NorgesCup 2 - Bestumkilen 2022 Bestumkilen 28.05.2022 - 29.05.2022
  • 1
    Lør FM
    08:30
    Senior
    0
  • 2
    Lør FM
    08:38
    Senior
    0
  • 3
    Lør FM
    08:46
    Senior
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Amund
    FA-4 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:00:51
    2
    • Saksvik  Syver
    SF-4 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:05:67
    3
    • Lønning  Nicolai
    SF-2 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:10:33
    4
    • Holberg  Lars
    FB/FC 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:27:09
    5
    • Bache-Wiig  Thor
    FB/FC 1965
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:33:13
  • 4
    Lør FM
    08:54
    Senior
    4
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    FA-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:10:12
    2
    • Lotsberg  Lasse
    SF-5 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:24:21
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    SF-6 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:26:05
    4
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 5
    Lør FM
    09:02
    Senior
    4
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Elias
    FA-3 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:03:44
    2
    • Buch  Ivar
    SF-3 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:10:16
    3
    • Otterstad  Aleksander
    SF-1 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:14:67
    4
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 6
    Lør FM
    09:10
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    FA-4 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:14:97
    2
    • Sjursen  Mikkel
    SF-4 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:23:38
    3
    • Palucha  Lars
    SF-2 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:35:61
    4
    • Siljan  Siver
    FB/FC 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:46:65
    5
    • Markussen  Simen
    FB/FC 2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:02:80
    6
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 7
    Lør FM
    09:18
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    FA-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:18:41
    2
    • Osen  Johan
    SF-5 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:21:57
    3
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    SF-6 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:22:33
    4
    • Hammarqvist  Trygve
    FB/FC 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:29:37
    5
    • Meling  Michael
    FB/FC 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:42:55
    6
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 8
    Lør FM
    09:26
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Staupe  Gudmund
    FA-3 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:18:35
    2
    • Fjeldheim  Emil
    SF-3 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:23:62
    3
    • Falck  Filip
    SF-1 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:35:40
    4
    • Meling  Daniel
    FB/FC 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:40:66
    5
    • Sørsveen  Ferdinand
    FB/FC 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:52:47
  • 9
    Lør FM
    09:34
    U18
    0
  • 10
    Lør FM
    09:44
    U14
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:65
    2
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    58:81
    3
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    59:58
    4
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:04:56
    5
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:07:25
    6
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:10:67
  • 11
    Lør FM
    09:48
    U14
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:19
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    53:40
    3
    • Bjørnstad  Ole
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:46
    4
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:04
    5
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    58:06
    6
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:09:58
  • 12
    Lør FM
    09:52
    U14
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:10
    2
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    55:85
    3
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:00:98
    4
    • Dørum  Emil Andreas
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:18:81
    5
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:23:44
  • 13
    Lør FM
    09:56
    U14
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:27
    2
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:70
    3
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:66
    4
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:24:90
    5
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 14
    Lør FM
    10:00
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    FA-3 2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:37
    2
    • Rossebø  Mari
    FA-5 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:24
    3
    • Laukeland  Karen
    FA-1/FA-6/FB 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:06
    4
    • Svanberg  Emilie
    FA-1/FA-6/FB 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:04:78
    5
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    FA-1/FA-6/FB 2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:10:10
  • 15
    Lør FM
    10:04
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    FA-4 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:92
    2
    • Haugland  Amanda
    FA-2 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:31
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    FA-1/FA-6/FB 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:64
    4
    • Svanberg Heimark  Mathea
    FA-1/FA-6/FB 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:05:89
    5
    • Egge  Mathilde
    FA-1/FA-6/FB 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:96
  • 16
    Lør FM
    10:08
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    FA-4 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:32
    2
    • Stiegler  Arild
    SF-4 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:40
    3
    • Fjeld  Lucas
    SF-2 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:94
    4
    • Kroepelien  Laurian
    FB/FC 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:67
    5
    • Røer-Amundsen  Alexander
    FB/FC 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:05:31
  • 17
    Lør FM
    10:12
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-5 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:49
    2
    • Bjørgan  Marcus
    SF-5 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:85
    3
    • Helleren  Jonas
    SF-6 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:89
    4
    • Jensen  Jacob
    FB/FC 2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    53:87
    5
    • Lundervold  Naol
    FB/FC 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:75
  • 18
    Lør FM
    10:16
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-3 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:60
    2
    • Petrus  Nikita
    SF-3 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    46:39
    3
    • Kristiansen  Brage
    SF-1 2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    47:39
    4
    • Kjelvei  Odin
    FB/FC 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    51:31
    5
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 19
    Lør FM
    10:20
    U14
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:91
    2
