NC1 2022 Tysvær 07.05.2022 - 08.05.2022
  • 1
    Lør FM
    08:30
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-5 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    47:01
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-7 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:06
    3
    • Osen  Einar
    FA-3 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:08
    4
    • Fjeld  Lucas
    SF-5 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:08
    5
    • Helleren  Jonas
    SF-7 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:06
    6
    • Kjelvei  Odin
    SF-3 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    55:07
    7
    • Kroepelien  Laurian
    SF-9 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:05
    8
    • Nedland  Sebastian
    SF-1/FB-2 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:06
    9
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNF
  • 2
    Lør FM
    08:35
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    FA-6 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:06
    2
    • Stiegler  Arild
    FA-4 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    47:03
    3
    • Bjørgan  Marcus
    FA-8 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:08
    4
    • Petrus  Nikita
    SF-6 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    49:09
    5
    • Erland  Jonas
    SF-4 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:08
    6
    • Farzelayev  Dastin
    SF-8 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    54:04
    7
    • Frengstad  Brage
    SF-2 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:02
    8
    • Røer-Amundsen  Alexander
    SF-1/FB-2 2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:03:06
    9
    • Frøyland  Egil
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 3
    Lør FM
    08:40
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Leander
    FA-5 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:14
    2
    • Lotsberg  Lasse
    FA-7 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    42:41
    3
    • Karlsen  Niclas
    FA-3 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:42
    4
    • Hollingsæter  Elias
    SF-5 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:81
    5
    • Buch  Ivar
    SF-7 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:57
    6
    • Moi  Kristjan
    SF-3 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:84
    7
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    8
    • Hustveit  Heine
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 4
    Lør FM
    08:45
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-6 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    42:08
    2
    • Lønning  Nicolai
    FA-4 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:03
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-8 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:02
    4
    • Saksvik  Syver
    SF-6 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:05
    5
    • Eide  John Bernhard Langeland
    SF-4 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    46:02
    6
    • Otterstad  Aleksander
    SF-8 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    51:09
    7
    • Kyvik  Karl Kristian
    SF-2 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:08
  • 5
    Lør FM
    08:50
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    FA-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:03
    2
    • Totland  Mikal
    FA-7 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:07
    3
    • Sjursen  Mikkel
    SF-5 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:04
    4
    • Fjeldheim  Emil
    SF-7 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:08
    5
    • Falck  Filip Nicolai
    SF-2 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    47:06
    6
    • Worren  Magnus
    FB 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:03
    7
    • Meling  Daniel
    FB 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:04
    8
    • Vangsnes  Jarand
    FB 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:09
  • 6
    Lør FM
    08:55
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    FA-6 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:09
    2
    • Hafstad  Håkon
    FA-3 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:04
    3
    • Osen  Johan
    SF-6 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:05
    4
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-3 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:02
    5
    • Seljelid  Joachim
    SF-9 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:04
    6
    • Palucha  Lars
    FB 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:07
    7
    • Siljan  Siver
    FB 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:08
    8
    • Sørsveen  Ferdinand
    FB 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    54:08
  • 7
    Lør FM
    09:00
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    FA-4 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    45:02
    2
    • Staupe  Gudmund
    FA-8 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:09
    3
    • Ringheim  Andreas
    SF-4 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    47:09
    4
    • Solvik  Kristian
    SF-8 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:00
    5
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    SF-1 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:08
    6
    • Meling  Michael
    FB 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:08
    7
    • Lægreid  Oskar
    FB 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:06
  • 8
    Lør FM
    09:05
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    FA-5 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:88
    2
    • Haugland  Amanda
    FA-7 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    58:35
    3
    • Svanberg  Emilie
    FA-3 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:03:23
    4
    • Laukeland  Karen
    FA-9 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:04:80
    5
    • Egge  Mathilde
    FA-1/FB-5 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:42
    6
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    FB-6 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:11:82
  • 9
    Lør FM
    09:10
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    FA-6 2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    57:67
    2
    • Rossebø  Mari
    FA-4 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:45
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    FA-8 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:64
    4
    • Austerheim  Siren
    FA-2 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:28
    5
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    FA-1/FB-5 2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:10:30
    6
    • Svanberg Heimark  Mathea
    FB-4 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:12:78
  • 10
    Lør FM
    09:15
    U14
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:03:33
    2
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:05:79
    3
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:95
    4
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:08:37
    5
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:43
  • 11
    Lør FM
    09:20
    U14
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:09
    2
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:31
    3
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:58
    4
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:15:38
    5
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNF
  • 12
    Lør FM
    09:25
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:30
    2
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    56:31
    3
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:26
    4
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:46
    5
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:04:83
    6
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:05:06
    7
    • Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:16:70
  • 13
    Lør FM
    09:30
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    54:72
    2
    • Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:56
    3
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:06:65
    4
    • Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:52
    5
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:11:99
    6
    • Perez Fajardo  Maxwell
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:17:29
    7
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:59:99
  • 14
    Lør FM
    09:35
    U14
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:00:31
    2
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:02:20
    3
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:04:68
    4
    • Bjørnstad  Ole
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:06:60
    5
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:22:06
    6
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:22:20
  • 15
    Lør FM
    09:40
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Petrus  Nikita
    FA-2 2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    52:67
    2
    • Fjeld  Lucas
    FA-9 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:17
    3
    • Erland  Jonas
    FA-1 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:71
    4
    • Kjelvei  Odin
    FB-5 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    57:39
    5
    • Helleren  Jonas
    FB-6 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    57:95
    6
    • Frengstad  Brage
    FB-4 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    59:60
    7
    • Nedland  Sebastian
    FB-7 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:96
    8
    • Farzelayev  Dastin
    FB-8 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:92
    9
    • Kroepelien  Laurian
    FB-3 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:04:87
  • 16
    Lør FM
    09:45
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Elias
    FA-2 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:12
    2
    • Saksvik  Syver
    FA-9 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:41
    3
    • Moi  Kristjan
    FA-1 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:65
    4
    • Buch  Ivar
    FB-5 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:74
    5
    • Eide  John Bernhard Langeland
    FB-6 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    46:52
    6
    • Otterstad  Aleksander
    FB-4 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:20
    7
    • Kyvik  Karl Kristian
    FB-7 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:72
  • 17
    Lør FM
    09:50
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    FA-2 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:44
    2
    • Sjursen  Mikkel
    FA-9 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:72
    3
    • Fjeldheim  Emil
    FA-1 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:81
    4
    • Falck  Filip Nicolai
    FB-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    48:24
    5
    • Ringheim  Andreas
    FB-4 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    49:49
    6
    • Hammarqvist  Trygve
    FB-6 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:72
    7
    • Solvik  Kristian
    FB-3 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:69
    8
    • Seljelid  Joachim
    FB-7 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    51:58
    9
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FB-2 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:03:81
  • 18
    Lør FM
    09:55
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:16:57
    2
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:21:79
    3
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:33:58
    4
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:34:16
    5
    • Stian  Våge
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:38:23
  • 19
    Lør FM
    10:00
    U12
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:22:67
    2
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:32:06
    3
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:42:47
    4
    • Søstrand  Albert
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:50:09
    5
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:58:28
  • 20
    Lør FM
    10:05
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:99
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    51:01
    3
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:71
    4
    • Rozanski  Camilla
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:50
    5
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    54:36
  • 21
    Lør FM
    10:10
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:02
    2
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    58:28
    3
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:92
    • Premieutdeling løp 20 og 21

  • 22
    Lør FM
    10:20
    U16
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:10:83
    2
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:09
    3
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:12:91
  • 23
    Lør FM
    10:25
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:55
    2
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    56:01
    3
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    56:91
    4
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:56
    5
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:92
    6
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:05:23
    7
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:06:07
    8
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:05
    9
    • Austerheim  Siren
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:13:82
  • 24
    Lør FM
    10:30
    U14
    Bane Navn År Klubb Resultat
  • 25
    Lør FM
    10:35
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:60
    2
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:85
    3
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:42
    4
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:02:10
    5
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:90
    6
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:07:63
    7
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:06
    8
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:10:88
    9
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:18:20
    • Premieutdeling løp 23 og 25

  • 26
    Lør FM
    10:45
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:42
    2
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    55:16
    3
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    55:93
    4
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    56:89
    5
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:07
    6
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:34
    7
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:01:75
  • 27
    Lør FM
    10:50
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:63
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:33
    3
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    46:33
    4
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:51
    5
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:40
    6
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:68
    7
    • Petrus  Nikita
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    50:02
    8
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:72
    9
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:58
  • 28
    Lør FM
    10:55
    U14
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:07:70
    2
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:18:90
    • Premieutdeling løp 27

  • 29
    Lør FM
    11:05
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Bjørnstad  Ole
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:78
    2
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:00:27
    3
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:71
    4
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:04:33
    5
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:04:36
    6
    • Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:39
    7
    • Perez Fajardo  Maxwell
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:08:55
    8
    • Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:16:36
    9
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:31:65
  • 30
    Lør FM
    11:10
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:21
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    51:59
    3
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:75
    4
    • Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:02
    5
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    58:69
    6
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:41
    7
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:10
    8
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:04:68
    9
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:06:19
  • 31
    Lør FM
    11:15
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:27
    2
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    47:31
    3
    • Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    52:19
    4
    • Kyvik  Karl Kristian
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:76
  • 32
    Lør FM
    11:20
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:51
    2
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:55
    3
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:64
    4
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:43
    5
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:54
    6
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    43:27
    7
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:21
    8
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    44:24
    9
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:21
    • Premieutdeling løp 30 og 32

  • 33
    Lør FM
    11:30
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:15
    2
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:35
    3
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:89
    4
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:19
    5
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:07
    6
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:22
    7
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    48:71
    8
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:46
    9
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    49:48
  • 34
    Lør FM
    11:35
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:26
    2
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    42:67
    3
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:67
    4
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:78
    5
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:83
    6
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:11
    7
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:62
    8
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:67
    9
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:24
  • 35
    Lør FM
    11:40
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:15:12
    2
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:17:88
    3
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:19:18
    4
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:19:49
    5
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:22:85
    6
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:27:94
    7
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:28:87
    8
    • Spjuth-Berg  Madelein
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:32:77
    9
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:32:88
    • Premieutdeling løp 34

  • 36
    Lør FM
    11:50
    U12
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:45:28
  • 37
    Lør FM
    11:55
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:07:99
    2
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:11:83
    3
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:20:20
    4
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:24:79
    5
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:26:37
    6
    • Stian  Våge
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:26:85
    7
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:27:02
    8
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:35:66
    9
    • Søstrand  Albert
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:41:21
  • 38
    Lør FM
    12:00
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2007
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    52:96
    2
    • Haugland  Amanda
    • Rossebø  Mari
    2006
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:55
    3
    • Svanberg  Emilie
    • Storhaug  Elisabeth
    2006
    2007
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:18
    4
    • Egge  Mathilde
    • Laukeland  Karen
    2006
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:03:66
    5
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:07:32
    6
    • Austerheim  Siren
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:12:57
  • 39
    Lør FM
    12:05
    U16
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rudolfsen  Nicolai
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:17
    2
    • Stiegler  Arild
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:84
    3
    • Osen  Einar
    • Bjørgan  Marcus
    2007
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:25
    4
    • Petrus  Nikita
    • Fjeld  Lucas
    2006
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:54
    5
    • Erland  Jonas
    • Helleren  Jonas
    2007
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:25
    6
    • Frengstad  Brage
    • Nedland  Sebastian
    2007
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:87
    7
    • Kjelvei  Odin
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:98
    8
    • Røer-Amundsen  Alexander
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
    • Premieutdeling løp 35 og 37

    • Lunsjpause (servering kl 11-13.30)

