NC5 2021 Årungen 04.09.2021 - 05.09.2021
  • 3
    Lør FM
    08:50
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-5 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    43:38
    2
    • Schmidt  Thomas
    FA-7 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    45:22
    3
    • Siljan  Siver
    SF-5 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:36
    4
    • Bjørgan  Marcus
    SF-7 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:64
    5
    • Meling  Daniel
    SF-2 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:56
    6
    • Nedland  Sebastian
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:95
    7
    • Svendsen  Nicolai
    FB 2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:55
    8
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    DNS
    9
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DSQ
  • 4
    Lør FM
    08:55
    U16
    2
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    FA-4 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    00:00
    2
    • Totland  Mikal
    FA-3 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:14
  • 6
    Lør FM
    09:05
    Senior
    0
  • 7
    Lør FM
    09:10
    Senior
    0
  • 8
    Lør FM
    09:15
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Lucas
    FA-5 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:38
    2
    • Ivarsen  Lars
    FA-7 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:03
    3
    • Sevaldsen  Niklas
    FA-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:84
    4
    • Sjursen  Mikkel
    FA-9 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:93
    5
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FA-1/FB-5 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:01
    6
    • Vangsnes  Jarand
    FB-6 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:09
    7
    • Haugeto  Arne
    FB-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:12
  • 9
    Lør FM
    09:20
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Niclas
    FA-6 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:75
    2
    • Saksvik  Syver
    FA-4 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:17
    3
    • Staupe  Gudmund
    FA-8 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:37
    4
    • Hafstad  Håkon
    FA-2 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:51
    5
    • Falck  Filip Nicolai
    FA-1/FB-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:90
    6
    • Seljelid  Joachim
    FB-4 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:29
  • 19
    Lør FM
    10:10
    Senior
    0
  • 20
    Lør FM
    10:15
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    47:84
    2
    • Siemens  Josefine
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:86
    3
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    53:06
  • 21
    Lør FM
    10:20
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:99
    2
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    52:74
    3
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:31
    4
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:93
    5
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:24
    6
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:30
    7
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:97
    • PREMIEUTDELING 200 m Damer Senior, U18 og U16 (UM)

  • 22
    Lør FM
    10:40
    Senior
    0
  • 23
    Lør FM
    10:45
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:38
    2
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:82
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:48
    4
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:61
    5
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:81
    6
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:00
    7
    • Løver  Joakim
    1988
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    49:91
  • 24
    Lør FM
    10:50
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:38
    2
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:55
    3
    • Haugeto  Arne
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:19
    4
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:70
  • 25
    Lør FM
    10:55
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:44
    2
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:09
    3
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:37
    4
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:78
    5
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:21
    6
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:68
    7
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:40
    8
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:65
    9
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:90
    • PREMIEUTDELING 200m Herrer Senior og U18

    • KLUBBENE KAN HENTE LUNSJ I KAFETERIAEN FRA KL. 11.00

  • 36
    Lør EM
    12:40
    U18
    0
  • 37
    Lør EM
    12:50
    U18
    0
  • 38
    Lør EM
    13:00
    Senior
    0
  • 39
    Lør EM
    13:10
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:32:41
    2
    • Siemens  Josefine
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:33:63
    3
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:54:03
  • 40
    Lør EM
    13:20
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:56:78
    2
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:58:69
    3
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:01:82
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:08:28
    5
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:18:03
    6
    • Bache-Wiig  Thor
    1965
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:22:62
    7
    • Løver  Joakim
    1988
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
    • PREMIEUTDELING 1000 m for Herrer Senior og Damer junior og senior

  • 45
    Lør EM
    15:00
    U18
    0
  • 46
    Lør EM
    15:10
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:51:66
    2
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:54:22
    3
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:59:49
    4
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:01:92
    5
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:02:67
    6
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:08:97
    7
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:13:38
    8
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:14:00
    9
    • Haugeto  Arne
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:27:48
    • Premieutdeling 1000 m Herrer U18

  • 47
    Lør EM
    15:25
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    14:43:11
    2
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    14:45:73
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:07:03
    4
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:11:00
    5
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    15:41:97
    6
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    18:04:85
  • 54
    Søn FM
    09:10
    Senior
    0
  • 55
    Søn FM
    09:15
    Senior
    0
  • 56
    Søn FM
    09:20
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    FA-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:50:84
    2
    • Røsten  Lucas
    FA-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:52:25
    3
    • Staupe  Gudmund
    FA-3 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:58:40
    4
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FA-9 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:00:80
    5
    • Haugeto  Arne
    FA-1/FB-5 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:04:40
    6
    • Vangsnes  Jarand
    FB-6 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:07:43
    7
    • Sevaldsen  Niklas
    FB-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:14:41
  • 57
    Søn FM
    09:25
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Saksvik  Syver
    FA-6 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:52:37
    2
    • Hafstad  Håkon
    FA-4 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:56:57
    3
    • Sjursen  Mikkel
    FA-8 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:57:12
    4
    • Karlsen  Niclas
    FA-2 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:57:37
    5
    • Falck  Filip Nicolai
    FA-1/FB-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:59:31
    6
    • Seljelid  Joachim
    FB-4 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:10:09
  • 66
    Søn FM
    10:10
    Senior
    0
  • 67
    Søn FM
    10:15
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Siemens  Josefine
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:06:81
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:08:23
    3
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:17:46
    4
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:18:67
  • 68
    Søn FM
    10:20
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:19:33
    2
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:20:51
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:21:92
    4
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:23:93
    5
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:24:04
    6
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:36:35
    7
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:03:93
    • PREMIEUTDELING 500 m Damer Senior, U18 og U16 (UM)

  • 69
    Søn FM
    10:40
    Senior
    0
  • 70
    Søn FM
    10:45
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:47:46
    2
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:49:59
    3
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:51:49
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:52:76
    5
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:55:36
    6
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:57:63
    7
    • Bache-Wiig  Thor
    1965
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:01:54
    8
    • Løver  Joakim
    1988
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
    9
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 71
    Søn FM
    10:50
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:58:89
    2
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:05:07
    3
    • Haugeto  Arne
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:05:43
    4
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:11:44
  • 72
    Søn FM
    10:55
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:48:23
    2
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:49:63
    3
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:49:95
    4
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:52:82
    5
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:55:67
    6
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:57:32
    7
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:57:40
    8
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:58:71
    9
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:01:76
    • PREMIEUTDELING 500m Herrer Senior og U18

    • KLUBBENE KAN HENTE LUNSJ I KAFETERIAEN FRA KL. 11.00

  • 84
    Søn EM
    12:40
    Senior
    0
  • 85
    Søn EM
    12:45
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    23:22:17
    2
    • Siemens  Josefine
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    23:56:14
    3
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    25:03:57
  • 86
    Søn EM
    13:10
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    21:04:79
    2
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    21:15:85
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    21:40:82
    4
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    22:12:73
    5
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    6
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    • KL. 13.10 Start Masters alle klasser (sammen med Senior Herrer)

  • 87
    Søn EM
    13:11
    U18
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    21:21:16
    2
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    21:25:46
    3
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    21:26:50
    4
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    21:34:36
    5
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    22:09:52
    6
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    22:18:34
    7
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    22:19:53
    8
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    23:52:40
    9
    • Haugeto  Arne
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    23:55:91
    10
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    25:17:10
    11
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    12
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling 5000 m for Junior Damer, Junior Herrer, Senior Herrer og Masters