NC6 2021 Årungen 25.09.2021 - 26.09.2021
This competition has 53 photos. While not a normal photo finish, it shows the moment the race winner passes the finish line.
  • 1
    Lør FM
    08:30
    Senior
    0
  • 2
    Lør FM
    08:37
    Senior
    0
  • 3
    Lør FM
    08:47
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Mikal
    FA-5 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:42
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-7 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:47
    3
    • Osen  Johan
    SF-5 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:72
    4
    • Worren  Magnus
    SF-7 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:84
    5
    • Palucha  Lars
    SF-2 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:14
    6
    • Markussen  Simen
    FB 2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:50
    7
    • Jensen  Jacob
    FB 2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    52:81
    8
    • Helleren  Jonas
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:02
    9
    • Juul  Aleksander
    FB 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:16
  • 4
    Lør FM
    08:51
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    FA-6 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    43:96
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-3 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    44:38
    3
    • Bjørgan  Marcus
    SF-6 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:20
    4
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-3 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:30
    5
    • Butenschøn  Helge
    SF-9 2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    47:50
    6
    • Solvik  Kristian
    FB 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:93
    7
    • Meling  Michael
    FB 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:56
    8
    • Sørsveen  Ferdinand
    FB 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    51:01
  • 5
    Lør FM
    08:55
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    FA-4 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:90
    2
    • Ringheim  Andreas
    FA-8 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    44:94
    3
    • Siljan  Siver
    SF-4 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:79
    4
    • Meling  Daniel
    SF-8 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:71
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    SF-1 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:46
    6
    • Fjeld  Lucas
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:68
    7
    • Farzelayev  Dastin
    FB 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    54:82
    8
    • Kjelvei  Odin
    FB 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    55:87
  • 6
    Lør FM
    08:59
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    FA-5 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    55:86
    2
    • Egge  Stine
    FA-7 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:41
    3
    • Berge  Sofie
    FA-3 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    57:41
    4
    • Svanberg  Emilie
    FA-9 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:04:90
    5
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    FA-1/FB-5 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:27
    6
    • Egge  Mathilde
    FB-6 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:16:21
  • 7
    Lør FM
    09:03
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    FA-6 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:09
    2
    • Rossebø  Mari
    FA-4 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:91
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    FA-8 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:59
    4
    • Helgesen  Kesia
    FA-2 2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:12
    5
    • Svanberg Heimark  Mathea
    FA-1/FB-5 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:00:31
  • 8
    Lør FM
    09:07
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:78
    2
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:07:25
    3
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:92
    4
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:10:23
    5
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:11:78
    6
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:14:38
    7
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:17:95
    8
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNF
  • 9
    Lør FM
    09:11
    U12
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:02:86
    2
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:15
    3
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:09:34
    4
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:13:76
    5
    • Aschim  Lucas
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:16:68
    6
    • Solli  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:21:61
    7
    • Dørum  Emil Andreas
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 10
    Lør FM
    09:15
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:67
    2
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:20
    3
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:63
    4
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:05:96
    5
    • Austerheim  Siren
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:47
    6
    • Schatvet  Maria
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:49
    7
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:10:20
    8
    • Adde  Ninnie
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 11
    Lør FM
    09:19
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:93
    2
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:39
    3
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:68
    4
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:07:75
    5
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:03
    6
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:08:94
    7
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:18
    8
    • Haugaard  Cornelia
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:09:72
  • 12
    Lør FM
    09:23
    U14
    10
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:45
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    52:34
    3
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    53:10
    4
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    59:09
    5
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:54
    6
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:05:63
    7
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:08:26
    8
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:10:04
    9
    • Perez Fajardo  Maxwell
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:94
    10
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:13:50
  • 13
    Lør FM
    09:27
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:82
    2
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:32
    3
    • Bjørnstad  Jonathan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:77
    4
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:64
    5
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:03:66
    6
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:05:60
    7
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:09:07
    8
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:10:11
    9
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 14
    Lør FM
    09:37
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    • Askeland  Sander
    • Fjeldheim  Emil
    • Staupe  Gudmund
    2003
    2003
    2005
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:30:13
    2
    • Røsten  Lucas
    • Saksvik  Syver
    • Sjursen  Mikkel
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    2003
    2004
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:30:94
    3
    • Falck  Filip
    • Ivarsen  Lars
    • Lægreid  Oskar
    • Svanberg  Felix
    2004
    2004
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:52:51
    4
    • Vangsnes  Jarand
    • Haugeto  Arne
    • Meling  Daniel
    • Siljan  Siver
    2004
    2003
    2005
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:58:71
  • 15
    Lør FM
    09:49
    Senior
    0
  • 16
    Lør FM
    09:56
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    • Virik  Maria
    1998
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:14:51
    2
    • Røsten  Thea
    • Øritsland  Hedda
    2001
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:24:49
    3
    • Helleren  Celine
    • Rozanski  Camilla
    2003
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:32:45
    4
    • Borchgrevink  Eveline
    • Stensholt  Elsa-Marie
    1977
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:35:42
    5
    • Erland  Elise
    • Egge  Stine
    2000
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:39:17
    6
    • Bjørgan  Elisabeth
    • Jones  Ella
    1999
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:58:33
    7
    • Berge  Sofie
    • Rosåsen  Susanne
    2005
    1997
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    5:02:82
    8
    • Langballe  Tuva
    • Thorsdottir  Idunn Sofie
    2003
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:08:22
    • Premieutdeling NM løp 14 og 16

  • 17
    Lør FM
    10:18
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    • Markussen  Vetle
    • Jensen  Aslak
    • Hollingsæter  Elias
    1999
    2000
    2002
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:26:97
    2
    • Usland-Gade  Eirik
    • Hjemdal  Lars
    • Svoren  Mathias
    • Lothe  Thomas
    2002
    1992
    1998
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:31:89
    3
    • Ivarsen  Lars
    • Ivarsen  Harald
    • Salbu  Daniel
    • Salbu Henneman  Lars
    2004
    1999
    1988
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:34:28
    4
    • Hamar  Magnus
    • Hamar  Mathias
    • Minde  Morten
    • Sletsjøe  Arne
    1991
    1990
    1991
    1960
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:40:78
    • Premieutdeling NM løp 17

  • 18
    Lør FM
    10:28
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Palucha  Lars
    FA-2 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:80
    2
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-9 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:32
    3
    • Osen  Johan
    FA-1 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:63
    4
    • Siljan  Siver
    FB-5 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:11
    5
    • Worren  Magnus
    FB-4 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:21
    6
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB-6 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:88
    7
    • Butenschøn  Helge
    FB-3 2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    49:74
    8
    • Bjørgan  Marcus
    FB-7 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:79
    9
    • Meling  Daniel
    FB-2 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    52:27
  • 19
    Lør FM
    10:32
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:09:56
    2
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:12:20
    3
    • Schatvet  Maria
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:12:25
    4
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:13:27
    5
    • Haugaard  Cornelia
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:13:48
    6
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:13:86
  • 20
    Lør FM
    10:36
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    58:67
    2
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:99
    3
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:19
    4
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:03:13
    5
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:03:79
    6
    • Austerheim  Siren
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:06:32
    7
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:64
    8
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:09:95
    9
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:10:21
  • 21
    Lør FM
    10:40
    U12
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:11:59
    2
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:19:20
    3
    • Aschim  Lucas
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:19:20
    4
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:22:61
    5
    • Solli  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:23:67
  • 22
    Lør FM
    10:44
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:17
    2
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:05:62
    3
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:06:96
    4
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:09:43
    5
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:10:24
    6
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:13:73
    7
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:14:56
    8
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:18:53
    9
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:18:57
  • 23
    Lør FM
    10:48
    U14
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:01:24
    2
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:04:94
    3
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:05:61
    4
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:08:94
    5
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:09:77
    6
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:93
    7
    • Perez Fajardo  Maxwell
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:12:64
    8
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:13:84
    9
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    DNF
    10
    1990

    Other
    DNS
  • 24
    Lør FM
    10:52
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:27
    2
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    51:44
    3
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    51:50
    4
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    52:39
    5
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:44
    6
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:72
    7
    • Bjørnstad  Jonathan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:23
    8
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:01:01
    9
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:01:63
  • 25
    Lør FM
    10:56
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:18:39
    2
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:18:64
    3
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:22:35
    4
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:26:29
    5
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:31:22
    6
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:32:50
    7
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:36:87
    8
    • Parvizi  Elina
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:49:17
    9
    • Seljenes  Ane Louise
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 26
    Lør FM
    11:00
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:10:03
    2
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:20:78
  • 27
    Lør FM
    11:04
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:32
    2
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:79
    3
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    57:78
    4
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    57:94
    5
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:94
    6
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:19
    7
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:01:14
    8
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:05:78
    9
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:08:77
    • Premieutdling U12, U14 og U16 damer

  • 28
    Lør FM
    11:29
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    • Hollingsæter  Elias
    1999
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:42:25
    2
    • Salbu  Daniel
    • Ivarsen  Harald
    1988
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:45:62
    3
    • Markussen  Vetle
    • Jensen  Aslak
    2000
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:57:09
    4
    • Moi  Kristjan
    • hauge  joakim
    2002
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:59:23
  • 29
    Lør FM
    11:36
    Senior
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    • Lindgren  Pernille
    • Stangebye-hansen  Tiril
    • Virik  Maria
    1998
    2002
    2003
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:07:00
    2
    • Jones  Ella
    • Røsten  Thea
    • Øritsland  Hedda
    • Bjørgan  Elisabeth
    1999
    2001
    1999
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:07:17
    3
    • Helleren  Celine
    • Rozanski  Camilla
    • Spikkeland  Kristiane
    • Rasmussen  Tone
    2003
    1997
    1995
    1968
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:08:20
  • 30
    Lør FM
    11:43
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    • Askeland  Sander
    2003
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:54:84
    2
    • Saksvik  Syver
    • Røsten  Lucas
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:56:87
    3
    • Ivarsen  Lars
    • Svanberg  Felix
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:04:31
    4
    • Sevaldsen  Niklas
    • Sjursen  Mikkel
    2003
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:08:94
    5
    • Hafstad  Håkon
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:13:72
    6
    • Staupe  Gudmund
    • Fjeldheim  Emil
    2004
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:27:77
    7
    • Haugeto  Arne
    • Vangsnes  Jarand
    2003
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:32:94
  • 31
    Lør FM
    11:53
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:11
    2
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:97
    3
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    59:11
    4
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    59:20
    5
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:45
    6
    • Jensen  Jacob
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    59:72
    7
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:01:32
  • 32
    Lør FM
    11:57
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:74
    2
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    49:91
    3
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:60
    4
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:85
    5
    • Butenschøn  Helge
    2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    53:25
    6
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    54:38
    7
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    54:42
    8
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:06
    9
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:49
  • 33
    Lør FM
    12:01
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    45:61
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:55
    3
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:60
    4
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    47:76
    5
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:38
    6
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    49:64
    7
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    50:20
    8
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:23
    9
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:89
    • Premieutdeling NM løp 28, 29 og 30

    • Premieutdeling NC sammenlagt U18 og senior

    • Premieutdeling U16 Herrer

    • Lunsj

  • 34
    Lør EM
    13:00
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    • Lindgren  Pernille
    • Stangebye-hansen  Tiril
    • Virik  Maria
    1998
    2002
    2003
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    42:85
    2
    • Helleren  Celine
    • Rozanski  Camilla
    • Spikkeland  Kristiane
    • Rasmussen  Tone
    2003
    1997
    1995
    1968
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:02
    3
    • Jones  Ella
    • Røsten  Thea
    • Øritsland  Hedda
    • Sjursen  Ida
    1999
    2001
    1999
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:83
    4
    • Erland  Elise
    • Egge  Stine
    • Rossebø  Mari
    • Egge  Mathilde
    2000
    2005
    2006
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:12
  • 35
    Lør EM
    13:04
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-5 2000
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:46
    2
    • Hjemdal  Lars
    • Svoren  Mathias
    FA-7 1992
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:41
    3
    • Helgesen  Leander
    • Hustveit  Heine
    FA-3 2002
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:59
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    • Andreassen  Øystein
    FA-9 2002
    1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    39:71
    5
    • Hollingsæter  Elias
    • Jensen  Aslak
    FA-1/FB-5 2003
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:61
    6
    • Leinum  Øystein Magnus
    • Lothe  Thomas
    FB-6 1998
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:27
    7
    • Wiik  Lars Christian
    • Prestegard  Sondre
    FB-3 1995
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:97
  • 36
    Lør EM
    13:08
    Senior
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    • Ivarsen  Lars
    FA-6 1999
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:36
    2
    • Karlsen  Oliver
    • Karlsen  Niclas
    FA-4 1999
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    38:07
    3
    • Jensen  Vemund
    • Markussen  Vetle
    FA-8 1999
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:22
    4
    • Salbu  Daniel
    • Salbu Henneman  Lars
    FA-2 1988
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:57
    5
    • Hamar  Magnus
    • Sivertsen  Lars
    FA-1/FB-5 1991
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:49
    6
    • hauge  joakim
    • Moi  Kristjan
    FB-4 2002
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:05
    7
    • Lien Jensen  Tor-Sverre
    • Fevang  Per
    FB-7 1977
    1977
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    44:80
  • 37
    Lør EM
    13:12
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    • Solvik  Martin
    • Häfliger  Liam-Emile
    • Perez Fajardo  Maxwell
    2007
    2008
    2008
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:29
    2
    • Kristiansen  Brage
    • Sandaker Wehn  Edvard
    • Fevang  Georg William
    • Bryng  Melvin
    2007
    2008
    2008
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    52:99
    3
    • Hansen  Björk
    • Opdahl  Mathea
    • Bjelland  Madeleine
    • Erland  Jonas
    2008
    2008
    2008
    2007
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:16
    4
    • Totland  Olea
    • Øvrebø  Line
    • Austerheim  Siren
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    2008
    2007
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:29
    5
    • Adde  Ninnie
    • Haugaard  Cornelia
    • Kroepelien  Laurian
    • Siljan  Sara
    2008
    2008
    2007
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    57:05
    6
    • Berge  Tuva
    • Høibo  Fillip Alexander
    • Nesje  Elias
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2008
    2008
    2008
    2007
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    57:56
    7
    • Oelschlägel  Emil
    • Schatvet  Maria
    • Parvizi  Kiana
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    2007
    2008
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:98
    8
    DNS
    9
    DNS
  • 38
    Lør EM
    13:22
    U12
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:19:35
    2
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:28:71
    3
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:41:92
    4
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    7:17:83
    5
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:19:17
    6
    • Solvik  Natalie
    2012
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    7:22:78
    7
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    7:23:93
    8
    • Parvizi  Elina
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    7:39:61
  • 39
    Lør EM
    13:52
    U12
    15
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:08:60
    2
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:24:97
    3
    • Lilledrange  Leon
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:26:96
    4
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:36:19
    5
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:39:40
    6
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:47:32
    7
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    5:58:73
    8
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    6:08:88
    9
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:13:36
    10
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    6:19:12
    11
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:19:89
    12
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    6:51:21
    13
    • Aschim  Lucas
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    6:55:22
    14
    • Solli  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    15
    • Dørum  Emil Andreas
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 40
    Lør EM
    14:12
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • hauge  joakim
    • Moi  Kristjan
    2002
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:24
    2
    • Wiik  Lars Christian
    • Prestegard  Sondre
    1995
    1993
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:26
    3
    • Hamar  Magnus
    • Sivertsen  Lars
    1991
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:20
    4
    • Leinum  Øystein Magnus
    • Lothe  Thomas
    1998
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    41:84
    5
    • Lien Jensen  Tor-Sverre
    • Fevang  Per
    1977
    1977
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    43:26
  • 41
    Lør EM
    14:16
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    • Mjelstad  Kristoffer
    2000
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    35:35
    2
    • Ivarsen  Harald
    • Ivarsen  Lars
    1999
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:07
    3
    • Jensen  Vemund
    • Markussen  Vetle
    1999
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    36:64
    4
    • Hjemdal  Lars
    • Svoren  Mathias
    1992
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    36:87
    5
    • Karlsen  Oliver
    • Karlsen  Niclas
    1999
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    36:89
    6
    • Helgesen  Leander
    • Hustveit  Heine
    2002
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:37
    7
    • Salbu  Daniel
    • Salbu Henneman  Lars
    1988
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:63
    8
    • Usland-Gade  Eirik
    • Andreassen  Øystein
    2002
    1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:71
    9
    • Hollingsæter  Elias
    • Jensen  Aslak
    2003
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:83
    • Premieutdeling NM løp 41 og 34

  • 42
    Lør EM
    14:35
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sevaldsen  Niklas
    • Røsten  Lucas
    • Saksvik  Syver
    • Vangsnes  Jarand
    2003
    2003
    2003
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    35:19
    2
    • Lønning  Nicolai
    • Askeland  Sander
    • Fjeldheim  Emil
    • Staupe  Gudmund
    2003
    2003
    2005
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    35:34
    3
    • Haaland  Morten
    • Haaland  Hans-Petter
    • Karlsen  Niclas
    • Eide  John Bernhard Langeland
    2008
    2006
    2003
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    36:27
    4
    • Haugeto  Arne
    • Sjursen  Mikkel
    • Siljan  Siver
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    2004
    2005
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    37:22
    5
    • Falck  Filip
    • Ivarsen  Lars
    • Lægreid  Oskar
    • Svanberg  Felix
    2004
    2004
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:18
    6
    • Hafstad  Håkon
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    • Seljelid  Joachim
    • Stenstadvold  Casper
    2004
    2004
    2004
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:31
    • Premieutdeling NM løp 42

  • 43
    Lør EM
    14:49
    Senior
    0
  • 44
    Lør EM
    14:53
    Senior
    0
  • 45
    Lør EM
    15:03
    U14
    17
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:06:01
    2
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:09:70
    3
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    9:18:16
    4
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    9:19:21
    5
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    9:24:10
    6
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    10:19:18
    7
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    10:38:16
    8
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:55:03
    9
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    11:05:44
    10
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:14:63
    11
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    11:15:71
    12
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:26:99
    13
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    11:52:42
    14
    • Fevang  Georg William
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    12:14:89
    15
    • Bryng  Melvin
    2008
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    12:19:24
    16
    • Perez Fajardo  Maxwell
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:37:98
    17
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 46
    Lør EM
    15:23
    U14
    14
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:09:00
    2
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:12:87
    3
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:14:21
    4
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:03:21
    5
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:13:81
    6
    • Haugaard  Cornelia
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:21:60
    7
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:33:68
    8
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    11:36:51
    9
    • Austerheim  Siren
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:39:73
    10
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:40:77
    11
    • Schatvet  Maria
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:58:79
    12
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    12:03:06
    13
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:16:62
    14
    • Adde  Ninnie
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 47
    Lør EM
    15:33
    U12
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Næss  Vebjørn
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    • Aarbakke  Peter
    • Solli  Oliver
    2009
    2009
    2009
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:00:14
    2
    • Häfliger  Eowyn-Celeste
    • Solvik  Natalie
    • Vollesfjord  Live
    • Lilledrange  Leon
    2011
    2012
    2009
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:98
    3
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    • Karlsen  Ulrik
    • Schønberg  Njord
    • Parvizi  Elina
    2009
    2011
    2011
    2010
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:03:98
    4
    • Fostad  Zacharias
    • Kroepelien  Fredrikke
    • Sending  Aksel
    2009
    2011
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:09:02
    5
    • Lønning  Matteus
    • Steensnæs Fjeldheim  Stella
    • Steensnæs Fjeldheim  Sienna
    • Totland  Ask
    2012
    2012
    2012
    2011
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:15
  • 48
    Lør EM
    15:41
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Lucas
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    36:20
    2
    • Lønning  Nicolai
    • Fjeldheim  Emil
    2003
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    36:99
    3
    • Eide  John Bernhard Langeland
    • Karlsen  Niclas
    2003
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    37:69
    4
    • Sjursen  Mikkel
    • Saksvik  Syver
    2004
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    38:88
    5
    • Hafstad  Håkon
    • Seljelid  Joachim
    2004
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:91
    6
    • Staupe  Gudmund
    • Askeland  Sander
    2004
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:27
    7
    • Falck  Filip
    • Ivarsen  Lars
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:64
    8
    • Haugeto  Arne
    • Vangsnes  Jarand
    2003
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:26
    9
    • Lægreid  Oskar
    • Svanberg  Felix
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    46:63
  • 49
    Lør EM
    15:45
    Senior
    0
  • 50
    Lør EM
    15:49
    Senior
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    • Virik  Maria
    1998
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:96
    2
    • Røsten  Thea
    • Øritsland  Hedda
    2001
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:29
    3
    • Borchgrevink  Eveline
    • Stensholt  Elsa-Marie
    1977
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    44:16
    4
    • Helleren  Celine
    • Rozanski  Camilla
    2003
    1997
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:74
    5
    • Erland  Elise
    • Egge  Stine
    2000
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:07
    6
    • Juul  Caroline
    • Siemens  Josefine
    2003
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:81
    7
    • Bjørgan  Elisabeth
    • Sjursen  Ida
    1999
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:08
    8
    • Lægreid  Malin
    • Haugland  Amanda
    2001
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    48:66
    9
    • Berge  Sofie
    • Rosåsen  Susanne
    2005
    1997
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    50:21
    10
    • Langballe  Tuva
    • Thorsdottir  Idunn Sofie
    2003
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    52:05
  • 51
    Lør EM
    15:59
    U16
    25
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    12:18:81
    2
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    12:19:10
    3
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:20:56
    4
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:09:99
    5
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:20:53
    6
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:22:67
    7
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    13:24:42
    8
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    13:28:67
    9
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:34:18
    10
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:42:45
    11
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:49:19
    12
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:11:54
    13
    • Butenschøn  Helge
    2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    14:16:58
    14
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    14:22:10
    15
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:29:85
    16
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:32:55
    17
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    14:43:92
    18
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:04:77
    19
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:27:10
    20
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:28:54
    21
    • Jensen  Jacob
    2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    15:36:73
    22
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    15:58:99
    23
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    17:41:37
    24
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNF
    25
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 52
    Lør EM
    16:19
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Harald
    • Salbu  Daniel
    • Ivarsen  Lars
    • Salbu Henneman  Lars
    1999
    1988
    2004
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    34:14
    2
    • Lotsberg  Lasse
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Straume  Simen
    • Sørbø  Vetle
    2000
    2002
    2005
    1996
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    34:30
    3
    • Svoren  Mathias
    • Hjemdal  Lars
    • Usland-Gade  Eirik
    • Andreassen  Øystein
    1998
    1992
    2002
    1988
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    34:35
    4
    • Jensen  Vemund
    • Markussen  Vetle
    • Jensen  Aslak
    • Hollingsæter  Elias
    1999
    2000
    2002
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    34:52
    5
    • Askeland  Sander
    • Helgesen  Leander
    • Fjeldheim  Nils Olav
    • Hustveit  Heine
    2003
    2002
    1977
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    35:89
    6
    • Hamar  Magnus
    • Wiik  Lars Christian
    • Prestegard  Sondre
    • Sivertsen  Lars
    1991
    1995
    1993
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    36:19
    7
    • Lothe  Thomas
    • Bache-Wiig  Thor
    • Hafstad  Håkon
    • Leinum  Øystein Magnus
    1998
    1965
    2004
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    36:50
  • 53
    Lør EM
    16:29
    U16
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:18:76
    2
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:21:31
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:26:00
    4
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:49:44
    5
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    15:56:71
    6
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:27:55
    7
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    17:19:60
    8
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    18:05:28
    9
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    18:17:39
    10
    • Häfliger  Arwen-Kristin
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    18:31:84
    • Premieutdeling NM løp 48, 50 og 52

    • Premieutdeling U12, U14 og U16 200m og langløp

  • 54
    Søn FM
    08:00
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    FA-5 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:57:50
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-7 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:58:16
    3
    • Palucha  Lars
    SF-5 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:06:96
    4
    • Worren  Magnus
    SF-7 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:07:04
    5
    • Ringheim  Andreas
    SF-2 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:11:34
    6
    • Meling  Michael
    FB 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:18:50
    7
    • Fjeld  Lucas
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:25:38
    8
    • Kjelvei  Odin
    FB 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:30:68
    9
    • Farzelayev  Dastin
    FB 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:37:35
  • 55
    Søn FM
    08:05
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    FA-6 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:02:88
    2
    • Totland  Mikal
    FA-3 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:04:65
    3
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-6 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:11:48
    4
    • Meling  Daniel
    SF-3 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:13:74
    5
    • Siljan  Siver
    SF-9 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:15:22
    6
    • Markussen  Simen
    FB 2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:25:04
    7
    • Jensen  Jacob
    FB 2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:28:81
    8
    • Juul  Aleksander
    FB 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:32:80
  • 56
    Søn FM
    08:10
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    FA-4 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:03:20
    2
    • Rudolfsen  Nicolai
    FA-8 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:05:50
    3
    • Bjørgan  Marcus
    SF-4 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:06:91
    4
    • Solvik  Kristian
    SF-8 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:09:25
    5
    • Sørsveen  Ferdinand
    SF-1 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:16:10
    6
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:16:70
    7
    • Butenschøn  Helge
    FB 2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:17:50
    8
    • Helleren  Jonas
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:25:25
  • 57
    Søn FM
    08:15
    U16
    0
  • 58
    Søn FM
    08:20
    U16
    0
  • 59
    Søn FM
    08:25
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:12:21
    2
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:27:69
    3
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:37:68
    4
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:40:20
    5
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:51:31
    6
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand