Broby-Bergem  Selma
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:29:63
  • 29
    Lør FM
    10:50
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Karl Anders
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:58
    2
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:28
    3
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:67
    4
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:24
    5
    • Andreassen  Øystein
    1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:65
    6
    • Stangebye-hansen  Talian
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:24
    7
    • Lindgren  Hermann
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    47:66
    8
    • Oseid  Magnus
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    49:80
    9
    • Fosse  Eskil
    1997
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:00:38
  • 30
    Lør FM
    10:55
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Teland  Hakeem
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    40:67
    2
    • Ivarsen  Magnus
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:65
    3
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:70
    4
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:32
    5
    • Svoren  Mathias
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:62
    6
    • Hjemdal  Lars
    1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:88
    7
    • Eide  Gunnar
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:36
    8
    • Solvang  Eigil
    1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:67
    9
    • Ivarsen  Harald
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:95
  • 34
    Lør FM
    12:10
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rozanski  Camilla
    • Spikkeland  Kristiane
    1997
    1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:23
    2
    • Amundsen  Kristine
    • Bjørgan  Elisabeth
    1998
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:13
    3
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Rosåsen  Susanne
    1997
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:27
    4
    • Erland  Elise
    • Jones  Ella
    2000
    1999
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:34
  • 39
    Lør FM
    12:40
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    • Tønnessen  Marlene
    • Langballe  Tuva
    • Juul  Caroline
    2003
    2003
    2003
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:38
    2
    • Stangebye-hansen  Tiril
    • Løseth  Maren
    • Lie-Petterson  Katinka
    • Bakken  Madelen
    2003
    2004
    2004
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:36
  • 42
    Lør FM
    13:05
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    24:03:80
    2
    • Spikkeland  Kristiane
    1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    24:05:33
    3
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    24:06:13
    4
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    24:32:34
    5
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    25:10:27
  • 43
    Lør FM
    13:35
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    25:47:83
    2
    26:00:49
    3
    • Mørner  Kathinka
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    27:37:86
    4
    • Lindgren  Pernille
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    27:37:87
    5
    • Paulsen  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    27:52:67
    6
    • Hansen  Frida
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    28:05:02
    7
    • Norland  Julie
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    29:16:43
  • 44
    Lør FM
    14:05
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:16:97
    2
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    14:23:28
    3
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:36:13
    4
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    14:47:66
    5
    • Løseth  Maren
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    17:31:38
    6
    • Bakken  Madelen
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    17:38:31
    7
    • Broby-Bergem  Selma
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    19:23:21
  • 52
    Søn FM
    08:30
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Eide  Gunnar
    FA-5 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:02:77
    2
    • Teland  Hakeem
    FA-7 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:03:77
    3
    • Solvang  Eigil
    SF-5 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:04:96
    4
    • Lothe  Thomas
    SF-7 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:10:93
    5
    • Sevaldsen  Even
    SF-2 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:16:80
    6
    • Nicolaisen  Markus
    FB 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:25:22
    7
    • Ivarsen  Magnus
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 53
    Søn FM
    08:35
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hjemdal  Lars
    FA-6 1992
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:02:81
    2
    • Svoren  Mathias
    FA-3 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:05:62
    3
    • Markussen  Vetle
    SF-6 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:12:30
    4
    • Oseid  Magnus
    SF-3 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:26:65
    5
    • Fosse  Eskil
    1997
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    6
    • Andreassen  Øystein
    1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 54
    Søn FM
    08:40
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    FA-4 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:03:64
    2
    • Lotsberg  Lasse
    FA-8 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:06:42
    3
    • Ivarsen  Harald
    SF-4 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:11:58
    4
    • Lindgren  Hermann
    SF-8 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:22:52
    5
    • Sletsjøe  Karl Anders
    SF-1 1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:28:49
    6
    • Stangebye-hansen  Talian
    FB 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:31:25
    7
    • Carlsson  Olav
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 66
    Søn FM
    09:50
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Karl Anders
    FA-2 1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:59:76
    2
    • Solvang  Eigil
    FA-9 1996
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:00:29
    3
    • Ivarsen  Harald
    FA-1 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:01:82
    4
    • Lothe  Thomas
    FB-5 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:02:24
    5
    • Sevaldsen  Even
    FB-4 2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:15:82
    6
    • Lindgren  Hermann
    FB-6 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:21:01
    7
    • Markussen  Vetle
    FB-3 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:23:53
    8
    • Oseid  Magnus
    FB-7 2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:32:99
  • 68
    Søn FM
    10:00
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:13:53
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:15:01
    3
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:15:28
    4
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:18:04
    5
    • Spikkeland  Kristiane
    1995
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:19:25
    6
    • Rozanski  Camilla
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:19:89
    7
    • Jones  Ella
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:20:23
    8
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:21:19
  • 69
    Søn FM
    10:05
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:26:80
    2
    2:30:68
    3
    • Lindgren  Pernille
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:32:94
    4
    • Paulsen  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:35:94
    5
    • Hansen  Frida
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:36:49
    6
    • Mørner  Kathinka
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:40:54
    7
    • Norland  Julie
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:45:42
    8
    • Lægreid  Malin
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:49:83
  • 70
    Søn FM
    10:10
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:27:93
    2
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:33:71
    3
    • Stangebye-hansen  Tiril
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:37:01
    4
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:39:97
    5
    • Lie-Petterson  Katinka
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:03:76
    6
    • Løseth  Maren
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:16:01
    7
    • Bakken  Madelen
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:21:38
    8
    • Broby-Bergem  Selma
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:38:20
  • 81
    Søn FM
    11:15
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sevaldsen  Even
    2000
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:01:73
    2
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:03:06
    3
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:04:96
    4
    • Lindgren  Hermann
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:06:17
    5
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:12:03
    6
    • Oseid  Magnus
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:14:25
  • 86
    Søn FM
    12:35
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    • Bjørgan  Elisabeth
    1998
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:00:93
    2
    • Jones  Ella
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1999
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:02:37
    3
    • Spikkeland  Kristiane
    • Rozanski  Camilla
    1995
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:03:99
    4
    • Erland  Elise
    • Røsten  Thea
    2000
    2001
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:04:48
  • 87
    Søn FM
    12:45
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hansen  Frida
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:15:37
    2
    • Røsten  Thea
    • Norland  Julie
    2001
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:17:45
    3
    • Paulsen  Malin
    • Lindgren  Pernille
    2001
    2002
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:19:35
    4
    • Lægreid  Malin
    • Mørner  Kathinka
    2001
    2001
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:27:93
  • 88
    Søn FM
    12:55
    U16
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    • Juul  Caroline
    2003
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:14:28
    2
    • Stangebye-hansen  Tiril
    • Langballe  Tuva
    2003
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:20:99
    3
    • Løseth  Maren
    • Lie-Petterson  Katinka
    2004
    2004
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:50:38
  • 94
    Søn FM
    14:10
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Spikkeland  Kristiane
    • Rozanski  Camilla
    • SLETSJØE  Anna
    • Amundsen  Kristine
    1995
    1997
    1997
    1998
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    NPF
    Norges Padleforbund
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:50:39
    2
    • Erland  Elise
    • JONES  Ella
    • Sjursen  Ida
    • Bjørgan  Elisabeth
    2000
    1998
    1999
    1999
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    NPF
    Norges Padleforbund
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:53:79
    3
    • Røsten  Thea
    • Paulsen  Malin
    • Norland  Julie
    2001
    2001
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:03:85
    4
    • Lindgren  Pernille
    • Mørner  Kathinka
    • Hansen  Frida
    • Lægreid  Malin
    2002
    2001
    2001
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:08:22