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:00:83
    3
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:02:28
    4
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:05:70
    5
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:15:64
  • 20
    Lør FM
    10:24
    U14
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:92
    2
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:98
    3
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:01:56
    4
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:07
    5
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:13:43
  • 21
    Lør FM
    10:34
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    FA-2 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:12:15
    2
    • Saksvik  Syver
    FA-6 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:14:34
    3
    • Lotsberg  Lasse
    FA-1 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:17:63
    4
    • Buch  Ivar
    FB-4 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:18:40
    5
    • Usland-Gade  Eirik
    FB-5 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:49:09
    6
    • Otterstad  Aleksander
    FB-3 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:21:91
  • 22
    Lør FM
    10:42
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sjursen  Mikkel
    FA-2 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:21:67
    2
    • Fjeldheim  Emil
    FA-6 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:23:54
    3
    • Osen  Johan
    FA-1 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:25:14
    4
    • Falck  Filip
    FB-4 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:26:86
    5
    • Palucha  Lars
    FB-5 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    5:02:21
    6
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FB-3 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:08:18
  • 23
    Lør FM
    10:50
    U18
    0
  • 24
    Lør FM
    10:58
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:15:63
    2
    • Siemens  Josefine
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:23:34
    3
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    5:42:89
    4
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:45:59
  • 25
    Lør FM
    11:06
    Senior
    0
  • 26
    Lør FM
    11:14
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:29:38
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:37:99
    3
    • Øritsland  Hedda
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:39:03
    4
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:43:46
    5
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:46:66
    6
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:51:93
  • 27
    Lør FM
    11:26
    Senior
    0
  • 28
    Lør FM
    11:34
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:30:85
    2
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:40:70
    3
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:40:93
    4
    • Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:26:80
    5
    • Bache-Wiig  Thor
    1965
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 29
    Lør FM
    11:42
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Amund
    1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:06:21
    2
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:08:73
    3
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:15:84
    4
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:23:96
    5
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:25:41
    6
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    5:03:97
  • 30
    Lør FM
    11:50
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:54:81
    2
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    5:06:91
    3
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:34:50
  • 31
    Lør FM
    11:58
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:25:38
    2
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:29:18
    3
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:32:15
    4
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:34:06
    5
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:44:34
    6
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:51:25
  • 32
    Lør FM
    12:06
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:14:59
    2
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:17:62
    3
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:23:09
    4
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:23:75
    5
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:25:50
    6
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:27:84
  • 33
    Lør FM
    12:16
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Stiegler  Arild
    FA-2 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    45:97
    2
    • Petrus  Nikita
    FA-6 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    46:19
    3
    • Kristiansen  Brage
    FA-1 2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    49:12
    4
    • Bjørgan  Marcus
    FB-4 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:42
    5
    • Fjeld  Lucas
    FB-5 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:50
    6
    • Helleren  Jonas
    FB-3 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:51
  • 34
    Lør FM
    12:20
    U12
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:10:48
    2
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:15:84
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:20:25
    4
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:26:77
  • 35
    Lør FM
    12:24
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:17:25
    2
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:19:53
    3
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:23:96
    4
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:24:38
    5
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:33:85
    6
    • Parvizi  Elina
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:41:21
  • 36
    Lør FM
    12:28
    U16
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:02:19
    2
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:06:56
    3
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:07:37
    4
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:63
  • 37
    Lør FM
    12:32
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:52
    2
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:69
    3
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:93
    4
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:25
    5
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:56
    6
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:06:25
  • 38
    Lør FM
    12:36
    U14
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:10:07
    2
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:89
    3
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:19:27
    4
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:19:35
  • 39
    Lør FM
    12:40
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:46
    2
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:57
    3
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:01:60
    4
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:96
    5
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:02:02
    6
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:05:95
  • 40
    Lør FM
    12:44
    U14
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Dørum  Emil Andreas
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:16:93
    2
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:24:07
    3
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:24:69
  • 41
    Lør FM
    12:48