  • 40
    Lør EM
    13:00
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    • Osen  Jørgen
    • Häfliger  Liam-Emile
    • Perez Fajardo  Maxwell
    2008
    2009
    2008
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:12:95
    2
    • Erland  Daniel
    • Ertvaag  Victoria
    • Øvrebø  Line
    • Fjeldheim  Emma
    2009
    2011
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:20:10
    3
    • Sharoki  Nicholas
    • Oelschlägel  Emil
    • Parvizi  Kiana
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2008
    2008
    2008
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:23:01
    4
    • Bryng  Melvin
    • Fevang  Georg William
    • Ellingsen  Hans-Petter
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    2008
    2008
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:24:16
    5
    • Hansen  Björk
    • Opdahl  Mathea
    • Fostad  Zacharias
    • Aarbakke  Peter
    2008
    2008
    2009
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:31:71
    6
    • Helgesen  Kesia
    • Hirsti  Olav Nikolai
    • Totland  Olea
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    2009
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:38:80
  • 41
    Lør EM
    13:10
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    FA-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:27:15
    2
    • Hafstad  Håkon
    FA-7 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:28:82
    3
    • Meling  Daniel
    SF-5 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:35:75
    4
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-7 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:37:95
    5
    • Worren  Magnus
    SF-2 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:42:16
    6
    • Siljan  Siver
    FB 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:50:30
    7
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 42
    Lør EM
    13:20
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    FA-6 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:20:15
    2
    • Svanberg  Felix
    FA-3 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:25:31
    3
    • Osen  Johan
    SF-6 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:41:35
    4
    • Meling  Michael
    SF-3 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:43:26
    5
    • Palucha  Lars
    SF-9 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:43:80
    6
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNF
    7
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 43
    Lør EM
    13:30
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Sjursen  Mikkel
    FA-4 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:17:52
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-8 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:18:51
    3
    • Straume  Simen
    SF-4 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:25:54
    4
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    SF-8 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:27:54
    5
    • Solvik  Kristian
    SF-1 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:34:19
    6
    • Sørsveen  Ferdinand
    FB 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:54:39
  • 44
    Lør EM
    13:40
    Senior
    0
  • 45
    Lør EM
    13:50
    Senior
    0
  • 46
    Lør EM
    14:00
    Senior
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    • Stensholt  Elsa-Marie
    • Langballe  Tuva
    • Røsten  Thea
    2003
    2003
    2003
    2001
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:50:13
    2
    • Buch  Agnete
    • Berge  Sofie
    • Egge  Stine
    • Rozanski  Camilla
    2005
    2005
    2005
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:05:77
  • 47
    Lør EM
    14:05
    U12
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Spjuth-Berg  Madelein
    • Süss  Linda Marie
    • Solvik  Natalie
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2010
    2011
    2012
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    00:00
    2
    • Hopland Kallekodt  Thea Marie
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    • Rød  Johannes
    • Lønning  Matteus
    2011
    2012
    2012
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    00:00
    3
    • Iversen  Iver Oskar
    • Slogvik  Vegard Langø
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    • Rød  Josefine
    2012
    2012
    2012
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    00:00
    4
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    • Søstrand  Albert
    2010
    2011
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 48
    Lør EM
    14:10
    U16
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    17:39:04
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    17:44:69
    3
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    17:52:08
    4
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    18:41:62
    5
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    20:18:42
    6
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    20:42:04
    7
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    20:57:04
    8
    • Austerheim  Siren
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    22:03:21
    9
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNF
    10
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    11
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
    12
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling løp 48

  • 49
    Lør EM
    14:30
    U16
    18
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    15:11:09
    2
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:53:70
    3
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:29:87
    4
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:30:92
    5
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    16:52:60
    6
    • Petrus  Nikita
    2006
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    17:11:18
    7
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    17:23:89
    8
    • Stiegler  Arild
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    17:34:03
    9
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    17:36:02
    10
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    18:04:20
    11
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    18:50:97
    12
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    19:18:95
    13
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    19:35:19
    14
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    19:37:64
    15
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    20:19:86
    16
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    20:43:67
    17
    • Lundervold  Naol
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    23:14:61
    18
    • Frøyland  Egil
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling løp 49

  • 50
    Lør EM
    14:55
    U18
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    FA-2 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:28:62
    2
    • Straume  Simen
    FA-9 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:30:42
    3
    • Solvik  Kristian
    FA-1 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:30:88
    4
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FB-5 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:31:56
    5
    • Hammarqvist  Trygve
    FB-4 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:34:16
    6
    • Meling  Daniel
    FB-6 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:34:36
    7
    • Meling  Michael
    FB-3 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:54:18
    8
    • Worren  Magnus
    FB-7 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:54:44
    9
    • Palucha  Lars
    FB-2 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    5:45:05
  • 51
    Lør EM
    15:05
    Senior
    0
  • 52
    Lør EM
    15:15
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:02:99
    2
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:06:91
    3
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:09:76
    4
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:10:97
    5
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:11:07
    6
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:16:27
    7
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:21:53
    8
    • pedersen  nikolai
    1985
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:04:43
    9
    • Otterstad  Aleksander
    1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    5:52:33
  • 53
    Lør EM
    15:25
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:47:59
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:56:78
    3
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:06:36
    4
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling løp 52

  • 54
    Lør EM
    15:35
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:07:87
    2
    • Buch  Agnete
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:21:98
    3
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    5:26:91
    • Premieutdeling løp 53

  • 55
    Lør EM
    15:40
    U14
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:46:34
    2
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:48:65
    3
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    13:57:63
    4
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    13:59:85
    5
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    14:26:56
    6
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    15:04:77
    7
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:10:76
    8
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    17:06:67
    9
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    18:07:11
    10
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling løp 54 og 55