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    56:90
    2
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:51
    3
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:04:18
    4
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:10:88
    5
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:12:41
    6
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:53:08
  • 42
    Lør FM
    12:52
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:75
    2
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:43
    3
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:03
    4
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:02:10
    5
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:02:17
    6
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:04:73
  • 43
    Lør FM
    12:56
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:50
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    48:67
    3
    • Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    53:69
    4
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    53:85
    5
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:80
    6
    • Bjørnstad  Ole
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:54
  • 44
    Lør FM
    13:10
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:86
    2
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:08
  • 45
    Lør FM
    13:14
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:90
    2
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:07
    3
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:15
    4
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    52:07
    5
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:73
    6
    • Jensen  Jacob
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    53:86
  • 46
    Lør FM
    13:18
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:41
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:68
    3
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:77
    4
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:14
    5
    • Petrus  Nikita
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    44:93
    6
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    46:58
  • 47
    Lør FM
    13:28
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    • Staupe  Gudmund
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:54:10
    2
    • Osen  Johan
    • Sjursen  Mikkel
    2005
    2004
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:58:55
    3
    • Fjeldheim  Emil
    • Ivarsen  Lars
    2005
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:12:86
    4
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    • Hafstad  Håkon
    2004
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    • Lunch

  • 48
    Lør EM
    13:40
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    SF1-3 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    44:72
    2
    • Hollingsæter  Elias
    SF2-5 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:74
    3
    • Eide  John Bernhard Langeland
    SF1-1 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    48:13
    4
    • Schmidt  Martin
    FC/FD 2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    48:88
    5
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    6
    • Leinum  Øystein Magnus
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 49
    Lør EM
    13:44
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Teland  Hakeem
    SF2-3 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    42:45
    2
    • Ivarsen  Magnus
    SF1-5 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:14
    3
    • Moi  Kristjan
    SF2-1 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:19
    4
    • Buch  Ivar
    FC/FD 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:48
    5
    • Haugeto  Arne
    FC/FD 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:98
    6
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 50
    Lør EM
    13:48
    Senior
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Lucas
    SF1-4 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:02
    2
    • Jensen  Aslak
    SF2-2 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    45:78
    3
    • Andreassen  Øystein
    SF1-6 1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:76
    4
    • Saksvik  Syver
    FC/FD 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:90
    5
    • Holberg  Lars
    FC/FD 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    48:35
  • 51
    Lør EM
    13:52
    Senior
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    SF2-4 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:71
    2
    • Usland-Gade  Eirik
    SF1-2 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:75
    3
    • Kurthi  Joakim
    SF2-6 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    56:08
    4
    • Otterstad  Aleksander
    FC/FD 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    56:68
    5
    • Andersen  Vegard Rolland
    FC/FD 1995
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    57:44
  • 52
    Lør EM
    13:56
    Senior
    0
  • 53
    Lør EM
    14:00
    Senior
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    FA-3 1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:27
    2
    • Røsten  Thea
    FA-5 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:83
    3
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    FA-1/FA-6/FB 1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:04
    4
    • Stensholt  Elsa-Marie
    FA-1/FA-6/FB 2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    53:55
    5
    • Langballe  Tuva
    FA-1/FA-6/FB 2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    57:70
  • 54
    Lør EM
    14:04
    Senior
    4
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Virik  Maria
    FA-4 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    46:62
    2
    • Øritsland  Hedda
    FA-2 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:59
    3
    • Erland  Elise
    FA-1/FA-6/FB 2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:84
    4
    • Helleren  Celine
    FA-1/FA-6/FB 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:44
  • 55
    Lør EM
    14:08
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hafstad  Håkon
    SF1-3 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:92
    2
    • Ivarsen  Lars
    SF2-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    45:98
    3
    • Hammarqvist  Trygve
    SF1-1 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:79
    4
    • Meling  Daniel
    FC/FD 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:95
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    FC/FD 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:71
  • 56
    Lør EM
    14:12
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    SF2-3 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    44:71
    2
    • Svanberg  Felix
    SF1-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:94
    3
    • Sørsveen  Ferdinand
    SF2-1 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    49:59
    4
    • Markussen  Simen
    FC/FD 2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:97
    5
    • Lægreid  Oskar
    FC/FD 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:51
  • 57
    Lør EM
    14:16
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    SF1-4 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:27
    2
    • Sjursen  Mikkel
    SF2-2 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:08
    3
    • Falck  Filip
    SF1-6 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    47:27
    4
    • Seljelid  Joachim
    FC/FD 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:28
    5
    • Meling  Michael
    FC/FD 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:11
  • 58
    Lør EM
    14:20
    U18
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    SF2-4 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:83
    2
    • Staupe  Gudmund
    SF1-2 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:24
    3
    • Palucha  Lars
    SF2-6 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:70
    4
    • Siljan  Siver
    FC/FD 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:21
    5
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 59
    Lør EM
    14:30
    U16
    15
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    14:39:00
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:52:62
    3
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:23:44
    4
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    15:40:69
    5
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:41:88
    6
    • Petrus  Nikita
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    15:50:22
    7
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:29:25
    8
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    17:00:50
    9
    • Jensen  Jacob
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    18:27:15
    10
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    18:29:94
    11
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    18:45:99
    12
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    18:53:62
    13
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    18:55:25
    14
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNF
    15
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 60
    Lør EM
    15:00
    U14
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Bjørnstad  Ole
    • Wigaard  Fredrik
    • Vatnar  Endre
    • Greben  Johan
    2008
    2009
    2009
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:16:26
    2
    • Häfliger  Liam-Emile
    • Solvik  Martin
    • Vatland  Sverre
    • Osen  Jørgen
    2008
    2008
    2009
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:16:86
    3
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    • Oelschlägel  Emil
    • Aarbakke  Peter
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2009
    2008
    2009
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:45:12
    4
    • Fostad  Zacharias
    • Sending  Aksel
    • Ellingsen  Hans-Petter
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2009
    2009
    2008
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    3:32:93
  • 61
    Lør EM
    15:10
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    FA-3 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    42:27
    2
    • Røsten  Lucas
    FA-5 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:47
    3
    • Lønning  Nicolai
    FA-1/FA-6/FB 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:14
    4
    • Ivarsen  Magnus
    FA-1/FA-6/FB 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:16
    5
    • Andreassen  Øystein
    FA-1/FA-6/FB 1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:08
    6
    • Eide  John Bernhard Langeland
    FA-1/FA-6/FB 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    50:86
  • 62
    Lør EM
    15:14
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Teland  Hakeem
    FA-4 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    40:80
    2
    • Moi  Kristjan
    FA-2 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:98
    3
    • Hollingsæter  Elias
    FA-1/FA-6/FB 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:01
    4
    • Jensen  Aslak
    FA-1/FA-6/FB 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:42
    5
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-1/FA-6/FB 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:44
    6
    • Kurthi  Joakim
    FA-1/FA-6/FB 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:96
  • 63
    Lør EM
    15:18
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:12
    2
    • Siemens  Josefine
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    53:47
    3
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    55:29
    4
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:84
  • 64
    Lør EM
    15:22
    Senior
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:14
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    51:75
    3
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:59
  • 65
    Lør EM
    15:26
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:43
    2
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:56
    3
    • Øritsland  Hedda
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:56
    4
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:96
    5
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:24
    6
    • Virik  Maria
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DSQ
  • 66
    Lør EM
    15:30
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hafstad  Håkon
    FA-3 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:68
    2
    • Fjeldheim  Emil
    FA-5 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:69
    3
    • Staupe  Gudmund
    FA-1/FA-6/FB 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:45
    4
    • Svanberg  Felix
    FA-1/FA-6/FB 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    45:67
    5
    • Falck  Filip
    FA-1/FA-6/FB 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:71
    6
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-1/FA-6/FB 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:20
  • 67
    Lør EM
    15:34
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sjursen  Mikkel
    FA-4 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:32
    2
    • Straume  Simen
    FA-2 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    43:60
    3
    • Ivarsen  Lars
    FA-1/FA-6/FB 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:91
    4
    • Osen  Johan
    FA-1/FA-6/FB 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:68
    5
    • Palucha  Lars
    FA-1/FA-6/FB 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:99
    6
    • Sørsveen  Ferdinand
    FA-1/FA-6/FB 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    48:41
  • 68
    Lør EM
    15:44
    U12
    0
  • 69
    Lør EM
    15:54
    U14
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:02:19
    2
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:05:12
    3
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    12:15:55
    4
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    12:20:75
    5
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    12:35:96
    6
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:42:55
    7
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:57:46
    8
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    14:38:81
    9
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:21:78
    10
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNF
  • 70
    Lør EM
    16:14
    U16
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    • Helgesen  Kjerand
    • Rudolfsen  Nicolai
    • Stiegler  Arild
    2006
    2006
    2006
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:52:46
    2
    • Bjørgan  Marcus
    • Petrus  Nikita
    • Fjeld  Lucas
    • Kristiansen  Brage
    2006
    2006
    2006
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:58:55
    3
    • Helleren  Jonas
    • Kjelvei  Odin
    • Lundervold  Naol
    • Kroepelien  Laurian
    2006
    2006
    2006
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:08:67
  • 71
    Lør EM
    16:19
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    • Haugland  Amanda
    2007
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:15:71
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2007
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:18:91
    3
    • Rossebø  Mari
    • Svanberg  Emilie
    2006
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:29:82
    4
    • Egge  Mathilde
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:42:08
    5
    • Helgesen  Kesia
    • Laukeland  Karen
    2008
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:42:16
    6
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2011
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
  • 72
    Lør EM
    16:24
    U12
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Natalie
    • Haddeland  Hedda
    • Süss  Linda Marie
    • Vatland  Severin
    2012
    2010
    2011
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:01:91
    2
    • Parvizi  Elina
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:12:18
    3
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    4
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 73
    Lør EM
    16:34
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:93
    2
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:05
    3
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:41
    4
    • Schmidt  Martin
    2001
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    44:82
    5
    • Andersen  Vegard Rolland
    1995
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:46
    6
    • Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    49:39
  • 74
    Lør EM
    16:38
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:05
    2
    • Ivarsen  Magnus
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:60
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:32
    4
    • Andreassen  Øystein
    1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:58
    5
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    45:66
    6
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:93
  • 75
    Lør EM
    16:42
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Teland  Hakeem
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    38:53
    2
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    39:27
    3
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:94
    4
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:48
    5
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:67
    6
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:43
  • 76
    Lør EM
    16:46
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:26
    2
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:46
    3
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:87
    4
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:99
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:98
    6
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:86
  • 77
    Lør EM
    16:50
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:91
    2
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:53
    3
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:78
    4
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:49
    5
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:12
    6
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    48:23
  • 78
    Lør EM
    16:54
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:32
    2
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:50
    3
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:66
    4
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:20
    5
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:68
    6
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:44
  • 79
    Lør EM
    16:59
    U14
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Häfliger  Liam-Emile
    • Osen  Jørgen
    • Solvik  Martin
    • Vollesfjord  Live
    2008
    2009
    2008
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:13:41
    2
    • Fjeldheim  Emma
    • Totland  Olea
    • Øvrebø  Line
    • Helgesen  Kesia
    2008
    2008
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:22:15
    3
    • Hansen  Björk
    • Opdahl  Mathea
    • Parvizi  Elina
    • Vatland  Sverre
    2008
    2008
    2010
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:27:07
  • 80
    Søn FM
    08:30
    Senior
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    FA-3 1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:02:21
    2
    • Virik  Maria
    FA-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:04:42
    3
    • Erland  Elise
    FA-1/FA-6/FB 2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:04:45
    4
    • Stensholt  Elsa-Marie
    FA-1/FA-6/FB 2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:04:64
    5
    • Helleren  Celine
    FA-1/FA-6/FB 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:06:24
  • 81
    Søn FM
    08:35
    Senior
    4
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    FA-4 1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:01:19
    2
    • Øritsland  Hedda
    FA-2 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:01:81
    3
    • Røsten  Thea
    FA-1/FA-6/FB 2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:04:25
    4
    • Langballe  Tuva
    FA-1/FA-6/FB 2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:21:17
  • 82
    Søn FM
    08:40
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    FA-3 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:18:50
    2
    • Rossebø  Mari
    FA-5 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:23:14
    3
    • Haugland  Amanda
    FA-1/FA-6/FB 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:23:37
    4
    • Svanberg  Emilie
    FA-1/FA-6/FB 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:32:36
    5
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    FA-1/FA-6/FB 2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:51:29
  • 83
    Søn FM
    08:45
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    FA-4 2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:21:23
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    FA-2 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:22:15
    3
    • Laukeland  Karen
    FA-1/FA-6/FB 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:30:60
    4
    • Svanberg Heimark  Mathea
    FA-1/FA-6/FB 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:36:98
    5
    • Egge  Mathilde
    FA-1/FA-6/FB 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:48:66
  • 84
    Søn FM
    08:50
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Amund
    SF1-3 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:51:65
    2
    • Lotsberg  Lasse
    SF2-5 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:53:42
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    SF1-1 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:54:66
    4
    • Holberg  Lars
    FC/FD 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:56:60
    5
    • Kurthi  Joakim
    FC/FD 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:07:76
    6
    • Leinum  Øystein Magnus
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 85
    Søn FM
    08:55
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    SF2-3 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:49:70
    2
    • Lønning  Nicolai
    SF1-5 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:51:31
    3
    • Røsten  Lucas
    SF2-1 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:51:98
    4
    • Sletsjøe  Karl Anders
    FC/FD 1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:58:76
    5
    • Andreassen  Øystein
    FC/FD 1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:02:85
    6
    • Bache-Wiig  Thor
    FC/FD 1965
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:04:23
  • 86
    Søn FM
    09:00
    Senior