  • 56
    Lør EM
    16:00
    U14
    19
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:50:49
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    12:21:54
    3
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    13:08:10
    4
    • Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    13:11:62
    5
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:21:02
    6
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:45:60
    7
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    14:08:98
    8
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    14:51:45
    9
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    14:55:98
    10
    • Hirsti  Olav Nikolai
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:06:84
    11
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    15:08:83
    12
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:12:05
    13
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    15:33:76
    14
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    15:45:78
    15
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    16:27:19
    16
    • Erland  Daniel
    2009
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:29:64
    17
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    16:56:11
    18
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    18:58:12
    19
    • Perez Fajardo  Maxwell
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling løp 56

  • 57
    Lør EM
    16:20
    U18
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:33:68
    2
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:35:67
    3
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:45:32
    4
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:46:60
    5
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    4:46:65
    6
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:50:22
    7
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:51:59
    8
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
  • 58
    Lør EM
    16:30
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:04:80
    2
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:06:33
    3
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:11:47
    4
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:12:51
    5
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:17:00
    6
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:20:52
    7
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    4:21:09
    8
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:29:43
    9
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:44:00
  • 59
    Lør EM
    16:40
    U12
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Süss  Linda Marie
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:30:52
    2
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:39:75
    3
    • Rød  Josefine
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:58:27
    4
    • Ertvaag  Victoria
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:04:54
    5
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:06:40
    6
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:06:95
    7
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    8
    • Spjuth-Berg  Madelein
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 60
    Lør EM
    16:55
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    9:14:83
    2
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:06:96
    3
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:00:45
    4
    • Iversen  Iver Oskar
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:59:65
    5
    • Slogvik  Vegard Langø
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:00:33
    6
    • Stian  Våge
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:37:24
    7
    • Rød  Johannes
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:15:43
    8
    • Søstrand  Albert
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    9
    • Lønning-Odland  Felix
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 61
    Lør EM
    17:15
    Senior
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Karlsen  Niclas
    • Lotsberg  Lasse
    2003
    2002
    2003
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:35:51
    2
    • Saksvik  Syver
    • Buch  Ivar
    • Hollingsæter  Elias
    • Usland-Gade  Eirik
    2003
    2003
    2003
    2002
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:41:62
    3
    • Moi  Kristjan
    • Eide  John Bernhard Langeland
    • Kyvik  Karl Kristian
    • Otterstad  Aleksander
    2002
    2003
    2002
    1992
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:45:33
    • Premieutdeling løp 40

  • 62
    Lør EM
    17:30
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    • Sjursen  Mikkel
    2005
    2004
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:49:80
    2
    • Hafstad  Håkon
    • Fjeldheim  Emil
    2004
    2005
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:52:84
    3
    • Svanberg  Felix
    • Ivarsen  Lars
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:57:13
    4
    • Hammarqvist  Trygve
    • Meling  Daniel
    2005
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:30:52
    5
    • Haaland  Hans-Petter
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2006
    2004
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    6
    • Solvik  Kristian
    • Straume  Simen
    2005
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling løp 47, 59, 60 og 58

    • SØNDAG

  • 63
    Søn FM
    08:30
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Elias
    FA-5 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:59:74
    2
    • Buch  Ivar
    FA-7 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:00:61
    3
    • Lotsberg  Lasse
    FA-3 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:06:05
    4
    • Karlsen  Niclas
    FA-9 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:10:32
    5
    • Eide  John Bernhard Langeland
    FA-1/FB-5 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:11:96
    6
    • Otterstad  Aleksander
    FB-6 1992
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:28:80
    7
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 64
    Søn FM
    08:35
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-6 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:56:11
    2
    • Lønning  Nicolai
    FA-4 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:56:80
    3
    • Saksvik  Syver
    FA-8 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:58:30
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-2 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:07:48
    5
    • Helgesen  Leander
    FA-1/FB-5 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:08:03
    6
    • Moi  Kristjan
    FB-4 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:13:80
    7
    • pedersen  nikolai
    FB-7 1985
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:21:75
  • 65
    Søn FM
    08:40
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    FA-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:06:50
    2
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FA-7 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:08:64
    3
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-5 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:08:84
    4
    • Meling  Michael
    SF-7 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:12:41
    5
    • Worren  Magnus
    SF-2 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:12:42
    6
    • Lægreid  Oskar
    FB 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:25:85
    7
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
    8
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 66
    Søn FM
    08:45
    U18
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix